Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
discordia έγραψε:Λούκια καλα ψώνια!!!!

Φαίη εσείς δυο ονόματα που σημαινουνν φωτεινή, εμείς ένα μόνο, Φωτεινή!!!!
Αλήθεια την αλλάζεις μετά το φαγητό; εμένα ξυπνάει και την αλλάζω και μετά τρώμε.

Αχ τι καλα Φωτεινουλα θα τη βγαλετε; Very Happy Θα μου πεις κ μενα Φωτεινη με βαφτισανε αλλα απο μωρο Φαιη με φωναζουν.

Οχι μετα το φαγητο την αλλαζω κ εγω,βεβαια αν δω οτι πειναει κ εχει εκνευρισμο και δεν πιανει το στηθος σωστα την τσεκαρω αν εχει γεματη πανουλα κ την αλλαζω ηρεμει κ πετυχαινει στηθος.χαχα. Τωρα βεβαια η μουσιτσα τι εκανε,εφαγε μου εδειξε οτι δε θελει αλλο, την αλλαξα,μετα εψαχνε παλι στηθος την εβαλα για δεκα λεπτα και τι χαρα ακουσα κατι ωταιους ηχους.Μου φαινεται γουσταρει να με τρεχει.Παω να κανω εξορυξη παλι

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ααααα και μένα μου τα κάνει αυτά. Λες και την εμπνέει να είναι γεμάτη η πάνα της!!!!
Δηλαδή είσαι συνονοματη της κόρης μου; τι καλά!!!

nancy T.


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας εγκυούλες και μανούλες!Τέλεια που θηλάζετε να παίρνουμε θάρρος κι εμείς ότι θα τα καταφέρουμε!
Σμαρώ δε νομίζω ότι την κακομαθαίνεις με τον ύπνο.Είναι τόσο μικρούλα ακόμα, τι καλύτερο από την αγκαλιά της μαμάς!
Μαρίνα Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 20 50580 !!Να είναι πάντα γερό το μωράκι σας και να το καμαρώνετε όπως επιθυμείτε!
Σήμερα είχαμε γιατρό εμείς.Μια χαρά ο μπέμπης 3220 αλλά στην κολπική που μου έκανε είπε ότι είναι πολύ ψηλά το μωρό και ο τράχηλος πολύ πίσω νομίζω!Μου είπε να περπατάω για να κατέβει...Ελπίζω να πάνε όλα καλά.Είπε και για Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 20 215994 αλλά που!
Σήμερα είχαμε και οφθαλμίατρο,πήραμε το οκ για φυσιολογικό!Το είχα ένα άγχος αυτό.Τώρα αρκεί να μας κάνει τη χάρη ο μπέμπης και να ξεβολευτεί λιγάκι!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νανσυ μου κι εγω αυτο πιστευω, οτι πρεπει να ειναι στην αγκαλια μου. Αλλα πως θα ξερω ποτε μπορω να την αφησω να κοιμηθει μονη της και οχι πανω μου? πως θα ξερω οτι αυτο που κανω τωρα ειναι σωστο ή λαθος? γιατι αν ειναι σωστο ολα καλα, αν ομως ειναι λαθος, ολες τις συνεπειες η μικρη θα τις βιωσει. ξυπνησα με αυτο το αγχος σημερα.

και μενα ψηλα ηταν η μικρη, λογω περιτυλιξης και μια χατα βγηκε. Κανε οτι σου λεει ο γιατρος κι ολα θα γινουν μια χαρα, θα δεις. Και μετρας μερουλες τωρα πια μεχρι να παρεις κι εσυ πιπιλα!!!

nancy T.


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εμένα περιτύλιξη δεν έχει.Ελπίζω να πάνε όλα καλά.Μου ξαναέκλεισε ραντεβού για τις 24/1.
Σωστό ή λάθος.Νομίζω ότι αυτή την απορία θα έχουμε για πάρα πολλά πράγματα ως νέοι γονείς,ειδικά για κάποια που ο καθένας λέει ό,τι θέλει.Οπότε ακολουθείς το ένστικτό σου!Η μικρούλα σίγουρα νιώθει την αγάπη που της δείχνετε και ότι θέλετε το καλύτερο γι'αυτήν ό,τι κι αν κάνετε.

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ βλεπω την φωτο στο τικερακι μου και θελω να κλαιω που ειναι τοσο στριμωγμενο το κοριτσακι μου Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 20 534787 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 20 534787

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
discordia έγραψε:Ααααα και μένα μου τα κάνει αυτά. Λες και την εμπνέει να είναι γεμάτη η πάνα της!!!!
Δηλαδή είσαι συνονοματη της κόρης μου; τι καλά!!!

Ουφ εμπλεξα με τα τηλεφωνα.Ε δε προκειται να ξεχασω τη γιορτουλα της μπεμπας σου λοιπον! Laughing
nancy T. έγραψε:Γεια σας εγκυούλες και μανούλες!Τέλεια που θηλάζετε να παίρνουμε θάρρος κι εμείς ότι θα τα καταφέρουμε!
Σμαρώ δε νομίζω ότι την κακομαθαίνεις με τον ύπνο.Είναι τόσο μικρούλα ακόμα, τι καλύτερο από την αγκαλιά της μαμάς!
Μαρίνα Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 20 50580 !!Να είναι πάντα γερό το μωράκι σας και να το καμαρώνετε όπως επιθυμείτε!
Σήμερα είχαμε γιατρό εμείς.Μια χαρά ο μπέμπης 3220 αλλά στην κολπική που μου έκανε είπε ότι είναι πολύ ψηλά το μωρό και ο τράχηλος πολύ πίσω νομίζω!Μου είπε να περπατάω για να κατέβει...Ελπίζω να πάνε όλα καλά.Είπε και για Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 20 215994 αλλά ποου!
Σήμερα είχαμε και οφθαλμίατρο,πήραμε το οκ για φυσιολογικό!Το είχα ένα άγχος αυτό.Τώρα αρκεί να μας κάνει τη χάρη ο μπέμπης και να ξεβολευτεί λιγάκι!
Γεια σου Νανσυ!Μια χαρα ο μπεμπουλης σου!Αντε κοντευετε!Ριξτο στη βολτα τωρα γιατι μετα δεν...

Α κ συμφωνω κ εγω στο θεμα αγκαλιας.Τα μωρακια τα οδηγει το ενστικτο,η μυρωδια, η φωνη και ο χτυπος της καρδιας της μανουλας τους να ειναι στην αγκαλια της.Τοσο καιρο ηταν μεσα στη μαμα τους.Οπως και να χει ειναι ενα ειδος αποχωρισμου κ αρα δικαιωματικα θελουν αγκαλια.Για μενα τους πρωτους μηνες δεν καακομαθαινουν.Τωρα βεβαια τα λεω αυτα που ειμαι φρεσκια ακομη χε ξερω τι θα λεω σε μερικους ακομα μηνες αυπνιας χεχε

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Sofki έγραψε:Αχ βλεπω την φωτο στο τικερακι μου και θελω να κλαιω που ειναι τοσο στριμωγμενο το κοριτσακι μου Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 20 534787 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 20 534787

Κανε κρατει γιατι μετα θα ριξεις τρελο κλαμα απο την συγκινηση οταν θα την εχεις στην αγκαλιτσα σου!

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Παω να ριξω καμια ωριτσα υπνο τωρα που κοιμαται η μπεμπα για να αντεξω.Φιλουθκια προς το παρον Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 20 417472 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 20 417472

nancy T.


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλή ξεκούραση Φαίη!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
hello again!επεστρεψα..εβαλα κ κατι σφολιατοειδη να ψηνονται-επιθυμια του καλου μου, αλλος εγκυμονει αλλος εχει λιγουρες Razz - κ αραξα!

Νανσυ μου μια χαρα το μπεμπακι σου.. Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 20 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 20 328109 θα κατεβει, εχεις καμποσες μερουλες ακομα.. study κι εγω 24 εχω παλι γιατρο.. Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 20 534787

μεγαλα τα τελευταια μας μωρακια παντως ε?αν εξαιρεσεις της Σμαρως κ της Μιραντζελας μας, ολα ειναι αρκετα πανω απο 3 κιλακια..για να δουμε..

τρελαινομαι να διαβαζω εσας τις 2 μανουλες να μιλατε για τα μωρακια σας... Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 20 35468 αχ, αντε να ερθουν κ τα δικα μας..

πραγματι στεναχωρα Σοφακι, κι εγω την λυπαμαι την δικια μου.. Crying or Very sad ειναι κ η κοιλια μου μια σταλια, πρεπει να χει αγανακτησει το καλο μου.. Rolling Eyes

το θεικο, ξεχασα τοση ωρα!βρηκαμε στο σουπερ εναν πρωην συναδελφο του Χρηστου..και guess what..η γυναικα του εχει πητ 28/02 οπως κι εγω!και γενναμε κ στο ιδιο μαιευτηριο!!!ευτυχς που δεν εχουμε κ τον ιδιο γιατρο.. scratch Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 20 585182

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α!και της Φαιης μας η μπουμπουκα κατω απο 3!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασικα μονο τις φιλλιως και της δωρας ηταν 3500 απο τα νινακια που ηρθαν!!τα αλλα ηταν τοσοδουλια

nancy T.


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σου Λουκία!Φοβερή σύμπτωση!!Κι αυτή κοριτσάκι?
Εγώ μόλις τσάκισα μια πιατάρα καρμπονάρα!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λουκια καλα το εβαλα?χθες γεννησε η μαρινα ειπες?

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφακι μου οχι, σημερα τα ξημερωματα!αρα 14/01!

βασικα δεν ξερουμε για της Μαρινας κ της Λενας(1982)..περιμενουμε ομως ζουμπουρλουδικα μωρακια ακομα..Νανσυ, μπομπιρας, Λιτσα..δεν θυμαμαι της Ζωης η μπεμπα ποσο ηταν.. scratch

καρμποναρα διαβαζω...αχ!μου ρθε να φαω ολο το πουπερ ρε κοριτσια, τι κακο κ αυτο!

Νανσυ μου οχι, αγορακι εκεινοι!ειπαμε να συμπεθεριασουμε κιολας Razz Razz

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και της λενας αν θυμαμαι καλα 2500 κιλακια ηταν..ποντικουλακι!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε κοριτσια η Ελενιτσα μας που ειναι σημερα???

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Και της λενας αν θυμαμαι καλα 2500 κιλακια ηταν..ποντικουλακι!!

αχου μωρε..πολυ μικρουλι κ αυτο..για να δουμε..ποσο θα βγουνε τα δικα μας..εγω υπολογιζα εκει κοντα στης Σμαρως..αλλα ωρες ωρες λεω τρωω παααααααααρα πολυ!την τελευταια φορα βεβαια ημασταν 150γρ πιο κατω ..!!!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπέρα κοριτσάκια μου , τί κανετε ???

δεν μπόρεσα ν αμπω το μεσημέρι , δεν ήμουν και πολύ καλά ...
πήγαμε σήμερα στο γιατρό και η κορδέλα μου είπε ότι ήταν καλή.. και ο υπέρηχος το ίδιο, εξακολουθεί να υπάρχει η περιτύλιξη στο λώρο ...και επίσης εξακολουθεί ο μπόμπιρας να είναι ψηλά , δεν έχει κατέβει καθόλου ... ααα, και από κιλά ήμαστε ήδη 3650 γρ. σύμφωνα με τον υπέρηχο, αρα οντως ειναι μπαμπατσικο μωρο .. Smile

τωρα, μας μιλησε ο γιατρος και μας ειπε να επιλέξουμε τι θα κανουμε από εδω και περα .. αν θελουμε να περιμενουμε να κλεισει τις 40 βδομαδες ή να παμε νωριτερα για καισαρικη .. με αγχωσε πολύ .. μου ειπε οτι μπορουμε να το παρακολουθουμε το μωρο καθε δυο μερες για να μη συμβει οτιδηποτε αλλα δεν αποκλειεται με κανεναν τροπο οποιαδηποτε επιπλοκη .. και για την προκληση μου ειπε οτι εγω δεν εχω ενδειξη για προκληση λόγω του λωρου και οτι ειναι πολυ ψηλα το παιδι και θεωρει οτι θα ειναι αδικος κοπος ...επισης ειπε οτι μπορει και απο ολη αυτη τη διαδικασια της αναμονης να υπαρξει επιπλοκη και να μην οξυγγονωθει το παιδι και αν παμε αρον αρον για καισαρικη και αν μεινει και τιποτα στο παιδι λογω της μη οξυγονωσης .. δεν ξερω , ολες τις απιθανες καταστασεις μα ςανεφερε, λες και σε μενα θα τυχουν ολα .. και το πιο ασφαλες ειναι η καισαρικη, που και αυτη βασικα , οπως καθε αλλο χειρουργειο, εχει τους κινδυνους της ..

τι να πω , ειπα αν του πω , τοτε να το χωνεψω το παιδι αφου ολα εχουν κινδυνους πια !!!!!!!!!!! και αφησε το μπαλακι σε μας στο να αποφασισουμε τι θα κανουμε ... απλα ηθελε να απαλλαγει των ευθυνων του σε περιπτωση που κατι παει στραβα .. και φυσικα δεν ξερω τι να κανω ... μονο στεναχωριεμαι απο τοτε ...

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πωπω βρε κοπελα μου δυσκολη αποφαση αυτη... Crying or Very sad Crying or Very sad τι σκεφτεστε να κανετε?

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Που εισαι βρε Ελενιτσα?φαινεται απο τον τροπο που γραφεις οτι σε εχει παρει απο κατω..

ποσο νευριαζω με αυτους τους γιατρους.. Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 20 654655 σε στεναχωρησε ο μην των πω..

Ελενιτσα μου ο,τι ειναι καλυτερο κ για τους δυο σας..ο αντρας σου τι λεει?

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν ξερω ακομα Σοφακι μου ... ο αντρας μου λεει να περιμενουμε μεχρι Σαββατο και μετα να παμε για καισαρικη ...
αλλα εγω τωρα εχω συνεχεια στο μυαλο μηπως μεχρι το Σαβαβτο γινει κατι και παθει κατι το μωρακι μου .. ισα που μου εβαλε εννοιες ο γατρος , δεν φτανει το αγχος μου μεχρι τωρα .. και η αληθεια ειναι οτι στις 39-40 εβδομαδες υποαρχει θνησιμοτητα μεσα στην κοιλια και το φοβαμαι πααααρα πολυ .. τωρα που το ειπε και αυτος , ηρθε και εδεσε .. αλλα και παλι να πω οτι την τεταρτη παω για καισαρικη δεν μου βγαινει ευκολα ... ηθελα πρωτα να το προσπαθησω με προκληση για φυσιολογικο... αχ , δεν ξερω καθολου ...
βεβαια η αδερφη μου με κοροιδευει που αγχωνομαι τοσο πολυ .. αν και εκανε 2 παιδια με φυσιολογικο μου λεει οτι μονο και στην ιδεα οτι μπορει να παει κατι στραβα θα επελεγε αυριο κιολας να μπει για καισαρικη να τελειωνει .. αλλα εγω δεν μπορω να το αποφασισω ετσι ευκολα .. Rolling Eyes Rolling Eyes

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η αληθεια ειναι και εγω καθολου δεν ξερω τι θα εκανα στην θεση σ pale pale

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Rolling Eyes Crying or Very sad κοιτα Ελενιτσα μου, αν ειναι πραγματι τοσο ψηλα δυσκολο να κατεβει μεχρι την πητ σου..5 μερες σας χωριζουν..
απο την αλλη κακα τα ψεματα, για μας που δεν το χαμε σκεφτει εξ αρχης για καισαρικη ειναι δυσκολο να το αποδεχτουμε, ποσο μαλλον να το παρουμε αποφαση..
βεβαια οταν προκειται για λογους ασφαλειας δεν θα πρεπε καν να το σκεφτομαστε..
ειναι τοσο επικινδυνο δηλαδη το ζητημα της περιτυλιξης?τα περισσοτερα μωρακια ετσι ειναι..
και της Δωρας μας ψηλα δεν ηταν το κοριτσι της?και με προκληση πηγε κ ολα μια χαρα κυλησαν..δυσκολη αποφαση, πραγματι

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις