Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 39]

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ? ΣΤΟΝ ΠΟΠΟ? ΠΟΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ε ΟΧΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΑΡΘΕΝΟ ΔΑΣΟΣ ΤΟΥ ΑΜΑΖΟΝΙΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΜΑΓΑΡΙΣΟΥΝ ΑΥΤΟΙ!!! ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΨΩ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αφρουλα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ασε γιατι μια φορα που εκανα παπ ειχα πει σε γιατρο του ΙΚΑ οτι με ενοχλει ο πωπος μου σαν να παω να κανω αιμοροειδες και ΦΡΑΠ!!ειχε βαλει στο δαχτυλο του λυπαντικο μαλλον και το εβαλε εκει που φανταζεσαι!!ΕΠΑΘΑ ΣΟΚ!!! δν ξανα πηγα!!! και προφανως αυτη η κινηση δν διορθωσε κατι στο προβλημα μου, ουτε μου συστησε κατι αλλο Rolling Eyes

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ? ΣΤΟΝ ΠΟΠΟ? ΠΟΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ε ΟΧΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΑΡΘΕΝΟ ΔΑΣΟΣ ΤΟΥ ΑΜΑΖΟΝΙΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΜΑΓΑΡΙΣΟΥΝ ΑΥΤΟΙ!!! ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΨΩ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ΟΟΟΟΟΟΟΟ ΝΑΙ ΕΙΣ ΣΤΟΝ ΠΡΩΚΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙΠΟΤΑ...ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΙ ΠΑΘΑΙΝΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΑΝΟΙΓΜΑ ΤΟΥ ΚΟΛΠΟΥ....ΧΙΧΙ!!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:AXAX!!!ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΟ ΑΦΡΟΥΛΙΝΙ ΕΝ ΔΡΑΣΗΗ!!! Laughing Laughing


ΓΙΑΝΝΑ ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΤΕ?????!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΡΙΑ ΔΕ ΛΕΣ???ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!

ΤΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΚΑΛΕ?ΞΑΝΑΓΡΑΨΤΩ!!

toniach29 έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ ΜΕ ΔΑΧΤΥΛΟΣΚΟΠΗΣΗ ΤΟΝ ΒΛΕΠΟΥΝ Ε?! ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΡΗΤΟΡΙΚΗ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΘΕΣΑ....ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ? ΠΟΥ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΚΡΙΣΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟ Μ.... ΜΑΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ!!! ΕΛΕΟΣ...ΑΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΓΛΕΝΤΗΣΩ ΜΕ ΤΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΔΑΧΤΥΛΑ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΟΠΟΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΕΓΩ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΛΑΤΕΙΑ..ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 37Η ΒΑΖΕΙ ΧΕΡΙ...Κ ΕΧΕΙ Κ ΜΙΑ ΧΕΡΟΥΚΛΑ ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ...
ΣΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ Κ Η ΜΑΙΑ ΜΟΥ ΒΑΜΕ ΧΟΥΦΤΩΝΟΥΝ..ΜΩΡΕ ΠΟΝΑΕΙ ΑΛΛΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΛΙΓΙ Κ ΜΕΤΑ ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΝΙΝΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΕΧΕΙΣ ΞΕΧΑΣΕΙ ΚΑΘΕ ΧΟΥΦΤΩΜΑ!!!

Α!!!ΣΤΟΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟΜΕΤΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΝΗΨΞ Σ ΕΞΕΤΑΖΟΥΝ ΚΟΛΠΙΚΑ Κ ΣΤΟ ΒΑΖΟΥΝ Κ ΣΤΟΝ ΠΟΠΟ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ ΠΑΝΤΑ


ΚΑΛΕ ΤΙ ΛΕΣ?
ΕΜΕΝΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΜΟΥ ΒΑΛΑΝ ΧΕΙ ΣΤΟ ΠΙΠΙ.
ΠΟΤΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΠΙΟ ΠΡΙΝ.

ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΑΙ ΤΟΝ Κ@ΛΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ?
ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΒΑΛΕΙ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙ??

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΤΩΡΑ ΣΟΥ ΗΡΘΕ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΡΑ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΗΤΑΝ ΑΛΛΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΣ ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ!!! ΚΑΝΕ ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #98 - Σελίδα 23 215994 ΓΙΑ ΝΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΝΙΑΝΚΙ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥΣ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟ ΒΑΘΜΟ!!! ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΤΟ ΣΠΕΡΜΑ?! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φανταζομαι οτι το κανουν για τις αιμορροΐδες!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Αφρουλα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ασε γιατι μια φορα που εκανα παπ ειχα πει σε γιατρο του ΙΚΑ οτι με ενοχλει ο πωπος μου σαν να παω να κανω αιμοροειδες και ΦΡΑΠ!!ειχε βαλει στο δαχτυλο του λυπαντικο μαλλον και το εβαλε εκει που φανταζεσαι!!ΕΠΑΘΑ ΣΟΚ!!! δν ξανα πηγα!!! και προφανως αυτη η κινηση δν διορθωσε κατι στο προβλημα μου, ουτε μου συστησε κατι αλλο Rolling Eyes

Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ!!!
ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΒΡΙΣΕΣ???????????????

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΙ????!!!!!ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΟΥ!!!!ΘΕΕ ΜΟΥ!!! Shocked Shocked Shocked Shocked ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΥΠΟΘΕΤΟ ΞΕΡΩ!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΠΟΠΟ? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ...ΟΤΙ ΕΓΙΝΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΡΙΑ!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

ΛΟΙΠΟΝ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ....ΜΕ ΚΑΛΕΙ ΤΟ... ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #98 - Σελίδα 23 215994 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #98 - Σελίδα 23 215994 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #98 - Σελίδα 23 215994 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #98 - Σελίδα 23 215994 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #98 - Σελίδα 23 215994 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #98 - Σελίδα 23 215994 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #98 - Σελίδα 23 215994 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #98 - Σελίδα 23 215994 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #98 - Σελίδα 23 215994 !!!!!!!!!!

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑΑ!!!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:ΤΙ????!!!!!ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΟΥ!!!!ΘΕΕ ΜΟΥ!!! Shocked Shocked Shocked Shocked ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΥΠΟΘΕΤΟ ΞΕΡΩ!!

ΤΟ ΥΠΟΘΕΤΟ ΤΟ ΒΑΖΟΥΝ ΣΤΟΝ ΚΟΛΠΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΛΑΚΩΣΕΙ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ.

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΤΡΑΓΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!! Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓ Ω ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΟΙΤΑΝΕ ΤΟΝ ΠΟΠΟ ΝΑ ΔΟΥΝ ΕΑΝ ΟΛΑ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ..ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝΜ ΣΤΙΓΜΗ...ΕΜΕΝΑ Η ΜΑΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ..
ΤΩΡΤΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟΝ 9ο ΜΕΤΑ ΤΗΝ 37Η ΕΒΑΖΕ ΧΕΡΙ Κ ΜΕΤΑ ΥΠΕΡΧΗΟ..ΕΓΒ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΙ ΨΕΡΙ ΒΟΗΘΑΕΘ ΝΑ ΜΑΛΑΚΩΝΕΙ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ Κ ΝΑ ΕΠΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟΚΕΤΟΣ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΠΟΠΟ? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧΑΑ

Γιαννα απλα επαθα σοκ και δν ειπα τιποτα!! δν το περιμενα!!! Shocked Shocked




ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΕ ΟΧΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!!
ΛΕΣ ΝΑ ΒΙΑΣΤΗΚΑ ΠΑΡΑ ΦΥΣΙΝ ΑΠ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ????? ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #98 - Σελίδα 23 585182 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #98 - Σελίδα 23 585182 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #98 - Σελίδα 23 585182 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #98 - Σελίδα 23 585182 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #98 - Σελίδα 23 585182 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #98 - Σελίδα 23 585182 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #98 - Σελίδα 23 585182 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #98 - Σελίδα 23 585182 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #98 - Σελίδα 23 585182 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #98 - Σελίδα 23 585182

ΘΑ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥΑ ΘΑ ΠΑΩ!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ!!!!

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕ????????

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μακάρι βρε Έλλη μου αλλα θα λείπει 5 μέρες.πόσο να αντέξει και αυτός ο σπερμουλης; Μη σας κουραζω με αυτα.στο μόνο που ελπίζω μήπως και αργήσει να γίνει η ωορρηξια αλλα που τέτοια τύχη.
Έχετε δουλεια Έλλη γιατί εμείς καθομαστε συνέχεια.

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:Αφρουλα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ασε γιατι μια φορα που εκανα παπ ειχα πει σε γιατρο του ΙΚΑ οτι με ενοχλει ο πωπος μου σαν να παω να κανω αιμοροειδες και ΦΡΑΠ!!ειχε βαλει στο δαχτυλο του λυπαντικο μαλλον και το εβαλε εκει που φανταζεσαι!!ΕΠΑΘΑ ΣΟΚ!!! δν ξανα πηγα!!! και προφανως αυτη η κινηση δν διορθωσε κατι στο προβλημα μου, ουτε μου συστησε κατι αλλο Rolling Eyes

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑα τι λες τώρα??????????? Πλάκα κάνεις!!!!!!!!! Θα έτρωγε κλωτσιά!!! Εδώ δεν αφήνω τον άντρα μου... τον άσχετο θα αφήσω.... χαχαχαχαχαχ

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΜΑΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΡΩΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΣΑΙ? ΟΛΕΣ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΕΙΣΤΕ? ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΘΑ ΝΕΥΡΙΑΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΦΥΓΩ Ε!!!!!!!


ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!

ΕΣΥ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΕΙΣ Μ@Λ@ΚΙ@ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΕΣΥ Twisted Evil Twisted Evil Razz Razz

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ?

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ ΕΙΣΑΙ ΕΚΤΕΘΕΙΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ??ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ...ΜΕΤΑ ΤΑ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΛΑ

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΒΡΕ ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ???!!! ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΘΕΝΑ ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αφρουλα μου τις γόνιμες τις βρίσκω με τεστακια.ωορρηξια έκανα την 14 και η Αλέκα ήρθε 11 μέρες μετα.προσπαθούμε απο Σεπτέμβρη και τις 2 τελευταίες φορές τις γόνιμες γίνεται κάθε μέρα.το καλο είναι ότι ότι γράφεται στο φόρουμ μένει οπότε πήγα πίσω στον χρόνο και είδα ότι όταν έμεινα έγκυος (είχα βρει ωορρηξια με τεστ) είχε γίνει μόνο μια φορα.αυτο με έχει προβληματίσει.

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΑΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΕΝ ΜΕΡΗ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!ΝΑΙ ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΕΤΟΙΜΗ...ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΠΛΥΜΕΝΑ ΣΙΔΕΡΩΜΕΝΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΣΑΚΟΥΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΤΗΣ ΝΑ ΜΗΝ ΜΥΡΙΣΟΥΝ!!!

ΤΟ ΑΦΡΟΥΛΙΝΙ ΔΙΝΕΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 16 ΜΑΡΤΗ,,Ο ΝΙΚΟΣ ΛΕΕΙ 18

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fourfouraki έγραψε:

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑα τι λες τώρα??????????? Πλάκα κάνεις!!!!!!!!! Θα έτρωγε κλωτσιά!!! Εδώ δεν αφήνω τον άντρα μου... τον άσχετο θα αφήσω.... χαχαχαχαχαχ

αχαχαχαχα εφταιγε το σοκ, αλλιως θα τον ειχα σφαλιαρισει μη σου πω κλωτσισει οπως λες!! αιφνιδιαστηκα!!

Ματινα οχι πολυ κοσμο δν εχουμε...απλα εχω και αλλες δουλειες εκτος απο το να εξυπηρετω τον κοσμο...η μπορει ενας να μην εχει ιδεα και να ειμαι πολυ ωρα απο πανω του και τετοια πραγματα γεμιζουν την βαρδια!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις