Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
chrisg έγραψε:Καλησπέρα Κορίτσια!

Καλορίζικο το θεματάκι μας! Με το καλό να αποκτήσουμε τα μωράκια μας!

Χθες έκανα το doppler. Όλα είναι τέλεια! Είμαστε σταθερά μια εβδομάδα πιο μπροστά οπότε σίγουρα μέχρι 25/02 θα έχει γεννηθεί- πρώτα ο Θέος βέβαια. Το βάρος του είναι σχεδόν 2400gr, έχει πάρει θέση και είναι επίσης σταθερά χαμηλά. Απο συσπάσεις τα ίδια,ευτυχώς δεν έχω διαστολή. Ξανά στη γιατρό στις 25 Ιανουαρίου όπου μπαίνω στο μήνα μου. Την Κυριακή θα αρχίσω να πλένω τα ρουχαλάκια του μωρού και από Δευτέρα την βαλίτσα μου.


Ιφιγένεια πολύ ωραία τα νέα σας για το βάρος του μωρού ! Με το καλό να κάνεις κ το doppler!

Τόνια μου τέλεια νέα για την μπεμπούλα σας! Αφού πήρε κ θέση είστε σε πολύ καλό δρόμο.Από συσπάσεις πως είσαι; Μπράβο σου που ετοίμασες κ βαλίτσα. Εγώ τίποτα ακόμα!

Αντωνία μου περαστικά σου! Με το καλό η εξέταση doppler!

Ρινούλα μου εύχομαι να μην ξαναρρωστήσει η μικρούλα σου! Είδες που σηκώθηκε έστω κ λίγο ο πλακούντας; Μέχρι το doppler θα έχει σηκωθεί κ άλλο. Οσο για την θέση του μην αγχώνεσαι. Σίγουρα θα γυρίσει. Ο γιατρός σου έχει δίκιο είναι νωρίς ακόμη.Έχει χώρο η κοιλίτσα για να κάνει τούμπες. Μην αγχώνεσαι λοιπόν καθόλου. Ένα βήμα κάθε φορά προς το καλύτερο. Τώρα σηκώθηκε λίγο ο πλακούντας, την επόμενη φορά θα έχει σηκωθεί περισσότερο και θα έχει πάρει κ θέση. Να με θυμηθείς!

Jennia μου κ σε μένα ο μικρός είναι χαμηλά Θέλει προσοχή, να μην σηκώνεις βάρη και να προσέχεις στο πως θα σκύβεις. Κ κυρίως να μην κουράζεσαι. Κ εγώ όλη μέρα σπίτι με 2 παιδιά δεν μπορώ να μην κάνω δουλειές, σε καταλαβαίνω. Υπομονή κ προσοχή μέχρι να κλείσεις την 37 εβδομάδα. Αν θυμάμαι καλά δεν έχεις πρόβλημα συσπάσεων οπότε σίγουρα ο μικρούλης θα κάνει υπομονή!

Αννούλα μου πολύ ευχάριστα τα νέα σας! Τέλεια που έχει πάρει θέση το μωράκι και πολύ καλό βάρος!

Χρύσα πολύ ωραία που το μωράκι σου έχει πάρει θέση! Το βάρος του είναι πολύ καλό για τις εβδομάδες που είσαι.

Κατερίνα μου υπομονή με τις καούρες. Μόνο τα μικρά γεύματα μπορούν να σε ανακουφίσουν λίγο.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] σε όλες !

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΝΤΕ ΕΣΥ ΕΦΤΑΣΕΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΛΙΓΟ ΕΜΕΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ....
ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΕΙΣΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΕΔΩ....

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="xrysakoski"][quote="chrisg"]Καλησπέρα Κορίτσια!


ΧΡΥΣΑ ΜΟΥΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΕΓΩ ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΤΑ ΕΧΩ 1 ΑΠΡΙΛΗ!!!


ΑΣΧΕΤΟ Η ΙΩΑΝΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΠΕΙ Η ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ?

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
TELEIA ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ...
ΑΝΤΕ ΜΙΑ ΜΙΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΣΕΙΡΑ!!!!
ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΠΑΝΤΟΣ....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΝ Κ ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΑΛΛΑ Κ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ !!!
ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΙΩΑΝΝΑ?????

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω ειναι η τελευταία από όλες!
Χρύσα θα κάνεις καισαρική;

Η Ιωάννα είχε κάτι προβληματα με τον υπολογιστη αλλά όντως, έχει μέρες να εμφανιστεί.... Ελπίζω να είναι όλα καλά!

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Οχι δεν μου είπε κάτι τέτοιο .... Φυσιολογικα πάμε ... Γιατι ;

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα! Η μικρή κοιμάται και θα αργησουμε πάλη λίγο στο σχολείο αλλά λέω να την αφήσω.

Χρύσα ανέφερες πιο πάνω, ότι περιμενεις τις κοπέλες που θα γεννησουν με καισαρικη και απόρησα.

Έστειλα μήνυμα στην Ιωάννα στο fb αλλά κι εκεί δε φαινεται να έχει μπει τελευταια.

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κι από μένα!!

Πως είμαστε σήμερα;

Ρινούλα τελικά πήγατε σχολείο;

Χριστίνα μου πρώτη πρώτη!!! Θα κάνεις ποδαρικό!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι Αννούλα, την πηγα! Πίνω τον καφέ μου τώρα!

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κι εγώ θέλω να φτιάξω τώρα κάτι να πιω!

Ελληνικό ή σοκολάτα;;

Μάλλον για σοκολάτα με βλέπω...

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιαμ γιαμ!
Εγω μόλις έφαγα δημητριακα με γάλα αλλά δε μου φτασανε. Πεινάω πολύ και κοντευω τα 10 κιλά συν, ήδη.

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ ρε Ρινούλα άσε.... Φοβάμαι να ζυγιστω.... Αρνούμαι! Δεν θέλω! Από βδομάδα θα πάρω την μεγάλη απόφαση!!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε νιώθω! Κι εγω κατευθειαν στο γιατρό ζυγιστηκα! Μου έβγαλε 10 κιλά ότι εχω πάρει, δεν είπε τίποτα βέβια ο άνθρωπος, αλλά πιστευω ότι είναι 9 γιατί φόραγα πολλά ρούχα και είχα φάει τον άμπακο!!

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μόλις μου ήρθε ο φάκελος της chicco.... Δύο πάνες.... Αυτά. !!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δύο ολόκληρες;; Εντάξει, θα τις δοκιμασεις... για 6 ώρες χεχεχε

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Άστα! Να τους πάρω να τους ευχαριστήσω!!!

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσάκια μου τι κάνετε???πλησιάζουμε ε???εγω εχω φτιάξει την βαλιτσα τοκετου,γιατι στις 18 ξεκινά η εξεταστική μου και δεν θα εχω χρονο για τέτοια..

κατα τα αλλα..την τελευταια φορα που πήγαμε στον γιατρό η πιεση μου ήταν 15 με 10...και ο γιατρός μου ζήτησε να την μετράω..εχει μια εβδομαδα τώρα που την μετράω και ειναι 13 με 8...δεν τον ανησυχει μου ειπε..και ότι ειναι μια χαρά!!!!ας το ελπίσω!!!

η μικρουλα μου πριν μια εβδομαδα που πηγα δηλ 32 εβδομαδων ήταν 2200,άρα ΔΟΞΑΣΟΙ Ο ΘΕΟΣ ολα καλα!!!

katerinalb

katerinalb
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσάκια καλημέρα..
ήθελα να σας ενημερώσω ότι στο σάιτ της nutricia 12 η ώρα έχει ένα σεμινάριο για τον θηλασμό που μπορούμε να παρακολουθήσουμε on-line..αν σας ενδιαφέρει..

https://nutricia-club-webinars.adobeconnect.com/thilasmos07/?launcher=false

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιφιγένεια μπράβο για τα νέα σας!! Καλή επιτυχία στην εξεταστική σου!

Κατερίνα ευχαριστουμε για το λινκ. Κράτα όμως μικρό καλάθι. Δεν ξέρω κατά πόσο θα δώσει αξιόπιστες συμβουλές για το θηλασμό μια εταιρία που κατασκευαζει γάλα σε σκόνη... Αν κρίνω πάντως από τις οδηγίες στη σελίδα τους, εντάξει, έχω δει και χειρότερα, αλλά υπάρχουν πολύ καλύτερα μέρη για να πληροφορηθεις, κράτα το και αυτο στα υπόψιν!!

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!
ΣΕ ΟΛΕΣ!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΡΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΟΤΙ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΝ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΝ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ ΑΥΤΕΣ ΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΑΥΤΟ...
ΟΧΙ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ Κ ΘΕΣΟΥΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΕΚΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ Κ ΝΑ ΠΑΕΙ Κ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΤ Ι Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.
ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΑΚΟΜΑ ΕΤΣΙ ΚΙΑΛΛΩΣ...

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α τώρα καταλαβα! Αργω λιγο αλλα στο τέλος τα πιάνω!!

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο5!!!!!! - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο5!!!!!! - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο5!!!!!! - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο5!!!!!! - Σελίδα 2 215994 ΕΛΑ ΜΩΡΕ ΣΙΓΑ!!!!

chrisg

chrisg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια!

Πράγματι πλησιάζουν οι μέρες και έχω λίγο αγχωθεί...όχι για το τοκετό αλλά για τις ιώσεις!

Συνήθως τον Ιανουάριο και τον Φεβρουάριο είναι σε έξαρση οι ιώσεις και φοβάμαι για τις ιώσεις που θα φέρνει η μικρή από το νηπιαγωγείο.

Μακάρι να γεννήσω όσο πιο αργά γίνεται γιατί διαφορετικά θα πρέπει να σταματήσω τη μικρή- και η ίδια δεν το θέλει καθόλου και γκρινιάζει!


goldangel καλή επιτυχία στην εξεταστική σου! Πολύ καλό βάρος έχει η μικρούλα σου! Με το καλό!

Αννούλα μου πράγματι η chicco στέλνει 2 πάνες. Όμως κατά καιρούς κάνει καλές προσφορές και ενημερώνει μέσω mail. Η babylino στέλνει το βαλιτσάκι που αξίζει. Το ζήτησες;
Επίσης και η pampers στέλνει βαλιτσάκι. Εγώ θα το πάρω από το Μητέρα. Αν δεν στο δώσουν μόλις γεννήσεις μπορείς και από αυτούς να το ζητήσεις.

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χριστινα γεια σου! Δικιο έχεις για τις ιώσεις, και για σενα που εισαι εγκυος και μετα για το μωράκι. Η παιδιατρος με συμβούλεψε να τη σταματησω από τον παιδικο όταν είναι να γεννησω και νομιζω θα το κανω, για να ειμαι σιγουρη αλλά και για να μη νιωσει ότι τη διωχνω, εμενα είναι πιο μικρη βλέπεις και ακομα και σταματησε φαντασου να κλαψουριζει το πρωι που την πηγαινα μετα από 3 μηνες...

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια δειτε αυτο οσες ψαχνετε για καροτσι:
http://www.trikiklo.com/promotions/Easywalker-June-offer/

Δε λεω ότι ειναι φθηνο, απλά είναι καλή σαν προσφορα και ειπα να το δειτε...

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κοριτσια!Πρωτα απο ολα καλοριζικο το νεο θεμα!Ευχομαι πολλα υγιεστατα μωρακια και στην οικοδεσποινα και σε ολες μας!Ηρθα επιτελους!Εμεινα τοσες μερες παλι διχως υπολογιστη!Το μωρακι μας μεγαλωσε 1.200 πηγαμε, ξετυλιχτηκε η διπλη περιτυλιξη γυρω απο το λαιμο ομως εχουμε πολλες συσπασεις! 1,5 χαπι ανα 6ωρο το πηγαμε...εφτασα αισιως τα 19 χαπια τη μερα... Shocked !Φοβαται ο γιατρος για προωρο τοκετο και τη δευτερα θα παω να κανω ενεση για τα πνευμονια να ειμαστε ετοιμοι!Την 1η του μηνα εκλεισα για ντοπλερ! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο5!!!!!! - Σελίδα 2 215994 Ανησυχω αλλα...κρατιεμαι!Τωρα δυσκολευομαι να γραψω λιγο λογω ταχυκαρδιας!Σας ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχες σας για τη γιορτη μου!Με το καλο τα μωρακια σας ευχομαι!

Ρινουλα πως ειναι η μικρουλα σου; εσυ; το ξεπερασατε; Τα κουπονια απο τις επιθυμιες καποτε τα επαιρνα που ηταν σε εντυπη μορφη!Τωρα δεν εχω εκτυπωτη κι ετσι τα σταματησα!Ηρακλης ε; ονομα με ιστορια!πολυ ωραιο!Σου αρεσε η γλυκοζη; Μια συνηθεια ειναι κι αυτη!Εχω σε λιγες μερες και το σκεφτομαι λιγο, πιο πολυ το περιμενε με εκνευριζει! Twisted Evil Τα αποτελεσματα βγηκαν; Μια χαρα μεγαλωνει ο μπεμπης κι ο πλακουντας ανεβαινει!Για τη θεση μη σκας θα αλλαξει παλι μεχρι τελους, νωρις ειναι ακομα! Wink Κι εγω πειναω πολυ! Twisted Evil

Ελευθερια ωραιο ονομα το Δημοσθενης!Ειχα εναν πολυαγαπημενο θειο με αυτο το ονομα κι ο χαμος του με στεναχωρησε πολυ!Κι εγω λεω να παρω 1 ζυγαρι πυτζαμες!1 κιλο ε; μεγαλωνει, μεγαλωνει!Εδω δεν κανει τοσο τσουχτερο κρυο οσο τις προηγουμενες μερες, ευτυχως!

Χρυσα λεω πως αν ειναι ανεβασμενη η τιμη της καμπυλης δινουν συνηθως οι γιατροι μια διατροφη των 1800 ή 2000 θερμιδων για να μειωθουν οι τιμες!Το Κελυ αν με ρωτας μου αρεσει πιο πολυ!Εμεις να δουμε πως θα τη λεμε! Rolling Eyes Μια χαρα ειναι το βαρος της, μην το σκεφτεσαι καθολου!

Τονια ξεστολισες νωρις νωρις ε; Καλα εισαι; οι μακεδονες; Μια χαρα το βαρος της!27 μαρτη ε; εμεις δε βλεπουμε να φτανουμε τοσο Rolling Eyes !καλα να ειναι κι οποτε ειναι να ερθουν ας ερθουν!Απο κλωτσιες αλλο τιποτα, κατι στιγμες με ακινητοποιει!Ωραια που ειναι ολα οκ με τις εξετασεις!

Μαρινα μεγαλη η συγκινηση του αντρα σου για το ονομα του πατερα του!Αχ!Αφου δεν εχει σχολια ή αποτελεσματα με πιο εντονα γραμματα τοτε καλα θα ειναι!Δεν εχει φυσιολογικες τιμες διπλα; Ξαναειχες ρινορραγια;Ξερω πως ειναι φυσιολογικο, μην ανησυχεις!Εγω πηρα λιστα απο το μαιευτηριο για το τι θα χρειαστω, γιατι δεν ρωτας κι εσυ;

Αννα περασες ιωσουλα τελικα; εισαι καλα τωρα; Μεγαλωσε κι εσενα το ζουζουνι σου!Μπραβο η ψυχουλα! Laughing Μπραβο, καλα νεα κι απο το ντοπλερ! Ηρθε ο φακελος ε; εμας ακομα τιποτα!

Κατερινα σου εστειλα αιτημα φιλιας στο φεις!Κοκκινομαλα δεν εισαι; Καουρες κι εγω πολλες αλλα και πρηξιμο στο στομαχι, μια δυσπεψια αλλο πραγμα!Εχεις κι εμετους ε;!Υπομονη βρε κουκλα μου!

Κλεοπατρα μιλησες στον γιατρο σου για τον πονο που ειχες;

Αννουλα χαιρομαι που ολα ειναι καλα με τις εξετασεις σου! Wink

Χριστινα οι συσπασεις πως πανε;μια χαρα με το ντοπλερ!μπραβο!2.400 ε; μια χαρα!Μεχρι τελος φλεβαρη ε; αχ!εφτασε ο καιρος!δεν το πιστευω!

Ιφιγενεια ειναι μεγαλουλης ο μπεμπης ε;!Ετσι ειναι τα αγορακια! Laughing Με την αλλεργια ολα καλα;

Αντωνια περιμενω τις εκπτωσεις την τριτη να κανω εξορμηση για αγορες!Ανυπομονω!Με το καλο το ντοπλερ σας!Κι εμενα ειναι υπερκινητικη, ειδικα τωρα που ξετυλιχτηκε, δεν την πιανεις!χαχαχα!Οσο για στρωμα πηρα μονο λατεξ, καθολου κοκοφοινικα ημισκληρο!Λιγο πιο ακριβο αλλα με απασχολησε να πω την αληθεια περισσοτερο κι απο την κουνια την ιδια!Παιδιατρο κυριως απο εμπειριες αλλων μαμαδων και θα δω και τι θα μου προτεινει κι ο γυναικολογος μου!

Ζεννια μου μη φοβασαι!Απλα θελει προσοχη κοριτσακι μου!καλα κανει και φωναζει αφου δεν ακους, προσεχε μωρε! 2κιλα ε; ειναι σιγουρα μεγαλος μπεμπης! Laughing Laughing

Εβελιν οντως πλησιαζει ο καιρος!με το καλο!αφου σου λεει κι ο γιατρος οτι ειναι καλα η πιεση τοτε μην ανησυχεις!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις