Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
56 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 56 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 39]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XrysaB έγραψε:
sofouli έγραψε:να'μαι παλι!!!!!!!!τελικα γουρικη η ομαδουλα!!!!γεμισε μωρακια!!!!!!!!!!με το καλο κοριτσια!!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 11 215994

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΣΟΦΑΚΙ ΕΧΟΥΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΗΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 11 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 11 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 11 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 11 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 11 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 11 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 11 215994 ΝΑ ΧΑΙΡΑΣΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΑΚΙ ΣΟΥ

ευχαριστωωωωωω!!!!!!!!!εξαφανιστε την!!!!!!!!!!!!!ουστ απο δω χαζο-λιστα!!!!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 11 215994

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΣΟΦΟΥΛΙ...ΠΟΛΛΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 11 417472 ΣΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ...

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
την εχω κατσιασει τη καημενη στα φιλια!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 11 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 11 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 11 328109

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΚΑΛΕ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΕΚΑΝΕΣ ΤΕΣΤ? ΑΙΝΤΕ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ? ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΦΕ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ! ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΒΑΖΩ ΙΔΕΕΣ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤ... Wink
αφρουλιτα ειναι 4η μερα που θα επρεπε να μου ερθει ναι...αλαλ απο την αλλη σκεφτομαι οτι τα συμπτωματα ειναι ιδια οπως σε καθε κυκλο επομενωςς θα ρθει ειμαι σιγουρη .....και οσο για το τεστ καριτσακι μου ποιος τα χεζει τα λεφτα.....απλα αστο καλυτερα γτ θα δω ενα μεγαλο ------ και θα φαω απογοητευση......και ειναι απο τις λιγες φορες πραγματικα που δεν το πιστευω..αληθεια....το μονο που με αγχωνει σου λεω ειναι οτι ειμαι στην 34η μερα και δεν εχω δει αιμα ακομα...
χρυσακι μου ναι εχεις δικιο ..δεν νομιζω οτι ειναι μπεμπε αλαλ τι σκατα συμβαινει ρε γαμωτο..εγω ειχα στανταρ κυκλο και τωρα οτι να ναι

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:
toniach29 έγραψε:
sofouli έγραψε:να'μαι παλι!!!!!!!!τελικα γουρικη η ομαδουλα!!!!γεμισε μωρακια!!!!!!!!!!με το καλο κοριτσια!!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 11 215994


ΣΟΦΑΚΙ ΤΙ ΑΚΝΕΙΣ?Η ΜΠΕΜΠΑ ΣΑΣ?

μεγαλωνει!!!!!!!!!!καλε ποτε εφτασες κιολας 28 εβδομαδων?????πωπω πως περναει ο καιρος!!!!!!!!!!!!!τελικα κοριτσακι εχεις?


ΕΙΔΕΣ ΠΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ?ΝΑΙ ΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ...ΕΣΕΝΑ ΤΙΚΑΝΕΙ Η ΜΙΚΡΗ?

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:την εχω κατσιασει τη καημενη στα φιλια!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 11 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 11 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 11 328109




ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΦΙΛΑ ΤΑ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ ΤΗΣ...ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑ!!! Very Happy Very Happy Very Happy

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΚΑΛΕ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΕΚΑΝΕΣ ΤΕΣΤ? ΑΙΝΤΕ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ? ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΦΕ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ! ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΒΑΖΩ ΙΔΕΕΣ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤ... Wink
αφρουλιτα ειναι 4η μερα που θα επρεπε να μου ερθει ναι...αλαλ απο την αλλη σκεφτομαι οτι τα συμπτωματα ειναι ιδια οπως σε καθε κυκλο επομενωςς θα ρθει ειμαι σιγουρη .....και οσο για το τεστ καριτσακι μου ποιος τα χεζει τα λεφτα.....απλα αστο καλυτερα γτ θα δω ενα μεγαλο ------ και θα φαω απογοητευση......και ειναι απο τις λιγες φορες πραγματικα που δεν το πιστευω..αληθεια....το μονο που με αγχωνει σου λεω ειναι οτι ειμαι στην 34η μερα και δεν εχω δει αιμα ακομα...
χρυσακι μου ναι εχεις δικιο ..δεν νομιζω οτι ειναι μπεμπε αλαλ τι σκατα συμβαινει ρε γαμωτο..εγω ειχα στανταρ κυκλο και τωρα οτι να ναι

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΙΧΕ ΧΑΛΑΣΕΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ.
ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΓΓΥΗΘΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΠΕΜΠΕ?ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ?
ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΦΟΒΑΣΑΙ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΠΕΜΠΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Η ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
26 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ,ΚΛΕΙΝΟΥΝΕ ΤΟΝ 4ο ΜΗΝΑ!!!!!!ΤΡΩΓΟΜΑΙ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΤΟ ΤΣΑΚ ΜΠΑΜ!!!!!!ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΛΕΓΑ ΕΣΕΝΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΟΣΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ!ΑΝ ΓΛΥΚΑΘΕΙΣ ΜΕΤΑ ΔΕ ΣΕ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΤΠΤ....... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 11 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 11 215994

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΣΕ ΛΕΦΤΑ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ!!! ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΒΕΒΑΙΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ Αρνητικό... ΠΟΥ ΛΕΣ? ΠΑΡΕ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΛΕΜΕ!!! ΞΕΚΟΛΛΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΓΙΝΕ ΠΙΟ ΔΙΕΚΔΙΚΗΤΙΚΗ... Wink Wink Wink

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΔΕΣ ΣΟΦΟΥΛΘ?ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΟΤΑΝΕ ΕΧΥΟΝ ΚΟΝΤΥΝΕΣ ΗΛΙΚΙΕΣ..ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΟΜΩΣ ΛΙΓΑΚΙ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ...ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΙΓΑΚΙ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΕΘΙΣ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΙ ΕΑΝ ΜΕΙΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ Κ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ Κ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ...!!!


ΑΡΤΕΜΑΚΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΣΤ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ..ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΜΕΛΕΙΣ ΑΛΛΟ..ΔΕΝ ΣΕ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΑΠΛΑ ΣΟΥ ΛΕΜΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΙΑ

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αμα δεν ερθει και αυριο θα παω........θα πω τον Γρ να ππαει να παρει........παω να σιδερωσω ..δεν ειναι πολλα σε καμια ωρα θα επιστρεψω ..προς το παρων φιλια πολλα και ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωω

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:αμα δεν ερθει και αυριο θα παω........θα πω τον Γρ να ππαει να παρει........παω να σιδερωσω ..δεν ειναι πολλα σε καμια ωρα θα επιστρεψω ..προς το παρων φιλια πολλα και ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωω

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΡΤΕΜΑΚΙ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΑΝ ΘΕΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥΤ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙΣ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΠΙΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΙΚΗ ΟΤΙ ΕΙΠΕ Κ Η ΑΦΡΟΥΛΑ...ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ!!1

ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ,
ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΟ ΣΙΔΕΡΩΜΑ ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ... Very Happy Very Happy Very Happy


ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΤΟΥΣ ΣΗΜΕΡΑ? Η ΓΙΑΝΝΑ? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑ... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 11 417472

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗ ΒΟΛΤΑ ΧΡΘΣΑ ΜΟΥ!!!
ΑΦΡΟΥΛΙΝΙ ΕΧΕΙΣ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΜΠΛΑ ΠΛΑ??ΕΑΖΝ ΝΑΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ?

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΑΡΤ ΑΚΟΜΑ ΚΑΦΕ ΕΧΕΙΣ?
ΣΟΦΟΥΛΙ ΕΔΩ ΕΙΣΑΙ?
ΧΡΥΣΑ ΚΑΛΗ ΒΟΛΤΙΤΣΑ.
ΑΦΡΟΥΛΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΠΟΥΛΑ.ΕΓΩ ΕΠΕΡΝΑ ΤΑ GYNO-TARDYFERON ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΦΥΛΛΙΚΟ.

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΚΑΛΟ ΣΙΔΕΡΩΜΑ ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ... Very Happy Very Happy Very Happy


ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΤΟΥΣ ΣΗΜΕΡΑ? Η ΓΙΑΝΝΑ? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked


ΠΑΡΟΥΣΑ!!!!


ΤΟΝΙΑ ΤΙ ΚΑΕΝΕΙΣ?
ΚΑΛΕ ΠΟΛΛΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ Η ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ!!ΚΑΙ ΠΕΤΣΕΤΕΣ?ΚΑΙ ΣΑΜΠΟΥΑΝ!!!ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΤΡΕΜΟΥΛΟ?

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΚΑΛΟ ΣΙΔΕΡΩΜΑ ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ... Very Happy Very Happy Very Happy


ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΤΟΥΣ ΣΗΜΕΡΑ? Η ΓΙΑΝΝΑ? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked


ΠΑΡΟΥΣΑ!!!!


ΤΟΝΙΑ ΤΙ ΚΑΕΝΕΙΣ?
ΚΑΛΕ ΠΟΛΛΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ Η ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ!!ΚΑΙ ΠΕΤΣΕΤΕΣ?ΚΑΙ ΣΑΜΠΟΥΑΝ!!!ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΤΡΕΜΟΥΛΟ?

ΤΟ ΤΡΕΜΟΥΛΙ ΕΦΥΓΕ ΚΡΑΤΑΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 2ΩΡΟ..
ΝΑΙ ΝΑΙ ΤΟ ΙΑΣΩ ΠΑΡΕΧΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΤΩΡΑ ΠΠΟΙΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΕΟΠΥΥ..ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙ ΕΞΟΔΟΥ

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρααααααααα τι κάνετε κοριτσάκια μου όμορφα???

Αχ... δεν πρόλαβα τη Χρύσα...


ΧΡΥΣΑΑΑΑΑΑΑ
Μια φίλη μου είχε αυτόν τον μύκητα στην εγκυμοσύνη και ο γιατρός της είπε να πάρει κάτι κολπικά υπόθετα μόνο αν έχει συμπτώματα, φαγούρα και την ενοχλεί... διαφορετικά ας το αφήσει έτσι και θα φύγει...

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟΝΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Η ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΦΕΡΝΟΥΝ?
2 ΩΡΕΣ Ε?ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙΣ?ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΑΛΛΙΩΣ!

ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ?

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΤΟΝΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Η ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΦΕΡΝΟΥΝ?
2 ΩΡΕΣ Ε?ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙΣ?ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΑΛΛΙΩΣ!

ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ?



ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ROOMING IN ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΩ..ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΕΡΝΟΥΝ ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ....ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ Κ ΣΤΑ ΑΛΛΑ Κ ΕΑΝ ΠΑΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ Η ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΣΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΑΦΗΝΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΝΑ ΜΕ ΚΑΛΕΣΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΤΑΙΣΩ...

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλά είμαι Γιάννα μου...

Είχα άγχος μέσα στον ύπνο μου για κάποιο λόγο και ξύπνησα στις 7 και μετά με ξαναπήρε ο ύπνος κατά τις 9μιση....

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΔΗΛΑΔΗ ΜΟΝΟ ΘΑ ΤΗ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΤΙΣ ΔΩΣΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΞΕΝΟ?
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ.
ΠΑΝΤΩΣ ΡΕ ΠΟΛΥ ΗΛΙΘΙΕΣ ΟΙ ΜΑΙΕΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΓΙ ΑΥΤΟ.ΦΕΡΝΑΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΚΑΙ ΠΧ ΤΗΝ 1η ΜΕΡΑ ΜΟΝΟ 3 ΛΕΠΤΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ ΤΗΝ ΘΗΛΗ.ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΤΟ ΛΕΝΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ Κ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ.ΤΕΣΠΑ ΑΝ ΚΑΝΩ ΑΛΛΟ ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις