Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 39]

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 417472 ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ? ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΕΣΜΕΝΗ? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 35468


ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 417472


ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ Μ@Λ@Κ@Σ? ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΔΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΠΕΤΑΧΤΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΕΝΑΣ ΠΟΛΥΠΟΔΑΣ, 2 ΙΝΟΜΥΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥΚΥΣΙΚΕΣ? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΑΥΤΟΣ? ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΕΒΛΕΠΕ ΟΛΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΦΡΟΥΛΑ ΔΝ ΕΙΜΑΙ ΠΕΣΜΕΝΗ...ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ ΚΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ ΗΜΟΥΝ..ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΤΣΙ.ΣΚΑΣΙΛΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΘΑ ΚΑΝΩ!!
ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ...
ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?ΓΙΑΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΣ ΣΗΜΕΡΑ?ΑΦΟΥ ΑΥΡΙΟ ΔΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ.

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 417472 ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ? ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΕΣΜΕΝΗ? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 35468


ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 417472


ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ Μ@Λ@Κ@Σ? ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΔΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΠΕΤΑΧΤΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΕΝΑΣ ΠΟΛΥΠΟΔΑΣ, 2 ΙΝΟΜΥΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥΚΥΣΙΚΕΣ? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΑΥΤΟΣ? ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΕΒΛΕΠΕ ΟΛΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Ο δικός μου αρρώστησε και επειδή η επέμβαση θα πήγαινε για τον άλλο μήνα πήγα στο γιατρό της νύφης μου...Δυο σενάρια παίζουν: ή ο δικός μου αποδεικνύεται μαλ..ς επειδή όντως δεν μου είχε πει τίποτα από αυτά ή ο καινουριος προσπαθεί να βρει προβλήματα εκεί που δεν υπάρχουν για ευνόητους λόγους...Πάντως, επειδή στο θέμα του πολύποδα οι απόψεις συμπίπτουν, γι'αυτό και πήρα την απόφαση να το κάνω. Για τα άλλα τι να σου πω...Δεν ξέρω τι να πιστέψω... Rolling Eyes

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!!! Very Happy Very Happy ΗΜΟΥΝ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ..

ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΑΥΡΙΟ ΣΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΟΥ!!!! I love you
ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΑΔΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΣΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝ!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 328109

ΑΦΡΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 417472

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 35468

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΗΣΥΧΩ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΕΣΥ ΕΤΟΙΜΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 417472


ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Ο ΝΕΟΣ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΜΕ ΤΟ "ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ" ΝΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΤΟΝ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣΑΙ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΤΟΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΣ ΜΕ ΚΑΧΥΠΟΨΙΑ...ΜΑΛΛΟΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΘΕΩΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΕΦΗΣΥΧΑΣΜΕΝΟΣ... Mad Mad Mad Mad Mad Mad ΤΑ ΙΝΟΜΥΩΜΑΤΑ ΤΑ ΕΙΔΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΘΙΕΡΩΜΕΝΟ ΚΟΛΠΙΚΟ ΥΠΕΡΗΧΟ? ΜΗΝ ΤΑ ΠΕΙΡΑΖΕΙΣ ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΤΟΙΧΩΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΕΠΑΝΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ...

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 417472 ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΩΡΑΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΚΑΙ ΕΠΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ... Wink Wink Wink


ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΑΣΑΝΙΣΤΙΚΗ ΕΚΕΙΝΗ ΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΥΠΟΦΕΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ... Sad Sad Sad ΕΓΙΝΕ ΚΟΜΠΟΣ ΚΑΙ ΠΟΝΑΩΩΩΩΩΩ...ΑΠΙΣΤΕΥΤΑΑΑΑΑΑ!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΦΡΟΥΛΑ????ΤΙ??ΡΙΞΑΜΕ ΤΟ ΚΑΣΤΡΟ??????????????? Shocked Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!!! Very Happy Very Happy ΗΜΟΥΝ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ..

ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΑΥΡΙΟ ΣΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΟΥ!!!! I love you
ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΑΔΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΣΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝ!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 328109

ΑΦΡΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 417472

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 35468


Καλώς την κούκλα δασκαλίτσα μας!Περάσατε ωραία με τον αντρούλη; Σ'ευχαριστώ για τις ευχές!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΗΣΥΧΩ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΕΣΥ ΕΤΟΙΜΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 417472


ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Ο ΝΕΟΣ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΜΕ ΤΟ "ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ" ΝΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΤΟΝ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣΑΙ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΤΟΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΣ ΜΕ ΚΑΧΥΠΟΨΙΑ...ΜΑΛΛΟΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΘΕΩΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΕΦΗΣΥΧΑΣΜΕΝΟΣ... Mad Mad Mad Mad Mad Mad ΤΑ ΙΝΟΜΥΩΜΑΤΑ ΤΑ ΕΙΔΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΘΙΕΡΩΜΕΝΟ ΚΟΛΠΙΚΟ ΥΠΕΡΗΧΟ? ΜΗΝ ΤΑ ΠΕΙΡΑΖΕΙΣ ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΤΟΙΧΩΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΕΠΑΝΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ...


Κι εγώ προς τα εκεί κλίνω Αφρουλίνι...Γι'αυτό και λέω να συνεχίσω με αυτό το γιατρό...Τα ινομυώματα, ναι, με τον κολπικό τα είδε. Για την προλακτίνη τι λες;Το όριο ήταν 29 κι εγώ είχα 29,8. Μπορεί όντως να επηρεάζει τη σύλληψη;

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FOTINI28 έγραψε:ΑΦΡΟΥΛΑ????ΤΙ??ΡΙΞΑΜΕ ΤΟ ΚΑΣΤΡΟ??????????????? Shocked Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


ΚΑΛΕ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΒΓΑΛΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 417472 ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΩΡΑΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΚΑΙ ΕΠΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ... Wink Wink Wink


ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!Να βάλω ωτασπίδες;! Laughing Laughing Laughing

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:
FOTINI28 έγραψε:ΑΦΡΟΥΛΑ????ΤΙ??ΡΙΞΑΜΕ ΤΟ ΚΑΣΤΡΟ??????????????? Shocked Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


ΚΑΛΕ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΒΓΑΛΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked


ΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!ΠΑΛΙ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!!!! ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΟΜΩΣ!!! ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FOTINI28 έγραψε:
αφρουλα έγραψε:
FOTINI28 έγραψε:ΑΦΡΟΥΛΑ????ΤΙ??ΡΙΞΑΜΕ ΤΟ ΚΑΣΤΡΟ??????????????? Shocked Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


ΚΑΛΕ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΒΓΑΛΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked


ΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!ΠΑΛΙ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!!!! ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΟΜΩΣ!!! ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


Καλέ κι εγώ το ίδιο κατάλαβα! Rolling Eyes Laughing

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΦΡΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΟΚ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ???!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 328109
ΑΧ ΡΕ ΑΦΡΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΝΤΕΡΑΚΙ ΣΟΥ!!ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ..ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΩ ΚΑΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ...ΑΛΛΑ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ? Shocked ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΑΝ ΣΤΡΕΣΑΡΕΣΑΙ ΝΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΕΙ?? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ΝΑΙ ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ..!!!ΣΕ ΛΊΓΟ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΡΑΔΙΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ... Twisted Evil Twisted Evil

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:
FOTINI28 έγραψε:
αφρουλα έγραψε:
FOTINI28 έγραψε:ΑΦΡΟΥΛΑ????ΤΙ??ΡΙΞΑΜΕ ΤΟ ΚΑΣΤΡΟ??????????????? Shocked Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


ΚΑΛΕ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΒΓΑΛΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked


ΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!ΠΑΛΙ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!!!! ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΟΜΩΣ!!! ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


Καλέ κι εγώ το ίδιο κατάλαβα! Rolling Eyes Laughing

ΠΕΣ ΤΑ ΕΥΟΥΛΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΕΜΕΝΑ ΛΕΝΕ ΑΛΟΠΑΡΜΕΝΗ!!!χιχιχιχι

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΣΙΖΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΜΙΑ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΚΑΙ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΩΣ ΤΥΧΑΙΑ ΜΕΤΡΗΣΗ...ΑΛΛΑ ΑΠ'ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΝΑΙ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΙΑ ΟΡΜΟΝΙΚΗ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΩΝ ΟΡΜΟΝΩΝ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΚΑΤ'ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΩΑΡΙΩΝ, ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΚΑΙ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗΣ!!! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ Η' ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ... Wink Wink Wink

ΚΑΙ ΚΟΨΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΤΡΕΞΙΜΑΤΑ!!! ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ? ΑΦΙΕΡΩΣΕ ΧΡΟΝΟ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ...ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!! Very Happy

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:ΑΦΡΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΟΚ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ???!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 328109
ΑΧ ΡΕ ΑΦΡΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΝΤΕΡΑΚΙ ΣΟΥ!!ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ..ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΩ ΚΑΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ...ΑΛΛΑ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ? Shocked ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΑΝ ΣΤΡΕΣΑΡΕΣΑΙ ΝΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΕΙ?? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ΝΑΙ ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ..!!!ΣΕ ΛΊΓΟ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΡΑΔΙΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ... Twisted Evil Twisted Evil


Δεν μπορώ άλλο για διόρθωμα! Mad Αντε, υπομονούλα!Εγώ θα πάω να σιδερώσω και να δω το dancing! Very Happy

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΟΙΠΟΝ...ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΙΟΡΘΩΜΑΑΑ!!!!! Razz Razz Razz Razz ΘΑ ΜΠΩ ΜΕΤΑ ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΩ...

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΕ ΣΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΟΥΝ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΠΟΡ... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΜΑ ΕΙΣΤΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΣΟΥΡΓΕΛΑ...!!!


ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ!!! ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ...ΑΠΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ! ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΣΤΟ ΕΥΕΡΕΘΙΣΤΟ ΕΝΤΕΡΟ... Sad Sad Sad Sad Sad ΗΜΟΥΝ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΗΡΘΕ ΜΕΤΑ ΚΑΙ Ο ΚΑΥΓΑΣ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ...Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΑΠΟ ΕΓΚΥΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ Ο ΠΑΠΑΡΑΣ!!! ΕΤ Sad Ι ΜΙΛΑΝΕ?! Shocked Shocked Shocked

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΣΙΖΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΜΙΑ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΚΑΙ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΩΣ ΤΥΧΑΙΑ ΜΕΤΡΗΣΗ...ΑΛΛΑ ΑΠ'ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΝΑΙ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΙΑ ΟΡΜΟΝΙΚΗ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΩΝ ΟΡΜΟΝΩΝ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΚΑΤ'ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΩΑΡΙΩΝ, ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΚΑΙ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗΣ!!! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ Η' ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ... Wink Wink Wink

ΚΑΙ ΚΟΨΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΤΡΕΞΙΜΑΤΑ!!! ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ? ΑΦΙΕΡΩΣΕ ΧΡΟΝΟ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ...ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!! Very Happy


Καλά ρε μαμά!Σταμάτα να φωνάζεις! Razz Πάντως πρέπει να είμαι ανώμαλη!Οσο ανακαλύπτω προβλήματα χαίρομαι!Σκέφτομαι πως αυτή θα είναι η αιτία, πως θα το διορθώσουμε και πως όλα μετά θα πάνε καλά! Smile Smile Smile

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βγαινω κι εγω για λιγο .να κανω κατι δουλειεσ και ξαναρχομαι

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΚΑΛΕ ΣΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΟΥΝ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΠΟΡ... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΜΑ ΕΙΣΤΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΣΟΥΡΓΕΛΑ...!!!


ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ!!! ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ...ΑΠΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ! ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΣΤΟ ΕΥΕΡΕΘΙΣΤΟ ΕΝΤΕΡΟ... Sad Sad Sad Sad Sad ΗΜΟΥΝ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΗΡΘΕ ΜΕΤΑ ΚΑΙ Ο ΚΑΥΓΑΣ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ...Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΑΠΟ ΕΓΚΥΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ Ο ΠΑΠΑΡΑΣ!!! ΕΤ Sad Ι ΜΙΛΑΝΕ?! Shocked Shocked Shocked


Τζάμπα χαρήκαμε δηλαδή;;;!!! Laughing Laughing Laughing Καλά, θα συνεχίσουμε να χαιρόμαστε μόνο όταν χ...ς! Laughing Laughing Laughing

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FOTINI28 έγραψε:βγαινω κι εγω για λιγο .να κανω κατι δουλειεσ και ξαναρχομαι


Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 315810 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 315810 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 315810

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΥΠΟΘΕΤΟ ΗΡΕΜΩ... Sad Sad Sad Sad Sad ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ! ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΧΕ ΡΥΘΜΙΣΤΕΙ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΗΡΘΕ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ!!! ΜΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΠΟΛΥΤΟ ΤΡΟΠΟ ΣΚΕΨΗΣ ΚΑΙ ΕΚΦΡΑΣΗΣ?! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 25 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις