Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
17 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 17 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 39]

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια και περαστικά στις αρρωστούλες! Ελλή λες και κρυωνει επιλεκτικα ο καλος σου! πες του λαιμός ξελαιμος θα πας!! χαχα!! οσο για μας φταιμε και εμεις που καθυστερήσαμε την δευτερη γνωμη αλλα ο,τι έγινε ,εγινε και ετσι κοιτάμε μόνο μπροστά! ειπαμε μεσα στο 13 θα γινουμε γονεις! τελος! και ευχομαι το ιδιο και για εσας αλλα και για όλα τα κοριτσια που προσπαθούν!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini.pav στις Δευ Ιαν 14, 2013 12:22 am, 1 φορά

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΝΑΙ ΤΟ 2013 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΦΕΡΕΙ ΕΝΑ ΝΙΝΙ!!

ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?
ΤΟΝ ΨΟΦΗΣΕΣ ΚΑΛΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ!!!

ΕΙΧΑΜΕ ΛΙΣΤΑ ΑΛΕΚΑΣ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΣΤΑ ΚΑΦΕ!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:Να ενημερώνομαι πάντα για απαντήσεις :ΝαίΌχι
Να αποστέλλεται email όταν κάποιος απαντά στην Θ.Ενότητα που δημοσιεύσαμε. Η επιλογή αυτή μπορεί να αλλάζει κατά βούληση κάθε φορά που δημοσιεύουμε μήνυμα

ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΟΧΙ ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΛΙ ΕΡΧΟΝΑΤΙ ΣΤΟ ΜΕΙΛ ΜΟΥ!!! Sad Sad Sad Sad

αυτο επρεπε να μη τα αφηνει!!! μετα η αλλη επιλογη ειναι να πας εκει που λεει παρακολουθηση θεματων παλι στο προφιλ και να τα τσεκαρεις ολα και να πατησεις stop watching the selected topics.. και να το κανεις αυτο καθε φορα που σχολιαζεις καποιο καινουριο τοπικ (π.χ. καθε φορα που φτιαχνουμε καινουριο θεματακι!) γιατι παει σε εκεινη την λιστα που παρακολουθεις αυτοματα!!

Μαιρη μου τι κανεις?καλημερα!!!

Μικας καλη μελετη χιχιχ και ημασταν και ησυχες!που να γινοταν ο προηγουμενος χαμος!!

χαθηκα λιγο γιατι ψαχνω στεγνωτηριο..θελω να το παρω σημερα κιολας!!!δν εχω υπομονη με αυτα τα πραγματα!!χαχαχαχα

καραμελιτσα εμεις ομως αν ειναι κρυωμενος θα εχουμε αλλοιωμένο αποτελεσμα στο σπερμοδιαγραμμα!!αν ηταν μονο για ζουζουνιες δν θα με ενοιαζε!!! αλλα στο σπερμοδιαγραμμα θελουμε να δουμε τα καλυτερα δυνατα αποτελεσματα!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ELPIZV NA EINAI AYTO ELLH MOY,ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ.ΧΑΜΟΣ ΓΙΝΕΤΕ ΤΑ ΔΙΑΓΡΑΦΩ Κ ΠΑΛΙ ΞΑΝΑΓΕΜΙΖΕΙ.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα επειδη τα ομαδοποιει, ευτυχως δν εχω τοσα πολλα μηνυματα, οποτε δν με πειραζει!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΨΙΛΟΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΕΤΟΙΜΑΖΩ Κ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ Κ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΙΑΜΙΣΑΩΡΟ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ..ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΟΥΝ Κ ΟΙ 2 ΕΜΒΟΛΙΟ..ΤΙ ΚΑΛΑ!! Shocked Shocked

ΕΑΝ ΜΕ ΧΑΣΕΤΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΕΝΝΟΩ ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΟΛΥΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΔΙΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΡΑΔΩΣΩ ΕΡΓΑΣΙΑ Κ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΕΖΩ ΜΟΝΟ 5ΜΕΡΕΣ Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
To face?? ποιο φεις? έκανες facebook Γιάννα? Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια?? Αχ θέλω κ εγώ ένα καπουτσινο με πλούσιο αφρογαλα κ κανέλα!!

Ελλη στεγνωτηριο ε?? ακριβούτσικα δεν είναι? Εγώ όταν πληρωθώ θα πάρω την κουζινομηχανή της Bosch!! Smile Smile

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟΝΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΟΥ!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τονια μου κατσε βρε διαβασε χιχι ξερω οτι ειναι δυσκολο, με τα μικρα στο σπιτι, και να εισαι μονη σου βεβαια!!! σουπερ μαμα πας να καταλληξεις κι εσυ!σε βλεπω!!χιχιχ

Μαιρη ειναι πανακριβα... το πιο φτηνο Α κλασης που βρηκα κανει 600€ αστα!! αλλα η υγρασια που εχει το σπιτι επειδη απλωνω μεσα ειναι υπερβολικα πολυ!!!!! γεμισαν οι ντουλαπες μουχλα τα ειδα χθες και έφρυξα!! παλι καλα μονο ενα παπλωμα που ηθελα ουτως η αλλως να παω καθαριστηριο ειχε γινει χαλια!!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ ΟΛΕΣ ΣΤΟ ΦΕΙΣ.ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ Κ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ ΕΚΕΙ Κ ΤΑ ΛΕΝΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΜΠΙΓΚ ΜΠΡΑΔΕΡ!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΨΙΛΟΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΕΤΟΙΜΑΖΩ Κ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ Κ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΙΑΜΙΣΑΩΡΟ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ..ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΟΥΝ Κ ΟΙ 2 ΕΜΒΟΛΙΟ..ΤΙ ΚΑΛΑ!! Shocked Shocked

ΕΑΝ ΜΕ ΧΑΣΕΤΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΕΝΝΟΩ ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΟΛΥΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΔΙΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΡΑΔΩΣΩ ΕΡΓΑΣΙΑ Κ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΕΖΩ ΜΟΝΟ 5ΜΕΡΕΣ Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Tóνια τι κάνεις?? Φουσκώνεις?? αααχχχ σε είδα στον ύπνο μου είχαμε κάνει τουρ τη Πελοπόνησσο κ ήρθαμε κ σε βρήκαμε στο Πύργο κ κάναμε παρεούλα! ( απλά τον τελευταίο καιρό έχω τάσεις φυγής κ στον ύπνο μου βλέπω ότι ταξιδεύω)

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΒΡΕ ΕΛΛΗ ΘΑ ΒΓΕΙ Η ΜΟΥΧΛΑ ΑΠ ΤΟ ΠΑΠΛΩΜΑ?ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ?ΜΗΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΑΞΕΙΣ?
ΕΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑΝ ΜΟΥΧΛΙΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΡΟΥΧΑ Κ ΠΕΤΣΕΤΕΣ ΤΑ ΠΕΤΑΞΑ.

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ ΟΛΕΣ ΣΤΟ ΦΕΙΣ.ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ Κ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ ΕΚΕΙ Κ ΤΑ ΛΕΝΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΜΠΙΓΚ ΜΠΡΑΔΕΡ!!

εμένα δε μου έστειλε κανείς τπτ Sad Sad Sad

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΒΡΕ ΕΛΛΗ ΘΑ ΒΓΕΙ Η ΜΟΥΧΛΑ ΑΠ ΤΟ ΠΑΠΛΩΜΑ?ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ?ΜΗΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΑΞΕΙΣ?
ΕΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑΝ ΜΟΥΧΛΙΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΡΟΥΧΑ Κ ΠΕΤΣΕΤΕΣ ΤΑ ΠΕΤΑΞΑ.

θα το παω καθαριστηριο και θα μου πουν!!!

Μαιρουλα αφου εισαι κι εσυ στην ομαδα μας καλε!! για δες λιγο καλυτερα στο fb στις ομαδες σου, τις δειχνει αριστερα!!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΒΡΕ ΕΛΛΗ ΘΑ ΒΓΕΙ Η ΜΟΥΧΛΑ ΑΠ ΤΟ ΠΑΠΛΩΜΑ?ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ?ΜΗΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΑΞΕΙΣ?
ΕΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑΝ ΜΟΥΧΛΙΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΡΟΥΧΑ Κ ΠΕΤΣΕΤΕΣ ΤΑ ΠΕΤΑΞΑ.

εμένα μέσα στεγνώνουν μια χαρά ούτε μουχλιάζουν ούτε μαζεύω υγρασία!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαιρη μου το σπιτι εχει ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ υγρασια ουτως η αλλως!!δν ξερω τι μ..κια κατασκευη κανανε...
ειναι ολα τα κουφωματα αλουμινιο με 3πλα τζαμια και ειναι και η πορτα αλουμινιο η εξωτερικη....και ειδικα η πορτα και το παραθυρο του μπανιου τωρα τον χειμωνα ΤΡΕΧΟΥΝ ΝΕΡΑ λες και τα βρεχω με το λαστιχο!!! ε και μαζι και με τα ρουχα που αρχισα να απλωνω μεσα απο τοτε με το κρυο... στο δωματιο που εβαζα τα ρουχα εγινε το κακο!!
ανοιγα καθε μερα την εξωπορτα μονο γιατι κρυωνα, για να αεριζεται το σπιτι!! Τωρα μετα απο αυτο αποφασισα να ανοιγω 2 παραθυρα αντικρυστα να κανει ρευμα να ανακυκλωνεται σε ολο το σπιτι ο αερας, για οσο λειπω στην δουλεια!! δν γινεται αλλιως!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TEST TEST

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:TEST TEST

τι κανεις τεστ μαρη?χαχαχα

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Μαιρη μου το σπιτι εχει ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ υγρασια ουτως η αλλως!!δν ξερω τι μ..κια κατασκευη κανανε...
ειναι ολα τα κουφωματα αλουμινιο με 3πλα τζαμια και ειναι και η πορτα αλουμινιο η εξωτερικη....και ειδικα η πορτα και το παραθυρο του μπανιου τωρα τον χειμωνα ΤΡΕΧΟΥΝ ΝΕΡΑ λες και τα βρεχω με το λαστιχο!!! ε και μαζι και με τα ρουχα που αρχισα να απλωνω μεσα απο τοτε με το κρυο... στο δωματιο που εβαζα τα ρουχα εγινε το κακο!!
ανοιγα καθε μερα την εξωπορτα μονο γιατι κρυωνα, για να αεριζεται το σπιτι!! Τωρα μετα απο αυτο αποφασισα να ανοιγω 2 παραθυρα αντικρυστα να κανει ρευμα να ανακυκλωνεται σε ολο το σπιτι ο αερας, για οσο λειπω στην δουλεια!! δν γινεται αλλιως!!

ωχ πρόβλημα! Παράξενο με καινούρια αλουμίνια να το παθαίνετε αυτό! να κάνετε το καλοκαίρι καμιά μόνωση!

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΝΑΙ ΤΟ 2013 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΦΕΡΕΙ ΕΝΑ ΝΙΝΙ!!

ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?
ΤΟΝ ΨΟΦΗΣΕΣ ΚΑΛΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ!!!

ΕΙΧΑΜΕ ΛΙΣΤΑ ΑΛΕΚΑΣ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΣΤΑ ΚΑΦΕ!!!!

Γιαννα για να γινω μανα τα κανω ολα!!!χαχαχαχαχ

Ναι, θα ερθει και η αφρουλα αθηνα, οποτε θα μαζευτουμε ολα τα κοριτσακια να τα πουμε και απο κοντα!!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:TEST TEST

τι κανεις τεστ μαρη?χαχαχα

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟ ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΙΛ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΝΤΟΥΛΕΨΕ-ΝΤΟΥΛΕΨΕ-ΝΤΟΥΛΕΨΕ!!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 28 875502 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 28 875502 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 28 875502 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 28 875502 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 28 875502

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λεω κι εγω τι ειναι λιστα καφε!!αλλο καταλαβα χαχαχαχαχαχα

Μαιρη μου ετσι λεμε, το καλοκαιρι ελεγα να βαψω το σπιτι ουτως η αλλως γιατι ειναι κατασπρο και δν μου αρεσει!θελω να δωσω χρωμα στην ζωη μου χαχαχα οποτε θα ζητησω να περασει και μονωτικό πριν μηπως και γλυτωσουμε τιποτα!! αν και την υγρασια που θα μαζευεται στα παραθυρα δν την γλυτωνω!!

αν κανω μωρο σιγουρα στο δωματιο του θα μπει αφυγραντηρας!και φοβαμαι οτι ειναι ακριβοι κι αυτοι πφφφ καθε φτωχος και η μοιρα του που λενε

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ψάξε κ ρώτα για τα παράθυρα Έλλη δε μπορεί κάποιο υλικό θα υπάρχει τόσα έχουν βγάλει! Η υγρασία είναι κακό πράμα! Κ εμάς το σπίτι εδώ στο χωριό δεν είναι ότι καλύτερο είναι πολύ παγωμένο η μόνη θέρμανση είναι ξυλόσομπα κ τζάκι τη μικρή την έχω στον υπνόσακο μέσα!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
boubou έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:TEST TEST

τι κανεις τεστ μαρη?χαχαχα

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟ ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΙΛ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΝΤΟΥΛΕΨΕ-ΝΤΟΥΛΕΨΕ-ΝΤΟΥΛΕΨΕ!!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 28 875502 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 28 875502 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 28 875502 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 28 875502 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 28 875502

για πες το και σε μας βρε τι εκανες να ξερουμε!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
boubou έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:TEST TEST

τι κανεις τεστ μαρη?χαχαχα

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟ ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΙΛ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΝΤΟΥΛΕΨΕ-ΝΤΟΥΛΕΨΕ-ΝΤΟΥΛΕΨΕ!!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 28 875502 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 28 875502 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 28 875502 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 28 875502 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 28 875502

για πες το και σε μας βρε τι εκανες να ξερουμε!!

ΕΙΝΑΙ ΜΥΣΤΙΚΟ.....ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΑΝ ΣΕ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 28 186566 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 28 186566 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 28 186566 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 28 186566
ΤΗΝ 1η ΕΠΙΛΟΓΗ ΞΑΝΑΤΣΕΚΑΡΑ ΟΧΙ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΙΛ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις