Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
91 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 91 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 39]

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΟΛΥ ΠΙΚΡΑ Η ΜΟΥΧΛΑ Κ Η ΥΓΡΑΣΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.
ΕΔΩ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΟΙΚΟΔΟΜΕΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Κ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΟΥΧΛΑ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΕΡΓΟΛΑΒΟΙ ΚΑΝΑΝ ΧΑΛΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΟΝΩΣΗ.

ΕΛΛΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ Ο ΑΓΡΑΝΤΗΡΑΣ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ.

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλά 'Ελλη χαμπάριαν ούτε που κοίταξα στα αριστερά μου !! Μα έβλεπα σήμερα το πρωί φωτογραφίες σχόλια λέω τι γράφανε στους τοίχους τους!! ααα τι καλά!! Μια χαρά είναι από εκεί!! Ζήλειαααααα Γιάννα ζήλειαααα Razz Razz Razz Razz

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΙΡΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΦΙΛΗ ΜΕ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΔΕΧΤΕΙ ΓΙΑΤΙ ΥΠΟΤΙΘΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΕΙ ΟΜΑΔΑ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗ ΔΕΙΣ.ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ.

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:καλά 'Ελλη χαμπάριαν ούτε που κοίταξα στα αριστερά μου !! Μα έβλεπα σήμερα το πρωί φωτογραφίες σχόλια λέω τι γράφανε στους τοίχους τους!! ααα τι καλά!! Μια χαρά είναι από εκεί!! Ζήλειαααααα Γιάννα ζήλειαααα Razz Razz Razz Razz

ΔΗΛΑΔΗ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΟΤΙ ΓΡΑΦΟΥΝ?
ΤΟΤΕ ΤΙ ΣΟΙ ΚΛΕΙΣΤΕΙ ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ?



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ στις Δευ Ιαν 14, 2013 1:08 am, 1 φορά

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΠΟΛΥ ΠΙΚΡΑ Η ΜΟΥΧΛΑ Κ Η ΥΓΡΑΣΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.
ΕΔΩ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΟΙΚΟΔΟΜΕΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Κ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΟΥΧΛΑ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΕΡΓΟΛΑΒΟΙ ΚΑΝΑΝ ΧΑΛΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΟΝΩΣΗ.

ΕΛΛΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ Ο ΑΓΡΑΝΤΗΡΑΣ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ.

εννοείται τον υγραντήρα?? αν ναι τότε αυτός είναι οικονομικός! Να πεις να σου το πάρουνε όταν έρθει η ώρα αυτή!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:καλά 'Ελλη χαμπάριαν ούτε που κοίταξα στα αριστερά μου !! Μα έβλεπα σήμερα το πρωί φωτογραφίες σχόλια λέω τι γράφανε στους τοίχους τους!! ααα τι καλά!! Μια χαρά είναι από εκεί!! Ζήλειαααααα Γιάννα ζήλειαααα Razz Razz Razz Razz

ΣΗΛΑΔΗ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΟΤΙ ΓΡΑΦΟΥΝ?
ΤΟΤΕ ΤΙ ΣΟΙ ΚΛΕΙΣΤΕΙ ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ?

τα έβλεπα γιατί με τις κυρίες που έγραφαν 1ον είμαστε φίλες κ 2ο μάλλον με πρόσθεσαν επειδή με ξέρανε! Εννοείται πως δε μπορεί κανείς να διαβάσει μόνο αν σε έχουν προσθέσει έτσι είναι κ του θηλασμού η ομάδα! εσύ κυρία μου γιατί δε κάνεις φεις κ γιατί δε μας έχεις βάλει μια φώτο να σε δούμε! Εσύ μας έχεις δει! Δε ξέρουμε τι κρύβεται πίσω από το nickname ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ Laughing Laughing Laughing Laughing

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι υγραντηρα..ΑΦυγραντηρα θελω χιχιχ εχω αρκετα υγρα Razz Razz Razz Razz ειδα εχει και οικονομικους!βεβαια δν ξερω τι ρευμα θα καιει!!

καλε Γιαννα μυστικη ειναι!! καποιο απο τα κοριτσακια εβαλε την Ιωαννα και την Μαιρη προχτες στην ομαδα!γι αυτο τα βλεπει!!! δν χρειαζεται να το κανει μονο η Φουρφουρ.. μπορει να καλεσει οποια ειναι μελος αλλο ατομο! (κακο αυτο κατα την γνωμη μου!!)αλλα αφου ειμαστε εμεις κι εμεις δν πειραζει!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥ.....
ΕΧΩ ΦΕΙΣ.ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΧΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΠΟΤΕ Κ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΓΙ ΑΥΤΟ Κ ΟΠΟΙΑ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΤΙΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ.
ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΜΥΣΤΙΚΗ,ΑΝ Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΤΕΙ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΑΤΟΜΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΕΛΛΗ ΤΟΤΕ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΜΥΣΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ?

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥ.....
ΕΧΩ ΦΕΙΣ.ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΧΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΠΟΤΕ Κ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΓΙ ΑΥΤΟ Κ ΟΠΟΙΑ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΤΙΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ.
ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΜΥΣΤΙΚΗ,ΑΝ Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΤΕΙ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΑΤΟΜΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΕΛΛΗ ΤΟΤΕ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΜΥΣΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ?

εμένα μου βγάζει στα δεξιά άτομα κοινά με τις άλλες κοπέλες αλλά δε τα ρόσθεσα δε μου έχει βγάλει άσχετα άτομα δε ξ΄λερω τι παίζει!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΘΑ ΜΑΣ ΛΥΣΕΙ ΤΟ ΓΡΙΦΟ ΤΟ ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΟΤΑΝ ΜΠΕΙ.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειναι μυστικη απο την αποψη οτι μονο αυτες που ειναι μεσα μπορουν να δουν οτιδηποτε!! Απο εκει και μετα ειναι στο χερι μας να την κρατησουμε ετσι και να μη βαζουμε ασχετα ατομα μεσα!! νομιζω οτι μας κοβει μεχρι εκει!!

ηρθε το αφεντικο μου..οποτε θα χανομαι Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 29 4872

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κλείνω κ εγώ γιατί έχει πέσει πολύ δουλειά!! φφφφ κ βαριέμαι έχω κ πονόκοιλο!τσαο θα τα ξαναπούμε!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελικα ενημερωσε το φουρφουρ οτι αλλαξε τις ρυθμισεις και θα πρεπει να κανει εγκριση αυτη οποιον καλουμε για να μπει στην ομαδα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 29 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 29 328109

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ!
ΜΙΚΑΣ ΑΚΟΜΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΚΑΛΕ?
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΠΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ.ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΣΤΟ ΜΕΙΛ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΕΚΤΟΣ ΑΠ ΤΑ ΠΜ.

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ!!! flower flower flower flower flower flower flower flower

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΠΟΛΛΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 29 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 29 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 29 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 29 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 29 417472 ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ, ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΕΛΛΗ ΜΟΥ!

ΕΓΩ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 11 ΓΙΑΤΙ ΧΘΕΣ ΤΟ ΠΡΑΒΥ ΠΗΡΑ ΓΑΛΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΙΝΟΠΑΘΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ...ΑΦΟΡΗΤΟΙ ΠΟΝΟΙ! ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ Η ΖΥΓΑΡΙΑ ΕΔΕΙΞΕ 50 ΚΙΛΑ!!! cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers ΒΓΑΛΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΣΗ ΤΙ ΜΕΝΕΙ?! ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΠΑΠΑΡΑΣ ΟΤΙ ΠΑΧΥΝΑ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ!!! flower flower flower flower flower flower flower flower

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΠΟΛΛΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 29 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 29 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 29 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 29 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 29 417472 ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ, ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΕΛΛΗ ΜΟΥ!

ΕΓΩ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 11 ΓΙΑΤΙ ΧΘΕΣ ΤΟ ΠΡΑΒΥ ΠΗΡΑ ΓΑΛΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΙΝΟΠΑΘΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ...ΑΦΟΡΗΤΟΙ ΠΟΝΟΙ! ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ Η ΖΥΓΑΡΙΑ ΕΔΕΙΞΕ 50 ΚΙΛΑ!!! cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers ΒΓΑΛΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΣΗ ΤΙ ΜΕΝΕΙ?! ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΠΑΠΑΡΑΣ ΟΤΙ ΠΑΧΥΝΑ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!
ΕΜ ΦΑΓΩΘΗΚΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΑΙΤΑ Κ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ!!
ΕΙΔΕΣ ΛΟΙΠΟΝ?ΤΩΡΑ ΤΡΩΓΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ Κ ΓΡΑΨΕ ΤΟΝ ΠΑΠΑΡΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ Κ ΘΑ ΖΥΓΙΣΕΣΕ ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΖΥΓΑΡΙΑ ΣΟΥ.ΤΕΛΟΣ!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χααχαχαα Αφρουλα δν παιζεσαι!!τωρα μας πιστεψες δηλαδη οτι εφταιγε αυτο Razz Razz Razz Razz Razz αχ αυτοι οι πονοι, να δουμε ποτε θα ισορροπήσει το συστημα σου!!

Γιαννα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 29 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 29 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 29 328109

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΤΡΩΓΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ? ΕΧΕΙ ΦΡΑΚΑΡΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ...ΧΘΕΣ ΕΨΑΧΝΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΑ ΓΙΑ ΤΡΟΠΟΥΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗΣ ΤΗΣ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑΑΑΑΑΑ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΘΑ ΜΕΙΩΣΩ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟΥ...ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΓΑΡΙΔΟΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
EGV BGAINV!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΤΙ ΜΑΡΗ ΒΓΑΙΝΕΙΣ? Sad Sad Sad


ΠΟΥ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΠΑΛΙ? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθα κι εγω παλι..πηγε στο λογιστη το boss οποτε ειμαι μονη μου για καποια ωρα παλι! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 29 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 29 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 29 328109

Αφρουλα ποσες θερμιδες τρως την μερα τωρα στο περιπου?

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΗ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΠΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΠΑΩ?
ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ.

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΕΝΑ ΠΜ ΝΑ ΔΩ ΚΑΤΙ ΑΝ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΗΚΕ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτο που την βαζεις για υπνο και φευγεις πολυ μου αρεσει!! τοσο γρηγορα κοιμαται η καθεται μονη της χωρις προβλημα??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις