Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
188 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 188 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 417472 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 417472 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 417472 ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ? ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΠΗΓΕΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΟΙΛΙΑΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ? ΒΡΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΕΚΑΝΕΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΚΑΙ ΥΠΕΡΗΧΟ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ?

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΓΙΑΤΙ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΝΑ ΑΝΑΒΑΛΛΕΙΣ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΜΠΕΜΠΕ? ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΕ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ? Very Happy

ΔΝ ΤΟ ΑΝΑΒΑΛΛΩ!!ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΕ ΒΑΛΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΡΩΤΟΥΣΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΤΙ ΣΚΟΠΟΥΣ ΕΧΩ ΚΤΛ...ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ...ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΠΑΝΙΚΟ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑ ΜΠΟΥΡΔΕΣ ΔΝ ΕΦΤΑΙΓΕ ΑΥΤΗ., ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ Κ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ..ΟΠΟΤΕ ΔΝ ΘΑ ΜΕ ΒΑΛΕΙ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΧΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΟΝΑΩ ΑΚΟΜΑ....ΕΙΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΡΟΗ...
ΑΦΡΟΥΛΙΤΑΚΙ ΝΑΙ ,,,,ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΒΡΙΣΕΙΣ ΟΣΟ ΘΕΣ.....ΠΑΠ ΕΚΑΝΑ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΕΧΕΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ..ΚΑΙ ΥΠΕΡΥΧΟ ΟΤΑΝ ΑΠΕΒΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ....ΕΙΜΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΤΟ ΞΕΡΩ

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ? ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Η' ΟΧΙ? ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΑ ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΔΕΝ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ??ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΝ ΝΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ!!!!
Ή ΜΗΠΩΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ????!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 311356 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 311356 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 311356

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:ΟΧΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΟΝΑΩ ΑΚΟΜΑ....ΕΙΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΡΟΗ...
ΑΦΡΟΥΛΙΤΑΚΙ ΝΑΙ ,,,,ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΒΡΙΣΕΙΣ ΟΣΟ ΘΕΣ.....ΠΑΠ ΕΚΑΝΑ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΕΧΕΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ..ΚΑΙ ΥΠΕΡΥΧΟ ΟΤΑΝ ΑΠΕΒΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ....ΕΙΜΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΤΟ ΞΕΡΩ



ΜΑΡΗ ΠΑΣ ΚΑΛΑ? ΕΤΣΙ ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 606100 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 606100 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 606100 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 606100 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 606100 ΕΜΕΙΝΑ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ!!! ΘΕΣ ΝΑ ΕΡΘΩ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΑΡΧΙΣΩ ΣΤΙΣ ΓΡΗΓΟΡΕΣ? ΚΑΙ Ο ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗΛ ΜΟΝΟ ΑΓΧΟΣ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΛΕΕΙ? ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΛΥΠΟΔΕΣ , ΤΑ ΙΝΟΜΥΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙ ΑΛΛΟ?! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 911307 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 911307 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 911307 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 911307 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 911307 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 911307 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 911307 ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΥΓΙΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΥΓΙΗ ΜΗΤΕΡΑ! ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΡΡΟΦΗΘΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΠΟΥ ΑΜΕΛΕΙΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:
art86 έγραψε:ΟΧΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΟΝΑΩ ΑΚΟΜΑ....ΕΙΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΡΟΗ...
ΑΦΡΟΥΛΙΤΑΚΙ ΝΑΙ ,,,,ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΒΡΙΣΕΙΣ ΟΣΟ ΘΕΣ.....ΠΑΠ ΕΚΑΝΑ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΕΧΕΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ..ΚΑΙ ΥΠΕΡΥΧΟ ΟΤΑΝ ΑΠΕΒΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ....ΕΙΜΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΤΟ ΞΕΡΩ



ΜΑΡΗ ΠΑΣ ΚΑΛΑ? ΕΤΣΙ ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 606100 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 606100 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 606100 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 606100 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 606100 ΕΜΕΙΝΑ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ!!! ΘΕΣ ΝΑ ΕΡΘΩ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΑΡΧΙΣΩ ΣΤΙΣ ΓΡΗΓΟΡΕΣ? ΚΑΙ Ο ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗΛ ΜΟΝΟ ΑΓΧΟΣ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΛΕΕΙ? ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΛΥΠΟΔΕΣ , ΤΑ ΙΝΟΜΥΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙ ΑΛΛΟ?! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 911307 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 911307 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 911307 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 911307 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 911307 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 911307 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 911307 ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΥΓΙΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΥΓΙΗ ΜΗΤΕΡΑ! ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΡΡΟΦΗΘΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΠΟΥ ΑΜΕΛΕΙΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad ...ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΠΟΥ ΜΕ ΜΑΛΩΣΑΤΕ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΚΑΝΑΤΕ......ΤΑ ΑΚΟΥΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΡ ΒΡΙΣΤΕ ΜΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ...ΣΑΣ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΕΣ!!! ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ! ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΣΕ ΠΡΗΞΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΚΛΕΙΣΕΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΔΕ ΜΕΡΑ!!! ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΤΑΛΑΒΑ..ΚΛΑΠΣ ΚΛΑΠΣ...ΘΑ ΠΑΡΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ....
ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ....?ΤΟ ΜΙΚΡΑΚΙ Σ?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου καλορυζικο το νεο θεματακι!!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 377361 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 377361 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 377361 ηταν να μη παρει φόρα η Γιαννα ανοιξε και το 100 πριν καν 50αρισουμε στο αλλο ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 40746 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 40746 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 40746 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 40746

ευχομαι αυτο να προλάβει τουλάχιστον 1 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 990599 (Μάχη ακους?)

οι εγκυουλες να ερθει γρηγορα ο καιρος που το μωρακι σας θα ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 612298 χιχι
και οσες ειναι στην προσπάθεια να βρει γρήγορα το δρόμο του το ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 544943 .. ο ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 337404 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 386913 ηθελα να πω ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 186253 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 186253

εγω εφαγα κοιμηθηκα και ξύπνησα με την ιδια χαζή διάθεση!!
Αφρουλα ότι και να λέω αν ο αλλος ειναι αβλητικός γενικότερα στην ζωή του δν θα κάνει εξαίρεση γι αυτο!!
την προηγουμενη φορά ξεκινήσαμε να λέμε για την εξέταση τον Ιουλιο και την κάναμε τον Νοέμβριο..τώρα που ειπαμε για Δεκέμβριο καλό πάσχα!!!! δν θέλει να πάει γιατι δν θέλει να ξαναδει χάλια αποτελέσματα,κι εκει που τον είχα πεισει ότι θα ειναι καλύτερα πάει και αρρωσταίνει...η μ@λακια ξερεις πια ειναι?? ότι θελει τουλάχιστον 3μηνο για να ανανεωθει το σπέρμα..οπότε οτι και να λέμε...

τεσπα , ειναι καινουριο θεματάκι... μόνο ευχάριστα να λέμε!!!

Φωτεινη μου πολύ χαίρομαι που τα βρήκες με το θεματάκι που είχες!!!

Ευουλι μου γλυκο καλή ανάρωση!!

Ματινα ειναι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ πολλα 45+φπα!! εγω στον γαμο μου εβγαλα 9000€ αν ηταν να δώσουμε παραπάνω απο αυτα για το τραπεζι και μόνο θα εκανα πολιτικο γαμο και θα τους ζητουσα τους δικους μου να μας τα δώσουν στο χερι!!! χρειαζονται τα λεφτα αυτα για το ξεκινημα του νεου ζευγαριου ποσο μαλλον εσεις που μπηκατε σε καινουριο σπιτι!!ξανασκεψου το.... οσοι με αγαπουν θα ερθουν και στην ταβερνα να φανε μαζι μου, δν χρειαζεται να τους παω σε μαγαζια υπερπολυτελείας!!!ελπιζω να μην παρεξηγηθω ε?

Ειρηνη η δικη σου τιμη μου ακούστηκε πολύ καλύτερη!

Λιανα μου να ζουλιξεις την μικρή φαγάνω κι απο εμένα!!

Σταυρουλινα μου ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 379767

Αρτεμάκι κι εγω θα σε μαλώσω...μην αμελεις την υγεία σου!!!πρεπει να εισαι εσυ πρωτα καλά για να ανταπεξέλθει το σώμα σου σωστά σε μια πιθανή εγκυμοσύνη!!!!θυμώνω και με τον γιατρό σου που δν σε κατσαδιάζει!!!!

οποια ξεχνω να με συγχωρέσει!!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 315810 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 315810 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 315810 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 315810 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 315810 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 315810

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ!!! ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΤΗΝ ΕΧΩ ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Η ΙΛΑΕΙΡΑ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΕΚΑΝΕ ΑΙΣΘΗΤΗ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ ΜΗΤΕΡΑ ΚΑΙ ΚΟΡΗ!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Υ.Γ: ΕΧΩ ΝΑ ΦΑΩ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΜΑ ΑΝ ΜΟΥ ΒΓΕΙ ΑΓΟΡΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ!!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 534787 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 534787 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 534787 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 534787 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 534787

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ!!! ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΤΗΝ ΕΧΩ ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Η ΙΛΑΕΙΡΑ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΕΚΑΝΕ ΑΙΣΘΗΤΗ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ ΜΗΤΕΡΑ ΚΑΙ ΚΟΡΗ!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Υ.Γ: ΕΧΩ ΝΑ ΦΑΩ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΜΑ ΑΝ ΜΟΥ ΒΓΕΙ ΑΓΟΡΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ!!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 534787 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 534787 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 534787 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 534787 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 6 534787
ΑΧΟΥ ΤΟ ΜΩΡΕ ΜΙΛΑΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.....ΛΟΙΠΟΝ ΘΕΛΩ ΜΙΑ ΧΑΡΗ....ΓΤ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΦΕΙΣ ΑΝ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙ..ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΨΕΥΔΩΝΥΜΟ ΒΑΛΕ ΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΧΩΡΙΣ ΦΩΤΟ ΧΩΡΙΣ ΤΠΤ ΚΑΙ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΝΟ ΕΜΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΥΣΤΙΚΗ....ΕΛΑ ΠΛΗΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΛΕΙΠΕΙΣ ΠΛΗΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΕΛΛΗ!!ΔΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΔΕΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ..Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΙΕΣΕΙΣ. ΣΚΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!

ΑΦΡΟΥΛΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΦΟΡΑ Ε?
ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΕΛΗΞΕΣ Σ ΕΚΑΝΕΝΑ ΟΝΟΜΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ?

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑΙ ΡΕ ΧΑΖΟ.ΟΥΤΕ ΟΝΟΜΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΟΛΕΣ ΓΝΩΣΤΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΚΕΙ!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αφρουλα πρωτη εγω θα σε πειραζω χιχιχιχι

Φωτεινη εχω ξεσκιστεί να χαλάω λεφτά σε αηδίες μονο και μόνο γιατί δν μου αρέσει η ζωή μου όπως ειναι σε αυτή τη φάση...και το καταλαβαίνω και πάλι δν με ενδιαφέρει να σταματήσω... αν ολα αυτά πάντως γινόντουσαν πριν παντρευτούμε, δν θα παντρευόμουν, το λέω ευθέως..εγώ παντρεύτηκα γιατι ηθελα να κάνω οικογένεια,δν λέω οτι θα χώριζα αλλά σιγουρα δν θα παντρευόμουν..έχω ξενερώσει με όλα σε αυτη τη φάση!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΗ ΑΠΟ ΦΕΙΣ!!! ΔΕΝ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΚΙΟΛΑΣ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ?! Η' Ο ΠΙΟ ΑΣΦΑΛΗΣ!!! Shocked Shocked Shocked ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ! ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΥΥΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ! ΑΠΛΩΣ ΜΑΣ ΕΝΩΣΕ ΕΝΑΣ ΠΟΛΥ ΙΕΡΟΣ ΣΚΟΠΟΣ! ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ!!! Very Happy


ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΣΦΙΞΕ ΛΙΓΟ ΤΑ ΛΟΥΡΙΑ!!! ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ, ΝΑ ΜΑΛΩΣΕΤΕ, ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ!!! ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΖΗΤΑΣ ΚΑΤΙ ΕΞΩΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΤΗ ΣΥΝΕΧΙΣΗ ΤΗΣ ΣΩΣΤΗΣ ΠΟΡΕΙΑΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΣΑΣ!!! ΚΑΙ ΑΣΕ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΑ ΤΡΙΜΗΝΑ! ΕΚΕΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΣΠΕΡΜΟΓΕΝΝΕΣΗ!!! ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ! Wink

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Αφρουλα πρωτη εγω θα σε πειραζω χιχιχιχι

Φωτεινη εχω ξεσκιστεί να χαλάω λεφτά σε αηδίες μονο και μόνο γιατί δν μου αρέσει η ζωή μου όπως ειναι σε αυτή τη φάση...και το καταλαβαίνω και πάλι δν με ενδιαφέρει να σταματήσω... αν ολα αυτά πάντως γινόντουσαν πριν παντρευτούμε, δν θα παντρευόμουν, το λέω ευθέως..εγώ παντρεύτηκα γιατι ηθελα να κάνω οικογένεια,δν λέω οτι θα χώριζα αλλά σιγουρα δν θα παντρευόμουν..έχω ξενερώσει με όλα σε αυτη τη φάση!!

ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΛΕΣ ...ΕΧΩ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ..ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑ ΣΟΒΑΡΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΜΟΥ! ΑΑΑΑΑ!! ΑΝ ΘΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ!!ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ....ΟΤΑΝ ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΩ...ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΙΜΟΣ..ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΩ ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΟΥΚΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ??????/ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΟΥΘΗΣΑ ΠΡΙΝ ΑΚΙ ΕΧΩ ΧΑΘΕΙ....ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ?ΑΜΑ ΘΕΣ ΑΠΑΝΤΑΣ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω δν θα συζητήσω γιατι τα ξέρει όλα αυτα που θέλω να του τα πω.. δν τα περνάμε πρώτη φορά..είδε οτι με σύγχυσε..το κατάλαβε βλάκας δν ειναι!και δν θα συζητήσω γιατι θα ειναι μονολογος, θα μιλάω μόνη μου στο τελος θα μου το παιξει και θυμωμένος η οτι να σταματησω να μιλάω γιατι τον πριζω η κάτι τετοιο και θα τα σπάσω όλα εδώ μέσα!!!

Αφρουλιτα μου δν ειμαι τύπος που θα βάλω τον άλλον να κάνει κάτι με το ζόρι... αμα θέλει ας κάνει ότι θέλει!!! ποσώς με νοιάζει.... πραγματικά!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:ΕΛΛΟΥΚΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ??????/ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΟΥΘΗΣΑ ΠΡΙΝ ΑΚΙ ΕΧΩ ΧΑΘΕΙ....ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ?ΑΜΑ ΘΕΣ ΑΠΑΝΤΑΣ

Αρτεμακι δν έγινε κάτι, απλά πάλι αρρώστησε τόσο καιρό που το τρεναρουμε με τις εξετάσεις και δν μπορει να τις κάνει!!!!Ε ΚΑΙ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΣΕ!! ποση υπομονη πια να κάνω? ... σιγα μη τον παρακαλάω κιολας!

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ Σ ΑΥΤΟ...ΔΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΝ ΘΕΛΕΙ..ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΤΑ ΧΑΖΟΚΟΜΠΛΕΞ ΤΩΝ ΑΝΔΡΩΝ.ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΩ.ΕΓΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΛΙΓΟΣ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΠΑΕΙ..ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΗΤΑΝ ΚΟΥΛ..ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΩ.
ΓΕΛΑΣΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΛΕΩ..ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΟΡΟ...ΚΤΛ...

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubouka μου έτσι όπως τα περιγράφεις νομίζω ότι αν περάσει καιρός και αρχίσουν όλοι να ρωτάνε γιατί δεν κάνετε παιδάκι, τότε θα το δει πιο σοβαρά... αλλά πόσο υπομονή να κάνεις κι' εσύ!!! φφφφφ

Αφρουλίτα δεν είπε κανείς ότι το facebook είναι ο μόνος τρόπος να επικοινωνήσεις με κάποιον ούτε πως είναι ο πιο ασφαλής. Απλά αν είσαι νοήμων άνθρωπος, δεν ποστάρεις όλη σου την προσωπική ζωή όπως κάνει πολύ κακώς πάρα πολύς κόσμος..

Είναι όμως σαφώς πιο γρήγορος τρόπος... και δεν είπε κανείς πως θα σταματήσουμε να γράφουμε στο φόρουμ... αλλά άλλο το ένα άλλο το άλλο...

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
art86 έγραψε:ΕΛΛΟΥΚΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ??????/ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΟΥΘΗΣΑ ΠΡΙΝ ΑΚΙ ΕΧΩ ΧΑΘΕΙ....ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ?ΑΜΑ ΘΕΣ ΑΠΑΝΤΑΣ

Αρτεμακι δν έγινε κάτι, απλά πάλι αρρώστησε τόσο καιρό που το τρεναρουμε με τις εξετάσεις και δν μπορει να τις κάνει!!!!Ε ΚΑΙ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΣΕ!! ποση υπομονη πια να κάνω? ... σιγα μη τον παρακαλάω κιολας!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την art86 στις Δευ Ιαν 14, 2013 1:32 pm, 2 φορές συνολικά

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτο ειναι που με θυμώνει..γιατι βαζει τα κομπλεξ του πανω απο εμενα και την δικη μου σκ@τα ψυχολογια!!! αλλα τεσπα, δν θελω να γκρινιαζω αλλο βαρεθηκα!!!!

που ειναι η Μαχη να μου πει οτι εχω φτάσει παλι τις 2000θερμιδες?? μεχρι το μεσημερι ημουν στις 500 ..εφαγα και 3 η 4 σοκολατακια γαλακτος ...εφαγα και 2 αυγα τηγανιτα και 3 φετες ψωμι (κανονικο οχι μαυρο) ... και τωρα σκεφτομαι τι αλλο θα φαω!!!



Αρτεμακι το ιδιο κολλημα ολοι..και ο Κ. δν θελει να το ξερει κανεις!!!τεσπα... ευχομαι κοριτσάκι μου να μην ειναι τίποτα, να σας φύγει το αγχος και ολα να βρουν το δρόμο τους ώστε να ερθει το σπορακι στην κοιλιτσα σου!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την boubou στις Δευ Ιαν 14, 2013 1:18 pm, 1 φορά

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΑΝΤΡΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ?! ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ!!! ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΥΠΟΚΥΠΤΕΙΣ!!! ΒΑΛΕ ΟΡΙΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΑ!!! ΕΤΣΙ ΘΕΛΟΥΝ ΟΣΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΑΓΟΡΑΚΙΑ!!! ΕΓΩ ΜΕΓΑΛΩΝΩ ΕΝΑΝ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΝΑΖΑΚΙΑ...ΧΘΕΣ ΤΣΑΚΩΘΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΠΙΠΙΛΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ.. ΚΑΙ ΝΑΙ ΜΠΟΡΕΙΝ ΑΝ ΕΧΩ ΝΕΥΡΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΥΠΟΜΕΝΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΥ ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΑΝ ΣΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ?! ΟΧΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ1 ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΕΤΣΙ!!! ΚΑΙ ΝΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΝΙΩΙΘΕΙ ΚΑΙ Μ@Λ@Κ@Σ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ!!! ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΜΑΘΕΙ... Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις