Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
109 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 109 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ Γ. ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΑΚΟΜΗ ΟΤΙ ΕΝ ΕΤΕΙ 2013 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ!!! ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΦΑΓΗΤΟ, ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΡΕΒΑΤΙ, ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΑ ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΤΑ ΚΟΛΛΗΜΤΑ ΤΟΥ? Crying or Very sad ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΕΤΣΙ!!! ΙΣΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ ΑΠ'ΟΣΟ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΙΣΩ ΣΕ ΑΥΤΑ! ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΤΡΟΦΙΚΟΤΗΤΑ!!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ Γ. ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΑΚΟΜΗ ΟΤΙ ΕΝ ΕΤΕΙ 2013 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ!!! ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΦΑΓΗΤΟ, ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΡΕΒΑΤΙ, ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΑ ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΤΑ ΚΟΛΛΗΜΤΑ ΤΟΥ? Crying or Very sad ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΕΤΣΙ!!! ΙΣΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ ΑΠ'ΟΣΟ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΙΣΩ ΣΕ ΑΥΤΑ! ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΤΡΟΦΙΚΟΤΗΤΑ!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την art86 στις Δευ Ιαν 14, 2013 2:58 pm, 2 φορές συνολικά

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθα κι εγω..αφου εφαγα 2 μηλα..1 μελομακαρονο και τωρα πινω και φρεσκο χυμο πορτοκαλι pig pig pig pig ...στο μεταξυ επλυνα και τα πιατα!και τωρα να δω ποτε θα νυσταξω να κοιμηθω ....

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ? ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΠΛΕΟΝ! ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΛΟΓΟΣ! ΑΠΛΩΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΗΡΑ ΤΟ ΕΝΑΥΣΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΝΙΚΕΥΣΑ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ! ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ? ΕΓΩ ΔΕΝ ΓΙΝΟΜΑΙ ΚΡΙΤΗΣ ΚΑΝΕΝΟΣ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΡΟΠΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΟΥ!!! ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΛΕΩ ΣΕ ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΟΝΟ ΕΑΝ ΤΗ ΖΗΤΗΣΕΙ!!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ? ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΠΛΕΟΝ! ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΛΟΓΟΣ! ΑΠΛΩΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΗΡΑ ΤΟ ΕΝΑΥΣΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΝΙΚΕΥΣΑ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ! ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ? ΕΓΩ ΔΕΝ ΓΙΝΟΜΑΙ ΚΡΙΤΗΣ ΚΑΝΕΝΟΣ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΡΟΠΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΟΥ!!! ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΛΕΩ ΣΕ ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΟΝΟ ΕΑΝ ΤΗ ΖΗΤΗΣΕΙ!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την art86 στις Δευ Ιαν 14, 2013 2:59 pm, 1 φορά

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΑ ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΕΚΕΙΝΑ ΤΑ ΑΥΓΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΛΙΜΠΙΣΤΗΚΑ Ε??? ΑΚΟΜΗ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Η ΠΙΤΑ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΚΑΟΥΡΑ!!! ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ!!! ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΤΟ ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΟ ΜΟΥ ΝΑ ΦΑΩ!!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 679259 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 679259 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 679259 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 679259 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 679259

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΚΑΛΑ ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΕΚΕΙΝΑ ΤΑ ΑΥΓΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΛΙΜΠΙΣΤΗΚΑ Ε??? ΑΚΟΜΗ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Η ΠΙΤΑ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΚΑΟΥΡΑ!!! ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ!!! ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΤΟ ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΟ ΜΟΥ ΝΑ ΦΑΩ!!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 679259 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 679259 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 679259 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 679259 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 679259

εγω την πιτα δν την κοιταξα καν...αλλα επειδη ειδα οτι εχει φετα δν μπορω να την κανω γιατι ο αντρας μου ουτε να την βλεπει στο τραπεζι δν μπορει.... αρα γλυτωσα λιγες θερμιδες!!! Razz Razz

αμα σου πω οτι ακομη πειναω?? καλαααααααααααα μη με μαλωσεις δν θα φαω... αλλα πειναω....αν καθε φορα που στεναχωριεμαι παντως το ριχνω στο φαγητο..θα γινω φακλανα!! κατι πρεπει να κανω γι αυτο το θεμα!!!!

δν ξερω πως ειναι οι καουρες αλλα ελπιζω να μην σε ταλαιπωρουν πολυ και να μπορεσεις να κοιμηθεις!!!


Αρτεμακι κομπλεξικα ειναι αυτα, συμφωνω με την ΑΦρουλα...εγω προσωπικα σε αυτο δν ειμαι μαζι με τον αντρα μου...αν το προσπαθουσε φυσικα και θα ημουν,αλλα ετσι που κανει, ειναι μονος του!!!! τερμα!! μακαρι εσεις να μη βρειτε κανενα προβλημα, γιατι και η συνεχεια μετα καθε τρεις και λιγο σπερμοδιαγραμματα εξετασεις, και θεραπειες δν ειναι η καλυτερη κατασταση για εναν αντρα!! παντως σιγουρα ο δικος σου ο αντρας βρισκεται σε αλλη φαση απο τον δικο μου... ο δικος μου ουτε που τον νοιαζει να ασχοληθει...αν δν μιλουσα εγω και 10 χρονια να καναμε ελευθερα και να μην εμενα δν θα ασχολουταν καθολου...

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ? Shocked Shocked Shocked ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ!!! ΟΣΟ ΕΧΩ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΟΥ ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ!!! ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΟΠΩΣ ΠΡΟΕΙΠΑ ΕΓΩ ΘΑ ΦΙΛΟΞΕΝΩ ΤΗ ΝΕΑ ΖΩΗ ΟΦΕΙΛΩ ΑΡΧΙΚΑ ΕΓΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΥΓΙΗΣ!!! ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΠΡΩΤΗ ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΟ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ...ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΧΑ ΑΓΧΟΣ! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΦΑΝΩ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ ΜΟΥ...ΕΑΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΚΡΙΝΕΙ Η' ΘΑ ΜΕ ΣΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Η΄ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΟ (ΕΜΕΙΣ ΕΚΕΙΝΟΥΣ!) ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΟΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΣΧΕΣΗ, ΑΛΗΘΙΝΗ!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια θα σας αφησω και θα παω να ξαπλωσω μπας και κοιμηθω ποτε! θα τα πουμε αυριο το πρωι παλι!!

ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 531909 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 850933

andi82

andi82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΘΑ ΦΑΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ Embarassed Embarassed Embarassed

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 417472 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 417472 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 417472


ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΜΑΧΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 417472 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 417472 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 417472


ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑΝΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!!! ΑΥΡΙΟ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ...ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 417472 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 417472 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 417472 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 417472 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 417472

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ? Shocked Shocked Shocked ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ!!! ΟΣΟ ΕΧΩ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΟΥ ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ!!! ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΟΠΩΣ ΠΡΟΕΙΠΑ ΕΓΩ ΘΑ ΦΙΛΟΞΕΝΩ ΤΗ ΝΕΑ ΖΩΗ ΟΦΕΙΛΩ ΑΡΧΙΚΑ ΕΓΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΥΓΙΗΣ!!! ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΠΡΩΤΗ ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΟ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ...ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΧΑ ΑΓΧΟΣ! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΦΑΝΩ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ ΜΟΥ...ΕΑΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΚΡΙΝΕΙ Η' ΘΑ ΜΕ ΣΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Η΄ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΟ (ΕΜΕΙΣ ΕΚΕΙΝΟΥΣ!) ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΟΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΣΧΕΣΗ, ΑΛΗΘΙΝΗ!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την art86 στις Δευ Ιαν 14, 2013 3:19 pm, 1 φορά

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΣΑΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ...Η ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΝΣΤΑΣΗ ΗΤΑΝ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΞΕΝΙΤΕΥΤΕΙΤΕ?! ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΤΗΡΙΖΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΟΥ ΚΤΛ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΚΕΙΝΟΝ!!! ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΕ ΣΤΗΡΙΞΕ Ο Γ. ΠΟΥ ΤΟΝ ΧΡΕΙΑΖΟΣΟΥΝ ΕΣΥ ΤΟΥ ΥΠΕΔΕΙΞΕΣ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ? ΟΧΙ! ΑΠΛΑ ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ...ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΑΛΛΟΥ...ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ! ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΑΝ ΜΟΝΟ ΤΟ ΕΝΑΥΣΜΑ ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΑΠΟΨΕΩΝ...ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΥΓΡΑ, ΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΛΛΗΨΗ!!! Very Happy

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΣΑΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ...Η ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΝΣΤΑΣΗ ΗΤΑΝ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΞΕΝΙΤΕΥΤΕΙΤΕ?! ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΤΗΡΙΖΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΟΥ ΚΤΛ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΚΕΙΝΟΝ!!! ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΕ ΣΤΗΡΙΞΕ Ο Γ. ΠΟΥ ΤΟΝ ΧΡΕΙΑΖΟΣΟΥΝ ΕΣΥ ΤΟΥ ΥΠΕΔΕΙΞΕΣ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ? ΟΧΙ! ΑΠΛΑ ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ...ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΑΛΛΟΥ...ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ! ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΑΝ ΜΟΝΟ ΤΟ ΕΝΑΥΣΜΑ ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΑΠΟΨΕΩΝ...ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΥΓΡΑ, ΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΛΛΗΨΗ!!! Very Happy
ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ..ΑΜΑ ΕΙΧΑΜΕ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΨΗ Η ΖΩΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ΒΑΡΕΤΗ.....ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΖΕΙ ΟΜΩΣ .ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΕΞΗΓΩ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ....ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΑΝ ΞΕΝΙΤΕΥΤΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΛΕΣ..ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΛΑΘΟΣ....ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΥΤΟ..ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ....ΘΑ ΜΕ ΕΝΟΙΑΖΕ ΚΑΙ ΘΑ ΥΠΗΡΧΕ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΝ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ Ν ΤΟ ΚΑΝΕΙ....ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ...ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ....ΣΟΡΥ ΑΜΑ ΣΕ ΚΟΥΡΑΣΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΤΟΣΟ ΤΡΟΜΕΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΟΥ

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ πάντως επειδή μεγάλωσα σε μικρή κοινωνία... σε αντίστοιχη περίπτωση κι' εγώ δεν θα ήθελα να κάνουμε εκεί τις εξετάσεις που το τόσο το κάνουν τοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο!!!! Θα πήγαινα σε κανένα άλλο μερος παρά δίπλα...

και παλιότερα όσο ήμουν εκεί είχα καθυστέρηση και πήγα και πήρα τεστ από το διπλανό χωριό....

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fourfouraki έγραψε:Εγώ πάντως επειδή μεγάλωσα σε μικρή κοινωνία... σε αντίστοιχη περίπτωση κι' εγώ δεν θα ήθελα να κάνουμε εκεί τις εξετάσεις που το τόσο το κάνουν τοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο!!!! Θα πήγαινα σε κανένα άλλο μερος παρά δίπλα...

και παλιότερα όσο ήμουν εκεί είχα καθυστέρηση και πήγα και πήρα τεστ από το διπλανό χωριό....
ΕΜΕΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΝΟΙΖΕΙ ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΣΕΒΑΣΤΩ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ...Ε ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΤΡΟΜΕΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΜΕ 1,5 ΩΡΑ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ...ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΟΛΤΑ ΜΑΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΣΒΗΣΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΕΓΩ ...ΤΟ ΛΕΩ Γ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΑΥΡΙΟ ....ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΑΚΡΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΑΝΩ..ΤΟ ΕΚΑΝΑ Γ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΛΟΓΟΥΣ

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερουδια κουκλιτσες και καλοριζικο το θεματακι!!!εφτασε στο 100...αλλα δεν θα ευχηθω να τα χιλιασει αλλα να μηδενισει αφου αδειασει η λιστα δεν περιμενω και γεμισουμε με πολλες φουσκοκοιλιτσες ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 990599

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ.
ΕΙΣΤΕ ΤΡΕΛΕΣ!!
ΠΩΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΚΑΛΕ ΣΤΟ ΦΕΙΣ?ΧΑΜΟΣ ΓΙΝΕΤΕ!!
ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΑ!!!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΜΝΗΜΗ ΕΛΕΦΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΛΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ....ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΩ ΨΕΜΑΤΑΚΙΑ.
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ στις Δευ Ιαν 14, 2013 11:15 pm, 1 φορά

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα!!!

andi82 έγραψε:ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΘΑ ΦΑΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ Embarassed Embarassed Embarassed

Laughing Laughing Laughing Laughing αστα να πανε!!!! σημερα ειναι μια καινουρια μερα ομως...και ελπιζω αυτη τη φορα να κρατηθω και να φαω σαν ανθρωπος και οχι σαν pig


δν χρειαζεται να κολλάμε στο που θα γινει το καθε τι παντως...αλλα οπως ειπε και η Αρτεμις στο οτι θα γινει!! Δν ειδατε και εμενα που γινεται στην πολη μου ??? Razz Razz Razz Razz κι εμενα πχ. δν με νοιαζει να κρυψω οτι δυσκολευομαστε με το μωρο, αλλα αφου ο αντρας μου δν θελει να το λεμε, ε, δν το λεω... Wink Wink σημερα μου ελεγε οτι δν θελει να παμε για την εξεταση επειδη ειναι αρρωστος και δν εχει διαθεση για τετοια...οχι επειδη ειναι αρρωστος και δν θελει λαθος αποτελεσματα... και οτι λεει να παμε την αλλη εβδομαδα... εγω ακομη ξενερωμενη ειμαι ...και δν με νοιαζει..να κανει οτι θελει Razz Razz

Θοδωρουλα μου γλυκια!!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 379767 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 379767

Γιαννα ρωτα στο φεις ποιες δν ξερεις να σου πω ποιες ειναι απο εδω!! ιχιχιχ καλα αν προσπαθεις να τα παρακολουθησεις και τα 2 ταυτοχρονα θα χασεις την μπαλα Razz Razz Razz


φιλακια σε ολες!!!!!! ελατε για ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 438696 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 438696 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 438696 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 438696 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 438696 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 438696 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 438696 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 438696



maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ!!!! Σε όλες σας!! 100??? Πω πω πως φτάσαμε στο 100 προσπαθώ να θυμηθώ σε ποιο νούμερο μπήκα! Πέρασε ο καιρός πολύ γρήγορα! Χαίρομαι γιατί έχουμε δεθεί με κάποιες πολύ με κάποιες λιγότερο αλλά αυτό συμβαίνει κ στην εκτός pc ζωή!!

Εύχομαι όσες προσπαθούμε επιτέλους να αποκτήσουμε μωράκι είτε το 1ο είτε το 2ο είτε το 3ο!!

Στις εγκυούλες με το καλό να αγκαλιάσουν τα μωράκια τους!

Σε 2 κοπέλες που είναι εκτός σας σκέφτομαι κ σας αγαπώ κ να σας έρθουν όπως καλύτερα επιθυμείτε γιατί το αξίζετε!

ουφ αυτά πρωί πρωί γιατί θα με πάρουν τα ζουμιά!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 417472 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 417472

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαιρουλα μου ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 654316 και το λεγαμε για πλακα οτι θα γινει 3ψηφιος ο αριθμος και εδω θα ειμαστε..και τελικα κοιτα πως τα φερνει η ζωη!! Cool Cool

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Μαιρουλα μου ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 8 654316 και το λεγαμε για πλακα οτι θα γινει 3ψηφιος ο αριθμος και εδω θα ειμαστε..και τελικα κοιτα πως τα φερνει η ζωη!! Cool Cool

άντε λοιπόν να συχνολέμε να φουσκώσουμε όλες για να γίνει χιχι! τι έκανες τελικά με το στεγνωτήριο?

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια ΕΛΛΗ
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΙΡΗ
ΕΛΛΗ ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΤΟ ΠΜ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις