Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
58 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 58 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΧΡΥΣΑ.
ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ 25ε ΠΛΗΡΩΣΑΜΕ.
ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΠΑΠΑΣ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ Κ ΤΑ ΕΤΟΙΜΑΣΑ.ΜΕΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΟΙ ΑΔΕΙΕΣ ΓΑΜΟΥ ΛΗΓΟΥΝ ΣΕ 6 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΠΑΠΑ ΟΤΑΝ ΞΑΝΑΠΗΓΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΙΣΧΥΕΙ Ο ΓΑΜΟΣ ΜΟΥ?????χαχαχαχα
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΩ Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz


χαχαχα!!ευκαιρία ψάχνεις!
δεν πειράζει από τους παπάδες εξαρτάται...ο καθένας ό,τι θέλει κάνει μου φαίνεται

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εννοειτε!!!τι φαγατε σημερα?ελλη μην ακους εσυ!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
..



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Παρ Δεκ 06, 2013 5:51 am, 1 φορά

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ο δικός μου ο παπάς ήταν τόοοοοοοοοοοσο τυπικός που έπρεπε ο άντρας μου να σηκωθεί απ' την αθήνα και να πάει θεσσαλονίκη για να υπογράψει κάτι χαρτιά... λες και δεν μπορούσα να τα υπογράψω εγώ ήταν και γνωστός παπάς... και τέλος πάντων.. έκανε ο άνθρωπος ολόκληρο ταξίδι και του έβαλε να υπογράψει ΚΕΝΑ ΧΑΡΤΙΑ γιατί δεν τα είχε συμπληρώσει ακόμα!!!!!!!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα φουρφουρ το χαρτι αγαμιας ηθελε?
οτι θελουν κανουν κ οσα λεφτα θελουν περνουν.
α!δεν ρωτησαμε την ματινα αν μεσα στη τιμη στο βλαχο.....κτημα ειναι κ η πληρωμη απ το εκκλησακι ππου θα γινει ο γαμος!!!

andi82

andi82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ηρθααααααααααααα ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 215994 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 215994 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 215994 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 215994 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 215994 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 215994 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 215994 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 215994
φιλακια πολλα σε ολες ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 417472 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 417472 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 417472 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 417472 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 417472 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 417472

γιαννα μου με γεια τα μποτινια της μαριας ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 35468 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 35468 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 35468 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 35468 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 35468 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 35468 και γω θελω να παρω μποτουλες Razz Razz Razz Razz Razz

σταυρουλινα μου αν νομιζεις οτι θα νιωσεις καλυτερα να τις κανεις τις εξετασεις εγω ειμαι υπερ,δε ξερω ρε κοριτσακια αλλα εμενα μου φαινεται πολυς καιρος ο 1 χρονος που δινουν οι γιατροι Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

χρυσα μου δεν σε προλαβα καλη μου χαιρομαι που ολα ειναι καλα με το νινακι σου ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 215994 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 215994 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 215994 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 215994

φουρφουρακι,ελλη,ειρηνουλα ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 417472 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 417472 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 417472 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 417472 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 417472

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ? ΟΛΑ ΚΑΛΑ? ΑΦΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΣΟΥ! ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 5 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΜΗ-ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΟΥ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ-ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΤΟ ΝΙΩΘΩ Κ ΚΑΠΩΣ ΠΙΟ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ ΚΑΤΩ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΠΑΝΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΕΙΠΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΣΕ ΕΣΑΣ ΜΗΝΥΜΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ Η ΜΠΑ? (ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙ 5 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ) ΥΓ. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 28ΔΕΚ ΒΡΑΔΥ ΛΙΓΟ ΡΟΖ ΚΑΙ 29 ΕΙΔΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΣΤΙΣ 3ΙΑΝ (ΤΙΣ 3 ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΚΑΦΕ)) ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΑΦΗ ΣΤΙΣ 8ΙΑΝ ΠΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΧΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΜΕ ΚΥΚΛΟ 24 ΗΜΕΡΩΝ. ΑΧ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΩΣ ΤΑ ΒΛΕΠΕΤΕ?

andi82

andi82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:χαχαχα φουρφουρ το χαρτι αγαμιας ηθελε?
οτι θελουν κανουν κ οσα λεφτα θελουν περνουν.
α!δεν ρωτησαμε την ματινα αν μεσα στη τιμη στο βλαχο.....κτημα ειναι κ η πληρωμη απ το εκκλησακι ππου θα γινει ο γαμος!!!

σιγα να μην ειναι μεσα θα ζητησουν κανενα 200ευρω Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
πολυ μου την δινουν αυτα παρα πολυ εμας μας ειχαν ζητησει 150 και ειπαν αν οι κουμπαροι ειναι ανεργοι θα κατεβει η τιμη και ειπαμε και καλα οτι ειναι ανεργοι και εδωσαν 100 Mad Mad Mad Mad
ελεος απο παντου να τα παιρνουν οι παπαδες Mad Mad Mad

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Popisofia έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ? ΟΛΑ ΚΑΛΑ? ΑΦΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΣΟΥ! ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 5 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΜΗ-ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΟΥ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ-ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΤΟ ΝΙΩΘΩ Κ ΚΑΠΩΣ ΠΙΟ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ ΚΑΤΩ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΠΑΝΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΕΙΠΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΣΕ ΕΣΑΣ ΜΗΝΥΜΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ Η ΜΠΑ? (ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙ 5 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ) ΥΓ. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 28ΔΕΚ ΒΡΑΔΥ ΛΙΓΟ ΡΟΖ ΚΑΙ 29 ΕΙΔΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΣΤΙΣ 3ΙΑΝ (ΤΙΣ 3 ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΚΑΦΕ)) ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΑΦΗ ΣΤΙΣ 8ΙΑΝ ΠΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΧΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΜΕ ΚΥΚΛΟ 24 ΗΜΕΡΩΝ. ΑΧ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΩΣ ΤΑ ΒΛΕΠΕΤΕ?

γεια σου Popisofia ειλικρινα δεν ξερω να σου απαντησω αλλα ευχομαι να ειναι για καλο ολα τα συμπτωματα που εχεις,κανε λιγο υπομονη.

andi82

andi82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Popisofia έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ? ΟΛΑ ΚΑΛΑ? ΑΦΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΣΟΥ! ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 5 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΜΗ-ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΟΥ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ-ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΤΟ ΝΙΩΘΩ Κ ΚΑΠΩΣ ΠΙΟ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ ΚΑΤΩ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΠΑΝΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΕΙΠΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΣΕ ΕΣΑΣ ΜΗΝΥΜΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ Η ΜΠΑ? (ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙ 5 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ) ΥΓ. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 28ΔΕΚ ΒΡΑΔΥ ΛΙΓΟ ΡΟΖ ΚΑΙ 29 ΕΙΔΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΣΤΙΣ 3ΙΑΝ (ΤΙΣ 3 ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΚΑΦΕ)) ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΑΦΗ ΣΤΙΣ 8ΙΑΝ ΠΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΧΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΜΕ ΚΥΚΛΟ 24 ΗΜΕΡΩΝ. ΑΧ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΩΣ ΤΑ ΒΛΕΠΕΤΕ?

καλησπερα popisofia Very Happy Very Happy Very Happy
αν νομιζεις οτι αυτα που βλεπεις τωρα δεν τα εχεις ξαναδει σε αλλους κυκλους σου ισως να εχει γινει το καλο.δεν ειμαι τοσο ειδικη οσο τα αλλα κοριτσακια για να σου πω παραπανω Razz Razz Razz
ευχομαι οτι καλυτερο και μακαρι να εχεις νινακι ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 215994 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 215994 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 215994 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 215994 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 215994 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 215994

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
andi82 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:χαχαχα φουρφουρ το χαρτι αγαμιας ηθελε?
οτι θελουν κανουν κ οσα λεφτα θελουν περνουν.
α!δεν ρωτησαμε την ματινα αν μεσα στη τιμη στο βλαχο.....κτημα ειναι κ η πληρωμη απ το εκκλησακι ππου θα γινει ο γαμος!!!

σιγα να μην ειναι μεσα θα ζητησουν κανενα 200ευρω Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
πολυ μου την δινουν αυτα παρα πολυ εμας μας ειχαν ζητησει 150 και ειπαν αν οι κουμπαροι ειναι ανεργοι θα κατεβει η τιμη και ειπαμε και καλα οτι ειναι ανεργοι και εδωσαν 100 Mad Mad Mad Mad
ελεος απο παντου να τα παιρνουν οι παπαδες Mad Mad Mad

λεω μπας και ειναι γιατι κανουν κ τον στολισμο.
εγω παλι επα τουσ κουμπαρουσ να μην ντραπουν και να μην νιωσουν ασχημα για εμασς κ να δωσουν οσα θελουν και εδωσαν 50ε.
οταν βαφτισα εγω κ ρωτησα τον παπα ποσο θελετε μου απαντησε....συνηθως δινουν 150ε και εγω του επα ....καλα εγω θα σας δωσω 100ε.
κλεφτεσ ειδικα στην αγ.αναστασια!!!μολις κλεισεις ημερομηνια ζητουν κ προκαταβολη!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

andi82

andi82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????
ΞΕΘΑΡΕΨΕΣ ΚΑΙ ΣΥ ΜΕ ΤΟ ΦΒ Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:εννοειτε!!!τι φαγατε σημερα?ελλη μην ακους εσυ!


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

κρατιεμαι!!πηρα και ενα iced tea να σκοτωσω την πεινα μου!!!!

οι παπαδες οντως οτι να ναι κανουν..και παιρνουν!!!!!στη εκκλησια δν ξερω ποσο πηραν γιατι δν ρωτησα ποτε τους κουμπαρους!!ντραπηκα! Embarassed Embarassed αλλα κανα 200αρι το κοβω σιγουρα!!!

Μαχη μου σου δινουν ενα χρονο γιατι μεχρι τοτε ειναι φυσιολογικο να μην εχει τυχει με βαση τις πιθανοτητες που υπαρχουν... δν λες που μας ωθουν να γλυτωσουμε λεφτα αντι να μας λενε να παμε απο την πρωτη μερα να τις κανουμε ολες? Razz Razz δν ειναι πολυ ενας χρονος, πιστεψε με ουτε που καταλαβαινεις πως περναει!!


Ποπη ελπιζω να ειναι ο μηνας σου αυτος!!Αλλα βρε κοριτσακι μη τα ψυριζεις τοσο....εμενα να δεις τι διαφορετικα πραγματα εχουν τυχει σε διαφορους κυκλους και τελικα τζιφος!! στο λεω λοιπον για να μην απογοητευτεις ετσι και τελικα δν ειναι αυτο που νομιζεις!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε για πες....εσυ ακομα δεν ε???????λες ν ακουσουμε ευχαριστα στο θεματακι μου??? ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 90233 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 90233 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 90233 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 90233

andi82

andi82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
andi82 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:χαχαχα φουρφουρ το χαρτι αγαμιας ηθελε?
οτι θελουν κανουν κ οσα λεφτα θελουν περνουν.
α!δεν ρωτησαμε την ματινα αν μεσα στη τιμη στο βλαχο.....κτημα ειναι κ η πληρωμη απ το εκκλησακι ππου θα γινει ο γαμος!!!

σιγα να μην ειναι μεσα θα ζητησουν κανενα 200ευρω Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
πολυ μου την δινουν αυτα παρα πολυ εμας μας ειχαν ζητησει 150 και ειπαν αν οι κουμπαροι ειναι ανεργοι θα κατεβει η τιμη και ειπαμε και καλα οτι ειναι ανεργοι και εδωσαν 100 Mad Mad Mad Mad
ελεος απο παντου να τα παιρνουν οι παπαδες Mad Mad Mad

λεω μπας και ειναι γιατι κανουν κ τον στολισμο.
εγω παλι επα τουσ κουμπαρουσ να μην ντραπουν και να μην νιωσουν ασχημα για εμασς κ να δωσουν οσα θελουν και εδωσαν 50ε.
οταν βαφτισα εγω κ ρωτησα τον παπα ποσο θελετε μου απαντησε....συνηθως δινουν 150ε και εγω του επα ....καλα εγω θα σας δωσω 100ε.
κλεφτεσ ειδικα στην αγ.αναστασια!!!μολις κλεισεις ημερομηνια ζητουν κ προκαταβολη!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

εγω οταν εγινα νονα μου ειχε πει ο παπας οσα θελεις και εδωσα 50,ειναι τελειως διαφορετικο να σου λενε οτι θελεις απτο να σου λενε ταριφα 150 η 200,στη μονη βλαταδων γιαννα ζητανε περιπου 300 δεν πανε καλαααααααα Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

andi82

andi82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:καλε για πες....εσυ ακομα δεν ε???????λες ν ακουσουμε ευχαριστα στο θεματακι μου??? ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 90233 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 90233 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 90233 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 90233

ακομα δεν γιαννα μου και απο χθες το βραδυ ρευομαι αρκετα συχνα Shocked Shocked Shocked στα καλα καθουμενα καλε αλλα ηπιο ρεψιμο ε μη φανταστεις οτι ακουγομαι χαχαχαχχαχαχχχαχχαχα
κοριτσια να κανω σημερα το βραδυ τεστακι(αν δεν εχει ερθει) αντι για αυριο το πρωι για να ειναι και ο αντρουλης μου???πειραζει που θα ειναι βραδυ?

andi82

andi82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ελλουκο εχεις δικιο με τον 1 χρονο απλα εμενα προσωπικα θα με αγχωνε απο παντα το σκεφτομουν οτι ειναι πολυς καιρος Sad Sad Sad Sad Sad Sad
εγω σημερα εκανα φακες Razz Razz Razz Razz Razz

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΧΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣΕ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΟΝΟ ΠΡΙΖΟΤΑΝ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΤΗΝ ΜΟΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΟΝΟΥΣΕ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΤΟΤΕ, ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΟΝΟΥΣΕ ΛΙΓΟ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ. ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΝΙΩΘΩ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΣΑΝ ΝΑ ΚΑΙΕΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΗΜΙΚΡΑΝΙΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΜΑΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΛΙΓΟ. ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΜΟΥ ΘΥΜΗΖΟΥΝ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟΤΕ ΠΟΝΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΗ. ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΩΡΑ ΑΓΧΩΘΗΚΑ... ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΚΑΡΙ... ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 417472

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
andi82 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
andi82 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:χαχαχα φουρφουρ το χαρτι αγαμιας ηθελε?
οτι θελουν κανουν κ οσα λεφτα θελουν περνουν.
α!δεν ρωτησαμε την ματινα αν μεσα στη τιμη στο βλαχο.....κτημα ειναι κ η πληρωμη απ το εκκλησακι ππου θα γινει ο γαμος!!!

σιγα να μην ειναι μεσα θα ζητησουν κανενα 200ευρω Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
πολυ μου την δινουν αυτα παρα πολυ εμας μας ειχαν ζητησει 150 και ειπαν αν οι κουμπαροι ειναι ανεργοι θα κατεβει η τιμη και ειπαμε και καλα οτι ειναι ανεργοι και εδωσαν 100 Mad Mad Mad Mad
ελεος απο παντου να τα παιρνουν οι παπαδες Mad Mad Mad

λεω μπας και ειναι γιατι κανουν κ τον στολισμο.
εγω παλι επα τουσ κουμπαρουσ να μην ντραπουν και να μην νιωσουν ασχημα για εμασς κ να δωσουν οσα θελουν και εδωσαν 50ε.
οταν βαφτισα εγω κ ρωτησα τον παπα ποσο θελετε μου απαντησε....συνηθως δινουν 150ε και εγω του επα ....καλα εγω θα σας δωσω 100ε.
κλεφτεσ ειδικα στην αγ.αναστασια!!!μολις κλεισεις ημερομηνια ζητουν κ προκαταβολη!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

εγω οταν εγινα νονα μου ειχε πει ο παπας οσα θελεις και εδωσα 50,ειναι τελειως διαφορετικο να σου λενε οτι θελεις απτο να σου λενε ταριφα 150 η 200,στη μονη βλαταδων γιαννα ζητανε περιπου 300 δεν πανε καλαααααααα Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

αχαχαχαχααχα ειναι αριστοκρατικη η γειτονια μου γιαυτο!!!!!! αχαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαχη αν δν εχεις καθυστερηση συνηθως δυσκολα ανιχνεύουν την ορμονη τα τεστ με ουρα περαν των πρωινων!!!κανε μια υπομονη και κανε αυριο το πρωι!!!

εγω θα βγω ζουζουνες μου γιατι σε λιγο σχολαω ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 315810 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 315810 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 315810 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 315810 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 315810 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 315810 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ #100!!!! - Σελίδα 15 315810

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΧΗΗΗΗΗΗΗ!! ΑΝ ΤΟ ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ!! ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ!!
ΑΛΛΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙΣ ΑΝ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ!
ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ!!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τρωω την σοκολατιτσα μου και σας απαντω......
μαχη λενε για πρωινα ουρα οτι ειναι καλυτερα.εγω το εκανα μεσημερι βεβαια αλλα ειχα πολλες μερες καθηστερηση.το πρωι δεν μπορεις να το κανεις μαζι με τον αντρα σου?

ποπη σοφια μακαρι να ειναι για καλο ολα τα συμπτωματα.
ελλη καλη ξεκουραση.
φωτεινη δεν δουλευεις σημερα?

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ ΔΟΥΛΕΥΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ. ΣΠΑΣΤΟ ΩΡΑΡΙΟ ΚΑΝΩ.ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΕΙΔΕΣ ΤΙΜΗ ΤΟ ΤΣΑΟΥΣ????????ΟΧΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ!!! ΑΧΑΧΑΧΑΧ

andi82

andi82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ελλουκο με βαση την αφρουλα σημερα ειμαι στην 1ημερα καθυστερησης,30/12 ειχα ωορηξια.λες να μη φανει ε?
δεν ειναι οτι ειμαι ανυπομονη απλα αυριο θα ειμαι μονη μωρε ενω σημερα θα ηταν και ο αντρουλης μαζι μου και θα το βλεπαμε μαζι οτι και αν ηταν,και να αυριο πχ δειξει θετικο πως θα αντεξω μεχρι το βραδυ που θα τον δω γιατι δεν θελω απτο τηλ να του το πω Razz Razz Razz Razz

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α !!
μαχη αν παρεις τεστ παρε διπλο τοτε.
εγω το ψηφιακο ειχα κανει

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις