Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
78 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 78 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

zoim

zoim
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Maryanastasia έγραψε:Στο Ρέα αλλά δεν το συστήνω.
Γιατί δεν το συστήνεις??Και εγώ στο Ρέα γέννησα στον 4ο όροφο

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariameint έγραψε:Καλησπέρα.
Εγώ γέννησα στο καινούργιο ΓΑΙΑ που είναι στο δαχτυλίδι στο Μαρούσι τον Μάρτιο. Έμεινα πάρα πολύ ικανοποιημένη!

Εγώ πάντως έμεινα απόλυτα ευχαριστημένη από το ΓΑΙΑ. Και δεν είχε 3 μέρες που λειτουργούσε. Το φαγητό τέλειο, οι μαίες όποτε και να τις φώναζες ερχόντουσαν αμέσως και ήταν πολύ ευγενικές και εξυπηρετικές, το δωμάτιο ήταν μια χαρά άνετο και μου άρεσε πολύ η πολιτική τους να παίρνουν ευγενικά τα μωρά όταν στο επισκεπτήριο μαζευόντουσαν πολλά άτομα γιατί μας βγάζανε από τη δύσκολη θέση (πολλοί δεν καταλαβαίνουν ότι δεν είναι υγιεινός για ένα νεογέννητο ο συνωστισμός, πόσο μάλλον το "φτου-φτου που είναι συνηθισμένοι αρκετοί να κάνουν).
Σέβονται τον αποκλειστικό θηλασμό (γιατί έχω ακούσει ότι αλλού για να μην κλαίνε τους δίνουν μπουκάλι κι ας έχεις πει όχι) και λειτουργεί σωστά το rooming in. Έχεις το μωρό συνέχεια μαζί σου και μόνο όποτε θες εσύ το παίρνουν (εκτός από τις φορές που πρέπει να το δει ο παιδίατρος).
Όσο για τα σκαλιά, την είσοδο, την καφετέρια και διάφορα άλλα δεν με ενδιαφέρουν καθόλου. Το μαιευτήριο για μένα είναι για την μητέρα και φυσικά το μωρό.
Α! Επίσης από την στιγμή που θα σε βάλουνε στο δωμάτιο οδυνών δεν φεύγεις από εκεί παρά μόνο με το παιδί σου. Δεν σε τρέχουνε στους διαδρόμους "με τα πόδια στον αέρα" για τις εξωθήσεις όπως μου είπε μια φίλη μου που γέννησε στο ΜΗΤΕΡΑ.

http://www.something-special.gr

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zoim έγραψε:
Maryanastasia έγραψε:Στο Ρέα αλλά δεν το συστήνω.
Γιατί δεν το συστήνεις??Και εγώ στο Ρέα γέννησα στον 4ο όροφο


εμένα μου πήγαν όλα στραβά. το βασικότερο όμως είχα κάνει ρούμινγκ ιν και δεν με βοηθήσανε όσο περίμενα με τον θηλασμό.

εμένα με βάλανε στον 6ο (είχα δηλώσει τρίκλινο αλλά δεν είχαν) σε 2κλινο πολύ ωραίο, την 2η μέρα ελευθερώθηκε τρίκλινο και μου ζήτησαν να μαζέψω όλα μου τα πράγματα πράγμα που έκανα μόνη μου, τα φόρτωσαν σε ένα καρότσι και με πήγαν στον 4ο.

Στον 4ο με βάλανε σε δωμάτιο που δεν είχαν δηλώσει ρούμινγκ ιν οι κοπέλες και όταν ήρθαν να πάρουν το μωρό φρίκαρα και έτσι ξαναμάζεωα όλα μου τα π΄ραγματα και με πήγαν σε άλλο δωμάτιο. Αυτά με καισαρική και εγώ να πηγαινοέρχομαι στο νοσοκομείο....

Στο τελευταίο δωμάτιο το βράδυ ήρυαν πάνω από 10 φορες οι μαίες να πάρουν το μωρο και έπρεπε κάθε φορα να τους υπενθυμίζω πως το θέλω μαζί μου.

Γίνανε και άλλα με κάτι χαρτιά.

Πιστευώ πως απλώς ήμουν άτυχη ...

mairyz

mairyz
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εγω κοριτσια γεννησα στο ΜΗΤΕΡΑ,εμεινα πολυ ευχαριστημενη και απο τους γιατρους και απο τις μαιες.Πολυ ευγενικοι και προθυμοι να βοηθησουν στα παντα!Αυτο που με χαλασε ηταν οτι ημουν σε 4κλινο και την απογευματινη ωρα του επισκεπτηριου γινοταν της κ@ρ#$%$!!Και ηταν πραγματικη ζαλαδα αυτο!!!!!!!!Δεν μπορουμε να τα εχουμε και ολα δικα μας....Αν εξαιρεσετε αυτο κατα τ'αλλα δεν ειχα αλλο προβλημα!

lilou


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Zoim εγω ήμουν στον πέμπτο όροφο !!χα χα χα φαντάζεστε να βρω καμία απο εδω μεσα που να ήμασταν μαζί .....

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και εμείς σας κουνούσαμε το μαντήλι από τον 5ο όροφο του ΙΑΣΩ, δωμάτιο 506.

λουκουμάκι


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Στο 506 του 5ου ορόφου στο Ιασώ ήμουνα και εγώ τον Ιούλιο!!!!!!!!!

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
λουκουμάκι έγραψε:Στο 506 του 5ου ορόφου στο Ιασώ ήμουνα και εγώ τον Ιούλιο!!!!!!!!!


ΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧ


WHAT ?


Μπαίνοντας αριστερά,στο τέλος του διαδρόμου η αριστερή πόρτα !!!!!

Είδες σύμπτωση ;

Εμείς ήμασταν στο κρεβάτι αριστερά που είναι μόνο του και απέναντι τα άλλα δύο !!!

Θα το πω στη Γιάννα.

λουκουμάκι


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Και εγώ στο ίδιο κρεβάτι,στο ταμπελάκι του μαιευτηρίου έχει το νούμερο 3.Από τιs 6 έωs τιs 9 Iουλίου!!!!!!! Εσείs πότε? Shocked

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω γεννησα στη Βιοκλινικη Θεσσαλονικης παρα πολυ οικονομικα ευχαριστημενη στο φουλ σε βοηθανε πολυ οι μαιες με το θηλασμο,το φαγητο και τα γλυκα απιστευτα (γιαμ γιαμ!!!) οτι χρειαζομουν παταγα ενα κουμπακι και σε 3 λεπτα ειχα ανθρωπο διπλα μου 3 φορες τη μερα ερχοταν καθαριστρια και καθαριζε το μπανιο πολυ προσεγμενα ολα και ευχαριστο προσωπικο εμεινα πολυ ευχαριστημενη!!!! ΕΣΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΓΕΝΝΗΣΑΤΕ??? - Σελίδα 2 40746

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

γκαρης

γκαρης
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
τον πρωτο τον γεννησα στο λητω.....για μενα απαραδεχτο μαιευτηριο.....

τον δευτερο στο ιασω απλα τελειο.....

το τριτο στο μητερα...ετσι και ετσι

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
λουκουμάκι έγραψε:Και εγώ στο ίδιο κρεβάτι,στο ταμπελάκι του μαιευτηρίου έχει το νούμερο 3.Από τιs 6 έωs τιs 9 Iουλίου!!!!!!! Εσείs πότε? Shocked


ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΣΥΜΠΤΩΣΗ .
ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ,ΣΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ 3.

ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΛΟΥΚΟΥΜΑΚΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ !!1
ΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΕΜΕΙΣ 23 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ - 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2012

....ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΔΙΔΥΜΑ !!!

λουκουμάκι


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είδεs κάτι ήξερα , για αυτό και είχα αφήσει το λουκουμάκι,για να σαs γλυκάνω Wink

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
λουκουμάκι έγραψε:Είδεs κάτι ήξερα , για αυτό και είχα αφήσει το λουκουμάκι,για να σαs γλυκάνω Wink

Η ΓΙΑΝΝΑ ΕΙΠΕ "ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ,ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΑ ΜΕ ΕΙΧΕ ΜΑΤΙΑΣΕΙ"

ΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑ

veny


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
το πρωτο παιδακι στο μητερα το 2009 κ τωρα τον κουκλο μου στο ρεα , τον αυγουστο

tonia2


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
2011 στο μητερα,τα δυδιμακια μου.

zoim

zoim
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Maryanastasia έγραψε:
zoim έγραψε:
Maryanastasia έγραψε:Στο Ρέα αλλά δεν το συστήνω.
Γιατί δεν το συστήνεις??Και εγώ στο Ρέα γέννησα στον 4ο όροφο


εμένα μου πήγαν όλα στραβά. το βασικότερο όμως είχα κάνει ρούμινγκ ιν και δεν με βοηθήσανε όσο περίμενα με τον θηλασμό.

εμένα με βάλανε στον 6ο (είχα δηλώσει τρίκλινο αλλά δεν είχαν) σε 2κλινο πολύ ωραίο, την 2η μέρα ελευθερώθηκε τρίκλινο και μου ζήτησαν να μαζέψω όλα μου τα πράγματα πράγμα που έκανα μόνη μου, τα φόρτωσαν σε ένα καρότσι και με πήγαν στον 4ο.

Στον 4ο με βάλανε σε δωμάτιο που δεν είχαν δηλώσει ρούμινγκ ιν οι κοπέλες και όταν ήρθαν να πάρουν το μωρό φρίκαρα και έτσι ξαναμάζεωα όλα μου τα π΄ραγματα και με πήγαν σε άλλο δωμάτιο. Αυτά με καισαρική και εγώ να πηγαινοέρχομαι στο νοσοκομείο....

Στο τελευταίο δωμάτιο το βράδυ ήρυαν πάνω από 10 φορες οι μαίες να πάρουν το μωρο και έπρεπε κάθε φορα να τους υπενθυμίζω πως το θέλω μαζί μου.

Γίνανε και άλλα με κάτι χαρτιά.

Πιστευώ πως απλώς ήμουν άτυχη ...
δυστυχώς αυτά συμβαίνουν παντού νομίζω!

Μαρίζα

Μαρίζα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
zoim έγραψε:
Maryanastasia έγραψε:
zoim έγραψε:
Maryanastasia έγραψε:Στο Ρέα αλλά δεν το συστήνω.
Γιατί δεν το συστήνεις??Και εγώ στο Ρέα γέννησα στον 4ο όροφο


εμένα μου πήγαν όλα στραβά. το βασικότερο όμως είχα κάνει ρούμινγκ ιν και δεν με βοηθήσανε όσο περίμενα με τον θηλασμό.

εμένα με βάλανε στον 6ο (είχα δηλώσει τρίκλινο αλλά δεν είχαν) σε 2κλινο πολύ ωραίο, την 2η μέρα ελευθερώθηκε τρίκλινο και μου ζήτησαν να μαζέψω όλα μου τα πράγματα πράγμα που έκανα μόνη μου, τα φόρτωσαν σε ένα καρότσι και με πήγαν στον 4ο.

Στον 4ο με βάλανε σε δωμάτιο που δεν είχαν δηλώσει ρούμινγκ ιν οι κοπέλες και όταν ήρθαν να πάρουν το μωρό φρίκαρα και έτσι ξαναμάζεωα όλα μου τα π΄ραγματα και με πήγαν σε άλλο δωμάτιο. Αυτά με καισαρική και εγώ να πηγαινοέρχομαι στο νοσοκομείο....

Στο τελευταίο δωμάτιο το βράδυ ήρυαν πάνω από 10 φορες οι μαίες να πάρουν το μωρο και έπρεπε κάθε φορα να τους υπενθυμίζω πως το θέλω μαζί μου.

Γίνανε και άλλα με κάτι χαρτιά.

Πιστευώ πως απλώς ήμουν άτυχη ...
δυστυχώς αυτά συμβαίνουν παντού νομίζω!


Κι εγώ γέννησα στο ρέα στον 6ο όροφο, τον Ιανουάριο- δεν έχω εμπειρία από άλλο μαιευτήριο μιας και είναι το πρώτο μου παιδάκι, αλλά ομολογω πως εντυπωσιάστηκα! Είναι σαν ξενοδοχείο, δεν θυμιζει σε τίποτα άλλα μαιευτήρια που έχω επισκεφθει, πχ ιασω ή λητώ. Το προσωπικό πολύ καλό και πολύ καλά οργανωμένο. Το μόνο που με χάλασε ήτανε ότι υπήρχε ένας παροξυσμός με τον θηλασμό. Όποια θέλει λεπτομερειες είναι διαθέσιμες! Κατα τ' άλλα SUPER.

private7

private7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γέννησα τον μικρούλη μου στις 29/11 στο ΛΗΤΩ ! Φοβερό μαιευτήριο, άψογη συμπεριφορά από τθα μαιες και διαρκής καθημερινή ενημέρωση για το θηλασμό! Το φαγητό πεντανοστιμο με τα ολΑ του!
Το μόνο που με ενόχλησε ήταν ότι όσον αφορά το επισκεπτήριο δεν τηρήθηκαν οι ώρες μια μέρα κι ετσι ένα φιλικό ζευγάρι της διπλανής μπαστακωθηκε μέχρι τις 3 ενώ ήταν μέχρι τη 1 και δε μπορούσα να κοιμηθώ!!
Κατά τ αλλά όλα Τέλεια! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Την κόρη μου τη γέννημα το 2010 στο λητώ.όλα ήταν μια χαρά εξυπηρέτηση. φαγητό., καθαριότητα . Βασικό αν δεν τελείωνε το επισκεπτήριο δεν έβγαζαν τα μωρα . Θυμάμαι κ στις 2 γεννες της κουνιαδας μου στο ιασω 10 άτομα μες στο τρικλινο κ τα μωρακια μαζί.

Τώρα πρώτα ο Θεός στο Ρέα:-)

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Την κόρη μου τη γέννησα το 2010 στο λητώ.όλα ήταν μια χαρά εξυπηρέτηση. φαγητό., καθαριότητα . Βασικό αν δεν τελείωνε το επισκεπτήριο δεν έβγαζαν τα μωρα . Θυμάμαι κ στις 2 γεννες της κουνιαδας μου στο ιασω 10 άτομα μες στο τρικλινο κ τα μωρακια μαζί.

Τώρα πρώτα ο Θεός στο Ρέα:-)

Eurovlacha

Eurovlacha
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΙΑΣΩ, ΟΛΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.

Maraki8


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
2009 στο ΜΗΤΕΡΑ τώρα μάλλον για ΡΕΑ μας βλέπω..

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΚΑΙ ΤΑ 3 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ..ΕΜΕΙΝΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ Κ ΠΕΡΑΣΑ ΥΠΕΡΟΧΑ

Μαμά2011


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Στο "Ελενα Βενιζέλου".
Πολύ ευχαριστημένη!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις