Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

ΧΡΥΣΑΝΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Άντε μαντάρα τα έκανες πάλι Laughing Laughing Όπως είδες δεν σε ξέχασαν οι φίλες σου από το φόρουμ,ολόκληρο θέμα άνοιξαν μόνο για εσένα, παραπονιάρη Αντωνάκη!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ΧΡΥΣΑΝΝΑ στις Πεμ Ιαν 17, 2013 5:12 am, 1 φορά

????????


Επισκέπτης
εσπειρες την καταστροφη παλι!!!!!

νυχοκραγιον χαχαχααααααα

αυτο στη β ελλαδα λεγεται όζα και στην υπολοιπη ελλαδα λεγεται μανό........διαλεγεις και παιρνεις

ασχετο

σε τοσο ξανθια βαφη καλυτερα 40αρι οξυζενε[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΧΡΥΣΑΝΝΑ έγραψε:Άντε μαντάρα τα έκανες πάλι Laughing Laughing Όπως είδες δεν σε ξέχασαν οι φίλες σου από το φόρουμ,ολόκληρο θέμα άνοιξαν μόνο για εσένα, παραπονιάρη Αντωνάκη!!!




Σας είμαι ευγνώμων κορίτσια,ξέρω ότι με αγαπάτε κατά βάθος αλλά έτσι είμαι εγώ από το δημοτικό.
Έκανα ή πολύ πολύ καλούς φίλους και φίλες ή πολύ πολύ κακούς εχθρούς !
Είμαι των άκρων ..... χμ.... Laughing


Να σας πω ,μπείτε και δείτε ένα θέμα

http://forum.eimaimama.gr/t17039-topic#639561

ΠΡΟΣΟΧΗ .

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
προβληματιστηκα λιγο για το αν θα σου γραψω η οχι διοτι στο παρελθον εκφραστηκες πολυ ασχημα για καποιες μανουλες και ειλικρινα εχασες πολλους ποντους. απο την αλλη σε καποια πραγματα που γραφεις με βρισκεις συμφωνη, συν το οτι δεν ειναι ποτε κακο να δινει κανεις μια ευχη, οποτε χρονια σου πολλα να σε χαιρεται η οικογενεια σου, γυναικα, παιδια και οικοσιτα και μη.

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
arco iris έγραψε:εσπειρες την καταστροφη παλι!!!!!

νυχοκραγιον χαχαχααααααα

αυτο στη β ελλαδα λεγεται όζα και στην υπολοιπη ελλαδα λεγεται μανό........διαλεγεις και παιρνεις

ασχετο

σε τοσο ξανθια βαφη καλυτερα 40αρι οξυζενε[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Το είπα στη Γιάννα και είπε να σου πω ότι έχει 40άρι αλλά η κομμώτρια κάνει μίξη ,δεν κατάλαβα κάτι τέτοιο.Φέρνει και μια βαλίτσα κάθε φορά με σύνεργα και έχει και κάτι μπολάκια που βάζει διάφορα πράγματα μέσα και τα ανακατεύει με κάτι πινέλα και βρωμάει όλη η κουζίνα σαν νοσοκομείο,γι αυτό πάω να φάω για να προλάβω.
Α,μπράβο μανό ή όζα το λέει.(της έχει μείνει το Θεσσαλονικιό) αλλά το λέει και μανό αυτό που βάφει τα νύχια και τα μεγαλώνει και βγαίνει μετά με βαμβάκι και ασετόν.
Θυμήθηκα στο παλαιό αυτοκίνητο που είχα τη φαϊνή ιδέα να βγάλω ένα αυτοκόλλητο με ασετόν(πριν γνωρίσω τη Γιάννα(2003), τότε τα είχα με την Ισαβέλλα -το 1997 μέχρι το 1998 ) και της είχα πάρει το ασετόν από τη τσάντα της που ήταν σαν εμπορικό κατάστημα και πήγα να βγάλω το αυτοκόλλητο και άλλαξε το χρώμα του αυτοκινήτου.Τότε είχα ένα Fiat Tipo και έγινε σα σκατά πατημένα το port baggage και μετά είχα πληρώσει 60000 δραχμές για να το ξαναβάψουν.

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
trilly έγραψε:προβληματιστηκα λιγο για το αν θα σου γραψω η οχι διοτι στο παρελθον εκφραστηκες πολυ ασχημα για καποιες μανουλες και ειλικρινα εχασες πολλους ποντους. απο την αλλη σε καποια πραγματα που γραφεις με βρισκεις συμφωνη, συν το οτι δεν ειναι ποτε κακο να δινει κανεις μια ευχη, οποτε χρονια σου πολλα να σε χαιρεται η οικογενεια σου, γυναικα, παιδια και οικοσιτα και μη.


Κατ' αρχήν ευχαριστώ πολύ.
Κατά δεύτερον , το "ΛΑΘΟΣ" μου ήταν αποτέλεσμα του "ΛΑΘΟΥΣ" που έκαναν μερικές και σου υπόσχομαι ότι δεν θα ξαναγίνει .
Η Γιάννα όμως , τι έφταιξε ;
Εγώ είχα να μπω από 19 (αν θυμάμαι) Νοεμβρίου.
Η Γιάννα είχε κάνει εγγραφή στις 2.. Δεκεμβρίου (δεν θυμάμαι ακριβώς) και είδε ότι εξακολουθούσαν να με βρίζουν και από εκεί και πέρα...καταλαβαίνεις ...!

Τώρα όλα είναι ΟΚ με μερικές εξάρσεις από κάποιες μαμάδες ή μη(ευτυχώς ελάχιστες) που ακόμα με θεωρούν παρεξηγήσιμο άτομο με διαταραγμένη προσωπικότητα !!
(εδώ γελάμε)

Laughing Laughing Laughing Laughing

Σε ευχαριστώ πολύ ,να είσαι καλά και αν έχεις οικογένεια και παιδάκι/α να τα χαίρεσαι !

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ ζημιαρη αφου δεν εσπασες τα μανο τυχερος ησουν
κοριτσια σας ευχαριστω και εγω για τις ευχες για τον μικρουλη μου

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΠΑΩ ΝΑ ΦΑΩ, ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΞΑΝΑΦΩΝΑΞΕ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ !

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna_41 έγραψε:
trilly έγραψε:προβληματιστηκα λιγο για το αν θα σου γραψω η οχι διοτι στο παρελθον εκφραστηκες πολυ ασχημα για καποιες μανουλες και ειλικρινα εχασες πολλους ποντους. απο την αλλη σε καποια πραγματα που γραφεις με βρισκεις συμφωνη, συν το οτι δεν ειναι ποτε κακο να δινει κανεις μια ευχη, οποτε χρονια σου πολλα να σε χαιρεται η οικογενεια σου, γυναικα, παιδια και οικοσιτα και μη.


Κατ' αρχήν ευχαριστώ πολύ.
Κατά δεύτερον , το "ΛΑΘΟΣ" μου ήταν αποτέλεσμα του "ΛΑΘΟΥΣ" που έκαναν μερικές και σου υπόσχομαι ότι δεν θα ξαναγίνει .
Η Γιάννα όμως , τι έφταιξε ;
Εγώ είχα να μπω από 19 (αν θυμάμαι) Νοεμβρίου.
Η Γιάννα είχε κάνει εγγραφή στις 2.. Δεκεμβρίου (δεν θυμάμαι ακριβώς) και είδε ότι εξακολουθούσαν να με βρίζουν και από εκεί και πέρα...καταλαβαίνεις ...!

Τώρα όλα είναι ΟΚ με μερικές εξάρσεις από κάποιες μαμάδες ή μη(ευτυχώς ελάχιστες) που ακόμα με θεωρούν παρεξηγήσιμο άτομο με διαταραγμένη προσωπικότητα !!
(εδώ γελάμε)

Laughing Laughing Laughing Laughing

Σε ευχαριστώ πολύ ,να είσαι καλά και αν έχεις οικογένεια και παιδάκι/α να τα χαίρεσαι !


νομιζω οτι η γιαννα δεν εφταιξε πουθενα, εκτος αν εγινε κατι που δεν πηρα χαμπαρι. απλα εξεφρασα κατι που με ενοχλησε σε σενα και ουτε προβλημα εχω που εισαι ενας μπαμπας σε ενα φορουμ για μαμαδες, ας μπουνε κι αλλοι. χρονια σου πολλα και παλι.

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έφαγα επιτέλους και επέστρεψα.

Trilly στου στέλνω PM.

ΚΚΝ


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Χρόνια Πολλά Αντώνη!
Εισαι....οκ. Wink

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΚΝ έγραψε:Χρόνια Πολλά Αντώνη!
Εισαι....οκ. Wink


Εμ !
Σας το είχα πει ότι είμαι Οκ αλλά δεν με πιστεύατε !

αχαχαχαχαχαχαχαχχααχαχχααχ


ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΚ....Ν ΧΑΧΑΧΑΧΑ!

ΚΚΝ , ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ, ΟΛΟΨΥΧΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ !



ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗ ΓΙΟΡΤΑΖΩ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΟΣ (ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΜΟΥ - ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ,ΕΝΑ DEPON ΠΗΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙ .....ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ), ΝΑ ΠΩ ΕΝΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ 100% ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ 50%.

........

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 328109 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 328109 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 328109 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 328109 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 328109 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 328109 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 328109 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 328109 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 654316

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 654316 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 654316 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 654316 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 654316 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 654316 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 654316 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 654316 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 654316

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
DEPON MAXIMUM ΑΝΑΒΡΑΖΟΝ !!

ΚΑΙ ΈΚΑΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ -ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ-,ΣΤΟ ΠΟΤΗΡΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΞΑ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΖΕΣΤΟ ΝΕΡΟ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΣΑ ΝΑ ΠΙΝΩ ΤΣΑΪ ΛΗΓΜΕΝΟ ...

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΙΑ ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ



http://24gr.blogspot.com/2011/04/facebook_23.html



ΔΙΑΔΩΣΤΕ ΤΟ ,ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ FACEBOOK (AKOMA)

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioanna_41 έγραψε:ΚΑΤΙ ΞΕΧΑΣΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΑ !



ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ (ΔΗΛΑΔΗ ΣΕ ΜΕΝΑ)
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ !!!!



Shocked Shocked Shocked Shocked

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Ε, αυτό δεν το έχω ξαναδεί ή μάλλον ξαναδιαβάσει! Laughing
Όπως και να έχει δε χρειάζεται να εύχεσαι ο ίδιος στον εαυτό σου, αφού παίρνεις ήδη πάρα πολλές ευχές! Για να είμαι ειλικρινής αν κι εχω χάσει επεισόδια, είχα πέσει πάνω σε μια φάση που ειχαν γινει κάποιοι άσχημοι καυγάδες και δυστυχώς, χωρίς ουσιαστικό λόγο και αυτό με χάλασε λιγάκι.. Όπως βλέπω ωστόσο, σου πήρε ελάχιστο χρόνο να λύσεις τις παρεξηγήσεις και να γινεις ιδιαίτερα αγαπητός στους περισσότερους! Και αυτό είναι αναμφίβολα στα υπερ σου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 215994

Χρόνια πολλά λοιπόν κι από μένα με υγεία και ευτυχία για σενα και όλη την οικογένειά σου. Να σε χαίρονται και να τους χαιρεσαι κι εσύ!

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
toutounaki έγραψε:
ioanna_41 έγραψε:ΚΑΤΙ ΞΕΧΑΣΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΑ !



ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ (ΔΗΛΑΔΗ ΣΕ ΜΕΝΑ)
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ !!!!



Shocked Shocked Shocked Shocked

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Ε, αυτό δεν το έχω ξαναδεί ή μάλλον ξαναδιαβάσει! Laughing
Όπως και να έχει δε χρειάζεται να εύχεσαι ο ίδιος στον εαυτό σου, αφού παίρνεις ήδη πάρα πολλές ευχές! Για να είμαι ειλικρινής αν κι εχω χάσει επεισόδια, είχα πέσει πάνω σε μια φάση που ειχαν γινει κάποιοι άσχημοι καυγάδες και δυστυχώς, χωρίς ουσιαστικό λόγο και αυτό με χάλασε λιγάκι.. Όπως βλέπω ωστόσο, σου πήρε ελάχιστο χρόνο να λύσεις τις παρεξηγήσεις και να γινεις ιδιαίτερα αγαπητός στους περισσότερους! Και αυτό είναι αναμφίβολα στα υπερ σου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 215994

Χρόνια πολλά λοιπόν κι από μένα με υγεία και ευτυχία για σενα και όλη την οικογένειά σου. Να σε χαίρονται και να τους χαιρεσαι κι εσύ!


ΒΡΕ ΤΟΥΤΟΥΝΑΚΙ

ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ !!!!

ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ , ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΕΠΙΣΗΣ.

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ (ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΧΑΣΕΙ )!!!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioanna_41 έγραψε:
toutounaki έγραψε:
ioanna_41 έγραψε:ΚΑΤΙ ΞΕΧΑΣΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΑ !



ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ (ΔΗΛΑΔΗ ΣΕ ΜΕΝΑ)
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ !!!!



Shocked Shocked Shocked Shocked

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Ε, αυτό δεν το έχω ξαναδεί ή μάλλον ξαναδιαβάσει! Laughing
Όπως και να έχει δε χρειάζεται να εύχεσαι ο ίδιος στον εαυτό σου, αφού παίρνεις ήδη πάρα πολλές ευχές! Για να είμαι ειλικρινής αν κι εχω χάσει επεισόδια, είχα πέσει πάνω σε μια φάση που ειχαν γινει κάποιοι άσχημοι καυγάδες και δυστυχώς, χωρίς ουσιαστικό λόγο και αυτό με χάλασε λιγάκι.. Όπως βλέπω ωστόσο, σου πήρε ελάχιστο χρόνο να λύσεις τις παρεξηγήσεις και να γινεις ιδιαίτερα αγαπητός στους περισσότερους! Και αυτό είναι αναμφίβολα στα υπερ σου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 215994

Χρόνια πολλά λοιπόν κι από μένα με υγεία και ευτυχία για σενα και όλη την οικογένειά σου. Να σε χαίρονται και να τους χαιρεσαι κι εσύ!


ΒΡΕ ΤΟΥΤΟΥΝΑΚΙ

ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ !!!!

ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ , ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΕΠΙΣΗΣ.

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ (ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΧΑΣΕΙ )!!!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ασφαλώς, το έγραψες για πλάκα γιαυτο το ειπα επειδη μ' εκανες και γελασα. Ίσως επειδή όπως το ξεκίνησες νομιζα πως το εγραφε η ...Ιωάννα . Laughing Πάντα βέβαια πρέπει να εχω διαβάσει όλο το μήνυμα για να καταλάβω ποιός απο τους δυο σας πόσταρε ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 215994

ΥΓ Ξέχασα να πω ευχαριστώ κι εγώ!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την toutounaki στις Πεμ Ιαν 17, 2013 7:28 am, 1 φορά

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΓΩ, ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΡΑΣ ΚΑΙ ΦΟΡΑΩ ΠΑΝΤΑΛΟΝΙΑ (ΤΩΡΑ ΦΟΡΑΩ ΜΙΑ ΜΠΛΕ ΦΟΡΜΑ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ,ΚΆΛΤΣΕΣ ,ΕΝΑ ΦΟΥΤΕΡ ΚΟΚΚΙΝΟ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ ,ΡΟΛΟΪ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΧΕΡΙ,ΚΑΙ ΕΝΑ ΒΡΑΚΙ ΜΠΛΕ),
Laughing Laughing Laughing


Shocked Shocked Shocked

ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΩΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΦΤΑΙΓΑ ΜΟΝΟ ΕΓΩ.

ΣΤΟ ΒΑΘΜΟ ΠΟΥ ΕΦΤΑΙΓΑ ΕΓΩ , ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΛΟΙΠΟΝ ΕΝΑ

ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ.



ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ.

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Είπαμε τέλος καλό-όλα καλά! Μη τα θυμάσαι τωρα στη γιορτη σου! Very Happy

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
......ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΩ ΕΧΘΡΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΝΕ :

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΕΘΑΝΕ Ο ΑΝΩΜΑΛΟΣ Ο ΑΝΤΩΝΗΣ !





Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioanna_41 έγραψε:......ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΩ ΕΧΘΡΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΝΕ :

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΕΘΑΝΕ Ο ΑΝΩΜΑΛΟΣ Ο ΑΝΤΩΝΗΣ !





Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked


Μπα σε καλό σου μέρα που βρηκες να μιλας για θανάτους πάνω που ολοι σου ευχονται ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! Razz

tsihi


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Very Happy Very Happy χρονια πολλα αντωνη!!!να σε χαιρεται η οικογενεια!!!

ΚΚΝ


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!

nanou87

nanou87
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
χρονια πολλα Αντωνη!!!πολυχρονος να εισαι με υγεια!να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις