Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρόνια πολλά και να χαιρεσαι την οικογένειά σου.

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
λοιπον...αντωνη

χαιρμαι πολυ οταν βλεπω ανθρωπους να καταλαβαινουν τα λαθη τους και να ζητανε συγνωμη

χαρηκα πολυ με αυτην σου την κινηση σε οτι αφορα φυσικα εσενα
ζητησες συγνωμη..μπραβο σου

απο εδω και περα βαζουμε ενα χ στα παλια οκ??

και μια καλη αρχη ξεκιναει με μια ευχη

χρονια πολλα!!!!!!!!!

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΑ , ΧΑΜΟΣ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΟΥΤΕ ΝΑ Κ...Ω ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.
ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ 43 ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΚΑΙ 172 MAILS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ.


ΧΜ ,ΠΑΝΤΩΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΠΕΘΑΝΑ !

ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ IN ADVANCE ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΝ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ .

ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙΡΑΜΟΛΑ ΔΕΝ ΕΓΙΝΑ !

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!




ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧ


ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ - ΞΕΧΑΣΜΕΝΑ !!!!


ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ,ΕΒΑΛΑ ΗΧΟ ΔΥΝΑΤΟ !

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρονια πολλά υγεία, ευτυχία και πολύ αγάπη!

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΚΝ έγραψε:https://youtu.be/ah6oACexmzo





ΑΠΑΙΧΤΟ !

ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΜΙΛΑΜΕ ..

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ .

ΕΒΑΛΑ ΗΧΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Η Γ. "Α ΠΑΕΙ ΤΑ ΕΠΑΙΞΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ , ΒΡΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΛΙΚΕΡ ΤΕΝΤΟΥΡΑ ΠΑΤΡΩΝ ΠΟΥ ΗΠΙΕΣ" ;

ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΕΝΑ ΚΑΛΑΘΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙΑ ΛΙΚΕΡ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΗΠΙΑ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΔΥΝΑΤΟ ΜΑΛΛΟΜ...

......ΧΙΚ ......ΧΙΚ !@#@#%$$#%#%^$%^%&^%$^#*%

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Vivian έγραψε:Χρονια πολλά υγεία, ευτυχία και πολύ αγάπη!



ΑΣΦΑΛΩΣ ,ΔΕΚΤΑ

ΑΣΦΑΛΩΣ ,ΑΠΡΟΣΜΕΝΑ

ΑΣΦΑΛΩΣ ,ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΟΛΑ

ΑΣΦΑΛΩΣ .....ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΜΕ ΑΓΑΠΑΤΕ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ...ΧΙΚ Embarassed

ΑΣΦΑΛΩΣ ΧΙΚ ΧΙΚ ΧΙΚ @$#$%^&*()

ΑΣΕ ΜΕΘΥΣΑ ΜΕ ΤΟ ΤΕΝΤΟΥΡΑ ΠΑΤΡΩΝ ,ΔΕ ΠΙΝΩ ΚΑΙ ΤΗ ΠΑΤΗΣΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΘΩΟ ΛΙΚΕΡΑΚΙ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΙΝΑΝ ΠΑΛΑΙΑ.

ΧΙΚ ΧΙΚ @#$%^&***


ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ VIVIAN ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΟΙ.

ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ....



ΔΕΝ ΜΕΘΥΣΑ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΛΑΦΡΥΝΤΙΚΟ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ



Razz Razz Razz Razz Razz

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy



ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ .


ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΑΛΟΝΙ ....

ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΟΛΟΥΣ,ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΠΑΩ,ΛΕΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΙΑ ΠΑΝΑ Ν6 αφού τη τσιτώσω πρώτα μέχρι να γίνει Ν15

vicky75

vicky75
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τη τυχη να εισαι ενας ανδρας...αναμεσα σε τοσες γυναικες...! όλες σε θυμουνται ! Very Happy
Αντωνη χρόνια σου πολλα και καλά. Υγεία ευχομαι...για σενα και την οικογενεια σου...! Ολα τα αλλα..ερχονται με λιγη προσπαθεια !

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χαρηκα παρα πολύ με την εξέλιξη των πραγματων! μπραβο σε όλους σας! και σε σενα μεθυσμενε Αντωνη!!!

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λοιπόν ,

κατ' αρχήν ευχαριστώ όλες και όλους για τις ευχές και κατά δεύτερον ...βρε κ.......α με κάνατε και δάκρυσα γιατί δεν περίμενα ποτέ ότι τελικά με αγαπάτε τόσο.

Από που να αρχίσω και που να τελειώσω.....!!!

θα ευχαριστήσω το καθένα ξεχωριστά γιατί το αξίζετε(τώρα που σχεδόν σταμάτησαν και τα τηλέφωνα).


ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eirini.pav έγραψε:Χαρηκα παρα πολύ με την εξέλιξη των πραγματων! μπραβο σε όλους σας! και σε σενα μεθυσμενε Αντωνη!!!


Εγώ τελικά ξεμέθυσα με τη Τεντούρα Πατρών .Μιλάμε το κάτι άλλο.Λικεράκι με κανέλα,μοσχοκάρυδο και άλλα υλικά.Το θυμάμαι από την εποχή που σπούδαζα στη Πάτρα που τότε οι φίλοι μου έπιναν μπύρες και ουϊσκι και εγώ λικέρ.
Ακούστε τι έχει η τεντούρα.
ξύλα κανέλας, μοσχοκάρφια γαρύφαλλο, μοσχοκάρυδο, βότκα, μπράντι η κονιάκφλούδες από μανταρίνι, νεράντζι – πορτοκάλι – λεμόνι κούπα χυμό .

Δείτε και εδώ

http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%A4%CE%B5%CE%BD%CF%84%CE%BF%CF%8D%CF%81%CE%B1


http://www.tanea.gr/diakopes/?aid=4502042



Ειρήνη , φιλιά πολλά και σε ευχαριστώ.

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε τι μου θυμισς με την τεντουρα! ειχα παει σε ενα ιδιαιτερο και η μανα του η τρελλη μου εωσε να πιω αυτο το πραμα. ειδα κι αποειδα να κανω το 2ωρο! και το χειροτερο? μετα ειχα ακομα ενα 2ωρο!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 911307 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 911307 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 911307

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vicky75 έγραψε:Τη τυχη να εισαι ενας ανδρας...αναμεσα σε τοσες γυναικες...! όλες σε θυμουνται ! Very Happy
Αντωνη χρόνια σου πολλα και καλά. Υγεία ευχομαι...για σενα και την οικογενεια σου...! Ολα τα αλλα..ερχονται με λιγη προσπαθεια !


Βίκη,

πάντα έχω πρόβλημα με το όνομα σου γιατί μια φίλη μου, πάντα μου λέει ότι δεν είναι το ζαμπόν BIKY (γιατί όποτε της γράφω ,το γράφω με Υ).

Ελπίζω να το έγραψα σωστά σε σένα και να το έχω μάθει πια !

Είμαι τυχερός όχι μόνο στο ότι είμαι ο μοναδικός άντρας εδώ μέσα μέσα σε τόσες γυναίκες(υπάρχουν και άλλοι άντρες) αλλά επειδή αυτές οι γυναίκες είναι όλες τους αξιόλογες και φυσικά κατάλαβαν πόσο κούκλος,πόσο καλός ,πόσο άντρας,πόσο ευγενικός είμαι ! ΟΠΑ ΡΕ !!!! "ΚΑΤΟΥΡΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΜΙΑ "

ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΠΛΑΚΑ...ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ,ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΣΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ.

ΤΟ ΥΓΕΙΑ ΘΑ ΤΟ ΛΕΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ Α ΚΑΙ ΤΟ Ω .

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ .

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:λοιπον...αντωνη

χαιρμαι πολυ οταν βλεπω ανθρωπους να καταλαβαινουν τα λαθη τους και να ζητανε συγνωμη

χαρηκα πολυ με αυτην σου την κινηση σε οτι αφορα φυσικα εσενα
ζητησες συγνωμη..μπραβο σου

απο εδω και περα βαζουμε ενα χ στα παλια οκ??

και μια καλη αρχη ξεκιναει με μια ευχη

χρονια πολλα!!!!!!!!!



ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ,

ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ,ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΣΥΓΧΩΡΕΜΕΝΟΣ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ,ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΠΟΛΥ, ΜΕ ΕΜΑΘΑΝ ΝΑ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΟΤΑΝ ΦΤΑΙΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΤΟ ΠΩ,ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΒΑΘΟΣ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ.

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΡΑΣ,ΓΥΝΑΙΚΑ Ή ΕΡΜΑΦΡΟΔΙΤΟΣ (ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΡΜΑΦΡΟΔΙΤΟΣ...ΑΠ' ΟΣΟ ΒΛΕΠΩ ΔΗΛΑΔΗ) Razz Razz

ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΘΕΜΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥ.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΔΥΝΑΜΗ ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΑΛΛΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ,ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ.

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΚΑΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ.

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Rinoula έγραψε:Χρόνια πολλά και να χαιρεσαι την οικογένειά σου.




Rinoula ....

σε σένα τι να πω ;

Σου είχα μιλήσει απότομα και άσχημα και το μετάνιωσα αμέσως γιατί Rinoula έλεγαν και τη πρώτη μου αγάπη στη πρώτη δημοτικού και αργότερα στο φροντιστήριο αγγλικών Rolling Eyes Rolling Eyes

ΣΟΥ ΖΗΤΩ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΝ ΕΙΧΑ Ή ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ 1% ΔΙΚΙΟ.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΚΑΙ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΝΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΤΕ.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ.
confused confused confused

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna_41 έγραψε:
Rinoula έγραψε:Χρόνια πολλά και να χαιρεσαι την οικογένειά σου.




Rinoula ....

σε σένα τι να πω ;

Σου είχα μιλήσει απότομα και άσχημα και το μετάνιωσα αμέσως γιατί Rinoula έλεγαν και τη πρώτη μου αγάπη στη πρώτη δημοτικού και αργότερα στο φροντιστήριο αγγλικών Rolling Eyes Rolling Eyes

ΣΟΥ ΖΗΤΩ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΝ ΕΙΧΑ Ή ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ 1% ΔΙΚΙΟ.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΚΑΙ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΝΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΤΕ.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ.
confused confused confused


Έχω μια κορη και περιμένω το γιο. Περασμένα-ξεχασμένα Αντώνη και όλα τα καλά σε σένα και την οικογένειά σου.

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tsihi έγραψε: Very Happy Very Happy χρονια πολλα αντωνη!!!να σε χαιρεται η οικογενεια!!!


TSIHI ,

να είσαι και εσύ καλά,σε ευχαριστώ πολύ και να χαίρεσαι τη πονηρή φατσούλα της φωτό που υποθέτω ότι είναι η κορούλα σου. Ελπίζω να μην είναι κατρουλού και να της έδωσες το όνομα tsihi !!!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 804467 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 804467 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 804467

Να είστε καλά ,πάντα με Υγεία.

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Rinoula έγραψε:
ioanna_41 έγραψε:
Rinoula έγραψε:Χρόνια πολλά και να χαιρεσαι την οικογένειά σου.




Rinoula ....

σε σένα τι να πω ;

Σου είχα μιλήσει απότομα και άσχημα και το μετάνιωσα αμέσως γιατί Rinoula έλεγαν και τη πρώτη μου αγάπη στη πρώτη δημοτικού και αργότερα στο φροντιστήριο αγγλικών Rolling Eyes Rolling Eyes

ΣΟΥ ΖΗΤΩ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΝ ΕΙΧΑ Ή ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ 1% ΔΙΚΙΟ.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΚΑΙ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΝΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΤΕ.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ.
confused confused confused


Έχω μια κορη και περιμένω το γιο. Περασμένα-ξεχασμένα Αντώνη και όλα τα καλά σε σένα και την οικογένειά σου.


Παρομοίως και σε σένα ,με το καλό...

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΚΝ έγραψε:https://youtu.be/ah6oACexmzo


ΚΚΝ

......ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΠΙΟ ΠΡΙΝ !!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !!!!!

Laughing

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nanou87 έγραψε:χρονια πολλα Αντωνη!!!πολυχρονος να εισαι με υγεια!να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!
'



ΜΕ ΣΕΝΑ ΕΧΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΕΙ ΠΟΛΥ !!!!

ΕΧΩ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ (ΠΗΡΑ ΚΑΙ DEPON MAXIMUM ΣΗΜΕΡΑ) ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ.

ΣΕ ΒΑΠΤΙΣΗ,ΣΕ ΓΑΜΟ Ή ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΠΙΤΙ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.
ΜΗΠΩΣ ΗΣΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΔΕΞΙΩΣΗ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΑΝΟΙΞΗ ΠΡΟΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΕΡΥΘΡΑΙΑ ;
ΜΗΠΩΣ ΣΤΟ JOCKEY'S CLUB ΣΤΟΥΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΩΝΕΣ ;
ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ.ΜΗΠΩΣ ΜΕΝΕΙΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,ΧΟΛΑΡΓΟ,ΠΑΠΑΓΟΥ,ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ,ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙ ;

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ , ΘΑ ΔΟΥΜΕ ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΩΣ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΠΟΥ ΥΠΟΘΕΤΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ
...ΒΑΠΤΙΣΤΗΡΙ ΣΟΥ !!
ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ,Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΜΟΡΦΟΣ ΟΠΩΣ ΕΣΥ !

Razz Razz Razz Razz Razz Razz


ΣΚΕΨΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ,ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΞΕΡΩ !!!!

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΘΥΜΗΘΗΚΑΝ ΤΟΥΣ ΣΤΕΛΝΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ



ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590


ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΣΤΕΛΝΩ ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΛΛΑ



ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590



ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΕΓΡΑΨΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΛΝΩ



ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 334590

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
trilly έγραψε:καλε τι μου θυμισς με την τεντουρα! ειχα παει σε ενα ιδιαιτερο και η μανα του η τρελλη μου εωσε να πιω αυτο το πραμα. ειδα κι αποειδα να κανω το 2ωρο! και το χειροτερο? μετα ειχα ακομα ενα 2ωρο!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 911307 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 911307 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 911307


XAAXXAXXAAXXXXAXAXAAXXA

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΟΜΩΣ ;

ΕΓΩ ΗΠΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΟΥΔΟΥΝΙ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΙΕΙ ΚΑΙ ΔΥΟ ESPRESSO ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΕΝΑ DEPON MAXIMUM !

nanou87

nanou87
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ioanna_41 έγραψε:
nanou87 έγραψε:χρονια πολλα Αντωνη!!!πολυχρονος να εισαι με υγεια!να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!
'



ΜΕ ΣΕΝΑ ΕΧΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΕΙ ΠΟΛΥ !!!!

ΕΧΩ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ (ΠΗΡΑ ΚΑΙ DEPON MAXIMUM ΣΗΜΕΡΑ) ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ.

ΣΕ ΒΑΠΤΙΣΗ,ΣΕ ΓΑΜΟ Ή ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΠΙΤΙ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.
ΜΗΠΩΣ ΗΣΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΔΕΞΙΩΣΗ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΑΝΟΙΞΗ ΠΡΟΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΕΡΥΘΡΑΙΑ ;
ΜΗΠΩΣ ΣΤΟ JOCKEY'S CLUB ΣΤΟΥΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΩΝΕΣ ;
ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ.ΜΗΠΩΣ ΜΕΝΕΙΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,ΧΟΛΑΡΓΟ,ΠΑΠΑΓΟΥ,ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ,ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙ ;

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ , ΘΑ ΔΟΥΜΕ ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΩΣ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΠΟΥ ΥΠΟΘΕΤΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ
...ΒΑΠΤΙΣΤΗΡΙ ΣΟΥ !!
ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ,Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΜΟΡΦΟΣ ΟΠΩΣ ΕΣΥ !

Razz Razz Razz Razz Razz Razz


ΣΚΕΨΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ,ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΞΕΡΩ !!!!
ΑΝΤΩΝΗ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ.Κ ΟΥΤΕ ΣΕ ΒΑΠΤΙΣΗ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΤΙΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕΣ ΤΩΡΑ..ΜΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΣ?? Α ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΡΩΤΑΣ Κ ΤΗΝ ΓΙΑΝΝΑ..?ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΥΓΚΡΑΤΟΥΝ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΠΡΟΣΩΠΑ..ΤΗΛΕΦ.ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΙΣ,ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Κ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nanou87 έγραψε:
ioanna_41 έγραψε:
nanou87 έγραψε:χρονια πολλα Αντωνη!!!πολυχρονος να εισαι με υγεια!να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!
'



ΜΕ ΣΕΝΑ ΕΧΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΕΙ ΠΟΛΥ !!!!

ΕΧΩ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ (ΠΗΡΑ ΚΑΙ DEPON MAXIMUM ΣΗΜΕΡΑ) ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ.

ΣΕ ΒΑΠΤΙΣΗ,ΣΕ ΓΑΜΟ Ή ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΠΙΤΙ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.
ΜΗΠΩΣ ΗΣΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΔΕΞΙΩΣΗ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΑΝΟΙΞΗ ΠΡΟΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΕΡΥΘΡΑΙΑ ;
ΜΗΠΩΣ ΣΤΟ JOCKEY'S CLUB ΣΤΟΥΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΩΝΕΣ ;
ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ.ΜΗΠΩΣ ΜΕΝΕΙΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,ΧΟΛΑΡΓΟ,ΠΑΠΑΓΟΥ,ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ,ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙ ;

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ , ΘΑ ΔΟΥΜΕ ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΩΣ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΠΟΥ ΥΠΟΘΕΤΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ
...ΒΑΠΤΙΣΤΗΡΙ ΣΟΥ !!
ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ,Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΜΟΡΦΟΣ ΟΠΩΣ ΕΣΥ !

Razz Razz Razz Razz Razz Razz


ΣΚΕΨΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ,ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΞΕΡΩ !!!!
ΑΝΤΩΝΗ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ.Κ ΟΥΤΕ ΣΕ ΒΑΠΤΙΣΗ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΤΙΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕΣ ΤΩΡΑ..ΜΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΣ?? Α ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΡΩΤΑΣ Κ ΤΗΝ ΓΙΑΝΝΑ..?ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΥΓΚΡΑΤΟΥΝ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΠΡΟΣΩΠΑ..ΤΗΛΕΦ.ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΙΣ,ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Κ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!


Η Γιάννα δεν είχε έρθει μαζι στη βάπτιση που είχα πάει γιατί ήταν έγκυος και πρόσεχε.
Είχε έρθει ο Παναγιώτης, ο "μεγάλος" μας μικρός !

Λες να κάνω τόσοοοο λάθος ;
Είμαι φυσιογνωμιστής ,δε πιστεύω να εχω πέσει τόσο έξω .
Τέλος πάντων .

nanou87

nanou87
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ioanna_41 έγραψε:
nanou87 έγραψε:
ioanna_41 έγραψε:
nanou87 έγραψε:χρονια πολλα Αντωνη!!!πολυχρονος να εισαι με υγεια!να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!
'



ΜΕ ΣΕΝΑ ΕΧΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΕΙ ΠΟΛΥ !!!!

ΕΧΩ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ (ΠΗΡΑ ΚΑΙ DEPON MAXIMUM ΣΗΜΕΡΑ) ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ.

ΣΕ ΒΑΠΤΙΣΗ,ΣΕ ΓΑΜΟ Ή ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΠΙΤΙ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.
ΜΗΠΩΣ ΗΣΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΔΕΞΙΩΣΗ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΑΝΟΙΞΗ ΠΡΟΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΕΡΥΘΡΑΙΑ ;
ΜΗΠΩΣ ΣΤΟ JOCKEY'S CLUB ΣΤΟΥΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΩΝΕΣ ;
ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ.ΜΗΠΩΣ ΜΕΝΕΙΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,ΧΟΛΑΡΓΟ,ΠΑΠΑΓΟΥ,ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ,ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙ ;

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ , ΘΑ ΔΟΥΜΕ ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΩΣ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΠΟΥ ΥΠΟΘΕΤΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ
...ΒΑΠΤΙΣΤΗΡΙ ΣΟΥ !!
ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ,Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΜΟΡΦΟΣ ΟΠΩΣ ΕΣΥ !

Razz Razz Razz Razz Razz Razz


ΣΚΕΨΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ,ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΞΕΡΩ !!!!
ΑΝΤΩΝΗ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ.Κ ΟΥΤΕ ΣΕ ΒΑΠΤΙΣΗ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΤΙΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕΣ ΤΩΡΑ..ΜΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΣ?? Α ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΡΩΤΑΣ Κ ΤΗΝ ΓΙΑΝΝΑ..?ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΥΓΚΡΑΤΟΥΝ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΠΡΟΣΩΠΑ..ΤΗΛΕΦ.ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΙΣ,ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Κ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!


Η Γιάννα δεν είχε έρθει μαζι στη βάπτιση που είχα πάει γιατί ήταν έγκυος και πρόσεχε.
Είχε έρθει ο Παναγιώτης, ο "μεγάλος" μας μικρός !

Λες να κάνω τόσοοοο λάθος ;
Είμαι φυσιογνωμιστής ,δε πιστεύω να εχω πέσει τόσο έξω .
Τέλος πάντων .
ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΡΘΕΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΤΟ ΑΣΧΕΤΟ ΕΝΩ ΔΕΝ ΤΟΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ.ΜΟΥ ΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ Κ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΟ ΞΕΚΟΥΔΟΥΝΟ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις