Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
72 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 72 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Empty ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Παρ Ιαν 18, 2013 1:11 am

nanou87

nanou87
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα σας!!τα νευρα μου εχουν γινει κροσσια.γεννησα τον σεπτεμβρη του 2011 με καισαρικη κ μας ειχαν πει οτι μετα απο 6 μηνες περιπου θα παρουμε το ποσο των 400 ευρω[καλα σιγα μην ειναι τοσα]απο το ικα σαν επιδομα καισαρικης.μετα απο 8 μηνες αφου δεν τα ειχαν βαλει,ρωτησαμε κ μας ειπαν οτι λογω κρισης θα καθυστερησει κανα πενταμηνο ακομα.τωρα εχουν περασει 16 ολοκληροι μηνες κ ακομα τιποτα.τωρα πλεον εχω απογοητευτει τελειως κ τα περιμενουμε πολυ αυτα τα χρηματα.ξερει καμια σας κατι νεοτερο??

2ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Empty Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Παρ Ιαν 18, 2013 1:20 am

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nanou87 έγραψε:καλημερα σας!!τα νευρα μου εχουν γινει κροσσια.γεννησα τον σεπτεμβρη του 2011 με καισαρικη κ μας ειχαν πει οτι μετα απο 6 μηνες περιπου θα παρουμε το ποσο των 400 ευρω[καλα σιγα μην ειναι τοσα]απο το ικα σαν επιδομα καισαρικης.μετα απο 8 μηνες αφου δεν τα ειχαν βαλει,ρωτησαμε κ μας ειπαν οτι λογω κρισης θα καθυστερησει κανα πενταμηνο ακομα.τωρα εχουν περασει 16 ολοκληροι μηνες κ ακομα τιποτα.τωρα πλεον εχω απογοητευτει τελειως κ τα περιμενουμε πολυ αυτα τα χρηματα.ξερει καμια σας κατι νεοτερο??


Καλημέρα Nanou (πως σε λένε βρε);

Θα σου έλεγα τι θα πάρουμε αλλά άστο !
Εμείς που είμαστε και τρίτεκνοι και θα παίρναμε και 2000 ευρώ,το κατάργησαν από 1/11/2012 ενώ εμείς γεννήσαμε τα δίδυμα στις 23/11/2012.

Άντε να μη πω κανένα γαλλικό με αυτούς τους ξεφτίλες που έχουμε μπλέξει....

3ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Empty Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Παρ Ιαν 18, 2013 6:24 am

nanou87

nanou87
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ioanna_41 έγραψε:
nanou87 έγραψε:καλημερα σας!!τα νευρα μου εχουν γινει κροσσια.γεννησα τον σεπτεμβρη του 2011 με καισαρικη κ μας ειχαν πει οτι μετα απο 6 μηνες περιπου θα παρουμε το ποσο των 400 ευρω[καλα σιγα μην ειναι τοσα]απο το ικα σαν επιδομα καισαρικης.μετα απο 8 μηνες αφου δεν τα ειχαν βαλει,ρωτησαμε κ μας ειπαν οτι λογω κρισης θα καθυστερησει κανα πενταμηνο ακομα.τωρα εχουν περασει 16 ολοκληροι μηνες κ ακομα τιποτα.τωρα πλεον εχω απογοητευτει τελειως κ τα περιμενουμε πολυ αυτα τα χρηματα.ξερει καμια σας κατι νεοτερο??


Καλημέρα Nanou (πως σε λένε βρε);

Θα σου έλεγα τι θα πάρουμε αλλά άστο !
Εμείς που είμαστε και τρίτεκνοι και θα παίρναμε και 2000 ευρώ,το κατάργησαν από 1/11/2012 ενώ εμείς γεννήσαμε τα δίδυμα στις 23/11/2012.

Άντε να μη πω κανένα γαλλικό με αυτούς τους ξεφτίλες που έχουμε μπλέξει....
γεια σου αντωνη το ονομα μου ειναι αθηνα...εξου κ το νανου!!αστα η κατασταση εχει ξεφυγει.ειναι επιδοματα που τα δικαιουμαστε..δεν τα κλεβουμε απο κανεναν σαν κ αυτους τους κλεφτες,τα καθαρματα μη πω κ τιποτα χειροτερο.ο κοσμος τα εχει αναγκη.κ εσεις για 22 ημερες το χασατε δηλαδη ε?τι γκαντεμια

4ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Empty Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Παρ Ιαν 18, 2013 6:28 am

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nanou87 έγραψε:
ioanna_41 έγραψε:
nanou87 έγραψε:καλημερα σας!!τα νευρα μου εχουν γινει κροσσια.γεννησα τον σεπτεμβρη του 2011 με καισαρικη κ μας ειχαν πει οτι μετα απο 6 μηνες περιπου θα παρουμε το ποσο των 400 ευρω[καλα σιγα μην ειναι τοσα]απο το ικα σαν επιδομα καισαρικης.μετα απο 8 μηνες αφου δεν τα ειχαν βαλει,ρωτησαμε κ μας ειπαν οτι λογω κρισης θα καθυστερησει κανα πενταμηνο ακομα.τωρα εχουν περασει 16 ολοκληροι μηνες κ ακομα τιποτα.τωρα πλεον εχω απογοητευτει τελειως κ τα περιμενουμε πολυ αυτα τα χρηματα.ξερει καμια σας κατι νεοτερο??


Καλημέρα Nanou (πως σε λένε βρε);

Θα σου έλεγα τι θα πάρουμε αλλά άστο !
Εμείς που είμαστε και τρίτεκνοι και θα παίρναμε και 2000 ευρώ,το κατάργησαν από 1/11/2012 ενώ εμείς γεννήσαμε τα δίδυμα στις 23/11/2012.

Άντε να μη πω κανένα γαλλικό με αυτούς τους ξεφτίλες που έχουμε μπλέξει....
γεια σου αντωνη το ονομα μου ειναι αθηνα...εξου κ το νανου!!αστα η κατασταση εχει ξεφυγει.ειναι επιδοματα που τα δικαιουμαστε..δεν τα κλεβουμε απο κανεναν σαν κ αυτους τους κλεφτες,τα καθαρματα μη πω κ τιποτα χειροτερο.ο κοσμος τα εχει αναγκη.κ εσεις για 22 ημερες το χασατε δηλαδη ε?τι γκαντεμια




ΑΚΡΙΒΩΣ , ΓΙΑ 22 ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥΣ,ΟΙ ΑΛΗΤΕΣ !

ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΠΕΡΑ.


ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΘΑ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΟΥΜΕ ΣΟΦΙΑ-ΑΘΗΝΑ !!!

5ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Empty Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Παρ Ιαν 18, 2013 6:38 am

nanou87

nanou87
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ioanna_41 έγραψε:
nanou87 έγραψε:
ioanna_41 έγραψε:
nanou87 έγραψε:καλημερα σας!!τα νευρα μου εχουν γινει κροσσια.γεννησα τον σεπτεμβρη του 2011 με καισαρικη κ μας ειχαν πει οτι μετα απο 6 μηνες περιπου θα παρουμε το ποσο των 400 ευρω[καλα σιγα μην ειναι τοσα]απο το ικα σαν επιδομα καισαρικης.μετα απο 8 μηνες αφου δεν τα ειχαν βαλει,ρωτησαμε κ μας ειπαν οτι λογω κρισης θα καθυστερησει κανα πενταμηνο ακομα.τωρα εχουν περασει 16 ολοκληροι μηνες κ ακομα τιποτα.τωρα πλεον εχω απογοητευτει τελειως κ τα περιμενουμε πολυ αυτα τα χρηματα.ξερει καμια σας κατι νεοτερο??


Καλημέρα Nanou (πως σε λένε βρε);

Θα σου έλεγα τι θα πάρουμε αλλά άστο !
Εμείς που είμαστε και τρίτεκνοι και θα παίρναμε και 2000 ευρώ,το κατάργησαν από 1/11/2012 ενώ εμείς γεννήσαμε τα δίδυμα στις 23/11/2012.

Άντε να μη πω κανένα γαλλικό με αυτούς τους ξεφτίλες που έχουμε μπλέξει....
γεια σου αντωνη το ονομα μου ειναι αθηνα...εξου κ το νανου!!αστα η κατασταση εχει ξεφυγει.ειναι επιδοματα που τα δικαιουμαστε..δεν τα κλεβουμε απο κανεναν σαν κ αυτους τους κλεφτες,τα καθαρματα μη πω κ τιποτα χειροτερο.ο κοσμος τα εχει αναγκη.κ εσεις για 22 ημερες το χασατε δηλαδη ε?τι γκαντεμια




ΑΚΡΙΒΩΣ , ΓΙΑ 22 ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥΣ,ΟΙ ΑΛΗΤΕΣ !

ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΠΕΡΑ.


ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΘΑ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΟΥΜΕ ΣΟΦΙΑ-ΑΘΗΝΑ !!!

αυτο ξαναπες το..μονο υγεια!σοβαρα???συνονωματες!!!με το καλο ευχομαι τα βαφτισια!!θα την φωναζετε με τα δυο ονοματα?

6ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Empty Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Παρ Ιαν 18, 2013 7:07 am

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nanou87 έγραψε:
ioanna_41 έγραψε:
nanou87 έγραψε:
ioanna_41 έγραψε:
nanou87 έγραψε:καλημερα σας!!τα νευρα μου εχουν γινει κροσσια.γεννησα τον σεπτεμβρη του 2011 με καισαρικη κ μας ειχαν πει οτι μετα απο 6 μηνες περιπου θα παρουμε το ποσο των 400 ευρω[καλα σιγα μην ειναι τοσα]απο το ικα σαν επιδομα καισαρικης.μετα απο 8 μηνες αφου δεν τα ειχαν βαλει,ρωτησαμε κ μας ειπαν οτι λογω κρισης θα καθυστερησει κανα πενταμηνο ακομα.τωρα εχουν περασει 16 ολοκληροι μηνες κ ακομα τιποτα.τωρα πλεον εχω απογοητευτει τελειως κ τα περιμενουμε πολυ αυτα τα χρηματα.ξερει καμια σας κατι νεοτερο??


Καλημέρα Nanou (πως σε λένε βρε);

Θα σου έλεγα τι θα πάρουμε αλλά άστο !
Εμείς που είμαστε και τρίτεκνοι και θα παίρναμε και 2000 ευρώ,το κατάργησαν από 1/11/2012 ενώ εμείς γεννήσαμε τα δίδυμα στις 23/11/2012.

Άντε να μη πω κανένα γαλλικό με αυτούς τους ξεφτίλες που έχουμε μπλέξει....
γεια σου αντωνη το ονομα μου ειναι αθηνα...εξου κ το νανου!!αστα η κατασταση εχει ξεφυγει.ειναι επιδοματα που τα δικαιουμαστε..δεν τα κλεβουμε απο κανεναν σαν κ αυτους τους κλεφτες,τα καθαρματα μη πω κ τιποτα χειροτερο.ο κοσμος τα εχει αναγκη.κ εσεις για 22 ημερες το χασατε δηλαδη ε?τι γκαντεμια




ΑΚΡΙΒΩΣ , ΓΙΑ 22 ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥΣ,ΟΙ ΑΛΗΤΕΣ !

ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΠΕΡΑ.


ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΘΑ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΟΥΜΕ ΣΟΦΙΑ-ΑΘΗΝΑ !!!

αυτο ξαναπες το..μονο υγεια!σοβαρα???συνονωματες!!!με το καλο ευχομαι τα βαφτισια!!θα την φωναζετε με τα δυο ονοματα?


Μάλλον Ναι !

Μέχρι να πεθάνει η μαμά μου ,θα τη φωνάζουμε Σοφία,μετά Σοφία - Αθηνά ή Σοφίνα.(ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ,ΤΟ ΠΑΜΕ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΟ ΟΤΙ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΣΟΪ ΜΕΓΑΛΟΙ) ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.

Η ξαδέλφη μου παντρευτηκε στα 14 έναν στην ηλικία μου και μετά χώρισε(τι προτότυπο) !!
Μια ανιψιά μου στα 23 της παντρευτηκε έναν που ήταν 60.
Τώρα είναι 31 και αυτός 68 αλλά πριν το τάφο και κάνει και τον νέο,κουρεύεται σαν καράφλας κλπ κλπ αλλά επί ματαίω γιατί ότι και να κάνει τα πλατσοσάκουλα στη μούρη φαίνονται !

7ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Empty Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Παρ Ιαν 18, 2013 7:16 am

nanou87

nanou87
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ioanna_41 έγραψε:
nanou87 έγραψε:
ioanna_41 έγραψε:
nanou87 έγραψε:
ioanna_41 έγραψε:
nanou87 έγραψε:καλημερα σας!!τα νευρα μου εχουν γινει κροσσια.γεννησα τον σεπτεμβρη του 2011 με καισαρικη κ μας ειχαν πει οτι μετα απο 6 μηνες περιπου θα παρουμε το ποσο των 400 ευρω[καλα σιγα μην ειναι τοσα]απο το ικα σαν επιδομα καισαρικης.μετα απο 8 μηνες αφου δεν τα ειχαν βαλει,ρωτησαμε κ μας ειπαν οτι λογω κρισης θα καθυστερησει κανα πενταμηνο ακομα.τωρα εχουν περασει 16 ολοκληροι μηνες κ ακομα τιποτα.τωρα πλεον εχω απογοητευτει τελειως κ τα περιμενουμε πολυ αυτα τα χρηματα.ξερει καμια σας κατι νεοτερο??


Καλημέρα Nanou (πως σε λένε βρε);

Θα σου έλεγα τι θα πάρουμε αλλά άστο !
Εμείς που είμαστε και τρίτεκνοι και θα παίρναμε και 2000 ευρώ,το κατάργησαν από 1/11/2012 ενώ εμείς γεννήσαμε τα δίδυμα στις 23/11/2012.

Άντε να μη πω κανένα γαλλικό με αυτούς τους ξεφτίλες που έχουμε μπλέξει....
γεια σου αντωνη το ονομα μου ειναι αθηνα...εξου κ το νανου!!αστα η κατασταση εχει ξεφυγει.ειναι επιδοματα που τα δικαιουμαστε..δεν τα κλεβουμε απο κανεναν σαν κ αυτους τους κλεφτες,τα καθαρματα μη πω κ τιποτα χειροτερο.ο κοσμος τα εχει αναγκη.κ εσεις για 22 ημερες το χασατε δηλαδη ε?τι γκαντεμια




ΑΚΡΙΒΩΣ , ΓΙΑ 22 ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥΣ,ΟΙ ΑΛΗΤΕΣ !

ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΠΕΡΑ.


ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΘΑ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΟΥΜΕ ΣΟΦΙΑ-ΑΘΗΝΑ !!!

αυτο ξαναπες το..μονο υγεια!σοβαρα???συνονωματες!!!με το καλο ευχομαι τα βαφτισια!!θα την φωναζετε με τα δυο ονοματα?


Μάλλον Ναι !

Μέχρι να πεθάνει η μαμά μου ,θα τη φωνάζουμε Σοφία,μετά Σοφία - Αθηνά ή Σοφίνα.(ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ,ΤΟ ΠΑΜΕ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΟ ΟΤΙ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΣΟΪ ΜΕΓΑΛΟΙ) ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.

Η ξαδέλφη μου παντρευτηκε στα 14 έναν στην ηλικία μου και μετά χώρισε(τι προτότυπο) !!
Μια ανιψιά μου στα 23 της παντρευτηκε έναν που ήταν 60.
Τώρα είναι 31 και αυτός 68 αλλά πριν το τάφο και κάνει και τον νέο,κουρεύεται σαν καράφλας κλπ κλπ αλλά επί ματαίω γιατί ότι και να κάνει τα πλατσοσάκουλα στη μούρη φαίνονται !

ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ??? ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ! Shocked ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ???ΑΧ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ..ΧΑΧΑΧΑ ΚΟΥΡΕΥΕΤΑΙ ΣΑΝ ΚΑΡΑΦΛΑΣ ΛΕΕΙ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Empty Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Παρ Ιαν 18, 2013 7:42 am

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ να δεις πόσο γελούσα όταν το 2004 είχαν παντρευτεί !
Παρά λίγο να ευχηθώ στο γάμο τους "να ζήσεις να τον θυμάσε" !!

Shocked Shocked



Τα έχει παίξει ο κόσμος και αυτό γιατί από αντίδραση που είχε ένα δεσμό με ένα παιδί μια χαρά και επειδή δεν την άντεχε στη σχέση (φαντάσου να παντρεύονταν) ,χώρισαν, αυτή μετά είχε πεισμώσει και τα έριχνε σε μεγάλους αλλά σε πολύ μεγάλους γμτ κερατό μου.
Δεν μιλάμε για μια διαφορά άντε το πολύ 15 χρόνια αλλά από 25-30 και πάνω χρόνια διαφορά !
Της μίλησα, της τα ξανάπα,βγήλαμε για φαγητό,για ποτό,για καφέ ,για ...για .....για αλλά για να την πείσω ,μάταια.
Τα έφτιαξε με έναν 60άρη και το 2004 παντρεύτηκαν .Έκαναν και δύο παιδιά, το ένα αγόρι,το άλλο κορίτσι και το αποτέλεσμα τώρα είναι 31 στα 32 και αυτός 68 στα 69.
Θα μου πεις,θα πεθάνει σε λίγα χρόνια ,μετά θα κάνει τη ζωή της αλλά χαράμισε τα καλύτερα της χρόνια για ένα πείσμα.
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙ.
Εγώ άνθρωπος χαιρέκακος δεν είμαι αλλά όταν ακούω τέτοια λέω και για την γυναίκα και για τον άντρα ,ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΟΥΝ.

Και για τον αδελφό μου το ίδιο θα έλεγα ( αν και είμαι μοναχοπαίδι σκατόπαιδο,κακομαθημένο) !

Ακούω φίλες της Γιάννας ή γενικώς ,ο ένας δεν μου αρέσει,ο άλλος μου βρωμάει, ο άλλος είναι χοντρός,ο άλλος είναι αδύνατος, ο άλλος είναι ψηλός, ο άλλος είναι κοντός,ο άλλος φαλακρός, ο άλλος έχει μύτη σαν τον Ζεράρ Ντεπαρτιέ και τελικά η ουσία ξέρεις ποιά είναι ;
Ότι όλες αυτές έχουν μείνει στο ράφι και είναι κοπέλες σαν τα κρύα τα νερά και από την άλλη παραπονιούνται απο πάνω γιατί δεν έχουν γκόμενο,σχέση,άντρα,μωρά,οικογένεια. κλπ

Το ίδιο συμβαίνει και με εμάς τους άντρες τους μαλακοπίτουρες.
Μου λένε κάποιοι φίλοι ελεύθεροι ακόμα,η μία είναι έτσι η άλλη αλλιώς, η άλλη δεν έχει βυζί, η άλλη ειναι χοντρή, η άλλη είναι στέκα, η άλλη είναι βαρεμένη,η άλλη είναι .....

και λεώ εγώ σε όλους , άντρες και γυναίκες :

"ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΟΝ.ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΕΛλΑΤΩΜΑΤΑ" θΑ ΠΕΘΑΝΕΤΕ ΡΕ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΔΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΝΟΜΑΙ ΚΑΚΟΣ.
ΧΕΣΤΗΚΑ ΑΝ ΓΙΝΟΜΑΙ ΚΑΚΟΣ.
ΕΓΩ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΙΝΗ ΛΟΓΙΚΗ.

Ο ΕΝΑΣ ΤΟΥΣ ΒΡΩΑΜΑΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΤΟΥΣ ΜΥΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΥΚΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΚΟΥΚΛΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕΝΟΥΝ ΞΕΜΠΑΡΚΟΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟΙ ,ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΟΝΑΞΙΑ ΓΙΑΤΙ ΨΑΧΝΟΥΝ ΤΟ ΙΔΑΝΙΚΟ.
Ε, ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΕΙΤΕ ΠΟΛΥ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΙΤΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ,ΣΚΑΤΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥΣ - ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΤΕ !

9ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Empty Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Παρ Ιαν 18, 2013 7:53 am

nanou87

nanou87
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ioanna_41 έγραψε:Εγώ να δεις πόσο γελούσα όταν το 2004 είχαν παντρευτεί !
Παρά λίγο να ευχηθώ στο γάμο τους "να ζήσεις να τον θυμάσε" !!

Shocked Shocked



Τα έχει παίξει ο κόσμος και αυτό γιατί από αντίδραση που είχε ένα δεσμό με ένα παιδί μια χαρά και επειδή δεν την άντεχε στη σχέση (φαντάσου να παντρεύονταν) ,χώρισαν, αυτή μετά είχε πεισμώσει και τα έριχνε σε μεγάλους αλλά σε πολύ μεγάλους γμτ κερατό μου.
Δεν μιλάμε για μια διαφορά άντε το πολύ 15 χρόνια αλλά από 25-30 και πάνω χρόνια διαφορά !
Της μίλησα, της τα ξανάπα,βγήλαμε για φαγητό,για ποτό,για καφέ ,για ...για .....για αλλά για να την πείσω ,μάταια.
Τα έφτιαξε με έναν 60άρη και το 2004 παντρεύτηκαν .Έκαναν και δύο παιδιά, το ένα αγόρι,το άλλο κορίτσι και το αποτέλεσμα τώρα είναι 31 στα 32 και αυτός 68 στα 69.
Θα μου πεις,θα πεθάνει σε λίγα χρόνια ,μετά θα κάνει τη ζωή της αλλά χαράμισε τα καλύτερα της χρόνια για ένα πείσμα.
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙ.
Εγώ άνθρωπος χαιρέκακος δεν είμαι αλλά όταν ακούω τέτοια λέω και για την γυναίκα και για τον άντρα ,ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΟΥΝ.

Και για τον αδελφό μου το ίδιο θα έλεγα ( αν και είμαι μοναχοπαίδι σκατόπαιδο,κακομαθημένο) !

Ακούω φίλες της Γιάννας ή γενικώς ,ο ένας δεν μου αρέσει,ο άλλος μου βρωμάει, ο άλλος είναι χοντρός,ο άλλος είναι αδύνατος, ο άλλος είναι ψηλός, ο άλλος είναι κοντός,ο άλλος φαλακρός, ο άλλος έχει μύτη σαν τον Ζεράρ Ντεπαρτιέ και τελικά η ουσία ξέρεις ποιά είναι ;
Ότι όλες αυτές έχουν μείνει στο ράφι και είναι κοπέλες σαν τα κρύα τα νερά και από την άλλη παραπονιούνται απο πάνω γιατί δεν έχουν γκόμενο,σχέση,άντρα,μωρά,οικογένεια. κλπ

Το ίδιο συμβαίνει και με εμάς τους άντρες τους μαλακοπίτουρες.
Μου λένε κάποιοι φίλοι ελεύθεροι ακόμα,η μία είναι έτσι η άλλη αλλιώς, η άλλη δεν έχει βυζί, η άλλη ειναι χοντρή, η άλλη είναι στέκα, η άλλη είναι βαρεμένη,η άλλη είναι .....

και λεώ εγώ σε όλους , άντρες και γυναίκες :

"ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΟΝ.ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΕΛλΑΤΩΜΑΤΑ" θΑ ΠΕΘΑΝΕΤΕ ΡΕ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΔΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΝΟΜΑΙ ΚΑΚΟΣ.
ΧΕΣΤΗΚΑ ΑΝ ΓΙΝΟΜΑΙ ΚΑΚΟΣ.
ΕΓΩ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΙΝΗ ΛΟΓΙΚΗ.

Ο ΕΝΑΣ ΤΟΥΣ ΒΡΩΑΜΑΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΤΟΥΣ ΜΥΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΥΚΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΚΟΥΚΛΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕΝΟΥΝ ΞΕΜΠΑΡΚΟΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟΙ ,ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΟΝΑΞΙΑ ΓΙΑΤΙ ΨΑΧΝΟΥΝ ΤΟ ΙΔΑΝΙΚΟ.
Ε, ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΕΙΤΕ ΠΟΛΥ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΙΤΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ,ΣΚΑΤΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥΣ - ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΤΕ !
ΠΕΣ ΤΑ ΒΡΕ ΑΝΤΩΝΗ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΔΙΚΙΟ!ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.ΕΕ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΚΟΥΚΛΟΣ Κ ΜΟΡΦΩΜΕΝΟΣ Κ ΦΡΑΓΚΑΤΟΣ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΤΙ ΑΛΛΟ.ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΟΧΩΡΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΕ ΜΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΧΕΙΣ ΓΙΝΕΙ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΕΡΓΗ Κ ΙΔΙΟΡΡΥΘΜΗ Κ ΞΕΝΕΡΩΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΑΠΩΘΕΙ Κ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ.ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΑΝΤΩΣ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΕΤΣΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ.

10ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Empty » ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ » Παρ Ιαν 18, 2013 7:57 am

nanou87

nanou87
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΑ ΑΝΤΩΝΗ ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ...ΠΟΥ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΠΕΙΣ ''ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΘΥΜΑΣΤΕ''..!!!!!!!ΚΑΛΑ ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ!!! Very Happy Very Happy Very Happy

11ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Empty Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Παρ Ιαν 18, 2013 8:09 am

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nanou87 έγραψε:
ioanna_41 έγραψε:Εγώ να δεις πόσο γελούσα όταν το 2004 είχαν παντρευτεί !
Παρά λίγο να ευχηθώ στο γάμο τους "να ζήσεις να τον θυμάσε" !!

Shocked Shocked



Τα έχει παίξει ο κόσμος και αυτό γιατί από αντίδραση που είχε ένα δεσμό με ένα παιδί μια χαρά και επειδή δεν την άντεχε στη σχέση (φαντάσου να παντρεύονταν) ,χώρισαν, αυτή μετά είχε πεισμώσει και τα έριχνε σε μεγάλους αλλά σε πολύ μεγάλους γμτ κερατό μου.
Δεν μιλάμε για μια διαφορά άντε το πολύ 15 χρόνια αλλά από 25-30 και πάνω χρόνια διαφορά !
Της μίλησα, της τα ξανάπα,βγήλαμε για φαγητό,για ποτό,για καφέ ,για ...για .....για αλλά για να την πείσω ,μάταια.
Τα έφτιαξε με έναν 60άρη και το 2004 παντρεύτηκαν .Έκαναν και δύο παιδιά, το ένα αγόρι,το άλλο κορίτσι και το αποτέλεσμα τώρα είναι 31 στα 32 και αυτός 68 στα 69.
Θα μου πεις,θα πεθάνει σε λίγα χρόνια ,μετά θα κάνει τη ζωή της αλλά χαράμισε τα καλύτερα της χρόνια για ένα πείσμα.
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙ.
Εγώ άνθρωπος χαιρέκακος δεν είμαι αλλά όταν ακούω τέτοια λέω και για την γυναίκα και για τον άντρα ,ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΟΥΝ.

Και για τον αδελφό μου το ίδιο θα έλεγα ( αν και είμαι μοναχοπαίδι σκατόπαιδο,κακομαθημένο) !

Ακούω φίλες της Γιάννας ή γενικώς ,ο ένας δεν μου αρέσει,ο άλλος μου βρωμάει, ο άλλος είναι χοντρός,ο άλλος είναι αδύνατος, ο άλλος είναι ψηλός, ο άλλος είναι κοντός,ο άλλος φαλακρός, ο άλλος έχει μύτη σαν τον Ζεράρ Ντεπαρτιέ και τελικά η ουσία ξέρεις ποιά είναι ;
Ότι όλες αυτές έχουν μείνει στο ράφι και είναι κοπέλες σαν τα κρύα τα νερά και από την άλλη παραπονιούνται απο πάνω γιατί δεν έχουν γκόμενο,σχέση,άντρα,μωρά,οικογένεια. κλπ

Το ίδιο συμβαίνει και με εμάς τους άντρες τους μαλακοπίτουρες.
Μου λένε κάποιοι φίλοι ελεύθεροι ακόμα,η μία είναι έτσι η άλλη αλλιώς, η άλλη δεν έχει βυζί, η άλλη ειναι χοντρή, η άλλη είναι στέκα, η άλλη είναι βαρεμένη,η άλλη είναι .....

και λεώ εγώ σε όλους , άντρες και γυναίκες :

"ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΟΝ.ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΕΛλΑΤΩΜΑΤΑ" θΑ ΠΕΘΑΝΕΤΕ ΡΕ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΔΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΝΟΜΑΙ ΚΑΚΟΣ.
ΧΕΣΤΗΚΑ ΑΝ ΓΙΝΟΜΑΙ ΚΑΚΟΣ.
ΕΓΩ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΙΝΗ ΛΟΓΙΚΗ.

Ο ΕΝΑΣ ΤΟΥΣ ΒΡΩΑΜΑΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΤΟΥΣ ΜΥΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΥΚΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΚΟΥΚΛΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕΝΟΥΝ ΞΕΜΠΑΡΚΟΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟΙ ,ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΟΝΑΞΙΑ ΓΙΑΤΙ ΨΑΧΝΟΥΝ ΤΟ ΙΔΑΝΙΚΟ.
Ε, ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΕΙΤΕ ΠΟΛΥ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΙΤΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ,ΣΚΑΤΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥΣ - ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΤΕ !
ΠΕΣ ΤΑ ΒΡΕ ΑΝΤΩΝΗ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΔΙΚΙΟ!ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.ΕΕ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΚΟΥΚΛΟΣ Κ ΜΟΡΦΩΜΕΝΟΣ Κ ΦΡΑΓΚΑΤΟΣ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΤΙ ΑΛΛΟ.ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΟΧΩΡΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΕ ΜΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΧΕΙΣ ΓΙΝΕΙ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΕΡΓΗ Κ ΙΔΙΟΡΡΥΘΜΗ Κ ΞΕΝΕΡΩΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΑΠΩΘΕΙ Κ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ.ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΑΝΤΩΣ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΕΤΣΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ.

ΚΑΙ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΡΕΣ .
ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ (ΟΧΙ ΕΓΩ)ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΑΛΛΑ Η ΣΚΑΦΗ ΣΚΑΦΗ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΚΑ ΣΥΚΑ.
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΔΕΚΑΣΤΟΣ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΟΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΕΩ.

ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.

ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΝΤΡΑ Ή ΓΥΝΑΙΚΑΣ.

ΕΜΑΑΑΑ.

ΕΧΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΩ ..ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕ, ΕΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΦΙΛΟ ΠΙΛΟΤΟ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΜΑΡΛΟ ΜΠΡΑΝΤΟ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ,ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ , ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ,ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ, ΤΟ ΚΥΡΟΣ ΤΟΥ.
ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ.
ΤΑ ΕΧΕΙ ΜΕ ΜΙΑ ΒΛΑΜΕΝΗ 12 ΧΡΟΝΙΑ ,ΘΕΛΕΙ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΟΝ "ΠΑΙΖΕΙ" .
ΤΟΥ ΛΕΩ " ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ,ΑΣΤΗ ΚΑΙ ΠΑΝΤΡΕΨΟΥΝ ΤΗΝ.....(ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΕΓΩ,ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΣΥΜΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΣΤΗ ΠΑΤΡΑ - ΑΘΗΝΑΙΑ ΟΜΩΣ-).
ΑΥΤΟΣ ΕΚΕΙ ΚΟΛΗΜΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΛΟΓΩ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ;
Η ...(ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ 12 ΧΡΟΝΙΑ) ΚΑΝΕΙ ΛΕΕΙ ΚΑΛΟ ΣΕΞ ΕΝΩ Η .....ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΑΝ ΤΑ ΒΡΟΥΝ "

ΜΑ ΣΤΟ ΘΕΟ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ....

ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΟΣ ΑΥΤΟΣ ΓΜΤ ΚΕΡΑΤΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ, ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΕΝΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ;
Α ! ΚΑΙ ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΕΝΩ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΥΠΕΡ !!!

ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ.

ΣΕ ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΝΤΥΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΩ ,ΕΧΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΚΟΛΩΝΑΚΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ. ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΛΥΚΑΚΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΦΕ.

ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΔΥΟ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΟ CIAO ΣΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΔΟΥ ΓΙΑ ΚΑΦΕ Η ΣΤΗΝ ΥΜΗΤΟΥ ΣΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΩ ΤΟ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ !

ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΑΝ ΣΚΕΦΤΟΝΑΙ ΤΟ ΓΑΜΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕΓΆΛΩΣΑΝ .
ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΔΕ( ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΛΙΚΙΑ)46 ΕΤΩΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ,ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ.ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΣΤΑ 39 ΜΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ,ΑΥΤΟΙ 46 ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ.
ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ;

EKTOS APO ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ ΘΑ ΓΙΝΩ ΚΑΙ ΠΡΟΞΕΝΗΤΡΑΣ .

"ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΓΑΜΟΥ " Ο ΑΝΤΩΝΗΣ " "

ΕΛΕΟΣ !!!!! ΑΝΤΕ ΣΕ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΑΡΓΗΣΑ

ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ,ΦΙΛΙΑ .

12ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Empty Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Παρ Ιαν 18, 2013 8:11 am

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nanou87 έγραψε:ΚΑΛΑ ΑΝΤΩΝΗ ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ...ΠΟΥ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΠΕΙΣ ''ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΘΥΜΑΣΤΕ''..!!!!!!!ΚΑΛΑ ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ!!! Very Happy Very Happy Very Happy


ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΛΕΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΝΑΕΙ,ΓΕΛΑΕΙ ΚΑΙ ΚΛΑΙΕΙ!

ΦΕΥΓΩ ΒΡΕ ΑΣΕ ΜΕ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΚΙΝΓΚ ΤΟΥ ΜΕΤΡΟ "ΕΘΝΙΚΗ ΑΜΥΝΑ"

13ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Empty Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Παρ Ιαν 18, 2013 12:35 pm

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioanna_41 έγραψε:
nanou87 έγραψε:ΚΑΛΑ ΑΝΤΩΝΗ ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ...ΠΟΥ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΠΕΙΣ ''ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΘΥΜΑΣΤΕ''..!!!!!!!ΚΑΛΑ ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ!!! Very Happy Very Happy Very Happy


ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΛΕΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΝΑΕΙ,ΓΕΛΑΕΙ ΚΑΙ ΚΛΑΙΕΙ!

ΦΕΥΓΩ ΒΡΕ ΑΣΕ ΜΕ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΚΙΝΓΚ ΤΟΥ ΜΕΤΡΟ "ΕΘΝΙΚΗ ΑΜΥΝΑ"


Έλα καλέ που είσαι ;
Επέστρεψα !

14ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Empty Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Παρ Ιαν 18, 2013 4:17 pm

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ouf

15ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Empty » ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ » Σαβ Ιαν 19, 2013 12:38 am

nanou87

nanou87
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα αντωνη ελειπα κ εγω χτες κ δεν εστειλα μετα.αστα οπως τα λες ειναι.ο καθε ενας με την τυχη του ετσι οπως αποφασισει ο ιδιος.εισαι αξιος της τυχης σου που λενε!τι να πεις!! καλα μονο για το επιδομα καισαρικης δεν λεμε....χαχα!!πολυ επικαιροι στο θεμα μας ειμαστε!!!!!!!!χαχα!!!

16ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Empty Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Σαβ Ιαν 19, 2013 12:57 am

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
As kai gw argisa ligo exthes. Meta to mwro sti Lero ,xamos engine.
Elpizw na einai ikteros kai ipertransanaimia me apotelesma ypoglykaimiko kwma logw ptwsis tis glykozis sto aima kai oxi kati allo.
Se ligo tha vgw me dyo filous mou gia kafe sto Pagrati kai mesimeri pali edw.
Eimaste entos thematos,ola einai sxetika .
An eimaste logo ektos, simainei oti den yparxei epidoma .....axxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

Filia kai kalimeres

17ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Empty » ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ » Σαβ Ιαν 19, 2013 1:02 am

nanou87

nanou87
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ναι μακαρι ολα καλα να ναι με το μωρακι. οντως...επιδομα γιοκ!!!!χαχα!!αντε καλημερα!

18ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Empty Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Σαβ Ιαν 19, 2013 7:30 am

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα !!!!

19ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Empty Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Σαβ Ιαν 19, 2013 8:08 am

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ,ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΣΚΙΣΩ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ,ΝΑ ΠΑΡΩ XANAX , SEROXAT ,ΑΕΡΟΖΟΛ KAI ΓΙΑ ΕΠΙΔΟΡΠΙΟ ΔΥΟ ΤΑΜΠΛΕΤΕΣ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟΥ ΠΙΑΤΩΝ !!!!

20ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Empty Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Σαβ Ιαν 19, 2013 10:07 am

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ 2000 ΤΩΝ ΤΡΙΤΕΚΝΩΝ.

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ,ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ Κ... ΤΟΥΣ ΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ ΑΠΟ ΜΕΝΑ .

ΕΜΕΙΣ ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ 23/11 ΚΑΙ ΑΝΑΔΡΟΜΙΚΑ ΤΟ ΕΚΟΨΑΝ ΑΠΟ 1/11.
ΠΟΥ ΚΑΚΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΨΟΦΟ ΝΑ ΕΧΟΥΝ .

ΑΦΟΥ ΕΦΑΓΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ,ΑΦΟΥ ΕΚΛΕΒΑΝ ΑΣΥΣΤΟΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ,ΤΩΡΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΙ ΔΑΧΤΥΛΟΔΕΙΚΤΟΥΜΕΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΑΥΡΗ ΣΕΛΙΔΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.

ΟΥΣΤ ΡΕ .

21ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Empty Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Τετ Μαρ 13, 2013 12:34 am

HappyMama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nanou87 έγραψε:καλημερα σας!!τα νευρα μου εχουν γινει κροσσια.γεννησα τον σεπτεμβρη του 2011 με καισαρικη κ μας ειχαν πει οτι μετα απο 6 μηνες περιπου θα παρουμε το ποσο των 400 ευρω[καλα σιγα μην ειναι τοσα]απο το ικα σαν επιδομα καισαρικης.μετα απο 8 μηνες αφου δεν τα ειχαν βαλει,ρωτησαμε κ μας ειπαν οτι λογω κρισης θα καθυστερησει κανα πενταμηνο ακομα.τωρα εχουν περασει 16 ολοκληροι μηνες κ ακομα τιποτα.τωρα πλεον εχω απογοητευτει τελειως κ τα περιμενουμε πολυ αυτα τα χρηματα.ξερει καμια σας κατι νεοτερο??

Αθηνά θα βαφτίσουμε κι εμείς την κόρη μας! Πωπω! πολύ συνωνυμία έπεσε σ'αυτό το τόπικ!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Λοιπόν γλυκιά νανού γεννήσαμε 11/11/11. Πριν 10 ημέρες για 4η φορά έφερα τα πάνω κάτω στο ΙΚΑ της περιοχής μου και κατόπιν στη Λ. Αλεξάνδρας όπου είχα καταθέσει δικαιολογητικά και έμαθα τελικά ότι έχουν σταλεί από τον 12/2011 στην φαρμακευτική υπηρεσία του ΙΚΑ στην Πειραιώς 181 - Ταύρο. Πήρα τηλέφωνο και μου είπαν σε 2 μήνες. Οτι χειρίζονται λέει πολλές υποθέσεις και είναι μόνο 2 άτομα. Μάλιστα μου είπαν ότι δούλευαν γέννες Σεπτεμβρίου εκείνες τις ημέρες.
Τώρα την 1η Απρίλη θα τους ξαναπάρω να δω. Λογικά όπου να'ναι εσύ πληρώνεσαι.
Θες το τηλέφωνο να σου πουν με τον ΑΜ σου πότε;;

22ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Empty Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Σαβ Ιουν 08, 2013 6:02 am

mariela


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
HappyMama έγραψε:
nanou87 έγραψε:καλημερα σας!!τα νευρα μου εχουν γινει κροσσια.γεννησα τον σεπτεμβρη του 2011 με καισαρικη κ μας ειχαν πει οτι μετα απο 6 μηνες περιπου θα παρουμε το ποσο των 400 ευρω[καλα σιγα μην ειναι τοσα]απο το ικα σαν επιδομα καισαρικης.μετα απο 8 μηνες αφου δεν τα ειχαν βαλει,ρωτησαμε κ μας ειπαν οτι λογω κρισης θα καθυστερησει κανα πενταμηνο ακομα.τωρα εχουν περασει 16 ολοκληροι μηνες κ ακομα τιποτα.τωρα πλεον εχω απογοητευτει τελειως κ τα περιμενουμε πολυ αυτα τα χρηματα.ξερει καμια σας κατι νεοτερο??

Αθηνά θα βαφτίσουμε κι εμείς την κόρη μας! Πωπω! πολύ συνωνυμία έπεσε σ'αυτό το τόπικ!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Λοιπόν γλυκιά νανού γεννήσαμε 11/11/11. Πριν 10 ημέρες για 4η φορά έφερα τα πάνω κάτω στο ΙΚΑ της περιοχής μου και κατόπιν στη Λ. Αλεξάνδρας όπου είχα καταθέσει δικαιολογητικά και έμαθα τελικά ότι έχουν σταλεί από τον 12/2011 στην φαρμακευτική υπηρεσία του ΙΚΑ στην Πειραιώς 181 - Ταύρο. Πήρα τηλέφωνο και μου είπαν σε 2 μήνες. Οτι χειρίζονται λέει πολλές υποθέσεις και είναι μόνο 2 άτομα. Μάλιστα μου είπαν ότι δούλευαν γέννες Σεπτεμβρίου εκείνες τις ημέρες.
Τώρα την 1η Απρίλη θα τους ξαναπάρω να δω. Λογικά όπου να'ναι εσύ πληρώνεσαι.
Θες το τηλέφωνο να σου πουν με τον ΑΜ σου πότε;;

Κορίτσια εγώ γέννησα Ιούνιο του 11 (κλείνουμε 2 χρόνια τώρα) και ακόμα δεν έχω πάρει το επίδομα αυτό!!! Προσπαθώ να τους πάρω τηλέφωνο στο ΙΚΑ Αλεξάνδρας εδώ και πολύ καιρό αλλά δεν το σηκώνουν... ξέρει καμία κοπέλα κάτι? Έχει αλλάξει κάτι??

23ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Empty Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Σαβ Ιουν 08, 2013 6:08 am

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Από 30 Σεπτέμβρη του 2011 που γέννησα, πήγα χθες στο ΙΚΑ να δήλωσω την γέννηση του δεύτερου παιδιού μου κ να πάρω το επίδομα λοχείας κλπ κλπ κ λέω ας κάνω βρε μια ερώτηση!!
Κ περιχαρής σας λέω πως βγήκε πριν λίγες μέρες κ θα μου τα βάλουν στη τράπεζα.

Ποσά χρήματα είναι βρε κορίτσια;;;;
Μου είπαν 200 με 300 ευρώ περίπου.ισχύει;

24ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Empty Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Σαβ Ιουν 08, 2013 6:10 am

mariela


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kaatrin έγραψε:Από 30 Σεπτέμβρη του 2011 που γέννησα, πήγα χθες στο ΙΚΑ να δήλωσω την γέννηση του δεύτερου παιδιού μου κ να πάρω το επίδομα λοχείας κλπ κλπ κ λέω ας κάνω βρε μια ερώτηση!!
Κ περιχαρής σας λέω πως βγήκε πριν λίγες μέρες κ θα μου τα βάλουν στη τράπεζα.

Ποσά χρήματα είναι βρε κορίτσια;;;;
Μου είπαν 200 με 300 ευρώ περίπου.ισχύει;

Απ' όσο ξέρω και εγώ ναι τόσα είναι... ας είναι.. Σε ποιο ΙΚΑ πήγες?

25ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Empty Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ Σαβ Ιουν 08, 2013 6:19 am

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΙΚΑ Ραφήνας.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις