Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
330 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 330 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Dimitra_Elena έγραψε:
Vivian έγραψε:Καλημέρααααααααα!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 20 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 20 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 20 654316

Καλημέρα αστερι μου με τον αστερία σου και το εκκολαπτόμενο αστεροκοριτσάκι σου!!

Πήγες στο γιατρό για τα πονάκια,ή έχεις το απόγευμα ραντεβού;


Χαχαχα Δημητρούλα μου εισαι απίστευτη!!! Το απόγευμα θα πάω να μου δωσει κανενα χαπάκι γιατι αλλιως βλεπω να βγαινει η μπουμπου!!!

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Vivian έγραψε:
Dimitra_Elena έγραψε:
Vivian έγραψε:Καλημέρααααααααα!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 20 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 20 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 20 654316

Καλημέρα αστερι μου με τον αστερία σου και το εκκολαπτόμενο αστεροκοριτσάκι σου!!

Πήγες στο γιατρό για τα πονάκια,ή έχεις το απόγευμα ραντεβού;



Χαχαχα Δημητρούλα μου εισαι απίστευτη!!! Το απόγευμα θα πάω να μου δωσει κανενα χαπάκι γιατι αλλιως βλεπω να βγαινει η μπουμπου!!!


Μην ανησυχείς κοριτσάκι μου,όλα καλά θα πάνε...Κι εμένα με πίεζε από τον 7ο μήνα λόγω ύψους,αλλά γέννησα σχεδόν 39 εβδομάδων.

Έτσι είμαστε οι γυναίκες,ανυπόμονες...Πες της να κάνει λίγη υπομονή! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 20 328109

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γειάααα σας κοριτσάκια!Γυρίσαμε κι εμείς στη φωλίτσα μας επιτέλους για να μπουν και κάποιες μικρές κυρίες στο πρόγραμμά τους γιατί είχε πάει εντελώς περίπατο!

Τι λέμε τώρα;Καλό χειμώνα;ΟΧΙ δε θέλω!!!!

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλως την πισω!!!!!!τι καλο χειμωνα?οχι οχι!!!!!!!!
βγηκε απο το προγραμμα της ε? κ μενα ο δικος μου ξεσαλωσε!!!!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλέ δε μπορώ να τη μαζέψω σου λέω...

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Dimitra_Elena έγραψε:
Vivian έγραψε:
Dimitra_Elena έγραψε:
Vivian έγραψε:Καλημέρααααααααα!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 20 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 20 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 20 654316

Καλημέρα αστερι μου με τον αστερία σου και το εκκολαπτόμενο αστεροκοριτσάκι σου!!

Πήγες στο γιατρό για τα πονάκια,ή έχεις το απόγευμα ραντεβού;



Χαχαχα Δημητρούλα μου εισαι απίστευτη!!! Το απόγευμα θα πάω να μου δωσει κανενα χαπάκι γιατι αλλιως βλεπω να βγαινει η μπουμπου!!!


Μην ανησυχείς κοριτσάκι μου,όλα καλά θα πάνε...Κι εμένα με πίεζε από τον 7ο μήνα λόγω ύψους,αλλά γέννησα σχεδόν 39 εβδομάδων.

Έτσι είμαστε οι γυναίκες,ανυπόμονες...Πες της να κάνει λίγη υπομονή! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 20 328109


Όλη μερα αυτο της λέω αλλα για να δούμε θα με ακούσει....Η αλήθεια ειναι ότι δεν θέλω να γεννησω ακόμα ειναι πολυ μικρουλα....

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Vivian έγραψε:
Dimitra_Elena έγραψε:
Vivian έγραψε:
Dimitra_Elena έγραψε:
Vivian έγραψε:Καλημέρααααααααα!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 20 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 20 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 20 654316

Καλημέρα αστερι μου με τον αστερία σου και το εκκολαπτόμενο αστεροκοριτσάκι σου!!

Πήγες στο γιατρό για τα πονάκια,ή έχεις το απόγευμα ραντεβού;



Χαχαχα Δημητρούλα μου εισαι απίστευτη!!! Το απόγευμα θα πάω να μου δωσει κανενα χαπάκι γιατι αλλιως βλεπω να βγαινει η μπουμπου!!!


Μην ανησυχείς κοριτσάκι μου,όλα καλά θα πάνε...Κι εμένα με πίεζε από τον 7ο μήνα λόγω ύψους,αλλά γέννησα σχεδόν 39 εβδομάδων.

Έτσι είμαστε οι γυναίκες,ανυπόμονες...Πες της να κάνει λίγη υπομονή! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 20 328109


Όλη μερα αυτο της λέω αλλα για να δούμε θα με ακούσει....Η αλήθεια ειναι ότι δεν θέλω να γεννησω ακόμα ειναι πολυ μικρουλα....

Μην ανησυχείς χαρά μου,όλα καλά θα πάνε και θα το δεις.Πολλά είναι ανυπομονα,αλλά τους αρέσει η κοιλίτσα και μένουν!

Να ξεκουράζεσαι,μην εξαντλείσαι.

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα καλημερα, οχι καλε βιβιαν δεν θα γεννησουμε ακομα αλλη μια βδομαδα θα την φαμε σιγουρα ακους; και μετα πωπω θα σκασει μυτη το αστερι!!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:καλημερα καλημερα, οχι καλε βιβιαν δεν θα γεννησουμε ακομα αλλη μια βδομαδα θα την φαμε σιγουρα ακους; και μετα πωπω θα σκασει μυτη το αστερι!!!


Μαριτσάκι μου γλυκο !!!! Ετσι θελω να πιστευω και εγω οτι θα περιμένει η μπουμπου ακομα μερικες μέρες να πάρει και λίγο βάρος... Θα πάω στον γιατρο το απόγευμα και θα σας πω τι μου είπε!!!!
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 20 417472

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Dimitra_Elena έγραψε:
Vivian έγραψε:
Dimitra_Elena έγραψε:
Vivian έγραψε:
Dimitra_Elena έγραψε:
Vivian έγραψε:Καλημέρααααααααα!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 20 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 20 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 20 654316

Καλημέρα αστερι μου με τον αστερία σου και το εκκολαπτόμενο αστεροκοριτσάκι σου!!

Πήγες στο γιατρό για τα πονάκια,ή έχεις το απόγευμα ραντεβού;



Χαχαχα Δημητρούλα μου εισαι απίστευτη!!! Το απόγευμα θα πάω να μου δωσει κανενα χαπάκι γιατι αλλιως βλεπω να βγαινει η μπουμπου!!!


Μην ανησυχείς κοριτσάκι μου,όλα καλά θα πάνε...Κι εμένα με πίεζε από τον 7ο μήνα λόγω ύψους,αλλά γέννησα σχεδόν 39 εβδομάδων.

Έτσι είμαστε οι γυναίκες,ανυπόμονες...Πες της να κάνει λίγη υπομονή! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 20 328109


Όλη μερα αυτο της λέω αλλα για να δούμε θα με ακούσει....Η αλήθεια ειναι ότι δεν θέλω να γεννησω ακόμα ειναι πολυ μικρουλα....

Μην ανησυχείς χαρά μου,όλα καλά θα πάνε και θα το δεις.Πολλά είναι ανυπομονα,αλλά τους αρέσει η κοιλίτσα και μένουν!

Να ξεκουράζεσαι,μην εξαντλείσαι.


Ξεκουράζομαι Δημητρούλα μου.... Με βοηθάει πολύ ο ανδρουλης μου ευτυχως!!!!

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έτσι είναι κι έτσι πρέπει...Να σε βοηθάει ο ΚΟΥΚΛΟΣ μπαμπάς(αυτό το γράφω για να του το δείξεις,γιατί στο fb γράφουμε όλο για σένα και τον μικρό και ζηλεύει....χαχαχαχαχαχα Laughing )

Λίγη υπομονή θα κάνεις και θα προσέχεις λιγουλάκι,κι όλα καλά θα πάνε!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Dimitra_Elena έγραψε:Έτσι είναι κι έτσι πρέπει...Να σε βοηθάει ο ΚΟΥΚΛΟΣ μπαμπάς(αυτό το γράφω για να του το δείξεις,γιατί στο fb γράφουμε όλο για σένα και τον μικρό και ζηλεύει....χαχαχαχαχαχα Laughing )

Λίγη υπομονή θα κάνεις και θα προσέχεις λιγουλάκι,κι όλα καλά θα πάνε!


Θα του το δείξω αμεσως του ζηλιάρη χιχιχιχιχι!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα κορίτσια! τι κάνετε?
εγώ νυστάζω ή μάλλον για να το πω καλύτερα βαριέμαι να κάνω οτιδήποτε εκτός από το να διαβάζω τα νέα σας εδώ!
για πείτε, τι μαγειρεύουμε σήμερα γιατί όπως πάντα κόλλησε το μυαλό πάλι!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ.ΕΧΩ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΕΡΑΝΤΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ.ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΘΕΑ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοριτσάκια μου... θα πάω στον γιατρο σε μιση ώρα να δω τι θα μου πει για τα πονάκια που εχω.... Ευχηθείτε μου καλή τυχη!!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια μου... θα πάω στον γιατρο σε μιση ώρα να δω τι θα μου πει για τα πονάκια που εχω.... Ευχηθείτε μου καλή τυχη!!!!!


καλή τύχη μέσα από την καρδιά μου! ελπίζω να μην είναι τίποτα!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κ απο μενα!ολα καλα να πανε βιβιαν να μας πεις τα καλα συντομα!
εμας δεν εκινησε καλα η μερα(ουτε η νυχτα)!
ο πυρετος του ανδρεα επεσε αλλα σηκωθηκε 2το βραδυ κ τσιριζει χτυπουσε τα ποδια του τι εχει παθει δεν ξερω!κ με το που ξυπναμε παει ο αντρας μου να ντυθει φοραει καλτσες κ..........ειχαν φτιαξει φωλια σφηκες Shocked μες την καλτσα!τον τσιμπησαν αρκετες!ειχαμε σφηκες στο μπαλκονι πρεπει να μπηκαν μες την καλτσα τις μαζεψα βραδυ κ δεν ειδα καμια κινηση!
ευτυχως που δεν ειναι αλλεργικος!
αντε να δουμε τι αλλο σημερα?

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α!!!ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Η ΜΕΡΑ!!!!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!!!ΒΙΒΙΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΘΑ ΔΕΙΣ!!!!ΠΕΣ ΣΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΒΙΑΖΕΤΑΙ!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sktv έγραψε:καλημερα κ απο μενα!ολα καλα να πανε βιβιαν να μας πεις τα καλα συντομα!
εμας δεν εκινησε καλα η μερα(ουτε η νυχτα)!
ο πυρετος του ανδρεα επεσε αλλα σηκωθηκε 2το βραδυ κ τσιριζει χτυπουσε τα ποδια του τι εχει παθει δεν ξερω!κ με το που ξυπναμε παει ο αντρας μου να ντυθει φοραει καλτσες κ..........ειχαν φτιαξει φωλια σφηκες Shocked μες την καλτσα!τον τσιμπησαν αρκετες!ειχαμε σφηκες στο μπαλκονι πρεπει να μπηκαν μες την καλτσα τις μαζεψα βραδυ κ δεν ειδα καμια κινηση!
ευτυχως που δεν ειναι αλλεργικος!
αντε να δουμε τι αλλο σημερα?


ε όχι βρε παιδί μου! τι γκαντεμιά είναι αυτή! φαντάζομαι πόνο που θα του κάνει!
ο μικρός τι έπαθε? μήπως έβλεπε κανένα όνειρο? ή μάλλον θα θέλει διακοπές πάλι! περαστικά και στους δυο! εντάξει τέλος ο πυρετός?

despoinag

despoinag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα!

Sktv τί νύχτα και αυτή! Ελπίζω η μέρα να δείξει τον καλό της εαυτό!!! Περαστικά και στους δύο άντρες σου.

Vivian καλά αποτελέσματα και καθόλου άγχος.

Καλημέρα σε όλες!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια Very Happy
Vivian ολα θα πάνε καλά, θα δείς θα στο πεί και ο γιατρός!!
sktv περαστικά στο μικρούλι σου!!
Geogatou τέλεια θα περασες εχθες στην ακρόπολη.
Μαράκι δώσε μου παραγγελεία να σου στείλω ένα ταψι φαγητό 9 βγάζουμε εδώ σήμερα Very Happy Very Happy

Εγώ είχα μια υπέροχη νύχτα, εχω ακούσει τον μπέμπη μου 1 εβδομαδα τωρα απο ελαφρά κλωτσιδάκια, εχθές όμως καθώς ήμουν ξαπλωμένηγ και διάβαζα ένα βιβλίο το ένιωσα να κινείται παντού στην κοιλίτσα μου, σαν πρωτάρα εγκυούλα βέβαια τα έχασα και δεν ήξερα πως να αντιδράσω ήταν απίστευτο και πήρα και τον αντρούλη μου μες στην νύχτα τηλέφωνο και του το είπα η τρελοεγκυούλα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 20 654316
Να σημειώσω πως ναι μεν είχα ξαναμείνει έγκυος αλλά λόγω οτι το έχασα δεν είχα προλάβει να ακούσω το μωράκι τότε οπότε τωρα ήταν η πρώτη φορά και μου φάνηκε κάπως.
Επίσης το τικεράκι μου είναι λάθος και δείχνει 5'6 μέρες πιο μετά!!

Σε λίγο θα κατέβω παραλία, να κάνω και μια βουτίτσα για εσάς;;;

Πωπω τι με επιασε πρωινιάτικα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 20 215994 λογοδιάροια!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε: Καλημέρα κορίτσια Very Happy
Vivian ολα θα πάνε καλά, θα δείς θα στο πεί και ο γιατρός!!
sktv περαστικά στο μικρούλι σου!!
Geogatou τέλεια θα περασες εχθες στην ακρόπολη.
Μαράκι δώσε μου παραγγελεία να σου στείλω ένα ταψι φαγητό 9 βγάζουμε εδώ σήμερα Very Happy Very Happy

Εγώ είχα μια υπέροχη νύχτα, εχω ακούσει τον μπέμπη μου 1 εβδομαδα τωρα απο ελαφρά κλωτσιδάκια, εχθές όμως καθώς ήμουν ξαπλωμένηγ και διάβαζα ένα βιβλίο το ένιωσα να κινείται παντού στην κοιλίτσα μου, σαν πρωτάρα εγκυούλα βέβαια τα έχασα και δεν ήξερα πως να αντιδράσω ήταν απίστευτο και πήρα και τον αντρούλη μου μες στην νύχτα τηλέφωνο και του το είπα η τρελοεγκυούλα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 20 654316
Να σημειώσω πως ναι μεν είχα ξαναμείνει έγκυος αλλά λόγω οτι το έχασα δεν είχα προλάβει να ακούσω το μωράκι τότε οπότε τωρα ήταν η πρώτη φορά και μου φάνηκε κάπως.
Επίσης το τικεράκι μου είναι λάθος και δείχνει 5'6 μέρες πιο μετά!!

Σε λίγο θα κατέβω παραλία, να κάνω και μια βουτίτσα για εσάς;;;

Πωπω τι με επιασε πρωινιάτικα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 20 215994 λογοδιάροια!!!!


ένα ταψί φαγητό και μια βουτιά στην θάλασσα είναι ότι ακριβώς χρειάζομαι! θα δεχτώ και τις δύο προσφορές!
είδες τι φοβερό συναίσθημα να το ακούς για πρώτη φορά! μαγικό! σου εύχομαι να σε κλοτσάει όλη την μέρα! Very Happy Very Happy έτσι για να καταλαβαίνεις έντονα την παρουσία του!
άσχετο αλλά τι δουλειά κάνετε και βγάζετε 9ταψιά σήμερα???????? εστιατόριο?

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε ερυχαριστώ πολύ Μαρακι μου, ναι μου φάνηκε απίστευτο αυτο που ένιωσα σε ολη την κοιλιά γιατί μια εβδομάδα τωρα μονο ελαφρά κλωτσιδάκια ένιωθα Very Happy Very Happy

Ναι εστιατόριο έχουμε, σε έχω στο φέις; Που να σας ξεχωρίσω τόσες πολλές, σιγά σιγά όμως θα σας μάθω!!!
Σου στέλνω και ένα pm να δείς που είμαι αν δεν με εχεις στο φεις.
Very Happy

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια κι από μένα!

Ελπίζω να είστε όλες καλά σήμερα!!(vivian, sktv)

Εμένα φαγάκι έφτιαξε ο αντρούλης μου χθες το απόγευμα για να πάρουμε στη δουλειά σήμερα (χοιρινό με πατατούλες στο φούρνο), και το βράδυ με πήγε περίπατο μέχρι τα Goodys! Ω ναι μην κοροϊδεύετε! Εγώ το ζήτησα. Ήθελα τόσο πολύ να φάω ένα βρωμοburger ή ένα βρωμοclub και βρωμοπατάτες!

Ωραία ήταν!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μμμμμμμμμ εστιατόριο! αχ και πείνασα!
ευχαριστώ για το ΠΜ αλλά... Embarassed δεν έχω facebook! αν πείσω τον άντρα μου να κάνουμε κοινό προφίλ (όλο ξεχνάω να του το πω!) θα κρατήσω το ΠΜ σου για να σε βρω ! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 20 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις