Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
122 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 122 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 22 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 43]

dimitroula

dimitroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tziz έγραψε:
Όπου έχω πάει διακοπές τα τελευταία χρόνια, έχει καεί ο τόπος...
Τυχαίο??? scratch




Τι λες τωρα! Για την πυροσβεστικη αυτο μπορει να ειναι ενδείξεις εμπρησμού! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! 536304
Να χαιρεσαι τη μανουλα σου! Τωρα το πηρα χαμπαρι! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! 4872


Καλημερα κοριτσιαααααααααααααα! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! 90233



Έχει επεξεργασθεί από τον/την dimitroula στις Τρι Μαρ 29, 2011 8:17 am, 1 φορά

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα ομορφες μανουλες τι κανετε? εγω νυσταζωωω δεν μπορω αλλο αυτη η κορη μου οποτε λειπει ο πατερας της για βαρδια μου βγαζει το λάδι ολη τη νυχτα ... γκρινια ακομα και οταν κοιμαται... εφτιαξα το καφεδακι μου μπας και ξυπνησω λιγακι ...

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κι απο μενα κοριτσια, απο την βροχερη Θεσσαλονικη!!

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
CHRISLA2216 έγραψε:καλημερα κι απο μενα κοριτσια, απο την βροχερη Θεσσαλονικη!!

Μα τι καιρος και αυτος? την μία λιακάδα και την άλλη βροχη....

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ήρια έγραψε:
CHRISLA2216 έγραψε:καλημερα κι απο μενα κοριτσια, απο την βροχερη Θεσσαλονικη!!

Μα τι καιρος και αυτος? την μία λιακάδα και την άλλη βροχη....

ναι πραγματι.. αλλα μεχρι να περασει το πασχα, μαλλον ετσι θα μας παιδευει...

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
CHRISLA2216 έγραψε:
Ήρια έγραψε:
CHRISLA2216 έγραψε:καλημερα κι απο μενα κοριτσια, απο την βροχερη Θεσσαλονικη!!

Μα τι καιρος και αυτος? την μία λιακάδα και την άλλη βροχη....

ναι πραγματι.. αλλα μεχρι να περασει το πασχα, μαλλον ετσι θα μας παιδευει...

Αχ και δεν μπορω καθολου.... εμενα αυτος ο ηλιος ειναι η ζωη μου...!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα κοριτσάρεεεεεεεεεεες μου! τι κάνετε?

Αγγελικούλα να χαίρεσαι την μανούλα σου! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! 654316 τώρα το είδα!

Αθηνάκι, εντάξει είμαστε σήμερα? να δεις τι τραβάω κάθε μήνα στην ωορρηξία! και δεν μου περνάει αμέσως, μου περνάει την επόμενη μέρα! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! 534787

διαβάζω ωραία τα προφιτερόλ ε? αν θυμηθώ να κάνω την συνταγή και όπου γλυκό, μέσα και εγώ!
Ευάκι, Τζω, Δημητρούλα, Βασούλα,Βίβιαν, Δήμητρα(Ήρια) Χρύσλα (ελπίζω να μην ξεχνάω καμία άλλη Embarassed ) τις καλημέρες μου! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! 417472

Βασούλα πώς πάει το παιδί? (άσχετο αλλά έχω αρχίσει και μουρμουράω στον άντρα μου να έρθουμε Καλαμάτα, έστω και για μονοήμερη, όταν έρθει ο καιρός για μπανάκια και θαλασσίτσα! αχαχαχα

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:καλημέρα κοριτσάρεεεεεεεεεεες μου! τι κάνετε?

Αγγελικούλα να χαίρεσαι την μανούλα σου! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! 654316 τώρα το είδα!

Αθηνάκι, εντάξει είμαστε σήμερα? να δεις τι τραβάω κάθε μήνα στην ωορρηξία! και δεν μου περνάει αμέσως, μου περνάει την επόμενη μέρα! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! 534787

διαβάζω ωραία τα προφιτερόλ ε? αν θυμηθώ να κάνω την συνταγή και όπου γλυκό, μέσα και εγώ!
Ευάκι, Τζω, Δημητρούλα, Βασούλα,Βίβιαν, Δήμητρα(Ήρια) Χρύσλα (ελπίζω να μην ξεχνάω καμία άλλη Embarassed ) τις καλημέρες μου! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! 417472

Βασούλα πώς πάει το παιδί? (άσχετο αλλά έχω αρχίσει και μουρμουράω στον άντρα μου να έρθουμε Καλαμάτα, έστω και για μονοήμερη, όταν έρθει ο καιρός για μπανάκια και θαλασσίτσα! αχαχαχα

καλημερουδια και σε σενα μαρακι!!

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα και απο ΕΔω ΜΑΡΑΚΙ ΜΑΣ!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! 215994

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας γεια σας!!!!!!!
α ρε Δήμητρα ακόμα γελάω με τα κουκούτσια! ααχαχαχαχα

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:γεια σας γεια σας!!!!!!!
α ρε Δήμητρα ακόμα γελάω με τα κουκούτσια! ααχαχαχαχα


χαχαχαχχαχαχαχα σταματα μην μας παρουν και χαμπάρι εδω μέσα γιατι αλλιως την πάτησα!!! χαχααχαχαχαχαχχαχαχααχαχχααχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχχαα αλλά σου ειπα ατιμη ελίτσα κάπου είχε κρυφτει... χαχαα

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερααα!!!
τι κανετε?εγω εκανα την βλακεια να μην παω τον μεγαλο σχολειο σημερα και η μικρη μολις καταλαβε οτι ο μεγαλος κοιμαται και δεν ειναι φευγατος αρχισε τις υστεριες!!!το σκατο σου λεει το πρωι ειναι μονο δικη μου η μαμα τι θελει αυτος εδω!!! Shocked Shocked Shocked να την δειτε πως τον διωχνει απο την αγκαλια μου!το ζηλιαροπαπακι!!!
εχω και περιοδο ποναει και το κεφαλι μου!αστα να πανε!!! Crying or Very sad

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:
Μαρία έγραψε:γεια σας γεια σας!!!!!!!
α ρε Δήμητρα ακόμα γελάω με τα κουκούτσια! ααχαχαχαχα


χαχαχαχχαχαχαχα σταματα μην μας παρουν και χαμπάρι εδω μέσα γιατι αλλιως την πάτησα!!! χαχααχαχαχαχαχχαχαχααχαχχααχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχχαα αλλά σου ειπα ατιμη ελίτσα κάπου είχε κρυφτει... χαχαα

τι κανατε παλι???που τσαταρατε και δε μας το ειπατε???

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
Ήρια έγραψε:
Μαρία έγραψε:γεια σας γεια σας!!!!!!!
α ρε Δήμητρα ακόμα γελάω με τα κουκούτσια! ααχαχαχαχα


χαχαχαχχαχαχαχα σταματα μην μας παρουν και χαμπάρι εδω μέσα γιατι αλλιως την πάτησα!!! χαχααχαχαχαχαχχαχαχααχαχχααχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχχαα αλλά σου ειπα ατιμη ελίτσα κάπου είχε κρυφτει... χαχαα

τι κανατε παλι???που τσαταρατε και δε μας το ειπατε???



εεεε οχιιιιι και ειπα να γραψω οτι αμα μας παρει χαμπαρι και το ΕΥΑΚΙ εκει ειναι που την πατησα!!!! χαχαχααχχααα καλημερα σας τι κανετε κυρια μου?

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχαχαχα γεια σου Ευάκι μου! ζηλιάρα η μικρή ε????? βρε η παπιούλα!

άστα μην τα ρωτάς! είναι αυτό που λένε, είναι να μην σου τύχει και την πατήσεις, ή μάλλον την δαγκώσεις στο συγκεκριμένο!!!!! αχαχαχαχα

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Ήρια έγραψε:
Μαρία έγραψε:γεια σας γεια σας!!!!!!!
α ρε Δήμητρα ακόμα γελάω με τα κουκούτσια! ααχαχαχαχα


χαχαχαχχαχαχαχα σταματα μην μας παρουν και χαμπάρι εδω μέσα γιατι αλλιως την πάτησα!!! χαχααχαχαχαχαχχαχαχααχαχχααχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχχαα αλλά σου ειπα ατιμη ελίτσα κάπου είχε κρυφτει... χαχαα

τι κανατε παλι???που τσαταρατε και δε μας το ειπατε???



εεεε οχιιιιι και ειπα να γραψω οτι αμα μας παρει χαμπαρι και το ΕΥΑΚΙ εκει ειναι που την πατησα!!!! χαχαχααχχααα καλημερα σας τι κανετε κυρια μου?

καλημερα και σε σας!!!τα σεβη μου!!!
μετα σε φταιει η μικρη που νυσταζεις???αφου ξημερωσες στο φεις βρε τρελη!!!φαινονται οσα γραψατε???να παω να δω? Razz

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχα φαίνονται φαίνονται! ψάξε ψάξε δεν θα τα βρεις! αχαχαχα όχι θα τα βρεις! αχαχαχαχα

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια μου..Τι κανετε σήμερα? Εγω βλεπω το σπιτι ενα χάλι και βαριεμαι απιστευτα. Βρισκω 1.000.000 προφασεις για να μην κανω τιποτα.( ποναει το δεξι νυχι του αριστερου ποδιου μου, νιαουριζουν οι γατες απεναντι και μου αποσπουν την προσοχη κτλ)...

Βασουλα σου εγραψα το ονομα που θα με βρεις στο facebook δεν το ειδες?Το μαγαζι αυτο με τις ομπρελες που λες ηταν στον πεζοδρομο διπλα σε ενα internet cafe?

Δημητρουλα πάρε με μαζι σου....... Cool

Vivian βγαλε μια φωτο τα προφιτερολ να τα δουμε και εμεις..Καλοφάγωτα

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα Γιάννα! ναι όντως αυτό με το δεξί νύχι του αριστερού ποδιού είναι μεγάλο πρόβλημα! το παθαίνω και εγώ συχνα! αχαχαχαχαχα όπως και τώρα καλή ώρα!

όσια για τα προφιτερόλ, το μόνο πράγμα νομίζω που θα φωτογραφίσει το Βιβιανάκι είναι τα άδεια μπολάκια! εκτός αν πάει για μία ακτινογραφία κοιλίας και τα δεις από εκεί! αχαχαχαχαχαχα
τα έφαγες βρε όλα?

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:αχαχαχα φαίνονται φαίνονται! ψάξε ψάξε δεν θα τα βρεις! αχαχαχα όχι θα τα βρεις! αχαχαχαχα

τα βρηκα τα βρηκα!!!βρε οργιο καλα που δε σου εσπασε δοντι!!!καλα κανω εγω που δε μ'αρεσουν οι ελιες!!!ειναι υπουλες και κρυβονται!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχα Razz

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρία έγραψε:καλημέρα Γιάννα! ναι όντως αυτό με το δεξί νύχι του αριστερού ποδιού είναι μεγάλο πρόβλημα! το παθαίνω και εγώ συχνα! αχαχαχαχαχα όπως και τώρα καλή ώρα!

όσια για τα προφιτερόλ, το μόνο πράγμα νομίζω που θα φωτογραφίσει το Βιβιανάκι είναι τα άδεια μπολάκια! εκτός αν πάει για μία ακτινογραφία κοιλίας και τα δεις από εκεί! αχαχαχαχαχαχα
τα έφαγες βρε όλα?

Μαρια μη το γελας καθολου.. Ξερεις, ειναι πονος αφορητος. Δυνατος, οξυς και κραταει για μερες. Άλλωστε για να κανω δουλειες πρεπει να περπαταω. Πως θα περπαταω αν ποναω?? Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! 534787 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! 534787 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! 534787

Απλα δεν ξερω απο που ακριβως προερχεται.. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! 654316
Το μονο που μπορω να κανω ειναι να καθομαι στον καναπε και να σηκωνομαι για να παιζω με τον ζουζουνο μου και να του φτιαχνω γαλα. Μεχρι εκει..Εσυ απο τι το έπαθες?? cyclops cyclops

Λες τα προφιτερολ να μην υπαρχουν πια ε?? Και ειπα μηπως μας κρατησε κανενα κερασμα.. alien

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κι από μένα!!!
Σήμερα είπα να σηκωθώ πρωί...
Έτσι για αλλαγή. Είχε καταντήσει βαρετό να σηκώνομαι κάθε μέρα στις 14:00.... Shocked

dimitroula έγραψε:
Tziz έγραψε:
Όπου έχω πάει διακοπές τα τελευταία χρόνια, έχει καεί ο τόπος...
Τυχαίο??? scratch


Τι λες τωρα! Για την πυροσβεστικη αυτο μπορει να ειναι ενδείξεις εμπρησμού! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! 536304
Να χαιρεσαι τη μανουλα σου! Τωρα το πηρα χαμπαρι! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! 4872

Καλημερα κοριτσιαααααααααααααα! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! 90233

Λες ε??? Έτσι με πείραζε και ο άντρας μου όταν πήγαμε το 2008 στην Ελαφόνησο κι έπιασε κι εκεί φωτιά...
Και το 2006 που πήγα Χαλκιδική, αφού γύρισα, καιγόταν η Κασσάνδρα...

Gianna_V έγραψε:Καλημερα κοριτσια μου..Τι κανετε σήμερα? Εγω βλεπω το σπιτι ενα χάλι και βαριεμαι απιστευτα. Βρισκω 1.000.000 προφασεις για να μην κανω τιποτα.( ποναει το δεξι νυχι του αριστερου ποδιου μου, νιαουριζουν οι γατες απεναντι και μου αποσπουν την προσοχη κτλ)...

Στο ίδιο καζάνι βράζουμε... Sleep

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tziz πανω κατω αυτο με τις φωτιες το ειχαμε και εμεις. Το καλοκαιρι του 2007 που καιγοταν η Πελοπονησος ειχαμε πει να παμε εκει για γαμηλιο ταξιδι. Προφανως το ακυρωσαμε. Πηγαμε Παργα και επιασε φωτια.
Περσι επιασε φωτια στον Ταυγετο περιπου 3 ωρες αφοτου ειχαμε περασει απο εκει.. Λες να ειναι το καρμα μας?? Shocked Shocked

Στις 14:00 ξυπνας και εσυ ε?? Μια απο τα ιδια..

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια επειδή όπως έχω δηλώσει είμαι και πολύ κουκουβάγια κι έχω πολυ καιρό να παινευτώ για την κόρη μου, θα σας πρίξω!!!

Λοιπόν, από προχθές το βράδυ η κυρία -ούτε 4 μηνών σκατό - γουστάρει να κρατάει το μπιμπερό της!!! Ναι!!! Δεν το κρατάει καλά βέβαια, αλλά μόλις το βλέπει να "έρχεται" απλώνει τα χεράκια και το αρπάζει, ενώ ταυτόχρονα σουφρώνει και τα χειλάκια για να το βάλει στο στόμα!!! Έχω τρελαθεί σας λέω!!
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! 215994

Τώρα παίζει με τα κουκλάκια που κρέμονται στο ρηλάξ...
Η στρουθοκάμηλος έχει πάνω της καθρεφτάκι και καθόταν και το επεξεργαζόταν...
ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ παίζει με αυτά, ΟΛΗ ΜΕΡΑ!!
Ήθελα να 'ξερα δεν τα έχει βαρεθεί???? Αρπάζει την καμηλοπάρδαλη και την τραβάει, που λέω θα της ξεριζώσει τα πόδια!!!

Και σήμερα το απόγευμα θα πάμε για το τρίτο μας εμβόλιο!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Gianna_V έγραψε:
Μαρια μη το γελας καθολου.. Ξερεις, ειναι πονος αφορητος. Δυνατος, οξυς και κραταει για μερες. Άλλωστε για να κανω δουλειες πρεπει να περπαταω. Πως θα περπαταω αν ποναω?? Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! 534787 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! 534787 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! 534787

Απλα δεν ξερω απο που ακριβως προερχεται.. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! 654316
Το μονο που μπορω να κανω ειναι να καθομαι στον καναπε και να σηκωνομαι για να παιζω με τον ζουζουνο μου και να του φτιαχνω γαλα. Μεχρι εκει..Εσυ απο τι το έπαθες?? cyclops cyclops



α άστα μεγάλη ιστορία! εγώ το έπαθα στα καλά καθούμενα εκεί που καθόμουν μια μέρα πέρασε από πάνω ένα μερμήγκι, καλοκαίρι ήταν κυκλοφορούσαν πολλά όπως καταλαβαίνεις,και μετά άρχισε το κακό! τόσο βάρος πώς να το αντέξω! δράμα δράμα μην μου το θυμίζεις! cyclops cyclops


πλάκα πλάκα και εμείς όταν γυρνάγαμε από Λευκάδα, πηγαίνοντας προς Πάτρα, στο δρόμο έπιασε φωτιά, κλείσανε η δρόμοι και διανυκτερεύσαμε Πάτρα! tongue

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 22 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις