Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
89 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 89 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 43]

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασούλα μου τι λες! σιγά μην σας φωρτονόμασταν καλέ! αχαχα
όσο για τον Νικόλα, εννοείτε ότι θα έρθει μαζί, παντού και πάντα μαζί! Very Happy
μακάρι να έρθουμε θέλω και εγώ πολύ! ας ήμαστε καλά μέχρι τότε και όλα θα γίνουν! γιατί σήμερα πήρε κάτι εξετάσεις ο άντρας μου του πατέρα του και δεν είναι και πολύ καλές! ελπίζω να μην έχουμε τρεχάματα! Rolling Eyes τρέχει που τρέχει για άλλους, αυτό μας έλειπε!


αχ με αυτά τα νερά! εκστασιάζονται όλα τα πιτσιρίκια! και εμείς μια από τα ίδια! πάει μου ανοίγει τις βρύσες, πετάει νερά κάτω, τα πετάει στο κεφάλι του, πάει παίρνει κάτι αρκούδια τα βάζει κάτω από το νερό! νερό να είναι και ότι να ναι!

τα έπλυνα τα πιάτα πάω για τα χόρτα τώρα! ουυυυφ!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ!ΑΠΟ ΤΟΝ EXPLORER MΠΑΙΝΩ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΥΠΟΘΕΤΩ,Ε;

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω παλι εκανα το λαθος και της αγορασα ενα σετ ολοκληρωμενο μπανιου για μωρο και την πατησααααααααααααααααααααα ολο μπανιο ηθελε να την κανει αλλα οχι στο μπανιο στο σαλονι παρακαλωωωωωωωωωωωωωωωω

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalliopi έγραψε:ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ!ΑΠΟ ΤΟΝ EXPLORER MΠΑΙΝΩ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΥΠΟΘΕΤΩ,Ε;


ναι ναι πρεπει να το κατεβασεις .... αλλα ειναι πολυ καλυτερο!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ!ΑΠΟ ΤΟΝ EXPLORER MΠΑΙΝΩ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΥΠΟΘΕΤΩ,Ε;

Ναι αλλα ειναι δωρεαν!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:Βασούλα μου τι λες! σιγά μην σας φωρτονόμασταν καλέ! αχαχα
όσο για τον Νικόλα, εννοείτε ότι θα έρθει μαζί, παντού και πάντα μαζί! Very Happy
μακάρι να έρθουμε θέλω και εγώ πολύ! ας ήμαστε καλά μέχρι τότε και όλα θα γίνουν! γιατί σήμερα πήρε κάτι εξετάσεις ο άντρας μου του πατέρα του και δεν είναι και πολύ καλές! ελπίζω να μην έχουμε τρεχάματα! Rolling Eyes τρέχει που τρέχει για άλλους, αυτό μας έλειπε!


αχ με αυτά τα νερά! εκστασιάζονται όλα τα πιτσιρίκια! και εμείς μια από τα ίδια! πάει μου ανοίγει τις βρύσες, πετάει νερά κάτω, τα πετάει στο κεφάλι του, πάει παίρνει κάτι αρκούδια τα βάζει κάτω από το νερό! νερό να είναι και ότι να ναι!

τα έπλυνα τα πιάτα πάω για τα χόρτα τώρα! ουυυυφ!

βαλε τον νικολα να πλυνει τα χορτα αφου του αρεσει να πλατσουριζει στα νερα!!! Wink [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
Μαρία έγραψε:Βασούλα μου τι λες! σιγά μην σας φωρτονόμασταν καλέ! αχαχα
όσο για τον Νικόλα, εννοείτε ότι θα έρθει μαζί, παντού και πάντα μαζί! Very Happy
μακάρι να έρθουμε θέλω και εγώ πολύ! ας ήμαστε καλά μέχρι τότε και όλα θα γίνουν! γιατί σήμερα πήρε κάτι εξετάσεις ο άντρας μου του πατέρα του και δεν είναι και πολύ καλές! ελπίζω να μην έχουμε τρεχάματα! Rolling Eyes τρέχει που τρέχει για άλλους, αυτό μας έλειπε!


αχ με αυτά τα νερά! εκστασιάζονται όλα τα πιτσιρίκια! και εμείς μια από τα ίδια! πάει μου ανοίγει τις βρύσες, πετάει νερά κάτω, τα πετάει στο κεφάλι του, πάει παίρνει κάτι αρκούδια τα βάζει κάτω από το νερό! νερό να είναι και ότι να ναι!

τα έπλυνα τα πιάτα πάω για τα χόρτα τώρα! ουυυυφ!

βαλε τον νικολα να πλυνει τα χορτα αφου του αρεσει να πλατσουριζει στα νερα!!! Wink [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]




χαχχααχχαχαααχαχαχαχχαχααχχαχαχαα ΕΥΑΚΙ σωστηηηηηηη!! αχχααχααχαχαχαχα

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μωρέ δεν είναι κακή ιδέα! αλλά θα πρέπει να τα καθαρίσω πρώτα αχαχαχα

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ!ΑΠΟ ΤΟΝ EXPLORER MΠΑΙΝΩ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΥΠΟΘΕΤΩ,Ε;

Καλλιόπη, αν ανοίξεις το google λογικά κάπου θα το εμφανίσει να το κατεβάσεις.

Λοιπόν η δικιά μου, προσπαθεί να πιάσει το νερό που τρέχει από το ντους... Έχει πολύ πλάκα!! Φαντάζομαι ότι όλα τα παιδάκια το κάνουν... Και βγάζει τη γλώσσα έξω σα να ξερογλείφεται για να "μαζέψει" τις πιτσιλιές!!! Όταν το κάνει αυτό τη φωνάζω βατραχάκι!! Και με κοιτάζει με ένα βλέμμα όλο πονηριά!! Αχ θέλω να τη ρουφήξω στα φιλιά!!!

Τι με έχει πιάσει ρε κορίτσια σήμερα? Όλο για το ζουζούνι μου λέω...

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΛΕΠΩ!ΧΟΧΟΧ!ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ ΟΜΩΣ:ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΩ ΤΑ"ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ"ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΟΕΟ;;;;;;

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:
Τι με έχει πιάσει ρε κορίτσια σήμερα? Όλο για το ζουζούνι μου λέω...

Εισαι μια ευτυχισμενη μανουλα!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 3 50580 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 3 50580 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 3 50580

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tziz έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ!ΑΠΟ ΤΟΝ EXPLORER MΠΑΙΝΩ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΥΠΟΘΕΤΩ,Ε;

Καλλιόπη, αν ανοίξεις το google λογικά κάπου θα το εμφανίσει να το κατεβάσεις.

Λοιπόν η δικιά μου, προσπαθεί να πιάσει το νερό που τρέχει από το ντους... Έχει πολύ πλάκα!! Φαντάζομαι ότι όλα τα παιδάκια το κάνουν... Και βγάζει τη γλώσσα έξω σα να ξερογλείφεται για να "μαζέψει" τις πιτσιλιές!!! Όταν το κάνει αυτό τη φωνάζω βατραχάκι!! Και με κοιτάζει με ένα βλέμμα όλο πονηριά!! Αχ θέλω να τη ρουφήξω στα φιλιά!!!

Τι με έχει πιάσει ρε κορίτσια σήμερα? Όλο για το ζουζούνι μου λέω...

ΑΧ ΜΩΡΕ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ!!!!ΤΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΘΕΙ ΚΑΛΕ,ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΥ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΧΑΖΟΜΑΜΑ!ΚΡΑΤΑ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΜΑ!ΠΟΣΑ ΝΑ ΑΝΤΕΞΟΥΜΕ ΟΙ ΜΑΝΕΣ! Razz Razz Razz

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΛΕΠΩ!ΧΟΧΟΧ!ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ ΟΜΩΣ:ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΩ ΤΑ"ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ"ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΟΕΟ;;;;;;

Νομίζω ότι δεν τα χρειάζεσαι. Το google chrome κρατάει στην αρχική του σελίδα, όλα τα site που επισκέπτεσαι -σαν ιστορικό. Οπότε αυτά στα οποίο μπαίνεις πιο συχνά θα εμφανίζονται πρώτα πρώτα!!
Αν ήμουν στη δουλειά θα σου έλεγα, αλλά εδώ στο σπίτι έχω τον Explorer των windows....

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tziz έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΛΕΠΩ!ΧΟΧΟΧ!ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ ΟΜΩΣ:ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΩ ΤΑ"ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ"ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΟΕΟ;;;;;;

Νομίζω ότι δεν τα χρειάζεσαι. Το google chrome κρατάει στην αρχική του σελίδα, όλα τα site που επισκέπτεσαι -σαν ιστορικό. Οπότε αυτά στα οποίο μπαίνεις πιο συχνά θα εμφανίζονται πρώτα πρώτα!!
Αν ήμουν στη δουλειά θα σου έλεγα, αλλά εδώ στο σπίτι έχω τον Explorer των windows....

ΑΝ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΛΕΕΙ..................ΕΧΩ ΟΟΟΟΟΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΑΜΟ-ΒΑΦΤΙΣΗΣ!ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΙΣΚΩ;;;ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΛΕΜΕ! Razz

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι μωρέ το στρουμπουλάκι μου!!!
Χθες της είχα βάλει ένα ροζ φορεματάκι και ροζ καλσονάκι κι ήταν κούκλα! Κορδελίτσα και δε συμμαζεύεται!
Την είδαν οι γονείς μου (γενέθλια είχε η μάνα μου) και τρελάθηκαν!
Εκεί που τους έσκασε και τα χαμόγελα, τα έκαναν πάνω τους...
Της αδερφής μου, αν και πλησιάζει τους δύο μήνες, δεν είναι σαν τη δικιά μου. Ξέρω πως κάθε παιδάκι έχει τους δικούς του ρυθμούς, αλλά το μόνο που κάνει είναι να γουρλώνει τα μάτια και να σε κοιτάζει. Κι όταν γκρινιάζει κάνει σα γατί, παρατημένο στη μέση του δρόμου!
Έχει κι αυτό την πλάκα του, αλλά όχι να το παινευτώ δηλαδή, η δικιά μου είναι πιο όμορφη, πιο έξυπνη, πιο γλυκιά, πιο "αφράτη", πιο χαμογελαστή, πιο παιχνιδιάρα, πιο....

Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 3 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 3 215994

Φοφίκο σ'αγαπώ πολύ!!!!
Και το τσαντσαμινάκι σου το αγαπώ!!!!

Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 3 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 3 215994

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΑΝ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΛΕΕΙ..................ΕΧΩ ΟΟΟΟΟΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΑΜΟ-ΒΑΦΤΙΣΗΣ!ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΙΣΚΩ;;;ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΛΕΜΕ! Razz

Δεν είμαι σίγουρη για το αν μπορείς να τις "μεταφέρεις" από τον έναν browser στον άλλο.
Αυτό που σίγουρα θα πρέπει να κάνεις είναι να επισκεφθείς τις ιστοσελίδες ξανά και να τις αποθηκεύσεις στα αγαπημένα.
Αλλιώς ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΑΠΛΑ, όταν θα θες να επισκεφθείς κάποια σελίδα από αυτές, άνοιγε τον Ιντερνετ εξπλορερ κι όχι το κρομ.

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Ναι μωρέ το στρουμπουλάκι μου!!!
Χθες της είχα βάλει ένα ροζ φορεματάκι και ροζ καλσονάκι κι ήταν κούκλα! Κορδελίτσα και δε συμμαζεύεται!
Την είδαν οι γονείς μου (γενέθλια είχε η μάνα μου) και τρελάθηκαν!
Εκεί που τους έσκασε και τα χαμόγελα, τα έκαναν πάνω τους...
Της αδερφής μου, αν και πλησιάζει τους δύο μήνες, δεν είναι σαν τη δικιά μου. Ξέρω πως κάθε παιδάκι έχει τους δικούς του ρυθμούς, αλλά το μόνο που κάνει είναι να γουρλώνει τα μάτια και να σε κοιτάζει. Κι όταν γκρινιάζει κάνει σα γατί, παρατημένο στη μέση του δρόμου!
Έχει κι αυτό την πλάκα του, αλλά όχι να το παινευτώ δηλαδή, η δικιά μου είναι πιο όμορφη, πιο έξυπνη, πιο γλυκιά, πιο "αφράτη", πιο χαμογελαστή, πιο παιχνιδιάρα, πιο....

Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 3 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 3 215994

Φοφίκο σ'αγαπώ πολύ!!!!
Και το τσαντσαμινάκι σου το αγαπώ!!!!

Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 3 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 3 215994

Αχ λιωνει η μανουλα!!!! Πολυ συγκινουμε!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tziz έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΑΝ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΛΕΕΙ..................ΕΧΩ ΟΟΟΟΟΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΑΜΟ-ΒΑΦΤΙΣΗΣ!ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΙΣΚΩ;;;ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΛΕΜΕ! Razz

Δεν είμαι σίγουρη για το αν μπορείς να τις "μεταφέρεις" από τον έναν browser στον άλλο.
Αυτό που σίγουρα θα πρέπει να κάνεις είναι να επισκεφθείς τις ιστοσελίδες ξανά και να τις αποθηκεύσεις στα αγαπημένα.
Αλλιώς ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΑΠΛΑ, όταν θα θες να επισκεφθείς κάποια σελίδα από αυτές, άνοιγε τον Ιντερνετ εξπλορερ κι όχι το κρομ.

ΝΑΙ,ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΑΝΟΙΓΕΙ Ο ΕΞΠΛΟΡΕΡ...ΟΠΟΤΕ ΟΛΑ ΟΚ!ΔΕ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ,ΤΟ ΑΤΙΜΟ ΤΟ ΝΤΕΚΑΠΑΖ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΖΗΜΙΑ!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρί Καλλιόπηηηηηηηηη?????? το καψες και εσύ????????? καλός ήρθες στον κόσμο που μυρίζει καμένο! αχαχαχα μαρί και ο explorer ανοίγει! τι νόμιζες? ότι θα θύμωνες που προτίμησες τον google chrome και να σου κάνει κολπάκια? αχαχαχα δεν ξέρω αν τα μεταφέρεις από το ένα στο άλλο αλλά όπως λέει και η Αγγελική, άνοιγε τον explorer να τα βρίσκεις!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:μαρί Καλλιόπηηηηηηηηη?????? το καψες και εσύ????????? καλός ήρθες στον κόσμο που μυρίζει καμένο! αχαχαχα μαρί και ο explorer ανοίγει! τι νόμιζες? ότι θα θύμωνες που προτίμησες τον google chrome και να σου κάνει κολπάκια? αχαχαχα δεν ξέρω αν τα μεταφέρεις από το ένα στο άλλο αλλά όπως λέει και η Αγγελική, άνοιγε τον explorer να τα βρίσκεις!

ΑΗ ΜΑΡΗ ΕΣΥ!ΕΝΑ ΚΟΛΛΗΜΑ ΕΦΑΓΑ ΚΑΙ ΓΩ Κ ΤΟ ΧΤΥΠΑΣ!ΧΑΚΕΡΑ!!!!ΚΑΛΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΣΤΟ ΦΟΥ ΜΠΟΥ ΕΣΥ ΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΣ;;;;

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τσακώθηκα.
Με πετάει συνέχαια το internet, προσπαθώ να πάρω την εξυπηρέτηση πελατών στη forthnet και δεν μου δέχεται τις επιλογές (πιέστε 2 μου λέει, πατάω 2 και μου τα ξαναλέει απο την αρχή). 3 μέρες τώρα αυτό. Παίρνω εδώ στο υποκατάστημα να μου δώσουν κάποιο σταθερό και μου λέει μόνο με αυτό γίνεται επικοινωνία και εμείς σε αυτό επικοινωνούμε. Λέω δηλαδή αν είχα τηλέφωνο με καντράν και όχι αναλογικό θα έμενα με τα προβλήματά μου, έτσι; Τι να κάνω εγώ μου λέει (και φυσικά τι να μου κάνει η κοπέλα, δε μου φταίει) Αλλά να πληρώνονται κανονικά το δίμηνό τους ξέρουν... και βέβαια γιατί να βάλουν σταθερό, αφού ο σύντομος κωδικός που έχουν χρεώνεται κανονικά. Δε θα τους συνέφερε το σταθερό που είναι μέσα στο πάγιο... Mad Mad Mad Αϊ στο διάολο καραγκιόζηδες. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ΟΥΦ τι λέγατε και σας χάνω;

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η ιδέα ήταν της Νομικής από την Κω, είναι και εδώ στο φόρουμ! και επειδή η πρώτη σελίδα που είχε κάνει,δεν δούλευε καθόλου,πήραμε την ιδέα της και έφτιαξα εγώ την σελίδα μήπως και ήμασταν πιο τυχερές και δουλέψει αυτή τη φορά! ΚΑΙ ΝΑΙΙΙΙΙΙ δούλεψεεεεεεε! αχαχαχα


Αθηνάκι? είσαι λίιιιιιγο τσιτωμένη έτσι? δεν είναι στην φαντασία μου ε? αχαχαχα εδώ παιδί μου εμένα μου έκαναν φραγή πριν λίγο καιρό για ένα υπόλοιπο 0,05 λεπτά από τον προηγούμενο δίμηνο! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 3 966307 έχεις να πεις κάτι? δεν νομίζω! και τι να κάνει ο υπάλληλος όταν το είδε, το τακτοποίησε ο ίδιος μέσω συστήματος(εννοείτε ότι δεν μου ζήτησε τα 0,05 λεπτά) και μου έδωσε την απόδειξη και μου είπε ορίστε βάλτε τη στο youtube τώρα να γίνουμε ρεζίλι! αχαχαχαχαχαχα
αλλά κατά τα άλλα δεν έχουμε πρόβλημα είμαι πολύ ευχαριστημένη από την forthnet!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Μαρία έγραψε:Βασούλα μου τι λες! σιγά μην σας φωρτονόμασταν καλέ! αχαχα
όσο για τον Νικόλα, εννοείτε ότι θα έρθει μαζί, παντού και πάντα μαζί! Very Happy
μακάρι να έρθουμε θέλω και εγώ πολύ! ας ήμαστε καλά μέχρι τότε και όλα θα γίνουν! γιατί σήμερα πήρε κάτι εξετάσεις ο άντρας μου του πατέρα του και δεν είναι και πολύ καλές! ελπίζω να μην έχουμε τρεχάματα! Rolling Eyes τρέχει που τρέχει για άλλους, αυτό μας έλειπε!


αχ με αυτά τα νερά! εκστασιάζονται όλα τα πιτσιρίκια! και εμείς μια από τα ίδια! πάει μου ανοίγει τις βρύσες, πετάει νερά κάτω, τα πετάει στο κεφάλι του, πάει παίρνει κάτι αρκούδια τα βάζει κάτω από το νερό! νερό να είναι και ότι να ναι!

τα έπλυνα τα πιάτα πάω για τα χόρτα τώρα! ουυυυφ!

βαλε τον νικολα να πλυνει τα χορτα αφου του αρεσει να πλατσουριζει στα νερα!!! Wink [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]




χαχχααχχαχαααχαχαχαχχαχααχχαχαχαα ΕΥΑΚΙ σωστηηηηηηη!! αχχααχααχαχαχαχα

χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!
Ελπιζω Μαρακι να μην ειναι κατι το σοβαρο και να ειναι καλα ο ανθρωπος!!!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΝΤΕ ΚΑΛΕ,ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΟΜΟΥΝ ΠΩΣ ΠΡΟΣΤΕΘΗΚΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ! Razz

ΑΘΗΝΑ ΜΠΙ ΚΟΥΛ!(ΕΧΩ ΚΑΙ ΛΟΟΥΕΡ) Razz

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασούλα μου μάλλον σοβαρό είναι, είναι στο συκώτι και είναι όγκος μάλλον, απλά να κάνει κιάλλες εξετάσεις να δούμε περί τίνος πρόκειται! ελπίζω να είναι καλοήθης! τουλάχιστον δεν αισθάνεται τίποτα, δεν έχει πάρει χαμπάρι τίποτα!


καλέ Καλλιόπη εγώ σε έβαλα! αχαχαχα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις