Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
319 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 319 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
GEODATOU έγραψε:ΔΕΝ ΚΡΥΩΣΕ ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΛΛΗΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΙΩΣΗ.ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΕΚΑΝΕ ΔΙΑΡΡΟΙΕΣ,ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΛΛΗΣΕ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ.ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ!!!!Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΖΟΥΖΟΥΝΑ???

Μια χαρά είναι,τραγουδάει όλη μέρα...Αφού το βράδυ προτού κοιμηθώ ακόμα αντηχεί στα αφτιά μου η φωνή της!

Περαστικά να είναι βρε Γεωργία μου,εντάξει είναι μέσα στο πρόγραμμα κι αυτά...Κι αυτό το καημένο ταλαιπωρείται.

Καλημέρα Ελενάκι μου!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
naysika έγραψε:
καλημερα και απο εμενα!!!γεωργια μου περαστηκα σας να ειναι!!αμαν βρε παιδι μου !!και ακομα δεν ανοιξαν και τα σχολεια!
[/quote]


μην μιλάτε για σχολεία... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:


μην μιλάτε για σχολεία... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

ΣΟΥ ΞΑΝΑΛΕΩ:ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ!!!ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΕΠΙΣΗΣ!!!!ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ!!!ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΟΛΟ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟΝ....ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ!!!ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΑ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσακια!!!

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
markellajohny έγραψε:καλημερα κοριτσακια!!!

Καλημέρα markellajohny!!!

Κορίτσια κι εμένα με έχει πιάσει φοβία με το σχολείο,κι είναι πολύ νωρίς ακόμα...

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
περαστικα σας γεωργια!!!!!!
μαρια μου θα το συνηθησεις σιγα σιγα το σχολειο!!!!!υπομονη!κ σου πα βαλε μπρος για κανα δευτερο!!!!!!

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα σε ολα τα κοριτσια κ στα νινακια σας sunny sunny

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:
Μαρία έγραψε:


μην μιλάτε για σχολεία... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

ΣΟΥ ΞΑΝΑΛΕΩ:ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ!!!ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΕΠΙΣΗΣ!!!!ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ!!!ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΟΛΟ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟΝ....ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ!!!ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΑ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Razz Razz Razz σοβαρά μιλάς? δεν το πιστεύω! και μένα με ρωτάει συνέχεια! θα με πας σχολείο τώρα? δεν αγχώνομαι γι'αυτό, το ξέρω ότι θα του αρέσει! αλλά έχω ένα σωρό άλλα να με αγχώνουν!


sktv έγραψε:περαστικα σας γεωργια!!!!!!
μαρια μου θα το συνηθησεις σιγα σιγα το σχολειο!!!!!υπομονη!κ σου πα βαλε μπρος για κανα δευτερο!!!!!!


ναι ναι θα το κάνω, είπαμε αυτό το μήνα που θα μου πάει, θα το κάνω, όχι το μωρό! την προσπάθεια! Wink για΄τι δεν πάει άλλο ο μικρός έφτασε 4! θα υπάρχει χάσμα γενεών μετά! Razz

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια. Δευτερη μέρα το γραφείο σήμερα και βαριέμαι.... Αχ πότε θα έρθει η Παρασκευή.....

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
chrisi καλημερα μην σκεφτεσαι την παρασκευη θα πανικοβληθεις!ειναι μολις τριτη! Shocked
μαρακι χασμα γεννεων ? Laughing καλο!!!!! Razz Razz Razz

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sktv έγραψε:
μαρακι χασμα γεννεων ? Laughing καλο!!!!! Razz Razz Razz


τι να πω βρε Σοφάκι? Razz
φαντάζεσαι τον ένα να πηγαίνει δημοτικό και το άλλο να κάνει ακόμα ουα ουά στην κούνια? ΕΦΙΑΛΤΙΚΟ!!!!!!!! Razz Razz
Ο ένας να ζητάει μηχανάκι και το άλλο να το αλλάζω ακόμα πάνες! ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΕΦΙΑΛΤΙΚΟ!!!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 35 585182

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:
sktv έγραψε:
μαρακι χασμα γεννεων ? Laughing καλο!!!!! Razz Razz Razz


τι να πω βρε Σοφάκι? Razz
φαντάζεσαι τον ένα να πηγαίνει δημοτικό και το άλλο να κάνει ακόμα ουα ουά στην κούνια? ΕΦΙΑΛΤΙΚΟ!!!!!!!! Razz Razz
Ο ένας να ζητάει μηχανάκι και το άλλο να το αλλάζω ακόμα πάνες! ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΕΦΙΑΛΤΙΚΟ!!!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 35 585182
με αποτελειωσες!!!!!!! affraid κ μενα δεν μαρεσει η μεγαλη διαφορα ηλικιας!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sktv έγραψε:
Μαρία έγραψε:
sktv έγραψε:
μαρακι χασμα γεννεων ? Laughing καλο!!!!! Razz Razz Razz


τι να πω βρε Σοφάκι? Razz
φαντάζεσαι τον ένα να πηγαίνει δημοτικό και το άλλο να κάνει ακόμα ουα ουά στην κούνια? ΕΦΙΑΛΤΙΚΟ!!!!!!!! Razz Razz
Ο ένας να ζητάει μηχανάκι και το άλλο να το αλλάζω ακόμα πάνες! ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΕΦΙΑΛΤΙΚΟ!!!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 35 585182
με αποτελειωσες!!!!!!! affraid κ μενα δεν μαρεσει η μεγαλη διαφορα ηλικιας!


εντάξει εσένα σε παίρνει λίγο ακόμα, εμένα όμως... και πάνω που κοντεύει να ανεξαρτητοποιηθεί, φτου και από την αρχή! Very Happy

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αν δεν ειχα την αποβολη το νοεμβριο θα ηταν κ αυτο μαζι μας Sad
τεσπα....οποτε κ να ρθει!!
αφου θα βαλετε μπρος σου ευχομαι γρηγορα τον ιουνιο-ιουλιο με ενα τεταρτο μελος!!!!!!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια!

Τι είχε τέλος πάντων η χθεσινή νύχτα και δεν ησυχάσαμε?
Γεωργία κι εγώ έχω διάρροια και υποψιάζομαι και ο άντρας μου, αφού τον "άκουσα" πρωί πρωί στην τουαλέτα χιχιχιχι! Είναι ίωση λες?
Κι έλεγα ότι φταίει το ροκφόρ...
Ξύπνησα 4:45 από πόνο στην κοιλίτσα κι έτρεχα πάλι στο πίπι-ρουμ...
Μετά δε με έπαιρνε ο ύπνος με τίποτα...
Και είχε μια ΦΟΟΟΟΟΟΒΕΡΗΗΗΗΗΗ δροσούλα! Είχα σκεπαστεί για να μην κρυώνω!
Όλο το αεράκι από την Πάρνηθα μέσα στο σπίτι μας! (το βράδυ αφήνουμε και τα παντζούρια ανοιχτά για να φυσάει λίγο)
Κι έχω κι άλλο νέο! Χαζό είναι αλλά νιώθω περίφημα!
Φοράω τζιν! Ναι!
Είχα πάρει κάτι τζιν εγκυμοσύνης από τα prenatal τώρα στις εκπτώσεις (9€ το ένα!) και τώρα που δρόσισε λίγο είπα να τα φορέσω! Είναι απίστευτο! Μετά από 3 ολόκληρους μήνες, και κάτι ψιλά, μπορώ και ξαναφοράω τζιν!!!!!

Άσχετο: φαΐ χθεσινό (μακαρόνια με σάλτσα). Τι να κάνεις? Γιόρταζε ο brother χθες και ήμασταν επίσκεψη. Δε μαγείρεψα...

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!

Τι είχε τέλος πάντων η χθεσινή νύχτα και δεν ησυχάσαμε?
Γεωργία κι εγώ έχω διάρροια και υποψιάζομαι και ο άντρας μου, αφού τον "άκουσα" πρωί πρωί στην τουαλέτα χιχιχιχι! Είναι ίωση λες?
Κι έλεγα ότι φταίει το ροκφόρ...
Ξύπνησα 4:45 από πόνο στην κοιλίτσα κι έτρεχα πάλι στο πίπι-ρουμ...
Μετά δε με έπαιρνε ο ύπνος με τίποτα...
Και είχε μια ΦΟΟΟΟΟΟΒΕΡΗΗΗΗΗΗ δροσούλα! Είχα σκεπαστεί για να μην κρυώνω!
Όλο το αεράκι από την Πάρνηθα μέσα στο σπίτι μας! (το βράδυ αφήνουμε και τα παντζούρια ανοιχτά για να φυσάει λίγο)
Κι έχω κι άλλο νέο! Χαζό είναι αλλά νιώθω περίφημα!
Φοράω τζιν! Ναι!
Είχα πάρει κάτι τζιν εγκυμοσύνης από τα prenatal τώρα στις εκπτώσεις (9€ το ένα!) και τώρα που δρόσισε λίγο είπα να τα φορέσω! Είναι απίστευτο! Μετά από 3 ολόκληρους μήνες, και κάτι ψιλά, μπορώ και ξαναφοράω τζιν!!!!!

Άσχετο: φαΐ χθεσινό (μακαρόνια με σάλτσα). Τι να κάνεις? Γιόρταζε ο brother χθες και ήμασταν επίσκεψη. Δε μαγείρεψα...


καλημέρα!!!!!!!!
να χαίρεσαι τον bro!
και εγώ μουσακά από εχτές! άσχετο!
τελικά μπορεί να κυκλοφορεί καμιά ίωση! θεός φυλάξει! περαστικούλια!
το ότι μπορείς και φοράς τζιν παρόλο που είσαι έγκυος, για μένα είναι τουλάχιστον κατόρθωμα! δεν μπορώ την ζέστη, φουντώνω, καίγομαι μιλάμε!και ΔΕΝ έιμαι και έγκυος!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!ΒΛΕΠΩ ΕΙΧΑΤΕ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑΚΕΣ ΝΥΧΤΕΣ!ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ!
ΕΓΩ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΩ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ...ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΔΗΛΑΔΗ,ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ...ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΜΑΥΡΙΛΑ Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΕΔΩ,ΚΑΙ ΦΥΣΑΕΙ ΚΙΟΛΑΣ,ΑΦΗΣΤΕ......

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!ΒΛΕΠΩ ΕΙΧΑΤΕ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑΚΕΣ ΝΥΧΤΕΣ!ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ!
ΕΓΩ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΩ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ...ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΔΗΛΑΔΗ,ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ...ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΜΑΥΡΙΛΑ Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΕΔΩ,ΚΑΙ ΦΥΣΑΕΙ ΚΙΟΛΑΣ,ΑΦΗΣΤΕ......


αχ Καλλιόπη μου πως μου αρέσει η μαυρίλα στον ουρανό και οι βροχές! αλλά μάλλον δεν αρέσει σε εσένα, οπότε μην σου χαλάω τη διάθεση και άλλο! Very Happy καλή σου μέρα!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 35 417472

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!ΒΛΕΠΩ ΕΙΧΑΤΕ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑΚΕΣ ΝΥΧΤΕΣ!ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ!
ΕΓΩ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΩ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ...ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΔΗΛΑΔΗ,ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ...ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΜΑΥΡΙΛΑ Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΕΔΩ,ΚΑΙ ΦΥΣΑΕΙ ΚΙΟΛΑΣ,ΑΦΗΣΤΕ......


αχ Καλλιόπη μου πως μου αρέσει η μαυρίλα στον ουρανό και οι βροχές! αλλά μάλλον δεν αρέσει σε εσένα, οπότε μην σου χαλάω τη διάθεση και άλλο! Very Happy καλή σου μέρα!

ΟΧΙ ΜΩΡΕ ΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ...ΚΑΙ ΜΕΝΑ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΑ ΤΟΥ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟΥ!ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΙΟΝΙΣΕΙ ΤΩΡΑ ΚΑΡΦΑΚΙ ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΙΓΕΤΑΙ!ΕΧΩ ΤΟ ΓΙΟΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΑ...ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΗ ΒΓΩ ΒΟΛΤΑ!!!! Wink

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
ΟΧΙ ΜΩΡΕ ΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ...ΚΑΙ ΜΕΝΑ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΑ ΤΟΥ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟΥ!ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΙΟΝΙΣΕΙ ΤΩΡΑ ΚΑΡΦΑΚΙ ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΙΓΕΤΑΙ!ΕΧΩ ΤΟ ΓΙΟΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΑ...ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΗ ΒΓΩ ΒΟΛΤΑ!!!! Wink


Wink έτσι! άμα έχεις το αγγελούδι σου, τίποτα άλλο δεν σε νοιάζει! Very Happy

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi να έρθω????

Μαράκι σ' ευχαριστώ για τις ευχές (για τον αδερφό). Χθες γιόρταζε πολύς κόσμος... Έχω ξάδερφο, νονά, μια φίλη-γνωστή στο Βόλο, και είχε και γενέθλια ο μαρτυριάρης μας.
Άστα μουρλάθηκα στα τηλέφωνα. Κι αυτό το κινητό όσο προσπαθώ να το αποφεύγω τόσο πιο πολύ αναγκάζομαι να το χρησιμοποιώ...

Όσο για τα τζιν, παλιά ήταν το δεύτερο δέρμα μου! Χειμώνα καλοκαίρι. Καβαλούσα και το μηχανάκι κι έπρεπε να φοράω ρούχα που με προφυλάσσουν.
Φέτος ούτε εγώ τα μπορούσα. Πρώτον με έσφιγγαν (ακόμα και στο 2ο-3ο μήνα, πονούσε πολύ η κοιλιά μου) και δεύτερον δεν άντεχα ούτε να το ακουμπάω!
Εξάψεις τρελές! Αγόρασα φουστανάκια κι έλεγα "μα τι ηλίθια ήμουν τόσα χρόνια!"
Αλλά σήμερα έχει δροσούλα.
Έχουμε και το aircondition εδώ στη δουλειά, το ίδιο και το τουτού μου, ε, στο σπίτι θα το βγάλω πια. Θα μείνω με το βρακί!

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα βιβιαν τι κανεις?πως ειναι η μπεμπα?
tziz προσεχε μην κολλησεις τπτ!!!!τζιν ακουω κ βγαζω σπυρακια επι τοπου!δεν τα μπορω καθολου το καλοκαιρι!!!!!!
κ μενα η ψυχολογια χαλια ειναι θα θελα μια βροχη με πολυ μπουμπουνιτο!!!!!!!!!!!!!!!κ να ρχεται ο ανδρεας τρομαγμενος στην αγκαλια μου κ να κουρνιαζει σαν περιστερακι!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sktv έγραψε:καλημερα βιβιαν τι κανεις?πως ειναι η μπεμπα?
κ μενα η ψυχολογια χαλια ειναι θα θελα μια βροχη με πολυ μπουμπουνιτο!!!!!!!!!!!!!!!κ να ρχεται ο ανδρεας τρομαγμενος στην αγκαλια μου κ να κουρνιαζει σαν περιστερακι!


Καλημέρα Σοφάκι μου.... Καλα ειναι η μικρη αυριο θα πάμε στον γιατρο να δουμε αν πηρε βάρος!!! Εσυ επιτελους κοιμηθηκες ε;;; χιχι

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάρτε και τη φωτό μου πάνω σε μία XT125 (πριν αρκετά χρόνια βέβαια) σε μία έκθεση μοτοσυκλέτας!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις