Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
49 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 49 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:ΑΛΛΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΗΚΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ!

ειδες τι πεθερα εχεις βρε!!!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ....ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ....ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΕ ΘΥΜΗΘΗΚΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΝΑΛΑΜΠΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ....<<Α!ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙΣ......>>ΑΛΛΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΗΚΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ!

Καλημέρα και χρόνια πολλά για χθες και από μένα. Δεν πειράζει μια μέρα καθυστέρηση εεε? Στο κάτω κάτω η γιορτή κρατάει 40 ημέρες. Δεν το ήξερα οτι εχθές γιόρταζαν οι Αθηνούλες.
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 39 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 39 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 39 417472

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα πέρα ως πέρα! τι κάνετε? αχ δροσούλα ε? να μην πω ψωφόκρυο τα ξημερώματα! Laughing
σήμερα λέμε να πάμε το παιδάκι μας σε έναν παιδίατρο, όχι τον δικό μας, μπας και μας λύσει επιτέλους το θέμα γιατί το παιδί κάνει συνέχεια εμετούς εδώ και 3 χρόνια περίπου! έχει ξελιγωθεί το παιδάκι μου και κανένας δεν του βρίσκει τίποτα! έχω αγανακτήσει! για να δούμε, αν και δεν έχω και πολλές ελπίδες!
έτσι μπήκα να σας πω μια καλημέρα γιατί δεν ξέρω τι ώρα θα ξεμπερδέψουμε! Rolling Eyes

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΗΝ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΠΕΘΕΡΑ ΠΡΩΙ-ΠΡΩΙ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ!!!!ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΠΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΧΡΥΣΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΗΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΚΥΛΙΑ.ΣΥΖΗΤΟΥΣΑΜΕ ΠΡΟΧΤΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΚΟ ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΑΡΧΙΣΑΝ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΕΓΡΑΨΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ 13 ΜΗΝΩΝ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΗΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΑΚΟΜΑ Ο ΚΑΛΗΜΕΝΟΥΛΗΣ.ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΕΓΩ ΓΙΝΟΜΑΙ ΤΟΥΡΚΟΣ!!!!!ΤΗΣ ΛΕΩ ΤΙ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΩΡΕ ΜΗΤΕΡΑ.ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΡΥΣΙ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟΣ.ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΧΡΟΝΙΣΕΙ.ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ.ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΙΚΡΟΣ ΠΗΓΕ.ΝΑΙ,ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΑΩ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑ 3 ΜΗΝΕΣ ΟΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ!!!ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ Η ΩΡΑΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΑΣ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΠΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΙΣΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΑΔΙΚΗΜΕΝΑ - ΚΑΤΑΤΡΕΓΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ!!!!ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
athina24 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ....ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ....ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΕ ΘΥΜΗΘΗΚΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΝΑΛΑΜΠΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ....<<Α!ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙΣ......>>ΑΛΛΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΗΚΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ!

Καλημέρα και χρόνια πολλά για χθες και από μένα. Δεν πειράζει μια μέρα καθυστέρηση εεε? Στο κάτω κάτω η γιορτή κρατάει 40 ημέρες. Δεν το ήξερα οτι εχθές γιόρταζαν οι Αθηνούλες.
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 39 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 39 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 39 417472

καλημερα και χρονια πολλα Αθηνα!δεν ηξερα οτι γιορταζεις! Very Happy

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ.....
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ.....ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΑΖΙ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΤΟ ΔΡΟΜΟ.....ΞΥΣΑΝ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΙΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΤΡΩΣΟΥΝ ΑΣΦΑΛΤΟ....ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΧΩ ΞΕΣΚΟΝΙΣΕΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΕΙ 1....ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΥΓΩ......ΑΣΕ Η ΦΑΣΑΡΙΑ...ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:καλημέρα πέρα ως πέρα! τι κάνετε? αχ δροσούλα ε? να μην πω ψωφόκρυο τα ξημερώματα! Laughing
σήμερα λέμε να πάμε το παιδάκι μας σε έναν παιδίατρο, όχι τον δικό μας, μπας και μας λύσει επιτέλους το θέμα γιατί το παιδί κάνει συνέχεια εμετούς εδώ και 3 χρόνια περίπου! έχει ξελιγωθεί το παιδάκι μου και κανένας δεν του βρίσκει τίποτα! έχω αγανακτήσει! για να δούμε, αν και δεν έχω και πολλές ελπίδες!
έτσι μπήκα να σας πω μια καλημέρα γιατί δεν ξέρω τι ώρα θα ξεμπερδέψουμε! Rolling Eyes

καλημερα μαρια μου!να μας πεις τι εγινε οταν γυρισετε!αντε καλη επιτυχια!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 39 417472

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεωργια μου στο ελεγα καμια πεθερα δε βλεπει ισια κορη και νυφη πως να το κανουμε!!!κι εσυ αυριο μεθαυριο δε θα αγαπας το ιδιο κορη και νυφη!οτι θα προσφερεις στη νυφη θα ειναι για τον γιο σου και εμμεσα για αυτην!!!τωρα η δικη μου πεθερα που δεν εχει κορη τι αγαπαει?!δε ξερω...ισως μονο τα εντερα της....

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:γεωργια μου στο ελεγα καμια πεθερα δε βλεπει ισια κορη και νυφη πως να το κανουμε!!!κι εσυ αυριο μεθαυριο δε θα αγαπας το ιδιο κορη και νυφη!οτι θα προσφερεις στη νυφη θα ειναι για τον γιο σου και εμμεσα για αυτην!!!τωρα η δικη μου πεθερα που δεν εχει κορη τι αγαπαει?!δε ξερω...ισως μονο τα εντερα της....

ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΑ.............ΜΗΠΩΣ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΥΦΗΠΙΟ ΠΟΛΥ?ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΞΥΠΜΗ ΟΣΟ ΕΣΥ...... Wink

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:
Ευάκι έγραψε:γεωργια μου στο ελεγα καμια πεθερα δε βλεπει ισια κορη και νυφη πως να το κανουμε!!!κι εσυ αυριο μεθαυριο δε θα αγαπας το ιδιο κορη και νυφη!οτι θα προσφερεις στη νυφη θα ειναι για τον γιο σου και εμμεσα για αυτην!!!τωρα η δικη μου πεθερα που δεν εχει κορη τι αγαπαει?!δε ξερω...ισως μονο τα εντερα της....

ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΑ.............ΜΗΠΩΣ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΥΦΗΠΙΟ ΠΟΛΥ?ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΞΥΠΜΗ ΟΣΟ ΕΣΥ...... Wink

δεν εχει αλλη νυφη αλλα πραγματικα ευχομαι να καταλαβει οτι με τη σταση της απωθει και τα παιδια της ακομη και να της φερθει το λιγοτερο σωστα της κοπελας!!!γιατι εμενα οπως βλεπεις...

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!!!!!εχει θπεροχη δροσια σημερα!!!!χθες πηγαμε για το εμβολιο το καμαρι μου εγινε 95εκ.θα γινει ο μελλοντικος παπαλουκας Laughing
μαρια να μας ενημερωσεις για το τι εγινε!
γεωργια παντα τα παιδια της νυφης θα ναι λιγο πιο κατω απο τα παιδια της κορης!!!!!

α!ο μπαμπας μου μου αγορασε ποδηλατο για τη μελλοντικη γιορτη μου!!!!ενθουσιαστηκα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 39 654316

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sktv έγραψε:

α!ο μπαμπας μου μου αγορασε ποδηλατο για τη μελλοντικη γιορτη μου!!!!ενθουσιαστηκα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 39 654316

κι ελεγα οτι ο δικος μου μπαμπας αργησε να μου παρει ποδηλατο που μου το πηρε οταν αρχιζα το λυκειο!!!! Razz Razz Razz μπαμπακουλη σε αδικησα Sad Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 39 35468

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalhmeraaaaaaaa κουκλες

http://www.gatospito.com

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
sktv έγραψε:

α!ο μπαμπας μου μου αγορασε ποδηλατο για τη μελλοντικη γιορτη μου!!!!ενθουσιαστηκα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 39 654316

κι ελεγα οτι ο δικος μου μπαμπας αργησε να μου παρει ποδηλατο που μου το πηρε οταν αρχιζα το λυκειο!!!! Razz Razz Razz μπαμπακουλη σε αδικησα Sad Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 39 35468
ειχαν παρει στον αδερφο μου οταν ηταν νηπια εμενα καποιος μου ειχε δωσει(μεταχειρισμενο) στην α γυμνασιου με πηρε ο νονος κ την περασα ετσι,τωρα που ειχαν απεργια τα βενζιναδικα πηγε πηρε ο μπαμπας για τον αυετο του κ μου υποσχεθηκε οτι θα παρει κ μενα!!!!!
αχ τον καημενο το μπαμπα σου τι θα τραβηξε Razz

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sktv έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
sktv έγραψε:

α!ο μπαμπας μου μου αγορασε ποδηλατο για τη μελλοντικη γιορτη μου!!!!ενθουσιαστηκα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 39 654316

κι ελεγα οτι ο δικος μου μπαμπας αργησε να μου παρει ποδηλατο που μου το πηρε οταν αρχιζα το λυκειο!!!! Razz Razz Razz μπαμπακουλη σε αδικησα Sad Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 39 35468
ειχαν παρει στον αδερφο μου οταν ηταν νηπια εμενα καποιος μου ειχε δωσει(μεταχειρισμενο) στην α γυμνασιου με πηρε ο νονος κ την περασα ετσι,τωρα που ειχαν απεργια τα βενζιναδικα πηγε πηρε ο μπαμπας για τον αυετο του κ μου υποσχεθηκε οτι θα παρει κ μενα!!!!!
αχ τον καημενο το μπαμπα σου τι θα τραβηξε Razz

αστα να πανε τι τραβηξε!!!να σου πω την αληθεια ποτε δε του κλαφτηκα για ποδηλατο!απο την μια φοβοτανε μεσα στην θεσσαλονικη και απο την αλλα ηταν πολυ καιρο ανεργος και ειχα μαθει να εκτιμω και τα μεταχειρισμενα ρουχα και πανω απο ολα το φαγακι καθε μερα!αλλα δεν απαιτουσα τιποτα.και ειμαι περηφανη γι'αυτον που παρολο που ηταν μικρος ειχε την ωριμοτητα να μας μαθει απο μικρες να αρκουμαστε στα λιγα και ποτε δε μας στερησε την μορφωση(βλεπε αγγλικα και μουσικη) και τα βιβλια!!!και τοτε που βρηκε μονιμη δουλεια μας πηρε και ποδηλατο!!!βεβαια εγω τοτε ντρεπομουν να παω βολτα με ποδηλατο την ωρα που οι "φιλες" μου γαμπριζανε!!! Razz

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ οι καημενοι μπαμπαδες παντα προσπαθουν για το καλυτερο!!!!!!κ ο δικος μου οταν γεννηθηκα 22 ητανε Shocked
ε στα 17 δεν μπορεις να κυκλοφορεις με το ποδηλατο!!!!!εχουν αλλα προτεραιοτητα!!!!! Razz

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια, καλό μήνα αν και καθυστερημένα βέβαια.
Εγώ μόλις γύρισα απο την κλινική και είμαι καλά απλά ξεκούραση μου είπε ο γιατρός. Φυσικά τώρα έχω πλακωθεί στο πρωινό γιατί με είχε κόψει πείνα.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε:Καλημέρα κορίτσια, καλό μήνα αν και καθυστερημένα βέβαια.
Εγώ μόλις γύρισα απο την κλινική και είμαι καλά απλά ξεκούραση μου είπε ο γιατρός. Φυσικά τώρα έχω πλακωθεί στο πρωινό γιατί με είχε κόψει πείνα.

καλημερουδια!!!καλα σου ειπε ο γιατρος!ξεκουραση και παλι ξεκουραση!καλη ορεξη!!!φαε και για εμας που εχουμε τρελαθει στη διαιτα μπας και χασουμε κανενα κιλακι!!! Laughing

kotopoulaki

kotopoulaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα σε ολες! σημερα εχει γενεθλια ο αντρακος μου! γινεται 1!!!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ....ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΠΙΤΣΙΡΙΚΟ ΣΟΥ....ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ!ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
vasoula έγραψε:Καλημέρα κορίτσια, καλό μήνα αν και καθυστερημένα βέβαια.
Εγώ μόλις γύρισα απο την κλινική και είμαι καλά απλά ξεκούραση μου είπε ο γιατρός. Φυσικά τώρα έχω πλακωθεί στο πρωινό γιατί με είχε κόψει πείνα.

καλημερουδια!!!καλα σου ειπε ο γιατρος!ξεκουραση και παλι ξεκουραση!καλη ορεξη!!!φαε και για εμας που εχουμε τρελαθει στη διαιτα μπας και χασουμε κανενα κιλακι!!! Laughing

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!

Κοτοπουλάκι να χαίρεσαι τον κούκλο σου, να τα χιλιάσει και να είναι πάντα ευτυχισμένος.

kotopoulaki

kotopoulaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
athina24 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ....ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΠΙΤΣΙΡΙΚΟ ΣΟΥ....ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ!ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!
ευχαριστω πολυ να εισαστε και εσεις παντα καλα. νομιζω εμεις κανουμε την ιδια δουλεια η κανω λαθος? εγω εχω μαγαζι.

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλημέρα κορίτσια μου!!!

Πάλι χθες είχαμε πρόβλημα με την σύνδεση,δεν μπόρεσα να "μπω" καθόλου!


kotopoulaki

kotopoulaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
vasoula έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
vasoula έγραψε:Καλημέρα κορίτσια, καλό μήνα αν και καθυστερημένα βέβαια.
Εγώ μόλις γύρισα απο την κλινική και είμαι καλά απλά ξεκούραση μου είπε ο γιατρός. Φυσικά τώρα έχω πλακωθεί στο πρωινό γιατί με είχε κόψει πείνα.

καλημερουδια!!!καλα σου ειπε ο γιατρος!ξεκουραση και παλι ξεκουραση!καλη ορεξη!!!φαε και για εμας που εχουμε τρελαθει στη διαιτα μπας και χασουμε κανενα κιλακι!!! Laughing

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!

Κοτοπουλάκι να χαίρεσαι τον κούκλο σου, να τα χιλιάσει και να είναι πάντα ευτυχισμένος.
σιδερενια! ευχαριστω πολυ και περαστικα!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΙ ΣΥΝΔΕΣΗ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις