Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
34 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 34 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ κριστι μαλιασε η γλωσσα μ δεν μπορω ν γκρινιαζω συνεχεια
ποτε κ ποτε
αντε εσεις που δουλευετε χρυσα μ κανωνησε κεσυ αστερι μ ν ερθεις ναι

27» Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 2 Empty . Δευ Ιαν 21, 2013 12:11 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ρε κοριτσια αντε πειτε ποτε να βρεθουμε!!ωραια θα ειναι!μην το αφηνουμε γιατι δεν θα γινει ποτε!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω τωρα που δεν δουλευω ακομα ειμαι ελευθερη ολες της μερες .κ νομιζω καλητερα πρωι ν γινει αμασυμφωνειτε ολες

29» Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 2 Empty . Δευ Ιαν 21, 2013 12:33 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω δεν εχω θεμα αν θα ειναι απογευμα η πρωι.αρκει να εχει ξυπνησει το μωρο και να εχει φαει.και σε παιδοτοπο δεν θελω να ερθει σε επαφη με αλλα παιδακια.αλλα αποφασιστε εσεις και αν ειναι θα ερθω μονη μου.

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω θα παρω και την μικρη μαζι μου δεν εχω που ν την αφησω

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εφυγε η μανουλα μ..
εκανα κ τις εξετασεις,στις 7/2 θα παω να τις παρω..

Μαρθαλενα μ κι εσυ κλωτσιες,ε; αχ..

Σακιρα χαιρομαι για σενα!που κοιμηθηκες εννοω!εμενα παλι ενω κοιμοταν ολο το βραδυ κ της εβγαζα ζιζι κ αποκοιμιοταν μετα απο λιγο,τωρα μαλλον δε χωρταινει κ μασουλαει,μασουλαει αλλα βλεπω οτι διαμαρτυρεται..στις 5 της εδωσα κ 50μλ ξενο σημερα.Ευακι μ εκανα αυτο που μ ειπες,πλυθηκα κ εβγαλα με το χερι κ ενω νομιζα οτι στον δεξι μαστο ειχα στερφεψει(που λενε στο χωριο μ)ειχε γαλα κ πεταγοταν περισσοτερο απ οτι στον αριστερο!κ δεν του το χα του δεξιου!

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παιδοτοπο με τα μωρα???υπαρχουν αναισθητες που τα πανε αρρωστα........ κριμα δεν ειναι? εχουμε κ εμεις εδω παιδοτοπο που δεν παταει ψυχη......χχαχαχαχα!!!
εγω οπου κ να βρεθουμε θα ερθω με τα παιδια γιατι δεν εχω να τα αφησω καπου

mama_sto_synnefaki

mama_sto_synnefaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα! Καλορίζικο το θεματάκι!

Σήμερα είχα κι εγώ μια ευχάριστη έκλπηξη, κοιμήθηκε μέχρι τις 7 χωρίς ξύπνημα!! Ευτυχώς, διότι έχω πολλή δουλειά σήμερα...

Και στο φαγητό μια χαρά, πολύ καλύτερα. Τελικά το βράδυ δεν πολυτρώει διότι είναι κουρασμένος, το μεσημέρι μια χαρά κατεβάζει μπολάκια ολόκληρα...

Καλή εβδομάδα!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eleni2526 έγραψε:παιδοτοπο με τα μωρα???υπαρχουν αναισθητες που τα πανε αρρωστα........ κριμα δεν ειναι? εχουμε κ εμεις εδω παιδοτοπο που δεν παταει ψυχη......χχαχαχαχα!!!
εγω οπου κ να βρεθουμε θα ερθω με τα παιδια γιατι δεν εχω να τα αφησω καπου

και που ν παμε βρε ελενη ???σε καφετεριες καπνιζουν ε να βρουμε ενα παιδοτοπο ν μηνπαταει ψυχη

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπα2012 έγραψε:
eleni2526 έγραψε:παιδοτοπο με τα μωρα???υπαρχουν αναισθητες που τα πανε αρρωστα........ κριμα δεν ειναι? εχουμε κ εμεις εδω παιδοτοπο που δεν παταει ψυχη......χχαχαχαχα!!!
εγω οπου κ να βρεθουμε θα ερθω με τα παιδια γιατι δεν εχω να τα αφησω καπου

και που ν παμε βρε ελενη ???σε καφετεριες καπνιζουν ε να βρουμε ενα παιδοτοπο ν μηνπαταει ψυχη

ναι μεσα πρεπει να παμε γιατι δεν ειναι κ τοσο καλες οι μερες για να καθισουμε εξω!
ξερω εναν παιδοτοπο στην τουμπα που ειναι στη μεση,να μη φερνουμε την ελενη απο τη μεσημβρια στον ευοσμο! ραπουνζελ λεγεται!αν θελετε σιγα σιγα να το κανονισουμε!

marialat

marialat
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια!!!

Μαράκι καλά αποτελέσματα!!!! » Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 2 417472 » Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 2 417472 » Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 2 417472 » Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 2 417472

Αχ κι εμείς τελικά κοιμηθήκαμε!
Αν και στην αρχή έκλαιγε στον ύπνο του και του δωσα ντεπόν για να ηρεμήσει.
Ρε κορίτσια, τις τελευταίες μέρες ενώ κοιμάται μόλις τον αφήνω κάτω σπαράζει και πολλές φορές κλάιει στον ύπνο του και δεν μπορώ να τον ηρεμήσω. Γιατί μπορεί να το κανει; Μήπως πονάει πουθενά; Δεν δείχνει κάτι τέτοιο, αλλα... Χθες του δωσα ντεπόν και ηρέμησε. Και προχθες το κανε, αλλα ηρεμησε τελικά κοιμήθηκε χωρίς ντεπόν. Και δεν θέλω να του δίνω συχνά...

Έκανα βραστό σήμερα, είναι ήδη έτοιμο και περιμένω να ξυπνήσει το μπορμπολιθράκι μου, να φάει και να βγούμε για δουλίτσες.

Για την συνάντηση οποτε θέλετε και όπου θέλετε! Κι εγώ με το μωρό θα είμαι. Αν δεν γίνεται έξω μπορούμε να μαζευτούμε σε σπίτι. Και στο δικό μου θα χαιρόμουν πολύ να σας υποδεχτώ!!! Αλλιώς να περιμένουμε να ανοίξει κι άλλο ο καιρός και να κάτσουμε έξω.

marialat

marialat
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευάκι έγραψε:
μπεμπα2012 έγραψε:
eleni2526 έγραψε:παιδοτοπο με τα μωρα???υπαρχουν αναισθητες που τα πανε αρρωστα........ κριμα δεν ειναι? εχουμε κ εμεις εδω παιδοτοπο που δεν παταει ψυχη......χχαχαχαχα!!!
εγω οπου κ να βρεθουμε θα ερθω με τα παιδια γιατι δεν εχω να τα αφησω καπου

και που ν παμε βρε ελενη ???σε καφετεριες καπνιζουν ε να βρουμε ενα παιδοτοπο ν μηνπαταει ψυχη

ναι μεσα πρεπει να παμε γιατι δεν ειναι κ τοσο καλες οι μερες για να καθισουμε εξω!
ξερω εναν παιδοτοπο στην τουμπα που ειναι στη μεση,να μη φερνουμε την ελενη απο τη μεσημβρια στον ευοσμο! ραπουνζελ λεγεται!αν θελετε σιγα σιγα να το κανονισουμε!

Συμφωνώ!!! Εγώ αυτήν την Τρίτη και Τετάρτη δεν μπορώ, αλλα μετά είμαι ΟΛΗ δικιά σας!!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marialat έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
μπεμπα2012 έγραψε:
eleni2526 έγραψε:παιδοτοπο με τα μωρα???υπαρχουν αναισθητες που τα πανε αρρωστα........ κριμα δεν ειναι? εχουμε κ εμεις εδω παιδοτοπο που δεν παταει ψυχη......χχαχαχαχα!!!
εγω οπου κ να βρεθουμε θα ερθω με τα παιδια γιατι δεν εχω να τα αφησω καπου

και που ν παμε βρε ελενη ???σε καφετεριες καπνιζουν ε να βρουμε ενα παιδοτοπο ν μηνπαταει ψυχη

ναι μεσα πρεπει να παμε γιατι δεν ειναι κ τοσο καλες οι μερες για να καθισουμε εξω!
ξερω εναν παιδοτοπο στην τουμπα που ειναι στη μεση,να μη φερνουμε την ελενη απο τη μεσημβρια στον ευοσμο! ραπουνζελ λεγεται!αν θελετε σιγα σιγα να το κανονισουμε!

Συμφωνώ!!! Εγώ αυτήν την Τρίτη και Τετάρτη δεν μπορώ, αλλα μετά είμαι ΟΛΗ δικιά σας!!!!!

κι εγω!

39» Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 2 Empty . Δευ Ιαν 21, 2013 1:38 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ γω μεσα!!συγνωμη,οταν λετε για παιδοτοπο εννοειτε οτι θα βαλετε τα παιδια μεσα να παιξουν η διπλα σας θα ειναι?

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο ΕΥΟΣΜΟς ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΑΠΟ ΟΤΙ Η ΤΟΥΜΠΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΜΕΣΗΒΡΙΑ ΕΝΝΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ . ΕΜΕΙΣ ΑΝ ΣΥΝΕΧΗΣΟΥΜΕ Ν ΕΧΟΥΜΕΜΥΞΕς ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΕΛΠΙΖΩΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Ν ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ.
ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΑ ΓΙΑ Ν Τ ΒΑΛΟΥΜΕ Ν ΠΑΙΞΟΥΝ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ Κ ΑΝΤΕΑΓΚΑΛΙΑ

41» Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 2 Empty . Δευ Ιαν 21, 2013 1:49 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπα ρωταω γιατι στους παιδοτοπους εκει που καθονται οι γονεις καπνιζουν.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KRISTI 1 έγραψε:κ γω μεσα!!συγνωμη,οταν λετε για παιδοτοπο εννοειτε οτι θα βαλετε τα παιδια μεσα να παιξουν η διπλα σας θα ειναι?

μακαρι να μπορουσε να μπει μεσα η μπεμπα!!!χαχαχααχα και τι δε θα εδινα να μεινουν τα χερια μου αδεια για μιση ωρα!!!

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω ασχετη απο παιδοτοπους κ κτλ οπου μου πειτε θα ερθω!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αιντεεεεεεεε
δε παω καλα!!!νομιζα η μεσημβρια ειναι ανατολικα!!!
οκ ευοσμο τοτε!
στους 2 που ξερω κριστι μου δε καπνιζουν μεσα!

45» Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 2 Empty . Δευ Ιαν 21, 2013 1:59 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α οκ τοτε ευα.ευοσμο ειναι αυτοι οι παιδοτοποι που λες?που δεν καπνιζουν μεσα?εγω παλι φοβαμαι μην κολλησει τιποτα με τοσα παιδια κοντα της.. Crying or Very sad .ειμαι παραλογη?

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:αιντεεεεεεεε
δε παω καλα!!!νομιζα η μεσημβρια ειναι ανατολικα!!!
οκ ευοσμο τοτε!
στους 2 που ξερω κριστι μου δε καπνιζουν μεσα!

αμα θελετε ερχεστε κ στον παιδοτοπο εδω που δεν παταει ψυχη!!!!!!!!!!χαχαχα

εγω ανατολικα δυτικα δεν ξερω το μονο που ξερω ειναι οτι ειμαι μετα τα διαβατα!!!σε ενα σκατοχωρι.....

κ αλλη μια χαρη.....το αστικο μου απο εδω εχει τερμα στο κτελ.....εκει που θα παμε να μου πειτε ποιο αστικο να παρω για να ερθω.....

marialat

marialat
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευάκι έγραψε:αιντεεεεεεεε
δε παω καλα!!!νομιζα η μεσημβρια ειναι ανατολικα!!!
οκ ευοσμο τοτε!
στους 2 που ξερω κριστι μου δε καπνιζουν μεσα!

Α, ωραία, γιατί σε αυτόν που δούλευα κάπνιζαν και μου την έσπαγε!!! Και ολόκληρη θεσσαλονίκη έχει ελάχιστα μαγαζιά που να μην καπνίζουν. Κάτι Goody's και flo cafe... Ακόμα και στο cosmos καπνίζουν Twisted Evil Twisted Evil

Οποτε να συννενοηθούμε για Έυοσμο... Και μπορεί τα μωρά μας να μη μπουν να παίξουν, αλλά εμείς δυο τρεις τουμπες στο τραμπολίνο θα τις ρίξουμε, να θυμηθούμε τα νιάτα μας!!!χαχαχα

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KRISTI 1 έγραψε:α οκ τοτε ευα.ευοσμο ειναι αυτοι οι παιδοτοποι που λες?που δεν καπνιζουν μεσα?εγω παλι φοβαμαι μην κολλησει τιποτα με τοσα παιδια κοντα της.. Crying or Very sad .ειμαι παραλογη?

οχι κ εγω σκαω γιάυτο!!! εκτος αν το αφησουμε για ανοιξη για να ειμαστε εξω εξω!!!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ θεε μου δωσε μου δυναμη μετα τα διαβατα ειναι .και αν δεν κανω λαθως αστικογια μεσηβρια περνουμε απτο κτελ στα διαβαταεχεις πολλους παιδοτοπους αλλα δεν ξερω τπαιζει ν στηλω μια φιλη ν μαθουν αν καπνιζουν η οχι?

marialat

marialat
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
eleni2526 έγραψε:
Ευάκι έγραψε:αιντεεεεεεεε
δε παω καλα!!!νομιζα η μεσημβρια ειναι ανατολικα!!!
οκ ευοσμο τοτε!
στους 2 που ξερω κριστι μου δε καπνιζουν μεσα!

αμα θελετε ερχεστε κ στον παιδοτοπο εδω που δεν παταει ψυχη!!!!!!!!!!χαχαχα

εγω ανατολικα δυτικα δεν ξερω το μονο που ξερω ειναι οτι ειμαι μετα τα διαβατα!!!σε ενα σκατοχωρι.....

κ αλλη μια χαρη.....το αστικο μου απο εδω εχει τερμα στο κτελ.....εκει που θα παμε να μου πειτε ποιο αστικο να παρω για να ερθω.....

Ελένη δεν ξέρω να σε βοηθησω, αλλά το Κτελ είναι πολυ κοντά στον Ευοσμο, οπότε σίγουρα κάποιο αστικό θα περνάει... Θα μάθω και θα σου πω...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις