Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
25 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 25 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπαχαλο παλι τα εκανε....δεν ξαναδιαβαζω τιποτα αλλο εκτος το θεμα μας

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έκανα κάμποσα και συνεχίζω ακόμη... εκεί που οι άλλες σταματούν η ντούλασελ συνεχίζει.
Τεσπα, αυτό το έχουμε περάσει κι εμείς όταν έκλεινα τα 13 μου, χάσαμε ένα αδρφάκι 21 ημερών. Δεν κηδεύεται κανονικά. Το έδωσαν στον μπαμπά μου σε ένα κουτί την ώρα που ήταν να πάει για να ταφεί. Όχι νωρίτερα. Δεν θέλω να πω παραπάνω τώρα γιατί είναι ήδη έτσι η ατμόσφαιρα. Πάντως δεν διαβάζεται κανονικά. Αλλά συγκαταλέγονται στους αγγέλους.
Ας αλλάξουμε θέμα. Γι τον εν λόγω κύριο, μην γράφετε και πολλά. Ικανό τον έχω να έρθει και από εδώ για να μας κάνε κ@λο! Είναι προβληματικός. Πάω να απλώσω και να αλλάξω σεντόνια στα κορίτσια. Ευάκι, θα σου στείλω μνμ να σε ρωτήσω κάτι σχετικά με το ταμείο και τις εργθεραπείες.

lia30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημέρα κορίτσια
το θέμα με το μωράκι εκτός από το σοκ και την στεναχώρια που έχει προκαλέσει σε όλες και όλους, με έχει θυμώσει και πολύ..
όλοι εχουν βρει ένα εξιλαστήριο θύμα, μια μάνα, και τη βάλλουν από παντού.. Ρίχνοντας το φταίξιμο σε μία μάνα ξεμπερδεύουν όλοι οι άλλοι.. το κράτος με την ανεπαρκή ιατροφαρμακευτική κάλυψη ακριτικών περιοχών, κάποιοι ενδεχομένως επαγγελματίες στο χώρο της υγείας που δίνουν συμβουλές λανθασμένες ανευ εξατομίκευσης στην εκάστοτε περίπτωση.. κάποιες αλλες μάνες που είναι "τέλειες" οι ίδιες και ευλογούν τα γένια τους για τη δική τους ανωτερότητα σε σχέση με αυτή τη μάνα...
πώς γίνεται βρε κορίτσια μανάδες α κατηγορούν τόσο απροκαλυπτα τη μάνα αυτή από εικασίες των ΜΜΕ; δεν έχουμε κάνει όλες μικρά ή μεγαλύτερα λάθη με τα παιδιά μας;; μια μικρή αμμέλεια μπορεί να προβεί μοιραία για το παιδί.. μια μάνα που αφήνει το παιδί για 10 δευτερόλεπτα στον καναπε και αυτό πέφτει και χτυπάει σοβαρά.. Πρέπει να σταυρωθεί;; σε πολλές έχει συμβεί, ευτυχώς χωρίς συνέπειες τις περισσότερες φορές..
Σκέφτομαι τη δική μου περίπτωση.. όταν πήγα στο χωριό του άντρα μου κ είδα το μικρό με το χαρτομάντιλο στο χέρι, έπρεπε να βάλω το παιδί μου στο αυτοκίνητο, να πω άντε γεια και να φύγω.. Δεν το έκανα κ το παιδί μου αρρώστησε βαριά.. Θα μπορούσε κ να μην είχε αρρωστήσει, θα μπορούσε ομως κ να είχε καταλήξει χειρότερα.. και θα με βασάνιζε αυτο μια ζωή.. το ότι δεν πήρα το παιδί να φύγω.. και τώρα δηλαδή το σκέφτομαι συνέχεια κ κατηγορώ τον εαυτό μου.. Θέλω να πω ότι μια μάνα δεν μπορεί να φανταστεί ότι κάτι απλό μπορεί να καταλήξει τόσο άσχημα.. και σε όλες μας κάτι που κάναμε ή δεν κάναμε σε μια δεδομένη στιγμή με τα παιδιά μας θα μπορούσε ενδεχομένως να εξελιχθεί διαφορετικά.. Δεν ξέρω σε ποιο βαθμο ήταν αυτό που δεν εκανε αυτή η μάνα.. Αυτό ας το κρίνον οι αρμόδιοι, που σε καμία περίπτωση δεν είμαστε εμείς ή τα κανάλια..
Ας αναπαυτεί η ψυχη του μικρού..

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λια μου συμφωνω..
ποιος ξερει τι μπορει να εφταιξε,λιγο η ψυχολογια της,λιγο η περιθαλψη,αλλοι λογοι που δε μας περνανε απο το μυαλο.. δε μας νοιαζει ομως αυτο,το αποτελεσμα ειναι ανατριχιαστικο,δεν ξερω πως να το περιγραψω,κριμα κ παλι κριμα..
και θα συμφωνησω τοσο πολυ με τις ατυχες στιγμες που μπορουν να συμβουν στον καθενα.. να μανι μανι το δικο σου παραδειγμα,της Κριστη που επεσε απο το κρεβατι,εμενα που επιασε το κουταλακι σημερα χωρις να το καταλαβω με αστραπιαια κινηση κ το εχωσε βαθια στο στομα κ εκλαιγε απαρηγορητη..οσα φερνει η ωρα δεν τα φερνει ο χρονος,γι αυτο καθε μερα να κανουμε τον σταυρο μας γι αυτα τα πλασματακια..

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ετσι ειναι κοριτσια..μεσα σε δευτερολεπτα ανατρεπονται ολα..

ο σπυρος καλα,δεν εχει ξανακανει πυρετο..

η μικρη 37,5...τα νευρα μ..να την παρακολουθω σημερα κ βλεπουμε αν συνεχισει αυριο θα την παω να την δει κ αντιβιωση..δεν εχει κ πολλη ορεξη..τρωει αλλα οχι την ποσοτητα π με χει συνηθισει...γαλατακι πινει αρκετο..κ κοιμαται...λιγη ωρα μενει ξυπνια..ενω τις αλλεςμερες ο υπνος της ειναι 30 λεπτα τωρα κοιμαται κ ωρα..ειδωμεν...

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ρε κορίτσια ετουτος ο ακατονόμαστος με έχει βγάλει από τα ρούχα μου σήμερα....δλδ ο άνθρωπος δεν έχει δουλειές, παιδιά, γυναίκα (καλά αυτή η γυναίκα του δεν τον βάζει χέρι που ασχολείται όλη μέρα εδώ μεσα μαζί μας?απορώ) και κάθεται κι ανοίγει καινούρια θέματα με καινούρια προφίλ και λέει ασυναρτησίες???

Πόσο μαλακία πια σε αυτόν τον τόπο, σε αυτό το φόρουμ, πόση μαλακία γεννά το μυαλό του ανθρώπου ρε παιδιά...ο άνθρωπος είναι εκτός από αργόσχολος και άρρωστος και εμμονικός!

Ας κοπιάσει να μπει εδώ να μας μπαχαλέψει
και θα του μπιπ το μπιπ που τον πέταγε!

lia30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
spyros3 έγραψε:ετσι ειναι κοριτσια..μεσα σε δευτερολεπτα ανατρεπονται ολα..

ο σπυρος καλα,δεν εχει ξανακανει πυρετο..

η μικρη 37,5...τα νευρα μ..να την παρακολουθω σημερα κ βλεπουμε αν συνεχισει αυριο θα την παω να την δει κ αντιβιωση..δεν εχει κ πολλη ορεξη..τρωει αλλα οχι την ποσοτητα π με χει συνηθισει...γαλατακι πινει αρκετο..κ κοιμαται...λιγη ωρα μενει ξυπνια..ενω τις αλλεςμερες ο υπνος της ειναι 30 λεπτα τωρα κοιμαται κ ωρα..ειδωμεν...

Ζετα μου εύχομαι περαστικά και να μην είναι τίποτα. Πηγαινε όμως στον γιατρο να την ακοούσει, ναι;;

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ζέτα, περαστικά. Αμάν βρε παιδάκι μου αυτές οι ιώσεις. Μας έχουν ξεκάνει πιά! Ναι, πήγαινέ την αύριο. Μπορεί και να γλυτώσει την αντιβίωση. Κάνα εισπνεόμενο δε σας δίνει? Aerolin, flixotide?

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ζετα μου κ σημερα να την πας.οτι ειναι να το προλαβεις στην αρχη!!!

mama_sto_synnefaki

mama_sto_synnefaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κι από'μένα! 'Ημουν σε μία συνάντηση το πρωί. Πρώτα απ'όλα περαστικά σε όλα τα μικρούλια! Είναι τώρα η εποχή, θα περάσει. Κι εμένα αναρωτιέμαι πώς την έχει γλυτώσει που περνάει και την ημέρα του με άλλα δυο κοριτσάκια.

Χρύσα το ίδιο μ'εσένα αναρωτιέμαι κι εγώ.......

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρύσα διάβασα στις θηλάζουσες ότι θα έρθεις με την κοράκλα Αθήνα. Πότε? Να πάρεις τηλ να συναντηθούμε. Επίσης για το γάλα μπορείς να το βάζεις κατάψηξη στο ξενοδοχείο κι εγώ σου φέρνω παγοκύστες για την μεταφορά και ό,τι άλλο χρειάζεσαι.
Μαμά στο συννεφάκι καλώς ήρθες. Είχα καιρό να μπω και δεν σε ξέρω. Είμαι η Ματίνα και έχω 4 παιδάκια (βλέπε τικεράκια) Θα τα λέμε.
Βάζω φριτέζα να τηγανίσω πατάτες.

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την spyros3 στις Τρι Μαρ 19, 2013 5:36 am, 1 φορά

mama_sto_synnefaki

mama_sto_synnefaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λες να έχει η μικρή δεκατάκια λόγω δοντιού? Κι εγώ αυτό σκέφτηκα για τον δικό μου διότι από χθες το απόγευμα γκρινιάζει χωρίς ιδιαίτερο λόγο, μήπως τον πονάει κανένα δοντάκι... Τα καημένα όμως, τι τραβάνε μ'αυτά τα δόντια!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχομαι να ναι απο κει τα δεκατα της μικρης μ κ ας γκρινιαξει....
ειναι λιγο μανικι αλλα θα περασει...καποια μωρα δεν καταλαβαινεις τιποτα κ μια μερα σ γελανε κ εχει σκασει το δοντακι!!οπως ογιος μ τοτε!!


ευα τι εγινε?ισχυει αυτο π διαβασα?

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lia30 έγραψε:
toutounaki έγραψε:Καλησπέρα κι από μένα! Η παιδίατρος διαπίστωσε ότι το κοριτσάκι μου η Όλια μου έχει φύσημα στην καρδούλα της και πιθανως καρδιακή αρρυθμία. Αύριο πάμε για εξετάσεις. Χρειαζόμαστε τις ευχούλες σας να μην είναι σοβαρό!

Ζετακι πολύ ωραιο φορεμα και σίγουρα θα γραφει πάνω σου. Να χαίρεσαι το γιοκα σου!

Βιβή μου καλημέρα...
Και μένα έχει φύσημα, το διαπίστωσαν όταν ήταν στην εντατική και μας έστειλαν σε παιδοκαρδιολόγο όπου εκανε υπέρηχο και το επιβεβαιώσαμε. Εχει ενα άνοιγμα ανάμεσα σε δύο κοιλότητες της καρδιές, δεν θυμαμαι ακριβώς σε ποιες που είναι 7 χιλιοστά. Υπάρχει μια πιθανότητα 10% να μην κλεισει αυτό το άνοιγμα και να κάνει μια επέμβαση που λέγεται ομπρέλα στα 5 της και να κλείσει, υπάρχει πιθανότητα 25% να κλείσει εντελώς από μόνο του μέχρι τα 5 και το υπόλοιπο ποσοστό είναι να μειωθεί. Θέλει παρακολούθηση στην αρχή κάθε τρίμηνο και μετά πιο αραιά.. Μου είπε η γιατρός ότι είναι πολύ συχνό στα κοριτσακια και δεν είναι ανησυχητικό, απλά θέλει παρακολούθηση..
Εύχομαι να μην είναι τίποτα το δικό σας.

Λία μου είχα χάσει το μήνυμα σου. Δε μου φόρτωνε καλά η σελίδα... Θα κάνουμε τον υπέρηχο, θα το ψάξουμε όσο πρέπει. Ξέρεις μωράκια μια σταλίτσα είναι και όσο να πεις στεναχωριεμαι που το τρεχω για εξετάσεις. Μα αν ειναι να ναι περαστικό, χαλάλι της. Καλύτερα να το προλαβω τωρα...

Ευάκι---> Ψηφίζω ΧΤΑΠΟΔΙ! Τρέλα λέμε (ναι οπως τα ...χρηματοκιβώτια, λειτουργω με χρονοκαθυστερηση)

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθαμε περασαμε τελεια ηηταν ησυχη χαμογελουσε επεζε με τον φακο.πηγα επισκεψη την φιλη μ ο αντρας της ειναι φωτογραφος η τιμες του γ βαφτησια και γαμους ειναι εξευτελιστικες θα σας αβαλω φωτ μετα στο fb na deite
αν καποια ενδιαφερετε μ τ λεει ν σας δωσω τηλ.αχ κριμα που δερν τον ειχα κ στο γαμο τ μετανιωσα η ηλιθια εδωσα 800ευρω για ν παρω μην πω τι

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spyros3 έγραψε:

ευα τι εγινε?ισχυει αυτο π διαβασα?

αν λες για το μωρακι ναι,τα πρωτα λογια των γιατρων του παγνη την δικαιωνουν...περιμεντε λιγες μερες,η υποθεση εχει ζουμι...

toutounaki έγραψε:
lia30 έγραψε:
toutounaki έγραψε:Καλησπέρα κι από μένα! Η παιδίατρος διαπίστωσε ότι το κοριτσάκι μου η Όλια μου έχει φύσημα στην καρδούλα της και πιθανως καρδιακή αρρυθμία. Αύριο πάμε για εξετάσεις. Χρειαζόμαστε τις ευχούλες σας να μην είναι σοβαρό!

Ζετακι πολύ ωραιο φορεμα και σίγουρα θα γραφει πάνω σου. Να χαίρεσαι το γιοκα σου!

Βιβή μου καλημέρα...
Και μένα έχει φύσημα, το διαπίστωσαν όταν ήταν στην εντατική και μας έστειλαν σε παιδοκαρδιολόγο όπου εκανε υπέρηχο και το επιβεβαιώσαμε. Εχει ενα άνοιγμα ανάμεσα σε δύο κοιλότητες της καρδιές, δεν θυμαμαι ακριβώς σε ποιες που είναι 7 χιλιοστά. Υπάρχει μια πιθανότητα 10% να μην κλεισει αυτό το άνοιγμα και να κάνει μια επέμβαση που λέγεται ομπρέλα στα 5 της και να κλείσει, υπάρχει πιθανότητα 25% να κλείσει εντελώς από μόνο του μέχρι τα 5 και το υπόλοιπο ποσοστό είναι να μειωθεί. Θέλει παρακολούθηση στην αρχή κάθε τρίμηνο και μετά πιο αραιά.. Μου είπε η γιατρός ότι είναι πολύ συχνό στα κοριτσακια και δεν είναι ανησυχητικό, απλά θέλει παρακολούθηση..
Εύχομαι να μην είναι τίποτα το δικό σας.

Λία μου είχα χάσει το μήνυμα σου. Δε μου φόρτωνε καλά η σελίδα... Θα κάνουμε τον υπέρηχο, θα το ψάξουμε όσο πρέπει. Ξέρεις μωράκια μια σταλίτσα είναι και όσο να πεις στεναχωριεμαι που το τρεχω για εξετάσεις. Μα αν ειναι να ναι περαστικό, χαλάλι της. Καλύτερα να το προλαβω τωρα...

Ευάκι---> Ψηφίζω ΧΤΑΠΟΔΙ! Τρέλα λέμε (ναι οπως τα ...χρηματοκιβώτια, λειτουργω με χρονοκαθυστερηση)

να το παρακολουθειτε κοριτσια,δε θα ειναι τιποτα γιατι ειναι συνηθες αλλα να το παρακολουθειτε!!!
κι εσυ χταποδι????ελατε ρε κοριτσια και με ξετρελανε η χελωνα!!!πειτε και μια χελωνα!

mama_sto_synnefaki

mama_sto_synnefaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Θα πω εγώ χελώνα λοιπόν, αν μπουσουλάει το μωράκι θα είναι τρελό γέλιο Laughing

Να σε ρωτήσω κάτι? Τα βρήκες ή τα έφτιαξες? Ρωτάω διότι το δικό μου το λέγαμε σε καποια φάση χταποδάκι για να γελάσουμε και θα ήταν τέλειο να του βρω μία τέτοια στολή! Αν και τώρα τελευταία οι φίλοι μας το έχουν ονομάσει κοτοπουλάκι... στα ελλήνικά μάλιστα κι ας είναι Γάλλοι Wink

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζανετα μ γρηγορα να γινεται καλα
κοριτσι μ

lia30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
spyros3 έγραψε:ευχαριστω βρε κοριτσια...
εισπνεομμενα κανει ο σπυρος εδω κ ενα χρονο καθε μερα..η μικρη δεν εχει κατι αλλο περα απο την πανα π ηταν διαφορετικα (σορρυ) κ λεω μηπως ετοιμαζεται για δοντι?θαδουμε...θα την παρακολουθω κ αν χρειαστει βεβαια θα την παω...
τακροαστικα λια ε?αχ μανουλα γλυκια..
παντα θα το χεις αυτο στο μυαλο σ τωρα...τ σπυρου δεινω κ αερολιν αυτες τις μερες μεχρι να περασει..αλλα το ραστ τ ηταν 96-97...

χρυσα ποσο μα ποσο θα ξανασυμφωνησω μαζι σ..ολα τα κανει επιτηδες...αν δεν τ απαντησει καμια μα καμια κοπελα θα ηταν το καλυτερο αλλα σε βγαζει εξω απο τ ρουχα σ αυτος..
Ζετάκι το ραστ που λες είναι ο κορεσμος;; το οξυγόνο δηλαδή;

mama_sto_synnefaki

mama_sto_synnefaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
-



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mama_sto_synnefaki στις Κυρ Ιαν 27, 2013 10:57 am, 1 φορά

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι λια μ,για τοξυγονο ειναι αυτη η μετρηση..δεν μπορω να θυμηθω ομως στις κρισεις τ ποσοπ ηταν τοτε

ποπη σευχαριστω...

το ενα θερμομετρο σειχνει 38,αλλο 37,5 κ αλλο 36,7!!!!!!!!!!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
exei ginei ena mpaxalo bre koritsia .to porisma bghke ?prin milousa me thn maria alla klhsame grhgora tha paro meta .h kopela prospauei einai o petheros ths dupla ths,einai se asxhmh katastash exei kai ton kaue dhmosiografo na thn apasxolei .o leuterhs einai sto nosokomeio akoma ayta .merotouse ti legonte thn eipa as taafhsh ayta euthxos p eprepe n klhsh . eipa mono oti lene oti eixe gkomeno k gelase th n kanei t koritsi m ayta pou trabaei eleos

mama_sto_synnefaki

mama_sto_synnefaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Απ'ό,τι κατάλαβα το πόρισμα θα κάνει μέρες να βγει... μέχρι τότε σίγουρα θα συνεχίσει να λέει ο καθένας ό,τι του έρθει... Mad

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama_sto_synnefaki έγραψε:Θα πω εγώ χελώνα λοιπόν, αν μπουσουλάει το μωράκι θα είναι τρελό γέλιο Laughing

Να σε ρωτήσω κάτι? Τα βρήκες ή τα έφτιαξες? Ρωτάω διότι το δικό μου το λέγαμε σε καποια φάση χταποδάκι για να γελάσουμε και θα ήταν τέλειο να του βρω μία τέτοια στολή! Αν και τώρα τελευταία οι φίλοι μας το έχουν ονομάσει κοτοπουλάκι... στα ελλήνικά μάλιστα κι ας είναι Γάλλοι Wink

τα βρηκα σε DIY blogs και θα τα κανω για την μπεμπα μου!!!! Very Happy θα τα κανω και τα 2!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις