Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
38 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 38 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1για το μικρο αγγελουδι!! Empty για το μικρο αγγελουδι!! Τετ Ιαν 23, 2013 11:02 am

demi...


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας μαμαδες και μη!
Ειμαι νεο μελος,εχω παρακολουθησει απο την αρχη το θεμα για το μωρακι που χαθηκε στη Λερο και απλα θα ηθελα να πω κατι,μιας και τα αλλα θεματα εχουν κλειδωθει.
Διαβαζα απο το Σαββατο τις εξεληξεις,τα εχω παρακολουθησει ολα,αλλα δεν ηθελα να σχολιασω μεχρι χθες,γιατι το μονο που ειχε σημασια ηταν να σωθει το μωρακι και τιποτα αλλο,αυτο δυστυχως δεν εγινε οποτε τωρα αποφασισα να γραψω καποια σχολια,γιατι καποια πραγματα δεν μπορει να συμβαινουν σε ενα φορουν με μαμαδες.
Καταρχην να πω πως μιας και ειμαι νεο μελος δεν εχω μιλησει ποτε ουτε με τη μαμα του μωρου,ουτε με καμια αλλη-ον εδω μεσα και φυσικα δεν εχω τιποτα με κανεναν προσωπικο,αλλα θεωρω απαραδεκτο το γεγονος να μην επιτρεπεται σε καποιους να εκφερουν γνωμη με τη δικαιολογια πως εδω μεσα δεν ειναι δικαστηριο.
Ολες μανουλες ειμαστε και αλλες θα γινουμε και ειναι απαραδεκτο να συγγαλειπτουμε καποια γεγονοτα,φυσικα και ο πονος της οικογενειας ειναι μεγαλος οτι και να ηταν και οσα λαθη και να εκαναν,αν εκαναν,αλλα αυτο δεν αημαινει πως δεν μπορει να δει καποιος την ανευθυνοτητα καποιων ανθρωπων.
Μιλαμε για μια αθωα ψυχουλα που χαθηκε τοσο αδικα κυριες μου,δεν μιλαμε για κατι τυχαιο...
Φυσικα το θεμα ειναι οτι δυστυχως το μωρακι δεν καταφερε να κερδισει τη μαχη αυτη,αλλα δεν μπορουμε και να μη παραδεχτουμε οτι υπηρξε μεγαλη ανεφτηνοτητα εκ μερους της μαμας,εδω μεσα ειναι φορουμ για μαμαδες αν δεν κανω λαθος και το να καλυπτουμε μια μαμα η οποια συμφωνα με αυτα που διαβασα εγω προσωπικα και οχι απο αυτα που ακουμε στα μμε,η απο τριτα προσωπα,αλλα απο τα δικα μου συμπερασματα, δεν ειχε καμια υπευθυνοτητα στις πραξεις της.
Πραγματικα θελω να πω οτι λυπαμαι πολυ με αυτα που διαβασα απο αυτες που ηταν κοντα στην Μαρια και την υπερασπιζοταν σε σημειο κουραστικο και κλειδωναν και θεματα και επιτυθονταν σε αλλους μονο και μονο επειδη καποιοι ελεγαν τη γνωμη τους!
Ειναι σωστο λοιπον να αφηνουμε μονο τη δικη μας γνωμη να περσασει και να κλειδωνουμε και να διαγραφουμε καθε αλλη γνωμη,επειδη απλα μπορουμε?
Αυτα ειναι παραδειγματα προς αποφυγη και με το να τα σκεπαζουμε δεν βοηθαμε αλλες μαμαδες,που ισως και αυτες ειτε επειδη ειναι μικρες και απειρες,ειτε επειδη δεν εκατσαν ποτε να διαβασουν,να ρωτησουν εναν γιατρο,μια φιλη που εχει μωρα,εστω να ξερουν τα βασικα για το παιδακι που προκειται να φερουν στον κοσμο,απλα κανουν οτι νομιζουν.
ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΨΥΧΗ...
Ειληκρινα δεν εχω καμια διαθεση να επιτεθω στη μαμα ουτε σε κανεναν,ισα ισα ολη μερα απο το Σαββατο σκεφτομαι αυτη τη μανουλα,αλλα πραγματικα ειναι εξοργιστικο να αφηνεται να γραφονται μονο αυτα που αποφασιζεται.
Αυτα απο μ'ενα,τα συλληπητηρια μου στην οικογενεια και καλο παραδεισο στο αγγελουδι...
Ελπιζω να αποδοθει δικαιοσυνη σε οποιον φταιει πραγματικα...

2για το μικρο αγγελουδι!! Empty Απ: για το μικρο αγγελουδι!! Τετ Ιαν 23, 2013 11:25 am

tanti


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Agapiti Demi. ta pikroxola sxolia enoxloun. to menos enantion se ena koritsi apiro kai se na nisi mono tou enoxloyn. o kathenas dikeoute na pi afto pou skeftete kai ton ekfrazi alla me sevasmo. den eimastan me tin kopela den mporoume na exoume apopsi.esi akoma den egines mana, den mporis na mpis stin thesi tis. den mporis na katalavis oti apo i stigmi mou sillamvanis pavis na eise esi alla ginese i zoi mou afto. ne agapiti mou. afto..to paidaki mas..kai an i kopela logo apirias kai mono exase to pedaki tis kanenas mas den exi to dikaioma na tin krini..tipota..to paramikro..

3για το μικρο αγγελουδι!! Empty Απ: για το μικρο αγγελουδι!! Τετ Ιαν 23, 2013 11:41 am

demi...


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κανεναν δεν κατηγορω,απλα δεν μπορω να ακουω οτι και η μαμα δεν φταιει σε τιποτα,τα διαβαζουν και αλλες μαμαδες αυτα και απειρες ναι σαν εμενα και δεν νομιζω να ειναι φυσιολογικο να επενουμε αυτην την κατασταση!
Αυτο μονο και παλι τα θερμα μου συλληπητηρια!

4για το μικρο αγγελουδι!! Empty Απ: για το μικρο αγγελουδι!! Τετ Ιαν 23, 2013 12:05 pm

MAROULOU

MAROULOU
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χάθηκε μία ψυχή, ένα μωράκι ενός μηνός... Για μένα ναι έχει ευθύνη το νοσοκομείο και οι γιατροί της Λέρου που δεν παίρνουν στα σοβαρά τέτοιες περιπτώσεις και δεν τις μεταφέρουν κατευθείαν σε άλλα νοσοκομεία και έχουν και οι γονείς όσο άπειροι και αν είναι που σε τέτοια κατάσταση δύο μέρες το μωρό δε φέραν το νησί πάνω κάτω να βρουν τρόπο να φύγουν. Εγώ μόνο που το διάβαζα ανατρίχιαζα ολόκληρη 2 μέρες να μην ανοίγει τα μάτια του και να είναι κρύο... Κρίμα που χάθηκε άδικα ένα μωράκι και κρίμα για αυτήν τη χώρα που αποδεικνύει συνέχεια την ανέπαρκειά της και την έλλειψη σοβαρότητας και επαγγελματισμού. Κρίμα που στην Ελλάδα σαν πολίτης πρέπει να σαι μεγάλος αγωνιστής και να τα βάζεις με όλους για να υπερασπιστείς ακόμη και την ίδια τη ζωή σου!

5για το μικρο αγγελουδι!! Empty Απ: για το μικρο αγγελουδι!! Τετ Ιαν 23, 2013 12:32 pm

ΡίαΑ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Η αλήθεια είναι πως διάβασα δύο φορές το θέμα για να καταλάβω όσο το δυνατόν περισσότερα.

Η κοπέλα είναι κοντά σε εμένα ηλικιακά και έχω και γω επίσης άνδρα στρατιωτικό. Κρίνοντας τη λοιπόν ως συνομήλικη, θεωρώ πως -και με βάσει τα σημεία με τις ανακρίβειες που ειπώθηκαν- δεν χειρίστηκε σωστά την κατάσταση.
Από το πρώτο δείγμα θα έπρεπε να γυρίσει το κόσμο ανάποδα να σώσει το παιδί της που δυστυχώς μας έχει συγκλονίσει και μας έχει στεναχωρήσει όλους.
Δε θέλω να πιστεύω πως έχει όλο το μερίδιο ευθύνης, αλλά ακόμη και οι γιατροί να είναι αυτοί που πραγματικά "σκότωσαν" μια ψυχή δεν την απαλλάσσει πλήρως εφόσον οι γονείς της βρισκόταν στην Θεσσαλονίκη, θα μπορούσε να τα φέρει όλα τούμπα και να βρεθεί άμεσα εκεί. Ο άντρας της επίσης μπορεί να φύγει ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ στιγμή αν υπάρχει πραγματικά τέτοια ανάγκη.

Πάντα θα θυμάμαι τον παιδίατρο του Νοσοκομείου που γέννησα να μας λέει: Η κάθε μη συνηθισμένη συμπεριφορά του βρέφους είναι λόγος ανησυχίας και μη φυσιολογικό, ο σωστός γιατρός πρέπει να εξετάσει το μωρό τη στιγμή που οι γονείς παρατηρήσουν και το πιο "χαζό" σύμπτωμα.

Ο πόνος της κοπέλας αυτή τη στιγμή είναι σίγουρα αβάσταχτος και γι'αυτό δεν θέλω να συνεχίσω.

6για το μικρο αγγελουδι!! Empty Απ: για το μικρο αγγελουδι!! Τετ Ιαν 23, 2013 12:44 pm

logitech


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ολοι μα ολοι εχουν μεριδιο ευθυνης που με την σειρα τους βαλανε τους κρικους για να συμπληρώσουν την αλυσιδα του κακου και να γινει αυτο που εγινε !!αλλα το κακο ειναι οτι πληρωσε αυτος που δεν εφταιγε

7για το μικρο αγγελουδι!! Empty Απ: για το μικρο αγγελουδι!! Τετ Ιαν 23, 2013 12:54 pm

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Παρακολουθω το θεμα απο την αρχη του απο το βραδυ που ζητουσε συμβουλες οι μαμα του μωρου λυπηθηκα παρα μα παρα πολυ που εφυγε μια ψυχουλα κ καταλαβαινω ολες της μανουλες που στελνουν τα συλληπητηρια τους,δεν μπορω να καταλαβω ομως για πιο λογο η καθεμια γραφει εδω μεσα την αποψη της για το τι εγινε κ ποιος φταιει πειτε μου σας παρακαλω τι ειμαστε εμεις κ εχουμε αποψη ειμαστε γιατροι ιατροδικαστες εισαγγελεις τι στο καλο ειμαστε ειδαμε το μωρακι το εξετασαμε κ βαση τις επιστημης μας μπορουμε να βγαλουμε κατηγορια για την μανα οι τους γιατρους τι στο καλο ειμαστε σταματηστε ποια να λετε το ενα κ το αλλο σταματηστε κατανταει κουτσομπολιο δεν το καταλαβαινετε μια ψυχουλα ακομα πηγε στον παραδεισο του κ εδω μεσα γινετε σφαγη για το ποιος εχει δικιο ελεος κοριτσια κ πειτε μου οτι θελετε βριστε με αλλα ηθελα να πω κ εγω την αποψη μου για να υπερασπιστω μονο την ψυχουλα, ουτε τους γιατρους (που ξερουμε κ αυτοι τι λαθοι κανουνε κ δυστυχως δεν τιμωρουνται)αλλα ουτε κ την μαμα που δεν την γνωριζω καν την κοπελα αλλα το μωρακι κοριτσια.

8για το μικρο αγγελουδι!! Empty Απ: για το μικρο αγγελουδι!! Τετ Ιαν 23, 2013 1:17 pm

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dina kardoyla έγραψε:δεν μπορω να καταλαβω ομως για πιο λογο η καθεμια γραφει εδω μεσα την αποψη της για το τι εγινε κ ποιος φταιει πειτε μου σας παρακαλω τι ειμαστε εμεις κ εχουμε αποψη ειμαστε γιατροι ιατροδικαστες εισαγγελεις τι στο καλο ειμαστε ειδαμε το μωρακι το εξετασαμε κ βαση τις επιστημης μας μπορουμε να βγαλουμε κατηγορια για την μανα οι τους γιατρους τι στο καλο ειμαστε σταματηστε ποια να λετε το ενα κ το αλλο σταματηστε κατανταει κουτσομπολιο

δεν ηθελα να απευθυνθω στα καινουργια μελη αν και συμφωνω μαζι τους σε γενικη εννοια. Τιποτα δεν ειμαστε απο ολα αυτα. ειμαστε μαμαδες που γραφουμε σε ενα φορουμ.αυτο δεν ειναι και τα φορουμ? ανταλαγη αποψεων,εμπειριων,σκεψεων ισως και γνωσεων κοκ?δε λεμε κατι κακο ουτε ειναι κουτσομπολιο. εχουμε νομιζω αυτο το δικαιωμα εδω μεσα αρκει να γινετε με τροπο ευπρεπες. το μωρο εχασε τη ζωουλα του. και γω πονεσα αν και ειμαι μια ξενη. ηθελανα παρω τηλ τη μητερα αλλα δεν εβρισκα λογια παρηγοριας. χθες ημουν χαλια.αυτο δε σημαινει οτι δεν εχω μια κοινη λογικη να μπορω να σκεφτω. ακουμε πολλα και δυστηχως κανεις δε ξερει. παρολα αυτα μπορουμε να εχουμε αποψη και να την πουμε.αν κανω λαθος ας με διορθωση η διαχειρηση..

9για το μικρο αγγελουδι!! Empty Απ: για το μικρο αγγελουδι!! Τετ Ιαν 23, 2013 2:45 pm

ΡίαΑ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Προσωπικά από αγανάκτηση και στενοχώρια απάντησα στο θέμα, δεν το χωρά ανθρώπινος νους και γι'αυτό παίρνει έκταση. Ο καθένας μας πιστεύω κάνει σκέψεις τις τελευταίες ημέρες γι'αυτό το αγγελούδι.

Σκέφτομαι πως και γω, και η καθεμιά μας θα μπορούσε να είναι στη θέση της αν πραγματικά έφταιγαν μόνο οι γιατροί και τρομάζω στην ιδέα.
Και εμάς δυστυχώς από μωρό η μικρή μας έχει νοσηλευτεί 2 πολυήμερες φορές σε Νοσοκομείο για "μια απλή ίωση" που κατέληγε πάντα αλλού...

10για το μικρο αγγελουδι!! Empty Απ: για το μικρο αγγελουδι!! Τετ Ιαν 23, 2013 3:23 pm

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
supermama έγραψε:
dina kardoyla έγραψε:δεν μπορω να καταλαβω ομως για πιο λογο η καθεμια γραφει εδω μεσα την αποψη της για το τι εγινε κ ποιος φταιει πειτε μου σας παρακαλω τι ειμαστε εμεις κ εχουμε αποψη ειμαστε γιατροι ιατροδικαστες εισαγγελεις τι στο καλο ειμαστε ειδαμε το μωρακι το εξετασαμε κ βαση τις επιστημης μας μπορουμε να βγαλουμε κατηγορια για την μανα οι τους γιατρους τι στο καλο ειμαστε σταματηστε ποια να λετε το ενα κ το αλλο σταματηστε κατανταει κουτσομπολιο

δεν ηθελα να απευθυνθω στα καινουργια μελη αν και συμφωνω μαζι τους σε γενικη εννοια. Τιποτα δεν ειμαστε απο ολα αυτα. ειμαστε μαμαδες που γραφουμε σε ενα φορουμ.αυτο δεν ειναι και τα φορουμ? ανταλαγη αποψεων,εμπειριων,σκεψεων ισως και γνωσεων κοκ?δε λεμε κατι κακο ουτε ειναι κουτσομπολιο. εχουμε νομιζω αυτο το δικαιωμα εδω μεσα αρκει να γινετε με τροπο ευπρεπες. το μωρο εχασε τη ζωουλα του. και γω πονεσα αν και ειμαι μια ξενη. ηθελανα παρω τηλ τη μητερα αλλα δεν εβρισκα λογια παρηγοριας. χθες ημουν χαλια.αυτο δε σημαινει οτι δεν εχω μια κοινη λογικη να μπορω να σκεφτω. ακουμε πολλα και δυστηχως κανεις δε ξερει. παρολα αυτα μπορουμε να εχουμε αποψη και να την πουμε.αν κανω λαθος ας με διορθωση η διαχειρηση..
μα αυτο λεω κ εγω αλλο να λες την γνωμη σου με ομορφο τροπο κ συντομο κ αλλο να γραφεις (οχι εσυ μην παρεξηγηθω)κ να ξαναγραφεις κ να μιλας με ασχημο τροπο αυτο ναι νομιζω κατανταει κουτσομπολιο εκει ειναι η ενσταση μου κοπελα μου κ εγω ζηταω γνωμες κ βοηθεια για αυτο κ υπαρχει αυτο το φορουμ συμφωνω αλλο ομορφη κουβεντουλα κ ανταλλαγη αποψεων κ συμβουλων κ αλλο ξεκατινιασμα τι να πω μπορει να ειμαι εγω λαθος Rolling Eyes

11για το μικρο αγγελουδι!! Empty Απ: για το μικρο αγγελουδι!! Πεμ Ιαν 24, 2013 10:05 am

demi...


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπερα κοριτσια!
Εγω δεν εγραψα εδω ουτε για να κανω κοτσομπολιο(πρεπει να εισαι πολυ χαζος και αμυαλος για να κανεις κοτσομπολιο με το θεμα αυτο),ουτε για να κατηγορισω-δικασω,ουτε για να κανω την εξυπνη λεγοντας τη γνωμη μου,απλα επειδη οπως ειπα παρακιολουθουσα μερες χωρις να πω κατι γιατι με ενδιεφερε μονο το μωρο,οταν ειδα να προσπαθουν να καλυψουν ολοι τη μαμα σαν να μην εφταιγε σε τιποτα,διαγραφοντας μηνυματα και κλειδωνοντας θεματα,πειραχτηκα,πως να το πω?
Δεν θελω να καταδικασω,υπαρχουν αρμοδιοι γι'αυτο που πιστευω θα κρινουν δικαια ποιος εφταιγε,για μ'ενα οχι οτι εχει σημασια,εφταιγαν και οι δυο πλευρες και οι γιατροι και η μαμα ομως και δεν αναπαραγω το θεμα,απλα το τονιζω γιατι δεν μπορουμε να το παραβλεψουμε μονο και μονο επειδη ετυχε η μαμα να ειναι μελος αυτου του φορουμ.
Ειναι απαραδεκτο να μην παραδεχομαστε το οφθαλμοφανες Mad
Εκτος αν ολοι πια λενε ψεματα για την πληρη παραμεληση του βρεφους.
Ειναι κριμα βρε παιδια,ΜΕΓΑΛΟ ΚΡΙΜΑ!

12για το μικρο αγγελουδι!! Empty Απ: για το μικρο αγγελουδι!! Πεμ Ιαν 24, 2013 2:09 pm

Elenimama

Elenimama
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Συγγνωμη που θα αμαυρωσω το θεμα που ανοιχτηκε για το μικρο αγγελουδάκι της Λερου, αυτο που θα πω ειναι ασχετο, το γραφω ομως εδω μπας και το δουν αυτες που πρεπει...
Γραφτηκα πριν 2-3 μερες (αρα ανηκω στις "πορδες") για να εκφρασω τη στεναχωρια μου για το μωρο που χαθηκε και τον θυμο μου προς τη μητερα-τερας. Διαπιστωσα απο το κλιμα στις σελιδες εδω οτι το φορουμ αυτο ειναι το πιο κατινιστικο απο πολλα που εχω δει, και το πιο κομπλεξικο και για αυτο ευθυνονται τα παλια μελη που "την εχουν δει" γ...ω και δερνω, αν με εννοειτε. Επισης μου εκανε εντυπωση η στενομυαλια και οι εξυπναδες που κυκλοφορουν κατα συρροή εδω πέρα. Μια απογοητευση σκετη...Καμια σχεση με το παρεντσκαφε οπου συμμετεχω χρονια τωρα.
Εννοειται οτι θα σβησω το προφιλ μου, ελπιζω να μπορω οπως εκαναν και αλλες κοπελες για τον ιδιο λογο.
Να χαιρεστε το τσιφλικι σας και να το διατηρείτε ετσι μονοχνωτο!
Αντε γειααααααααααααααααααααααα!!!

13για το μικρο αγγελουδι!! Empty Απ: για το μικρο αγγελουδι!! Πεμ Ιαν 24, 2013 2:22 pm

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elenimama έγραψε:Συγγνωμη που θα αμαυρωσω το θεμα που ανοιχτηκε για το μικρο αγγελουδάκι της Λερου, αυτο που θα πω ειναι ασχετο, το γραφω ομως εδω μπας και το δουν αυτες που πρεπει...
Γραφτηκα πριν 2-3 μερες (αρα ανηκω στις "πορδες") για να εκφρασω τη στεναχωρια μου για το μωρο που χαθηκε και τον θυμο μου προς τη μητερα-τερας. Διαπιστωσα απο το κλιμα στις σελιδες εδω οτι το φορουμ αυτο ειναι το πιο κατινιστικο απο πολλα που εχω δει, και το πιο κομπλεξικο και για αυτο ευθυνονται τα παλια μελη που "την εχουν δει" γ...ω και δερνω, αν με εννοειτε. Επισης μου εκανε εντυπωση η στενομυαλια και οι εξυπναδες που κυκλοφορουν κατα συρροή εδω πέρα. Μια απογοητευση σκετη...Καμια σχεση με το παρεντσκαφε οπου συμμετεχω χρονια τωρα.
Εννοειται οτι θα σβησω το προφιλ μου, ελπιζω να μπορω οπως εκαναν και αλλες κοπελες για τον ιδιο λογο.
Να χαιρεστε το τσιφλικι σας και να το διατηρείτε ετσι μονοχνωτο!
Αντε γειααααααααααααααααααααααα!!!
Κρίμα που θα σε χάσουμε, αλλά τι να γίνει, αφού σε κέρδισε το παρεντσκαφε, μείνε εκεί, εμείς δεν παρεξηγούμε.

14για το μικρο αγγελουδι!! Empty Απ: για το μικρο αγγελουδι!! Πεμ Ιαν 24, 2013 2:26 pm

ΕΦΑΚΙ

ΕΦΑΚΙ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ποσα ακομα θεματα "κατηγορω" θα ανοιξετε???????????????????????????????????????? για το μικρο αγγελουδι!! 679259

15για το μικρο αγγελουδι!! Empty Απ: για το μικρο αγγελουδι!! Πεμ Ιαν 24, 2013 2:36 pm

Elena 2


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Το μόνο που έχω να πώ είναι ΝΤΡΟΠΗ σε όσους υπερασπίζονται ακόμα αυτό το ΤΕΡΑΣ.Εύχομαι εάν υπάρχει Θεός,που θέλω να πιστεύω ότι υπάρχει,να πεθάνει αυτό το σκουλίκι με τον πιο ΕΠΩΔΥΝΟ θάνατο,όπως οδήγεισε και αυτή το ίδιο της το ΠΑΙΔΙ στο θάνατο...Για το τι καραπου@@@νι είναι διαβάστε τι λέει ο μαιευτήρας που την ξεγέννησε στο newsit

16για το μικρο αγγελουδι!! Empty Απ: για το μικρο αγγελουδι!! Πεμ Ιαν 24, 2013 2:38 pm

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elena 2 έγραψε:Το μόνο που έχω να πώ είναι ΝΤΡΟΠΗ σε όσους υπερασπίζονται ακόμα αυτό το ΤΕΡΑΣ.Εύχομαι εάν υπάρχει Θεός,που θέλω να πιστεύω ότι υπάρχει,να πεθάνει αυτό το σκουλίκι με τον πιο ΕΠΩΔΥΝΟ θάνατο,όπως οδήγεισε και αυτή το ίδιο της το ΠΑΙΔΙ στο θάνατο...Για το τι καραπου@@@νι είναι διαβάστε τι λέει ο μαιευτήρας που την ξεγέννησε στο newsit
Χρειάζεσαι να ρίξεις λίγο νερό στο πρόσωπό σου και λίγο καθαρό αέρα.

17για το μικρο αγγελουδι!! Empty Απ: για το μικρο αγγελουδι!! Πεμ Ιαν 24, 2013 2:39 pm

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άσχετο με το παρον ζήτημα, αλλά newsit και tlife, εκ των πυλώνων της ενημέρωσης ...

18για το μικρο αγγελουδι!! Empty Απ: για το μικρο αγγελουδι!! Πεμ Ιαν 24, 2013 2:44 pm

Elena 2


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mhtsaina Εάν έχεις παιδιά τα λυπάμαι...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις