Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
145 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 145 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

576ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Φεβ 03, 2013 5:28 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πωπω κορίτσια κι εδώ έχει τρελό αέρα αλλά είχε και πολύ ωραίο ήλιο και βγήκαμε για καφέ! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 654316 Γέμισα μπαταρίες για τη βδομάδα! Βούλα μια χαρά είναι στην εξοχή όχι μόνο για τα πιτσιρίκια αλλά και για τους μεγάλους! Απόλαυσέ το!
Αυτό με τον Άγιο Συμεών μου το είπε και η μάνα μου και η πεθερά μου! Οπότε κι εγώ σήμερα κάνω τη γλάστρα! Αλήθεια; Ψέματα; Ποιος ξέρει; Μαχαίρι δεν έπιασα. Ψαλίδι επίσης! Φαγητό στα πεθερικά μου! Οπότε εγώ κυρία! Χα,χα,χα! Αλλά αν καθίσουμε και υπολογίσουμε τις προλήψεις και τα σχετικά όλη μέρα θα πρέπει να είμαστε στην τσίτα μην κάνουμε κάτι και το παιδί βγει σημαδεμένο!

577ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Φεβ 03, 2013 6:55 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefy έγραψε:Ετσι τουρτιτσα... με τα κοριτσακια μας μια χαρα τα καταφεραμε ... Τωρα με τους μπουταλαδες να δουμε! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


τι κανετε κοριτσια?εγω οχι καλα.μπουκωμα στο φουλ,δεν μπορω να παρω ανασα.φετος με επισασε για τα καλα.δεν με σηκωνει το κλιμα της λαρισας το εχω ξαναπει.οικογενειακως δεν εχουμε σηκωσει κεφαλι.τεσπα θ απερασει και αυτο.
ρε κοριτσια καλα που ειπατε για ονειρα.εγω προχθες ειδα τον μπεμπη μου,ενα μωρο δλδ αγορακι που ηταν δικο μου.ηταν κουκλος.εγω δεν τρομαζω με τα ονειρα ςτσι και αλλιως εγω παντα εβλεπα πολυ περιεργα ονειρα,αλλα στα ονειρα της εγκυμοσυνης μην δινεται σημασια.
του αγ συμεων σημερα ε?δεν το θυμομουν,τωρα που το διαβασα το θυμηθηκα.εμενα μου ειχαν πει οτι αν δεν το σκεφτεις την ωρα που κοβεις δεν πειραζει.αν το σκεφτεςι να πιασεις καπου που δεν θα φενεται ποπο κτλ.εγω δεν το θυμομουν οποτε δεν πειραζει.τωρα ομως που μου το θυμισατε θα λεω στον αντρα μου να κοβει.και για τρεις μερες λενε δεν κανει.παντως εχω δει σημαδια σε καποιους που η μαμα εκανε τετοιες δουλειες σαν σημερα.
φιλια σε ολες.

578ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Φεβ 03, 2013 9:04 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεωργία περαστικά κούκλα μου. Να γίνεται καλά και μετα μακρυά.
Βρε κορίτσια τι κακό με τον ύπνο με έχει πιάσει! Σκουντουφλουσα από τη νύστα το μεσημερακι, πηγα να ξαπλώσω και ο ύπνος έκανε φτερά. Το ίδιο και τα βραδυά. Από τώρα ολονυχτιες; Ακόμη δεν ήρθε η μπεμπα. Αφήστε που σήμερα και χθες είναι αρκετά ήσυχη. Την ακούω αλλά ότι τόσο πολύ και όχι τόσο έντονα. Προτιμώ όταν κάνει πάρτυ στην κοιλία μου άρεσε Είμαι πιο ήρεμη.

579ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Φεβ 03, 2013 2:03 pm

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσακια είδα καλή μέρα και ξεπορτισα κι εγώ σήμερα! Μαχαίρι και ψαλίδι κατάφερα να μην πιάσω γιατί φάγαμε στην μαμα μου!
Γεωργία περαστικα κοριτσακι μου! πολύς κόσμος ταλαιπωρειται με γρίπη θέλει προσοχή!
Πήραμε δώρο την πρώτη μας κουβερτουλα σήμερα,μπλε βελουτε!! :-)
Επίσης αναθεωρησα για 2 πραγματα μετά από συζήτηση!
Πρώτον θα πάρω και θηλαστρο τελικά να μαι ήσυχη ότι το μωρο τρώει!
Δεύτερον εχω μπερδευτεί με το θέμα του ύπνου του μωρού! Κάνει να κοιμάται στο πορτ μπεμπε κι αν ναι πρέπει να ναι μπρούμυτα η στο πλάι???

580ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Φεβ 03, 2013 11:02 pm

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despinaki_86 έγραψε:Κοριτσακια είδα καλή μέρα και ξεπορτισα κι εγώ σήμερα! Μαχαίρι και ψαλίδι κατάφερα να μην πιάσω γιατί φάγαμε στην μαμα μου!
Γεωργία περαστικα κοριτσακι μου! πολύς κόσμος ταλαιπωρειται με γρίπη θέλει προσοχή!
Πήραμε δώρο την πρώτη μας κουβερτουλα σήμερα,μπλε βελουτε!! :-)
Επίσης αναθεωρησα για 2 πραγματα μετά από συζήτηση!
Πρώτον θα πάρω και θηλαστρο τελικά να μαι ήσυχη ότι το μωρο τρώει!
Δεύτερον εχω μπερδευτεί με το θέμα του ύπνου του μωρού! Κάνει να κοιμάται στο πορτ μπεμπε κι αν ναι πρέπει να ναι μπρούμυτα η στο πλάι???

Καλημερα Δεσποινακι μου! Θα εισαι σιγουρη οτι το μωρο τρωει με μια ηλεκτρικη ζυγαρια οχι με το θηλαστρο. Θα το ζυγιζεις πριν απο το καθε γευμα και μετα. Το θηλαστρο τι να το κανεις? Θα βγαζεις καθε φορα γαλα με το θηλαστρο? Ειναι πολυ βαρετη, επιπονη και ασχημη διαδικασια που θα σε κανει να χασεις εντελως τη μαγεια του θηλασμου. Θηλαστρο θα χρησιμοποιησεις μονο οταν θες για καποιο λογο να αφησεις ας πουμε το παιδι στη μαμα σου.... και θα της αφησεις το γαλα σου σε μπιμπερο.

Το πορτ μπεμπε δεν ενδυκνειτε για να κοιμαται μονιμα το παιδι. Το πορτ μπεμπε ειναι για να κοιμαται το παιδι λιγες ωρες οταν βρισκεστε εκτος σπιτιου. Και επισης ο πλεον ενδεδειγμενος τροπος για να κοιμαται το παιδι τα τελευταια χρονια θεωρειται το πλαι. Παλαιοτερα πιστευαν οτι ηταν καλυτερα μπρουμυτα αλλα οι τελευταιες ερευνες δειχνουν οτι το καλυτερο ειναι στο πλαι. Γι αυτο αλλωστε εχουν βγει και τα σφηνακια για να συγκρατουν το μωρο σε πλαγια θεση. Ετσι αν κανει στον υπνο του καμια γουλιτσα το μωρο θα πεσει κατευθειαν στο σεντονακι του και θα αποδευχθει ο κινδυνος πνιγμου. 3

581ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Φεβ 03, 2013 11:32 pm

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:
Despinaki_86 έγραψε:Κοριτσακια είδα καλή μέρα και ξεπορτισα κι εγώ σήμερα! Μαχαίρι και ψαλίδι κατάφερα να μην πιάσω γιατί φάγαμε στην μαμα μου!
Γεωργία περαστικα κοριτσακι μου! πολύς κόσμος ταλαιπωρειται με γρίπη θέλει προσοχή!
Πήραμε δώρο την πρώτη μας κουβερτουλα σήμερα,μπλε βελουτε!! :-)
Επίσης αναθεωρησα για 2 πραγματα μετά από συζήτηση!
Πρώτον θα πάρω και θηλαστρο τελικά να μαι ήσυχη ότι το μωρο τρώει!
Δεύτερον εχω μπερδευτεί με το θέμα του ύπνου του μωρού! Κάνει να κοιμάται στο πορτ μπεμπε κι αν ναι πρέπει να ναι μπρούμυτα η στο πλάι???

Καλημερα Δεσποινακι μου! Θα εισαι σιγουρη οτι το μωρο τρωει με μια ηλεκτρικη ζυγαρια οχι με το θηλαστρο. Θα το ζυγιζεις πριν απο το καθε γευμα και μετα. Το θηλαστρο τι να το κανεις? Θα βγαζεις καθε φορα γαλα με το θηλαστρο? Ειναι πολυ βαρετη, επιπονη και ασχημη διαδικασια που θα σε κανει να χασεις εντελως τη μαγεια του θηλασμου. Θηλαστρο θα χρησιμοποιησεις μονο οταν θες για καποιο λογο να αφησεις ας πουμε το παιδι στη μαμα σου.... και θα της αφησεις το γαλα σου σε μπιμπερο.

Το πορτ μπεμπε δεν ενδυκνειτε για να κοιμαται μονιμα το παιδι. Το πορτ μπεμπε ειναι για να κοιμαται το παιδι λιγες ωρες οταν βρισκεστε εκτος σπιτιου. Και επισης ο πλεον ενδεδειγμενος τροπος για να κοιμαται το παιδι τα τελευταια χρονια θεωρειται το πλαι. Παλαιοτερα πιστευαν οτι ηταν καλυτερα μπρουμυτα αλλα οι τελευταιες ερευνες δειχνουν οτι το καλυτερο ειναι στο πλαι. Γι αυτο αλλωστε εχουν βγει και τα σφηνακια για να συγκρατουν το μωρο σε πλαγια θεση. Ετσι αν κανει στον υπνο του καμια γουλιτσα το μωρο θα πεσει κατευθειαν στο σεντονακι του και θα αποδευχθει ο κινδυνος πνιγμου. 3

καλημερα κοριτσακια μου.θα συμφωνησω απολυτα με την στεφυ δεσποινακι μου.αν μπεις στο τρυπακι του θηλαστρου φοβαμαι οτι θα το χασεις συντομα το παιχνιδι με τον θηλασμο

582ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Φεβ 03, 2013 11:49 pm

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσακια μου! Σας ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις!
Με θηλαστρο θα δω τι θα κάνω,από κει που δεν το σκεφτομουν καθολου χθες άρχισα να το σκέφτομαι επίμονα! Ζυγαριά δεν θα πάρω γιατί θα με αγχώνει πολύ. Νομίζω αρκεί να το ζυγίζει ο παιδίατρος!
Όσο για το πορτ μπεμπε δεν εχω βρει άλλη λύση γι αρχή! Εξάλλου εχω ακούσει από πολλές μανούλες να το κοιμιζουν εκεί γι αρχή! Στο δωμάτιο του μπεμπη δεν χωραω να κοιμηθώ εγώ και στην κρεβατοκαμαρα μας δεν χωράει το κρεβατακι του μπεμπη! Ίσως για βράδυ μαζί μου στο πορτ μπεμπε και την μέρα στο κρεβατι του με σφηνακι.

583ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 12:07 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κουκλίτσες! Τι κάνετε; Πρωινές πρωινές! Που είναι ο χθεσινός ωραίος ήλιος οέο; Τη μουντή μέρα είναι αυτή; Είναι επειδή θέλω να κάνω δουλειές για να μην ξεσηκώνομαι! tongue Χα,χα,χα! Εγώ πάλι θα βάλω κουνίτσα στην κρεβατοκάμαρα (αφού βγούνε ένα δυο πράγματα) και στο πορτ μπεμπέ θα την έχω τις ώρες που είμαι ξύπνια στο σαλόνι να τη βλέπω! Λέω εγώ τώρα! Εκείνη την ώρα δεν ξέρω! Μωρέ Δέσποινα για το θήλαστρο μην σκας από τώρα και αν χρειαστείς είτε νοικιάζεις από κανένα μαιευτήριο (έτσι έχω ακούσει)είτε αγοράζεις (έχει μέχρι και το φαρμακείο της γειτονιάς μου, χειροκίνητο της chicco μεν αλλά έχει!). Άρα θα βρεις εύκολα και ότι ώρα χρειαστείς (αυτό ήθελα να πω).
Εχθές πάλι έκανα τις σβούρες μου στο κρεβάτι μέχρι να με πάρει ο ύπνος! Λυπάμαι τον άντρα μου που κοντά σε μένα δυσκολεύεται κι αυτός! Βλέπω να με παρατάει και να πηγαίνει στον καναπέ αλλά δεν το θέλω καθόλου ρε κορίτσια! Δεν θέλω να φύγει από το κρεβάτι μας! Πρέπει να διορθωθώ σύντομα! Χαχαχα!
Για ρίξτε και καμιά ιδέα για κανενα φαγητάκι σήμερα! Διότι έχω λιγο από εχθές αλλά δεν φτάνει για δύο άτομα και χρειάζομαι συμπλήρωμα!

584ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 12:16 am

tzeniko


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Nancy82 έγραψε:Καλημέρα κουκλίτσες! Τι κάνετε; Πρωινές πρωινές! Που είναι ο χθεσινός ωραίος ήλιος οέο; Τη μουντή μέρα είναι αυτή; Είναι επειδή θέλω να κάνω δουλειές για να μην ξεσηκώνομαι! tongue Χα,χα,χα! Εγώ πάλι θα βάλω κουνίτσα στην κρεβατοκάμαρα (αφού βγούνε ένα δυο πράγματα) και στο πορτ μπεμπέ θα την έχω τις ώρες που είμαι ξύπνια στο σαλόνι να τη βλέπω! Λέω εγώ τώρα! Εκείνη την ώρα δεν ξέρω! Μωρέ Δέσποινα για το θήλαστρο μην σκας από τώρα και αν χρειαστείς είτε νοικιάζεις από κανένα μαιευτήριο (έτσι έχω ακούσει)είτε αγοράζεις (έχει μέχρι και το φαρμακείο της γειτονιάς μου, χειροκίνητο της chicco μεν αλλά έχει!). Άρα θα βρεις εύκολα και ότι ώρα χρειαστείς (αυτό ήθελα να πω).
Εχθές πάλι έκανα τις σβούρες μου στο κρεβάτι μέχρι να με πάρει ο ύπνος! Λυπάμαι τον άντρα μου που κοντά σε μένα δυσκολεύεται κι αυτός! Βλέπω να με παρατάει και να πηγαίνει στον καναπέ αλλά δεν το θέλω καθόλου ρε κορίτσια! Δεν θέλω να φύγει από το κρεβάτι μας! Πρέπει να διορθωθώ σύντομα! Χαχαχα!
Για ρίξτε και καμιά ιδέα για κανενα φαγητάκι σήμερα! Διότι έχω λιγο από εχθές αλλά δεν φτάνει για δύο άτομα και χρειάζομαι συμπλήρωμα!

Σπανακόριζο λεμονάτο ή πράσσο με πατάτες (και αμα έχεις και λίγο λουκάνικο το βάζεις!)

585ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 12:22 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να σου πω βρε Τζένη έλεγα για πρασόρυζο αλλά πράσο με πατάτες πως γίνεται; Εσύ πως τα πας; Όλα καλά; Τώρα που σε είδα θυμήθηκα ότι μετά τη βόλτα που βγήκαμε προχθές και χθες μετά μου έριξε ένα ξεμάτιασμα η πεθερά και μου είπε ότι είχα τρελό μάτι! Η κοιλιά τραβάει μάλλον τι να πω! Και φαντάσου εγώ είμαι αυτή που λέω ότι δεν τα πιστεύω αυτά!

586ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 12:24 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despinaki_86 έγραψε:Καλημερα κοριτσακια μου! Σας ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις!
Με θηλαστρο θα δω τι θα κάνω,από κει που δεν το σκεφτομουν καθολου χθες άρχισα να το σκέφτομαι επίμονα! Ζυγαριά δεν θα πάρω γιατί θα με αγχώνει πολύ. Νομίζω αρκεί να το ζυγίζει ο παιδίατρος!
Όσο για το πορτ μπεμπε δεν εχω βρει άλλη λύση γι αρχή! Εξάλλου εχω ακούσει από πολλές μανούλες να το κοιμιζουν εκεί γι αρχή! Στο δωμάτιο του μπεμπη δεν χωραω να κοιμηθώ εγώ και στην κρεβατοκαμαρα μας δεν χωράει το κρεβατακι του μπεμπη! Ίσως για βράδυ μαζί μου στο πορτ μπεμπε και την μέρα στο κρεβατι του με σφηνακι.

και εγω εκει την κοιμιζα μεχρι να σαραντησει .μετα σε παρκοκρεβατο κανονικα

587ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 12:51 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σιγουρα μπορεις να το κοιμησεις το παιδι εκει τον πρωτο καιρο. Απλα δεν ειναι αυτο που ενδυκνειται. Αλλα το κανουν πολλες μανουλες και μια χαρα βολευτηκαν. Απο φαγητο εμενα μου εστειλε η πεθερα μου σπανακοπιτα και κοτοπουλο λεμονατο οποτε ειμαι κομπλε για σημερα. Wink

588ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 12:53 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Σιγουρα μπορεις να το κοιμησεις το παιδι εκει τον πρωτο καιρο. Απλα δεν ειναι αυτο που ενδυκνειται. Αλλα το κανουν πολλες μανουλες και μια χαρα βολευτηκαν. Απο φαγητο εμενα μου εστειλε η πεθερα μου σπανακοπιτα και κοτοπουλο λεμονατο οποτε ειμαι κομπλε για σημερα. Wink

μια χαρα στεφυ μου η πεθερουλα σου .μπραβο της οποτε κομπλε και εσυ.εμεις σημερα εχουμε επαναληπτικη επισκεψη σε οφθαλμιατρο για τη μικρη μου γιατι εχει υπερμετρωπια και σκεφτομαι τον χαμο που θα γινει εκει μεσα

589ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 12:55 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νανσυ ένα κοκκινιστο με ρύζι θα θελα σήμερα εγώ!!!
Ε ναι βρε κοριτσια έτσι κι αλλιώς θα ξυπνάει για να φάει και τη νύχτα, τι θα πάθει στο πορτ μπεμπε με το σωστό υπόστρωμα? Εξαλλου στην αρχή τους αρέσει κι η αίσθηση φωλιτσας που δίνει το πορτ μπεμπε!

590ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 12:57 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despinaki_86 έγραψε:Νανσυ ένα κοκκινιστο με ρύζι θα θελα σήμερα εγώ!!!
Ε ναι βρε κοριτσια έτσι κι αλλιώς θα ξυπνάει για να φάει και τη νύχτα, τι θα πάθει στο πορτ μπεμπε με το σωστό υπόστρωμα? Εξαλλου στην αρχή τους αρέσει κι η αίσθηση φωλιτσας που δίνει το πορτ μπεμπε!

εμενα δεν επαθε τιποτα παντως για 40 ημερες που την ειχα.καποιες φορες βεβαια τα πρωινα οταν αποφασιζε να κοιμηθει λογω κολικων την κοιμιζα και στον καναπε αφου της ειχα βαλει ενα σφηνακι.αν και τα νεογεννητα δεν κουνιουνται για να πεσουν κατω.

591ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 12:58 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
stefy έγραψε:Σιγουρα μπορεις να το κοιμησεις το παιδι εκει τον πρωτο καιρο. Απλα δεν ειναι αυτο που ενδυκνειται. Αλλα το κανουν πολλες μανουλες και μια χαρα βολευτηκαν. Απο φαγητο εμενα μου εστειλε η πεθερα μου σπανακοπιτα και κοτοπουλο λεμονατο οποτε ειμαι κομπλε για σημερα. Wink

μια χαρα στεφυ μου η πεθερουλα σου .μπραβο της οποτε κομπλε και εσυ.εμεις σημερα εχουμε επαναληπτικη επισκεψη σε οφθαλμιατρο για τη μικρη μου γιατι εχει υπερμετρωπια και σκεφτομαι τον χαμο που θα γινει εκει μεσα

Ωχ! Αντε να περασει κι αυτο... κουραγιο.

Εμεις ημασταν με πυρετο υψηλο απο την προηγουμενη Δευτερα μεχρι και το Σαββατο! Την Παρασκευη μου εφτασε 40.6 η μικρη και ημουν και μονη μου... ο νατρας μου ειχε βαρδια. Τα επαιξα... Της εδωσα ponstan και ευτυχως της επεσε αμεσως αλλιως θα την πιηαινα στο παιδων μονη μου... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 534787 Ευτυχως ομως το γλιτωσαμε ... Την πηγαμε Παρασκευη απογευμα στην παιδιατρο. Ειδε τον λαιμο της ερεθισμενο και ξεκινησαμε αντιβιωση που θα την παιρνει μεχρι και αυτο το Σαββατο. Ολες αυτες τις μερες η μικρη μας εχει βγαλει το λαδι. Δεν θελει ουτε να την χτενιζω ουτε να την αλλαζω ουτε να την ταιζω... Ειναι αγριμι... φφφφφφ. Περασαμε πολυ δυσκολη εβδομαδα. Τωρα την εχει δει μεγαλη... θελει να τρωει μονη της με αποτελεσμα να ριχνει τα παντα κατω στο χαλι... και δεν τρωει κιολας.. και κανει και 5 ωρες.... και μενει και νηστικη στο τελος! Shocked

592ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 1:01 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:
grammatiki έγραψε:
stefy έγραψε:Σιγουρα μπορεις να το κοιμησεις το παιδι εκει τον πρωτο καιρο. Απλα δεν ειναι αυτο που ενδυκνειται. Αλλα το κανουν πολλες μανουλες και μια χαρα βολευτηκαν. Απο φαγητο εμενα μου εστειλε η πεθερα μου σπανακοπιτα και κοτοπουλο λεμονατο οποτε ειμαι κομπλε για σημερα. Wink

μια χαρα στεφυ μου η πεθερουλα σου .μπραβο της οποτε κομπλε και εσυ.εμεις σημερα εχουμε επαναληπτικη επισκεψη σε οφθαλμιατρο για τη μικρη μου γιατι εχει υπερμετρωπια και σκεφτομαι τον χαμο που θα γινει εκει μεσα

Ωχ! Αντε να περασει κι αυτο... κουραγιο.

Εμεις ημασταν με πυρετο υψηλο απο την προηγουμενη Δευτερα μεχρι και το Σαββατο! Την Παρασκευη μου εφτασε 40.6 η μικρη και ημουν και μονη μου... ο νατρας μου ειχε βαρδια. Τα επαιξα... Της εδωσα ponstan και ευτυχως της επεσε αμεσως αλλιως θα την πιηαινα στο παιδων μονη μου... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 534787 Ευτυχως ομως το γλιτωσαμε ... Την πηγαμε Παρασκευη απογευμα στην παιδιατρο. Ειδε τον λαιμο της ερεθισμενο και ξεκινησαμε αντιβιωση που θα την παιρνει μεχρι και αυτο το Σαββατο. Ολες αυτες τις μερες η μικρη μας εχει βγαλει το λαδι. Δεν θελει ουτε να την χτενιζω ουτε να την αλλαζω ουτε να την ταιζω... Ειναι αγριμι... φφφφφφ. Περασαμε πολυ δυσκολη εβδομαδα. Τωρα την εχει δει μεγαλη... θελει να τρωει μονη της με αποτελεσμα να ριχνει τα παντα κατω στο χαλι... και δεν τρωει κιολας.. και κανει και 5 ωρες.... και μενει και νηστικη στο τελος! Shocked

ωχ απο τωρα ξεκινησε τετοια;το να θελει να τα κανει ολα μονη της;εμενα καθε πρωι που βιαζομαστε να τη παμε στον παιδικο για να παμε στη δουλεια μας μας σπαει τα νευρα με αυτο το πραγμα.μονη της να ντυθει μονη της να χτενιστει μονη της να βαλει παππουτσια.ελεοςςςςςς.

περαστικα της βρε συ στεφυ .τοσο υψηλο πυρετο ε;πωπω και εγω αγχωνομαι με τοσο υψηλο πυρετο

593ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 1:04 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγώ νομίζω ότι με ένα καλό στρωματάκι και στο πορτ μπεμπέ μια χαρά θα είναι για το λίγο στην αρχή που τα θέλουμε κοντά μας! Εμείς πάντως θα το πάρουμε και το στρώμα για το πορτ μπεμπέ οπότε θα βολεύεται κι εκεί η μπουμπούκα τον πρώτο καιρό!
Δέσποινα έχω ένα μία μερίδα μπριζόλα γεμιστή με σπανάκι και πατάτες! Οπότε μάλλον θα κάνω το πρασόρυζο που δεν το τρώει ο σύζυγος. Ευκαιρία να φάω εγώ! Έχω κάτι πράσα στην κατάψυξη, να φεύγουν! Και αύριο θα μαγειρέψω επαγγελματικά! Μάλλον το φαγητό που πρότεινες!
Στέφη περαστικά σας και να μην ταλαιπωρηθείτε άλλο! Άποψη από μικρούλικα ε; Αχ τι μας περιμένει! Έχουν άποψη από σαμιαμίδια! Που να μεγαλώσουν κιόλας!
Προσπαθώ να κάνω δουλειές αλλά η ταχύτητα με τις οποίες τις κάνω είναι συγκλονιστική! Χα,χα,χα!

594ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 1:06 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Στεφυ μου περαστικα σας κορίτσι μου! :-(

595ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 1:14 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστω κοριτσια! Απο το Σαββατο δεν μας ξαναεκανε πυρετο. Η γκρινια ομως καλα κρατει ακομη. Το χτενισμα και το αλλαγμα πανας δεν ειναι οτι θελει να τα κανει μονη της... απλα εχει τοσο νευρα που δεν θελει να την ακινητοποιεις για κανενα λογο! Κανει κατι σπαστικα και ριχνει και καμια αδεσποτη στην γιαγια της η οποια καθεται και τις τρωει και δεν λεει τπτ και την κακομαθαινει! Μου σπασε τυα νευρα η μαν αμου σημερα πρωι πρωι. Εκανε παλι τον πανικο της η Στελλα για να αλλαξει . Την παλευε η μανα μου απο εδω την παλευε απο κει... εγω ημουν στην τουαλετα εκεινη την ωρα... Βγαινω εξω και βλεπω τη Στελλα να χτυπιεται και να χτυπαει και την μανα μου κι εκεινη να καθεται να τις τρωει! Της εβαλα μια φωνη της μικρης κι αμεσως ησυχασε αλλα η μανα μου.... η καλη γιαγια ... εβαλε τα κλαματα που φωναξα στο παιδι!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ????????? Λες κι εκεινη δεν μου φωναξε ποτε!!! Εκεινη μου τις εβρεχε κιολας κανονικοτατα! Τωρα την επιασε ο πονος!!! Μιλαμε.... εγινα τουρκος!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 311356 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 311356 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 311356 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 311356 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 311356 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 311356 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 311356 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 311356 Αντε να βγω στην αδεια να την βαλω σε μια σειρα την μικρη γιατι η μανα μου μου την κακομαθε πολυ. Βεβαια αυτα πιο πολυ στην ιδια τα κανει η μικρη... οχι σε εμας...

596ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 1:17 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Ευχαριστω κοριτσια! Απο το Σαββατο δεν μας ξαναεκανε πυρετο. Η γκρινια ομως καλα κρατει ακομη. Το χτενισμα και το αλλαγμα πανας δεν ειναι οτι θελει να τα κανει μονη της... απλα εχει τοσο νευρα που δεν θελει να την ακινητοποιεις για κανενα λογο! Κανει κατι σπαστικα και ριχνει και καμια αδεσποτη στην γιαγια της η οποια καθεται και τις τρωει και δεν λεει τπτ και την κακομαθαινει! Μου σπασε τυα νευρα η μαν αμου σημερα πρωι πρωι. Εκανε παλι τον πανικο της η Στελλα για να αλλαξει . Την παλευε η μανα μου απο εδω την παλευε απο κει... εγω ημουν στην τουαλετα εκεινη την ωρα... Βγαινω εξω και βλεπω τη Στελλα να χτυπιεται και να χτυπαει και την μανα μου κι εκεινη να καθεται να τις τρωει! Της εβαλα μια φωνη της μικρης κι αμεσως ησυχασε αλλα η μανα μου.... η καλη γιαγια ... εβαλε τα κλαματα που φωναξα στο παιδι!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ????????? Λες κι εκεινη δεν μου φωναξε ποτε!!! Εκεινη μου τις εβρεχε κιολας κανονικοτατα! Τωρα την επιασε ο πονος!!! Μιλαμε.... εγινα τουρκος!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 311356 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 311356 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 311356 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 311356 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 311356 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 311356 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 311356 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 311356 Αντε να βγω στην αδεια να την βαλω σε μια σειρα την μικρη γιατι η μανα μου μου την κακομαθε πολυ. Βεβαια αυτα πιο πολυ στην ιδια τα κανει η μικρη... οχι σε εμας...

αχ αυτες οι γιαγιαδες τι ξυλο θελουν.τι βρισιδι εχω ριξει και στη μανα μου και στη πεθρα μου για αυτον τον λογο.πραγματικα δεν καταλαβαινουν ποσο κακο κανουν στα παιδια ρε γαμωτο

597ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 1:23 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
stefy έγραψε:Ευχαριστω κοριτσια! Απο το Σαββατο δεν μας ξαναεκανε πυρετο. Η γκρινια ομως καλα κρατει ακομη. Το χτενισμα και το αλλαγμα πανας δεν ειναι οτι θελει να τα κανει μονη της... απλα εχει τοσο νευρα που δεν θελει να την ακινητοποιεις για κανενα λογο! Κανει κατι σπαστικα και ριχνει και καμια αδεσποτη στην γιαγια της η οποια καθεται και τις τρωει και δεν λεει τπτ και την κακομαθαινει! Μου σπασε τυα νευρα η μαν αμου σημερα πρωι πρωι. Εκανε παλι τον πανικο της η Στελλα για να αλλαξει . Την παλευε η μανα μου απο εδω την παλευε απο κει... εγω ημουν στην τουαλετα εκεινη την ωρα... Βγαινω εξω και βλεπω τη Στελλα να χτυπιεται και να χτυπαει και την μανα μου κι εκεινη να καθεται να τις τρωει! Της εβαλα μια φωνη της μικρης κι αμεσως ησυχασε αλλα η μανα μου.... η καλη γιαγια ... εβαλε τα κλαματα που φωναξα στο παιδι!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ????????? Λες κι εκεινη δεν μου φωναξε ποτε!!! Εκεινη μου τις εβρεχε κιολας κανονικοτατα! Τωρα την επιασε ο πονος!!! Μιλαμε.... εγινα τουρκος!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 311356 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 311356 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 311356 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 311356 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 311356 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 311356 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 311356 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 311356 Αντε να βγω στην αδεια να την βαλω σε μια σειρα την μικρη γιατι η μανα μου μου την κακομαθε πολυ. Βεβαια αυτα πιο πολυ στην ιδια τα κανει η μικρη... οχι σε εμας...

αχ αυτες οι γιαγιαδες τι ξυλο θελουν.τι βρισιδι εχω ριξει και στη μανα μου και στη πεθρα μου για αυτον τον λογο.πραγματικα δεν καταλαβαινουν ποσο κακο κανουν στα παιδια ρε γαμωτο

Την πεθερα μου την κανω πιο καλα απο οτι την μανα μου... Βεβαια την πεθερα μου την βλεπουμε 1 φορα τον μηνα... αλλα οτι παρατηρηση της κανω με ακουει... (φοβαται οτι αν δεν με ακουσει δεν θα ξαναπατησουμε ποτε το ποδι μας εκει Very Happy - μενει Ναυπλιο) Το βουλωνει και κανει αυτο που της λεω. Μεσα της μπορει να βριζει βεβαια αλλα τουλαχιστον με ακουει. Η μανα μου με γαρφει κανονικοτατα. 9:00 η ωρα της ειπα τις προαλλες μην δινεις ολο γλυκα στην Στελλα 9:15 της εδωσε κρουσαν με σοκολατα. Κι οταν της λεω κατι..."Ολο παρατηρησεις μου κανεις" ! Και δεν μπορω να της πω και παρα πολλα γιατι αναγνωριζω οτι με βοηθαει παρα πολυ... καθε μερα τωρα να μου κραταει το παιδι δεν ειναι και λιγο πραγμα... δεν θελω να φανω αχαριστη... Απλα ειναι καποια πραγματα που τα κανει λαθος και δεν δεχεται παρατηρησεις. Δεν εξρω πως να το διαχειριστω ολο αυτο. Υπομονη μεχρι να βγω στην αδεια για αρχη.. και βλεπουμε μετα οταν ξαναγυρισω στην δουλεια μηπως τα γραψω σε κανεναν σταθμο...

598ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 1:24 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:
grammatiki έγραψε:
stefy έγραψε:Ευχαριστω κοριτσια! Απο το Σαββατο δεν μας ξαναεκανε πυρετο. Η γκρινια ομως καλα κρατει ακομη. Το χτενισμα και το αλλαγμα πανας δεν ειναι οτι θελει να τα κανει μονη της... απλα εχει τοσο νευρα που δεν θελει να την ακινητοποιεις για κανενα λογο! Κανει κατι σπαστικα και ριχνει και καμια αδεσποτη στην γιαγια της η οποια καθεται και τις τρωει και δεν λεει τπτ και την κακομαθαινει! Μου σπασε τυα νευρα η μαν αμου σημερα πρωι πρωι. Εκανε παλι τον πανικο της η Στελλα για να αλλαξει . Την παλευε η μανα μου απο εδω την παλευε απο κει... εγω ημουν στην τουαλετα εκεινη την ωρα... Βγαινω εξω και βλεπω τη Στελλα να χτυπιεται και να χτυπαει και την μανα μου κι εκεινη να καθεται να τις τρωει! Της εβαλα μια φωνη της μικρης κι αμεσως ησυχασε αλλα η μανα μου.... η καλη γιαγια ... εβαλε τα κλαματα που φωναξα στο παιδι!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 679259 ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ????????? Λες κι εκεινη δεν μου φωναξε ποτε!!! Εκεινη μου τις εβρεχε κιολας κανονικοτατα! Τωρα την επιασε ο πονος!!! Μιλαμε.... εγινα τουρκος!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 311356 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 311356 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 311356 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 311356 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 311356 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 311356 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 311356 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 311356 Αντε να βγω στην αδεια να την βαλω σε μια σειρα την μικρη γιατι η μανα μου μου την κακομαθε πολυ. Βεβαια αυτα πιο πολυ στην ιδια τα κανει η μικρη... οχι σε εμας...

αχ αυτες οι γιαγιαδες τι ξυλο θελουν.τι βρισιδι εχω ριξει και στη μανα μου και στη πεθρα μου για αυτον τον λογο.πραγματικα δεν καταλαβαινουν ποσο κακο κανουν στα παιδια ρε γαμωτο

Την πεθερα μου την κανω πιο καλα απο οτι την μανα μου... Βεβαια την πεθερα μου την βλεπουμε 1 φορα τον μηνα... αλλα οτι παρατηρηση της κανω με ακουει... (φοβαται οτι αν δεν με ακουσει δεν θα ξαναπατησουμε ποτε το ποδι μας εκει Very Happy - μενει Ναυπλιο) Το βουλωνει και κανει αυτο που της λεω. Μεσα της μπορει να βριζει βεβαια αλλα τουλαχιστον με ακουει. Η μανα μου με γαρφει κανονικοτατα. 9:00 η ωρα της ειπα τις προαλλες μην δινεις ολο γλυκα στην Στελλα 9:15 της εδωσε κρουσαν με σοκολατα. Κι οταν της λεω κατι..."Ολο παρατηρησεις μου κανεις" ! Και δεν μπορω να της πω και παρα πολλα γιατι αναγνωριζω οτι με βοηθαει παρα πολυ... καθε μερα τωρα να μου κραταει το παιδι δεν ειναι και λιγο πραγμα... δεν θελω να φανω αχαριστη... Απλα ειναι καποια πραγματα που τα κανει λαθος και δεν δεχεται παρατηρησεις. Δεν εξρω πως να το διαχειριστω ολο αυτο. Υπομονη μεχρι να βγω στην αδεια για αρχη.. και βλεπουμε μετα οταν ξαναγυρισω στην δουλεια μηπως τα γραψω σε κανεναν σταθμο...


οταν γεννησεις με το καλο θα εχεις και την μικρη σπιτι μονη σου;

599ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 1:26 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και ξεχνάνε κιόλας! Χα,χα,χα! Λες κι εμάς δεν μας μάλωσαν ποτέ!!! Shocked Έχουμε παίξει κυνηγητό με τη μάνα μου γύρω γύρω από το τραπέζι για να με πιάσει και να μου τις βρέξει! Χα,χα,χα! Αλλά λες και μόλις δουνε το εγγόνι διαγράφονται όλα! Όλες οι γιαγιάδες και οι παππούδες του κόσμου ίδιοι είναι! Και οι δικοί μας τα ίδια θα κάνουν! Ο κύκλος της ζωής! Wink

600ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 1:31 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οταν γεννησω με το καλο τα πρωινα θα ειμαι μονη μου με τα παιδια και θα ερχεται η μανα μου να με βοηθαει πιο περιστασιακα... Οχι τοσο με τα παιδια οσο με τις δουλειες του σπιτιου για τις οποιες δεν θα μου μενει χρονος.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις