Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
439 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 439 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

551ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 7:03 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια τι κανετε?
εγω τελικα την πατησα.ειμαι μπουκωμενη.τα κοριτσια με κολλησαν μαλλον.. λοιπον την μεγαλη θα την ντυσω θαμπελινα και την μικρη κοκκινοσκουφιτσα.στα τζαμπο ειχε πολλες στολες και για μικρακια.
τι διαβασα δεν θυμαμαι.
ας πω για το τελευταιο που λεει η στεφυ
τα κοριτσια μου και τα δυο ηταν πολυ πολυ ησυχα σαν μωρακια,κοιμηθηκαν ολο το βραδυ απο πολυ νωρις ουτε κολικους ουτε τιποτα.δεν με ταλαιπωρησαν καθολου.μακαρι και το αγορι να τις μοιασει και να ειναι ησυχο.

για το παιδικο δωματιο,στα δυο προηγουμενα σπιτια το ειχα λαχανι,δεν μου αρεσει ολο το δωματιο ροζ 'η σιελ.σε αυτο το αφησα ασπρο,μαλλον μολις γεννησω θα παμε σε αλλο,απλα εχω αυτοκολλητα,κοριτσιστικα βεβαια,αλλα στην μερια που θα κοιμαται ο μπεμπης θα βαλουμε αγοριστικα.

για τα ιδιωτικα και τα δημοσια που λετε.εγω γεννησα σε δημοσιο και ειχαν σαμπουαν για τα μωρα και τα εκαναν και μπανιο αυτες.τωρα βεβαια εχουν αλλαξει πολλα και δεν ξερω.και εγω οταν γεννησα την μικρη ειχαμε στο δωματιο ενα μωρακι που ολο το βραδυ εκλαιγε και δεν ειχα κλεισει ματι.την αλλη μερα ειπα στην κοπελα που ηταν στα μωρα αν μπορει να μου την κρατησει λιγες ωρες για να κοιμηθω και την κρατησε.
ενταξει δεν θα το εκαναν αυτο παντου,μαλλον επεσα σε καλη κοπελα.

552ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 8:12 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ετσι τουρτιτσα... με τα κοριτσακια μας μια χαρα τα καταφεραμε ... Τωρα με τους μπουταλαδες να δουμε! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

553ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 9:05 am

nantiaf

nantiaf
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεσποινάκι μου, μια χαρά ήταν χτες, ευχαριστήθηκα και πίτσα, εφαγα κι ενα κομματι τούρτα... Το θέμα είναι οτι τώρα η υπόλοιπη τούρτα είναι στο ψυγείο και κάθε φορά που ανοίγω να πάρω ας πούμε ενα ωραιότατο υγιεινό φρουτάκι, μου την πέφτει, μου κλείνει το μάτι μου χαμογελάει πονηρά, μου κάνε κόνξες η παλιότουρτα για να με ρίξει!!! Αλλά επειδή μετά το χτεσινό και προχτεσινό φαγοπότι η ζυγαριά έπαθε παράκρουση από την κατακράτηση, το έβαλα σκοπο: μέχρι τις 11/2 που θα πάω στη γιατρό να μη φαω ξανα γλυκά και παχυντικά φαγητά, να τρωω κανονικά και σωστή διατροφη ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 13953 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 13953 ! Αλλά ...τα ευχαριστήθηκα ομολογώ μμμμιαμμ ηταν όλα!

Εν τω μεταξύ αντε να δούμε πότε θα μου κάνει αυτή την έρμη την καμπύλη ζαχάρου, μωρε μπας και το ξέχασε? Κουβέντα δεν εχει πει... Shocked Shocked

554ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 12:26 pm

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τουρτιτσα έγραψε:γεια σας κοριτσια τι κανετε?
εγω τελικα την πατησα.ειμαι μπουκωμενη.τα κοριτσια με κολλησαν μαλλον.. λοιπον την μεγαλη θα την ντυσω θαμπελινα και την μικρη κοκκινοσκουφιτσα.στα τζαμπο ειχε πολλες στολες και για μικρακια.
τι διαβασα δεν θυμαμαι.
ας πω για το τελευταιο που λεει η στεφυ
τα κοριτσια μου και τα δυο ηταν πολυ πολυ ησυχα σαν μωρακια,κοιμηθηκαν ολο το βραδυ απο πολυ νωρις ουτε κολικους ουτε τιποτα.δεν με ταλαιπωρησαν καθολου.μακαρι και το αγορι να τις μοιασει και να ειναι ησυχο.

για το παιδικο δωματιο,στα δυο προηγουμενα
σπιτια το ειχα λαχανι,δεν μου αρεσει ολο το δωματιο ροζ 'η σιελ.σε αυτο το αφησα ασπρο,μαλλον μολις γεννησω θα παμε σε αλλο,απλα εχω αυτοκολλητα,κοριτσιστικα βεβαια,αλλα στην μερια που θα κοιμαται ο μπεμπης θα βαλουμε αγοριστικα.

για τα ιδιωτικα και τα δημοσια που λετε.εγω γεννησα σε δημοσιο και ειχαν σαμπουαν για τα μωρα και τα εκαναν και μπανιο αυτες.τωρα βεβαια εχουν αλλαξει πολλα και δεν ξερω.και εγω οταν γεννησα την μικρη ειχαμε στο δωματιο ενα μωρακι που ολο το βραδυ εκλαιγε και δεν ειχα κλεισει ματι.την αλλη μερα ειπα στην κοπελα που ηταν στα μωρα αν μπορει να μου την
κρατησει λιγες ωρες για να κοιμηθω και την κρατησε


ενταξει δεν θα το εκαναν αυτο παντου,μαλλον επεσα σε καλη κοπελα.

Στεφυ κι Γεωργια, εμενα η κορουλα μου ακριβως το αντιθετο, εκλαιγε απο την πρωτη μερα που τη βγαλαμε απο το μαιευτήριο μεχρι κι τριων μηνων, περασαμε κολικους βαρβατους, την κοιμιζαμε με τον ηχο απο σεσουαρ κι απορροφητηρα..ακομη κι τωρα καθεται μονη τηςμονο δεκα λεπτα, μερα γκρινιαζει, εμεις δοντια βγαλαμε δυο δεκα μηνων κι τωρα που ειναι δεκατεσσαρων εβγαλε 6 μαζι, καταλαβαινετε γκρινια..Για να τη ντυσω και να την αλλαξω κανω αγωνα αφου κλωτσαει, γυρναει, κανει σαν αγριμι...Το μονο θετικο ειναι οτι μου κοιμαται δωδεκαωρο το βραδυ κι ερσι ηρεμουμε με τον αντρα μου..Το μεσημερι αντε νακοιμηθει καναμισαωρο, αφου λεμε με τον αντρα μου , αφου ρα εχουμ ε ζησει ολα με τη Μαρια , οτι κι να μας ερθει με το αγορακι ειμαστε δοκιμασμενοι....
Ακουω ετσι για ησυχα παιδακιακι λεω, υπαρχουν κι τετοια.,...Μου φαίνεται περιεργο..

555ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 12:32 pm

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Α! ξεχασα Γεωργια περαστικα..Πινε ζεστα κι καμια καραμελα ...
Γραμματικουλα μου, εγω τον νιωθω τον μπεμπη αυτη τη βδομαδα πιο πολυ, ισως ειχα κι τη μαμαμου που με βοηθουσε με τη μικρη κι ημουν οιο ηρεμη γι αυτο..
Κι εγω ειμαι πολυ περιεργη να δω τι μπομπιρας θα βγει...
Ναντια τσακισε την τουρτα .....Κι του χρονου με το μωρακι σου να γιορτασετε......

556ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 12:34 pm

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
voula1980 έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:γεια σας κοριτσια τι κανετε?
εγω τελικα την πατησα.ειμαι μπουκωμενη.τα κοριτσια με κολλησαν μαλλον.. λοιπον την μεγαλη θα την ντυσω θαμπελινα και την μικρη κοκκινοσκουφιτσα.στα τζαμπο ειχε πολλες στολες και για μικρακια.
τι διαβασα δεν θυμαμαι.
ας πω για το τελευταιο που λεει η στεφυ
τα κοριτσια μου και τα δυο ηταν πολυ πολυ ησυχα σαν μωρακια,κοιμηθηκαν ολο το βραδυ απο πολυ νωρις ουτε κολικους ουτε τιποτα.δεν με ταλαιπωρησαν καθολου.μακαρι και το αγορι να τις μοιασει και να ειναι ησυχο.

για το παιδικο δωματιο,στα δυο προηγουμενα
σπιτια το ειχα λαχανι,δεν μου αρεσει ολο το δωματιο ροζ 'η σιελ.σε αυτο το αφησα ασπρο,μαλλον μολις γεννησω θα παμε σε αλλο,απλα εχω αυτοκολλητα,κοριτσιστικα βεβαια,αλλα στην μερια που θα κοιμαται ο μπεμπης θα βαλουμε αγοριστικα.

για τα ιδιωτικα και τα δημοσια που λετε.εγω γεννησα σε δημοσιο και ειχαν σαμπουαν για τα μωρα και τα εκαναν και μπανιο αυτες.τωρα βεβαια εχουν αλλαξει πολλα και δεν ξερω.και εγω οταν γεννησα την μικρη ειχαμε στο δωματιο ενα μωρακι που ολο το βραδυ εκλαιγε και δεν ειχα κλεισει ματι.την αλλη μερα ειπα στην κοπελα που ηταν στα μωρα αν μπορει να μου την
κρατησει λιγες ωρες για να κοιμηθω και την κρατησε


ενταξει δεν θα το εκαναν αυτο παντου,μαλλον επεσα σε καλη κοπελα.

Στεφυ κι Γεωργια, εμενα η κορουλα μου ακριβως το αντιθετο, εκλαιγε απο την πρωτη μερα που τη βγαλαμε απο το μαιευτήριο μεχρι κι τριων μηνων, περασαμε κολικους βαρβατους, την κοιμιζαμε με τον ηχο απο σεσουαρ κι απορροφητηρα..ακομη κι τωρα καθεται μονη τηςμονο δεκα λεπτα, μερα γκρινιαζει, εμεις δοντια βγαλαμε δυο δεκα μηνων κι τωρα που ειναι δεκατεσσαρων εβγαλε 6 μαζι, καταλαβαινετε γκρινια..Για να τη ντυσω και να την αλλαξω κανω αγωνα αφου κλωτσαει, γυρναει, κανει σαν αγριμι...Το μονο θετικο ειναι οτι μου κοιμαται δωδεκαωρο το βραδυ κι ερσι ηρεμουμε με τον αντρα μου..Το μεσημερι αντε νακοιμηθει καναμισαωρο, αφου λεμε με τον αντρα μου , αφου ρα εχουμ ε ζησει ολα με τη Μαρια , οτι κι να μας ερθει με το αγορακι ειμαστε δοκιμασμενοι....
Ακουω ετσι για ησυχα παιδακιακι λεω, υπαρχουν κι τετοια.,...Μου φαίνεται περιεργο..

και εμενα ετσι βουλα η κορη μου.μεχρι 3 μηνων φουλ κολικους οι οποιοι μετα βεβαια δεν εξαφανιστηκαν απλα ηταν πολυ πολυ πιο αραιοι.οσο για δοντια τα εβγαλε αργα φαντασου ακομη βγαζει που ειναι 2.5 χρονων αλλα μονο στους τραπειζτες τρελαθηκαμε.οσο για το αν παιζει μονη της οπως ειπες καιε συ ελαχιστα.ελπιζω αυτη τη φορα να δουμε και εμεις ενα ησυχο μωρο οπως τοσες αλλες γυναικες Very Happy

557ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 12:43 pm

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
grammatiki έγραψε:
voula1980 έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:γεια σας κοριτσια τι κανετε?
εγω τελικα την πατησα.ειμαι μπουκωμενη.τα κοριτσια με κολλησαν μαλλον.. λοιπον την μεγαλη θα την ντυσω θαμπελινα και την μικρη κοκκινοσκουφιτσα.στα τζαμπο ειχε πολλες στολες και για μικρακια.
τι διαβασα δεν θυμαμαι.
ας πω για το τελευταιο που λεει η στεφυ
τα κοριτσια μου και τα δυο ηταν πολυ πολυ ησυχα σαν μωρακια,κοιμηθηκαν ολο το βραδυ απο πολυ νωρις ουτε κολικους ουτε τιποτα.δεν με ταλαιπωρησαν καθολου.μακαρι και το αγορι να τις μοιασει και να ειναι ησυχο.

για το παιδικο δωματιο,στα δυο προηγουμενα
σπιτια το ειχα λαχανι,δεν μου αρεσει ολο το δωματιο ροζ 'η σιελ.σε αυτο το αφησα ασπρο,μαλλον μολις γεννησω θα παμε σε αλλο,απλα εχω αυτοκολλητα,κοριτσιστικα βεβαια,αλλα στην μερια που θα κοιμαται ο μπεμπης θα βαλουμε αγοριστικα.

για τα ιδιωτικα και τα δημοσια που λετε.εγω γεννησα σε δημοσιο και ειχαν σαμπουαν για τα μωρα και τα εκαναν και μπανιο αυτες.τωρα βεβαια εχουν αλλαξει πολλα και δεν ξερω.και εγω οταν γεννησα την μικρη ειχαμε στο δωματιο ενα μωρακι που ολο το βραδυ εκλαιγε και δεν ειχα κλεισει ματι.την αλλη μερα ειπα στην κοπελα που ηταν στα μωρα αν μπορει να μου την
κρατησει λιγες ωρες για να κοιμηθω και την κρατησε


ενταξει δεν θα το εκαναν αυτο παντου,μαλλον επεσα σε καλη κοπελα.

Στεφυ κι Γεωργια, εμενα η κορουλα μου ακριβως το αντιθετο, εκλαιγε απο την πρωτη μερα που τη βγαλαμε απο το μαιευτήριο μεχρι κι τριων μηνων, περασαμε κολικους βαρβατους, την κοιμιζαμε με τον ηχο απο σεσουαρ κι απορροφητηρα..ακομη κι τωρα καθεται μονη τηςμονο δεκα λεπτα, μερα γκρινιαζει, εμεις δοντια βγαλαμε δυο δεκα μηνων κι τωρα που ειναι δεκατεσσαρων εβγαλε 6 μαζι, καταλαβαινετε γκρινια..Για να τη ντυσω και να την αλλαξω κανω αγωνα αφου κλωτσαει, γυρναει, κανει σαν αγριμι...Το μονο θετικο ειναι οτι μου κοιμαται δωδεκαωρο το βραδυ κι ερσι ηρεμουμε με τον αντρα μου..Το μεσημερι αντε νακοιμηθει καναμισαωρο, αφου λεμε με τον αντρα μου , αφου ρα εχουμ ε ζησει ολα με τη Μαρια , οτι κι να μας ερθει με το αγορακι ειμαστε δοκιμασμενοι....
Ακουω ετσι για ησυχα παιδακιακι λεω, υπαρχουν κι τετοια.,...Μου φαίνεται περιεργο..

και εμενα ετσι βουλα η κορη μου.μεχρι 3 μηνων φουλ κολικους οι οποιοι μετα βεβαια δεν εξαφανιστηκαν απλα ηταν πολυ πολυ πιο αραιοι.οσο για δοντια τα εβγαλε αργα φαντασου ακομη βγαζει που ειναι 2.5 χρονων αλλα μονο στους τραπειζτες τρελαθηκαμε.οσο για το αν παιζει μονη της οπως ειπες καιε συ ελαχιστα.ελπιζω αυτη τη φορα να δουμε και εμεις ενα ησυχο μωρο οπως τοσες αλλες γυναικες Very Happy
Αμην Γραμματικουλα μου....Αν κι γερα να ειναι κι θα τα καταφερουμε...Αλλα οπως κι να το κανειςεχουμε δυσκολευτει πολυ, τι βιβλια εχω διαβασει, μηπως κανω κατι λαθος,αλλα ειναι ο χ χαρακτήρας πιστευω...

558ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 11:32 pm

tzeniko


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stefy έγραψε:
voula1980 έγραψε: Κοριτσια καλημερα,Νανσυ μου οσο αφορα το μαιευτήριο, απο τη δικη μου εμπειρια στο Ιασω φορεσα μονο την πρωτη μερα νυχτικια, ειχα παρει μακρυμανικι κι εσκασα , πολυ ζεστη αν κι γεννησα χειμωνα, με το θηλασμο ιδρωνεις πολυ κι μετα απο τη δευτερη μερα φορεγα πιτζαμες κοντομανικες , κι ειχα παρει κι φορμες γιατι κατεβαινα κι κατω στην καφετερια...
Δεσποινουλα, πολυ μου αρεσε το δωματιο του μπεμπη, με το καλο, μοιαζει πολυ με το δικο μας, βεβαια εμεις το ειχαμε βαψει απο το γαμο πριν Τρία χρονια, αλλα επειδη δεν το εχουμε χρησιμοποιησει δεν θα το ξαναβαζουμε, θα σας στειλω κι εγω φωτο...
Γεωργια αληθεια τι θα ντυσεις τις κορες σου???? πες καμια ιδεα κι για τη δικη μου ειναι 14 μηνων...
Εγω περυσι τη δικη μου την ειχα ντυσει πασχαλίτσα Very Happy

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]




Αα τι μπουλούκα ειναι αυτη!

559ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 11:33 pm

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
voula1980 έγραψε:
grammatiki έγραψε:
voula1980 έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:γεια σας κοριτσια τι κανετε?
εγω τελικα την πατησα.ειμαι μπουκωμενη.τα κοριτσια με κολλησαν μαλλον.. λοιπον την μεγαλη θα την ντυσω θαμπελινα και την μικρη κοκκινοσκουφιτσα.στα τζαμπο ειχε πολλες στολες και για μικρακια.
τι διαβασα δεν θυμαμαι.
ας πω για το τελευταιο που λεει η στεφυ
τα κοριτσια μου και τα δυο ηταν πολυ πολυ ησυχα σαν μωρακια,κοιμηθηκαν ολο το βραδυ απο πολυ νωρις ουτε κολικους ουτε τιποτα.δεν με ταλαιπωρησαν καθολου.μακαρι και το αγορι να τις μοιασει και να ειναι ησυχο.

για το παιδικο δωματιο,στα δυο προηγουμενα
σπιτια το ειχα λαχανι,δεν μου αρεσει ολο το δωματιο ροζ 'η σιελ.σε αυτο το αφησα ασπρο,μαλλον μολις γεννησω θα παμε σε αλλο,απλα εχω αυτοκολλητα,κοριτσιστικα βεβαια,αλλα στην μερια που θα κοιμαται ο μπεμπης θα βαλουμε αγοριστικα.

για τα ιδιωτικα και τα δημοσια που λετε.εγω γεννησα σε δημοσιο και ειχαν σαμπουαν για τα μωρα και τα εκαναν και μπανιο αυτες.τωρα βεβαια εχουν αλλαξει πολλα και δεν ξερω.και εγω οταν γεννησα την μικρη ειχαμε στο δωματιο ενα μωρακι που ολο το βραδυ εκλαιγε και δεν ειχα κλεισει ματι.την αλλη μερα ειπα στην κοπελα που ηταν στα μωρα αν μπορει να μου την
κρατησει λιγες ωρες για να κοιμηθω και την κρατησε


ενταξει δεν θα το εκαναν αυτο παντου,μαλλον επεσα σε καλη κοπελα.

Στεφυ κι Γεωργια, εμενα η κορουλα μου ακριβως το αντιθετο, εκλαιγε απο την πρωτη μερα που τη βγαλαμε απο το μαιευτήριο μεχρι κι τριων μηνων, περασαμε κολικους βαρβατους, την κοιμιζαμε με τον ηχο απο σεσουαρ κι απορροφητηρα..ακομη κι τωρα καθεται μονη τηςμονο δεκα λεπτα, μερα γκρινιαζει, εμεις δοντια βγαλαμε δυο δεκα μηνων κι τωρα που ειναι δεκατεσσαρων εβγαλε 6 μαζι, καταλαβαινετε γκρινια..Για να τη ντυσω και να την αλλαξω κανω αγωνα αφου κλωτσαει, γυρναει, κανει σαν αγριμι...Το μονο θετικο ειναι οτι μου κοιμαται δωδεκαωρο το βραδυ κι ερσι ηρεμουμε με τον αντρα μου..Το μεσημερι αντε νακοιμηθει καναμισαωρο, αφου λεμε με τον αντρα μου , αφου ρα εχουμ ε ζησει ολα με τη Μαρια , οτι κι να μας ερθει με το αγορακι ειμαστε δοκιμασμενοι....
Ακουω ετσι για ησυχα παιδακιακι λεω, υπαρχουν κι τετοια.,...Μου φαίνεται περιεργο..

και εμενα ετσι βουλα η κορη μου.μεχρι 3 μηνων φουλ κολικους οι οποιοι μετα βεβαια δεν εξαφανιστηκαν απλα ηταν πολυ πολυ πιο αραιοι.οσο για δοντια τα εβγαλε αργα φαντασου ακομη βγαζει που ειναι 2.5 χρονων αλλα μονο στους τραπειζτες τρελαθηκαμε.οσο για το αν παιζει μονη της οπως ειπες καιε συ ελαχιστα.ελπιζω αυτη τη φορα να δουμε και εμεις ενα ησυχο μωρο οπως τοσες αλλες γυναικες Very Happy
Αμην Γραμματικουλα μου....Αν κι γερα να ειναι κι θα τα καταφερουμε...Αλλα οπως κι να το κανειςεχουμε δυσκολευτει πολυ, τι βιβλια εχω διαβασει, μηπως κανω κατι λαθος,αλλα ειναι ο χ χαρακτήρας πιστευω...

σιγουρα πανω απο ολα να ειναι γερα πανω απο ολα.ολα τα αλλα ερχονται στη πορεια.

560ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 11:53 pm

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tzeniko ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 669659

Καλημερα κοριτσιαααα!!! Η αληθεια ειναι οτι εσεις που εχετε περασει τα μεγαλα ζορια αν το δευτερο ειναι πιο ευκολο μωρο θα σας φανει παιχνιδακι... Αλλα οταν εχεις καλομαθει απο ενα μωρο αν το επομενο βγει πολυ ζορικο τα παιζεις! Αλλα σημασια εχει αυτο. Γερα να ναι... και μεσα στο προγραμμα ειναι ολα!

Εχθες παιζει να ειδα γυρω στα 4-5 διαφορετικα ονειρα. Μ εχει κουρασει αυτο δεν μου αρεσει. Γιατι μεσα στα τοσα ονειρα που βλεπω... βλεπω και ασχημα και με αγχωνουν. Γενικοτερα δεν εχω πολυ ηρεμο υπνο...

561ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Φεβ 03, 2013 12:01 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Tzeniko ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 669659

Καλημερα κοριτσιαααα!!! Η αληθεια ειναι οτι εσεις που εχετε περασει τα μεγαλα ζορια αν το δευτερο ειναι πιο ευκολο μωρο θα σας φανει παιχνιδακι... Αλλα οταν εχεις καλομαθει απο ενα μωρο αν το επομενο βγει πολυ ζορικο τα παιζεις! Αλλα σημασια εχει αυτο. Γερα να ναι... και μεσα στο προγραμμα ειναι ολα!

Εχθες παιζει να ειδα γυρω στα 4-5 διαφορετικα ονειρα. Μ εχει κουρασει αυτο δεν μου αρεσει. Γιατι μεσα στα τοσα ονειρα που βλεπω... βλεπω και ασχημα και με αγχωνουν. Γενικοτερα δεν εχω πολυ ηρεμο υπνο...


καλημερα κοριτσακι μου τι κανεις;ειναι γεγονος οτι αν εχεις συνηθισει με πολυ ησυχο και συνεργασιμο παιδι μετα σε χτυπαει ενα εγκεφαλικο αν το δευτερο ειναι ζωηρο.

562ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Φεβ 03, 2013 12:09 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εχω εμπειρια και απο εναν ξαρδερφο... Εκεινος εκανε πρωτα αγορακι ... και τι αγορακι... Τους ειχε τρελάνει!!!! Το δευτερο που εκανε ηταν κοριτσακι! Αυτο το παιδι μου λεει... μεγαλωνει μονο του!!!

563ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Φεβ 03, 2013 12:41 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κούκλες! Τι κάνετε; Εχθές όλη μέρα είχα ξεπορτίσει, το πρωί για ψώνια, το απόγευματόβραδο για καφέ κτλ και δεν μπόρεσα να γράψω αν και σας διάβασα!
Στέφη μου τι γλυκό κοριτσάκι η κορούλα σας! Και η στολή...μια γλύκα είναι για σβουρηχτά φιλιά! Να σου ζήσει και με το καλό ο μπέμπης! Και το δωματιάκι της κπυκλίστικο!
Γεωργία περαστικά σου! Ριξ το στα ζεστά φουλ και υπομονή μέχρι να περάσει!
Ματίνα καλορίζικα τα πράγματα! Το σημαντικό είναι ότι τα πήρατε. Να είναι καλά η κοπέλα που σας εξυπηρέτησε! Άντε ξεμπέρδεψε με τη μία εσύ!
Βούλα μια χαρά είσαι στο εξοχικό! Να περάσεις καλά!
Νάντια ξεσάλωσες ε; Καλά έκανες! Μια στο τόσο δεν πειράζει. Ίσα ίσα παίρνεις κουράγιο για να συνεχίσεις! Wink
Κατά τα άλλα πως είστε συνεγκυούλες;

564ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Φεβ 03, 2013 1:13 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα συνεγκυουλες μου,
Νανσυ μου μια χαρα ξεσαλωνεις κι εμεις περναμε πολυ ωραια εδω, τελικα τα παιδια θελουν εξοχη κι καθαρο αερα..
Στεφυ μου, αυτο λεει κι ο αντρας μου,οτι η Μαρια ειναι τοσο ζορικη, που δεν μπορουμε να φαντασουμε οτι υπαρχει κατι που θα μας φοβισει, παντως ευχομαι να ειναι γερα κι ολα θα τα κανουμε..
Οσο για τα ονειρα κι εγω το ιδιο, βλεπω πολλους εφιαλτες, ιδρωνω κιολας....
Αντε καλη μας Κυριακη, σημερα εχουμε μαζεματα για Αθηνα, ποσο γρηγορα περνανε οι μερες.....

565ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Φεβ 03, 2013 1:26 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Εχω εμπειρια και απο εναν ξαρδερφο... Εκεινος εκανε πρωτα αγορακι ... και τι αγορακι... Τους ειχε τρελάνει!!!! Το δευτερο που εκανε ηταν κοριτσακι! Αυτο το παιδι μου λεει... μεγαλωνει μονο του!!!

ετσι και μια φιλη μου.το πρωτο το κοριτσακι της ηταν αγριμι το δευτερο κοριτσακι το ξεχναγες οτι υπηρχε.αφου μου ελεγε οποτε πηγαινε καπου με τα πιδια κοιταγε πισω στο καθισμα αυτοκινητου συνεχεια πριν ξεκινησει αν εχει παρει το παιδι ή το ξεχασε πουθενα

566ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Φεβ 03, 2013 1:28 am

madmommy

madmommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσακια γλυκα ..αχ νανσυ τελος ευτυχως δεν λες τιποτα με τα πραματα τα χοντρα τα πηραμε τα αλλα σιγα σιγα !!!στεφυ εγω να δεις τι ονειρα βλεπω απο τριων μηνων ολο εφιαλτες αλλα το ριχνω οτι ειναι της εγκυμοσυνης ειναι φοβιστικα που εχουν σχεση με το μωρο μου και αλλα ειναι εντελως κουλα τι να πεις να φταινε οι ορμονες αραγε η το αγχος που εχω για να πανε ολα καλα Mad Crying or Very sad Crying or Very sad

567ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Φεβ 03, 2013 1:29 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω ετσι ρε κοριτσια.εκτος οτι στριφογυρναω ολη τη νυχτα βλεπω και παρα πολλα ονειρα και μπερδευομαι στο τελος.

568ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Φεβ 03, 2013 1:35 am

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα! Απο ονειρα αλλο τιποτα!Αλλα κ απο λιγο υπνο επισης! Καθε πρωι στις 8 ξυπναω-οτι ωρα κ να κοιμηθω!Μας τρωει η αγωνια μαλλον να περασουν οι μερες..τι να πω..;

569ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Φεβ 03, 2013 1:39 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
grammatiki έγραψε:
stefy έγραψε:Εχω εμπειρια και απο εναν ξαρδερφο... Εκεινος εκανε πρωτα αγορακι ... και τι αγορακι... Τους ειχε τρελάνει!!!! Το δευτερο που εκανε ηταν κοριτσακι! Αυτο το παιδι μου λεει... μεγαλωνει μονο του!!!

ετσι και μια φιλη μου.το πρωτο το κοριτσακι της ηταν αγριμι το δευτερο κοριτσακι το ξεχναγες οτι υπηρχε.αφου μου ελεγε οποτε πηγαινε καπου με τα πιδια κοιταγε πισω στο καθισμα αυτοκινητου συνεχεια πριν ξεκινησει αν εχει παρει το παιδι ή το ξεχασε πουθενα
Αντε ρε Γραμματικη, υπαρχουν κι τετοια παιδια, δεν μπορω να το φανταστω, αλλα γελασα...

570ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Φεβ 03, 2013 1:40 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nantiaf έγραψε:Δεσποινάκι μου, μια χαρά ήταν χτες, ευχαριστήθηκα και πίτσα, εφαγα κι ενα κομματι τούρτα... Το θέμα είναι οτι τώρα η υπόλοιπη τούρτα είναι στο ψυγείο και κάθε φορά που ανοίγω να πάρω ας πούμε ενα ωραιότατο υγιεινό φρουτάκι, μου την πέφτει, μου κλείνει το μάτι μου χαμογελάει πονηρά, μου κάνε κόνξες η παλιότουρτα για να με ρίξει!!! Αλλά επειδή μετά το χτεσινό και προχτεσινό φαγοπότι η ζυγαριά έπαθε παράκρουση από την κατακράτηση, το έβαλα σκοπο: μέχρι τις 11/2 που θα πάω στη γιατρό να μη φαω ξανα γλυκά και παχυντικά φαγητά, να τρωω κανονικά και σωστή διατροφη ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 13953 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 13953 ! Αλλά ...τα ευχαριστήθηκα ομολογώ μμμμιαμμ ηταν όλα!

Εν τω μεταξύ αντε να δούμε πότε θα μου κάνει αυτή την έρμη την καμπύλη ζαχάρου, μωρε μπας και το ξέχασε? Κουβέντα δεν εχει πει... Shocked Shocked


Μπράβο Ναντιάκι! Και του χρόνου κοριτσάκι μου να σαι γερή και να το γιορτάσετε εις διπλούν!!!!
Καμπύλη ζαχάρου κάποιοι γιατροί κάνουν και στον 7ο οπότε μην ανησυχεις!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 536304

571ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Φεβ 03, 2013 1:44 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
voula1980 έγραψε:
grammatiki έγραψε:
stefy έγραψε:Εχω εμπειρια και απο εναν ξαρδερφο... Εκεινος εκανε πρωτα αγορακι ... και τι αγορακι... Τους ειχε τρελάνει!!!! Το δευτερο που εκανε ηταν κοριτσακι! Αυτο το παιδι μου λεει... μεγαλωνει μονο του!!!

ετσι και μια φιλη μου.το πρωτο το κοριτσακι της ηταν αγριμι το δευτερο κοριτσακι το ξεχναγες οτι υπηρχε.αφου μου ελεγε οποτε πηγαινε καπου με τα πιδια κοιταγε πισω στο καθισμα αυτοκινητου συνεχεια πριν ξεκινησει αν εχει παρει το παιδι ή το ξεχασε πουθενα
Αντε ρε Γραμματικη, υπαρχουν κι τετοια παιδια, δεν μπορω να το φανταστω, αλλα γελασα...

δεν υπαρχει αυτο το παιδακι.ειναι 6 ηνων τωρα το βαζει στον καναπε στη γωνια και καθεται και παιζει με τα ποδια της και παιχνιδακια για ωρα.καποια στιγμη λεμε α ναι ειναι και η μπεμπα βρε μαζι μας.μονο αμα πεινασει ή νυσταξει κανει ενα ψευτοκλαμα

572ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Φεβ 03, 2013 1:47 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefy έγραψε:Tzeniko ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 669659

Καλημερα κοριτσιαααα!!! Η αληθεια ειναι οτι εσεις που εχετε περασει τα μεγαλα ζορια αν το δευτερο ειναι πιο ευκολο μωρο θα σας φανει παιχνιδακι... Αλλα οταν εχεις καλομαθει απο ενα μωρο αν το επομενο βγει πολυ ζορικο τα παιζεις! Αλλα σημασια εχει αυτο. Γερα να ναι... και μεσα στο προγραμμα ειναι ολα!

Εχθες παιζει να ειδα γυρω στα 4-5 διαφορετικα ονειρα. Μ εχει κουρασει αυτο δεν μου αρεσει. Γιατι μεσα στα τοσα ονειρα που βλεπω... βλεπω και ασχημα και με αγχωνουν. Γενικοτερα δεν εχω πολυ ηρεμο υπνο...

Στέφυ σε καταλαβαίνω κοριτσάκι μου... Κι εγώ μια απ τα ίδια, πλεόν έχω συνηθίσει βέβαια αλλά παραμένει δύσκολος ο ύπνος. Και για μας που δουελύουμε στάνταρ ωράρια είναι δύσκολο να μην κοιμάσαι και καλά το βράδυ γιατί δεν έχεις άλλη ευκαιρία μες την μέρα..
Όλο περι΄πετειες αστυνομικές βλέπω με πρωταγωνιστες δικούς μου ανθρώπους!!
Twisted Evil

573ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Φεβ 03, 2013 1:53 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσάκια μου καλημέρα! Όλες παρούσες βλέπω Κυριακή πρωί!
Σήμερα είναι του Αγ. Συμεών και με πήρε πρωί πρωί η πεθερά μου να μου θυμίσει ότι για εμάς τις εγκυούλες σήμερα πρέπει να προσέχουμε να μην πιάσουμε μαχαίρι ή ψαλίδι για να μην έχει σημαδάκι το μωρό!!! Κι αν τύχει και πιάσουμε να κάνουμε το χέρι μας πίσω απ τον πωπω για να φύγει!! Έτσι λένε!
Κατά τ άλλα ο μπέμπης μου δωσε μία ξεγυρισμένη χαμηλά πρωι πρωι και τα είδα όλα στον ύπνο μου! Το καμάρι μου είναι δυνατό!! χαχαχαχαχ
Έχουμε λιακάδα και καθόλου κρύο σήμερα, το βράδυ έχουμε ματς αρης-πάοκ οπότε οι άντρες βλέπουν μπάλα κι εμείς τα κοριτσάκια ξεπορτίζουμε για καφεδάκι!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 875502

574ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Φεβ 03, 2013 1:59 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Despinaki_86 έγραψε:Κοριτσάκια μου καλημέρα! Όλες παρούσες βλέπω Κυριακή πρωί!
Σήμερα είναι του Αγ. Συμεών και με πήρε πρωί πρωί η πεθερά μου να μου θυμίσει ότι για εμάς τις εγκυούλες σήμερα πρέπει να προσέχουμε να μην πιάσουμε μαχαίρι ή ψαλίδι για να μην έχει σημαδάκι το μωρό!!! Κι αν τύχει και πιάσουμε να κάνουμε το χέρι μας πίσω απ τον πωπω για να φύγει!! Έτσι λένε!
Κατά τ άλλα ο μπέμπης μου δωσε μία ξεγυρισμένη χαμηλά πρωι πρωι και τα είδα όλα στον ύπνο μου! Το καμάρι μου είναι δυνατό!! χαχαχαχαχ
Έχουμε λιακάδα και καθόλου κρύο σήμερα, το βράδυ έχουμε ματς αρης-πάοκ οπότε οι άντρες βλέπουν μπάλα κι εμείς τα κοριτσάκια ξεπορτίζουμε για καφεδάκι!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 875502

Δεσποινακι εχω ηδη πιασει μαχαιρι, το εκανα αυτο με το πωπω, ευχομαι μην κανω σημαδι, ηιατι η Μαρια εχει..

575ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Κυρ Φεβ 03, 2013 3:04 am

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα κοριτσάκια!!! πωπω πόσα γράψατε!!! πάλι τίποτα δεν θυμάμαι να απαντήσω! Ναντιακι χρόνια πολλά !!!! εδώ έχει έναν αέρα... αφου δεν βγαίνω στο μπαλκόνι γιατί θα βρεθώ στην Αίγινα! εγώ για σήμερα έχω ακούσει πολλές θεωρίες με επικρατέστερη το να μην κάνεις δουλειές! παρ'όλα αυτά, επειδή έφτιαξα πρωινό στον αντρούλη μου κ έπιασα μαχαίρι, έτριψα κ λίγο τον ποπό μου! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 23 4872

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις