Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
203 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 203 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

526ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 1:03 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despinaki_86 έγραψε:
stefy έγραψε:
Despinaki_86 έγραψε:
stefy έγραψε:Κοριτσια στη ΜΑΜ τι κωδικο βαλατε για να γραφτειτε? Εγω δοκιμασα 10 κωδικους και δεν μου δεχτηκανε κανενα! Και αφοτου γραφτηκατε ... τι μηνυμα στειλατε και που?????????


Info.MAMHellas@mambaby.com Στέφυ εδώ έστειλα e-mail!!

Και ειπε οτι εισαι εγκυος και θες να σου στειλουν καποια δειγματακια?

Μελος στο Club ομως πρεπει να ησουν ηδη σωστα?

Εγω προσπαθω να γραφτω. Βαζω ολα τα στοιχεια κανονικα και μου ζηταει να δημιουργησω ενα κωδικο προσβασης. ΕΕΕ ΟΤΙ ΣΚΑΤΑ ΚΙ ΑΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΔΕΧΕΤΕ! Εσυ τι κωδικο προσβασης; εχεις βαλει? Σορυ που ρωταω αλλα εχουν σπασει τα νευρα μου!

Ναι Στέφυ μου αυτό τους εγραψα και μου απάντησαν κατευθείαν σχεδον!!!
Εγώ έβαλα έναν 8ψήφιο κωδικό με αριθμούς μονο.

Το δοκιμασα το ρημαδι κι αυτο και δεν μου το δεχεται! Εκτος αν δεν φταιει ο κωδικος. Μου βγαζει μηνυμα

- Πληκτρολογήστε έως και 10 χαρακτήρες.

αλλα δεν διευκρινιζει που! Μαλλον δεν φταιει ο κωδικος αλλα δεν μπρω να καταλαβω και ΤΙ φταιει. Εχουνε σπασει τα νευαρ μου αληθεια.

527ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 1:06 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελα το βρηκα... αν σου πω τι ητανε...

528ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 1:06 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ηθελε το ονομα και το επιθετο με κεφαλαια... ΟΥΦ

529ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 1:43 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια καλημερα,Νανσυ μου οσο αφορα το μαιευτήριο, απο τη δικη μου εμπειρια στο Ιασω φορεσα μονο την πρωτη μερα νυχτικια, ειχα παρει μακρυμανικι κι εσκασα , πολυ ζεστη αν κι γεννησα χειμωνα, με το θηλασμο ιδρωνεις πολυ κι μετα απο τη δευτερη μερα φορεγα πιτζαμες κοντομανικες , κι ειχα παρει κι φορμες γιατι κατεβαινα κι κατω στην καφετερια...
Δεσποινουλα, πολυ μου αρεσε το δωματιο του μπεμπη, με το καλο, μοιαζει πολυ με το δικο μας, βεβαια εμεις το ειχαμε βαψει απο το γαμο πριν Τρία χρονια, αλλα επειδη δεν το εχουμε χρησιμοποιησει δεν θα το ξαναβαζουμε, θα σας στειλω κι εγω φωτο...
Γεωργια αληθεια τι θα ντυσεις τις κορες σου???? πες καμια ιδεα κι για τη δικη μου ειναι 14 μηνων...

530ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 1:56 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
voula1980 έγραψε: Κοριτσια καλημερα,Νανσυ μου οσο αφορα το μαιευτήριο, απο τη δικη μου εμπειρια στο Ιασω φορεσα μονο την πρωτη μερα νυχτικια, ειχα παρει μακρυμανικι κι εσκασα , πολυ ζεστη αν κι γεννησα χειμωνα, με το θηλασμο ιδρωνεις πολυ κι μετα απο τη δευτερη μερα φορεγα πιτζαμες κοντομανικες , κι ειχα παρει κι φορμες γιατι κατεβαινα κι κατω στην καφετερια...
Δεσποινουλα, πολυ μου αρεσε το δωματιο του μπεμπη, με το καλο, μοιαζει πολυ με το δικο μας, βεβαια εμεις το ειχαμε βαψει απο το γαμο πριν Τρία χρονια, αλλα επειδη δεν το εχουμε χρησιμοποιησει δεν θα το ξαναβαζουμε, θα σας στειλω κι εγω φωτο...
Γεωργια αληθεια τι θα ντυσεις τις κορες σου???? πες καμια ιδεα κι για τη δικη μου ειναι 14 μηνων...
Εγω περυσι τη δικη μου την ειχα ντυσει πασχαλίτσα Very Happy

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



531ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 1:58 am

madmommy

madmommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefy έγραψε:
voula1980 έγραψε: Κοριτσια καλημερα,Νανσυ μου οσο αφορα το μαιευτήριο, απο τη δικη μου εμπειρια στο Ιασω φορεσα μονο την πρωτη μερα νυχτικια, ειχα παρει μακρυμανικι κι εσκασα , πολυ ζεστη αν κι γεννησα χειμωνα, με το θηλασμο ιδρωνεις πολυ κι μετα απο τη δευτερη μερα φορεγα πιτζαμες κοντομανικες , κι ειχα παρει κι φορμες γιατι κατεβαινα κι κατω στην καφετερια...
Δεσποινουλα, πολυ μου αρεσε το δωματιο του μπεμπη, με το καλο, μοιαζει πολυ με το δικο μας, βεβαια εμεις το ειχαμε βαψει απο το γαμο πριν Τρία χρονια, αλλα επειδη δεν το εχουμε χρησιμοποιησει δεν θα το ξαναβαζουμε, θα σας στειλω κι εγω φωτο...
Γεωργια αληθεια τι θα ντυσεις τις κορες σου???? πες καμια ιδεα κι για τη δικη μου ειναι 14 μηνων...
Εγω περυσι τη δικη μου την ειχα ντυσει πασχαλίτσα Very Happy

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]




αχ στεφυ τι παιδι ειναι αυτο να σου ζησει ειναι κουκλαρα μελαχροινη και πασχαλιτσα να την χαιρεσαι Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

532ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 2:02 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστω πολυ πολυ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 22 417472

Κι αυτο ειναι το δωματιακι της οταν το ειχαμε φτιαξει και την περιμενε...

Ο μπεμπης δεν θα εχει ετοιμο δωματιακι να τον περιμενει Sad

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


533ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 2:03 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefy έγραψε:
voula1980 έγραψε: Κοριτσια καλημερα,Νανσυ μου οσο αφορα το μαιευτήριο, απο τη δικη μου εμπειρια στο Ιασω φορεσα μονο την πρωτη μερα νυχτικια, ειχα παρει μακρυμανικι κι εσκασα , πολυ ζεστη αν κι γεννησα χειμωνα, με το θηλασμο ιδρωνεις πολυ κι μετα απο τη δευτερη μερα φορεγα πιτζαμες κοντομανικες , κι ειχα παρει κι φορμες γιατι κατεβαινα κι κατω στην καφετερια...
Δεσποινουλα, πολυ μου αρεσε το δωματιο του μπεμπη, με το καλο, μοιαζει πολυ με το δικο μας, βεβαια εμεις το ειχαμε βαψει απο το γαμο πριν Τρία χρονια, αλλα επειδη δεν το εχουμε χρησιμοποιησει δεν θα το ξαναβαζουμε, θα σας στειλω κι εγω φωτο...



Στεφυ τελεια ιδεα κι το μωρακι σου κουκλακι, να σου ζησει κοριτσακι μου..
Γεωργια αληθεια τι θα ντυσεις τις κορες σου???? πες καμια ιδεα κι για τη δικη μου ειναι 14 μηνων...
Εγω περυσι τη δικη μου την ειχα ντυσει πασχαλίτσα Very Happy

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



534ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 2:04 am

madmommy

madmommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefy έγραψε:Ευχαριστω πολυ πολυ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 22 417472

Κι αυτο ειναι το δωματιακι της οταν το ειχαμε φτιαξει και την περιμενε...

Ο μπεμπης δεν θα εχει ετοιμο δωματιακι να τον περιμενει Sad

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



μπραβο στεφυ εχεις γουστο τι ωραιο ποσο μαρεσουν τα κοριτσιστικα Wink

535ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 2:06 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πόσο μ αρέσει να βλέπω φωτογραφίες από μπεμπέ πραγματάκια!
Φουλ του ροζ Στέφυ!! Βούλα βάλε μας κι εσύ φωτογραφίες να τις δούμε!
Χαίρομαι που σου άρεσε,όταν βάλουμε και το κρεβάτι με την πρόικα θα σας βάλω και καινούριες φωτογραφίες!

536ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 2:11 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φουλ του ροζ δεν λες τιποτα! Οπως καταλαβεινεις εκει μεσα μπεμπης δεν μπαινει με τιποτα!!!

Κι απλα και μονο επειδη ειμαι χαζομαμα... θα σας βαλω και μια προσφατη φωτογραφια της Στελλίτσας μου να την δειτε τωρα που μεγαλωσε...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

537ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 2:28 am

madmommy

madmommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefy έγραψε:Φουλ του ροζ δεν λες τιποτα! Οπως καταλαβεινεις εκει μεσα μπεμπης δεν μπαινει με τιποτα!!!

Κι απλα και μονο επειδη ειμαι χαζομαμα... θα σας βαλω και μια προσφατη φωτογραφια της Στελλίτσας μου να την δειτε τωρα που μεγαλωσε...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αχου δεν το πιστευω ωρες ωρες οτι θα γινω και γω μαμα βλεπω την κουκλα σου και σκεφτομαι και γω τον μπεμπη μου να μου κανει τετοια τσαλιμακια και γω να χαζευω ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 22 215994

538ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 2:33 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατσε να αρχισει να σε φιλαει κιολας να δεις... Να σε αγκαλιαζει... να σου λεει με την πιο γλυκια φωνουλα του κοσμου ... "μαμαααααααααα" και μετα να σου δινει ενα μεγαλο ρουφηχτο φιλι...

Εκει να δεις πανες που θα χρειαστεις! Οχι για τον μπεμπη φυσικα... αλλα για σενα..

539ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 2:50 am

madmommy

madmommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefy έγραψε:Κατσε να αρχισει να σε φιλαει κιολας να δεις... Να σε αγκαλιαζει... να σου λεει με την πιο γλυκια φωνουλα του κοσμου ... "μαμαααααααααα" και μετα να σου δινει ενα μεγαλο ρουφηχτο φιλι...

Εκει να δεις πανες που θα χρειαστεις! Οχι για τον μπεμπη φυσικα... αλλα για σενα..

ουφ αστα να πανε χαζομαμα στο φουλ θα γινω ειναι τα μικρα μας θαυματακια τι να κανουμε ανυπομονω για το νινι μου να σου ζησει η κορουλα στεφυ και με το καλο και ο μπεμπης σας

540ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 2:55 am

nantiaf

nantiaf
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Στέφυ γλύκα η φατσούλα-κορούλα σου, να μας τη φιλήσεις!!! Αν και δεν μου αρεσει το ροζ και το σιελ αντιστοιχα σε κοριτσιστικο ή αγορίσικο δωμάτιο, είναι πολύυυ ωραιο και το βάψιμο του δωματίου και το concept snoopy, πάρα πολύ γουστόζικα, μπράβο!

Καλώς το Βουλάκι, αντε βρε και λέγαμε πού χαθηκε η Βούλα, μπράβο αραξε εκεί στο εξοχικάκι και απόλαυσε τις κλωτσιές του μπεμπάκου σου!

Εμένα χτες που ηρθε μια φιλη και γεννησε στο ιδιο μαιευτηριο μου λεει για το μωρο δε χρειαζεται να παρεις στο μαιευτηριο ΤΙΠΟΤΑ, στον ντυνουν εκεί όλα εκεί, μονο για το φεύγα ενα φορμάκι πάρε! Επίσης, λεω κι εγώ κοντομάνικη να τιμήσω γιατί ιδρώνω πανεύκολα και οντως εκει εχουν φουλ ζέστη!

541ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 3:00 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nantiaf έγραψε:Στέφυ γλύκα η φατσούλα-κορούλα σου, να μας τη φιλήσεις!!! Αν και δεν μου αρεσει το ροζ και το σιελ αντιστοιχα σε κοριτσιστικο ή αγορίσικο δωμάτιο, είναι πολύυυ ωραιο και το βάψιμο του δωματίου και το concept snoopy, πάρα πολύ γουστόζικα, μπράβο!

Καλώς το Βουλάκι, αντε βρε και λέγαμε πού χαθηκε η Βούλα, μπράβο αραξε εκεί στο εξοχικάκι και απόλαυσε τις κλωτσιές του μπεμπάκου σου!

Εμένα χτες που ηρθε μια φιλη και γεννησε στο ιδιο μαιευτηριο μου λεει για το μωρο δε χρειαζεται να παρεις στο μαιευτηριο ΤΙΠΟΤΑ, στον ντυνουν εκεί όλα εκεί, μονο για το φεύγα ενα φορμάκι πάρε! Επίσης, λεω κι εγώ κοντομάνικη να τιμήσω γιατί ιδρώνω πανεύκολα και οντως εκει εχουν φουλ ζέστη!

Ευχαριστουμε πολυ!!! Εγω γουλοπανα χρειαστηκα πολλα στο μαιευτηριο. Γιατι μετα το φαγητο τη βαζαμε να ρευτει και μας εκανε χαλια!! Very Happy Very Happy Very Happy Πανα αγκαλιας επισης χρειαζεται! Και για εσας αλλα και για τους συγγενεις που θα θελουν να παρουν το μωρο αγκαλια! Καθαριστικο για τα χερια... Κανενα μωρομαντηλο να υπαρχει..... Κατα τα αλλα ναι χρειαζοντε ρουχαλακια για την εξοδο....

542ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 3:51 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Στέφυ αμέτρητα φιλιά στην ναζιάρα κόρη σου!!
Νάντια κι εμένα μόνο φορμάκι εξόδου μου χουν πει για τον μπέμπη στο μπαιευτήριο αλλά όπως λεέι κι η Στέφυ θα πάρω και κανα γουλόπανο και καμία πάνα γιατί ποτέ δεν ξέρεις!!!
Πως περάσατε χθες ? Εφαγες τα το ευχαριστηθείς ???? cheers

543ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 4:26 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:
Despinaki_86 έγραψε:
stefy έγραψε:
Despinaki_86 έγραψε:
stefy έγραψε:Κοριτσια στη ΜΑΜ τι κωδικο βαλατε για να γραφτειτε? Εγω δοκιμασα 10 κωδικους και δεν μου δεχτηκανε κανενα! Και αφοτου γραφτηκατε ... τι μηνυμα στειλατε και που?????????


Info.MAMHellas@mambaby.com Στέφυ εδώ έστειλα e-mail!!

Και ειπε οτι εισαι εγκυος και θες να σου στειλουν καποια δειγματακια?

Μελος στο Club ομως πρεπει να ησουν ηδη σωστα?

Εγω προσπαθω να γραφτω. Βαζω ολα τα στοιχεια κανονικα και μου ζηταει να δημιουργησω ενα κωδικο προσβασης. ΕΕΕ ΟΤΙ ΣΚΑΤΑ ΚΙ ΑΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΔΕΧΕΤΕ! Εσυ τι κωδικο προσβασης; εχεις βαλει? Σορυ που ρωταω αλλα εχουν σπασει τα νευρα μου!

Ναι Στέφυ μου αυτό τους εγραψα και μου απάντησαν κατευθείαν σχεδον!!!
Εγώ έβαλα έναν 8ψήφιο κωδικό με αριθμούς μονο.

Το δοκιμασα το ρημαδι κι αυτο και δεν μου το δεχεται! Εκτος αν δεν φταιει ο κωδικος. Μου βγαζει μηνυμα

- Πληκτρολογήστε έως και 10 χαρακτήρες.

αλλα δεν διευκρινιζει που! Μαλλον δεν φταιει ο κωδικος αλλα δεν μπρω να καταλαβω και ΤΙ φταιει. Εχουνε σπασει τα νευαρ μου αληθεια.

βαλε κατι πιο δυσκολο συνηθως εκει κολλανε καποιες εγγραφες.βαλε μεσα στον κωδικο μομμα τελεια κεφαλαιο γραμμα μπας και το παρει

544ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 4:31 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γραμματικουλα τελικα ηθελε το ονομ/μο με κεφαλαια. Ο κωδικος που εβαζα ηταν ενταξει.

Δεσποινακι μου πανα αγκαλιας εννοω . Που ειναι σαν πολυ λεπτο κουβερτακι ωστε οταν το παιρνουν αγκαλια οι αλλοι το παιδι να μην ακουμπαει το μουτρακι του πανω στα ρουχα τους που μπορει να ειναι βρωμικο απο το καυσαεριου ή απο καπνους. Πανα κανονικη δεν νομιζω να σου χρειαστει αλλα καλου κακου παρε 1-2 να υπαρχουν...

545ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 4:35 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κουκλα και ναζιαρα η κορη σου στεφυ να την χαιρεσαι.οσο για πιτζαμες νυχτικες δε ξερω τι παιζει αν εχεις κανει καισαρικη εγω παντως ειχα παρει 2 πιτζαμουλες καπρι ραντακι τοτε ηταν βεβαια και τελος αυγουστου αλλα πολυ ζεστη ρε κοριτσια.τωρα φανελακια ειχα παρει εγω σιγουρα του μωρου και 2 φορμακια πανες πετσετα μπανιου και στενονακια πανες οπως τα λενε για να το παιρνουν αγκαλια οι επισκεπτες αυτα.και φυσικα φουλ σερβιετες για εμενα οπως και ενα αντισυπτηκο για την ευαισθητη περιοχη γιατι χρειαζεται συχνο πλυσιμο για τυχον μικροβια.και αυτο που λεει η στεφυ βεβαια συμφωνω αντισηπτικο χεριων.αφρουλουτρο για εμενα σαμπουαν δεν ειχα παρει εκανα μαλλι οταν γυρισα σπιτι εκει δε βολευομουν να λουσω και κεφαλι.αυτα τα ολιγα δε θυμαμαι κατι αλλο.

αντε βρε βουλα λεω και εγω που χαθηκε αυτη η ψυχη.καλα να περασεις στο εξοχικο σου.οσο για τον μπεμπη σου ξεσαλωνει και αυτος ε;ο δικος μου τη μια μερα δεν σταματαει σχεδον καθολου να κλωτσαει την αλλη χαιδευω συνχεια την κοιλια μου για να δωσει σημα ζωης.τι να πεις περιεργο πλασμα τον κοβω τον τυπο τελικα. Rolling Eyes

546ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 4:37 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Γραμματικουλα τελικα ηθελε το ονομ/μο με κεφαλαια. Ο κωδικος που εβαζα ηταν ενταξει.

Δεσποινακι μου πανα αγκαλιας εννοω . Που ειναι σαν πολυ λεπτο κουβερτακι ωστε οταν το παιρνουν αγκαλια οι αλλοι το παιδι να μην ακουμπαει το μουτρακι του πανω στα ρουχα τους που μπορει να ειναι βρωμικο απο το καυσαεριου ή απο καπνους. Πανα κανονικη δεν νομιζω να σου χρειαστει αλλα καλου κακου παρε 1-2 να υπαρχουν...

στα ιδιωτικα αφρολουτρα για τα μπεμπε εχουν;γιατι εγω γεννησα σε δημοσιο και τα ειχα ολα δικα μου και εδινα στις νοσοκομες καθε πρωι που τα εκαναν μπανιο

547ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 4:39 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
stefy έγραψε:Γραμματικουλα τελικα ηθελε το ονομ/μο με κεφαλαια. Ο κωδικος που εβαζα ηταν ενταξει.

Δεσποινακι μου πανα αγκαλιας εννοω . Που ειναι σαν πολυ λεπτο κουβερτακι ωστε οταν το παιρνουν αγκαλια οι αλλοι το παιδι να μην ακουμπαει το μουτρακι του πανω στα ρουχα τους που μπορει να ειναι βρωμικο απο το καυσαεριου ή απο καπνους. Πανα κανονικη δεν νομιζω να σου χρειαστει αλλα καλου κακου παρε 1-2 να υπαρχουν...

στα ιδιωτικα αφρολουτρα για τα μπεμπε εχουν;γιατι εγω γεννησα σε δημοσιο και τα ειχα ολα δικα μου και εδινα στις νοσοκομες καθε πρωι που τα εκαναν μπανιο

Στο ιδιωτικο δεν τα κανεις εσυ μπανιο... Εχουν τα παντα.

548ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 4:41 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:κουκλα και ναζιαρα η κορη σου στεφυ να την χαιρεσαι.οσο για πιτζαμες νυχτικες δε ξερω τι παιζει αν εχεις κανει καισαρικη εγω παντως ειχα παρει 2 πιτζαμουλες καπρι ραντακι τοτε ηταν βεβαια και τελος αυγουστου αλλα πολυ ζεστη ρε κοριτσια.τωρα φανελακια ειχα παρει εγω σιγουρα του μωρου και 2 φορμακια πανες πετσετα μπανιου και στενονακια πανες οπως τα λενε για να το παιρνουν αγκαλια οι επισκεπτες αυτα.και φυσικα φουλ σερβιετες για εμενα οπως και ενα αντισυπτηκο για την ευαισθητη περιοχη γιατι χρειαζεται συχνο πλυσιμο για τυχον μικροβια.και αυτο που λεει η στεφυ βεβαια συμφωνω αντισηπτικο χεριων.αφρουλουτρο για εμενα σαμπουαν δεν ειχα παρει εκανα μαλλι οταν γυρισα σπιτι εκει δε βολευομουν να λουσω και κεφαλι.αυτα τα ολιγα δε θυμαμαι κατι αλλο.

αντε βρε βουλα λεω και εγω που χαθηκε αυτη η ψυχη.καλα να περασεις στο εξοχικο σου.οσο για τον μπεμπη σου ξεσαλωνει και αυτος ε;ο δικος μου τη μια μερα δεν σταματαει σχεδον καθολου να κλωτσαει την αλλη χαιδευω συνχεια την κοιλια μου για να δωσει σημα ζωης.τι να πεις περιεργο πλασμα τον κοβω τον τυπο τελικα. Rolling Eyes

Περιεργος τυπος ε????? χαχαχ πολυ μου αρεσε ο χαρακτηρισμος!!! Εμενα κουνιεται πολυ κι εχει αρχισει και τις γερες! Εχθες δεν ξερω πως στο καλο ειχε κατσει και με πιεχε σ ενα σημειο και δεν μπορουσα να αναπνευσω!! Στην Στελλίτσα μου ετσι αισθανομουν κοντα 8 μηνων! Πολυ νωρις αρχισε τα σκερτσα αυτος ο μπαγασακος και να δουμε τι θα κανουμε με δαυτον!! Very Happy Θα μου την βγαλει την ψυχη μεχρι να βγει! Καλα να ειναι βεβαια το μωρακι μου και χαλαλι του ΟΛΑ!

549ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 4:49 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:
grammatiki έγραψε:κουκλα και ναζιαρα η κορη σου στεφυ να την χαιρεσαι.οσο για πιτζαμες νυχτικες δε ξερω τι παιζει αν εχεις κανει καισαρικη εγω παντως ειχα παρει 2 πιτζαμουλες καπρι ραντακι τοτε ηταν βεβαια και τελος αυγουστου αλλα πολυ ζεστη ρε κοριτσια.τωρα φανελακια ειχα παρει εγω σιγουρα του μωρου και 2 φορμακια πανες πετσετα μπανιου και στενονακια πανες οπως τα λενε για να το παιρνουν αγκαλια οι επισκεπτες αυτα.και φυσικα φουλ σερβιετες για εμενα οπως και ενα αντισυπτηκο για την ευαισθητη περιοχη γιατι χρειαζεται συχνο πλυσιμο για τυχον μικροβια.και αυτο που λεει η στεφυ βεβαια συμφωνω αντισηπτικο χεριων.αφρουλουτρο για εμενα σαμπουαν δεν ειχα παρει εκανα μαλλι οταν γυρισα σπιτι εκει δε βολευομουν να λουσω και κεφαλι.αυτα τα ολιγα δε θυμαμαι κατι αλλο.

αντε βρε βουλα λεω και εγω που χαθηκε αυτη η ψυχη.καλα να περασεις στο εξοχικο σου.οσο για τον μπεμπη σου ξεσαλωνει και αυτος ε;ο δικος μου τη μια μερα δεν σταματαει σχεδον καθολου να κλωτσαει την αλλη χαιδευω συνχεια την κοιλια μου για να δωσει σημα ζωης.τι να πεις περιεργο πλασμα τον κοβω τον τυπο τελικα. Rolling Eyes

Περιεργος τυπος ε????? χαχαχ πολυ μου αρεσε ο χαρακτηρισμος!!! Εμενα κουνιεται πολυ κι εχει αρχισει και τις γερες! Εχθες δεν ξερω πως στο καλο ειχε κατσει και με πιεχε σ ενα σημειο και δεν μπορουσα να αναπνευσω!! Στην Στελλίτσα μου ετσι αισθανομουν κοντα 8 μηνων! Πολυ νωρις αρχισε τα σκερτσα αυτος ο μπαγασακος και να δουμε τι θα κανουμε με δαυτον!! Very Happy Θα μου την βγαλει την ψυχη μεχρι να βγει! Καλα να ειναι βεβαια το μωρακι μου και χαλαλι του ΟΛΑ!

α καλος αλητακος και ο δικος σου ε;καπως βολευτηκε φαινεται περιεργα και εσυ βασανιζοσουν.για να δουμε τι μας περιμενει με αυτους τους τυπους τελικα οταν γεννηθουν.ειμαι πολυ περιεργη

550ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 4:54 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ασε Γραμματικουλα κι εγω ανυσηχω. Πιο πολυ γιατι η Στελλίτσα μας ηταν παρα πολυ καλοβολο μωρακι και μας ειχε κακομαθει. Κοιμηθηκε συνεχομενα το βραδυ απο πολυ νωρις. Οπου την εβαζες καθοταν το πουλακι μου ... Και σημασια να μην της εδινες χαζολογουσε μονη της. Ακομη και τωρα που ειναι σε μια ηλικια πολυ δυσκολη απο αποψη κηνυγητου απασχολειται μονη της με τα παιχνιδια της αρκετη ωρα. Κολικους δεν ειχε... τα δοντακια τις τα εβγαλε τα 2 πρωτα 4 μηνων οποτε μεχρι το 10 χρονο τα ειχε ολα και ετσι τα εβγαλε πανευκολα... χωρις γκρινια χωρις τιποτα. Ουτε την καταλαβαιναμε οτι εβγαζε δοντακια.... το κοριτσακι μου....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις