Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
416 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 416 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

501ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Παρ Φεβ 01, 2013 6:09 am

tzeniko


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stefy έγραψε:Εγω οταν μου τον εβαλαν πονεσα αρκετα. Ηταν το 2ο πραγμα που με πονεσε σε ολη τη διαρκεια της γεννας. Πιο πολυ απο αυτο με πονεσε μονο μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΣΥΣΠΑΣΗ που ειχα η οποια δεν εφευγε και γι αυτο μπηκα στο χειρουργειο. Φοβηθηκαν για αποκολληση πλακουντα. Επισκληριδιο ειχα κανει ηδη αλλα δεν με ειχε πιασει ακομη καλα. Μετα δεν τον αισθανομουν καθολου και ουτε οταν μου τον εβγαλαν.

Πανικός! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 21 534787

502ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Παρ Φεβ 01, 2013 6:10 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzeniko έγραψε:
stefy έγραψε:Εγω οταν μου τον εβαλαν πονεσα αρκετα. Ηταν το 2ο πραγμα που με πονεσε σε ολη τη διαρκεια της γεννας. Πιο πολυ απο αυτο με πονεσε μονο μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΣΥΣΠΑΣΗ που ειχα η οποια δεν εφευγε και γι αυτο μπηκα στο χειρουργειο. Φοβηθηκαν για αποκολληση πλακουντα. Επισκληριδιο ειχα κανει ηδη αλλα δεν με ειχε πιασει ακομη καλα. Μετα δεν τον αισθανομουν καθολου και ουτε οταν μου τον εβγαλαν.

Πανικός! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 21 534787

ελα σταματα.καταρχας μην εχεις δεδομενο την καισαρικη.και ειπαμε η καθε γυναικα ειναι διαφορετικη με αλλη εμπειρια αποτο καθετι

503ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Παρ Φεβ 01, 2013 6:15 am

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι βρε!πως σου εχει κολλησει για καισαρικη;;;

504ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Παρ Φεβ 01, 2013 7:11 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια τι κανετε?εγω σημερα εχω μια υπνηλια το κατι αλλο.με το ζορι κρατιεμαι να μη κοιμηθω.σημερα το πρωι που ξυπνησα για να ετοιμασω την μεγαλη για το σχολειο μου μυριζε κρεμυδι. Shocked δεν μπορουσε να μου μυριζει κατι αλλο?μα κρεμυδι πρωι πρωι?ελεος.

Despinaki_86 έγραψε:Ναντιάκι μου Χρόνια σου Πολλά κοριτσάκι μου!!!! Χιλιόχρονη κι ευτυχισμένη να είσαι και του χρόνου να σβήσεις τα κεράκια σου μ ένα πιτσιρίκι στην αγκαλίτσα σου που θα βουτάει τα δάχτυλα στην τούρτα σου!!! χαχαχαχααχχ

Λοιπόν και κάτι ακόμα έστειλα mail στο Info.MAMHellas@mambaby.com είναι η μάρκα που έχει και στα jumbo και ζήτησα δείγματα. Μου απάντησαν αμέσως και με ρώτησαν δειέυθυνση και φύλο μωρου για να μου στείλουν μπιμπερό και πιπίλα κατάλληλα για νεογέννητα!!! Μου είπαν ότι θα τα λάβω σε 2 βδομάδες! Κάντε το!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 21 328109
δεσποινακι να μην προτιμησεις την μαρκα τζαμπο για πιπιλες,μπουκαλια γιατι συχνα βγαζουν ανακοινωσεις ακαταλληλοτητας και τα αποσυρουν.

nantiaf έγραψε:Ευχαριστώ κορίτσια, να ειστε καλα κι εσεις και τα νινακια σας! Αν πεσει μασα λεει... ουουου, πιτσα θα φτιαξω και δε θα φαω?? Τουρτα εφτιαξα και δε θα φαω? Ε, τι παραδειγμα θα δωσω στους καλεσμενους? χαχαχαχα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 21 654316

Κορίτσια τελειωσα το κασκολάκι μου!!! Να δειτε τι εφτιαξα!!! (Η πρωτη φωτο είναι όταν το άρχισα την εβγαλα μερα και φαινεται και το χρωματάκι ενα τελειο βεραμαν, στη δευτερη φωτο, που μολις εβγαλα νυχτιατικα, φαινεται αλλιως το χρώμα, αλλά τελειωμενο το "εργο" χαχα!) Δε θα ειναι γλύκα ο μπέμπης μου με αυτο στο λαιμάκι του?? Αχ ανυπομονω το νινι μου με το καλό να το κρατησω αγκακαλίτσα!

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/802/dsc00371u.jpg/

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/705/dsc00376bc.jpg/
τελειοοοοοο.και το χρωμα.χρυσοχερα μου εσυ.

kakao_28 έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκια!!!!

Εχθές έκανα τη Β' επιπέδου επιτέλους... Έχω μια μπέμπα κουκλάρα που μου μοιάζει πολύ και είναι στα 450gr. Μου άλλεξε και την ΠΗΤ σε 5/6/2013, πράγμα εντελώς φυσιολογικό γιατί είχα κύκλο 32 ημερών.

Πήγα μετά και στα Jumbo και ψώνισα όλα τα απάραίτητα για τη μικρή μου εκτός από ρούχα. Πήρα το καθισματάκι αυτοκινήτου που σας είχα δείξει της fisher price και έχω ξετρελαθεί.
Επίσης, πήρα καροτσάκι με μόνο 140€ από τα Kiddo στη θεσσαλονίκη. Καταπληκτικές τιμές ... προιόντα chicco avent κτλ σε τιμές πολύ καλύτερες του jumbo. Να φανταστείτε το παρακάτω πακέτο το είχε στα 230€
http://www.skroutz.gr/s/351202/Kiddo-Smart-3-in-1.html


Γεωργία ο γιατρός που ανέφερες είναι ακόμη στο νοσοκομείο αλλά δεν τον προτίμησα γιατί έχει πολύ κόσμο. Χθες πήγε η φίλη μου και είχε το Νο 79... Πόσες να εξετάσει κ ο έρημος ο γιατρός... Πήγαίνω σε μια άλλη γιατρό που προς το παρόν της βγάζω το καπέλο...

Δεσποινάκι συγνώμη αν σε έκανα να ανησυχήσεις με αυτά που έγραψα για το ασβέστιο. Ηθελα να επισημάνω και κάτι ακόμα που είπαν και οι τρεις γιατροί. Το μαγνήσιο είναι αυτό που σταματάει της συσπάσεις. Οπότε αν παίρνεις και ασβάστιο και μαγνήσιο δεν έχεις θέμα...

Σταματάω γιατί αν συνεχίσω να γράφω έτσι δε θα με διαβάσει καμία χαχαχα

μπραβο κοριτσακι για την β επιπεδου,ολα καλα.μεγεια και τα πραγματακια που πηρατε.
μονο εγω νομιζω οτι δεν ψωνισα τιποτα.τι καθομαι?αγορι εχω οχι κοριτσι παλι να τα εχει ετοιμα.

τζενη μην αγχωνεσαι απο τωρα για την καισαρικη,κακο σου κανει.εγω στην μικρη υπηρχε πιθανοτητα να κανω γιατι αργησε να γυρισει και ενα βραδυ με την σκεψη με επιασε πανικος.και τωρα υπαρχει η πιθανοτητα γιατι εχω χαμηλα τον πλακουντα,αλλα προσπαθω να μη το σκεφτομαι.
και οπως σου ειπανε η καθεμαι ειναι διαφορετικη.

505ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Παρ Φεβ 01, 2013 7:22 am

nantiaf

nantiaf
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια μου, ευχαριστώ πολύ και για τις ευχες και για τα καλα σας λόγια! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 21 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 21 417472

Πο, πο καλα που εφτιαξα χτες την τούρτα, γιατι σήμερα εκανα δουλειές ολο το σπίτι, ξεσκονισμα, σφουγγαρισμα, πιατα, πλυντήρια, σίδερο, όλα κομπλε και μονο τη στόλισα την τούρτα εκει πέρα κι ετοιμη. Τώρα εκανα ενα μπανακι κ χαλάρωσα και ειμαι ετοιμη τσουυουπ για ύπνο... Με επιασε η μέση απο την κούραση, πο πο πόσο δυσκολο και αγγαρεια μου φαίνεται πια να σκύβω εστω και λίγο!!!! Και πού να πάμε 8ο - 9ο δηλαδη τι εχει να γίνει, θα κανουμε βήμα και θα ξεκουραζόμαστε ενα μισάωρο μέχρι το επόμενο... Τώρα εκατσα λίγο να ξεκουραστώ και σε καμια ώρα θα αρχίσω να κανω και τις ζύμες για πιτσούλες να φουσκώσουν κι αυτές να τις πετάξω μετά για ψήσιμο... Εχει να πέσει τρελό τσιμπούσιον σήμερον τέκνα μου, ήδη έχει γίνει του Πουρακίου μεχρι να στολίσω την τούρτα δεν ξερω κι εγώ πόσα πουράκια έφαγα!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 21 966307 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 21 966307 Δεν πειράζει θα ευχαριστηθώ και σήμερα και απο αύριο ΚΥΡΙΑ να ξεπρηστω..!

Τουρτίτσα μου, δεν είσαι μονο εσύ, ούτε εγώ έχω ψωνίσει τίποτα, μονο ό,τι μου εχουν δώσει έχω, τιποτα καλέ ούτε ενα φορμακι δεν εχω πάρει, μια ζωή της τελευταίας ώρας είμαι παναθεμά με, είναι που είμαι αναίσθητη μάλλον και το άγχος μουρχεται μονο όταν έρθει η τελευταία στιγμη! χααχαχα...

Κακάο, μπράβο το κοριτσάκι σου, μπράβο η κούκλα!!! Αχ, αντε με γεια και με χαρά τα ψώνια να τα χαρει η κορούλα σου, με το καλό!!!!

Στεφυ, κορίτσια, αν θυμάστε η Στεφυ μας είχε πει να γραφτούμε στο epithimies.gr για να παίρνουμε κουπονάκια και τέτοια? Η' ήταν καμια αλλη σελίδα??

506ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Παρ Φεβ 01, 2013 8:08 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kakao_28 έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκια!!!!

Εχθές έκανα τη Β' επιπέδου επιτέλους... Έχω μια μπέμπα κουκλάρα που μου μοιάζει πολύ και είναι στα 450gr. Μου άλλεξε και την ΠΗΤ σε 5/6/2013, πράγμα εντελώς φυσιολογικό γιατί είχα κύκλο 32 ημερών.

Πήγα μετά και στα Jumbo και ψώνισα όλα τα απάραίτητα για τη μικρή μου εκτός από ρούχα. Πήρα το καθισματάκι αυτοκινήτου που σας είχα δείξει της fisher price και έχω ξετρελαθεί.
Επίσης, πήρα καροτσάκι με μόνο 140€ από τα Kiddo στη θεσσαλονίκη. Καταπληκτικές τιμές ... προιόντα chicco avent κτλ σε τιμές πολύ καλύτερες του jumbo. Να φανταστείτε το παρακάτω πακέτο το είχε στα 230€
http://www.skroutz.gr/s/351202/Kiddo-Smart-3-in-1.html


Γεωργία ο γιατρός που ανέφερες είναι ακόμη στο νοσοκομείο αλλά δεν τον προτίμησα γιατί έχει πολύ κόσμο. Χθες πήγε η φίλη μου και είχε το Νο 79... Πόσες να εξετάσει κ ο έρημος ο γιατρός... Πήγαίνω σε μια άλλη γιατρό που προς το παρόν της βγάζω το καπέλο...

Δεσποινάκι συγνώμη αν σε έκανα να ανησυχήσεις με αυτά που έγραψα για το ασβέστιο. Ηθελα να επισημάνω και κάτι ακόμα που είπαν και οι τρεις γιατροί. Το μαγνήσιο είναι αυτό που σταματάει της συσπάσεις. Οπότε αν παίρνεις και ασβάστιο και μαγνήσιο δεν έχεις θέμα...

Σταματάω γιατί αν συνεχίσω να γράφω έτσι δε θα με διαβάσει καμία χαχαχα

Μπράβο κακάο!! Με το καλό το κοριτσακι σου λοιπόν! Να θυμηθώ να σου αλλάξω την πητ στην υπογραφή!!
Το kiddo είναι τέλειο και με καλές τιμές! Από κει παραγγείλαμε το καρότσι 3 σε.1 το δικό μας! Μας δίνουν και δώρο κάθε φορά που παμε!

507ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Παρ Φεβ 01, 2013 8:29 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τουρτιτσα είναι mam κι όχι jumbo η μάρκα,πωλούνται και σε φαρμακεια πέρα απ τα jumbo. Απλά ενημέρωσα για οποία κοπέλα θέλει δωρεάν δείγματα να στείλει εκεί! Εμένα μου είπαν σε 2 βδομ θα τα εχω!
Σημερα ήρθε και το βαλιτσακι της care direct τώρα θα παω σπίτι να το δω!
Απ το libero club μου παν ότι συνεργάζονται με την κλινική που θα γεννησω οπότε θα τα φέρουν εκεί τα δειγματα!!!
Χθες πήραμε το μπανακι της fisher price που είχαμε δει, 2 πιπιλες nun, εσωρουχακια,σκουφακι και φορμακι! Α! και καλυμα αδιάβροχο για το πορτ μπεμπε να του το βάζω από κάτω και 2 μπουρνουζακια! Ας είναι καλά οι γιαγιάδες που πλήρωσαν! Σελτεδακια ήθελα να πάρω αλλά δεν βρήκα! Smile
Άρχισαν να γεμίζουν τα συρτάρια του και πολύ χαίρομαι!!!!!

508ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Παρ Φεβ 01, 2013 9:25 am

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κοριτσακια μου τι κανετε εγω την δευτερα θα την δω τη μπουμπου μου εχουμε το ραντεβου στην εξωτερικη γιατρο που ας παρακολουθει απο την αρχη αχ σημερα ειμαι πολυ χαρουμενη μας φερανε τα πρωτα μας φορμακια η μαμα μου αχ τι ωραια φορμακια ζιπουνακια και καλτσακια ολα απο τρια αχ θα τρελαθω σιγα σιγα να τα μαζευουμε

509ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Παρ Φεβ 01, 2013 9:37 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο στα κοριτσακια που ετοιμαζονται σιγα σιγα για τα μωρακια τους.ποσο το πηρες το μπανακι δεσποινακι;εχει μαξιλαρακι το οποιο οταν μεγαλωσει το μωρο βγαινει;

κακαο μπραβο κοριτσακι μου πολυ ωραια τα νεα σου ευγε.

οσο για το epithimies.gr που ρωτησε καποια κοπελανα γραφτειτε αμεσα για να παιρνετε κουπονια για διαφορα προιοντα.γραφτειτε και στη babylino Οσες θελετε για να σας στελνουν και απο εκει κουπονια για πανες.η λιμπερο απο οσ θυμαμαι δε στελενει τετοια κουπονια .μονο βγαζει προσφορες στα σουπερ μαρκετ.οπως τωρα καλη ωρα οποια ενδιαφερεται να παρει απο τωρα πανε ο βασιλοπουλος εχει τις λιμπερο -50%

510ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Παρ Φεβ 01, 2013 10:20 am

kakao_28

kakao_28
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
grammatiki έγραψε:
kakao_28 έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκια!!!!

Εχθές έκανα τη Β' επιπέδου επιτέλους... Έχω μια μπέμπα κουκλάρα που μου μοιάζει πολύ και είναι στα 450gr. Μου άλλεξε και την ΠΗΤ σε 5/6/2013, πράγμα εντελώς φυσιολογικό γιατί είχα κύκλο 32 ημερών.

Πήγα μετά και στα Jumbo και ψώνισα όλα τα απάραίτητα για τη μικρή μου εκτός από ρούχα. Πήρα το καθισματάκι αυτοκινήτου που σας είχα δείξει της fisher price και έχω ξετρελαθεί.
Επίσης, πήρα καροτσάκι με μόνο 140€ από τα Kiddo στη θεσσαλονίκη. Καταπληκτικές τιμές ... προιόντα chicco avent κτλ σε τιμές πολύ καλύτερες του jumbo. Να φανταστείτε το παρακάτω πακέτο το είχε στα 230€
http://www.skroutz.gr/s/351202/Kiddo-Smart-3-in-1.html


Γεωργία ο γιατρός που ανέφερες είναι ακόμη στο νοσοκομείο αλλά δεν τον προτίμησα γιατί έχει πολύ κόσμο. Χθες πήγε η φίλη μου και είχε το Νο 79... Πόσες να εξετάσει κ ο έρημος ο γιατρός... Πήγαίνω σε μια άλλη γιατρό που προς το παρόν της βγάζω το καπέλο...

Δεσποινάκι συγνώμη αν σε έκανα να ανησυχήσεις με αυτά που έγραψα για το ασβέστιο. Ηθελα να επισημάνω και κάτι ακόμα που είπαν και οι τρεις γιατροί. Το μαγνήσιο είναι αυτό που σταματάει της συσπάσεις. Οπότε αν παίρνεις και ασβάστιο και μαγνήσιο δεν έχεις θέμα...

Σταματάω γιατί αν συνεχίσω να γράφω έτσι δε θα με διαβάσει καμία χαχαχα

ποσο το πηρες το καθισματακι της fisher price;ξερεις μοντελο να το δω;

http://www.skroutz.gr/s/274269/Fisher-Price-Beone-SP.html

Το πήρα στα 69€ από τα jumbo

511ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Παρ Φεβ 01, 2013 11:19 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γραμματική 39,99€ το χουν στα jumbo το μπανάκι της fisher price κι είναι αυτο http://www.obydeals.gr/a/B004TQPLUK

Για 0-3 μηνών έχει το διχτάκι που μπαίνει και βάζεις το μωρό εκεί. Για 3-6 βγάζεις το διχτάκι αν θες και χρησιμοποιείς την θεσούλα που έχει για να κάθεται κάπως το μωρό και για 6 και πάνω βγαίνει και η θεσούλα κι είναι σκέτο μπανάκι! Το συναρμολογήσαμε με τα πόδια του, κι είναι σούπερ!!!!!!
Very Happy

512ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Παρ Φεβ 01, 2013 11:49 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despinaki_86 έγραψε:Γραμματική 39,99€ το χουν στα jumbo το μπανάκι της fisher price κι είναι αυτο http://www.obydeals.gr/a/B004TQPLUK

Για 0-3 μηνών έχει το διχτάκι που μπαίνει και βάζεις το μωρό εκεί. Για 3-6 βγάζεις το διχτάκι αν θες και χρησιμοποιείς την θεσούλα που έχει για να κάθεται κάπως το μωρό και για 6 και πάνω βγαίνει και η θεσούλα κι είναι σκέτο μπανάκι! Το συναρμολογήσαμε με τα πόδια του, κι είναι σούπερ!!!!!!
Very Happy

τελειο ειναι.αλλα ποια ποδια του εννοεις;

513ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Παρ Φεβ 01, 2013 11:50 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kakao_28 έγραψε:
grammatiki έγραψε:
kakao_28 έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκια!!!!

Εχθές έκανα τη Β' επιπέδου επιτέλους... Έχω μια μπέμπα κουκλάρα που μου μοιάζει πολύ και είναι στα 450gr. Μου άλλεξε και την ΠΗΤ σε 5/6/2013, πράγμα εντελώς φυσιολογικό γιατί είχα κύκλο 32 ημερών.

Πήγα μετά και στα Jumbo και ψώνισα όλα τα απάραίτητα για τη μικρή μου εκτός από ρούχα. Πήρα το καθισματάκι αυτοκινήτου που σας είχα δείξει της fisher price και έχω ξετρελαθεί.
Επίσης, πήρα καροτσάκι με μόνο 140€ από τα Kiddo στη θεσσαλονίκη. Καταπληκτικές τιμές ... προιόντα chicco avent κτλ σε τιμές πολύ καλύτερες του jumbo. Να φανταστείτε το παρακάτω πακέτο το είχε στα 230€
http://www.skroutz.gr/s/351202/Kiddo-Smart-3-in-1.html


Γεωργία ο γιατρός που ανέφερες είναι ακόμη στο νοσοκομείο αλλά δεν τον προτίμησα γιατί έχει πολύ κόσμο. Χθες πήγε η φίλη μου και είχε το Νο 79... Πόσες να εξετάσει κ ο έρημος ο γιατρός... Πήγαίνω σε μια άλλη γιατρό που προς το παρόν της βγάζω το καπέλο...

Δεσποινάκι συγνώμη αν σε έκανα να ανησυχήσεις με αυτά που έγραψα για το ασβέστιο. Ηθελα να επισημάνω και κάτι ακόμα που είπαν και οι τρεις γιατροί. Το μαγνήσιο είναι αυτό που σταματάει της συσπάσεις. Οπότε αν παίρνεις και ασβάστιο και μαγνήσιο δεν έχεις θέμα...

Σταματάω γιατί αν συνεχίσω να γράφω έτσι δε θα με διαβάσει καμία χαχαχα

ποσο το πηρες το καθισματακι της fisher price;ξερεις μοντελο να το δω;

http://www.skroutz.gr/s/274269/Fisher-Price-Beone-SP.html

Το πήρα στα 69€ από τα jumbo


πολυ ομορφο και οικονομικο ειναι.ειμαι αναμεσα σε αυτο και σε ενα chicco.

514ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Παρ Φεβ 01, 2013 12:49 pm

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μια μέρα δεν μπήκα και πόσα πολά γράψατε!!! Καλησπέρα κουκλίτσες και καλό μήνα! Πως είστε;
Νάντια χρόνια σου πολλά, να τα εκατοστήσεις, με υγεία και ευτυχία και του χρόνου να σβήσεις τα κεράκια με το μωράκι σου αγκαλιά! Επίσης πανέμορφο το κασκολάκι! Το είπα αλλά θα το ξαναπώ! Χρυσοχέρα!
Μαρία πολύ ωραία τα νέα σου! Μια χαρά η κουκλίτσα σου! Άντε με το καλό να φτάσουμε στη γέννα! Πολύ όμοργο και το καθισματάκι!
Δέσποινα πολύ ωραίο το μπανάκι! Το έχω δει κι εγώ! Αν και σκέφτομαι και το flexibath που διπλώνει γιατί από χώρο δεν έχει και πολύ το σπίτι! Θα δούμε. Κι εμένα μου απαντήσανε από τη MAM ότι θα μου στείλουν τα δωράκια, όπως επίσης θα μου στείλουν δείγματα από τη Frezyderm και τη Mustela. Θα μου στείλουν και το βαλιτσάκι της caredirect. Σιγά σιγά μαζεύονται.
Σήμερα είχα εξόρμηση για να εφοδιαστώ για το μαιευτήριο. Τελικά πήρα δύο νυχτικάκια μακρυμάνικα τελικά αλλά πολύ πολύ λεπτό ύφασμα. Το σκέφτηκα το σκέφτηκα και αποφάσισα ότι εγώ είμαι πολύ κρυουλιάρα ούτως ή άλλως! Τώρα αν με δείτε πως γυρίζω θα πείτε αυτή τρελάθηκε. Πυτζάμες χοντρές, ρόμπα φλις, κάλτσες, τιρλίκια και κάτω από την κουβέρτα. Εντόπισα και στα συρτάρια μου δύο σετ πυτζάμες επίσης πολύ λεπτές, ανοιξιάτικες, με κουμπιά, τις ξέθαψα κι αυτές για να τις επιστρατέψω για το μαιευτήριο. Επίσης πήρα μία ρομπίτσα και ένα σουτιέν θηλασμού. Όταν πληρωθούμε θα πάρω άλλο ένα. Και αν πρώτα ο Θεός καταφέρω να θηλάσω στέλνω και μου παίρνουν κι άλλο. Αν και όταν γυρίσω σπίτι με το καλό, μπορώ να φοράω και τα μπουστάκια μου! Τα έβαλα όλα στο πλυντήριο και αύριο θα τα πλύνω και θα τα έχω έτοιμα στο συρτάρι. Πλησιάζει ο καιρός! Πόσο ανυπομονώ!

515ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Παρ Φεβ 01, 2013 1:12 pm

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσακια μου, μου λείψετε πολυ, εχουμε ερθει με τη μαμα μου στο εξοχικο μας στη Μακρη κι δεν ειχα ιντερνετ, σημερα μου φερε ο αντρας μου φορητο..
Δεν τα εχω διαβασει ολα, θα τα διαβάσω ομως..
Χρονια πολλα να τα εκατοστησεις Ναντιουλα, με το καλο το νινακι σιυ...
Μαρια μου μπράβο για τη β επιπέδου. .
Τζενουλα τι κακο σε βρηκε κοριτσακι μου, ευχομαι να κυλησει ομαλα η εγκυμοσυνη σου, οσο για καισαρικη γεννησα κι εγω , δεν πονεσα καθόλου, τον ορο μου το έβγαλαν στην ανανηψη, τον καθε τηρα μετα απο μισή ωρα, περπατησα στις τρεις ωρες μετα την καισαρική, δεν πονεσα καθολου, το μωρό το θηλασα κανονικα κι σηκωνα βαρη, μη φοβάσαι τιποτα, αν κι δεν ξερεις ακομη πως θα γεννησεις..
Γραμματικουλα μου, με εψαψνες? ??? Ολα καλα, ο μπέμπης με κλωτσαει πολυ, κι εχει φουσκώσει ποκυ η κοιλια μου, καθως κι μου εχει ανοιξει τρελα η ορεξη..
Δεσποινουλα τωρα θα δω το δωματιο κι θα δου οω..
Στεφυ το κοριτσακι σου αναρρωσε? ??
Γεωργία μη φοβασαι για τα πεντε κιλα που σηκωσες, εγω σηκωνω καθε μερα τη μικρη μου κι ειναι δεκα κι κατι, απλα να προσεχείς τις απότομες κινησεις..
Να καλοσωρισω κι τις νεες μανουλες που γεννανε Μαιο..
Δεν θυμαμαι κατι αλλο υα σας διαβάσω , πολκσ φιλια

516ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Παρ Φεβ 01, 2013 1:21 pm

madmommy

madmommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσακια καλο μηνα να εχουμε αντε και πλησιαζουμε σιγα σιγα στις ημερομηνιες μας για να υποδεχτουμε τα ζουζουνια μας!!κακαο μπραβο για το νινακι σου ολα καλα!!ναντια χρονια πολλα να τα χιλιασεις και του χρονου με το ζουζουνακι σου Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
αχ εγω πηγα να παθω εγκεφαλικο χθες πηγα να κλεισω την προσφορα οπως σασ ειχα πει στα πρεναταλ και η προσφορα ειχε ληξει ...........ηταν μεχρι τις 30 και οχι μεχρι τις 31 που νομιζα το θεμα ειναι οτι και ο αντρας μου εγινε κατακοκκινος και γω απελπιστηκα αλλα..η ελπιδα πεθαινει τελευταια και επεσα σε μια κοπελα η οποια ηταν διαμαντι της εξηγησα οτι μπερδευτηκαμε και ετσι η κοπελα μου ειπε οτι θα προσπαθησει και μαλλον θα τα καταφερουμε ετσι πηρε τον υπευθυνο της του εξηγησε και συμφωνησε.. μονο που στο συγκεκριμενο καταστημα δεν υπηρχε δειγμα απο τα πραγματα της προσφορας στην αποθηκη εκτος απο τα εκθεσιακα και ετσι η κοπελα συγκεντρωσε ολα τα πραγματα απο 4 καταστηματα για να τα παρω καινουργια σκεφτειται το καροτσι θα μου ερθει απο θεσνικη Laughing Laughing Laughing να ειναι καλα η κοπελα 2ωρες περασαμε χθες μαζι μονο το ζωδιο της δεν εμαθα..της ειπα χιλια ευχαριστω και τελειωσαμε απο κουνια αλλαξιερα μπανιερο και καροτσι ετσι και δεν τα επαιρνα θα ειχα πεσει σε καταθλιψη!!!!!!!!

517ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Παρ Φεβ 01, 2013 2:49 pm

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despinaki_86 έγραψε:Τουρτιτσα είναι mam κι όχι jumbo η μάρκα,πωλούνται και σε φαρμακεια πέρα απ τα jumbo. Απλά ενημέρωσα για οποία κοπέλα θέλει δωρεάν δείγματα να στείλει εκεί! Εμένα μου είπαν σε 2 βδομ θα τα εχω!
Σημερα ήρθε και το βαλιτσακι της care direct τώρα θα παω σπίτι να το δω!
Απ το libero club μου παν ότι συνεργάζονται με την κλινική που θα γεννησω οπότε θα τα φέρουν εκεί τα δειγματα!!!
Χθες πήραμε το μπανακι της fisher price που είχαμε δει, 2 πιπιλες nun, εσωρουχακια,σκουφακι και φορμακι! Α! και καλυμα αδιάβροχο για το πορτ μπεμπε να του το βάζω από κάτω και 2 μπουρνουζακια! Ας είναι καλά οι γιαγιάδες που πλήρωσαν! Σελτεδακια ήθελα να πάρω αλλά δεν βρήκα! Smile
Άρχισαν να γεμίζουν τα συρτάρια του και πολύ χαίρομαι!!!!!
α,οκ ισως δεν καταλαβα εγω καλα.το ξερω οτι υπαρχουν παντου τα μαμ,οπως και τα nuk και ολα


madmommy έγραψε:κοριτσακια καλο μηνα να εχουμε αντε και πλησιαζουμε σιγα σιγα στις ημερομηνιες μας για να υποδεχτουμε τα ζουζουνια μας!!κακαο μπραβο για το νινακι σου ολα καλα!!ναντια χρονια πολλα να τα χιλιασεις και του χρονου με το ζουζουνακι σου Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
αχ εγω πηγα να παθω εγκεφαλικο χθες πηγα να κλεισω την προσφορα οπως σασ ειχα πει στα πρεναταλ και η προσφορα ειχε ληξει ...........ηταν μεχρι τις 30 και οχι μεχρι τις 31 που νομιζα το θεμα ειναι οτι και ο αντρας μου εγινε κατακοκκινος και γω απελπιστηκα αλλα..η ελπιδα πεθαινει τελευταια και επεσα σε μια κοπελα η οποια ηταν διαμαντι της εξηγησα οτι μπερδευτηκαμε και ετσι η κοπελα μου ειπε οτι θα προσπαθησει και μαλλον θα τα καταφερουμε ετσι πηρε τον υπευθυνο της του εξηγησε και συμφωνησε.. μονο που στο συγκεκριμενο καταστημα δεν υπηρχε δειγμα απο τα πραγματα της προσφορας στην αποθηκη εκτος απο τα εκθεσιακα και ετσι η κοπελα συγκεντρωσε ολα τα πραγματα απο 4 καταστηματα για να τα παρω καινουργια σκεφτειται το καροτσι θα μου ερθει απο θεσνικη Laughing Laughing Laughing να ειναι καλα η κοπελα 2ωρες περασαμε χθες μαζι μονο το ζωδιο της δεν εμαθα..της ειπα χιλια ευχαριστω και τελειωσαμε απο κουνια αλλαξιερα μπανιερο και καροτσι ετσι και δεν τα επαιρνα θα ειχα πεσει σε καταθλιψη!!!!!!!!

ευτυχως τελος καλο ολα καλα.παλι καλ ηταν εξυπηρετικη η κοπελα γιατι αν δεν ηθελε δεν θα σα βοηθουσε.

518ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Παρ Φεβ 01, 2013 2:53 pm

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμεις σημερα πηγαμε τζαμπο να παρουμε στολη για την μεγλαη και εριξα και μια ματια στα μπεμπε.ενταξει το ματι μου πρωτα πηγαινε στα κοριτσικα και μετα ελεγα στον εαυτο μου,αγορι εχεις αστα αυτα και κοιτουσα τα αγοριστικα.που θα παει θα συνηθισω.δεν πηραμε τιποτα ομως.τον αλλο μηνα λεω να αρχισουμε σιγα σιγα να περνουμε.
κατα τα αλλα μαλλον θα αρρωστησω.δεν νιωθω κια πολυ καλα.η μυτη μου τρεχει και ο λαιμος μου ειναι καπως.

519ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 12:19 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια στη ΜΑΜ τι κωδικο βαλατε για να γραφτειτε? Εγω δοκιμασα 10 κωδικους και δεν μου δεχτηκανε κανενα! Και αφοτου γραφτηκατε ... τι μηνυμα στειλατε και που?????????

520ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 12:22 am

madmommy

madmommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τουρτιτσα έγραψε:εμεις σημερα πηγαμε τζαμπο να παρουμε στολη για την μεγλαη και εριξα και μια ματια στα μπεμπε.ενταξει το ματι μου πρωτα πηγαινε στα κοριτσικα και μετα ελεγα στον εαυτο μου,αγορι εχεις αστα αυτα και κοιτουσα τα αγοριστικα.που θα παει θα συνηθισω.δεν πηραμε τιποτα ομως.τον αλλο μηνα λεω να αρχισουμε σιγα σιγα να περνουμε.
κατα τα αλλα μαλλον θα αρρωστησω.δεν νιωθω κια πολυ καλα.η μυτη μου τρεχει και ο λαιμος μου ειναι καπως.
πιες χαμομηλακι και κουκουλοσου!!!ναι αν δεν ηταν αυτη η κοπελα θα εκλαιγα μεχρι τωρα Crying or Very sad Crying or Very sad τι θα την ντυσεται την μικρη φετος????

521ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 12:23 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
grammatiki έγραψε:
Despinaki_86 έγραψε:Γραμματική 39,99€ το χουν στα jumbo το μπανάκι της fisher price κι είναι αυτο http://www.obydeals.gr/a/B004TQPLUK

Για 0-3 μηνών έχει το διχτάκι που μπαίνει και βάζεις το μωρό εκεί. Για 3-6 βγάζεις το διχτάκι αν θες και χρησιμοποιείς την θεσούλα που έχει για να κάθεται κάπως το μωρό και για 6 και πάνω βγαίνει και η θεσούλα κι είναι σκέτο μπανάκι! Το συναρμολογήσαμε με τα πόδια του, κι είναι σούπερ!!!!!!
Very Happy

τελειο ειναι.αλλα ποια ποδια του εννοεις;

Έχει δύο βασούλες μικρές σαν ποδαράκια για να στηρίζεται στην μπανιέρα, αν δεν θες δεν τις βιδώνεις! Είναι 2 πολύ μικρές βιδούλες, εμέις τις βάλαμε!

522ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 12:28 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nancy82 έγραψε:Μια μέρα δεν μπήκα και πόσα πολά γράψατε!!! Καλησπέρα κουκλίτσες και καλό μήνα! Πως είστε;
Νάντια χρόνια σου πολλά, να τα εκατοστήσεις, με υγεία και ευτυχία και του χρόνου να σβήσεις τα κεράκια με το μωράκι σου αγκαλιά! Επίσης πανέμορφο το κασκολάκι! Το είπα αλλά θα το ξαναπώ! Χρυσοχέρα!
Μαρία πολύ ωραία τα νέα σου! Μια χαρά η κουκλίτσα σου! Άντε με το καλό να φτάσουμε στη γέννα! Πολύ όμοργο και το καθισματάκι!
Δέσποινα πολύ ωραίο το μπανάκι! Το έχω δει κι εγώ! Αν και σκέφτομαι και το flexibath που διπλώνει γιατί από χώρο δεν έχει και πολύ το σπίτι! Θα δούμε. Κι εμένα μου απαντήσανε από τη MAM ότι θα μου στείλουν τα δωράκια, όπως επίσης θα μου στείλουν δείγματα από τη Frezyderm και τη Mustela. Θα μου στείλουν και το βαλιτσάκι της caredirect. Σιγά σιγά μαζεύονται.
Σήμερα είχα εξόρμηση για να εφοδιαστώ για το μαιευτήριο. Τελικά πήρα δύο νυχτικάκια μακρυμάνικα τελικά αλλά πολύ πολύ λεπτό ύφασμα. Το σκέφτηκα το σκέφτηκα και αποφάσισα ότι εγώ είμαι πολύ κρυουλιάρα ούτως ή άλλως! Τώρα αν με δείτε πως γυρίζω θα πείτε αυτή τρελάθηκε. Πυτζάμες χοντρές, ρόμπα φλις, κάλτσες, τιρλίκια και κάτω από την κουβέρτα. Εντόπισα και στα συρτάρια μου δύο σετ πυτζάμες επίσης πολύ λεπτές, ανοιξιάτικες, με κουμπιά, τις ξέθαψα κι αυτές για να τις επιστρατέψω για το μαιευτήριο. Επίσης πήρα μία ρομπίτσα και ένα σουτιέν θηλασμού. Όταν πληρωθούμε θα πάρω άλλο ένα. Και αν πρώτα ο Θεός καταφέρω να θηλάσω στέλνω και μου παίρνουν κι άλλο. Αν και όταν γυρίσω σπίτι με το καλό, μπορώ να φοράω και τα μπουστάκια μου! Τα έβαλα όλα στο πλυντήριο και αύριο θα τα πλύνω και θα τα έχω έτοιμα στο συρτάρι. Πλησιάζει ο καιρός! Πόσο ανυπομονώ!

Μπράβο Νάνσυ σχεδόν έτοιμη για το μαιευτήριο οπότε!!! Εγώ λέω να πάρω κοντομάνικες νυχτικές γιατί ζεσταίνομαι εύκολα και στις κλινικές συνήθως τη φουλάρουνε την θέρμανση!!!

523ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 12:34 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefy έγραψε:Κοριτσια στη ΜΑΜ τι κωδικο βαλατε για να γραφτειτε? Εγω δοκιμασα 10 κωδικους και δεν μου δεχτηκανε κανενα! Και αφοτου γραφτηκατε ... τι μηνυμα στειλατε και που?????????


Info.MAMHellas@mambaby.com Στέφυ εδώ έστειλα e-mail!!

524ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 12:36 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despinaki_86 έγραψε:
stefy έγραψε:Κοριτσια στη ΜΑΜ τι κωδικο βαλατε για να γραφτειτε? Εγω δοκιμασα 10 κωδικους και δεν μου δεχτηκανε κανενα! Και αφοτου γραφτηκατε ... τι μηνυμα στειλατε και που?????????


Info.MAMHellas@mambaby.com Στέφυ εδώ έστειλα e-mail!!

Και ειπε οτι εισαι εγκυος και θες να σου στειλουν καποια δειγματακια?

Μελος στο Club ομως πρεπει να ησουν ηδη σωστα?

Εγω προσπαθω να γραφτω. Βαζω ολα τα στοιχεια κανονικα και μου ζηταει να δημιουργησω ενα κωδικο προσβασης. ΕΕΕ ΟΤΙ ΣΚΑΤΑ ΚΙ ΑΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΔΕΧΕΤΕ! Εσυ τι κωδικο προσβασης; εχεις βαλει? Σορυ που ρωταω αλλα εχουν σπασει τα νευρα μου!

525ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Σαβ Φεβ 02, 2013 1:01 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefy έγραψε:
Despinaki_86 έγραψε:
stefy έγραψε:Κοριτσια στη ΜΑΜ τι κωδικο βαλατε για να γραφτειτε? Εγω δοκιμασα 10 κωδικους και δεν μου δεχτηκανε κανενα! Και αφοτου γραφτηκατε ... τι μηνυμα στειλατε και που?????????


Info.MAMHellas@mambaby.com Στέφυ εδώ έστειλα e-mail!!

Και ειπε οτι εισαι εγκυος και θες να σου στειλουν καποια δειγματακια?

Μελος στο Club ομως πρεπει να ησουν ηδη σωστα?

Εγω προσπαθω να γραφτω. Βαζω ολα τα στοιχεια κανονικα και μου ζηταει να δημιουργησω ενα κωδικο προσβασης. ΕΕΕ ΟΤΙ ΣΚΑΤΑ ΚΙ ΑΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΔΕΧΕΤΕ! Εσυ τι κωδικο προσβασης; εχεις βαλει? Σορυ που ρωταω αλλα εχουν σπασει τα νευρα μου!

Ναι Στέφυ μου αυτό τους εγραψα και μου απάντησαν κατευθείαν σχεδον!!!
Εγώ έβαλα έναν 8ψήφιο κωδικό με αριθμούς μονο.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις