Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
438 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 438 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

276ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Ιαν 29, 2013 7:17 am

madmommy

madmommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ρε κοριτσια μηπως οταν το μωρο το νιωθεται εντονα μετα νιωθεται και μια ανακατοσουρα σαν να σας εχει ξεσαλωσει τα μεσα σας το μωρο?? Crying or Very sad

277ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Ιαν 29, 2013 7:22 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
madmommy έγραψε:
νανσυ καλησπερα ωραια τα νεα σου αντε κοντευεται κιλο απιστευτο !!να το χαιρεσε το ζουζουνακι σου Smile

Ευχαριστώ πάρα πολύ κούκλα μου! Θρεφταράκι το κοριτσάκι μου! Φαγανό, φαγανό και φοβάμαι μου μη βγει XL! Χα,χα,χα! Κι εσύ με το καλό το μωράκι σου! Την είχαμε δει κι εμείς την προσφορά. Ή την ίδια ή παρόμοια στις αρχές Δεκέμβρη. Είναι πολύ ενδιαφέρουσα. Από χώρο κι εμείς είμαστε κλάφτα Χαράλαμπε. Μηδέν μιας που δεν υπάρχει δεύτερο υπνοδωμάτιο! Απλά θα γίνει ένας μεγάλος παιδότοπος το σπίτι. Να σου πω για τα prenatal ότι πήγε την προηγούμενη βδομάδα η κουμπάρα μου για τον ίδιο λόγο και της είπε μια υπάλληλος να πάνε ξανά από αρχές Φλεβάρη γιατί θα βάλουν ή καλύτερες ή περισσότερες προσφορές! Δεν θυμάμαι ακριβώς! Εμείς θα πάμε μάλλον σε καμιά ώρα γιατί στεναχωριέται ο άντρας μου που με βλέπει κάπως που έφυγε η μαμά μου και θα με πάει να ξεσκάσω! Αν μου πούνε κάτι θα σου πω!

278ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Ιαν 29, 2013 7:34 am

madmommy

madmommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nancy82 έγραψε:
madmommy έγραψε:
νανσυ καλησπερα ωραια τα νεα σου αντε κοντευεται κιλο απιστευτο !!να το χαιρεσε το ζουζουνακι σου Smile

Ευχαριστώ πάρα πολύ κούκλα μου! Θρεφταράκι το κοριτσάκι μου! Φαγανό, φαγανό και φοβάμαι μου μη βγει XL! Χα,χα,χα! Κι εσύ με το καλό το μωράκι σου! Την είχαμε δει κι εμείς την προσφορά. Ή την ίδια ή παρόμοια στις αρχές Δεκέμβρη. Είναι πολύ ενδιαφέρουσα. Από χώρο κι εμείς είμαστε κλάφτα Χαράλαμπε. Μηδέν μιας που δεν υπάρχει δεύτερο υπνοδωμάτιο! Απλά θα γίνει ένας μεγάλος παιδότοπος το σπίτι. Να σου πω για τα prenatal ότι πήγε την προηγούμενη βδομάδα η κουμπάρα μου για τον ίδιο λόγο και της είπε μια υπάλληλος να πάνε ξανά από αρχές Φλεβάρη γιατί θα βάλουν ή καλύτερες ή περισσότερες προσφορές! Δεν θυμάμαι ακριβώς! Εμείς θα πάμε μάλλον σε καμιά ώρα γιατί στεναχωριέται ο άντρας μου που με βλέπει κάπως που έφυγε η μαμά μου και θα με πάει να ξεσκάσω! Αν μου πούνε κάτι θα σου πω!

σευχαριστωωωωωω!! αυτη η προσφορα με τα 800ευρω ισχυει μου ειπαν μεχρι την πεμπτη και οτι ο καταλογος φεβρουαριου εχει την ιδια απλα χωρις την αλλαξιερα και βαζουν στην θεση της ενδοεπικοινωνια της chicco αλλα τι να την κανω σε 40τετραγωνικα μενω κλανει ο διπλα κ τον ακουμε σορυ κιολας..καλα θα κανεις να πας να ξεσκασεις και εχει ενα καροτσι προσφορα της πρεναταλ καφεγκρι με ροζ τρελα για κοριτσακι σε προσφορα 350ε ferrari κανονικη !!!!για ρωτα και συ και περιμενω να μου πεις νεα καλη βολτουλα και να περασετε τελεια!!!!! Very Happy
σευχαριστωωωωω!!

279ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Ιαν 29, 2013 7:40 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefy έγραψε:Kalημερα κοριτσια!!!! Σας γραφω απο το σπιτι σημερα γιατι εχω τη μικρη αρρωστη κι εγω αισθανομουν καπως και δεν πηγα στην δουλεια. Εγω κοριτσια την ειχα για ακριβως 3 μηνες διπλα μου σε λικνο. Ειναι καλο στην αρχη να το εχεις διπλα το παιδι για να το προσεχεις μην βγαλει τιποτα γουλιτσες. Ειναι και πιο ευκολο με το θηλασμο. Το πορτ μπεμπε ειναι κρεβατακι για εξω... Γι αυτο ενσωματωνεται στα καροτσια. Η καλαθουνα ειναι πιο μεγαλη και μπορεις ανετα να κοιμαται εκει το μωρο για 3-4 μηνες. Ενω στο πορτ μπεμπε νομιζω να μπορει να κοιμαται μηνα το πολυ. Το λικνο ειναι και για παραπανω... Μπορει να κοιμηθει μεχρι και 9-10 μηνες εκει το μωρο. Εγω χρησιμοποιησα ΜΟΝΟ λικνο. Πορτ μπεμπε και καλαθουνα δεν πηρα ποτε. Εξω την ειχα στο καροτσακι σε ξαπλωτη θεση και σπιτι την κοιμιζα στο λικνο.
περαστικα και στις δυο


Nancy82 έγραψε:Δεν σας προλαβαίνω καλέ! Προσπαθώ να διαβάσω τι έχασα κι εσείς γεμίζετε ακόμη τις σελίδες! Χα,χα,χα!Λοιπόν έχουμε και λέμε:
Γεωργία, Γραμματική και Στέφη περαστικά στα παιδάκια σας, ελπίζω να είναι ήδη καλά αλλιώς να γίνουν καλά το συντομότερο!
Τζένη ελπίζω να είσαι καλύτερα. Ξεκουράσου και άκου το γιατρό σου και όλα θα πάνε μια χαρά!
Μαρία καλή επιτυχία με τη β΄ επιπέδου! Να πάνε όλα καλά και μετά βουρ για ψώνια!
Δέσποινα ελπίζω κι εσύ να είσαι καλά και αυτό που ένιωσες να ήταν κάτι τυχαίο και όχι ίωση! Και ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον! Περιμένουμε φωτογραφίες του δωματίου!
Χρυσιλή με γεια τα πραγματάκια! Πολύ όμορφα τα επιπλάκια που σου άρεσαν!
Που λέτε εμείς το σεξ το ξεχάσαμε από την πρώτη στιγμή που έμαθα για την εγκυμοσύνη! Ο γιατρός μας το απαγόρεψε οπότε από τα τέλη Αυγούστου είμαστε σε ξηρασία! Wink
Εγώ τη βδομάδα που μας πέρασε είχα ζαλάδες και τάση για εμετό! Ξάπλα κανένα δίωρο και συνερχόμουν! Έκανα εξετάσεις και ήταν όλα φυσιολογικά οπότε ο γιατρός το απέδωσε στις ορμόνες! Και εχθές ένιωσα έντονο πόνο στην κλείδωση το αριστερού ποδιού που περπάταγα με το ζόρι!
Την περασμένη Πέμπτη πήγαμε γιατρό και είδαμε τη μπέμπα. Μεγαλώσαμε, είμαστε 860 γρ. και πλέον όταν αρχίζει να κλωτσάει τραντάζεται ολόκληρη η κοιλιά μου! Το μανάρι μου το τρώει όλο το φαγητό του.
Εμείς δεν ψωνίσαμε τίποτα ακόμη για τη μπέμπα. Έφερε η μαμά μου μία κουβερτούλα για την κούνια, μία για το καρότσι, δύο σελτεδάκια, ένα φορμάκι άσπρο με κόκκινο, δύο ζιπουνάκια και έξι σαλιαρίτσες! Τρέλα ήταν! Και τώρα που έφυγε μου είπε ότι θα συνεχίσει τα ψώνια γιατί αγχώνεται με μας που το πάμε τόοοοσο χαλαρά! Χα,χα,χα!
Σουτιέν για την ώρα έχω πάρει τέτοια μπουστάκια που λέει η Στέφη. Δύο μπεζ, ένα μαύρο, ένα άσπρο και ένα ροζ. Πολύ βολικά. Δεν το βγάζω καθόλου. Αλλά μετά για θηλασμού θέλω κι εγώ τέτοιο με κούμπωμα. Μου φαίνεται πιο βολικό! Από ρούχα έχω βολευτεί με ένα τζηνάκι και ένα υφασμάτινο παντελόνι που είχα αγοράσει από τα πρεναταλ με έκπτωση στις αρχές Δεκέμβρη. Μου έδωσε και η πεθερά μου τρία μπλουζοφορέματα τώρα οπότε θα πάω να πάρω δύο κολάν και τέλος! Αφήστε που από τη μέρα που σταμάτησα τη δουλειά γυρίζω ή με πυτζάμες ή με φόρμες! Η καλύτερή μου!
Συγγνώμη για τη λογοδιάρροια αλλά είχα μέρες να μπω και είχα πολλά μαζεμένα! Wink

νανσυ που χαθηκες μωρε?ηρθε η μανουλα ε?μια χαρα.μεγαλωσε η μπεμπα σου πολυ.το τρωει το φαγητο της.μακαρι να τρωνε και μετα.

280ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Ιαν 29, 2013 7:44 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτό δεν μου το είπε η κουμπάρα μου Πωλίνα! Χα,χα,χα! Κι εγώ την αλλαξιέρα θα προτιμούσα. Κι εμάς είναι μικρό το σπίτι οπότε νομίζω ότι η ενδοεπικοινωνία είναι άχρηστη. Είναι δυνατόν σε τόσο μικρά σπίτια να μην τα ακούμε! Θα κοιτάξω κι εγώ να δω τι θα μου πούνε! Ροζ καφέ ε; Αχ έχω ξετρελαθεί με τα ροζουλιά αλλά συγκρατούμε γιατί αν πρώτα ο Θεός το δεύτερο είναι αγόρι, τι θα τα κάνουμε; Και τα οικονομικά μας δεν είναι για ασυλλόγιστες αγορές! Κι εμείς ζοριζόμαστε και οι γονείς μας! Οπότε συνετές αγορές με μικρές παρασπονδίες! Χα,χα,χα!
Γεωργία αναρρώσατε; Ελπίζω ναι! Την είχα εδώ τη μαμά και ήταν φανταστικά. Τώρα που έφυγε καταστεναχωρέθηκα! Σαν παιδάκι έκλαιγα ολόκληρη γαιδάρα!Μακάρι να τρώνε έτσι και μετά αν και για το δικό μου είμαι σίγουρη! Αν τρώει έτσι από την κοιλιά φαντάσου όταν βγει!

281ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Ιαν 29, 2013 7:56 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
η μεγαλη αναρωσε νανσυ.τωρα εχω την μικρη με λιγες μυξουλες,ελπιζω να μην γινει σαν την μεγαλη.ειχα και εγω την μαμα μου εδω για μια βδομαδα μονο ομως.

282ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Ιαν 29, 2013 8:04 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεωργία μου μακάρι να ανρρώσει και η μικρή σύντομα και να ξεμπερδέψετε με τις ιώσεις! Κι εμένα μια βδομαδούλα έμεινε και έφυγε γιατί αύριο δουλεύει! Πέρασαν τόσο γρήγορα οι μέρες! Πριν καλά καλά τη χορτάσω, τσούπ, έφυγε! Μου έλειψε κιόλας φαντάσου! Τέλος πάντων, θα με πάρουν πάλι τα ζουμιά. Τι ευθιξία είναι αυτή βρε κορίτσια! Πάω να ξυπνήσω τον άντρα μου γιατί μου έταξε βόλτα στα πρενατάλ! Και δεν θα χάσω την ευκαιρία!

283ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Ιαν 29, 2013 8:14 am

tzeniko


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Nancy82 έγραψε:Δεν σας προλαβαίνω καλέ! Προσπαθώ να διαβάσω τι έχασα κι εσείς γεμίζετε ακόμη τις σελίδες! Χα,χα,χα!Λοιπόν έχουμε και λέμε:
Γεωργία, Γραμματική και Στέφη περαστικά στα παιδάκια σας, ελπίζω να είναι ήδη καλά αλλιώς να γίνουν καλά το συντομότερο!
Τζένη ελπίζω να είσαι καλύτερα. Ξεκουράσου και άκου το γιατρό σου και όλα θα πάνε μια χαρά!
Μαρία καλή επιτυχία με τη β΄ επιπέδου! Να πάνε όλα καλά και μετά βουρ για ψώνια!
Δέσποινα ελπίζω κι εσύ να είσαι καλά και αυτό που ένιωσες να ήταν κάτι τυχαίο και όχι ίωση! Και ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον! Περιμένουμε φωτογραφίες του δωματίου!
Χρυσιλή με γεια τα πραγματάκια! Πολύ όμορφα τα επιπλάκια που σου άρεσαν!
Που λέτε εμείς το σεξ το ξεχάσαμε από την πρώτη στιγμή που έμαθα για την εγκυμοσύνη! Ο γιατρός μας το απαγόρεψε οπότε από τα τέλη Αυγούστου είμαστε σε ξηρασία! Wink
Εγώ τη βδομάδα που μας πέρασε είχα ζαλάδες και τάση για εμετό! Ξάπλα κανένα δίωρο και συνερχόμουν! Έκανα εξετάσεις και ήταν όλα φυσιολογικά οπότε ο γιατρός το απέδωσε στις ορμόνες! Και εχθές ένιωσα έντονο πόνο στην κλείδωση το αριστερού ποδιού που περπάταγα με το ζόρι!
Την περασμένη Πέμπτη πήγαμε γιατρό και είδαμε τη μπέμπα. Μεγαλώσαμε, είμαστε 860 γρ. και πλέον όταν αρχίζει να κλωτσάει τραντάζεται ολόκληρη η κοιλιά μου! Το μανάρι μου το τρώει όλο το φαγητό του.
Εμείς δεν ψωνίσαμε τίποτα ακόμη για τη μπέμπα. Έφερε η μαμά μου μία κουβερτούλα για την κούνια, μία για το καρότσι, δύο σελτεδάκια, ένα φορμάκι άσπρο με κόκκινο, δύο ζιπουνάκια και έξι σαλιαρίτσες! Τρέλα ήταν! Και τώρα που έφυγε μου είπε ότι θα συνεχίσει τα ψώνια γιατί αγχώνεται με μας που το πάμε τόοοοσο χαλαρά! Χα,χα,χα!
Σουτιέν για την ώρα έχω πάρει τέτοια μπουστάκια που λέει η Στέφη. Δύο μπεζ, ένα μαύρο, ένα άσπρο και ένα ροζ. Πολύ βολικά. Δεν το βγάζω καθόλου. Αλλά μετά για θηλασμού θέλω κι εγώ τέτοιο με κούμπωμα. Μου φαίνεται πιο βολικό! Από ρούχα έχω βολευτεί με ένα τζηνάκι και ένα υφασμάτινο παντελόνι που είχα αγοράσει από τα πρεναταλ με έκπτωση στις αρχές Δεκέμβρη. Μου έδωσε και η πεθερά μου τρία μπλουζοφορέματα τώρα οπότε θα πάω να πάρω δύο κολάν και τέλος! Αφήστε που από τη μέρα που σταμάτησα τη δουλειά γυρίζω ή με πυτζάμες ή με φόρμες! Η καλύτερή μου!
Συγγνώμη για τη λογοδιάρροια αλλά είχα μέρες να μπω και είχα πολλά μαζεμένα! Wink

Ασε Νάνσυ.. τι καλύτερα. Στο καπάκι εκτός από την αποκόλληση έπαθα και κολικό νεφρου και υποποφέρω απο τους πόνους. Τι να πω πια? Κάθε εμπόδιο για καλό!

284ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Ιαν 29, 2013 8:20 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tzeniko έγραψε:
Ασε Νάνσυ.. τι καλύτερα. Στο καπάκι εκτός από την αποκόλληση έπαθα και κολικό νεφρου και υποποφέρω απο τους πόνους. Τι να πω πια? Κάθε εμπόδιο για καλό!

Αχ γλυκό μου κοριτσάκι υπομονή. Και κρεβατωμένη λόγω αίματος έχω υπάρξει και κολικούς νεφρού έχω περάσει τρεις τέσσερις φορές και ξέρω τον πόνο! Μόνο υπομονή μπορώ να σου πω και θα περάσει! Ας σου ρίξει και κάποιος κανένα ξεμάτιασμα για καλό και για κακό! Wink

285ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Ιαν 29, 2013 8:22 am

tzeniko


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Nancy82 έγραψε:
tzeniko έγραψε:
Ασε Νάνσυ.. τι καλύτερα. Στο καπάκι εκτός από την αποκόλληση έπαθα και κολικό νεφρου και υποποφέρω απο τους πόνους. Τι να πω πια? Κάθε εμπόδιο για καλό!

Αχ γλυκό μου κοριτσάκι υπομονή. Και κρεβατωμένη λόγω αίματος έχω υπάρξει και κολικούς νεφρού έχω περάσει τρεις τέσσερις φορές και ξέρω τον πόνο! Μόνο υπομονή μπορώ να σου πω και θα περάσει! Ας σου ρίξει και κάποιος κανένα ξεμάτιασμα για καλό και για κακό! Wink

Σευχαριστώ πολύ! Μάλλον ξεμάτιασμα θέλω τελικά.. Με τον κολικό πάντως νιώθω οτι υποφέρω σα γαϊδούρι. Δεν αντέχω αυτόν τον πόνο!

286ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Ιαν 29, 2013 11:00 am

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια καλησπέρα... συγγνώμη που πετάγομαι!
Μήπως ενδιαφέρετε κάποιο κοριτσάκι για αυτό? http://forum.eimaimama.gr/t17435-topic
ας μου στείλει πμ!!!
φιλιά και με το καλό!!!

287ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Ιαν 29, 2013 11:58 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γραμματική μου δεν πήγα να δοκιμάσω αλλά εκ πρώτης όψεως νομίζω ότι αφήνουν πολύ χύμα το στήθος!

Νάνσυ 860γραμμάρια ε ??? Μπράωο το κορίτσι σου!!! Μεγεια τα πραγματάκια σας! Προνοεί η γιαγιά, είναι το πρώτο της εγγονάκι ? Τα ζιπουνάκια τι είναι ???

Τζένη μου αμάν βρε κορίτσι μου, τι κακό είναι αυτό, ένα ξεμάτιασμα κάτι, περαστικά σου!!

Εμείς γυρίσαμε απ το ραντεβού μας στον γιατρό. Ο κούκλος μου είναι "στην πένα" στις μετρήσεις του, 680γραμμάρια! Όλα καλά, ξεκινάμε και το ασβεστιο το μασώμενο κι έχει ο Θεός. Το μόνο που πρέπει να προσέξω είναι η διατροφή, μειωμένα γλυκα, ζυμαρικά και ψωμιά για να μην έχουμε πρόβλημα με το ζάχαρο και να μην βγει μεγάλο το μωράκι. Όχι ότι έχουμε θέμα προς το παρόν αλλά για να μην αποκτήσουμε... Κι από δω και πέρα κάθε 15 ανελειπώς θέλει να με βλέπει, αλλά δεν με χαλάει για να βλέπω και συχνότερα τον μπεμπη!!
Αυτά τα νέα μας! Ας είναι αυτός καλά κι εγώ θα τα κοψω τα ψωμάκια.... Embarassed

288ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Ιαν 29, 2013 12:02 pm

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γυρίσαμε! Τι κάνετε; Λοιπόν μετά την επιδρομή στα prenatal καταλήξαμε ότι θα πάρουμε καροτσάκι pegperego το pliko switch compact modular αλλά θα το πάρουμε μέσω ιντερνετ. Μας έρχεται πιο οικονομικά. Και κρεβατάκι μάλλον από εκεί. Έχει καλές προσφορές σχετικά! Πάντως σε καροτσια, κρεβάτια, εξοπλισμό μηδενική έκπτωση σχεδόν! Γκρρρρρ....τουλάχιστον στα ρούχα κάτι γίνεται! Είχαν έκπτωση στα φθινοπωρινά- χειμωνιάτικα μέχρι 70%. Εκτός από τα κολάν που ήθελα εγώ που μάλλον ήταν από την καινούργια συλλογή! Επίσης γκρρρρ...Πάντως πήρα κι ένα φορεματάκι από 35 ευρώ μόνο 13.60% έκπτωση, μια χαρά ήταν. Και για εσάς που είστε αδυνατούλες είχε και τζην και παντελόνια υφασμάτινα σε τέτοιες τιμές! Από ποιότητα πάντως εγώ τα έχω ευχαριστηθεί ενάμιση μήνα τώρα. Κάθε μέρα, σχεδόν όλη μέρα τα φορούσα. Νομίζω είναι καλύτερα από τα H&M. Ρίξτε μια ματιά!
Πωλίνα για την προσφορά τα ίδια μας είπαν κι εμάς! Εμείς προσανατολιζόμαστε σε κρεβατάκι και σιφινιέρα οπότε μας είπε ότι από βδομάδα θα έχει κι άλλες προσφορές! Οπότε θα ξαναπάμε!

289ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Ιαν 29, 2013 12:04 pm

madmommy

madmommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Despinaki_86 έγραψε:Γραμματική μου δεν πήγα να δοκιμάσω αλλά εκ πρώτης όψεως νομίζω ότι αφήνουν πολύ χύμα το στήθος!

Νάνσυ 860γραμμάρια ε ??? Μπράωο το κορίτσι σου!!! Μεγεια τα πραγματάκια σας! Προνοεί η γιαγιά, είναι το πρώτο της εγγονάκι ? Τα ζιπουνάκια τι είναι ???

Τζένη μου αμάν βρε κορίτσι μου, τι κακό είναι αυτό, ένα ξεμάτιασμα κάτι, περαστικά σου!!

Εμείς γυρίσαμε απ το ραντεβού μας στον γιατρό. Ο κούκλος μου είναι "στην πένα" στις μετρήσεις του, 680γραμμάρια! Όλα καλά, ξεκινάμε και το ασβεστιο το μασώμενο κι έχει ο Θεός. Το μόνο που πρέπει να προσέξω είναι η διατροφή, μειωμένα γλυκα, ζυμαρικά και ψωμιά για να μην έχουμε πρόβλημα με το ζάχαρο και να μην βγει μεγάλο το μωράκι. Όχι ότι έχουμε θέμα προς το παρόν αλλά για να μην αποκτήσουμε... Κι από δω και πέρα κάθε 15 ανελειπώς θέλει να με βλέπει, αλλά δεν με χαλάει για να βλέπω και συχνότερα τον μπεμπη!!
Αυτά τα νέα μας! Ας είναι αυτός καλά κι εγώ θα τα κοψω τα ψωμάκια.... Embarassed

μπραβο δεσποινακι αντε να το δω και γω αυριο αν και πριν 11 μερες το ξαναειδα αλλα δεν χορταινεται!!!! Very Happy

290ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Ιαν 29, 2013 12:05 pm

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despinaki_86 έγραψε:Γραμματική μου δεν πήγα να δοκιμάσω αλλά εκ πρώτης όψεως νομίζω ότι αφήνουν πολύ χύμα το στήθος!

Νάνσυ 860γραμμάρια ε ??? Μπράωο το κορίτσι σου!!! Μεγεια τα πραγματάκια σας! Προνοεί η γιαγιά, είναι το πρώτο της εγγονάκι ? Τα ζιπουνάκια τι είναι ???

Τζένη μου αμάν βρε κορίτσι μου, τι κακό είναι αυτό, ένα ξεμάτιασμα κάτι, περαστικά σου!!

Εμείς γυρίσαμε απ το ραντεβού μας στον γιατρό. Ο κούκλος μου είναι "στην πένα" στις μετρήσεις του, 680γραμμάρια! Όλα καλά, ξεκινάμε και το ασβεστιο το μασώμενο κι έχει ο Θεός. Το μόνο που πρέπει να προσέξω είναι η διατροφή, μειωμένα γλυκα, ζυμαρικά και ψωμιά για να μην έχουμε πρόβλημα με το ζάχαρο και να μην βγει μεγάλο το μωράκι. Όχι ότι έχουμε θέμα προς το παρόν αλλά για να μην αποκτήσουμε... Κι από δω και πέρα κάθε 15 ανελειπώς θέλει να με βλέπει, αλλά δεν με χαλάει για να βλέπω και συχνότερα τον μπεμπη!!
Αυτά τα νέα μας! Ας είναι αυτός καλά κι εγώ θα τα κοψω τα ψωμάκια.... Embarassed


Δεσποινάκι με το καλό. Μια χαρά είναι το καμάρι σου! Εμένα είναι μια βδομάδα μεγαλύτερη αλλά επειδή είναι σταθερό από την αρχή αυτό ο γιατρός δεν ανησυχεί!
Το πρώτο τους εγγόνι είναι Δέσποινά μου! Ο άντρας μου μοναχοπαίδι, μια από τα ίδια εγώ τα τελευταία 7 χρόνια οπότε καταλαβαίνεις τι θα γίνει με τις γιαγιάδες!
Ζιπουνάκια δεν λένε τα φορμάκια εσώρουχα; Νομίζω έτσι τα λένε.

291ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Ιαν 29, 2013 12:11 pm

madmommy

madmommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nancy82 έγραψε:Γυρίσαμε! Τι κάνετε; Λοιπόν μετά την επιδρομή στα prenatal καταλήξαμε ότι θα πάρουμε καροτσάκι pegperego το pliko switch compact modular αλλά θα το πάρουμε μέσω ιντερνετ. Μας έρχεται πιο οικονομικά. Και κρεβατάκι μάλλον από εκεί. Έχει καλές προσφορές σχετικά! Πάντως σε καροτσια, κρεβάτια, εξοπλισμό μηδενική έκπτωση σχεδόν! Γκρρρρρ....τουλάχιστον στα ρούχα κάτι γίνεται! Είχαν έκπτωση στα φθινοπωρινά- χειμωνιάτικα μέχρι 70%. Εκτός από τα κολάν που ήθελα εγώ που μάλλον ήταν από την καινούργια συλλογή! Επίσης γκρρρρ...Πάντως πήρα κι ένα φορεματάκι από 35 ευρώ μόνο 13.60% έκπτωση, μια χαρά ήταν. Και για εσάς που είστε αδυνατούλες είχε και τζην και παντελόνια υφασμάτινα σε τέτοιες τιμές! Από ποιότητα πάντως εγώ τα έχω ευχαριστηθεί ενάμιση μήνα τώρα. Κάθε μέρα, σχεδόν όλη μέρα τα φορούσα. Νομίζω είναι καλύτερα από τα H&M. Ρίξτε μια ματιά!
Πωλίνα για την προσφορά τα ίδια μας είπαν κι εμάς! Εμείς προσανατολιζόμαστε σε κρεβατάκι και σιφινιέρα οπότε μας είπε ότι από βδομάδα θα έχει κι άλλες προσφορές! Οπότε θα ξαναπάμε!

νανσυ μου ματινα εδω με μπερδεψες Very Happy μεγεια το φορεματακι!!!απο εκπτωσεις τπτ απλα σου λενε για προσφορες Twisted Evil ..αντε μπραβο με το καλο να αρχισουν οι αγορες μας!!!!!!!!!! Wink

292ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τρι Ιαν 29, 2013 12:45 pm

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
madmommy έγραψε:
Nancy82 έγραψε:Γυρίσαμε! Τι κάνετε; Λοιπόν μετά την επιδρομή στα prenatal καταλήξαμε ότι θα πάρουμε καροτσάκι pegperego το pliko switch compact modular αλλά θα το πάρουμε μέσω ιντερνετ. Μας έρχεται πιο οικονομικά. Και κρεβατάκι μάλλον από εκεί. Έχει καλές προσφορές σχετικά! Πάντως σε καροτσια, κρεβάτια, εξοπλισμό μηδενική έκπτωση σχεδόν! Γκρρρρρ....τουλάχιστον στα ρούχα κάτι γίνεται! Είχαν έκπτωση στα φθινοπωρινά- χειμωνιάτικα μέχρι 70%. Εκτός από τα κολάν που ήθελα εγώ που μάλλον ήταν από την καινούργια συλλογή! Επίσης γκρρρρ...Πάντως πήρα κι ένα φορεματάκι από 35 ευρώ μόνο 13.60% έκπτωση, μια χαρά ήταν. Και για εσάς που είστε αδυνατούλες είχε και τζην και παντελόνια υφασμάτινα σε τέτοιες τιμές! Από ποιότητα πάντως εγώ τα έχω ευχαριστηθεί ενάμιση μήνα τώρα. Κάθε μέρα, σχεδόν όλη μέρα τα φορούσα. Νομίζω είναι καλύτερα από τα H&M. Ρίξτε μια ματιά!
Πωλίνα για την προσφορά τα ίδια μας είπαν κι εμάς! Εμείς προσανατολιζόμαστε σε κρεβατάκι και σιφινιέρα οπότε μας είπε ότι από βδομάδα θα έχει κι άλλες προσφορές! Οπότε θα ξαναπάμε!

νανσυ μου ματινα εδω με μπερδεψες Very Happy μεγεια το φορεματακι!!!απο εκπτωσεις τπτ απλα σου λενε για προσφορες Twisted Evil ..αντε μπραβο με το καλο να αρχισουν οι αγορες μας!!!!!!!!!! Wink

Γράψε λάθος κοριτσάκι μου! Κι έλεγα κάπου κάτι δεν κολλάει! Χα,χα,χα! Ματίνα μου από εκπτώσεις στα βαρβάτα που χρειαζόμαστε τζίφος! Απογοητεύτηκα! όχι τίποτα και μουρμούραγα το σύζυγο να ψωνίσουμε στις εκπτώσεις για να έχουμε κέρδος! Οπότε έτσι όπως τα βλέπω, δεν ξέρω αν πολυαξίζει να αγχωθώ να τα πάρουμε όοοολα τώρα σόνι και ντε! Πάντως θα δω μήπως πάμε και πουθενά αλλού αν και δεν είναι και πολύ του ψαξίματος! Ψιλοβαριέται να γυρίζει από μαγαζί σε μαγαζί! Σε αντίθεση με μένα! Smile Πάντως μετά τον έβδομο λέω σιγά σιγά να παίρνω πραγματάκια, αν και βλέπω τις γιαγιάδες να "οργιάζουν" για την εγγόνα!

293ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Ιαν 30, 2013 12:57 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κούκλες! Τι κάνετε; Μαζεύτηκα εγώ, χαθήκατε εσείς ή είναι πολύ νωρίς ακόμη; Ευτυχώς το σπίτι το τακτοποίησε- καθάρισε η μαμά μου φεύγοντας οπότε τώρα δεν έχω να κάνω τίποτα ιδιαίτερο! Μόνο ένα φαγητό!

294ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Ιαν 30, 2013 1:34 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κοριτσια μου!!!
Νανσυ καλή επιλογή το perego αν το βρεις σε καλή τιμή αλλα να προσέξεις και το βαρος να μην είναι ασήκωτο!
Όλο θέλω να σας ανεβάσω φωτο απ τα χρώματα του δωματίου κι όλο είμαι απ το κινητο και δεν μπορώ! Βρήκα και μίκα φόρμα με χαλαρό λάστιχο χθες και την πήρα μαζί με μια φούτερ ανδρική για να χω χώρο στην κοιλία!!! Τελεια!!! Πήγαμε κι από mark n Spencer να δούμε φορμακια αλλά δεν μου άρεσαν να πω την αλήθεια κ δεν είχε και καλες εκπτωσεις! Θα πάμε να κλείσουμε και το κρεβατι σήμερα μην χάσουμε και την προσφορά με την αναποφασιστηκοτητα μου! Κι αύριο jumbo!!!!!! Δευτερα φεύγουν οι δικοί μου για έναν μήνα οπότε όσο με βοηθήσει τώρα η μανούλα..
Νανσυ τι καλό θα μαγειρεψεις?

295ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Ιαν 30, 2013 1:38 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despinaki_86 έγραψε:Γραμματική μου δεν πήγα να δοκιμάσω αλλά εκ πρώτης όψεως νομίζω ότι αφήνουν πολύ χύμα το στήθος!

Νάνσυ 860γραμμάρια ε ??? Μπράωο το κορίτσι σου!!! Μεγεια τα πραγματάκια σας! Προνοεί η γιαγιά, είναι το πρώτο της εγγονάκι ? Τα ζιπουνάκια τι είναι ???

Τζένη μου αμάν βρε κορίτσι μου, τι κακό είναι αυτό, ένα ξεμάτιασμα κάτι, περαστικά σου!!

Εμείς γυρίσαμε απ το ραντεβού μας στον γιατρό. Ο κούκλος μου είναι "στην πένα" στις μετρήσεις του, 680γραμμάρια! Όλα καλά, ξεκινάμε και το ασβεστιο το μασώμενο κι έχει ο Θεός. Το μόνο που πρέπει να προσέξω είναι η διατροφή, μειωμένα γλυκα, ζυμαρικά και ψωμιά για να μην έχουμε πρόβλημα με το ζάχαρο και να μην βγει μεγάλο το μωράκι. Όχι ότι έχουμε θέμα προς το παρόν αλλά για να μην αποκτήσουμε... Κι από δω και πέρα κάθε 15 ανελειπώς θέλει να με βλέπει, αλλά δεν με χαλάει για να βλέπω και συχνότερα τον μπεμπη!!
Αυτά τα νέα μας! Ας είναι αυτός καλά κι εγώ θα τα κοψω τα ψωμάκια.... Embarassed


καλημερ ακοριτσακι μου μια χαρα ο παιδαρος σου φτου φτου

296ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Ιαν 30, 2013 1:57 am

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλή σας μέρα κοπελιές
με τις κοιλιές μας τούρλα
τι λέτε να πηγαίναμε
ως τα καμμένα βούρλα;
να πιούμε τον Espresso μας
αντε και καμια σόδα!
θα ξεκινήσετε ποτέ
ή έσκασε η ρόδα;
καλά.. καθόμαστε κ εδω
για πείτε κανα νέο
βρε μήπως κοιμηθήκατε;
που είσαστε οεο;; ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 12 4872 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 12 893968

297ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Ιαν 30, 2013 1:57 am

kakao_28

kakao_28
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια!!!
Πω πω διάβασα τόσα πολλά που χαζεψα!!!
Στη μόνη που κόλλησε το μυαλό μου είναι η Τζένη. Αμαν βρε κούκλα μου??? Τι ήταν αυτό που έπαθες??? Να σε ρωτήσω κάτι παίρνεις ασβέστιο? Αν ναι στο έδωσε γιατί έχεις έλλειψη ή έτσι απλά?

Με απογοητεύσατε λίγο που λέτε πως δεν έχει εκπτώσεις.... Sad

298ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Ιαν 30, 2013 2:09 am

kakao_28

kakao_28
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πω πω κορίτσια μόλις μου κάηκε ο εγκέφαλος.
Μια κοπέλα εδω στο forum λέει πως είναι άνεργη και ζητάει να της χαρήσουν καρότσι maclaren.
Είναι δυνατόν? Έχουμε ξεφύγει τελείως?
Κι εγω είμαι άνεργη αλλά προσπαθω να τα βολέψω με το μισθό του άντρα μου και θα πάρω ένα καροτσάκι της chicco με 120€. Ή αν είχα τόση ανάγκη και ζητούσα να μου χαρήσουν θα ζητούσα ένα ότι να ναι να κάνω τη δουλεία μου όχι maclaren αποκλειστικά. Έχω άδικο ρε κορίτσια?

299ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Ιαν 30, 2013 2:11 am

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kakao_28 έγραψε:Πω πω κορίτσια μόλις μου κάηκε ο εγκέφαλος.
Μια κοπέλα εδω στο forum λέει πως είναι άνεργη και ζητάει να της χαρήσουν καρότσι maclaren.
Είναι δυνατόν? Έχουμε ξεφύγει τελείως?
Κι εγω είμαι άνεργη αλλά προσπαθω να τα βολέψω με το μισθό του άντρα μου και θα πάρω ένα καροτσάκι της chicco με 120€. Ή αν είχα τόση ανάγκη και ζητούσα να μου χαρήσουν θα ζητούσα ένα ότι να ναι να κάνω τη δουλεία μου όχι maclaren αποκλειστικά. Έχω άδικο ρε κορίτσια?
εχουμε ξεφυγει!! δικιο έχεις κοριτσάκι μου! ακου εκει...

300ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Τετ Ιαν 30, 2013 2:14 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσια κι απο μενα!!! Η αληθεια ειναι κι εγω πολυ θα γουσυαρα να βρισκομασταν για ενα καφεδακι ολα μαζι να τα λεγαμε απο κοντα!!!

Στα prenatal εχω σκοπο να παω κι εγω αλλα θα περιμενω τον Φερβρουαριο αφου μια κοπελα πιο πανω ανεφερε οτι θα βαλουν επιπλεον εκπτωσεις. Εχουν γενικοτερα καλες τιμες και ΠΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ! Ειχα παρει στις προηγουμενες εκπτωσεις ρουχαλακια για την Στελλιτσα μου και τα ευχαριστηθηκαμε παρα πολυ. Ουτε φθαρηκαν καθολου και ηταν και χοντρουλικο το υφασμα τους.. πολυ ομορφα! Ηταν στο προγραμμα.

Τις τσαντες αλλαγης τις παραγγειλα τελικα απο το ebay!!! Τις περιμενω πως και πως. Στην Στελλίτσα ειχα παρει μια που την ειχα ακριβοπλρωσει κιολας 60 ευρω και εγινε ψιλοχαλια γιατι ηταν υφασματινη. Βρωμιζε αμεσως και πλυσιμο στο πλυσιμο εγινε χαλια. Την ειχαμε παρει να ειναι ασορτι με την προικα του δωματιου της... snoopy. Πολυ ομορφη αλλα... Ενω αυτες ειναι αδιαβροχες. Τις εχω δει κι απο κοντα και πιστευω οτι θα βολεψουν πολυ.

Ξαναβαζω το λινκ μηπως δεν το ειδε καποια κοπελα...

Πηρα το μπλε το σκουρο με τα αυτοκιντακια.


http://www.ebay.co.uk/itm/Moons-Diaper-Bag-Cross-Shoulder-Bag-Nappy-Tote-Twins-Changing-Bag-6PCs-New-/350547747168?ssPageName=ADME:L:OU:US:3160


17,5 ευρω μου βγηκε ολο το σετ μαζι με τα μεταφορικα!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις