Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
101 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 101 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

651ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 3:10 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
peristeraki έγραψε:α! κ εγώ έστειλα στη ΜΑΜ και έγινα μέλος και μου ήρθε mail ότι θα μου στέλνουν δείγματα δωρεάν για το μωρό. συμπλήρωσες τα πεδία που έλεγε αναμενόμενη ημερομηνία τοκετου ή κάτι τέτοιο; και το φύλλο;

Ναι!!! Μετα απο ποσο σου το εστειλαν αυτο το mail? Εγω εγινα μελος και τους εστειλα και Mail ζητωντας τους δειγματα την Παρασκευη το απογευμα. Δεν επρεπε να μου εχουν απαντησει μεχρι τωρα γμτ?

652ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 3:11 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
stefy έγραψε:
peristeraki έγραψε:πω ρε κορίτσια.... μαλλί χάλια, νύχια χάλια.. μου φαίνεται θα παω να κάνω το μαλλί μπας και συνέλθω! αι στο καλό!
Στεφ για να φανταστείς εγώ πόσο δεν είμαι στα καλά μου (έτσι όμως παραμένω ήρεμη) με τους γονείς μου μένουμε πάνω κάτω κ αν δεν τους πούμε ελάτε, σπάνια θα χτυπήσουν το κουδούνι μόνοι τους! (εκτος εξαιρέσεων βέβαια που είναι πολύ λίγες κ δεν αξίζει να κάνεις φασαρία)

Οι γονεις μου η αληθεια ειναι οτι μου αναβουν τα λαμπακια πιο ευκολα απο ολους... Ηρθε πρωι πρωι η μανα μου σημερα να κρατησει την Στελλίτσα και εφερε και τον μπαμπα μου μαζι ο οποιος αρχισε με το που μπηκε να φταρνιζεται ασυστολα.... Ειδαμε και παθαμε να ψιλοσυνελθει η Στελλιτσα και μου εφερε την κινουμενη ιωση η μανα μου μεσα στο σπιτι... Κρατηθηκα και δεν ειπα τιποτα... αλλα..... οπως καταλαβαινεις....μου σηκουθηκαν τα μαλλια της κεφαλης μου afro affraid ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 27 585182 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 27 654655

χαχαχαχαχαχαχαχα συγγνωμη που γελαω αλλα σε φανταζομαι.και εγω ετσι θα εκανα σαν και εσενα και χειροτερα

Γελας ε????? Ειναι για γελια και για κλαματα μαζι ... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

653ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 3:12 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:
grammatiki έγραψε:
stefy έγραψε:
peristeraki έγραψε:πω ρε κορίτσια.... μαλλί χάλια, νύχια χάλια.. μου φαίνεται θα παω να κάνω το μαλλί μπας και συνέλθω! αι στο καλό!
Στεφ για να φανταστείς εγώ πόσο δεν είμαι στα καλά μου (έτσι όμως παραμένω ήρεμη) με τους γονείς μου μένουμε πάνω κάτω κ αν δεν τους πούμε ελάτε, σπάνια θα χτυπήσουν το κουδούνι μόνοι τους! (εκτος εξαιρέσεων βέβαια που είναι πολύ λίγες κ δεν αξίζει να κάνεις φασαρία)

Οι γονεις μου η αληθεια ειναι οτι μου αναβουν τα λαμπακια πιο ευκολα απο ολους... Ηρθε πρωι πρωι η μανα μου σημερα να κρατησει την Στελλίτσα και εφερε και τον μπαμπα μου μαζι ο οποιος αρχισε με το που μπηκε να φταρνιζεται ασυστολα.... Ειδαμε και παθαμε να ψιλοσυνελθει η Στελλιτσα και μου εφερε την κινουμενη ιωση η μανα μου μεσα στο σπιτι... Κρατηθηκα και δεν ειπα τιποτα... αλλα..... οπως καταλαβαινεις....μου σηκουθηκαν τα μαλλια της κεφαλης μου afro affraid ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 27 585182 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 27 654655

χαχαχαχαχαχαχαχα συγγνωμη που γελαω αλλα σε φανταζομαι.και εγω ετσι θα εκανα σαν και εσενα και χειροτερα

Γελας ε????? Ειναι για γελια και για κλαματα μαζι ... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

αστα να πανε ειναι λεμε.το σιγουρο ειναι οτι ειναι για γερα νευρα

654ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 3:12 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουρτιτσα έγραψε:γεια σας τι κανετε?εγω ειμαι αυπνη.μεχρι τις 4 δεν εκλεισα ματι και μετα που με πηρε ο υπνος παλι δεν κοιμομουν καλα.το πρωι που ηθλα να κοινηθω δεν μπορουσα γιατι ειχα την μικρη που σημερα βρηκε να ξυπνησει νωρις.τωρα κουτουλαω απο την νυστα.
το μπουκωμα συνεχιζεται,η φωνη μου εκλεισε χαλια.
παω να δω τα νεα σας

Διαβασε μας κι ελα γιατι γραψαμε πολλα σημερα!!! Βγαλαμε το αχτι μας!!!

Περαστικα βρε κοριτσι!!

655ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 3:16 am

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:
peristeraki έγραψε:α! κ εγώ έστειλα στη ΜΑΜ και έγινα μέλος και μου ήρθε mail ότι θα μου στέλνουν δείγματα δωρεάν για το μωρό. συμπλήρωσες τα πεδία που έλεγε αναμενόμενη ημερομηνία τοκετου ή κάτι τέτοιο; και το φύλλο;

Ναι!!! Μετα απο ποσο σου το εστειλαν αυτο το mail? Εγω εγινα μελος και τους εστειλα και Mail ζητωντας τους δειγματα την Παρασκευη το απογευμα. Δεν επρεπε να μου εχουν απαντησει μεχρι τωρα γμτ?
με το που πήγα στο Mail μου είχε έρθει. εκείνη την ώρα δεν περίμενα. εγώ όμως δεν έστειλα άλλο mail! μόνο εγγραφή μέλους έκανα και μου στείλανε δυο απαντήσεις. μια να με ευχαριστήσουν που έγινα μέλος , και άλλη μια στο καπάκι να μου πουν ότι τώρα θα έχω το προνόμιο να δοκιμάζω τα προιόντα που μου στέλνουν πριν βγουν στο εμπόριο και γι'αυτό είναι σημαντικό τα στοιχεία να είναι ακριβή κ κάτι τέτοια! προβλέπω να χάρηκα τσάμπα κ να μην έρθει τίποτα!

656ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 3:19 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
peristeraki έγραψε:
stefy έγραψε:
peristeraki έγραψε:α! κ εγώ έστειλα στη ΜΑΜ και έγινα μέλος και μου ήρθε mail ότι θα μου στέλνουν δείγματα δωρεάν για το μωρό. συμπλήρωσες τα πεδία που έλεγε αναμενόμενη ημερομηνία τοκετου ή κάτι τέτοιο; και το φύλλο;

Ναι!!! Μετα απο ποσο σου το εστειλαν αυτο το mail? Εγω εγινα μελος και τους εστειλα και Mail ζητωντας τους δειγματα την Παρασκευη το απογευμα. Δεν επρεπε να μου εχουν απαντησει μεχρι τωρα γμτ?
με το που πήγα στο Mail μου είχε έρθει. εκείνη την ώρα δεν περίμενα. εγώ όμως δεν έστειλα άλλο mail! μόνο εγγραφή μέλους έκανα και μου στείλανε δυο απαντήσεις. μια να με ευχαριστήσουν που έγινα μέλος , και άλλη μια στο καπάκι να μου πουν ότι τώρα θα έχω το προνόμιο να δοκιμάζω τα προιόντα που μου στέλνουν πριν βγουν στο εμπόριο και γι'αυτό είναι σημαντικό τα στοιχεία να είναι ακριβή κ κάτι τέτοια! προβλέπω να χάρηκα τσάμπα κ να μην έρθει τίποτα!

Αυτο μου το εστειλαν κι εμενα αλλα δεν νομιζω οτι αρκει. Στο Despoinaki ή εστειλαν απάντηση ή την πηραν τηλεφωνο για να απαντησουν σε email που εσετιλε ζητωντας συγκεκριμενα τα δειγματα που ειναι για τις μελλουσες μαμαδες και ειπαν θα της στειλουν μπιμπερο και πιπιλα. Απλα δεν ξερω πως επικοινωνησαν μαζι της. Απαντησαν στο email της ή την πηραν τηλ? Γιατι εγω εχω δωσει το τηλ του σπιτιου μου...

657ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 3:19 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γραμματική ευτυχώς το σπιτάκι μας είναι μικρό και γίνονται σχετικά εύκολα οι δουλειές! Καλά δεν μιλάμε για επαγγελματικό καθάρισμα όπως πριν την εγκυμοσύνη αλλά κάτι κάνω! Και αν γίνονται και ψιλοσυστηματικά δεν προλαβαίνουν να βρωμίσουν! Πριν που δούλευα και έκανα φασίνα στη χάση και στη φέξη να δεις! Αλλά τώρα, τσουπ, τσουπ, καθαρίζονται κατευθείαν! Άσε που τις κάνω με διάλειμμα.
Κορίτσια εγώ έχω να πιάσω τιμόνι από τη μέρα που έμεινα έγκυος! Όπου θέλω να πάω, με πηγαίνουν. Τώρα σε μια δεύτερη εγκυμοσύνη δεν ξέρω αν θα έχω αυτή τη πολυτέλεια αλλά προς το παρόν βολεύομαι!
Γεωργία περαστικά κοριτσάκι μου! Δοκίμασε εισπνοές με φύλλα ευκάλυπτου. Εμένα με είχαν βοηθήσει με το συνάχι και το μπούκωμα!
Πάω να συνεχίσω! Χα,χα,χα!

658ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 3:20 am

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ένα από τα προνόμια του MAM Club είναι οι δοκιμές προϊόντων. Οι γονείς αποκτούν τη δυνατότητα να δοκιμάσουν νέα προϊόντα πριν αυτά εμφανιστούν στο εμπόριο! Για να πραγματοποιηθεί το παραπάνω είναι σημαντικό τα στοιχεία που μας έχετε δώσει να είναι πάντοτε ενημερωμένα. Απλώς συνδεθείτε και αλλάξτε τυχόν στοιχεία που δεν ανταποκρίνονται πλέον στην πραγματικότητα. Τα μωρά εξελίσσονται διαρκώς... Μόνο έτσι μπορούμε να σας στείλουμε προϊόντα κατάλληλα για την ηλικία και ανάλογα της εξέλιξης του μωρού σας. Θα χαρούμε πολύ να το κάνουμε! ΝΑ ΣΤΕΦ ! ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΥΤΌ ΗΤΑΝ ΜΕΤΑΞΥ ΑΛΛΩΝ!

659ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 3:21 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
peristeraki έγραψε:
stefy έγραψε:
peristeraki έγραψε:α! κ εγώ έστειλα στη ΜΑΜ και έγινα μέλος και μου ήρθε mail ότι θα μου στέλνουν δείγματα δωρεάν για το μωρό. συμπλήρωσες τα πεδία που έλεγε αναμενόμενη ημερομηνία τοκετου ή κάτι τέτοιο; και το φύλλο;

Ναι!!! Μετα απο ποσο σου το εστειλαν αυτο το mail? Εγω εγινα μελος και τους εστειλα και Mail ζητωντας τους δειγματα την Παρασκευη το απογευμα. Δεν επρεπε να μου εχουν απαντησει μεχρι τωρα γμτ?
με το που πήγα στο Mail μου είχε έρθει. εκείνη την ώρα δεν περίμενα. εγώ όμως δεν έστειλα άλλο mail! μόνο εγγραφή μέλους έκανα και μου στείλανε δυο απαντήσεις. μια να με ευχαριστήσουν που έγινα μέλος , και άλλη μια στο καπάκι να μου πουν ότι τώρα θα έχω το προνόμιο να δοκιμάζω τα προιόντα που μου στέλνουν πριν βγουν στο εμπόριο και γι'αυτό είναι σημαντικό τα στοιχεία να είναι ακριβή κ κάτι τέτοια! προβλέπω να χάρηκα τσάμπα κ να μην έρθει τίποτα!

Εγώ πάντως τους έστειλα επιπλέον mail με τα στοιχεία μου και μου είπαν ότι θα μου στείλουν. Και μάλιστα το βράδυ το έστειλα και το πρωί μου απάντησαν. Στείλτε ένα mail και καλά αν στέλνουν δείγματα και θα σας απαντήσουν!

660ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 3:23 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nancy82 έγραψε:
peristeraki έγραψε:
stefy έγραψε:
peristeraki έγραψε:α! κ εγώ έστειλα στη ΜΑΜ και έγινα μέλος και μου ήρθε mail ότι θα μου στέλνουν δείγματα δωρεάν για το μωρό. συμπλήρωσες τα πεδία που έλεγε αναμενόμενη ημερομηνία τοκετου ή κάτι τέτοιο; και το φύλλο;

Ναι!!! Μετα απο ποσο σου το εστειλαν αυτο το mail? Εγω εγινα μελος και τους εστειλα και Mail ζητωντας τους δειγματα την Παρασκευη το απογευμα. Δεν επρεπε να μου εχουν απαντησει μεχρι τωρα γμτ?
με το που πήγα στο Mail μου είχε έρθει. εκείνη την ώρα δεν περίμενα. εγώ όμως δεν έστειλα άλλο mail! μόνο εγγραφή μέλους έκανα και μου στείλανε δυο απαντήσεις. μια να με ευχαριστήσουν που έγινα μέλος , και άλλη μια στο καπάκι να μου πουν ότι τώρα θα έχω το προνόμιο να δοκιμάζω τα προιόντα που μου στέλνουν πριν βγουν στο εμπόριο και γι'αυτό είναι σημαντικό τα στοιχεία να είναι ακριβή κ κάτι τέτοια! προβλέπω να χάρηκα τσάμπα κ να μην έρθει τίποτα!

Εγώ πάντως τους έστειλα επιπλέον mail με τα στοιχεία μου και μου είπαν ότι θα μου στείλουν. Και μάλιστα το βράδυ το έστειλα και το πρωί μου απάντησαν. Στείλτε ένα mail και καλά αν στέλνουν δείγματα και θα σας απαντήσουν!

Με email σου απαντησαν?

661ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 3:26 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι αλλά μετά την εγγραφή έστειλα επιπλέον mail και ρωτήσα αν έχουν καμιά ενέργεια αποστολής δειγμάτων για να γνωρίσω τα προϊόντα τους!
Αααα και σήμερα μου ήρθαν δειγματάκια της Frezyderm. Δύο αφρολουτάκια για βρέφη, ένα υγρό ταλκ και δύο για τη μαμά (για ραγάδες και θηλές)! Αλλά μινιατούρες! Crying or Very sad Περίμενα λίγο πιο μεγάλα!

662ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 3:30 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nancy82 έγραψε:Ναι αλλά μετά την εγγραφή έστειλα επιπλέον mail και ρωτήσα αν έχουν καμιά ενέργεια αποστολής δειγμάτων για να γνωρίσω τα προϊόντα τους!
Αααα και σήμερα μου ήρθαν δειγματάκια της Frezyderm. Δύο αφρολουτάκια για βρέφη, ένα υγρό ταλκ και δύο για τη μαμά (για ραγάδες και θηλές)! Αλλά μινιατούρες! Crying or Very sad Περίμενα λίγο πιο μεγάλα!

Θα τους το ξαναστειλω παλι το email!!!

Τις frezyderm τα δειγματα τα ξερω... ειναι πολυ μικρα. Αλλα εχω μια φιλη που συνεργαζεται με την frezyderm μέσω της εταιρειας της και μου φερνει συσκευασιες ολοκληρες!!! Εκεινη δεν εχει παιδακια ... οποτε... Wink

663ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 3:32 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:
Nancy82 έγραψε:Ναι αλλά μετά την εγγραφή έστειλα επιπλέον mail και ρωτήσα αν έχουν καμιά ενέργεια αποστολής δειγμάτων για να γνωρίσω τα προϊόντα τους!
Αααα και σήμερα μου ήρθαν δειγματάκια της Frezyderm. Δύο αφρολουτάκια για βρέφη, ένα υγρό ταλκ και δύο για τη μαμά (για ραγάδες και θηλές)! Αλλά μινιατούρες! Crying or Very sad Περίμενα λίγο πιο μεγάλα!

Θα τους το ξαναστειλω παλι το email!!!

Τις frezyderm τα δειγματα τα ξερω... ειναι πολυ μικρα. Αλλα εχω μια φιλη που συνεργαζεται με την frezyderm μέσω της εταιρειας της και μου φερνει συσκευασιες ολοκληρες!!! Εκεινη δεν εχει παιδακια ... οποτε... Wink

τελεια προιοντα.αλλα πανακριβα

664ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 3:33 am

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μόλις έστειλα κ εγώ! να δουμε...

665ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 3:39 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσακια μου καλημερα!!!σας διαβαζα τοση ωρα!!!!συμφωνω μαζι σας!πρεπει οι γονεις να εχουν τον κυριο λογο κ ολοι οι υπολοιποι να τον ακολουθουν(βοηθανε δε βοηθανε)..κ εμενα μου τη σπαει οταν ερχονται σπιτι χωρις να εχουν παρει τηλ..καποιες φορες ενω ειμαι σπιτι κ χτυπανε το κουδουνι δεν ανοιγω κ οταν μιλησουμε λεω πως κοιμομουν ή ημουν στο μπανιο!!(που οντως ισχυει δηλαδη!!μου εχει τυχει αρκετες φορες)
πηγα σημερα στο κεντρο μανας κ παιδιου κ μου ειπε ο γυναικολογος να παω για την αδεια αρχες μαρτη..2μιση μηνες πριν την πητ δηλ.κ να εχω μαζι μου αυχενικη, β-επιπεδου κ μια βεβαιωση απο υον γυναικολογο μου για την πητ!!
μου εγραψε κ καποιες εξετασεις να κανω κ πηρα τηλ σε ενα ιδιωτικο μικροβιολογικο της γειτονιας μου (που ειναι συμβεβλημενο με τον εοπυυ κ εκει εκανα ολες τις εξετασεις μου)κ μου ειπαν οτι στα ιδιωτικα δεν ισχυει πλεον το 15% συμμετοχης αλλα ολο το ποσο της εξετασης(με το κοστος δημοσιου βεβαια)
δηλ εκει που θα μου εβγαινε να πληρωσω 6.5 ευρω, τωρα πρεπει να πληρωσω 35!!!!
τζαμπα ολη η ταλαιπωρια μου να τρεχω στο κεντρο μανας κ παιδιου που βρισκεται στου .......τη μανα......

666ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 3:39 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ρε κοριτσια ποσα γρεψατε?ελεος.λυπηθητε με.
απο που να αρχισω?περαστικα στο κοριτσι σου στεφυ.πολυ πυρετο ρε συ,αλλα τα λαιμα κανουν πολυ ειναι η αληθεια.
για παππουδογιαγιαδες που λεγατε τι να πω εμεις δεν τα αγαπαμε,μονο αυτοι.η μανα μου ευτυχως μαλωνει αν χρειαστει,με την πεθερα εχω προβλημα.
θηλαστρο θελω και εγω να παρω(βασικα εχει η κουνιαδα μου να μου δωσει)γιατι με δυο παιδια μεσα στο σπιτι νομιζω θα ειναι πιο ευκολο το μπουκαλι.βεβαια εχω ακουσει οτι με το θηλαστρο μειωνεται το γαλα.δεν ξερω αν ισχυει.ξερετε κατι?
εγω που δεν εχω βοηθεια τις δουλειες ποιος θα τις κανει οεο?ενταξει βοηθαει ο αντρας μου,αλλα και ποσα να κανει?
στεφυ και ο δικος μου μαγειρευει και πολυ ωραια μαλιστα.
τι αλλο?α,και εγω τον πρωτο καιρο σε καλαθουνα θα τον κοιμιζω γιατι η κουνια δεν χωραει στο δικο μας δωματιο.εξαλλου εχουμε σκοπο να φυγουμε απο αυτο το σπιτι μολις γεννηθει το μωρο και ελπιζω να βρουμε κατι καλυτερο,με μεγαλυτερα δωματια.

667ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 3:41 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefy έγραψε:
Nancy82 έγραψε:Ναι αλλά μετά την εγγραφή έστειλα επιπλέον mail και ρωτήσα αν έχουν καμιά ενέργεια αποστολής δειγμάτων για να γνωρίσω τα προϊόντα τους!
Αααα και σήμερα μου ήρθαν δειγματάκια της Frezyderm. Δύο αφρολουτάκια για βρέφη, ένα υγρό ταλκ και δύο για τη μαμά (για ραγάδες και θηλές)! Αλλά μινιατούρες! Crying or Very sad Περίμενα λίγο πιο μεγάλα!

Θα τους το ξαναστειλω παλι το email!!!

Τις frezyderm τα δειγματα τα ξερω... ειναι πολυ μικρα. Αλλα εχω μια φιλη που συνεργαζεται με την frezyderm μέσω της εταιρειας της και μου φερνει συσκευασιες ολοκληρες!!! Εκεινη δεν εχει παιδακια ... οποτε... Wink

Μια χαρά σε βρίσκω. Περίμενα ότι σε αυτή την περίπτωση θα έστελναν λίγο πιο μεγάλα αλλά έμεινα με την όρεξη! Χα,χα,χα! Δεν πειράζει! Θα τα έχω για τη βόλτα μας!

668ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 3:43 am

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεωργία κ Μαρια( Μαρια ε; γιατι έχω κ ενα προβλημα μνήμης) καλημέρα !

669ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 3:43 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουρτιτσα έγραψε:ρε κοριτσια ποσα γρεψατε?ελεος.λυπηθητε με.
απο που να αρχισω?περαστικα στο κοριτσι σου στεφυ.πολυ πυρετο ρε συ,αλλα τα λαιμα κανουν πολυ ειναι η αληθεια.
για παππουδογιαγιαδες που λεγατε τι να πω εμεις δεν τα αγαπαμε,μονο αυτοι.η μανα μου ευτυχως μαλωνει αν χρειαστει,με την πεθερα εχω προβλημα.
θηλαστρο θελω και εγω να παρω(βασικα εχει η κουνιαδα μου να μου δωσει)γιατι με δυο παιδια μεσα στο σπιτι νομιζω θα ειναι πιο ευκολο το μπουκαλι.βεβαια εχω ακουσει οτι με το θηλαστρο μειωνεται το γαλα.δεν ξερω αν ισχυει.ξερετε κατι?
εγω που δεν εχω βοηθεια τις δουλειες ποιος θα τις κανει οεο?ενταξει βοηθαει ο αντρας μου,αλλα και ποσα να κανει?
στεφυ και ο δικος μου μαγειρευει και πολυ ωραια μαλιστα.
τι αλλο?α,και εγω τον πρωτο καιρο σε καλαθουνα θα τον κοιμιζω γιατι η κουνια δεν χωραει στο δικο μας δωματιο.εξαλλου εχουμε σκοπο να φυγουμε απο αυτο το σπιτι μολις γεννηθει το μωρο και ελπιζω να βρουμε κατι καλυτερο,με μεγαλυτερα δωματια.

Join the club! Κι εμεις στο 3 μηνο μετα τον ερχομο του μπεμπη θελουμε να μετακομισουμε... Οσο το σκεφτομαι φρικαρω... Πως θα γινει αυτο με 2 παιδια? Αλλα τι να πεις κι εσυ με 3!!!

Κι εμενα μαγειρευει πολυ ωραια... αλλα ψιλοβαρια φαγητα. Αλλα ας μην ειμαι και αχαριστη...

Το εχω ακουσει κι εγω αυτο για το γαλα αλλα δεν το ξερω προσωπικα. Παντως με το χειροκινητο θηλαστρο ξερω οτι τρομπαρεις 1 ωρα για να βγαλεις 30 ml...

670ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 3:45 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nancy82 έγραψε:
stefy έγραψε:
Nancy82 έγραψε:Ναι αλλά μετά την εγγραφή έστειλα επιπλέον mail και ρωτήσα αν έχουν καμιά ενέργεια αποστολής δειγμάτων για να γνωρίσω τα προϊόντα τους!
Αααα και σήμερα μου ήρθαν δειγματάκια της Frezyderm. Δύο αφρολουτάκια για βρέφη, ένα υγρό ταλκ και δύο για τη μαμά (για ραγάδες και θηλές)! Αλλά μινιατούρες! Crying or Very sad Περίμενα λίγο πιο μεγάλα!

Θα τους το ξαναστειλω παλι το email!!!

Τις frezyderm τα δειγματα τα ξερω... ειναι πολυ μικρα. Αλλα εχω μια φιλη που συνεργαζεται με την frezyderm μέσω της εταιρειας της και μου φερνει συσκευασιες ολοκληρες!!! Εκεινη δεν εχει παιδακια ... οποτε... Wink

Μια χαρά σε βρίσκω. Περίμενα ότι σε αυτή την περίπτωση θα έστελναν λίγο πιο μεγάλα αλλά έμεινα με την όρεξη! Χα,χα,χα! Δεν πειράζει! Θα τα έχω για τη βόλτα μας!

Ακριβως κι εγω γι αυτο το λογω τα ειχα τα δειγματακια. Τα ειχα βαλει μεσα στη τσαντα αλλαγης της μικρης. Μια χαρα... θα σε βολεψουν.

671ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 3:52 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefy έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:ρε κοριτσια ποσα γρεψατε?ελεος.λυπηθητε με.
απο που να αρχισω?περαστικα στο κοριτσι σου στεφυ.πολυ πυρετο ρε συ,αλλα τα λαιμα κανουν πολυ ειναι η αληθεια.
για παππουδογιαγιαδες που λεγατε τι να πω εμεις δεν τα αγαπαμε,μονο αυτοι.η μανα μου ευτυχως μαλωνει αν χρειαστει,με την πεθερα εχω προβλημα.
θηλαστρο θελω και εγω να παρω(βασικα εχει η κουνιαδα μου να μου δωσει)γιατι με δυο παιδια μεσα στο σπιτι νομιζω θα ειναι πιο ευκολο το μπουκαλι.βεβαια εχω ακουσει οτι με το θηλαστρο μειωνεται το γαλα.δεν ξερω αν ισχυει.ξερετε κατι?
εγω που δεν εχω βοηθεια τις δουλειες ποιος θα τις κανει οεο?ενταξει βοηθαει ο αντρας μου,αλλα και ποσα να κανει?
στεφυ και ο δικος μου μαγειρευει και πολυ ωραια μαλιστα.
τι αλλο?α,και εγω τον πρωτο καιρο σε καλαθουνα θα τον κοιμιζω γιατι η κουνια δεν χωραει στο δικο μας δωματιο.εξαλλου εχουμε σκοπο να φυγουμε απο αυτο το σπιτι μολις γεννηθει το μωρο και ελπιζω να βρουμε κατι καλυτερο,με μεγαλυτερα δωματια.

Join the club! Κι εμεις στο 3 μηνο μετα τον ερχομο του μπεμπη θελουμε να μετακομισουμε... Οσο το σκεφτομαι φρικαρω... Πως θα γινει αυτο με 2 παιδια? Αλλα τι να πεις κι εσυ με 3!!!

Κι εμενα μαγειρευει πολυ ωραια... αλλα ψιλοβαρια φαγητα. Αλλα ας μην ειμαι και αχαριστη...

Το εχω ακουσει κι εγω αυτο για το γαλα αλλα δεν το ξερω προσωπικα. Παντως με το χειροκινητο θηλαστρο ξερω οτι τρομπαρεις 1 ωρα για να βγαλεις 30 ml...
εγω γενικα δεν ειχα στα κοριτσια πολυ γαλα και αυτο που ειχα δεν ηταν παχυ,ηταν σαν νερο.μου ειχε πει μια φιλη μου να τρωω φαγητα με λιπος για να ειναι παχυ το γαλα,το εκανε αυτη και επιασε.ετρωγα και εγω και τσαμπα παχυνα.
γιατι θα αλλαξεις σπιτι εσυ?
εγω ηθελα απο τον πρωτο μηνα να φυγουμε,αλλα στην περιοχη δεν ειχε σπιτια με δυο υπνοδωματια και δεν ηθελα να αλλαξω περιοχη λογω σχολειου της μεγαλης.οποτε μολις γενηθει το μωρο φευγουμε,δεν ξερω πως θα γινει,δεν θελω να το σκεφτομαι,αλλα πρεπει.εχουμε θεμα με την θερμανση.εχουμε μεινει χωρις θερμανση με πολυ κρυο εξω.θα ειναι η δευτερη μετακομιση που θ ακανω με νεογεννητο.

672ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 3:53 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
α, της κουνιαδα;ς μου το θηλαστρο παντως πρεπει να ειναι απο τα καλα γιατι ειχε διδυμα.πρεπει να κανουν καλυτερη δουλεια απο τα χειροκινητα.θα δουμε

673ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 3:57 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουρτιτσα έγραψε:
stefy έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:ρε κοριτσια ποσα γρεψατε?ελεος.λυπηθητε με.
απο που να αρχισω?περαστικα στο κοριτσι σου στεφυ.πολυ πυρετο ρε συ,αλλα τα λαιμα κανουν πολυ ειναι η αληθεια.
για παππουδογιαγιαδες που λεγατε τι να πω εμεις δεν τα αγαπαμε,μονο αυτοι.η μανα μου ευτυχως μαλωνει αν χρειαστει,με την πεθερα εχω προβλημα.
θηλαστρο θελω και εγω να παρω(βασικα εχει η κουνιαδα μου να μου δωσει)γιατι με δυο παιδια μεσα στο σπιτι νομιζω θα ειναι πιο ευκολο το μπουκαλι.βεβαια εχω ακουσει οτι με το θηλαστρο μειωνεται το γαλα.δεν ξερω αν ισχυει.ξερετε κατι?
εγω που δεν εχω βοηθεια τις δουλειες ποιος θα τις κανει οεο?ενταξει βοηθαει ο αντρας μου,αλλα και ποσα να κανει?
στεφυ και ο δικος μου μαγειρευει και πολυ ωραια μαλιστα.
τι αλλο?α,και εγω τον πρωτο καιρο σε καλαθουνα θα τον κοιμιζω γιατι η κουνια δεν χωραει στο δικο μας δωματιο.εξαλλου εχουμε σκοπο να φυγουμε απο αυτο το σπιτι μολις γεννηθει το μωρο και ελπιζω να βρουμε κατι καλυτερο,με μεγαλυτερα δωματια.

Join the club! Κι εμεις στο 3 μηνο μετα τον ερχομο του μπεμπη θελουμε να μετακομισουμε... Οσο το σκεφτομαι φρικαρω... Πως θα γινει αυτο με 2 παιδια? Αλλα τι να πεις κι εσυ με 3!!!

Κι εμενα μαγειρευει πολυ ωραια... αλλα ψιλοβαρια φαγητα. Αλλα ας μην ειμαι και αχαριστη...

Το εχω ακουσει κι εγω αυτο για το γαλα αλλα δεν το ξερω προσωπικα. Παντως με το χειροκινητο θηλαστρο ξερω οτι τρομπαρεις 1 ωρα για να βγαλεις 30 ml...
εγω γενικα δεν ειχα στα κοριτσια πολυ γαλα και αυτο που ειχα δεν ηταν παχυ,ηταν σαν νερο.μου ειχε πει μια φιλη μου να τρωω φαγητα με λιπος για να ειναι παχυ το γαλα,το εκανε αυτη και επιασε.ετρωγα και εγω και τσαμπα παχυνα.
γιατι θα αλλαξεις σπιτι εσυ?
εγω ηθελα απο τον πρωτο μηνα να φυγουμε,αλλα στην περιοχη δεν ειχε σπιτια με δυο υπνοδωματια και δεν ηθελα να αλλαξω περιοχη λογω σχολειου της μεγαλης.οποτε μολις γενηθει το μωρο φευγουμε,δεν ξερω πως θα γινει,δεν θελω να το σκεφτομαι,αλλα πρεπει.εχουμε θεμα με την θερμανση.εχουμε μεινει χωρις θερμανση με πολυ κρυο εξω.θα ειναι η δευτερη μετακομιση που θ ακανω με νεογεννητο.

Εμεις θα φυγουμε λογο χωρου. Δεν χωραμε. Ηδη ειμαστε πολυ στριμωγμενοι εκι μεσα. Επισης για το μεγεθος του σπιτιου δινουμε πολλα λεφτα λογω του οτι ειναι ολοκαινουριο. Αλλα πλεον δεν αξιζει. Καλυτερα ενα λιγο παλιοτερο και να ειναι μεγαλυτερο...

674ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 3:58 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουρτιτσα έγραψε:α, της κουνιαδα;ς μου το θηλαστρο παντως πρεπει να ειναι απο τα καλα γιατι ειχε διδυμα.πρεπει να κανουν καλυτερη δουλεια απο τα χειροκινητα.θα δουμε

Αμα ειναι ηλεκτρικο σιγουρα θα κανει καλυτερη δουλεια. Με χειροκινητο δεν παλευεται...

675ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! # 4 Δευ Φεβ 04, 2013 4:09 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
peristeraki έγραψε:Γεωργία κ Μαρια( Μαρια ε; γιατι έχω κ ενα προβλημα μνήμης) καλημέρα !
ναι Μαρια!!!καλημερα!!!!!! Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις