Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
74 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 74 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

101ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 9:54 am

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
then dont..(laugh)

life goes on my dear..

και με την ευκαιρια..

Υπήρχε κάποτε κάποιος ο οποίος είχε ψείρες. Ρώτησε λοιπόν ένα γνωστό του πως θα απαλλαγεί από αυτές.

Θα πας στο σπίτι σου και θα ανοίξεις τον φούρνο, θα βάλεις το κεφάλι σου μέσα και θα τον ανάψεις στους 250 βαθμούς, με τόση ζέστη οι ψείρες θα αναγκαστούν να φύγουνε.

Πήγε λοιπόν ο τύπος και έκανε ότι ακριβώς του είπε ο φίλος του. Καθώς ψηνόταν το κεφάλι του, κατεβαίνει στη μύτη του η αρχηγός ψείρα και του λέει.

-Άστα μεγάλε, εδώ περνάμε φίνα. Κάνουμε μπάνιο, σάουνα, χαμάμ. Φοβερές διακοπές...

Την επομένη λέει στο φίλο του τι έγινε.

-Η συνταγή που θα σου δώσω τώρα είναι αλάνθαστη. Θα πας σπίτι και θα ανοίξεις τον καταψύκτη, και θα βάλεις το κεφάλι σου μέσα. Ε...με τόσο κρύο σίγουρα θα φύγουν.

Πήγε λοιπόν σπίτι και έκανε πάλι ότι του είπε. Και ενώ το κεφάλι του είχε σχεδόν παγώσει, κατεβαίνει πάλι η αρχηγός ψείρα και του λέει.

-Πως πάει ρε μεγάλε...Εμείς εδώ είμαστε σε χειμερινές διακοπές...Κάνουμε σκι, παίζουμε χιονοπόλεμο, φτιάχνουμε χιονάνθρωπους....

Τι να κάνει λοιπόν, πάει στο φίλο του και του λέει πάλι τι έγινε.

-Αυτή τη φορά όμως, του λέει, δεν υπάρχει περίπτωση να αποτύχουμε. Τώρα που θα φύγεις από εδώ, τον πρώτο που θα συναντήσεις με πολλά μαλλιά και γένια, να έχει και κάνα χρόνο να κάνει μπάνιο, θα τον αρχίσεις στο ξύλο...μπουνιές, κλοτσιές, και προπάντων κεφαλιές. Έτσι θα φύγουν απ το δικό σου κεφάλι και θα πάνε στο δικό του.

Βρίσκει λοιπόν κάποιον με τα παραπάνω χαρακτηριστικά, και χωρίς δεύτερη κουβέντα τον αρχίζει στο ξύλο...Μπουνιές, κουτουλιές...τον αφήνει αιμόφυρτο και αναίσθητο κάτω. Κατεβαίνει λοιπόν πάλι η αρχηγός ψείρα στη μύτη του και του λέει...



-Μπράβο ρε μεγάλε...τον τσάκισες στο ξύλο...αλλά και εμείς δεν κάτσαμε με σταυρωμένα τα χέρια. Όση ώρα τον έδερνες εσύ, εμείς του πήραμε 100 ομήρους!

102ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 12:58 pm

mariolita

mariolita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
loukia_84 έγραψε:then dont..(laugh)

life goes on my dear..

και με την ευκαιρια..

Υπήρχε κάποτε κάποιος ο οποίος είχε ψείρες. Ρώτησε λοιπόν ένα γνωστό του πως θα απαλλαγεί από αυτές.

Θα πας στο σπίτι σου και θα ανοίξεις τον φούρνο, θα βάλεις το κεφάλι σου μέσα και θα τον ανάψεις στους 250 βαθμούς, με τόση ζέστη οι ψείρες θα αναγκαστούν να φύγουνε.

Πήγε λοιπόν ο τύπος και έκανε ότι ακριβώς του είπε ο φίλος του. Καθώς ψηνόταν το κεφάλι του, κατεβαίνει στη μύτη του η αρχηγός ψείρα και του λέει.

-Άστα μεγάλε, εδώ περνάμε φίνα. Κάνουμε μπάνιο, σάουνα, χαμάμ. Φοβερές διακοπές...

Την επομένη λέει στο φίλο του τι έγινε.

-Η συνταγή που θα σου δώσω τώρα είναι αλάνθαστη. Θα πας σπίτι και θα ανοίξεις τον καταψύκτη, και θα βάλεις το κεφάλι σου μέσα. Ε...με τόσο κρύο σίγουρα θα φύγουν.

Πήγε λοιπόν σπίτι και έκανε πάλι ότι του είπε. Και ενώ το κεφάλι του είχε σχεδόν παγώσει, κατεβαίνει πάλι η αρχηγός ψείρα και του λέει.

-Πως πάει ρε μεγάλε...Εμείς εδώ είμαστε σε χειμερινές διακοπές...Κάνουμε σκι, παίζουμε χιονοπόλεμο, φτιάχνουμε χιονάνθρωπους....

Τι να κάνει λοιπόν, πάει στο φίλο του και του λέει πάλι τι έγινε.

-Αυτή τη φορά όμως, του λέει, δεν υπάρχει περίπτωση να αποτύχουμε. Τώρα που θα φύγεις από εδώ, τον πρώτο που θα συναντήσεις με πολλά μαλλιά και γένια, να έχει και κάνα χρόνο να κάνει μπάνιο, θα τον αρχίσεις στο ξύλο...μπουνιές, κλοτσιές, και προπάντων κεφαλιές. Έτσι θα φύγουν απ το δικό σου κεφάλι και θα πάνε στο δικό του.

Βρίσκει λοιπόν κάποιον με τα παραπάνω χαρακτηριστικά, και χωρίς δεύτερη κουβέντα τον αρχίζει στο ξύλο...Μπουνιές, κουτουλιές...τον αφήνει αιμόφυρτο και αναίσθητο κάτω. Κατεβαίνει λοιπόν πάλι η αρχηγός ψείρα στη μύτη του και του λέει...



-Μπράβο ρε μεγάλε...τον τσάκισες στο ξύλο...αλλά και εμείς δεν κάτσαμε με σταυρωμένα τα χέρια. Όση ώρα τον έδερνες εσύ, εμείς του πήραμε 100 ομήρους!

χαχαχαχαχα πολυ καλοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!! bom bom bom bom

103ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 19, 2013 10:41 am

mariolita

mariolita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πάει ένας Ιταλός στην Καλαμάτα . Βλέπει μια συκιά και ανεβαίνει πάνω και έτρωγε σύκα ! Τον βλέπει ο χωρικός και του λέει :
- Κατέβα κάτω !
Δεν τον ακούει και πιάνει μία πέτρα του την πετάει και πέφτει κάτω μισοαναίσθητος φωνάζοντας :
- Αqua ! Aqua !
Και του λέει ο χωρικός :
- Aκουγες ρε ηλίθιε αλλά κάτω δεν κατέβαινες !

104ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 20, 2013 9:51 am

mariolita

mariolita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ένας ιεραπόστολος πήγε στην Αφρική με σκοπό να εκτελέσει το ιεραποστολικό του έργο. Στο δρόμο συνάντησε ένα λιοντάρι. Φοβισμένος προσεύχεται:
- "Κύριε δώσε χριστιανικό πνεύμα στο λιοντάρι αυτό."
Και το λιοντάρι:
- "Ευλόγισον το γεύμα τούτον."
ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 215994

105ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Πεμ Φεβ 21, 2013 7:59 am

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

106ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Πεμ Φεβ 21, 2013 11:10 am

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Είναι 3 μικρόβια. Το μικρόβιο του δοντιού, του αφτιού και του
αιδοίου και συζητάνε.

Λέει το μικρόβιο του δοντιού:

- Κάθε μέρα έρχεται ένα τριχωτό πράγμα στο στόμα και προσπαθεί να με
αρπάξει.

Εγώ κρύβομαι πίσω από ένα δόντι και δεν τα καταφέρνει!

Λέει το μικρόβιο του αφτιού:

- Κάθε μέρα μπαίνει ένα περίεργο άσπρο πράγμα στο αφτί και προσπαθεί
να με αρπάξει.

Εγώ μπαίνω λίγο πιο βαθιά και δεν μπορεί να τα καταφέρει!

Λέει και το μικρόβιο του αιδοίου:

- Αυτά δεν είναι τίποτα! Εμένα κάθε μέρα έρχεται ένας καραφλός τύπος
ο οποίος είναι αναποφάσιστος. Δεν ξέρει αν θέλει να μπει ή αν θέλει
να βγει.

Οπότε μπαινοβγαίνει. Και σαν να μην έφταναν όλα αυτά, μόλις φεύγει
ξερνάει τα πάντα!

Οπότε πετάγεται το μικρόβιο του δοντιού:

- Αυτόν τον πούστη τον ξέρω κι εγώ!!!

107ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Πεμ Φεβ 21, 2013 12:35 pm

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Razz Razz Razz Razz Razz Razz

108ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Πεμ Φεβ 21, 2013 12:38 pm

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria maroui έγραψε:Είναι 3 μικρόβια. Το μικρόβιο του δοντιού, του αφτιού και του
αιδοίου και συζητάνε.

Λέει το μικρόβιο του δοντιού:

- Κάθε μέρα έρχεται ένα τριχωτό πράγμα στο στόμα και προσπαθεί να με
αρπάξει.

Εγώ κρύβομαι πίσω από ένα δόντι και δεν τα καταφέρνει!

Λέει το μικρόβιο του αφτιού:

- Κάθε μέρα μπαίνει ένα περίεργο άσπρο πράγμα στο αφτί και προσπαθεί
να με αρπάξει.

Εγώ μπαίνω λίγο πιο βαθιά και δεν μπορεί να τα καταφέρει!

Λέει και το μικρόβιο του αιδοίου:

- Αυτά δεν είναι τίποτα! Εμένα κάθε μέρα έρχεται ένας καραφλός τύπος
ο οποίος είναι αναποφάσιστος. Δεν ξέρει αν θέλει να μπει ή αν θέλει
να βγει.

Οπότε μπαινοβγαίνει. Και σαν να μην έφταναν όλα αυτά, μόλις φεύγει
ξερνάει τα πάντα!

Οπότε πετάγεται το μικρόβιο του δοντιού:

- Αυτόν τον πούστη τον ξέρω κι εγώ!!!

το καλυτερο...
μακραν..
Respect Respect Respect Respect Respect

109ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Παρ Φεβ 22, 2013 6:23 am

mariolita

mariolita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η μάνα μιας ξανθιάς:
-Έλα μέσα χιονίζει
-Σιγά και έξω χιονίζει ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 215994

110ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Σαβ Φεβ 23, 2013 1:30 am

????????


Επισκέπτης
μπαινει μια κουκλαρα σε ενα μπαρ οπου το γκαρσον ειναι μαυρος
του λεει
"Αγάπη......."
σκεφτεται ο μαυρος
.......πωπω εκανα την καλη μου !!!!!
και η κουκλαρα συνεχιζει
"βαλε μου μια μπυγα!"

111ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 26, 2013 8:24 am

mariolita

mariolita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ήταν κάποτε ένας Ιταλός ένας Ισπανός και ένας Πόντιος και τους λένε θα πετάξετε από ένα πράγμα πάνω από το σπίτι σας, πετάει λοιπόν ο Γερμανός ένα μαχαίρι, ο Ισπανός ένα τσεκούρι και ο Πόντιος μια χειροβομβίδα. Κατεβαίνουν και πάνε σπίτι και βλέπει ο Γερμανός και λέει:
- "Γιατί κλαις μητέρα;"
- "Γιατί έπεσε ένα τσεκούρι και σκότωσε τον πατέρα."
Πάει ο Ισπανός και λέει:
- "Γιατί κλαις μητέρα;"
- "Γιατί έπεσε ένα μαχαίρι και σκότωσε τον πατέρα."
Πάει ο Πόντιος και λέει:
- "Γιατί γελάς πατέρα, γιατί έκλασε ο παππούς και ανατινάχτηκε το σπίτι."

112ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Τρι Μαρ 12, 2013 11:58 am

mariolita

mariolita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ο ψυχίατρος στον στρατό εξετάζει τους νεοσύλλεκτους.
- Τί θα συμβεί αν σου κόψω το αυτί;
- Δεν θα ακούω από την μία πλευρά.
- Κι αν σου κόψω και το δεύτερο αυτί;
- Δεν θα βλέπω.
- Και γιατί αυτό;
- Θα μου πέφτει το κράνος στα μάτια!
Razz Razz Razz

113ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Τετ Ιουν 12, 2013 11:11 am

mariolita

mariolita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ο γιός ενός άραβα σεΐχη πήγε για σπουδές στη Τσεχία.

Μετά από ένα μήνα γράφει στους δικούς του: Η Πράγα είναι απίθανη, οι άνθρωποι πολύ άνετοι και μ αρέσει εδώ. Μόνο που μερικές φορές ντρέπομαι όταν πηγαίνω στο Πανεπιστήμιο με την χρυσή μου Mercedes και βλέπω τον καθηγητή μου να κατεβαίνει από το Τραμ.

Μετά από μερικές μέρες παίρνει μία επιταγή για 1 εκατομμύριο δολάρια με μία σημείωση από τους γονείς του: Μην μας προσβάλεις, αγόρασε κι εσύ ένα Τραμ!!!

114ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Τετ Ιουν 12, 2013 11:35 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ένας Γερμανός, ένας Ιταλός και ένας Ελληνας είναι μέσα σε ένα αεροπλάνο. Ξαφνικά μπαίνει ο Χαρος και ανακοινώνει οτι θα τους πάρει όλους. Αρχίζουν παρακαλάνε και λεει ο Χαρος:
-Επειδή σήμερα έχω κέφια θα παίξουμε ενα παιχνίδι. Τώρα πετάμε πάνω απο έναν ωκεανό. Θα πετάξει ο καθένας ένα πράγμα και αν το βρω θα τον πάρω μαζί μου αν όωι θα τον αφήσω να ζήσει.
Πάει ο Γερμανός πετάει μια καρφίτσα. Φευγει σφαίρα ο Χαρος μετά απο ένα λεπτο έρχται με την καρφίτσα στο χέρι.
_Γερμανέ ,λεει, είσαι δικός μου.
Παει ο Ιταλος πετάει μια τρίχα αποτ ο χέρι του Φευγει ξανα ο Χαρος μετα απο 5 λεπτα ξανα με την τρίχα στο χέρι.
-Ιταλέ και εσύ μαζί μου.
Ερχεται η ώρα του ελληνα. πετάει κάτι στα κρυφά και φέυγει ο Χάρος σφεντόνα. Περνάνε 5 λεπτα, 20 λεπτα, 1 ώρα τιποτα. Εμφανίζεται ο Χαρος με άδεια χερια. 
-Ελληνα κέρδισες . Αφουδεν το βρήκα θα σε αφήσω να ζήσεις. .......αλλά ρε πούστη Ελληνα πες μου τι πέταξες.
-Ντεπόν αναβράζον.Laughing

115ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Τετ Ιουν 12, 2013 1:35 pm

Fairy87

Fairy87
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Αργοπίνοντας το ποτό της, η ελεύθερη από τις τρεις φίλες λέει :
- Την περασμένη Παρασκευή, μετά τη δουλειά, πήγα στο γραφείο του φίλου μου που δούλευε ως αργά, φορώντας μόνο ένα δερμάτινο πανωφόρι. Πριν χτυπήσω την πόρτα, έβαλα μια μάσκα, άφησα το πανωφόρι να γλιστρήσει από πάνω μου, και έμεινα με ένα δερμάτινο κορσάζ, κάλτσες μαύρες νάιλον και ψηλά τακούνια. Ο φίλος μου ερεθίστηκε τόσο που κάναμε παθιασμένο έρωτα πάνω στο γραφείο του.

Η αρραβωνιασμένη αφήνει ένα νευρικό γελάκι και λέει :
- Περίπου τα ίδια είχα κι εγώ! Όταν ο αρραβωνιαστικός μου ήρθε την Παρασκευή, με βρήκε να φοράω μια μαύρη μάσκα , δερμάτινο κορσάζ, μαύρες νάιλον κάλτσες και ψηλοτάκουνες γόβες. Ερεθίστηκε τόσο, που κάναμε έρωτα όλη τη νύχτα, και τώρα θέλει να επισπεύσουμε την ημερομηνία του γάμου.

Η παντρεμένη αφήνει αργά το ποτήρι της στο μπαρ και λέει :
- Εγώ το σχεδίασα πολύ καλά. Άφησα τα παιδιά στη μητέρα μου, έκανα ένα αρωματισμένο μπάνιο, έβαλα ένα σφιχτό δερμάτινο κορσάζ, ζαρτιέρες και μαύρες νάιλον κάλτσες και δωδεκάποντες γόβες. Τελείωσα την προετοιμασία μου με μια μαύρη μάσκα. Όταν ο άντρας μου επέστρεψε από τη δουλειά του, πήγε στο ψυγείο και πήρε μια μπύρα, πήρε το τηλεκοντρόλ, με κοίταξε, κάθισε στον καναπέ και είπε "Δεν μου λες, Μπάτμαν, τι έχει να φάμε για
βράδυ;"

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις