Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
73 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 73 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

76ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Παρ Φεβ 08, 2013 10:42 am

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariolita έγραψε:Κάποτε ηταν ενα μίκρο αγοράκι με την οικογένεια του.Το μεσημέρι που λες ο μπαμπάς του παιδιού του έφτιαξε αύγα.το παιδάκι όμως δεν τα ήθελε.και του λέει ο πατέρας του.
-Φάε το αυγουλάκι σου παιδί μου να μεγαλώσεις
-Δεν θέλω.
-Φάε το αυγό σου παιδί μου να γίνεις δυνατός.
-Δεν θέλω.Απαντάει πάλι το παιδί.
-Φάε το αυγουλάκι σου παιδί μου να μεγαλώσει το πουλάκι σου.Και τότε ακούγοντας το αυτό πετάγεται η μαμά από την κουζίνα και λέει.
-Θανάση φάε εσυ το αυγό στο παιδί θα φτιάξω μπιφτέκια.
ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 215994
χαχαχα λες να βοηθάει το αυγό; Razz

77ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Παρ Φεβ 08, 2013 10:48 am

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μια γυναίκα πηγαίνει στον ιερέα της ενορίας για να εξομολογηθεί το πρόβλημα της. "Πάτερ, έχω στο σπίτι δύο θηλυκούς παπαγάλους και το μόνο που ξέρουν να λένε είναι: "Είμαστε πουτ@νες, θέλετε να περάσουμε ωραία;".
"Μην ανησυχείς τέκνο μου, φέρ' τες στο σπίτι μου που έχω δύο αρσενικούς παπαγάλους
και οι οποίοι το μόνο που κάνουν όλη τη μέρα είναι να διαβάζουν τη βίβλο και να προσεύχονται. Είμαι σίγουρος ότι θα τις συνετίσουν".
Έτσι και γίνεται. Φέρνει η γυναίκα στο σπίτι του ιερέα τις δύο παπαγαλίνες και τις βάζουν στο κλουβί με τους δύο αρσενικούς.
Εκείνες αρχίζουν: "Είμαστε πουτ@νες, θέλετε να περάσουμε ωραία;".
Τότε το ένα αρσενικό γυρνάει και λέει στο άλλο: " Φίλε μου οι προσευχές μας πιάσανε τόπο, ας αρχίσει το γλέντι!"


78ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Παρ Φεβ 08, 2013 11:32 am

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
-Ήσουν άρρωστη;

-Όχι, γιατί ρωτάς;

-Ε να, είδα τον γιατρό να μπαινοβγαίνει στο σπίτι...

-E.... και; Σε εσένα που μπαινόβγαινε ο στρατηγός, είχαμε πόλεμο ;

79ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Παρ Φεβ 08, 2013 11:59 am

athinaaa

athinaaa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
- Τι έγινε ρε, καλά?
- Ασε ρε, πέθανε η πεθερά μου.
- Σώπα! Τί είχε?
- Μαλακίες μωρέ, ένα κτήμα στο χωριό.
- Όχι ρε, σε ρωτάω αν είχε κανά πρόβλημα.
- Ναι μωρέ, δεν ήτανε γραμμένο στο κτηματολόγιο και τρέχουμε.
- Ρε μαλάκα, σε ρωτάω από τι πέθανε.
- Προχτές το μεσημέρι μωρέ, δεν είχαμε φαγητό, βγήκε να πάει στο χασάπη να πάρει κανά κρέας και την πάτησε αυτοκίνητο.
- Όχι ρε την καημένη!!! Και τί κάνατε?
- Τι να κάνουμε, φάγαμε μακαρόνια...

80ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Παρ Φεβ 08, 2013 1:26 pm

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμείς μετά από 40 χρόνια....


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

81ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Παρ Φεβ 08, 2013 1:45 pm

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΝΑ ΒΓΩ ΕΞΩ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΤΑΚΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ... ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΟ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ..

82ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Σαβ Φεβ 09, 2013 5:30 am

mariolita

mariolita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Είναι ένας Αμερικάνος, ένας Ιάπωνας κι ένας Έλληνας σ ένα τραίνο. Ξαφνικά ακούγεται ένα "ντριιιιιιιιιιιιιν" κι ο Αμερικάνος παριστάνοντας με το χέρι πως μιλάει στο τηλέφωνο αρχίζει:
"Hello!??!!....yes...yes ....o.k!!!"

Ο Έλληνας κι ο Ιάπωνας τον κοίταζαν περίεργοι. Τελικά ο Έλληνας πήρε το θάρρος και είπε "με συγχωρείτε αλλά ξέρετε είμαι περίεργος...", "Οhhh" τον διακόπτει ο Αμερικάνος "αυτό τελευταία tecnology στο America...μάικροφον στο μικρό δάκτυλο, ακουστικό στον αντίχειρα, χωρίς παρεμβολές και χωρίς κίνδυνο από electomagnetic waves...it s very very good".

Το ταξίδι συνεχίζεται και μετά από λίγα λεπτά "biiiiiiiiiip biiiiiiiiiiiip".

Ο Ιάπωνας πιάνει το δόντι του κι αρχίζει να μιλάει "Οχάιο, φουκουγιάμα, σουζούκι, χόντα καβασάκι......σαγιονάρα".

Οι άλλοι δύο κοιτούν έκθαμβοι. "Χααααα, αυτό τελευταία τεχνολογία στο Japan. Ακουστικό στο αφτί, μικρόφωνο στο δόντι χωρίς ραδιενέργεια. It s fantastic".

Το ταξίδι συνεχίζεται ήρεμα κι ωραία μέχρι που ο Έλληνας αμολάει μια πολύ ηχηρή πορδή "πρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρττττττττττττττττ"

"Ε, χμ, με συγχωρείτε, μόλις έλαβα ένα φαξ".

83ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Σαβ Φεβ 09, 2013 6:00 am

mamatania

mamatania
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Επειδή έχω πεθάνει στα γέλια ας γράψω κ γω ένα

Δύο άσπονδοι εχθροί, τρακάρουν άσχημα με τα αυτοκίνητα τους, τα οποία έγιναν ένα μάτσο παλιοσίδερα, αλλά κανείς τους δεν έπαθε τίποτα.
Βγαίνουν έξω από το αυτοκίνητά τους και βλέπουν ο ένας τον άλλο, οπότε γυρίζει ο πρώτος και λέει:
- "Παρόλο που τα αυτοκίνητα μας έγιναν παλιοσίδερα, εμείς δεν πάθαμε τίποτα. Και αυτό, πρέπει να είναι ένα σημάδι από το Θεό, ότι μπορούμε να ζήσουμε μαζί ειρηνικά."
- "Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου", απαντά ο δεύτερος.
- "Αυτό, πρέπει να το γιορτάσουμε", λέει ο πρώτος και φέρνει από το αυτοκίνητο του, δύο κουτάκια μπύρας, που τυχαία δεν είχαν πάθει τίποτα.
Δίνει το ένα στον πρώην εχθρό του και λέει:
- "Ασπρο πάτο".
- "Ασπρο πάτο, απαντά και ο άλλος και την κατεβάζει μονορούφι."
Μόλις τελειώνει, βλέπει τον άλλο να μην έχει πιει ούτε γουλιά, οπότε τον ρωτά:
- "Εσύ, δε θα πιεις;"
- "Όχι, λέω να περιμένω να έρθει η αστυνομία πρώτα."

84ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Σαβ Φεβ 09, 2013 6:05 am

mamatania

mamatania
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Η κυρία στο φούρναρη:
- "Είμαι τόσο νευριασμένη μαζί σας, το ψωμί που μου δώσατε χθες ήταν μπαγιάτικο."
- "Μα, τι λέτε κυρία μου, εμείς φτιάχνουμε ψωμί εδώ και 20 χρόνια!"
Και η κυρία:
- "Ναι, αλλά το πουλάτε τώρα!"

Συζήτηση στο μπαρ :
Η γυναίκα μου είναι ένας άγγελος , λέει ο πρώτος .
Είσαι τυχερός , λέει ο άλλος , η δική μου ακόμη ζει !

85ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Σαβ Φεβ 09, 2013 6:29 am

mariolita

mariolita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η σύζυγος στο σύζυγο:
- Κοίτα, με το να ρουφάς την κοιλιά σου την ώρα που ζυγίζεσαι, δεν πρόκειται να δείξει λιγότερα κιλά η ζυγαριά!
- Το ξέρω, βρε Μαρίκα!
- Τότε γιατί τη ρουφάς;
- Για να δω τι γράφει η ζυγαριά!

86ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Δευ Φεβ 11, 2013 3:00 am

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ένας νεαρός μπαίνει σ' ένα φαρμακείο και ζητά προφυλακτικά.
- Ποια συσκευασία θέλετε; ρωτάει ο φαρμακοποιός. Έχουμε των τριών , των έξι, των εννιά και των δώδεκα.
- Να σας πω, λέει ο νεαρός. Απόψε έχω ραντεβού με μια πανέμορφη και φοβερά "καυτή" κοπέλα. Θα φάμε με τους γονείς της και μετά θα βγούμε βόλτα. Έχω το προαίσθημα πως απόψε θα το κάνουμε! Και είμαι σίγουρος πως αν αρχίσουμε δε θα θέλει να σταματήσουμε. Γι αυτό, δώσε μου τη ντουζίνα.
Το βράδυ ο νεαρός πηγαίνει στο σπίτι της κοπέλας και κάθονται στο τραπέζι οικογενειακώς για το δείπνο. Ο νεαρός παρακαλεί να πει αυτός την προσευχή και όλοι συμφωνούν. Αρχίζει να μουρμουρίζει την προσευχή και συνεχίζει έτσι για πολύ ώρα. Μετά από κανένα μισάωρο η κοπέλα σκύβει προς το μέρος του και του ψιθυρίζει :
- Δεν μου είχες πει ποτέ πως είσαι τόσο θρήσκος...
- Και εσύ γιατί δεν μου είπες ποτέ πως ο πατέρας σου είναι φαρμακοποιός;;;

87ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Δευ Φεβ 11, 2013 4:17 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χτυπάει το τηλέφωνο και το σηκώνει η γιαγιά:
- Ναι, ποιός είναι;
- Είμαι ο Power Ranger!
- Ποιόόόόόόόοόόόόόός;;;
- Ο Κόκκινος!

88ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Δευ Φεβ 11, 2013 4:19 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λέει ο ελέφαντας στον δεινόσαυρο:
- Σου έκανε friend request ο Νώε;
- Όχι.
- Μμμμμμ.....Κακό αυτό...

89ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Δευ Φεβ 11, 2013 4:20 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τί είναι αυτό που σε χαιρέτα και είναι πράσινο;
-Η Χελόου-να!! Very Happy Very Happy

90ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 12, 2013 12:07 pm

mariolita

mariolita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ο Γιωρίκας και ο Κωστίκας, φοιτητές, πηγαίνουν για προφορικές εξετάσεις.
Ο Γιωρίκας που ήταν πιο έξυπνος, μπαίνει πρώτος. Τον ρωτάει ο καθηγητής:
- Ποιος νικήθηκε στο Βατερλό;
- Ο Ναπολέων Βοναπάρτης.
- Πότε έγινε η άλωση της Κωνσταντινούπολης;
- Το 1453.
- Υπάρχει ζωή στον Αρη;
- Οι επιστήμονες το μελετούν.
Βγαίνοντας ο Γιωρίκας ψυθιρίζει στον Κωστίκα:
- "Ναπολέων Βοναπάρτης, 1453, Οι επιστήμονες το μελετούν".
Μόλις μπαίνει ο Κωστίκας τον ρωτάει ο καθηγητής:
- Πώς λέγεσαι παιδί μου;
- Ναπολέων Βοναπάρτης.
- Πότε γεννήθηκες;
- Το 1453.
- Καλά τρελός είσαι;
- Οι επιστήμονες το μελετούν.
ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 215994

91ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 12, 2013 10:41 pm

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχααχ η αντιγραφη σε ολο της το μεγαλειο.εμενα μυ εχει τυχει το αλλο στο λυκειο οταν ημουν. γραψαμε διαγωνισμα και οταν ελεγε ο καθηγητης τα αποτελεσματα ειπε : Ελένη 19 , Ελένη 5 !!! ξεροι εμεις αφου μονο εγω ημουν η Ελενη στην ταξη. Πολυ απλα ειχε αντιγραψει η πισινη μου απο μενα και αντεγραψε κι το ονομα μου!!!!!!!!!!!

92ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 12, 2013 10:59 pm

????????


Επισκέπτης
Ενας τύπος σε ένα ταξί θέλει να πει κάτι στον ταξιτζή. Όπως είναι από πίσω του λοιπόν, κάνει λίγο μπροστά και τον χτυπάει ευγενικά στον ώμο με τα δάχτυλα . Ο ταξιτζής τρελαίνεται... Χάνει τον έλεγχο του αυτοκινήτου, πέφτει πάνω σε ένα σκουπιδοτενεκέ, ανεβαίνει στο πεζοδρόμιο, περνάει ξυστά από μία γριούλα, και σταματάει λίγα εκατοστά μπροστά από μία βιτρίνα σε ένα μαγαζί. Γυρίζει στον πελάτη έξαλλος και του λέει:
- Είσαι τρελόόός... ; Κόντεψα να πάθω καρδιακή προσβολή... !
- Μα κύριε, απλά σας ακούμπησα λίγο στον ώμο για να σας μιλήσω!
- Ναι, ξέρετε, δίκιο έχετε, αλλά είναι η πρώτη μέρα που δουλεύω ταξιτζής. Τα τελευταία εικοσιπέντε χρόνια οδηγούσα νεκροφόρα

93ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 12, 2013 11:05 pm

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing τι επαθε ο ανθρωπος...

94ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 12, 2013 11:40 pm

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
arco iris έγραψε:Ενας τύπος σε ένα ταξί θέλει να πει κάτι στον ταξιτζή. Όπως είναι από πίσω του λοιπόν, κάνει λίγο μπροστά και τον χτυπάει ευγενικά στον ώμο με τα δάχτυλα . Ο ταξιτζής τρελαίνεται... Χάνει τον έλεγχο του αυτοκινήτου, πέφτει πάνω σε ένα σκουπιδοτενεκέ, ανεβαίνει στο πεζοδρόμιο, περνάει ξυστά από μία γριούλα, και σταματάει λίγα εκατοστά μπροστά από μία βιτρίνα σε ένα μαγαζί. Γυρίζει στον πελάτη έξαλλος και του λέει:
- Είσαι τρελόόός... ; Κόντεψα να πάθω καρδιακή προσβολή... !
- Μα κύριε, απλά σας ακούμπησα λίγο στον ώμο για να σας μιλήσω!
- Ναι, ξέρετε, δίκιο έχετε, αλλά είναι η πρώτη μέρα που δουλεύω ταξιτζής. Τα τελευταία εικοσιπέντε χρόνια οδηγούσα νεκροφόρα
3 γενια νεκροθαφτης...χαχαχαχα

95ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 13, 2013 12:00 pm

mariolita

mariolita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ένας πόντιος πιάνει δουλειά σε ένα σούπερ - μάρκετ . Κάποιος πελάτης τον πλησιάζει και του λέει :
Σε παρακαλώ κόψε μου ένα τέταρτο σαλάμι .
Ο πόντιος αρχίζει να κόβει την μία φέτα μετά την άλλη χωρίς να λέει να σταματήσει .
Τι θα γίνει ρε παλικάρι , ρωτάει ο πελάτης , ένα τέταρτο σου είπα .
Σιγά ρε φιλαράκο , του απαντά ο πόντιος , ούτε πέντε λεπτά δεν έχουν περάσει ακόμα !

96ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Τετ Φεβ 13, 2013 9:35 pm

ΧΡΥΣΑΝΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γίνεται μια επιστημονική μελέτη για την σεξουαλική συμπεριφορά των παντρεμένων ζευγαριών με πανομοιότυπα ερωτηματολόγια και για τους δυο. Μετά, οι ερευνητές σύγκριναν τις απαντήσεις. Ειδικά για ένα ζευγάρι, η διαφορά ήταν πολύ μεγάλη και ο ερευνητής ζήτησε εξηγήσεις :
- Κύριε μου, στην ερώτηση "ποια είναι η συχνότητα στις ερωτικές σας σχέσεις", εσείς μεν βάλατε "δυο φορές τη βδομάδα" η δε σύζυγος σας "πολλές φορές την ημέρα". Εδώ, κάτι δεν συμπίπτει. Τι εξήγηση έχετε να δώσετε;
Και ο κύριος απαντά :
- Σωστά είναι και τα δυο, και θα συνεχιστεί έτσι μέχρι να ξεχρεώσουμε το στεγαστικό δάνειο...!!!

97ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Πεμ Φεβ 14, 2013 4:09 am

manoylita

manoylita
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ας σταματήσει πια η κοροϊδία του καταναλωτή από τις εταιρίες ρούχων!

Δηλαδή για ποιο λόγο βγάζουν ακόμα παντελόνια με τσέπες..?????

98ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Παρ Φεβ 15, 2013 12:11 pm

mariolita

mariolita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Στις καφετέριες οταν χτυπάω την τουάλετα και ο από μέσα λέει "Άλλος" απανταω "Άσε τις μαλακίες εσυ εισαι"

Πρωί πρωί έχασα 800 θερμίδες....αγόρασα μπουγάτσα με κρέμα και την ξέχασα στο λεωφορείο.
ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 215994 ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 215994 ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 215994

99ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 9:07 am

mariolita

mariolita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bom ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 536304 ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 875502 ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 893968 ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 966307

100ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ωρα για πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 9:34 am

agnes65ker


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
//vlepo poly chara echi edo that meta to cry ke tis discussions gia baby pou died after the great love he received from his mother in Leros island//sorry but de boro na gelaso after ekines tis days ke olos tos coming days that followed this tragic event//to incident egine gnosto ke sto US kai sto UK ,pola websites had broadcasted the news of the death of the newborn from Leros isl in Aegean sea and Heraklion Creta// I remember he finally died//his mother was a halfwit maybe she did it on purpose//It is impossible to think she did not even know how to feed a newborn,her own son !//Amazing story??//ilithia kai vlameneni//sorry pou to grafo but den fits sto olo poy akolouthise meta to kidia funeral toy baby kai mu ipe fili mou apo benitses oti edo ixe gini chaos meta pou died//sorry but I cannot laugh in this post issue//

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις