Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
78 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 78 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

gwgoyla

gwgoyla
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γεια σασ κοριτσακια μου!!!εγω μετα απο 2,5 χρονια ελευ8ερον επαφον (λογο πολυκιστικον)εμεινα εγκυοσ,κ μετα απο 10 μερεσ περιπου το εχασα με αιμοραγια τωρα εχουμε βαλη μπροσ για αλλη μια προσπα8ια δεν εχει περασει ακομα ο προτοσ μηνασ προσπα8ιον παντοσ δεν ειμαι διατε8ιμενει να περιμενω 2,5 χρονια παλη!!!!εσεισ οσεσ εχετε αποβαλη ποσο καιρο κανατε να ξανα μεινετε εγκυοσ???

gwgoyla

gwgoyla
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μαλον δεν ενδιαφερετε καμια να με βοη8ηση κ να δωσει απαντισησ στα ερωτιματα μου δεν πιραζει..οπωσ κ να εχει σασ ευχαριστω..

tzitziki2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kαλημέρα!!Μετά το πρώτο μου παιδάκι είχα μια αποβολή και έπειτα ξαναέμεινα έγκυος μετά απο τρείς μήνες.
Σου έυχομαι αυτή τη φορά να μην χρειαστεί να περιμένεις τόσο πολύ!!Γρήγορα με φουσκομένη κοιλιά!!!

Elenathens

Elenathens
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Υπαρχει αντστοιχο θεμα παλαιοτερο! Μην απογοητευεσαι!

mamalina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γεια κ απο μενα....τωρα ειδα το ποστ.

Και εγω ειχα αποβολη(ειχα διδυμα)κ απεβαλα δυστυχως...

για τους επομενους 2 μηνες ειχε πει η γιατρος να μην προσπαθησουμε για μωρακι, οποτε2 μηνες μετα την αποβολη προσπαθησαμε(θελαμε πολυ ενα μωρακι), τον επομενο μηνα αδιαθετησα κ ναααααααα τα κλαματα....τον επομενο μηνα ημουν πιο ψυχραιμη οταν ηρθε η περιοδος, χαλαρωσα κ ειπα ας γινει οτι θελει η παναγια....τον επομενο μηνα καθυστερηση κ θετικο τεστ!!!!!!!....σημερα ο μεγαλος ειναι 4.5 ετων!!!ο μικρος ηρθε ενω προσεχαμε!!!


χαλαρωσε, ηρεμισε, εμενα ηρθε 5 μηνες μετα η πρωτη εγκυμοσυνη,

συχνα, στην αρχη της εγκυμοσυνης, το σωμα αποβαλει το εμβρυο λογω χρωματοσωμικων ανωμαλιων κλπ,εγω νομιζα ημουν απο τις λιγες κοπελες που βιωσα την αποβολη....οταν μπηκα σε φορουμ, δυστυχως ανακαλυψα πως ειμαστε πολλες...

ευχομαι οτι καλυτερο,ολα καλα θα πανε κ ευχομαι να ερθει γρηγορα το μωρακι σου.

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα!
Η πρωτη μου εγκυμοσυνη οδηγηθηκε σε αποβολη με αποξεση!Επρεπε να περασουν 2μηνες χωρις προσπαθεια!Αφου περασε αυτο το διαστημα προσπαθησαμε 3 μηνες και τωρα περιμενουμε το κοριτσακι μας!
Ευχομαι συντομα οι επιθυμιες σου για ενα μωρο που θα μεινει μεχρι τελους να πραγματοποιηθουν συντομα!

βασω2


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα! εμεις κανανμε πανω απο ενα χρονο ελευθερα αλλα οχι με υπολογισμο γονιμων κ.τ.λ (βεβαια εγω καλου κακου δεν σηκωνομουν αμεσως απο το κρεβατι!). εμεινα γυρω στον εναμιση χρονο μετα κ απεβαλα πολυ νωρις. μετα απο αυτο εδειξαν οι εξετασεις ουρεοπλασμα εκανα θεραπεια κ μολις τελειωσε η θεραπεια κ μου ειπε ο γιατρος να κανουμε ξανα ελευθερα εμεινα αμεσως! στην ουσια 2 μηνες μετα την αποβολη εμαθα οτι ξανα ημουν εγκυος! ο γιατρος απορησε με το ποσο γρηγορα εμεινα την δευτερη φορα!

gwgoyla

gwgoyla
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια ευχαριστω για τησ απαντισησ σασ να σται καλα κ εσεισ κ τα παιδακια σασ...

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
gwgoula εγω δεν έχω παρόμοια εμπειρία, όμως είχε η κολλητή μου. Χρειάστηκε μάλιστα επέμβαση καθαρισμού της μήτρας (απόξεση). Ο γιατρός της της είπε να αφήσει 2 κύκλους να μεσολαβήσουν πριν ξαναπροσπαθήσει, αν είχες 'καθαρίσει' από μόνη σου της είπε, θα μπορούσες να βάλεις μπροστά κι αμέσως.
Το άκουσα με τα αυτιά μου, γιατί τη συνόδευσα στο γιατρό.
Τελικά μετά από 3 μήνες έμεινε έγκυος και γέννησε ένα αγοράκι 18 μηνών σήμερα.

βασω2


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γωγουλα μου σου ευχομαι του χρονου τετοιο καιρο να κρατας αγκαλια το μωρακι σου. μην απογοητευεσαι γιατι το οτι εμεινες εγκυος ειναι ενα πολυ καλο σημαδι! λογικα (χωρις να ειμαι ειδικος) σημαινει οτι ολα ειναι καλα απο αποψη γονιμοτητας

gwgoyla

gwgoyla
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ευχαριστω πολυ κοριτσαι μακαρη να ξανα μεινω εγκυοσ συντομα!!!αν κ νοιο8ω οτι αυτο το μηνα τον χασαμε!!!καταλαβα την ωοριξια μου στησ 30 του μηνα αλλα δεν καναμε τιποτα εκεινη τη μερα καναμε ομωσ στησ 29 κ στησ 31!!!οπωτε παμε για τον αλλο μηνα κ αν κανω ωοριξια!!!

βασω2


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εμεις οταν καναμε προσπαθεια ερχομασταν σε επαφη μερα παρα μερα. δεν ξερω αν ισχυει αλλα καπου ειχα διαβασει οτι ετσι πρεπει γιατι το σπερμα ζει μεσα σου για 2 μερες κ καλο ειναι να μην το κανετε καθε μερα γιατι αποδυναμωνεται το σπερμα. το ξαναλεω οτι δεν ξερω αν ισχυει!

bluerose

bluerose
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σου εύχομαι να μη χρειαστεί να περιμένεις πολύ, αλλά μην αγχώνεσαι με την ακρίβεια στις μέρες της ωοριξίας, γιατί το έχασες το παιχνίδι!

Εγώ μετά από 4 χρόνια προσπαθειών έιχα μια παλλίνδρομη στην 7η εβδομάδα. Δε χρειάστηκα κι εγώ απόξεση, γιατί καθάρισε μόνο του, οπότε βάλαμε κατευθείαν εμπρός. Η επόμενη ήρθε 1,5 χρόνο μετά, κυρίως γιατί είχε κολλήσει στο μυαλό μου το πότε θα μείνω έγκυος (μέγα λάθος)! Και ξαναπαλλινδρομεί μέσα σε λίγες ημέρες.
Αποφάσισα να το βγάλω από το μυαλό μου, γιατί φοβόμουν πως και να μείνω δε θα κρατήσει για πολύ, και πήγα διακοπούλες με τον άντρα μου. Ο επόμενος κύκλος δεν ήρθε ποτέ και περιμένω τον μπέμπη μου!

Σίγουρα θα το έχεις ακούσει από πολλούς, αλλά δυστυχώς αυτό είναι το μυστικό: όχι άγχος και βγάλε την εμμονή από το μυαλό σου!

siaki85

siaki85
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα! Εγω δεν εχω εμπειρια αλλα η ξεδαρφουλα μου κι αυτη λογω πολυκυστικων αργησε να μεινει εγκυος και σε 20 μερες απεβαλε. Μετα απο περιπου 9 μηνες, αφου χαλαρωσε, εμεινε παλι κ σε 1 μηνα περιμενει το μπεμπακο της.

sandra1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Πέρυσι είχα κάνει διακοπή κύησης την 24η εβδομάδα λόγω σοβαρού γενετικού προβλήματος. Ο γιατρός μου πρότεινε να περιμένουμε 3 μήνες και μετά να ξαναπροσπαθήσουμε. Έτσι μετά από 3 κύκλους προσπαθήσαμε, ξαναέμεινα με την πρώτη έγκυος και είχα παλίνδρομη στην 6η εβδομάδα. Η αλήθεια είναι οτι η αναμονή φέρνει πολύ άγχος αλλά μπορώ να πω πως βιαστήκαμε πολύ,ίσως ο οργανισμός μου να μην είχε αναρρώσει πλήρως (δεδομένου ότι έκανα κανονικό τοκετό). Και η παλίνδρομη ήταν "χτύπημα κάτω από τη μέση" πάλι.

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και εγω εκανα διακοπη στην 22 εβδ. με καισαρικη τομη για το ιδιο προβλημα.
Ο γιατρος μας ειπε οτι μπορω να μεινω εγκυος μολις επανελθει ο κυκλος.

Η διακοπη εγινε 20 Αυγουστου, αρχες Νοεμβριου εμεινα εγκυος στην πρωτη κορη μου!

Σου ευχομαι συντομα εγκυουλα!!
Very Happy Very Happy Very Happy

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγώ όταν έμεινα πρώτη φορά έγκυος απέβαλα με τον ίδιο τρόπο! Έμεινα έγκυος μετά από ένα χρόνο και κάτι ελεύθερων επαφών αλλά χωρίς να υπολογίζουμε μέρες και τα σχετικά! Μόνο τους δύο τελευταίους μήνες πριν μείνω άρχισα να δίνω σημασία! Τώρα είμαι επτάμιση μηνών και περιμένω πως και πως να πάρω αγκαλιά τη μπεμπούλα μου!
Μην απελπίζεσαι και μην το βάζεις κάτω! Να σου πάνε όλα καλά και σύντομα να μας πεις ότι αρχίζει να φουσκώνει η κοιλίτσα σου!

georgia 30


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια γεια κι απο μενα εγω δεν ειχα αποβολη εκανα διακοπη κυησης στον εκτο λογω μεγαλοκυταροιου με καισαρικη.αν περασουν 4 μηνες μπορω να προσπαθησω ξανα;

ΚΚΝ


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
georgia 30 έγραψε:κοριτσια γεια κι απο μενα εγω δεν ειχα αποβολη εκανα διακοπη κυησης στον εκτο λογω μεγαλοκυταροιου με καισαρικη.αν περασουν 4 μηνες μπορω να προσπαθησω ξανα;

Οπως σου απαντησαμε και στα αλλα 2 θεματα με την ιδια ερωτηση καλο ειναι να περιμενεις 6 μηνες και ανω... Δεν πιστευω να βρεις γιατρο που να σου πει ναι για το τετραμηνο.....Καταλαβαινω πολυ καλα την αγωνια σου( σου ειπα ειμαι παρομοια περιπτωση ) αλλα τοσο αγχος μονο κακο κανεις. Ηρεμα και να δεις που θα ερθει πολυ γρηγορα ενα νεο μωρακι.

chistiana


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γεια σου. Λυπαμε πολυ που εχασες το αγγελακι σου. Εγω εμεινα εγκυος 01/11 και απεβαλα 04/11. Περιμενα δυο κυκλους κ ξαναεμεινα εγκυος 07/11. Ξανααπεβαλα 08/11 και ξαναεμεινα εγκυος 09/11 (χωρις να δω περιοδο ενδιαμεσα). 05/13 γεννησα την κορουλα μου! Καλη τυχη, μετα απο αποβολη ειμαστε πολυ πιο γονιμες. Α και αν και π γιατρος με συμβουλεψε να περιμενω 6 μηνες ο ιδιος μου ειπε οτι δεν υπαρχει επιστημονικος λογος να περιμενω..."μπορει να περιμενεις 6 μηνες κ να ξανααποβαλεις η μπορει να μη περιμενεις καθολου κ ολα να πανε καλα".

georgia 30


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΚΝ ρωταω κ ξανα ρωταω γιατι ολοι γυρω μου μου λεν οτι δεν θα υπαρχει προβλημα.ξερω 2 κοπελες που με ολοκληρωμενη κυηση,δηλαδη γεννησαν τα παιδακια τους κανονικα (με καισαρικη)ξανα εμειναν μετα απο 3 μηνες κι ολα πηγαν καλα.κι απ οτι διαβασα κι εδω σ ενα απο τα θεματα ειναι παρα πολλες μανουλες που εμειναν στον τριτο,στον τεταρτο κ δεν ειχαν κανενα προβλημα.

georgia 30


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[strikee]ειναι καμια μανουλα μεσα;

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω μετα απο παλλινδρομη εμεινα μετα απο 5 μηνεσ κ ωσ τωρα ολα καλα...προσπαθεισ?καλη επιτυχια

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

MARAKI!86

MARAKI!86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
gwgoyla έγραψε:γεια σασ κοριτσακια μου!!!εγω μετα απο 2,5 χρονια ελευ8ερον επαφον (λογο πολυκιστικον)εμεινα εγκυοσ,κ μετα απο 10 μερεσ περιπου το εχασα με αιμοραγια τωρα εχουμε βαλη μπροσ για αλλη μια προσπα8ια δεν εχει περασει ακομα ο προτοσ μηνασ προσπα8ιον παντοσ δεν ειμαι διατε8ιμενει να περιμενω 2,5 χρονια παλη!!!!εσεισ οσεσ εχετε αποβαλη ποσο καιρο κανατε να ξανα μεινετε εγκυοσ???

ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ:ΠΟΣΟ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΗΣΟΥΝ?ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΙ ΧΟΡΙΑΚΗ?Κ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ.ΔΗΛ ΠΕΡΙΠΟΥ 3-4 ΒΔΟΜΑΔΩΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ.ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΟΥΤΕ ΣΑΚΟ ΟΥΤΕ ΕΜΒΡΥΟ ΑΚΟΜΑ.ΚΑΘΑΡΙΣΕ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΦΗΣΑ ΕΝΑ ΚΥΚΛΟ ,ΤΩΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΠΑΛΙ, ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΗΡΘΕ ΠΑΛΙ ΠΕΕΡΙΟΔΟΣ,ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ...ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΑΣΕΣ ΤΕΛΙΚΑ?ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΟ 80% ΤΩΝ ΚΥΗΣΕΩΝ ΑΥΤΟ ΛΟΓΩ ΧΡΩΜΟΣΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΝΩΜΑΛΙΩΝ ΚΤΛ...

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ασε ειχα φτασει 12 εβδομαδων κ μαθαμε τα δυσαρεστα στην αυχενικη μεγαλο σοκ κ μετα επρεπε να το καθαρισω κιολασ κ αστα..αρα σε σε σχεση με μενα φτηνα την γλιτωσεσ.ειναι συχνο το φαινομενο εγω θα σου πω να κοιταξεισ αν εχεισ θρομβοφιλια κ αν εχεισ καλα επιπεδα προγεστερονησ γιατι στισ βιοχημικεσ ευθυνεται η προγεστερονη.εγω ειχα ελαφρυα μορφη θρομβοφιλιασ

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις