Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
57 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 57 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 41]

andi82

andi82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
απλα αφρουλιτα μου μπορεις να παρεις ενα κρεβατακι μεχρι 4 χρονων να ειναι εκει και μετα να του/της κανεις το κανονικο κρεβατι αυτο που θα κανεις εσυ δηλ με τα λεγομενα σου οταν παει 6 7 απλα εγω λεω να το κανεις στα 4 Razz Razz Razz Razz Razz

σευχαριστω πολυ σοφια και σε σενα ευχομαι συντομα ενα νινακι Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

andi82

andi82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΓΙΑΤΙ 6-7 ΕΤΩΝ ΚΑΛΕ?ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΟΙΜΗΖΕΙΣ?ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΛΛΟ ΜΕΤΑ ??

πες τα ρε γιαννααααααααααα Razz Razz Razz Razz

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΣΟΦΙΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ, ΧΤΥΠΙΟΤΑΝ ΚΑΙ ΕΔΕΙΧΝΕ ΕΝΟΧΛΗΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΞΑΝΑ ΝΑΝΙ!!! ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΠΗΡΕ ΑΡΑΓΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ?! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 4872 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 4872 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 4872 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 4872 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 4872

χαχαχααα!!!Ήθελε την ησυχία του ε;;!!!
Είναι υπναράς/ού μάλλον και δε σηκώνει και πολλά πολλά ε;;!!!
Ααααχ τι ωραία συναισθήματα πρέπει να ναι αυτά που βιώνετε οι εγκυούλες!!! Very Happy Very Happy

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΜΕ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ!!! ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΗΛ ΕΠΙΠΛΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΓΙΑ 10+ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ! ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΜΜΕΝΗ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ! Wink


ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 417472 ΙΣΩΣ ΜΠΩ ΛΙΓΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
andi82 έγραψε:απλα αφρουλιτα μου μπορεις να παρεις ενα κρεβατακι μεχρι 4 χρονων να ειναι εκει και μετα να του/της κανεις το κανονικο κρεβατι αυτο που θα κανεις εσυ δηλ με τα λεγομενα σου οταν παει 6 7 απλα εγω λεω να το κανεις στα 4 Razz Razz Razz Razz Razz

σευχαριστω πολυ σοφια και σε σενα ευχομαι συντομα ενα νινακι Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!Να σαι καλά!!! Smile

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΘΑ ΤΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΟΦΙΑ ΜΟΥ! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 328109


ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΕΧΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΣΚΟΥΠΙΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΙΜΑ!!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΑΡΗ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ... Sad Sad Sad Sad Sad

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΘΑ ΤΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΟΦΙΑ ΜΟΥ! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 328109


ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΕΧΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΣΚΟΥΠΙΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΙΜΑ!!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΑΡΗ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ... Sad Sad Sad Sad Sad

Σε καταλαβαίνω λογικό είναι να έχεις λίγο άγχος αλλά μην το αφήνεις να σε παίρνει από κάτω!!!Ζεις μια από τις ωραιότερες περιόδους της ζωής σου!!
Όλα καλά θα είναι και σε λίγο καιρό θα κρατάς το νινάκι σου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 654316

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάκια μου χάρηκα πάρα πολύ για την γνωριμία!!!Είμαι στο γραφείο και σχολάω, γι'αυτό θα σας αφήσω!!!Θα προσπαθήσω να μπω αργότερα!!!Πολλά φιλιά!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 417472

andi82

andi82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι βρε αφρουλιτα αν ομως σε 3 χρονια πχ κανεις δευτερο νινι που θα το βαλεις????αφου σκεφτεσαι το πρωτο να το εχεις εκει μεχρι 6 7 χρονων Razz Razz Razz Razz Razz μας μπερδευεις Razz Razz Razz Razz Razz

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ 2 ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΛΟΓΟΙ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ: Η ΑΠΟΒΟΛΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΛΟΓΩ ΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΚΟΛΙΤΙΔΑΣ! ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΝΤΟΝΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΠΟΝΑΩ... Sad Sad Sad Sad Sad

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΒΡΕ ΜΑΧΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΙΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ? Shocked Laughing Laughing Laughing


ΠΕΣ 3-4 ΧΡΟΝΙΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΝΙΝΑΚΙ + 7 ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ = 10-11 ΧΡΟΝΙΑ ΖΩΗΣ ΤΩΝ ΕΠΙΠΛΩΝ! Wink ΑΡΑ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 328109

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλησπερα!!!
Τι κανετε?

Σοφια καλως ηρθες στην παρεα μας και συντομα με ενα σπορακι στην κοιλια σου!!

Αφρουλα μου εγω ειμαι της γνωμης οτι δν υπαρχει λογος σε αυτη την δυσκολα οικονομικη φαση να δινουμε ΤΟΣΑ λεφτα σε ενα καροτσι!! υπαρχουν πολυ πιο φθηνα και εξισου καλα καροτσια!! Ελαφρυα λενε οτι ειναι τα Μακλαρεν και εχουν βολευτει πολλες!! μπορει να μην εχουν το τρελο design αλλα και ελαφρυα πολυ ειναι, και ανοιγοκλεινουν ευκολα ... βεβαια γουστα ειναι αυτα και αν δν μπορεις να βρεις καποιο πιο φθηνο που να σου αρεσει εσυ ξερεις καλυτερα!!

οσο για τα επιπλα, την κουνια που γινεται κρεβατι την θες για το δευτερο? γιατι αν κανεις και δευτερο σχετικα γρηγορα θα παρει αυτο την κουνια και θα πρεπει να αλλαξεις κρεβατακι ουτως η αλλως στο πρωτο μωρο!! ετσι δν ειναι? μονο αν το σκεφτεσαι ετσι παρε κατι τετοιο!!

τα επιπλα σε ασπρο και σε ανοιχτοχρωμο ξυλο που ειδα διαλεξες μου αρεσουν πολυ!! οσο πιο απλα τοσο πιο καλα κατα την γνωμη μου!!!

ελπιζω να μη σε έπρηξα!! Embarassed Embarassed

τα φιλια μου και στις υπόλοιπες!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΟΦΑΚΙ! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λυπάμαι πολύ για την αποβολή...
Ωχ έχεις σπαστική κολίτιδα, έχει και η μαμά μου και είναι ζόρι ξέρω.
Υπομονή κοριτσάκι μου μέχρι αύριο που θα πας στο γιατρό και θα σε καθησυχάσει για όλα!!!Μια χαρά θα είναι το νινάκι σου θα δεις!!!
Πρέπει να σας αφήσω γιατί φεύγω!
Χάρηκα πάρα πολύ Αφρούλα μου!!!
Φιλάκια!!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΛΛΗ ΜΟΥ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 417472 ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

ΟΣΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ MCLAREN ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ! ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΚΑΙ ΤΟ ΨΑΧΝΩ!


ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΑΥΡΙΟ ΚΙΟΛΑΣ! ΤΟ ΨΑΧΝΩ ΤΟ ΘΕΜΑ!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΑΡΗΚΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 417472

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αφρουλιτακι δν το ηξερα αυτο!! παντως οτι καροτσι διαλεξεις λενε οτι πρεπει να ειναι ελαφρυ, να μπορεις να το ανοιγοκλεινεις με το ενα χερι, μιας και στο αλλο θα εχεις το μωρο, και φυσικα να χωραει στο πορτπαγκαζ του αυτοκινητου!

αυτο που ελεγες για την σκαλα ειναι πολυ ζορι! η κουνιαδα μου ειχε μονο το πορτ μπεμπε στο σπιτι και το καροτσι το αφηνε κατω!! γιατι δν γινεται να το πας πανω κατω!! πολυ κουραση !! και μεγαλωνοντας το μωρο πηρε ενα μικροτερο καροτσι για μεσα στο σπιτι και το αλλο το εχει μονιμως κατω!!

andi82

andi82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλιτα επιμονη δεν ειναι σιγουρα απλα προσπαθω να καταλαβω το σκεπτικο σου που ακομα δεν το καταλαβα αλλα anyway οτι θελεις κανεις εννοειται Razz Razz Razz

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΜΑΘΑΙΝΩ! ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΛΛΗΛΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΗΛΙΚΙΕΣ ΠΑΙΔΙΩΝ ΑΠΛΩΣ ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΠΟΙΟΤΙΚΩΣ! ΑΜ ΔΕ! Razz Razz Razz Razz Razz

ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΚΑΤΩ! ΕΜΕΙΣ ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΕ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ ΠΕΦΤΕΙ ΠΟΛΥ ΚΛΕΨΙΜΟ, ΕΙΔΙΚΑ ΑΠΟ ΓΥΦΤΑΚΙΑ!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α νομιζα οτι ειναι δικο σας εκει το οικημα δν καταλαβα οτι μιλουσες για πολυκατοικία! ετσι εννοειται να μη το αφηνεις!!!
Αφρουλα δν θελω να σε πληγωσω, αλλα βλεπω να περιμενεις τον αντρα σου για να βγαινεις βολτες!! η να κανεις διπλες βολτες! μια να αφησεις το καροτσι κατω, και μετα να κατεβασεις το μωρο , μια να ανεβασεις το μωρο και μετα το καροτσι και παει λεγοντας (πραγμα που λες οτι φοβασαι να αφησεις το καροτσι κατω!)

και οσο αφορα το νινακι σου!! μη φοβασαι καλε!! αφου το νιωθεις κιολας ολα μια χαρα!!!! που να μην το ενιωθες ακομη!! το αιμα λενε οτι ειναι κατι που θα γινει γρηγορα!! καλο απ οτι θυμαμαι!! αρα κι αυτο μη το λαμβανεις υποψιν σου!!
και αυριο που θα το απολαυσεις παλι θα εισαι μια χαζοχαρουμενη μανουλα!!!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΧΗ ΜΟΥ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΜΕ ΝΟΥΜΕΡΑ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΜΟΥ! Wink ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΑΥΤΟ ΕΧΩ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 4872 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 4872


ΑΛΛΑ ΕΝΙΩΣΑ ΛΙΓΟ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΛΟΓΗΘΩ ΠΡΟΣ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΟΥ! ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αφρουλα θα σε δειρω!!!!

εσυ μας λες τι θελεις να παρεις και περιμενεις γνωμες ετσι δν ειναι??? επειδη ξερω οτι θελεις να σου λεμε αυτο που σκεφτομαστε θα κανω οτι δν ειδα το τελευταιο ευαισθητη εγκυουλα! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 379767

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΨΑΧΝΩ ΚΑΡΟΤΣΙ ΠΟΛΥ ΕΛΑΦΡΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΓΕΝΝΑΜΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 328109

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΒΑΖΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟ ΚΟΥΒΑΛΑΩ Η' ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ! ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΩ ΒΡΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ! ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΘΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ! Wink

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΜΟΛΙΑΣ ΚΑΘΗΣΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΛΙΓΑΚΙ...ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ...ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΔΕΙΑ!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ΠΕΡΙ ΚΑΡΟΤΣΙΩΝ..ΑΦΡΟΥΛΙΝΙ ΤΑ mACKLAREN ΣΤΑΝΤΑΡ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ...ΜΠΕΣ ΣΤΟ WWW.KIDSCOM.COM Κ ΘΑ ΔΕΙΣ...ΤΟ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΑΣ Κ ΤΟ ΗΘΕΛΑ Κ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕ!!!
ΤΩΡΑ ΠΕΡΙ ΚΟΥΝΙΑΣ..ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΚΑΛΗ..Ο ΑΛΕΞ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΗΝ...ΜΕΤΑ ΠΗΓΕ ΑΜΕΣΩΣ ΣΤΟ ΕΦΗΒΙΚΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟ ΙΔΙΟ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ....ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΓΙΝΕΙ 18ΜΗΝΩΝ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νομιζω οτι ειναι πολυ επιφοβο να εχεις το μωρακι στο καροτσι και να κατεβαινεις σκαλες!! ασε που εχω φοβο γενικοτερα με τις σκαλες εγω μη φυγω με τα μουτρα κατω οταν κραταω οτιδηποτε που μπορει να μου κρυβει την θεα!!!!
θα δεις βεβαια εσυ τι σας βολευει καλυτερα και θα πραξετε αναλογα!!! Wink Wink

Τονια μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 6 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις