Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
56 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 56 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πρεπει να εχεις τεραστια υπομονη φανταζομαι οταν εχεις τετοια θεματα,πφφφ βουνο μου φαινεται,περαστικα του γιαννα μου

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΒΡΕ ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ? Shocked ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕΣΑ... Sad ΤΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΝΑ ΚΑΝΩ?

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΑ!!!!!!!
ΓΙΑ ΒΑΛΕ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ ΑΠ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ ΚΑΛΕ ΝΑ ΧΑΖΕΨΟΥΜΕ!!!!
ΟΛΑ ΛΕΥΚΑ ΤΑ ΘΕΛΕΙΣ?

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Συγνώμη κοριτσάκια μου που χάθηκα αλλα ετοίμαζα τον καλό μου που έχει 24ωρη υπηρεσία απόψε.
Γιάννα μου χθες με ρώτησες πόσο καιρό κάναμε να πιάσουμε το μικρο.
Κάναμε περίπου 1,5 με 2 χρόνια δε θυμάμαι ακριβώς, λες να πάρει τόσο πολυ κ το 2ο ;
Εσείς έχετε ξεκινήσει προσπάθειες για 2ο ;

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ,ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΛΙΤΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ Η ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ.
ΑΦΟΥΣ ΤΑ ΘΕΛΕΙΣ ΤΕΛΙΩΣ ΑΣΠΡΑ ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΑΠ ΤΑ ΙΚΕΑ ΤΗΝ ΑΣΠΡΗ.
ΕΓΩ ΑΥΤΗΝ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΡΤΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑ ΕΠΑΝΩ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ!
ΓΙΑ ΧΡΩΜΑ ΣΤΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ ΤΙ ΛΕΣ?Η ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΦΥΛΟ.ΕΧΕΙ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΑΙΕΣ ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΕΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ.ΒΑΣΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ 2,5 ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΓΟΝΙΜΕΣ ΚΛΠ.
ΓΙΑ 2ο ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ,ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΠΑΛΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αφρούλα μου τα επιπλάκια είναι θαυμάσια!
Λιτά και καλό γούστα !
Κι εγω τέτοια έχω διαλέξει λευκά πολυ απλά.
Είναι τα πιο όμορφα!

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ 2,5 ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΓΟΝΙΜΕΣ ΚΛΠ.
ΓΙΑ 2ο ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ,ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΠΑΛΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Καλά κι εγω δεν είχα ιδέα απο γόνιμες γιατι ο κύκλος μου ήταν άστα να πάνε!
Δεν ξέρουμε για το 2ο πόσο θα μας πάρει αλλα ας μη μας παίρνει απο κάτω!
Ολα καλά θα πάνε!
Εσείς γιατι δεν το σκέφτεστε προs στο παρών αν δεν γίνομαι αδιάκριτη;
Το λέω που αν ειναι να σας πάρει κ στο 2ο τόσο να έχει μια καλή διάφορα ηλικίας απο το Μαράκι.

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΙΤΑ ΘΑ ΡΙΞΩ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΑ ΙΚΕΑ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ! ΟΛΟ ΧΑΖΑ! Mad Mad Mad

ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ ΘΑ ΒΑΛΩ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ AQUA ΧΡΩΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΣΕ ΜΠΕΖ ΠΟΛΥ ΑΝΟΙΧΤΟ! ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙ ΘΑ ΒΑΛΩ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΣΕ ΚΑΦΕ ΧΡΩΜΑ "MY LITTLE PRINCE" ΚΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΜΙΑ ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΙΚΕΑ ΜΕ AQUA ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΠΑΝΩ ΤΗΣ! ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΠΑΝΩ ΤΗΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΙΤΕ ΡΑΦΑΚΙΑ ΜΕ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΑ ΕΙΤΕ ΜΟΝΟ ΚΟΡΝΙΖΕΣ ΜΕ ΦΩΤΟ (ΕΔΩ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΛΕΥΚΟ-ΚΑΦΕ-AQUA ΧΡΩΜΑΤΑ)! ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΜΠΕΖ (ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΣΚΟΥΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΟΙΧΟ) ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΜΗΚΟΣ!


ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΟ ΤΟ ΧΡΩΜΑ (ΤΟ ΜΠΛΕ ΠΟΥ ΕΒΑΖΑΝ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΑΝΑΚΤΟΡΩΝ) ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΜΕ ΑΦΡΟ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΡΕΜΑΣΩ! ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΧΡΥΣΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΦΑΙΡΕΣΩ ΤΟ ΚΑΦΕ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΟΡΙ!


ΠΩΣ ΣΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ? Wink

ΕΡΩΤΗΣΗ: ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΟΚΕΤΑ?

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 4 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 4 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 4 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 4 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 4 328109 ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΡΙΣΗ ΚΑΙ ΟΥΤΕ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΥ ΑΓΧΩΝΕΤΑΙ! ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ ΚΑΙ 2ο ΑΝΤΡΑ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΕΤΟΙΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΤΟΥ! Wink

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ 2ο ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ.ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟΥΣ ΘΑ ΕΛΕΓΑ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΝΑ ΜΕ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ.
ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ ΑΦΡΟΥΛΑ.ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΛΑΣΣΙΚΕΣ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΕΣ ΤΟΥ ΙΚΕΑ ΦΘΗΝΕΣ ΚΑΙ ΒΟΛΙΚΕΣ.
ΤΟ ΑΚΟΥΑ ΤΙ ΧΡΩΜΑ ΕΙΝΑΙ?ΜΠΛΕ?

Η ΜΟΚΕΤΑ ΘΑ ΛΕΡΩΝΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!
ΣΑΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΟΜΩΣ.

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΛΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΟ ΣΟΥΦΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΝΑ ΨΗΝΕΤΑΙ!!! Very Happy


ΘΑ ΤΙΣ ΔΩ ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ! Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΑΙΡΙΑΖΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ! Very Happy

ΤΟ AQUA ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ:https://www.google.gr/search?q=aqua+colour&hl=el&client=firefox-a&hs=Rhl&tbo=u&rls=org.mozilla:el:official&tbm=isch&source=univ&sa=X&ei=8Y8TUZfEOYf4sgaNjoDQBg&ved=0CDMQsAQ&biw=1280&bih=656



Έχει επεξεργασθεί από τον/την αφρουλα στις Πεμ Φεβ 07, 2013 3:30 am, 1 φορά

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 4 215994 ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;ΤΙ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙΑ;;;

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 4 417472 ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΣΟΥ? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 4 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 4 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 4 35468


ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #103 - Σελίδα 4 215994

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΦΡΟΥΛΙΤΑ..ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ;;ΕΓΩ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΑ ΟΥΔΕΤΕΡΟ ΩΣΤΕ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ.

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΟ! Wink ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΠΑΡΤΥ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ! ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΑ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΗΜΕΙΟ... Shocked Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing

ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΩ ΕΙΝΑΙ ΟΥΔΕΤΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ! ΟΠΟΤΕ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΤΑ ΕΞΟΔΑ! Wink

ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΡΩΤΕΥΘΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΩΣ! ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΣΤΑ ΕΠΙΠΛΑ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing http://www.pramworld.co.uk/bugaboo-cameleon-3-special-edition-sahara


ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΑΝΕΒΑΣΑΝ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΙ ΒΡΟΧΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ;;!!!!!!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΙ ΕΔΩ ΒΡΕΧΕΙ ΣΗΜΕΡΑ!

ΑΦΡΟΥΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΠΡΑΓΓΕΙΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ.
ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΧΩΡΑΕΙ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝΤΕ ΜΩΡΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΒΛΑΚΕΣ!!! ΜΕ ΤΣΑΝΤΙΣΑΝ! ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ! ΕΧΩ ΕΓΩ ΓΑΙΔΟΥΡΙΝΗ ΥΠΟΜΟΝΗ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΣΑΝΣΕΡ ΠΑΩ ΜΕ ΓΝΩΜΟΝΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΟΥ ΚΑΡΟΤΣΙΟΥ! ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ 9 ΚΙΛΑ! ΤΟ ΜΙΜΑ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ! Sad


ΕΔΩ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΛΟΝΔΙΝΟΥ! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΜΟΥΝΤΙΛΑ, ΚΡΥΟ ΑΛΛΑ ΒΡΟΧΗ ΓΙΟΚ! ΑΚΟΜΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ...

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΧΟΥ ΤΟ ΜΩΡΕ ΤΟ ΜΩΛΑΚΙ ΣΟΥ..ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ ΣΟΥ Ε;;;ΛΙΓΟ ΕΜΕΙΝΕ!! ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΦΡΟΥΛΑ ΟΥΔΕΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΕΥΚΟΛΙΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.. Laughing Laughing ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΑΦΡΟΥΛΙΤΑ ΩΡΑΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΕ ΚΑΡΟΤΣΙ..ΘΑ ΣΤΟ ΒΓΑΛΕΙ ΝΟΚ ΑΟΥΤ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ..ΑΛΛΑ ΑΝ Σ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ Κ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ..ΓΙΑΤΙ Κ ΜΕΝΑ ΑΝ ΜΟΥ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΚΑΤΙ..ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.. Very Happy Very Happy

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ;;

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΑΠΟ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΛΑΦΡΥ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΚΥΒΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΡΟΤΣΙ ΒΑΡΥ! ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΚΟΥΜΑΝΤΑΡΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΤΑ ΑΝΕΒΟΚΑΤΕΒΑΖΩ ΣΤΙΣ ΣΚΑΛΕΣ ΤΙΣ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑΣ! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΞΑΡΤΩΜΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΨΑΧΝΩ ΤΟ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΥ! Wink

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ ΑΦΡΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΧΡΟΝΟ..ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ Ε;;ΣΕ ΜΑΓΑΖΙΑ ΕΧΕΙΣ ΡΙΞΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΑΤΙΑ;

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΑ ΙΔΙΑ ΧΡΥΣΑ.ΚΟΙΜΑΤΑΙ Κ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ.
ΑΦΡΟΥΛΑ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΟΡΟΦΟ ΕΙΣΑΙ?ΧΩΡΙΣ ΑΣΑΝΣΕΡ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις