Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
10 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 10 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

MagdalineK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ego eixa parei 6 mpimpero apostiroti opou telika ta xrisimopoiisa mias k thilaza k epine k xeno gala.
H allaxiera me bolepse k me boitha akoma mias k den skivo opote i allagi ginetai pio eukola. Exo parei allaxiera me rafia (kako auto) opote tha protina me seirtaria ean uparxei xoros.
To Relax to exoume boleftei tooooso pou kathe bardu akoma k tora ekei trome. Perpatoures ktl einai perita k polloi paidiatroi den ta egkrinoun. Rouxalakia gia arxi upologise 2 formakia tin imera k 2 fanelakia. Axrista einai ta gantakia alla ta kaltsakia tha tou ta foreseis afou to podaraki den ftanei mexri tin akri tis pitzamas opote prepei na ta kratas zesta. Pipiles eixame 2 an k den tis ithele ego epemena gia na min bazei daxtilo. Tora exoume 4-5 sto krebati mas MONO eutixos. endoepikoinonia: prosexe autes tis ftines pou kanoun parasita giati den tha mporeis na koimitheis. meta apo polles pou allaxame katalixame se mia ligo pio akrivi alla toulaxiston den kanei parasita. Sto mpanaki me volepse to easy bath stromataki pou to bazeis sto neo k epipleei. Ean thimitho kati allo tha sas grapso.

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ποια είπε θήλαστρο;
Το δικό μου της Avent άπατο πήγε, όποια το θέλει ας μου πει.

Ο θερμαντήρας κάνει για να ζεσταίνουμε βαζακια από το ψυγείο με σουπίτσες και πουρέδες για το μωρό;

dimitra al


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
geia sas emas mad exei bolepsei polu kai ayto me ta arkoudakia poy kouniete panw apo thn koynia ths.to xazeyei kai thn pernei o ypnos.
mpimpero pare gia arxh 2-3.fanelakia na exeis polla giati h dikia moy olo gala bgazei, mh bazeis ka8e treis k ligo plynthria...alaksiera AXRHSTH. sto krebati mia xara to allazeis. A soutien 8hlasoy mhn fortv8eis polla egv ena phra gia arxh kai molis gennhsa hr8a kai toumpaniasa toso polu kai ap to gala kai den moy empaine...

stefania

stefania
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Mamma Tomato έγραψε:Ποια είπε θήλαστρο;
Το δικό μου της Avent άπατο πήγε, όποια το θέλει ας μου πει.

Ο θερμαντήρας κάνει για να ζεσταίνουμε βαζακια από το ψυγείο με σουπίτσες και πουρέδες για το μωρό;
το θηλαστρο αυτο εγω το χρησιμοποιησα αρκετα και ημουν οκ,οσο για τον θερμαντηρα κανει για ολα απλα το ρυθμιζεις στο καταλληλο συμβολο και εχουν και ανταπτορα για το αυτοκινητο για τα ταξιδια καθοτι ολο και καπου πηγαιναμε!!!

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stefania έγραψε:
Mamma Tomato έγραψε:Ποια είπε θήλαστρο;
Το δικό μου της Avent άπατο πήγε, όποια το θέλει ας μου πει.

Ο θερμαντήρας κάνει για να ζεσταίνουμε βαζακια από το ψυγείο με σουπίτσες και πουρέδες για το μωρό;
το θηλαστρο αυτο εγω το χρησιμοποιησα αρκετα και ημουν οκ,οσο για τον θερμαντηρα κανει για ολα απλα το ρυθμιζεις στο καταλληλο συμβολο και εχουν και ανταπτορα για το αυτοκινητο για τα ταξιδια καθοτι ολο και καπου πηγαιναμε!!!

Ευχαριστώ, τέλεια.

Τώρα που το θυμήθηκα, μπουκάλια κατευθείαν μεγάλα, τα μικρά μου έμειναν.

MagdalineK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
A nai k o thermantiras me bolepse polu. K sumfono me ti Skotseza mas!! Megala mpoukalia! to thilastro danistika ena apo mia fili k xalase tin 4 fora pou to xrisimopoiisa opote den agorasa allo.

Anna F

Anna F
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Mamma Tomato έγραψε:Ποια είπε θήλαστρο;
Το δικό μου της Avent άπατο πήγε, όποια το θέλει ας μου πει.

Ο θερμαντήρας κάνει για να ζεσταίνουμε βαζακια από το ψυγείο με σουπίτσες και πουρέδες για το μωρό;

mama Tomato και εγώ είχα πει για θήλαστρο! εγώ είχα της medela το swing. Το χρησιμοποίησα πολύ λίγο, ισα ισα για να μην πω ότι πέταξα 170 ευρώ! Τελικά αποφάσισα να θηλάζω όπουδήποτε με μιά πανούλα ή με ένα φουλάρι. πολύ πιο βολικό νομίζω από το να κάθομαι να βγάζω με τις ώρες γάλα.

basoptol

basoptol
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Mamma Tomato έγραψε:Για γυμναστήριο έχει καμιά σας άποψη;
Εμείς πείραμε το γυμναστήριο της FISHER PRICE αυτό με την ασπρόμαυρη αψίδα που μπορείς τα κρεμαστά να τα βάλεις και στα μπρούμυτα και να εξασκηθεί το μωράκι. Της άρεσε πολύ στην αρχή ήταν ξετρελλαμένη καθόταν με τις ώρες κι έπαιζε γιατί το ένα από τα παιχνιδάκια είναι καθρεφτάκι κι όταν έβλεπε τον εαυτό της γινόταν χαμός νόμιζε ότι βλέπει άλλο παιδάκι και χαιρόταν. Μας βόλεψε πολύ!!! Και είναι και οικονομικό το συγκεκριμένο!

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Anna F έγραψε:
Mamma Tomato έγραψε:Ποια είπε θήλαστρο;
Το δικό μου της Avent άπατο πήγε, όποια το θέλει ας μου πει.

Ο θερμαντήρας κάνει για να ζεσταίνουμε βαζακια από το ψυγείο με σουπίτσες και πουρέδες για το μωρό;

mama Tomato και εγώ είχα πει για θήλαστρο! εγώ είχα της medela το swing. Το χρησιμοποίησα πολύ λίγο, ισα ισα για να μην πω ότι πέταξα 170 ευρώ! Τελικά αποφάσισα να θηλάζω όπουδήποτε με μιά πανούλα ή με ένα φουλάρι. πολύ πιο βολικό νομίζω από το να κάθομαι να βγάζω με τις ώρες γάλα.

Εγω δεν πήρα ηλεκτρικό, το χειροκίνητο πήρα, πάλι καλά. Δε θήλασα καθόλου. Ψώνια, τι θεωρείτε απαραίτητο; - Σελίδα 2 534787

basoptol έγραψε:
Mamma Tomato έγραψε:Για γυμναστήριο έχει καμιά σας άποψη;
Εμείς πείραμε το γυμναστήριο της FISHER PRICE αυτό με την ασπρόμαυρη αψίδα που μπορείς τα κρεμαστά να τα βάλεις και στα μπρούμυτα και να εξασκηθεί το μωράκι. Της άρεσε πολύ στην αρχή ήταν ξετρελλαμένη καθόταν με τις ώρες κι έπαιζε γιατί το ένα από τα παιχνιδάκια είναι καθρεφτάκι κι όταν έβλεπε τον εαυτό της γινόταν χαμός νόμιζε ότι βλέπει άλλο παιδάκι και χαιρόταν. Μας βόλεψε πολύ!!! Και είναι και οικονομικό το συγκεκριμένο!

Εμείς είμαστε 3,5 μηνών, δεν πήραμε απ'την αρχή γιατί δεν είχαμε χώρο. Είναι πολύ αργά τώρα;

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θηλαστρο δν υπαρχει κανενας λογος να παρουμε απο την αρχη, πρωτον γιατι δε συστηνετι για 40 μερες τουλαχιστον και όταν (αν) χρειαστει δεν ξερουμε ακριβως τι αναγκες θα εχουμε.

art25kar

art25kar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα

Μένοντας έγκυος για δεύτερη φορά δεν θα χρειαστώ να αγοράσω και πολλά

Τα απαραίτητα που θεωρώ ότι πρέπει να έχουμε σπίτι μόλις γυρίσουμε είναι
1, 10 ζιπουνάκια 0-3
2, 20 ζιπουνάκια 3-6
( μεγαλώνουν τόοοοοοσο γρήγορα που καλύτερα να έχεις τα μεγάλα)
3, αποστειρωτή και 2 μπιμπερό (συμφωνώ τα μεγάλα) αν δεν θυλάσει η μανούλα θα χρειαστεί 5-8 μπιμπερό

[i]το θήλαστρο είναι απαραίτητο σε ιδιαίτερες περιπτώσεις αλλιώς είναι άχρηστο και μέχρι να σαραντίσει το μωράκι πρέπει να χρησιμοποιείται μόνο νοσοκομειακό γιατί αλλιώς μειώνετε η παραγωγή
4,Το ρηλάξ και το γυμναστήριο ΣΩΤΗΡΙΑ αλλά τα φέρανε όλα δώρα ( ρωτάνε συνήθως τι θέλεις άρα μην τα πάρετε από την αρχή)

5, SLING αν θηλάσετε θα σας σώσει στην κυριολεξία μπορείτε να θηλάζεται το παιδάκι σας μέσα στο σλινγκ ΠΑΝΤΟΥ Very Happy
(συνεπώς το μάρσιπο δεν μου χρειάστηκε)

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
basoptol έγραψε:
Mamma Tomato έγραψε:Για γυμναστήριο έχει καμιά σας άποψη;
Εμείς πείραμε το γυμναστήριο της FISHER PRICE αυτό με την ασπρόμαυρη αψίδα που μπορείς τα κρεμαστά να τα βάλεις και στα μπρούμυτα και να εξασκηθεί το μωράκι. Της άρεσε πολύ στην αρχή ήταν ξετρελλαμένη καθόταν με τις ώρες κι έπαιζε γιατί το ένα από τα παιχνιδάκια είναι καθρεφτάκι κι όταν έβλεπε τον εαυτό της γινόταν χαμός νόμιζε ότι βλέπει άλλο παιδάκι και χαιρόταν. Μας βόλεψε πολύ!!! Και είναι και οικονομικό το συγκεκριμένο!

Kι εμείς το ίδιο! Τα παιχνιδάκια δε και το καθρεφτάκι τα έχω βγάλει τώρα που δεν κάθεται πλέον εκεί και συνεχίζει να τα παίζει

Alexandraki


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Razz Εγω προτιμησα για τον μικρο πολυμορφικη κουνια 3 σε 1 (κουνια- αλαξιερα-συρταριερα) που αργοτερα μετατρεπεται σε ολοκληρο δωματιο και ειναι παρα πολυ πρακτικη! Επισης με βολεψαν πολυ οι υπνοσακοι και ο αποστειρωτης! Αντιθετως ο θερμαντηρας δεν ειναι καθολου καλος αφου δεν ζεσταινει ομοιομορφα!

dimitrarodos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΚΟΜΑ ΚΛΑΙΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΡΣΙΠΟ!!!!!!!ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙ ΑΥΤΗ ΜΙΣΗ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΓΑΝΤΑΚΙ Κ ΣΚΟΥΦΑΚΙΑ.....ΓΕΜΑΤΟ ΤΟ ΣΥΡΤΑΡΙ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ!!!!Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΓΟΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΠΛΕΝΤΕΡΑΚΙ ΤΗΣ AVENT ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΛΕΘΩ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΚΡΕΜΟΥΛΑ!!!!ΜΕ ΚΑΤΑΒΟΛΕΨΕ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dimitrarodos έγραψε:ΑΚΟΜΑ ΚΛΑΙΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΡΣΙΠΟ!!!!!!!ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙ ΑΥΤΗ ΜΙΣΗ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΓΑΝΤΑΚΙ Κ ΣΚΟΥΦΑΚΙΑ.....ΓΕΜΑΤΟ ΤΟ ΣΥΡΤΑΡΙ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ!!!!Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΓΟΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΠΛΕΝΤΕΡΑΚΙ ΤΗΣ AVENT ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΛΕΘΩ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΚΡΕΜΟΥΛΑ!!!!ΜΕ ΚΑΤΑΒΟΛΕΨΕ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Αυτό το μπλέντερ το 'χω βάλει κι εγώ στο μάτι!

art25kar έγραψε:
Τα απαραίτητα που θεωρώ ότι πρέπει να έχουμε σπίτι μόλις γυρίσουμε είναι
1, 10 ζιπουνάκια 0-3
2, 20 ζιπουνάκια 3-6
( μεγαλώνουν τόοοοοοσο γρήγορα που καλύτερα να έχεις τα μεγάλα)

Χώρια που κάθε φορά που τα βγάζω από το στεγνωτήριο έχουν μπει και λίγο...
Είχα πάρει για το ντοματίνι νουμερο 6-9 και είναι ό,τι πρέπει για τώρα
.

basoptol

basoptol
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Mamma Tomato έγραψε:
Anna F έγραψε:
Mamma Tomato έγραψε:Ποια είπε θήλαστρο;
Το δικό μου της Avent άπατο πήγε, όποια το θέλει ας μου πει.

Ο θερμαντήρας κάνει για να ζεσταίνουμε βαζακια από το ψυγείο με σουπίτσες και πουρέδες για το μωρό;

mama Tomato και εγώ είχα πει για θήλαστρο! εγώ είχα της medela το swing. Το χρησιμοποίησα πολύ λίγο, ισα ισα για να μην πω ότι πέταξα 170 ευρώ! Τελικά αποφάσισα να θηλάζω όπουδήποτε με μιά πανούλα ή με ένα φουλάρι. πολύ πιο βολικό νομίζω από το να κάθομαι να βγάζω με τις ώρες γάλα.

Εγω δεν πήρα ηλεκτρικό, το χειροκίνητο πήρα, πάλι καλά. Δε θήλασα καθόλου. Ψώνια, τι θεωρείτε απαραίτητο; - Σελίδα 2 534787

basoptol έγραψε:
Mamma Tomato έγραψε:Για γυμναστήριο έχει καμιά σας άποψη;
Εμείς πείραμε το γυμναστήριο της FISHER PRICE αυτό με την ασπρόμαυρη αψίδα που μπορείς τα κρεμαστά να τα βάλεις και στα μπρούμυτα και να εξασκηθεί το μωράκι. Της άρεσε πολύ στην αρχή ήταν ξετρελλαμένη καθόταν με τις ώρες κι έπαιζε γιατί το ένα από τα παιχνιδάκια είναι καθρεφτάκι κι όταν έβλεπε τον εαυτό της γινόταν χαμός νόμιζε ότι βλέπει άλλο παιδάκι και χαιρόταν. Μας βόλεψε πολύ!!! Και είναι και οικονομικό το συγκεκριμένο!

Εμείς είμαστε 3,5 μηνών, δεν πήραμε απ'την αρχή γιατί δεν είχαμε χώρο. Είναι πολύ αργά τώρα;
Όχι τι αργά; Εγώ γέννησα σεπτέμβριο και το πήραμε τα χριστούγεννα. Πάνω κάτω τόσο ήταν η μικρή μου. Άσε που νωρίτερα από τριών μηνών δεν μπορούν και να ασχοληθούν, ούτε να παίξουν. Μια χαρά είναι 3,5 μηνών.

dimitrarodos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mamma Tomato
ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΜΠΛΕΝΤΕΡΑΚΙ!!!!!!!ΘΑ ΣΩΘΕΙΣ!ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΟΥΠΙΤΣΕΣ ΘΑ ΑΛΕΘΕΙΣ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΚΡΕΑΤΑΚΙ ΚΛΠ!!!!ΟΧΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟ ΑΚΡΙΒΟ,ΤΟ ΜΙΚΡΟ!ΤΟ ΠΗΡΑ 45 ΕΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΠΟ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ PHARMACY 4U!ΕΧΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΤΙΜΕΣ.ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΑ ,ΚΡΕΜΕΣ,ΜΠΙΜΠΕΡΟ,!!!!!!!

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να ρωτήσω κάτι: το κλασικό multi μπλεντεράκι που έχουμε για το φαγητό μας, δεν κάνει την ίδια δουλειά;

dimitrarodos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kleopatra1981 έγραψε:Να ρωτήσω κάτι: το κλασικό multi μπλεντεράκι που έχουμε για το φαγητό μας, δεν κάνει την ίδια δουλειά;
ΜΕ ΑΥΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑ..ΑΛΛΑ...!!!!ΤΟ ΜΗΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΧΛΑΔΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΠΟΥΡΕ,ΕΙΧΕ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΦΟΒΗΘΗΚΑ..ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΑΛΕΘΩ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΜΕΣΑ ΠΧ ΚΡΕΜΜΥΔΙΑ ΣΚΟΡΔΑ ΚΛΠ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΙΑ ΜΥΡΩΔΙΑ ΜΕΝΕΙ,ΗΘΕΛΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ.

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έχεις δίκιο. Ποτέ δε τα αλέθει τελείως κ πάντα μένουν μυρωδιές..Οπότε μάλλον περιλαμβάνεται κ αυτό στις σημαντικές αγορές!!

dimitrarodos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Smile))))))

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dimitrarodos έγραψε:ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Smile))))))

Wink

kakao_28

kakao_28
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι?
Εμένα μου είπαν πως το μάρσιπο δεν μπορείς να το χρησιμοποιήσεις πριν τους 6 μήνες γιατί είναι πολύ μικρό το μωρό και δεν κάνει να πιέζεται το ποπουδάκι του. Και γενικά δεν κάνει να έχεις το μωρό πάνω από μια ώρα μέσα. Ισχύει κάτι τέτοιο?

(Δεν μιλάω για sling, μιλάω για τον κλασικό μάρσιπο)

MagdalineK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Nai k emena to idio mou eixane pei gia to marsipo ton klasiko (enan tis chicco mas eixane kanei doro). To xrisimopiisa polu ligo gia auto to logo giati fobithika na sou po tin alitheia ase pou xalarone me to baros tis mikris (pou einai k polu elafria emena) opote kataligame meta apo misi ora na exei katrakilisei xamila. Sto mono pou me bolepse itan otan taxidepsa mazi tis apo ellada gia edo k genika sta aerodromia. Meta mou ekana doro ena sling nomizo baba sling k den to ithele me tipota i mikri.... Ψώνια, τι θεωρείτε απαραίτητο; - Σελίδα 2 534787 Opote to katargisame entelos

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις