Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
161 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 161 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

476ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Δευ Φεβ 11, 2013 2:25 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα αυτο ειναι ενα θεμα...

ας μην μας πιασει καταθλιψη παλι..

Καμια καινουργια αγορα κανατε?

Εγω τπτ.... Αναμενω να μου ερθουν αυτα που εχω παραγειλει...

Τα σελτεδακια απο σημερα μετραμε 15 εργασιμες μεχρι να μας ερθουν... ετσι εγραφε στο brands galaxy... Τι διαολο? Απο Κινα που παραγγελω πιο γρηγορα φτανουν...

Περιμενω ακομη και την τσαντα αλλαγης... αυτη οντως ειναι απο Κινα.. που εχω παραγγελει. Ανυπομονω πολυ αλλα την βλεπω να αργει ακομη.

477ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Δευ Φεβ 11, 2013 2:29 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α και κατι ασχετο... αλλα ευχαριστο.... ο αντρας μου εχθες "πηγε ταμειο" στο παμε στοιχημα! Ειχε παιξει ενα δελτιο με 6 ευρω και κερδισε 87!!! ΠΩΣ το παθε!!! ΟΛΟ ΚΟΥΒΑ πηγαινε τελευαταια. Βεβαι δεν παιζει συχνα ουτε πολλα..

478ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Δευ Φεβ 11, 2013 2:45 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
grammatiki έγραψε:καλημερα κοριτσακια μου.κοριτσακι και παλι χρονια σου πολλα με το καλο το μπεμπε.με το καλο να δεις τον μπεμπαρο δεσποινακι τη παρασκευη.και εγω παρασκευη εχω ραντεβου με τον ντοκτορ.να με ζυγισει σαν προβατο που παει στη σφαγη.
σημερα εγω κοιμαμαι ορθια.απο τις 4.30 ειμαι στο ποδι γιατι η μικρη μου ανεβασε πυρετο και μετα χλωμο να ξανακοιμηθω.εχω και εναν ψιλοβηχα που με κολλησαν στη δουλεια και εχει ερθει και εχει δεσει.να δω πως θα βγαλω την ημερα

Πω πω τελικά αυτα τα μικρακια όλο με πυρετό ταλαιπωρούνται μωρέ είναι κρίμα! Περαστικα και στις 2 σας Γραμματικουλα! Όσο ήμουν μικρή ανεβασα 2 φορες όλο κι όλο πυρετό έχει να το λέει η μαμα μου,δεν αρρωσταινα πότε! Μακάρι να πάρει απο μένα ο μπέμπης! Αύριο εχω ραντεβού εγώ και Παρασκευη η Χρυσή για να δούμε τα μικρα μας!

479ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Δευ Φεβ 11, 2013 2:47 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despinaki_86 έγραψε:
grammatiki έγραψε:καλημερα κοριτσακια μου.κοριτσακι και παλι χρονια σου πολλα με το καλο το μπεμπε.με το καλο να δεις τον μπεμπαρο δεσποινακι τη παρασκευη.και εγω παρασκευη εχω ραντεβου με τον ντοκτορ.να με ζυγισει σαν προβατο που παει στη σφαγη.
σημερα εγω κοιμαμαι ορθια.απο τις 4.30 ειμαι στο ποδι γιατι η μικρη μου ανεβασε πυρετο και μετα χλωμο να ξανακοιμηθω.εχω και εναν ψιλοβηχα που με κολλησαν στη δουλεια και εχει ερθει και εχει δεσει.να δω πως θα βγαλω την ημερα

Πω πω τελικά αυτα τα μικρακια όλο με πυρετό ταλαιπωρούνται μωρέ είναι κρίμα! Περαστικα και στις 2 σας Γραμματικουλα! Όσο ήμουν μικρή ανεβασα 2 φορες όλο κι όλο πυρετό έχει να το λέει η μαμα μου,δεν αρρωσταινα πότε! Μακάρι να πάρει απο μένα ο μπέμπης! Αύριο εχω ραντεβού εγώ και Παρασκευη η Χρυσή για να δούμε τα μικρα μας!

μακαρι να σου μοιασει δε λες τιποτα.εμενα η μικρη ειναι πολυ ευαισθητη σε ολα .πυρετο βηχα απο ολα.α οκ μπερδευτηκα.καλα αποτελεσματα για αυριο τοτε για εσενα και για παρασκευη της χρυσης

480ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Δευ Φεβ 11, 2013 2:56 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κι απο μενα κοριτσια μου, μολις σας διαβασα, εχει περιπτερο εκθεσης ο αντρας μου στη Horeca, κι ειχα παει κι εγω να βοηθησω απο Παρασκευη, χτες γιορταζε ο πεθερος μου κι το βραδυ βγηκαμε εξω, πολυ κουραση κοριτσια κι πολυ τρεξιμο, αφου να φανταστειτε, εχασα ενα κιλο αυτο το μηνα..Καλα ετσι κι στη πρωτη εγκυμοσυνη στο τελος επαιρνα ενα κιλο το μηνα..
Εγω κοριτσια εχω την Πεμπτη γιατρο, το μηνιαιο, αρα θα εχουμε νεα πολλα..
Χρυσα χιλιοχρονη να εισαι με το κα λο το νινακι σου...
Δεσποινουλα αφου το εχεις τοσο αναγκη καλα θα κανεις να παρεις το τετραωρο..Ζωη σε σας κι για την Κυριακη..
Γραμματικουλα περαστικα στην κορουλα σου κι σε σενα, δαε καμια καραμελα..
Στεφυ μου μια χαρα ο αντρας σου..
Οσο για την κοιλια κι εμενα κανει εξογκωματα, πολυ γελιιο...
Γεωργία, χαρας τη δυναμη σου, χωρις βοηθεια να κανεις τοσες μετσκιμισεις με μωρα..Σε θαυμαζω.....
Καλη βδομαδα να εχουμε...

481ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Δευ Φεβ 11, 2013 2:56 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσακια στο +9 είμαι κι εγώ και μπορώ να πω ότι κρατιεμαι κι είμαι τόσο αλλιώς θα μουν +15 σίγουρα. Ο γιατρος μου λέει ότι 9 είναι το ιδανικκο βαρος που θα πρεπε να χω πάρει σε όλη την εγκυμοσυνη κι εγώ γελάω δυνατα και του λεω ότι ο μπέμπης έχει κατακρατηση! χαχαχαχαχαχα
Η δικια μου κοιλία αλλαζει μεγέθη σύμφωνα με το κάθισμα του μπεμπη αλλά δεν μου κάνει βαθουλωματα κι εξογκοματα ακόμα!! Χθες είχε βάλει ο άντρας μου το μάγουλο του και του μιλούσε και του δώσε μια κλωτσιά που τα είδε όλα ο καημένος! χαχαχαχα! Μου ταρακουνησε όλο το μάγουλο το παιδι μου και τι δυνατός που θα ναι και τέτοια ξέρετε χαζομπαμπακιαση!!!
Στεφυυυυυυυ αν σου ρθουν από brand galaxy πες μου να περιμενω κι εγώ!!!!

482ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Δευ Φεβ 11, 2013 3:00 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
grammatiki έγραψε:
Despinaki_86 έγραψε:
grammatiki έγραψε:καλημερα κοριτσακια μου.κοριτσακι και παλι χρονια σου πολλα με το καλο το μπεμπε.με το καλο να δεις τον μπεμπαρο δεσποινακι τη παρασκευη.και εγω παρασκευη εχω ραντεβου με τον ντοκτορ.να με ζυγισει σαν προβατο που παει στη σφαγη.
σημερα εγω κοιμαμαι ορθια.απο τις 4.30 ειμαι στο ποδι γιατι η μικρη μου ανεβασε πυρετο και μετα χλωμο να ξανακοιμηθω.εχω και εναν ψιλοβηχα που με κολλησαν στη δουλεια και εχει ερθει και εχει δεσει.να δω πως θα βγαλω την ημερα
Γραμματικουλα μου, πσιζει μωρε κι ο παιδικος σταθμος που φερνει ιωσεις..
Δεσποινουλα αλλες εποχες, τωρα τα παιδια πανε παιδικο γι αυτο αρρωσταινουν..Οσο ειναι σπιτι δυσκολα αρρωσταινον..Ειναι το περιβαλλον κτλ

Πω πω τελικά αυτα τα μικρακια όλο με πυρετό ταλαιπωρούνται μωρέ είναι κρίμα! Περαστικα και στις 2 σας Γραμματικουλα! Όσο ήμουν μικρή ανεβασα 2 φορες όλο κι όλο πυρετό έχει να το λέει η μαμα μου,δεν αρρωσταινα πότε! Μακάρι να πάρει απο μένα ο μπέμπης! Αύριο εχω ραντεβού εγώ και Παρασκευη η Χρυσή για να δούμε τα μικρα μας!

μακαρι να σου μοιασει δε λες τιποτα.εμενα η μικρη ειναι πολυ ευαισθητη σε ολα .πυρετο βηχα απο ολα.α οκ μπερδευτηκα.καλα αποτελεσματα για αυριο τοτε για εσενα και για παρασκευη της χρυσης

483ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Δευ Φεβ 11, 2013 3:08 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα θα πω αν και δεν λενε τετοια ωρα.
τι κανετε?εγω νυσταζω παλι.
και εγω οταν κοιμαμαι στο πλαι(απο αριστερα) κλωτσαει σαν τρελο οποτε ολο το βραδυ την βγαζω απο δεξια.εχω παιστει.το αντιθετο με την μικρη μου.καμια φορα αν τον πιανω στον υπνο αλλαζω πλευρο.

χρυσα μου χρονια σου πολλα,πολυχρονη και με το καλο το μπεμπε σου.

σημερα ποια παντρευεται?

εγω αυριο εκτος απροοπτου παλι θα πω γιατρο.και εχω και ενδοκρινολογο αυριο.

484ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Δευ Φεβ 11, 2013 3:09 am

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
voula1980 έγραψε:Καλημερα κι απο μενα κοριτσια μου, μολις σας διαβασα, εχει περιπτερο εκθεσης ο αντρας μου στη Horeca, κι ειχα παει κι εγω να βοηθησω απο Παρασκευη, χτες γιορταζε ο πεθερος μου κι το βραδυ βγηκαμε εξω, πολυ κουραση κοριτσια κι πολυ τρεξιμο, αφου να φανταστειτε, εχασα ενα κιλο αυτο το μηνα..Καλα ετσι κι στη πρωτη εγκυμοσυνη στο τελος επαιρνα ενα κιλο το μηνα..
Εγω κοριτσια εχω την Πεμπτη γιατρο, το μηνιαιο, αρα θα εχουμε νεα πολλα..
Χρυσα χιλιοχρονη να εισαι με το κα λο το νινακι σου...
Δεσποινουλα αφου το εχεις τοσο αναγκη καλα θα κανεις να παρεις το τετραωρο..Ζωη σε σας κι για την Κυριακη..
Γραμματικουλα περαστικα στην κορουλα σου κι σε σενα, δαε καμια καραμελα..
Στεφυ μου μια χαρα ο αντρας σου..
Οσο για την κοιλια κι εμενα κανει εξογκωματα, πολυ γελιιο...
Γεωργία, χαρας τη δυναμη σου, χωρις βοηθεια να κανεις τοσες μετσκιμισεις με μωρα..Σε θαυμαζω.....
Καλη βδομαδα να εχουμε...

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ...

485ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Δευ Φεβ 11, 2013 3:12 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
voula1980 έγραψε:
grammatiki έγραψε:
Despinaki_86 έγραψε:
grammatiki έγραψε:καλημερα κοριτσακια μου.κοριτσακι και παλι χρονια σου πολλα με το καλο το μπεμπε.με το καλο να δεις τον μπεμπαρο δεσποινακι τη παρασκευη.και εγω παρασκευη εχω ραντεβου με τον ντοκτορ.να με ζυγισει σαν προβατο που παει στη σφαγη.
σημερα εγω κοιμαμαι ορθια.απο τις 4.30 ειμαι στο ποδι γιατι η μικρη μου ανεβασε πυρετο και μετα χλωμο να ξανακοιμηθω.εχω και εναν ψιλοβηχα που με κολλησαν στη δουλεια και εχει ερθει και εχει δεσει.να δω πως θα βγαλω την ημερα
Γραμματικουλα μου, πσιζει μωρε κι ο παιδικος σταθμος που φερνει ιωσεις..
Δεσποινουλα αλλες εποχες, τωρα τα παιδια πανε παιδικο γι αυτο αρρωσταινουν..Οσο ειναι σπιτι δυσκολα αρρωσταινον..Ειναι το περιβαλλον κτλ

Πω πω τελικά αυτα τα μικρακια όλο με πυρετό ταλαιπωρούνται μωρέ είναι κρίμα! Περαστικα και στις 2 σας Γραμματικουλα! Όσο ήμουν μικρή ανεβασα 2 φορες όλο κι όλο πυρετό έχει να το λέει η μαμα μου,δεν αρρωσταινα πότε! Μακάρι να πάρει απο μένα ο μπέμπης! Αύριο εχω ραντεβού εγώ και Παρασκευη η Χρυσή για να δούμε τα μικρα μας!

μακαρι να σου μοιασει δε λες τιποτα.εμενα η μικρη ειναι πολυ ευαισθητη σε ολα .πυρετο βηχα απο ολα.α οκ μπερδευτηκα.καλα αποτελεσματα για αυριο τοτε για εσενα και για παρασκευη της χρυσης

σιγουρα παιζει ρολο και ο παιδικος σταθμος αλλοιμονο.αν και περυσι που ηταν σπιτι η μικρη μου παλι τις φερναμε εμεις ιωσεις απο τη δουλεια

486ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Δευ Φεβ 11, 2013 3:25 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δέσποινα με έκανε και γέλασα! Έχει κατακράτηση ο μπέμπης! Χα,χα,χα! Τι ακούνε από το στόμα μας αυτή οι γιατροί;
Καλέ, ποια παντρεύεται σήμερα; Πείτε κι εμένα την αφηρημένη!
Καλή επιτυχία σε όλες σας αυτή τη βδομάδα που έχετε γιατρό και βλέπω είσαστε πολλές! Έχουμε να μαθαίνουμε νέα από μωράκια...

487ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Δευ Φεβ 11, 2013 4:08 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βαριεμαι απελπιστικα... Ειπαμε να μην πνιγομαστε... αλλα κι αυτο το πραγμα... δεν περναει η ωρα με τιποτα... Sleep

488ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Δευ Φεβ 11, 2013 4:22 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="stefy"]Βαριεμαι απελπιστικα... Ειπαμε να μην πνιγομαστε... αλλα κι αυτο το πραγμα... δεν περναει η ωρα με τιποτα... Sleep [quote]

Απόλαυσέ το! Δεν είναι όλες οι μέρες έτσι στη δουλειά! Και να μην το προκαλείς εσύ κιόλας! Χα,χα,χα!

489ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Δευ Φεβ 11, 2013 5:20 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Στεφυ, Γραμμστικη, Γεωργια, θελω βοηθεια..
Τωρα στο τελος του μηνα ειναι να κανω το εμβολιο της ιλαρας, παρωτιτιδας, ερυθρα, της Μαριας ειναι 15 μηνων, μου ειπε μια φιλη μου, επειδη ειμαι εγκυος να μην της το κανω τωρα...
Εμενα η παιδιατρος γνωριζει οτι ειμαι εγκυος φυσικα δεν μου ανεφερε κατι, θα ρωτησω κι τη Πεμπτη το γυναικολογο μου, αλλα αμα δεν της το κανω τωρα, ποτε θα της το κανω? ?? οταν γεννησω τον μπεμπη?? δεν θα ειναι χειρότερα τοτε????

490ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Δευ Φεβ 11, 2013 5:21 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
voula1980 έγραψε:Στεφυ, Γραμμστικη, Γεωργια, θελω βοηθεια..
Τωρα στο τελος του μηνα ειναι να κανω το εμβολιο της ιλαρας, παρωτιτιδας, ερυθρα, της Μαριας ειναι 15 μηνων, μου ειπε μια φιλη μου, επειδη ειμαι εγκυος να μην της το κανω τωρα...
Εμενα η παιδιατρος γνωριζει οτι ειμαι εγκυος φυσικα δεν μου ανεφερε κατι, θα ρωτησω κι τη Πεμπτη το γυναικολογο μου, αλλα αμα δεν της το κανω τωρα, ποτε θα της το κανω? ?? οταν γεννησω τον μπεμπη?? δεν θα ειναι χειρότερα τοτε????

Γιατι να μην το κανεις τωρα δεν καταλαβα εγω.... Εγω τις τα κανω τα εμβολια κανονικα απο οταν εμεινα εγκυος..

491ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Δευ Φεβ 11, 2013 5:21 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
voula1980 έγραψε:Στεφυ, Γραμμστικη, Γεωργια, θελω βοηθεια..
Τωρα στο τελος του μηνα ειναι να κανω το εμβολιο της ιλαρας, παρωτιτιδας, ερυθρα, της Μαριας ειναι 15 μηνων, μου ειπε μια φιλη μου, επειδη ειμαι εγκυος να μην της το κανω τωρα...
Εμενα η παιδιατρος γνωριζει οτι ειμαι εγκυος φυσικα δεν μου ανεφερε κατι, θα ρωτησω κι τη Πεμπτη το γυναικολογο μου, αλλα αμα δεν της το κανω τωρα, ποτε θα της το κανω? ?? οταν γεννησω τον μπεμπη?? δεν θα ειναι χειρότερα τοτε????

πες με χαζη αλλα τι σχεση εχειη δικη σου εγκυμοσυνη με το εμβολιο της μικρης σου;

492ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Δευ Φεβ 11, 2013 5:26 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="grammatiki"]
voula1980 έγραψε:Στεφυ, Γραμμστικη, Γεωργια, θελω βοηθεια..
Τωρα στο τελος του μηνα ειναι να κανω το εμβολιο της ιλαρας, παρωτιτιδας, ερυθρα, της Μαριας ειναι 15 μηνων, μου ειπε μια φιλη μου, επειδη ειμαι εγκυος να μην της το κανω τωρα...
Εμενα η παιδιατρος γνωριζει οτι ειμαι εγκυος φυσικα δεν μου ανεφερε κατι, θα ρωτησω κι τη Πεμπτη το γυναικολογο μου, αλλα αμα δεν της το κανω τωρα, ποτε θα της το κανω? ?? οταν γεννησω τον μπεμπη?? δεν θα ειναι χειρότερα τοτε????

πες με χαζη αλλα τι σχεση εχειη δικη σου εγκυμοσυνη με το εμβολιο της μικρης σου;[/
quote]
Ναι Στεφυ κι εγω τις τα εχω κανε ι ολα εως τωρα, απλα μου ειπαν οτι αμα η μικρη μου νοσησει ελαφρα απο το εμβολιο, κι με κολλησει ειναι επικίνδυνο για το εμβρυο, δεν ξερω ετσι μου ειπαν κυριως της ιλαράς. .Δεν ξερω η αληθεια ειναι οτι με αγχωσαν...

493ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Δευ Φεβ 11, 2013 5:27 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="voula1980"]
grammatiki έγραψε:
voula1980 έγραψε:Στεφυ, Γραμμστικη, Γεωργια, θελω βοηθεια..
Τωρα στο τελος του μηνα ειναι να κανω το εμβολιο της ιλαρας, παρωτιτιδας, ερυθρα, της Μαριας ειναι 15 μηνων, μου ειπε μια φιλη μου, επειδη ειμαι εγκυος να μην της το κανω τωρα...
Εμενα η παιδιατρος γνωριζει οτι ειμαι εγκυος φυσικα δεν μου ανεφερε κατι, θα ρωτησω κι τη Πεμπτη το γυναικολογο μου, αλλα αμα δεν της το κανω τωρα, ποτε θα της το κανω? ?? οταν γεννησω τον μπεμπη?? δεν θα ειναι χειρότερα τοτε????

πες με χαζη αλλα τι σχεση εχειη δικη σου εγκυμοσυνη με το εμβολιο της μικρης σου;[/
quote]
Ναι Στεφυ κι εγω τις τα εχω κανε ι ολα εως τωρα, απλα μου ειπαν οτι αμα η μικρη μου νοσησει ελαφρα απο το εμβολιο, κι με κολλησει ειναι επικίνδυνο για το εμβρυο, δεν ξερω ετσι μου ειπαν κυριως της ιλαράς. .Δεν ξερω η αληθεια ειναι οτι με αγχωσαν...

αν νοσησει θα κανει πυρετο και στη χειροτερη μετα απο 12 ημερες περιπου νομιζω θα βγαλει σπιρακια .αυτα τωρα τα σπυρακια αν ειναι επικινδυνα να τα κολλησεις τοτε ναι πρεπει να ρωτησεις τον γυναικολογο σου

494ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Δευ Φεβ 11, 2013 5:30 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="grammatiki"]
voula1980 έγραψε:
grammatiki έγραψε:
voula1980 έγραψε:Στεφυ, Γραμμστικη, Γεωργια, θελω βοηθεια..
Τωρα στο τελος του μηνα ειναι να κανω το εμβολιο της ιλαρας, παρωτιτιδας, ερυθρα, της Μαριας ειναι 15 μηνων, μου ειπε μια φιλη μου, επειδη ειμαι εγκυος να μην της το κανω τωρα...
Εμενα η παιδιατρος γνωριζει οτι ειμαι εγκυος φυσικα δεν μου ανεφερε κατι, θα ρωτησω κι τη Πεμπτη το γυναικολογο μου, αλλα αμα δεν της το κανω τωρα, ποτε θα της το κανω? ?? οταν γεννησω τον μπεμπη?? δεν θα ειναι χειρότερα τοτε????

πες με χαζη αλλα τι σχεση εχειη δικη σου εγκυμοσυνη με το εμβολιο της μικρης σου;[/
quote]
Ναι Στεφυ κι εγω τις τα εχω κανε ι ολα εως τωρα, απλα μου ειπαν οτι αμα η μικρη μου νοσησει ελαφρα απο το εμβολιο, κι με κολλησει ειναι επικίνδυνο για το εμβρυο, δεν ξερω ετσι μου ειπαν κυριως της ιλαράς. .Δεν ξερω η αληθεια ειναι οτι με αγχωσαν...

αν νοσησει θα κανει πυρετο και στη χειροτερη μετα απο 12 ημερες περιπου νομιζω θα βγαλει σπιρακια .αυτα τωρα τα σπυρακια αν ειναι επικινδυνα να τα κολλησεις τοτε ναι πρεπει να ρωτησεις τον γυναικολογο σου
Γιατι μετα απο 12 μερες??? τοσο πολυ κραταει???

495ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Δευ Φεβ 11, 2013 5:31 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="voula1980"]
grammatiki έγραψε:
voula1980 έγραψε:Στεφυ, Γραμμστικη, Γεωργια, θελω βοηθεια..
Τωρα στο τελος του μηνα ειναι να κανω το εμβολιο της ιλαρας, παρωτιτιδας, ερυθρα, της Μαριας ειναι 15 μηνων, μου ειπε μια φιλη μου, επειδη ειμαι εγκυος να μην της το κανω τωρα...
Εμενα η παιδιατρος γνωριζει οτι ειμαι εγκυος φυσικα δεν μου ανεφερε κατι, θα ρωτησω κι τη Πεμπτη το γυναικολογο μου, αλλα αμα δεν της το κανω τωρα, ποτε θα της το κανω? ?? οταν γεννησω τον μπεμπη?? δεν θα ειναι χειρότερα τοτε????

πες με χαζη αλλα τι σχεση εχειη δικη σου εγκυμοσυνη με το εμβολιο της μικρης σου;[/
quote]
Ναι Στεφυ κι εγω τις τα εχω κανε ι ολα εως τωρα, απλα μου ειπαν οτι αμα η μικρη μου νοσησει ελαφρα απο το εμβολιο, κι με κολλησει ειναι επικίνδυνο για το εμβρυο, δεν ξερω ετσι μου ειπαν κυριως της ιλαράς. .Δεν ξερω η αληθεια ειναι οτι με αγχωσαν...

Το απογευμα θα παω την μικρη μου στην παιδιατρο. Θα παρω και μια 2η γνωμη αν θες. Βεβαια θα παμε αργα κατα τις 20:30...

Παντως κι εγω ημουν εγκυος οταν η Στελλα ηταν 15 μηνων... οριακα βεβαια....και δεν ειχα θεμα..

Εμενα η μιρκη μου εχει γεμισει σπιθουρακια στα χερακια και τα ποδαρακια της. Εμφανιστηκαν την τελευταια μερα που ειχε κανει τον μεγαλο τον πυρετο... κρατησαν 1 εβδομαδα οσο επινε την αντιβιωση της... και το Σαββατο που μας περασε που ηταν η τελευταια μερα της αντιβιωσεις επιδεινωθηκαν παρα πολυ. Μας εδωσε atarax... ηρεμησαν καπως αλλα δεν εχουν φυγει και θα την παω να τα δει και η παιδιατρος. Μας ειπε ν ατης κοψουμε τα παντα για λιγες μερες... ψαρι, αυγα, σοκολατες, οτιδηποτε με πολλα συντηριτικα... ασε...Κοντεψα να παθω συγκοπη το Σαββατο οταν την ειδα ετσι την μικρουλα μου... Sad

496ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Δευ Φεβ 11, 2013 5:31 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="voula1980"]
grammatiki έγραψε:
voula1980 έγραψε:
grammatiki έγραψε:
voula1980 έγραψε:Στεφυ, Γραμμστικη, Γεωργια, θελω βοηθεια..
Τωρα στο τελος του μηνα ειναι να κανω το εμβολιο της ιλαρας, παρωτιτιδας, ερυθρα, της Μαριας ειναι 15 μηνων, μου ειπε μια φιλη μου, επειδη ειμαι εγκυος να μην της το κανω τωρα...
Εμενα η παιδιατρος γνωριζει οτι ειμαι εγκυος φυσικα δεν μου ανεφερε κατι, θα ρωτησω κι τη Πεμπτη το γυναικολογο μου, αλλα αμα δεν της το κανω τωρα, ποτε θα της το κανω? ?? οταν γεννησω τον μπεμπη?? δεν θα ειναι χειρότερα τοτε????

πες με χαζη αλλα τι σχεση εχειη δικη σου εγκυμοσυνη με το εμβολιο της μικρης σου;[/
quote]
Ναι Στεφυ κι εγω τις τα εχω κανε ι ολα εως τωρα, απλα μου ειπαν οτι αμα η μικρη μου νοσησει ελαφρα απο το εμβολιο, κι με κολλησει ειναι επικίνδυνο για το εμβρυο, δεν ξερω ετσι μου ειπαν κυριως της ιλαράς. .Δεν ξερω η αληθεια ειναι οτι με αγχωσαν...

αν νοσησει θα κανει πυρετο και στη χειροτερη μετα απο 12 ημερες περιπου νομιζω θα βγαλει σπιρακια .αυτα τωρα τα σπυρακια αν ειναι επικινδυνα να τα κολλησεις τοτε ναι πρεπει να ρωτησεις τον γυναικολογο σου
Γιατι μετα απο 12 μερες??? τοσο πολυ κραταει???

ετσι μου ειχε πει θυμαμαι η παιδιατρος.τα 2 πρωτα 24ωρα πυρετο αν θυμαμαι καλα και μετα απο 10-12 ημερες μπορει να βγαλει σπυρια

497ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Δευ Φεβ 11, 2013 5:33 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="stefy"]
voula1980 έγραψε:
grammatiki έγραψε:
voula1980 έγραψε:Στεφυ, Γραμμστικη, Γεωργια, θελω βοηθεια..
Τωρα στο τελος του μηνα ειναι να κανω το εμβολιο της ιλαρας, παρωτιτιδας, ερυθρα, της Μαριας ειναι 15 μηνων, μου ειπε μια φιλη μου, επειδη ειμαι εγκυος να μην της το κανω τωρα...
Εμενα η παιδιατρος γνωριζει οτι ειμαι εγκυος φυσικα δεν μου ανεφερε κατι, θα ρωτησω κι τη Πεμπτη το γυναικολογο μου, αλλα αμα δεν της το κανω τωρα, ποτε θα της το κανω? ?? οταν γεννησω τον μπεμπη?? δεν θα ειναι χειρότερα τοτε????

πες με χαζη αλλα τι σχεση εχειη δικη σου εγκυμοσυνη με το εμβολιο της μικρης σου;[/
quote]
Ναι Στεφυ κι εγω τις τα εχω κανε ι ολα εως τωρα, απλα μου ειπαν οτι αμα η μικρη μου νοσησει ελαφρα απο το εμβολιο, κι με κολλησει ειναι επικίνδυνο για το εμβρυο, δεν ξερω ετσι μου ειπαν κυριως της ιλαράς. .Δεν ξερω η αληθεια ειναι οτι με αγχωσαν...

Το απογευμα θα παω την μικρη μου στην παιδιατρο. Θα παρω και μια 2η γνωμη αν θες. Βεβαια θα παμε αργα κατα τις 20:30...

Παντως κι εγω ημουν εγκυος οταν η Στελλα ηταν 15 μηνων... οριακα βεβαια....και δεν ειχα θεμα..

Εμενα η μιρκη μου εχει γεμισει σπιθουρακια στα χερακια και τα ποδαρακια της. Εμφανιστηκαν την τελευταια μερα που ειχε κανει τον μεγαλο τον πυρετο... κρατησαν 1 εβδομαδα οσο επινε την αντιβιωση της... και το Σαββατο που μας περασε που ηταν η τελευταια μερα της αντιβιωσεις επιδεινωθηκαν παρα πολυ. Μας εδωσε atarax... ηρεμησαν καπως αλλα δεν εχουν φυγει και θα την παω να τα δει και η παιδιατρος. Μας ειπε ν ατης κοψουμε τα παντα για λιγες μερες... ψαρι, αυγα, σοκολατες, οτιδηποτε με πολλα συντηριτικα... ασε...Κοντεψα να παθω συγκοπη το Σαββατο οταν την ειδα ετσι την μικρουλα μου... Sad

ελα ρε συ παθατε τετοιο πραγμα;
εμενα δεν ειχε τιποτα ουτε πυρετο ουτε σπιθουρακια.
βουλα γενικοτερα αν το παιδι σου δεν κανει πυρετους στα εμβολια λογικα ουτε σε αυτο θα κανει.αλλα ρωτα και παιδιατρο και γυναικολογο για την εγκυμοσυνη και το mmr

498ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Δευ Φεβ 11, 2013 5:39 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αντε ρε Στεφυ, περαστικα σας...Μηπως της εκανε αλλεργια η αντιβιωση???
Στεφυ αν το θυμηθεις ρωτα σε παρακαλω την παιδιατρο σου..
Γραμματικη, ναι θα ρωτησω κι εγω, γενικα μονο σε ενα εμβολιο μου ανεβασε πυρετο στου πνευμονιοκοκου κι αυτο μεχρι 37, 6..Σε κανενα αλλο, δεν θα κανω το Mmr,το priorix, μου εδωσε το ιδιο με το mmr, αλλης εταιρειας..

499ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Δευ Φεβ 11, 2013 5:41 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
voula1980 έγραψε:Αντε ρε Στεφυ, περαστικα σας...Μηπως της εκανε αλλεργια η αντιβιωση???
Στεφυ αν το θυμηθεις ρωτα σε παρακαλω την παιδιατρο σου..
Γραμματικη, ναι θα ρωτησω κι εγω, γενικα μονο σε ενα εμβολιο μου ανεβασε πυρετο στου πνευμονιοκοκου κι αυτο μεχρι 37, 6..Σε κανενα αλλο, δεν θα κανω το Mmr,το priorix, μου εδωσε το ιδιο με το mmr, αλλης εταιρειας..

ενταξει τα ιδια ειναι αυτα .για τις 3 αρρωστιες ειναι.αρα λογικα δε θα την πειραξει αν δεν σου εκανε σε κανενα πυρετο.

500ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Δευ Φεβ 11, 2013 5:43 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελπιζω να το θυμηθω... γιατι ειμαι και λιγο ξεχασιαρα.

Αφηστε μεγαλη νιλα περασαμε. Γενικοτερα οταν παιρνει αντιβιωση το παιδι πρεπει να αποφευγοντε αυτες οι τροφες. Για το αυγο το ξεραμε... και δεν τις δωσαμε καθολου 8 μερες που επαιρνε αντιβιωση. Σοκολατα ομως ετρωγε.. την Πεμπτη της δωσαμε και ψαρι... Εκει πρεπει να την πειραξε... Και αντιβιωση και ψαρι και σοκολατα την ιδια μερα...? Μαλακια μου... Και δουλευα και 3 χρονια σε αλλεργιολογο... πως δεν το σκεφτηκα η ηλιθια... Mad Mad Mad Mad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις