Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
129 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 129 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

purple

purple
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
...ειμαι να με κλαινε οι ρεγγες Sad
δεν εχω ορεξη να ξαναδω τα μουτρα κανενος.....
κανονικα γυριζα στις 16/8 αλλα επειδη ουτε μια απλη συνεννοηση δεν μπορουν να κανουν μονοι τους καποιοι ανθρωποι
γυριζω να σωσω τα ...ασωστα!
Δεν θελω να αφησω την μπουμπουκα μου...θα μου πεις ο αντρας σου και η μανουλα σου θα το προσεχουν αλλα εγω θα παθω στερητικο συνδρομο...
ειμαι υπερβολικη???ναι ειμαι και ετσι μου γουσταρει γιατι ειμαι παλι εγκυος και οι ορμονες μου χορευουν τον χορο του Ζαλογγου Twisted Evil
αντε παλι ορθοστασια....ατομα που πρεπει να τους βαλεις σε μια σειρα γιατι απο τοτε που σταματησα ολα γινανε κ...λος και πολλα πολλα αλλα!

Θα μου πειτε και τι μας νοιαζει εμας ρε κοπελια που εσυ εχεις βαρεσει μπιελα?? Embarassed
επρεπε καπου να τα πω γιατι ο καυμενος ο αντρας μου ποοοοσα να ακουσει!!!και δεν μιλαει ο μαυρος οο με κανακευει I love you
και κατι ασχετο....την Πεμπτη ακουσαμε καρδουλα flower Αυριο πρωτη μερα στη δουλεια μετα απο ενα χρονο και.... 536304 ποσο τρελαθηκα και ας το ειχα ξαναδει το εργο....

katsaridoula

katsaridoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
υπομονη,υπομονηηηηηηηη Smile
να σκεφτεσαι οτι σε λιγο καιρο θα ξανασταματησεις για να φερεις στον κοσμο το αδερφακι της μικρης σου!!
καλη αρχη αυριο,να χαιρεσε την κορουλα σου και με το καλο να ερθει και το αδερφακι Αυριο πρωτη μερα στη δουλεια μετα απο ενα χρονο και.... 417472

http://neamageirisa.blogspot.com

afro81

afro81
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ κοπελα μου ποσο σε καταλαβαινω.... θα σε παρηγορουσα αν σου ελεγα οτι εγω επεστρεψα στη δουλεια οταν ο γιος μου ηταν μολις 4 μηνων? No

purple

purple
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ευχαριστω κοριτσια.... Αυριο πρωτη μερα στη δουλεια μετα απο ενα χρονο και.... 40746
αλλα ειμαι σε κατασταση εκτακτου αναγκης που λεει και το ασμα...

πριν απο λιγο σκεφτηκα οτι θελω να καπνισω γιατι δειλα δειλα το ειχα αρχισει(ξανα),οταν εμαθα οτι ερχεται ο πελαργος κοπηκε χωρις πολλα πολλα!
παω να φαω παγωτακι και να χτυπησω το κεφαλι μου στο ψυγειο... Αυριο πρωτη μερα στη δουλεια μετα απο ενα χρονο και.... 564595

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ακριβως οπως λενε και τα κοριτσια θα σκεφτεσαι οτι σε λιγο καιρο θα ξανασταματησεις για να γεννησης το αλλο σου μωρακι .με το καλο το καινουριο μωρακι!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ κι εγω μια απο τα ιδια!πηγα στις 27/7 πηρα 3 μερες αδεια μεταθεσεως και καπακι 12 μερες κανονικη για να κρατησω τον μεγαλο μου που εκλεισε ο παιδικος και ουσιαστικα στις 16 παω πρωτη μερα!!!αλλα θελω μονο να σκεφτομαι οτι απο αυριο εχει μια εβδομαδα αδεια κι ο αντρας μου οποτε θα πηγαινουμε για μπανακια...θα το ξανασκεφτω στις 15!θα σου συνιστουσα το ιδιο...εξαλλου σε ποσο καιρο ξανασταματας νε την επομενη αδεια κυησεως???

Georgia1984

Georgia1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Υπομονή κούκλα μου!

Αυτό που σου είπαν και τα κορίτσια,σε λίγο καιρό θα ξανασταματήσεις! Αυριο πρωτη μερα στη δουλεια μετα απο ενα χρονο και.... 215994 Αυριο πρωτη μερα στη δουλεια μετα απο ενα χρονο και.... 215994

Άκουσες καρδούλα?Μπράβο!Με το καλό και όλα να πάνε τέλεια!

Να προσέχεις!

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαράκι μία από τα ίδια κι εγώ!
Επέστρεψα μετά από 17 μήνες στην δουλειά κι έπαθα ένα ντουβρουτζά εδώ που τα λέμε.. Η επιστροφή μου συνέπεσε με μετάθεση, αλλαγή περιβάλλοντος, άγνωστη πόλη, άσε... Εκεί κολλάει ο ντουβρουτζάς!

Δεν ξέρω πως θα ακουστεί αλλά θα το πω!
Είχα βαρεθεί να κάθομαι.
Είχα χορτάσει από τη φροντίδα της Μαρίας μου, βόλτες, ύπνο...
Ήθελα να επιστρέψω στη δουλειά!

Ήξερα βέβαια ότι το Μαράκι μου ήταν σε καλά χέρια!
Ανπομονούσα να γυρίσω σπίτι να τη δω.
Φτιάξανε έτσι και οι σχέσεις μας...
Δεν τη μάλωνα με το παραμικρό! χαχαχα... 7 ώρες την ημέρα την έβλεπα, να τη μάλωνα κιόλας!!!

Κάνε υπομονή Μαράκι, αφού έτσι κι αλλιώς σε λίγο καιρό θα ξανασταματήσεις από τη δουλειά!

Καλή επάνοδο και καλά ξεμπερδέματα με το χάος!

Μην κουράζεσαι όμως!
Η καρδούλα που ακούσατε, θέλει γερή και ξεκούραστη όσο γίνεται μαμά!

Φιλάκια!

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ωχ μοβένια μου,κι εγώ την σκέφτομαι πώς και πώς αυτήν την μέρα...Πιστεύω θα μου κακοφανεί πολύ,αλλά να σου πω την αλήθεια κουράστηκα και βαρέθηκα στο σπίτι,θέλω να ζωντανέψω ξανά,να κινηθώ,να είμαι χρήσιμη.

Και στο σπίτι μου είμαι όλα αυτά,αλλά αλλιώς είναι στη δουλειά..Ξεφεύγεις λίγο.

Εύχομαι ολόψυχα να τα καταφέρεις,και μην δίνεις πολύ σημασία,γιατί το σποράκι σου θέλει ηρεμία!

Φιλιά πολλά,καλή αρχή!

Bachiemama

Bachiemama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγώ τα ίδια έπαθα. Τα έχω γράψει κιόλας στο forum αλλά ομολογώ πως μετά από 3 εβδομάδες είμαι καλύτερα... όχι τελείως αλλά πλέον αντέχω στη δουλειά χωρίς να κλαίω!!! Κουράγιο δυστυχώς δεν μπορούμε να μείνουμε όλες με τα μωρά μας Sad Sad

purple

purple
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστω για τους αγωνιστικους σας χαιρετισμους!!
Παει τελειωσε και η πρωτη μερα στη δουλεια...μου εφυγε ο τακος...αλλα δεν ηταν και τοσο τραγικα..απλα μου ελειπε το παιδι!
Ενα εχω να πω οτι θα πρεπει να κατεβασω ταχυτητα γιατι οπως στην πρωτη εγκυμοσυνη ξεχνουσα οτι κουβαλαω σπορακι και εκανα ταρζανιες..κομμενα!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="purple"]Ευχαριστω για τους αγωνιστικους σας χαιρετισμους!!
Παει τελειωσε και η πρωτη μερα στη δουλεια...μου εφυγε ο τακος...αλλα δεν ηταν και τοσο τραγικα..απλα μου ελειπε το παιδι!
Ενα εχω να πω οτι θα πρεπει να κατεβασω ταχυτητα γιατι οπως στην πρωτη εγκυμοσυνη ξεχνουσα οτι κουβαλαω σπορακι και εκανα ταρζανιες..κομμενα![/quote

ταρζανιες κομμενες γιατι θα μαζευτουμε ολες και θα ερθουμε να σε δειρουμε!!!!! Laughing Laughing Laughing
πως περασε η μικρη χωρις εσενα?τα καταφερε ο αντρας σου?

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΤΕΛΕΙΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ...ΑΛΛΑ ΕΧΕΙΣ ΣΚΕΦΤΕΙ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΕΠΑΠΕΙΛΟΥΜΕΝΗΣ Η' ΔΥΣΚΟΛΟ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ;;
ΕΓΩ ΗΔΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ!!ΕΧΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΤΟΥ '09.ΟΠΟΤΕ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΛΛΟ ΡΥΘΜΟ!!!
ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ;;ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!

purple

purple
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μια χαρα ηταν με τον μπαμπα πηγανε βολτα το πρωι στην μαμα μου,το απογευματακι βολτιτσα στο παρκακι ολα καλα του εφυγε του Βασιλακη ο τακος αλλα απο την αρχη βοηθουσε πολυ με το παιδι...ειμαι πολυ τυχερη σε αυτο!
Αυριο μαλλον θα την "παρκαρει"στην μαμα μου για το μεσημερι.

Οσο για αδεια"λαμογιστικη" μπορω να παρω ειχα παρει κανα 2 στην κορη μου αλλα τελικα την πηρα μαζεμενη γιατι οντως ειχα θεματακι με χαμηλο πλακουντα και δεν επρεπε να ειμαι ορθοστασια και πηγαινε -ελα,οποτε5 1/2 μηνων σταματησα τη δουλεια.Καπως ετσι πρωτα οΘεος βλεπω να κινουμε και σε αυτη την εγκυμοσυνη,δεν χαριζω καστανα,3 χρονι αμου βγαλανε το λαδι απο περυσι βγαζω το δικο τους χα χα χα !!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πρωτη μερα δουλεια σημερα και για μενα και παω να τρελαθω!!!!!!!!
μετα απο 16 μηνες σχεδον αδεια εγκυμοσυνης και 12 μηνες με 2 παιδια στο σπιτι και ο αντρας μου να μην κανει τιποτα και να λεει "θα τα μαθω να τα κανω οταν ερθει η ωρα να πας δουλεια"...και την τελευταια βδομαδα να μου λεει "να εχεις συνεχεια το νου σου στο κινητο,θα σε παρω 100 φορες τηλ να σε ρωταω,δε προκειται να τα καταφερω με τα 2 μαζι"....και το αγχος μου να εχει βαρεσει κοκκινο!!!πηγα λοιπον στη δουλεια και δε πηρε κανενα τηλ μεχρι τις 9.30.ανησυχησα και πηρα εγω "ασε με εχω δουλεια ολα καλα" ηταν η απαντηση του...κατα τις 10 και με πηρα τηλ να ρωτησει ποια φρουτα απο την φρουτοπια-ψυγειο να βαλει στην κρεμα κι εκτοτε τιποτα.οταν επαιρνα μου ελεγε την ιδια απαντηση"ασε με εχω δουλεια ολα καλα".και γυριζω σπιτι και τι να δω??????
ειχε αδειασει το πλυντηριο πιατων και το ειχε ξαναγεμισει,ειχε ταισει γαλα και φρουτα την μικρη,την ειχε κοιμησει,ο μικρος ειχε φαει κομπλε πρωινο,ειχε κανει μακαρονια για εμας,ειχε παει να ψωνισει γαλα και ψωμι,ειχε σκουπισει,ειχε σφουγγαρισει και ειχε βαλει τον κων/νο να ξεσκονησει.......
ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΤΩΡΑ Η ΜΕΤΑ???????????
τοσο καιρο ειχα ξεπατωθει δεν εκανε τιποτα..........
ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ?????????
Αυριο πρωτη μερα στη δουλεια μετα απο ενα χρονο και.... 654316 Αυριο πρωτη μερα στη δουλεια μετα απο ενα χρονο και.... 328109 Αυριο πρωτη μερα στη δουλεια μετα απο ενα χρονο και.... 875502 Αυριο πρωτη μερα στη δουλεια μετα απο ενα χρονο και.... 893968

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έτσι είναι παιδί μου!
Όσο έχουν εμάς δεν κάνουν τίποτα.

Αλλά μην ενθουσιάζεσαι!
Ήταν η πρώτη μέρα!
Ήθελε να δείξει καλή διαγωγή.
Να εξασφαλίσει καλό βαθμό στο πρώτο τρίμηνο και μετά στις εξετάσεις να κωλοβαράει (παρομοίωση με το σχολείο χιχιχι!)

Πλάκα κάνω έτσι?
Σου εύχομαι ειλικρινά κάθε μέρα να είναι έτσι!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Razz Razz Ευάκι? μια χαρά σε βρίσκω! άστον καλή μου να μάθει και να πάθει! για΄τι νομίζουν ότι οι γυναίκες στο σπίτι μια χαρά περνάνε! φαντάσου ότι ούτε στο τηλέφωνο δεν προλάβαινε να σου μιλήσει! Razz

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ετσι ειναι μαρια μου!!!ολα ευκολα τα νομιζουν και το παιζουν και κουρασμενοι μετα τη δουλεια!!!
Tziz για την πρωτη μερα ηταν ειμαι σιγουρη αλλα λεω να αφησω την ελπιδα μου να σιγοκαιει....
ε μα ειναι και κ@λ@φαρδος!!!αλλες 2 μερες θα τα κρατησει,πεμπτη-παρασκευη εχω ρεπο οποτε θα ειμαστε μαζι στο σπιτι. Laughing

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:ετσι ειναι μαρια μου!!!ολα ευκολα τα νομιζουν και το παιζουν και κουρασμενοι μετα τη δουλεια!!!
Tziz για την πρωτη μερα ηταν ειμαι σιγουρη αλλα λεω να αφησω την ελπιδα μου να σιγοκαιει....
ε μα ειναι και κ@λ@φαρδος!!!αλλες 2 μερες θα τα κρατησει,πεμπτη-παρασκευη εχω ρεπο οποτε θα ειμαστε μαζι στο σπιτι. Laughing


α και μετά ξέρεις ε? στο ρεπό σου δεν πρόκειται να ασχοληθεί καθόλου! εγγυημένα πράγματα!
εντάξει μωρέ κουρασμένοι είναι και αυτοί! αλλά μια γυναίκα και μάλιστα αν δουλεύει κιόλας, δεν την παλεύει με τίποτα! γιατί ο άντρας θα γυρίσει από την δουλειά και θα απλώσει την αρίδα του, ενώ η γυναίκα θα γυρίσει από την δουλειά και: θα μαζέψει το σπίτι, θα μαζέψει τα παιδιά, θα βάλει πλυντήρια, θα σιδερώσει, θα διαβάσει τα παιδιά αν είναι μεγάλα, θα μαγειρέψει για την επόμενη μέρα, και πολλά άλλα! ευτυχώς που δεν δουλεύω εκτός σπιτιού! θα είχα τρελαθεί! χαράς στο κουράγιο σας κορίτσια!

purple

purple
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χα χα χα χα χα χα !!!!!!!!!!!
το επαιξε δυναμιτης ο αντρουλης σου
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
καλη συνεχεια να του πεις!!!!
πλακα κανω ολα βρισκουν τη σειρα τους και ολες χρειαζομαστε μια βοηθεια απο τον αντρα μας γιατι δεν ειμαστε ρομποτ! I love you alien

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις