Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
62 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 62 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

nina86

nina86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Sofki έγραψε:Εγω εχω συνεχεια λεκεδες στο σουτιεν μου....
καλο ειναι αυτο!θα εχεις φουλ γαλατακι!μια χαρα!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλως το Σοφακι!!

φτιαχνω παραλληλα κ ενα γλυκο για αυτο κ χανομαι!!!

κι εμεις αγορασαμε απο την λαικη κατι πορτοκαλια σοροπι!!!!2-2 τα τρωω!!!

Κατερινακι μου ολα αυτα που λες προπαρασκευαστικα ειναι..αν δεις οτι αλλαζει η ενταση κ η συχνοτητα τους προς το απαλευτο ΓΕΝΝΑΣ!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα βεβαια το γαλα εχει να κανει με το ποσο βαζεις το μωρο στο στηθος...το μονο καλο ειναι οτι δεν θα με πριζουν αν εχω γαλα η οχι

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΤΟΎΣΑ ΤΑ ΖΥΖΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΟΎΤΕ Κ ΤΏΡΑ ΤΑ ΠΑΤΆΩ.ΤΟ ΈΝΑ ΤΡΈΧΕΙ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΤΟ ΆΛΛΟ ΌΧΙ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΆ ΏΡΕΣ ΏΡΕΣ ΑΜΦΙΒΑΛΩ ΑΝ ΥΠΆΡΧΕΙ ΚΆΤΙ ΝΑ ΦΆΕΙ Η ΜΙΚΡΉ.

ΑΠΌ ΤΗΝ ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΤΠΤ ΑΚΌΜΑ Ε?ΤΙ ΏΡΑ ΜΠΉΚΕ ΞΈΡΟΥΜΕ?

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκια μου δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω μπήκα γρήγορα να μάθω για την Ελένη. Είχατε κανα νέο; Ελπίζω να πήγαν όλα καλά και να κραταέι τον μικρούλη της μες την ευτυχία!  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 2 654316

Α με γεια και το νέο μας topic!Γεια να δούμε θα έρθουν τα επόμενα μπεμπούλια μεσα σε αυτό;; Razz Razz Razz Razz

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΤΟΎΣΑ ΤΑ ΖΥΖΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΟΎΤΕ Κ ΤΏΡΑ ΤΑ ΠΑΤΆΩ.ΤΟ ΈΝΑ ΤΡΈΧΕΙ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΤΟ ΆΛΛΟ ΌΧΙ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΆ ΏΡΕΣ ΏΡΕΣ ΑΜΦΙΒΑΛΩ ΑΝ ΥΠΆΡΧΕΙ ΚΆΤΙ ΝΑ ΦΆΕΙ Η ΜΙΚΡΉ.

ΑΠΌ ΤΗΝ ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΤΠΤ ΑΚΌΜΑ Ε?ΤΙ ΏΡΑ ΜΠΉΚΕ ΞΈΡΟΥΜΕ?

κι εγω καθολου δεν τα πειραζω..εχω προσεξει ομως οτι πρηζονται καπως περιεργα οι ρωγες μου.. scratch

η Ελενιτσα δεν εχει στειλει ακομα!!!!φανταζομαι θα πνεει σε πελαγη ευτυχιας!!!!  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 2 875502  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 2 875502

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεω στον παυλο τις προαλλες λες να ειναι καλο το μεγεθος απο τις θηλες για τις πιανει η νεφελη?και μου λεει με εκπληξη καλε αυτες φτανουν για να πιουν 5 παιδια...χαχαχχχα  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 2 654316  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 2 654316

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ηρθα κι εγω κοριτσακια μου!
Τι κανετε; Δεν ειχα ιντερνετ 2 μερες γτ εγινε κατι με τς βροχες κ τετοια, κ απο το κιν για καποιο λογο δεν ειχε τους κωδικους μ κ δν τους θυμομουν για να μπω.

Τι κανετε; Εμεις τα ιδια, κολικοι, κολικοι, και στα διαλειματα σκαμε και κατι χαμογελακια σημερα, αλλο πραγμα  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 2 868444  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 2 868444

Με γεια το θεματακι μας και να γεμισει μονο με υπεροχα νεα απο ομορφα και υγιεστατα μωρακια που θα ερθουν στον κοσμο και τρισευτυχισμενα τα μωρακια που ηδη εχουν ερθει, και εμεις μαζι τους  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 2 669659


Τι κανετε αγαπες; Την Φιλιτσα δεν ειδα καθολου, που ειναι;;

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Λεω στον παυλο τις προαλλες λες να ειναι καλο το μεγεθος απο τις θηλες για τις πιανει η νεφελη?και μου λεει με εκπληξη καλε αυτες φτανουν για να πιουν 5 παιδια...χαχαχχχα  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 2 654316  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 2 654316

Shocked Shocked Shocked Shocked

5?????????????????????????????????

ταυτογχρονα??????????????? Razz Razz Razz Razz Razz

μακαρι Σοφακι μου!!!να την πιασει ευκολα την θηλη σου το Νεφελακι και να γινει κοπελαρα μεγαααααλη ως τα συννεφα!!!! Laughing Laughing

μαζεψα κ το γλυκακι μου!!!εφτιαξα την συνταγη που ειχε ανεβασει η Φιλιτσα..!!!το καλο που της θελω να ειναι τουλαχιστον θεσπεσιο!!!!!!αλλιως θα πω στον Σταθη να βαλει μπροστα για το 4ο!!! Razz Razz Razz

πηγα κ πηρα κ τις εξετασεις του κολπικου!!!ολα τελεια!!!!ουφ!καμια διαθεση δν ειχα για αντιβιωση.. No

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mirantzela! έγραψε:Ηρθα κι εγω κοριτσακια μου!
Τι κανετε; Δεν ειχα ιντερνετ 2 μερες γτ εγινε κατι με τς βροχες κ τετοια, κ απο το κιν για καποιο λογο δεν ειχε τους κωδικους μ κ δν τους θυμομουν για να μπω.

Τι κανετε; Εμεις τα ιδια, κολικοι, κολικοι, και στα διαλειματα σκαμε και κατι χαμογελακια σημερα, αλλο πραγμα  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 2 868444  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 2 868444

Με γεια το θεματακι μας και να γεμισει μονο με υπεροχα νεα απο ομορφα και υγιεστατα μωρακια που θα ερθουν στον κοσμο και τρισευτυχισμενα τα μωρακια που ηδη εχουν ερθει, και εμεις μαζι τους  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 2 669659


Τι κανετε αγαπες; Την Φιλιτσα δεν ειδα καθολου, που ειναι;;

καλως το κοριτσι!!!

αχ αυτοι οι παλιοκολικοι.. Crying or Very sad αλλα αφου το αντρακι σου χαμογελαει παρ αυτα δεν εχεις τιποτα να ανησυχεις..  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 2 35468

η Φιλιτσα εδω ηταν το πρωι..εκανε χιουμορακι!!!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και επισης, το πιο σημεντικο ξεχασα!

Ελενιτσα μου, που μαλλον τωρα θα εχεις φερει τον μπεμπουλη σου στον κοσμο, ή θα περνας τις τελευταιες ωρες αναμονης του, γλυκια μου να τον χαιρεστε τον μικρουλη σας, ολα τα καλα του κοσμου ευχομαι για αυτον και για εσας!!

Λουκια μου παιζει κανενα νεο απο την Ελενη; Δεν ειδα ποτε ηταν το τελευταιο μπακαπ Razz

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι Μιραντζελακι μου, τιποτα..δεν μου εχει στειλει..ειπε βεβαια θα προσπαθησει να στειλει κ απο το κινητο της στο φορουμακι..αρα, περιμενουμε...  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 2 654316

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αναμενουμε αρα!

Αααχ αυτος ο μικρος μου ο αναποδουλης κοιμηθηκε πριν λιγακι, τι θα κανουμε παλι το βραδυ, ιδεα δεν εχω... Μα ιδια τα ωραρια του με τα δικα μου πια... Τι ξενυχτη γιο εκανα Razz Razz Razz

Εσυ Λουκια μου τι κανεις κουκλα μου; Πως εισαι;

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχα!!!τι σου ειναι τα γονιδια ε???? Razz

καλα Μιραντζελακι μου, μια χαρα εγω!!!στην κοσμαρα μου βασικα..να αρχισω να ανησυχω λες??? Rolling Eyes Δευτερα εχω γιατρο!!!κατα τα αλλα, αναμονη..

εσεις???προσαρμοζεστε καλυτερα μερα με τη μερα???ο μπαμπας σας τι λεει???τον συνηθισε ο μικρουλης??

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιατι να ανησυχεις βρε Λουκια μου; Κοσμαρα, μια χαρα ειναι εκει Razz Razz Razz Μεινε οσο προλαβαινεις μεχρι να ρθει η μπουμπου σου!

Ναι μια χαρα ειμαστε, προσαρμοσμενο στο ομορφο τρεξιμο στο φουλ! I love you

Με τον μπαμπα μας ολα τελεια, αγαπιουνται πολυ τις τελευταιες μερες και πολυ μ'αρεσει! Φταιει νομιζω οτι εμεινε 3 βραδυα σπιτι αυτες τις μερες και τον συνηθσε παραπανω ο μικρουλης μας. Ειχε μαθει βλεπεις απογευμα κ βραδυ που χρειαζεται πιο πολυ την αγκαλια απο ολη την μερα με τους κολικους να ειμαι εγω εκει, και τωρα που ειχε και του μπαμπα την αγκαλιτσα πιο πολυ δεν του κακοφαινεται Very Happy


Διαβασα τωρα που λεγατε για κιλα, μην αγχωνεστε σας το ξαναλεω. Σαν νερακι φευγουν απο πανω μας. Ουτε που θα το καταλαβετε κι εσεις. Εγω αλλα 2 εχασα, περιπου 10 μου εχουν μεινει σε πολυ μικρο διαστημα!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελεια!!!βασικα πιστευω οτι ο θηλασμος παιζει τρελο ρολο στο χασιμο των κιλων..τωρα κ καμποσα να μεινουν, εχουμε τρεξιμο προς τα τελη του χρονου..!!!!ετσι κ ξεκινησαν μπουσουλημα κ περπατημα, εμπρος καλα μου ποδαρακια!!!!μπροστα αυτα, κι απο πισω εμεις να κηνυγαμε!!! Razz Razz Razz

οσον αφορα τη σχεση μεταξυ των 2 αντρων( Razz ) η επαφη αν μη τι αλλο ειναι το πιο βασικο..τι να γινει..αφου δουλευει ο μπαμπας κ λειπει απο το σπιτι στην μανουλα θα κολλησει το παιδακι..το θεμα ειναι οταν ειναι κ εκεινος σπιτι να εχει ορεξη κ κουραγιο να ασχολειται!!!

αχ, ωραιες εικονες Μιραντζελακι μου..αντε, να ρθει κ το δικο μου το μπεμπακι!!!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πλησιαζεις κοπελαρα μου κι εσυ, πολυ πολυ συντομα θα εχεις τις δικες σου ομορφες στιγμουλες με την μικρη!!! Και ποιος σε πιανει τοτε!  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 2 875502

Ορεξη εχει ο Χρηστος μου, εννοειται! Βασικα και πτωμα να ναι σηκωνεται για τον μικρο το βραδυ μαζι μου. Κουραζεται κι αυτος μωρε, ετσι ειναι ομως τα πραγματα.

Εχω μια ορεξη τωρα να φαω ολο το συμπαν!Χωρις να πειναω ομως Καιρο ειχα να νιωσω ετσι, απο οταν γεννησα ανορεξιες με δερνουν.

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ, αμην Παναγια μου!!!πως κ πως την περιμενω την μπουμπου!!

μπραβο λοιπον στο μπαμπα σας..καθε αρχη κ δυσκολη, δε λεω..αλλα θα ξεπεταχτει το μικρουλι σας και θα καμαρωνετε που τα καταφερατε οι δυο σας !!!!

φαε βρε κοριτσακι μου τοτε, να χεις κ δυναμεις για το βραδυ.. Razz

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λεω να περιμενω τον Χρηστο να φαμε παρεουλα. Σχολασε στις 11, σε λιγακι θα ερθει. Εχει απο το μεσημερι ενα ογκραντεν που εκανα.

Καλε, μαγειρευω κιολας πλεον πολυ καλα, στο πα; Μαλλον το'χα μεσα μου κρυμενο και δεν το εβγαζα τοσα χρονια Razz Razz Razz Razz


loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε ναι, οπου να ναι λογικα θα ερθει!!!!μια χαρα!!!κι εμενα καθολου δε μου αρεσει να τρωω μονη.. Crying or Very sad

οσο για το μαγειρεμα, τον εκρυβες μεσα σου τον μαστερ σεφ τελικα ε???  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 2 328109

βασικα, η αναγκη κιολας σε κανει θες δε θες!!!κι εγω φοιτητρια εμαθα Razz

καλα κανεις κοριτσακι μου!!!δεν ειναι δα κ τιποτα δυσκολο..ορεξη κ λιγη φαντασια θελει!!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ηρθε ο καλος μου, φευγω αγαπη!
Καληνυχτα και ονειρα γλυκα  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 2 334590  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 2 334590

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα κοριτσακι μου!!!

βουρ στην αγκαλιτσα του!!!

οσο τουλαχιστον κοιμαται ο μικρουλης.. Razz  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 2 417472  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 2 850933

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΡΟΛΑΒΑ ΚΑΜΙΑ ;ΜΠΗΚΑ ΓΙΣ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΣΗΜΕΡΑ ΑΦΟΥ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΗΣΥΧΗ ΣΗΜΕΡΑ .ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ?

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nina86 έγραψε:Λουκια μου το +8 πως το βλεπει +12?σημασια εχει ποσο ξεκινας!!!μια χαρα εισαι!!!κουκλα!!μπορεις να φας ενα σωρο κι εσυ!αχχχχ ας αφησουμε τα φαγητα για την ωρα!ρε κοριτσια μου ποια γεννησε ξαφνικα απο δω???τι ενιωθε πριν ερθει η ωρα?(εχω μπει απο το κιν. συχγωρεστε με για τα λαθη μου)

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ. ΚΑΠΩΣ ΞΑΦΝΙΚΑ.ΕΙΧΑ ΒΕΒΑΙΑ ΠΗΤ14/1 ΑΛΛΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΑΡΧΙΣΑΝ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΚΑΝΟΝΙΣΤΑ ΒΕΒΑΙΑ Κ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ.Κ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΊΟ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΑΝ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ Κ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ.ΑΛΛΑ 3:30 ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΠΟΝΟΥΣ,ΧΩΡΙΣ ΤΕΧΝΗΤΟΥΣ

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Α ΚΑΤΕΡΙΝΑ Κ ΕΜΕΝΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΆΔΑ ΝΩΡΊΤΕΡΑ ΔΗΛΑΔΉ ΑΠΟ ΤΗ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ Κ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ Κ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΧΩΡΊΣ ΠΟΝΟΥΣ Κ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΛΕΓΑ Κ ΤΩΡΑ ΓΕΝΝΑΩ Κ ΤΩΡΑ. ΓΕΝΝΑΩ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΩΡΑ ΣΟΥ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις