Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
67 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 67 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μανουλες ολου του foroum εχω φρικαρει... την τεταρτη 6 ωρα το πρωι παω για προκληση και φοβαμαι τρελα.. Δεν ξερω τι με επιασε αλλα ολο ασχημες σκεψεις κανω οτι θα πονεσω πολυ για πολυ ωρα οτι το μωρο με χαπια θα βγει και οχι φυσιολογικα και μηπως καταληξω σε καισαρικη... Οσο διαβαζω για το θεμα σε site γιατρων καταλαβαινω οτι ειναι πιο επωδυνοι οι πονοι και μαλιστα οτι το 25% των προκλησεων καταληγει σε καισαρικη... Χθες που εκανα καρδιοτοκογραφο ειχα πιεση 15 με 9 και οι μαιες ολο απορια με κοιτουσαν... αχ δεν ξερω κοριτσια αμα εχετε εμπειρια στο θεμα plz βοηθηστε με... Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΟΚΕΤΟΥ... ΤΡΕΜΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ Μ... HELP... 534787

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:Μανουλες ολου του foroum εχω φρικαρει... την τεταρτη 6 ωρα το πρωι παω για προκληση και φοβαμαι τρελα.. Δεν ξερω τι με επιασε αλλα ολο ασχημες σκεψεις κανω οτι θα πονεσω πολυ για πολυ ωρα οτι το μωρο με χαπια θα βγει και οχι φυσιολογικα και μηπως καταληξω σε καισαρικη... Οσο διαβαζω για το θεμα σε site γιατρων καταλαβαινω οτι ειναι πιο επωδυνοι οι πονοι και μαλιστα οτι το 25% των προκλησεων καταληγει σε καισαρικη... Χθες που εκανα καρδιοτοκογραφο ειχα πιεση 15 με 9 και οι μαιες ολο απορια με κοιτουσαν... αχ δεν ξερω κοριτσια αμα εχετε εμπειρια στο θεμα plz βοηθηστε με... Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΟΚΕΤΟΥ... ΤΡΕΜΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ Μ... HELP... 534787

καλησπερα! καταρχας ποσο εβδομαδων εισαι και γιατι πας με προκληση; δεν ειναι απαραιτητο οτι θα κανεις καισαρικη.. ειναι στον γιατρο καθαρα... εγω πηγα με προκληση στη δευτερη κορη λογω χαμηλων παλμων και οταν εφτασαν οι παλμοι 25 ημουν για καισαρικη αλλα το παλεψαμε και τελικα γεννησα παλι φυσιολογικα.. ηταν πολυ τυλιγμενη η μικρη...

μη φοβασαι θα πανε ολα καλα και οτι χρειαστει θα γινει! θα εισαι μες στους γιατρους.. σημασια εχει να εισαι καλα εσυ και το παιδι! απλα να ξερεις πως με την προκληση ο τοκετος διαρκει λιγο παραπανω! εγω στην πρωτη κορη που πηγα με πονους εκανα 4 ωρες να γεννησω και στη δευτερη με προκληση εκανα 15.. ολα ομως πηγαν καλα... θα κανεις υπομονη και μολις δεις το θαυματακι σου θα τα ξεχασεις ολα!!!!!!!!

με το καλο!!!!!! ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΟΚΕΤΟΥ... ΤΡΕΜΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ Μ... HELP... 377361

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου κοριτσι!!!!καλεεεε τι αγχος ειναι αυτοοο!!!!ηρεμησεεεεε!!!!!κ εγω με προκληση γεννησα γιατι εσπασαν τα νερα κ δεν ειχα πονους!!!!!!!!!
σε 5ωρες βγηκε το βλασταρι μου,εκανα επισκληριδειο βεβαια κ δεν καταλαβα τιποτα απο πονους εντονους,γεννησα φυσιολογικοτατα κ ο μικρος ειναι μια χαρα!!!!!!!

που γεννας??θα κανεις επισκληριδειο???
το μωρο εχει παρει θεση??

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν ξερω τι με επιασε ρε κοριτσια μου... κ δεν ημουν και σαφης.. την τεταρτη ειναι η π.η.τ. μου και το μωρο ειναι πολυ ψηλα τερμα θεου οπως ειπε κ ο γιατρος γενναω στην γενικη κλινικη κ δεν μου δινει παραπανο περιθωριο για λιγο καιρο ακομα δεν ξερω γιατι.. εχω ενα συνεχομενο κομπο στον λαιμο και ολο εχω σκεψεις οτι θα υποφερω και να φανταστητε πριν ενα μηνα ελεγα να μην κανω κ επισκληριδιο και ημουν large τρομαρα μου.. απλα δεν μπορω να σκεφτω κατι θετικο για να με φυγει η ιδεα του πονου... Sad

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοιτα αν ειχες μια καλη εγκυμοσυνη δεν βλεπω τον λογο να μην δωσει στο μωρακι το περιθωριο μερικων μερων(δεν ξερω μεχρι ποσες μπορουν να δωθουν)

το πιο θετικο που εχεις να σκεφτεις ειναι οτι επιτελους θα γνωρισεις το νινακι σου!!!! Wink Wink Wink

αν μπορεις να κανεις επισκληριδειο κ σε τρομαζει η ιδεα του πονου κανε...ειλικρινα δεν θα νοιωσεις κανενα πονο!!!!!

συζητησες μαζι του γιατι δεν σου δεινει περιθωριο??υπαρχει λογος υγειας ή βαρεμαρας να σε περιμενει??

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σαου καταρχην μην φοβασαι και εγω με προκληση γεννησα και τερμα θεου ο νεαρος με επισκληριδιο και δεν καταλαβα τιποτα ....τολμω να πω ηταν αρκετα κυριλε κατασταση ουτε πονοι ουτε τιποτα ! Εγω βεβαια γεννησα 2 βδομαδες μετα την ΠΗΤ ...μηπως ομως σε βαζει γιατι ειδε οτι ανεβαζεις πιεση ...15 με 9 ειναι λιγο ανεβασμενη ...

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαλάρωσε όσο μπορείς και όλα θα πάνε καλά!!
κι εγώ με πρόκληση γέννησα και πήγαν όλα τέλεια. σε 6 ώρες βγήκε η μικρή μου φυσιολογικά και χωρίς να έχω εμειρία απο πόνους γέννας γιατί ήταν το πρώτο μου μέχρι την ώρα που έκανα επισκληρίδιο τους άντεχα μια χαρά. όλα καλά θα σου πάνε... με το καλό το νινάκι σου!!!

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θελω να κανω πλεον επισκληριδιο ναι... απλα φανταζομαι απο την στιγμη που θα βαλουν το υποθετο μεχρι να ερθει η ωρα του επισκληριδιου τι θα γινει.. και το αλλα παλι που θα σπασει ο γιατρος τα νερα... πωε ακριβως γινετε αυτο?? δεν με ειπε καποιο λογο τον ειπαν απο την κλινικη που πηγα χθεσ οι μαιες τι εδειχναν τα καρδιοτοκογραφηματα και την πιεση μου και αποφασισε αυτο.. λετε να κανω βλακεια που δεν τον ειπα να περιμενουμε λιγο ακομα μηπως ερθει φυσιολογικα??/

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σας ευχαριστω κοριτσια πολυ για την υποστηριξη σας... Smile δηλαδη με την εμπειριΑ σας με κλιμακα ως το 10 ποσο βαζετε στον πονο???

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δες...νομιζω οτι πρεπει να μιλ μαζι του..εμεις οτι κ να σου πουμε ειναι εικασιες,δεν ξερουμε την εικονα της εγκυμοσυνης σου....πηγαινε αυριο κ πες του οτι θελω να προσπαθησω φυσιολογικα,για ποιο λογο προκληση?

το να γεννησεις φυσιολογκα με πρκληση δεν ειναι τραγικο,δεν νοιωθεις πως θα σου σπασει τα νερα,σου βαζει τον ορο κ ενα σαν ασπιρινακι για να ερθουν οι πονοι κ απλα ειναι σαν να σε εξεταζει..δεν πονας..ειδικα αν κανεις επισκληριδειο δεν θα καταλαβεις τπτ ΑΛΛΑ το θεμα ειναι να μην σε βαλει για καισαρικη γιατι ετσι γουσταρει...εκει ειναι η ενσταση μου δλδ...
παντως μιλα μαζι του κ να εισαι απολυτη οτι θες φυσιολογικα αφου ειναι ολα καλα με το μικρο σου!!!
οτι ειχες ανεβασμενη πιεση ειναι παντα?ή λογο αγχους ηταν χθες??

ολα αυτα πες τα μαζι του να σου δωσει τις απαντησεις που θες...

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nanakaboubou έγραψε:σας ευχαριστω κοριτσια πολυ για την υποστηριξη σας... Smile δηλαδη με την εμπειριΑ σας με κλιμακα ως το 10 ποσο βαζετε στον πονο???

αν 10 ειναι οτι πονας πολυ εγω θα εβαζα 4...αφου σκεψου εννοιωθα κατι πονακια σαν περιοδο..ερχοταν κ εγω μιλαγα με τον αντρα μου,φιλες(ειχαν μαζευτει ολοκληρος λοχος!!!)κ μου ελεγε βρε θα με τρελανεις δεν πονας??μετα δε που εκανε την επισκ. ΔΕΝ ΕΝΟΙΩΘΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!

MagdalineK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάρα μου ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ!!!!!!! Ολα θα πάνε καλα!!!!!
Κι εγώ με πρόκληση πηγα στην τελευταια μερα του ΠΗΤ αλλά δεν άντεχα άλλο. θα σου πω την ιστορία μου γιατί οσο την θυμάμαι τόσο πολύ ενθουσιασμένη είμαι.
Πηγα απο το προηγούμενο βράδυ (κατα τις 22:30). Με ετοιμασαν οι κοπελες κ μετα με πηγανε στο δωμάτιο κατα τις 12 γιατί είχε κ πολλα εκτακτα εκεινη την ημερα.
Κατα τις 3 μου έβαλαν υπόθετο για να μαλακώσει ο τράχυλος. συνέχεια άκουγαν την καρδια τους μωρου κ κατα τις 7:30 ήρθε η μαμα μου στο δωμάτιο ενω δεν επιτρεπόταν να μου πει καλή επιτυχία. Με πήγανε μετα σε ένα δωμάτιο μαζί με άλλη μια κοπέλα που ειχαμε τον ίδιο γιατρο.... κ μου εβαλαν ορο. Ηρθε ο αντρας μου κ περάσαμε μαζί ολη την διαρκεια μεχρι κ που ήρθε η μικρή μας. Επισκλειρήδιο έκανα γιατι δεν άντεχα καθόλου. Είχα κάτι ελαφρια πονάκια περιοδου ΜΟΝΟ. Μαρεσει που έκανα κ την σκληρή στην αρχή.Ενω μέχρι τις 12:30 ειχα 2 διαστολη στις 13:00 είχα 8. Στις 13:40 γεννήθηκε η Εύα μας που ήταν κι εκείνη πολύ ψηλά. Μην φοβάσαι καθόλου. Θα είναι απο τις καλύτερες εμπειρίες τις ζωής σου κ επιτέλους θα δεις το μωράκι σου!!!!!!!

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αυτος απο την αρχη με ειχε πει οτι δεν υπαρχει κανενας λογος να παμε για καισαρικη και δεν τον ξανα ανεφερα γιατι τον ειχα πει ξεκαθαρα οτι δεν την θελω την καισαρικη και μειναμε εκει προκληση με φυσιολογικο τοκετο εκτος απροοπτου.. οσο αφορα την πιεση ποτε δεν ειχα προβλημα και χθες δεν μπορω να πω οτι αγχωθηκα τρελα εχω φτασει και σε χειροτερα level αλλα δυο φορες μεσα σε μισαωρο ηταν ψηλη.. σημερα που με ξαναμετρησανε ειχα 13 με 7 και αυτο σκεφτομαι επισης αν ειναι να κανω ενα καρδιοτοκογραφο και να ανεβαζω πιεση τι θα γινει στην γεννα που θα χω και αγχος και θα φοβαμαι κιολας..

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοίτα, σε εμένα το σπάσημο των νερών το έκανε η μαία με το χέρι της και πραγματικά δεν ήταν τίποτα.
όμως όπως είπε και το vetaki μιλα με το γιατρό σου και αν δεν υπάρχει κάτι που να τον ανησυχεί πές του οτί θές να γεννήσεις φυσιολογικά χωρίς πρόκληση και να το προσπαθήσετε.

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν ειναι το ιδιο...καλα δεν ξερω κ το κλιμα στην κλινικη που θα γεννησεις αλλα εγω πχ ενω ειχα αγχος οταν πηγα..ετρεμα,ειχα γινει ασπρη...μετα που με ετοιμασαν μου μιλ οι μαιες,οι δικοι μου ημουν πιο χαλαρη αγχωμενη.....!!!!

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να το χερεστε το κοριτσακι σας μαγδα μου και ειλικρινα ολα αυτα που μου λετε δε φανταζεστε ποσο θαρρος περνω γιατι καλως κακοσ ο ανδρασ μου δεν καταλαβαινει και οσο κουραγιο παει να με δωσει τοσο εκνευριζομαι γιατι το παιζει πολυ ανετος και οτι ελα μωρε δεν ειναι κατι και ααααααααααααααα τα νευρα μουυυυ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΟΚΕΤΟΥ... ΤΡΕΜΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ Μ... HELP... 679259 ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΟΚΕΤΟΥ... ΤΡΕΜΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ Μ... HELP... 679259

MagdalineK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Θα σου προτείνω να πάρεις σήμερα τον άντρας σου κ να πάτε να φάτε έξω οι δυο σας. Οχι αυριο γιατι δεν θα μπορείς να φας!!! Θα είναι η τελευταία φορά που θα βγείτε έξω μόνοι σας κ χωρίς άγχος. Θα με θυμηθείς!

MagdalineK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nanakaboubou έγραψε:να το χερεστε το κοριτσακι σας μαγδα μου και ειλικρινα ολα αυτα που μου λετε δε φανταζεστε ποσο θαρρος περνω γιατι καλως κακοσ ο ανδρασ μου δεν καταλαβαινει και οσο κουραγιο παει να με δωσει τοσο εκνευριζομαι γιατι το παιζει πολυ ανετος και οτι ελα μωρε δεν ειναι κατι και ααααααααααααααα τα νευρα μουυυυ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΟΚΕΤΟΥ... ΤΡΕΜΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ Μ... HELP... 679259 ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΟΚΕΤΟΥ... ΤΡΕΜΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ Μ... HELP... 679259

Σε ευχαριστούμε πολύ Νανα μου. Θα δεις ότι όλα θα πάνε καλα!

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ξεχασετο δεν προκειται να καταλαβει την ψυχολογια σου απο τωρα..οταν θα σε δει στο κρεβατι ετοιμη να του φερεις το δωρο της ζωης σας τοτε θα δεις ενα χαζο χαμογελο συνεχεια στα χειλη κ θα προσπαθει ακομα να καταλαβει...

εμενα τουλαχιστον ετσι ηταν...σκεψου οτι οταν γεννησα κ ειδε τον μικρο μετα που βγηκε για να με ραψουν παει κ αγκαλιαζει την μανα του κ της λεει(παει τελειωσε) η πεθερα μου τρομαξε λεει (τι εγινε??)λεει (γεννησε!!!!)

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MagdalineK έγραψε:Θα σου προτείνω να πάρεις σήμερα τον άντρας σου κ να πάτε να φάτε έξω οι δυο σας. Οχι αυριο γιατι δεν θα μπορείς να φας!!! Θα είναι η τελευταία φορά που θα βγείτε έξω μόνοι σας κ χωρίς άγχος. Θα με θυμηθείς!
θα συμφωνήσω όοοοοοσο δεν πάει!!!!! κοριτσάκι μου μην αγχώνεσαι θα πάνε όλα καλά!! εγώ όταν πήγα να γεννήσω μέχρι να με πάρουν να με ετοιμάσουν σκέφτηκα πολλές φορές να το σκάσω τρέχοντας απο το φόβο μου, τόσο φοβητσιάρα η κυρία!! κι όταν πήρα στην αγκαλιά μου τη μικρή μου πραγματικά είχα αντοχές να ξαναγεννήσω την ίδια στιγμή!!!

MagdalineK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vetaki..! έγραψε:ξεχασετο δεν προκειται να καταλαβει την ψυχολογια σου απο τωρα..οταν θα σε δει στο κρεβατι ετοιμη να του φερεις το δωρο της ζωης σας τοτε θα δεις ενα χαζο χαμογελο συνεχεια στα χειλη κ θα προσπαθει ακομα να καταλαβει...

εμενα τουλαχιστον ετσι ηταν...σκεψου οτι οταν γεννησα κ ειδε τον μικρο μετα που βγηκε για να με ραψουν παει κ αγκαλιαζει την μανα του κ της λεει(παει τελειωσε) η πεθερα μου τρομαξε λεει (τι εγινε??)λεει (γεννησε!!!!)

Χαχαχα Βετα!! Πολύ πλάκα! Κατι παθαίνουν μετά ε? Εμένα τον ρώτησε ο γιατρός εαν θέλει να κόψει το λωρο κ είπε όχι κ οταν τον ρώτησα μετά μου είπε ότι δεν το ακουσε ποτε αυτό!

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχα απο την μια ειναι πολυ γλυκοι που δεν εχουν συνηδητοποιησει τι παει να γινει αλλα ωρες ωρες μη μιλασ καλυτερα.. εμενα που κανει σαν τρελος για να ειναι και μεσα οταν γενναω τον εχω πει μην μου εχεις εκεινο το υφακι του στυλ ελα μωρε δεν ειναι τιποτα και πως κανεισ ετσι την ωρα που ποναω γιατι σε σενα θα ξεσπαω με μπουνιες... ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΟΚΕΤΟΥ... ΤΡΕΜΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ Μ... HELP... 215994


μαγδα μου ειναι πολυ καλη η ιδεα σου ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΟΚΕΤΟΥ... ΤΡΕΜΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ Μ... HELP... 587529 και παρα πολυ σωστη αν και σημερα δεν ειμαι καθολου καλα και δεν μιλιεμε απο την τρομαρα μου θα το παλεψω να ηρεμησω και να παμε καμια βολτα...


μαρια μου εγω απο το σπιτι που ειμαι τωρα θελω να το σκασω απο τον φοβο μου.. affraid affraid

Lia21

Lia21
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω απ τον φόβο μου την μέρα που πήγα να γέννησω έξω απο το νοσοκομείο λέω του άντρα μου δεν μπαίνω φοβάμαι χαχαχαχα
Ηρεμισε πάρε βαθιές ανάσες και ολα θα πανε καλα το πιο σωστό μιας και η κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική
Μιλά με τον γιατρό σου να σε ηρεμήσει .
Και εγω έκανα επισκλιριδιο και δεν κατάλαβα τπτ γελούσα με τον γιατρό .
Αντε με το καλο το μωρακι σας να το καμαρωσετε όπως εσείς θέλετε !!! ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΟΚΕΤΟΥ... ΤΡΕΜΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ Μ... HELP... 654316 ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΟΚΕΤΟΥ... ΤΡΕΜΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ Μ... HELP... 654316

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MagdalineK έγραψε:

Χαχαχα Βετα!! Πολύ πλάκα! Κατι παθαίνουν μετά ε? Εμένα τον ρώτησε ο γιατρός εαν θέλει να κόψει το λωρο κ είπε όχι κ οταν τον ρώτησα μετά μου είπε ότι δεν το ακουσε ποτε αυτό!
χαχαχαχ!!!ναι ειναι σε μια φαση αφασια εκεινη την ωρα!!!!

[quote="nanakaboubou"]χαχαχα απο την μια ειναι πολυ γλυκοι που δεν εχουν συνηδητοποιησει τι παει να γινει αλλα ωρες ωρες μη μιλασ καλυτερα.. εμενα που κανει σαν τρελος για να ειναι και μεσα οταν γενναω τον εχω πει μην μου εχεις εκεινο το υφακι του στυλ ελα μωρε δεν ειναι τιποτα και πως κανεισ ετσι την ωρα που ποναω γιατι σε σενα θα ξεσπαω με μπουνιες... ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΟΚΕΤΟΥ... ΤΡΕΜΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ Μ... HELP... 215994


ο δικος μου ειναι πολυ της ειρωνιας,αστειακια κτλ..οταν ειπε να ειναι μεσα του λεω,μην τυχον κ με κοροιδευεις πως εισαι ετσι,κ βγαζεις φωτο θα σε σκοτωσω!!!σε πληροφορω οτι οταν του φωναξε ο γαιτρος να μπει ηταν ασπρος σαν πανι κ ηταν σαν το μωρο που κοιταζει σαν χαμενο γιατι δεν ξερει τι γινεται!!!!

εκεινη την ωρα θα δεις!!!!κοιτα να περασεις καλα οτι κανεις με τον αντρουλη σου κ μιλα με τον doc να δεις τι θα γινει!!!!κ να ηρεμησεις βεβαια!!!!!! Wink Wink

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σε ευχαριστω πολυ λια μου !!! μπορω να πω οτι αισθανομαι καπως καλυτερα.. Shocked προσπαθω τουλαχιστον Cool

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις