Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
37 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 37 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:το τι γινεται στη ζωη αφρουλα μου το τι ειναι σωστο κ το τι δεν ειναι αν τα σκεφτουμε θα πρεπει να παμε να φουνταρουμε!!!εγω πιστευω στην μοιρα κ εμενα μου εφερε την ευτυχια !!οσο για τους γονεις περασα παρα πολλα αλλα παλι νικητρια βγηκα κ τωρα με παραδεχονται!!!ολα στη ζωη γινομται για καποιο λογο!!κ οτι δεν γινεται με το ζορι αλλα με αγαπη δεν ειναι για τιμωρια Wink Wink Wink


ΒΡΕ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΚΡΙΝΕΙΣ ΕΞ ΙΔΙΩΝ ΤΑ ΑΛΛΟΤΡΙΑ! ΕΣΥ ΗΣΟΥΝ ΤΥΧΕΡΗ! ΕΑΝ ΟΜΩΣ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΧΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΕΝΗΛΙΚΑ ΠΟΣΟΙ ΚΙΝΔΥΝΟΙ ΕΛΟΧΕΥΟΥΝ? ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ ΑΠΟ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑ! ΕΚΕΙΝΟΣ? ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΣ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ?

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ: ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΗ ΜΟΙΡΑ! ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΑΣ!!! Wink

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εννοειται ειναι δυσκολες αυτες οι καταστασεις γιατι μερικοι εκμεταλλευονται τα κοριτσια αλλα εγω δεν ξερω ημουνα πολυ ανοιχτομυαλη κ ας ημουνα ανηλικη.τον εκρινα απο τις πραξεις του.οταν τον εβλεπα να κανει τοσα χιλιομετρα για να ερθει να με δει 300 παρακαλω για να με δει μονο 5 ωρες κ μετα εφευγε στο καπακι πισω αλλα 300 χιλιομετρα κ κοιμοτανε κ στο αμαξι γιατι ηταν πτωμα ο καημενος κ το εκανε αυτο καθε βδομαδα εγω εβλεπα εναν ανθρωπο που ναι δεν με εκμεταλλευεται.η οταν στα νευρα μου τον ελεγα χωριζουμε κ επαιρνε παλι το αμαξι βραδιατικα κ ερχοτανε να με δει να με αγκαλιασει τι να λεμε τωρα...κοιτα ενα 15χρονο στιςμερεςμας δεν ειναι χαζο.400 τα χουν τα μυαλα τους.αλλα δυστυχως κοιτανε μονο τις αλητειες τα περισσοτερα παιδια τωρα.εμενα ολοι με κοιτουσαν περιεργα που ημουν με εναν κ τοσο κολλημενη κ ειχα κατι σοβαρο απο μικρη.κ με ζηλευαν κιολας μπορω να πω.

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ με ζηλευαν γιατι ενω εγω ημουν μια σοβαρη κοπελα αναλογα με την ηλικια μου και δεν επαιζα με τα αγορακια αυτες συγχρονως γ.....ε στις τουαλετες με τον εναν κ με τον αλλον.θελει γενικα πολυυυυυυυυυυυ προσοχη κ πανω απο ολα τοπαιδι να μαθει τροπους κ ηθικη απο τος γονεις του

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΕ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΤΩΝ ΛΙΓΩΝ ΚΑΙ ΚΑΛΩΝ, ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ! ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ! ΟΥΤΕ ΟΜΩΣ ΚΡΙΝΩ ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ! Wink

ΑΣΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΗΜΕΡΑ! ΧΑΖΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΟΥΝ ΧΑΖΕΣ ΠΡΑΞΕΙΣ! ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΟΙ! ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΩ ΚΟΥΒΕΝΤΑ! ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΕΤΗ! Mad Mad Mad Mad Mad ΓΕΝΙΚΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΟΥ ΣΗΜΕΡΑ: ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΑΣ ΚΟΨΟΥΝ ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΤΟΥΣ!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ετσι ακριβως αφρουλα μου συμφωνω απολυτα μαζι σου σε αυτο!!!οι γονεις παιζουν τεραστιο ρολο,οι παιδαγωγοι οπως ειπες κ εσυ κ οι παρεες απο καποια ηλικια κ μετα...

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ θα συμφωνήσω την Αφρούλα.

Απλά στάθηκες τυχερή ως προς τον άνθρωπο!

Επίσης Αλεξάνδρα μου δε θεωρώ οτι το να είμαστε τόσο ώριμοι απο τόσο μικρή ηλικία είναι και πολύ καλό γιατί χάνουμε την ηλικία που πρέπει να ζούμε.

Δε θέλω να το παίξω έξυπνη άλλωστε κι εγώ με τον άντρα μου είμαι μαζί του από τα 14,5 .

Έχουμε συζητήσει πολλές φορές για το τι έχουμε χάσει μετο να κάνουμε αυτή τη σχέση τόσο νωρίς (γιατί χάσαμε πολλά) απλά εστιάζουμε σε αυτά που έχουμε κερδίσει!


Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν ξερω πως θα ακουστει αυτο που θα πω αλλα εγω απο αυτο που εχω τοσα χρονια με αυτον τον ανθρωπο μονο κερδη εχω.

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ επισης η ζωη ειναι απροβλεπτη κ το τι μας περιμενει δεν το ξερει κανεις!εμενα μου εφερε αυτον τον ανθρωπο στα 15...τι να κανω!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ευχαριστω πολυ τον θεο για ολα κ που σταθηκα κ τυχερη κ μονο καλα εχω απο αυτο που ζω μεχρι τωρα!ουτε ενα κακο δεν μπορω να βρω! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΣΥΜΦΩΝΩ ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ!


ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΧΑΣΑΤΕ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΜΟΝΟ ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ! ΤΑ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ...ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΤΑ "ΕΧΕΙΣ ΧΑΣΕΙ" ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΠΑΕΙ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΑΣΕΣ... Wink ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΑΝΛΩΝΕΣΑΙ ΣΕ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΑΣΕΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ!!! Very Happy Very Happy Very Happy

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αφρούλα μου όσες ζωές κι αν ζούσα τις ίδιες επιλογές θα έκανα!

Το να σκέφτεσαι πως μπορεί να ήταν η ζωή σου υπο άλλες συνθήκες δεν είναι κακό ούτε σημαίνει οτι δεν απολαμβάνεις ή δεν είσαι απόλυτα ευτυχισμένος με αυτό που ζείς!

Εξάλλου δεν μπορεί να σου εγγυηθεί κανείς οτι θα ήταν απαραίτητα καλύτερα τα πράγματα!

Απλά διαφωνώ στο οτι το να είσαι ώριμος σε τοσο μικρές ηλικίες είναι και τόσο καλό γιατί χάνεις αυτή την τρέλα που σου δικαιολογεί η ηλικία αυτή.

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο καθε ανθρωπος εχει την ζωη του και κανει τις επιλογες του.αλλος δεν ειναι ικανοποιημενος,αλλος νιωθει οτι εχει χασει πολλα,αλλος ειναι απολυτα ικανοποιημενος κτλ κτλ..καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη κ καθε ανθρωπος θελει αλλα πραγματα στη ζωη του και ειναι με αλλα πραγματα ικανοποιημενος στη ζωη του.εγω ειμαι απολυτα ικανοποιημενη στη ζωη μου με τον ανθρωπο που βρηκα και πληρωσα κ το τιμημα μου απο πλευρας οικογενειας αλλα ουτε μια στιγμη δεν μετανιωσα και δεν δειλιασα γιατι επαιρνα ακριβως το ιδιο απο τον αντρα μου!κ εγω παντα οτι παιρνω δινω ειμαι σαν καθρεφτης οτι δεις απο μενα ειναι απο την δικη σου πραξη.δεν ενιωσα ουτε μια στιγμη οτι εχασα κατι επειδη ειμαι απο μικρη με τον αντρα μου.ισα ισα εμαθα τι παει να πει αγαπη και θυσιες για αυτην.σαν την αγαπη δεν εχει εγω προσωπικα ειμαι απολυτα καλυμμενη στη ζωη μου μεχρι τωρα και δεν σταματαω να ευχαριστω τον θεο και τον αντρα μου που ηρθε στη ζωη μου  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 669659  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 669659  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 669659  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 669659  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 669659  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 669659

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΩΡΙΜΟΣ ΕΙΣΑΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ!!! ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΚΑΙ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ! ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ...ΒΑΣΙΚΑ ΗΜΟΥΝ ΠΙΟ "ΒΑΡΙΑ" ΑΠ'ΟΤΙ ΤΩΡΑ! Laughing ΤΩΡΑ ΒΓΑΖΩ ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΤΡΕΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΕΧΩ ΚΡΙΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ...ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΕΟΙ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΣΕ ΥΠΕΡΘΕΤΙΚΟ ΒΑΘΜΟ! ΓΕΛΑΜΕ ΠΟΛΥ, ΚΛΑΙΜΕ ΠΟΛΥ, ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΟΛΥ, ΠΟΝΑΜΕ ΠΟΛΥ...ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΙΣΧΥΟΥΝ Η' ΠΕΡΝΑΝΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΓΕΘΥΝΤΙΚΟ ΦΑΚΟ ΤΩΝ ΟΡΜΟΝΩΝ ΤΗΣ ΕΦΗΒΕΙΑΣ?!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εγω οπως λεει η αφρουλα ημουν ετσι ανεκαθεν.μικρο κοριτσακι λεει ημουν η μαμα μου και ειχαμε επικοινωνια συζητουσαμε!ημουν διαφορετικη απο τα περισσοτερα παιδια!ετσι γεννηθηκα λοιπον Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΤΣΙ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ! Very Happy ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΧΩΡΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥΣ! ΑΚΟΥΓΑ, ΠΑΡΑΤΗΡΟΥΣΑ ΚΑΙ ΡΟΥΦΟΥΣΑ ΣΑΝ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ! Razz Razz Razz ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΦΤΑΙΕΙ Η ΣΕΛΗΝΗ ΣΤΟΝ ΑΙΓΟΚΕΡΩ... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα μου αχαχαχχαα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy καλα λεω εγω εμεις οι δυο εχουμε κοινα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΕΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ?! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΕ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΤΑ ΤΣΑΛΙΜΙΑ ΤΗΣ!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 604962

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν αμφισβητώ ότι κάποιος απο κάποιες καταστάσεις που περνάει μπορεί να ωριμάσει πιο νωρίς ούτε κρίνω τις επιλογές που κάνει ο καθένας γιατί πολύ απλά δεν θέλω να κρίνει κανείς τις δικές μου.
Το τί έχω επιλέξει στη ζωή μου είναι καθαρά δικό μου θέμα και δεν θα ζήσω τη ζωή κανενός άλλου.
Πιστεύω οτι η ωριμότητα όπως λέει και η λέξη είναι καλό να κατακτάτε με την πάροδο του χρόνου κι απο τη φυσιολογική πορεία του ανθρώπου

Δεν ξέρω αν παρεξηγήθηκαν τα λόγια μου ή ίσως να μην τα διατυπώνω σωστά.
Να διευκρινίσω οτι αυτό που λέω είναι καθαρά δική μου άποψη και δεν κρίνω τίποτα και κανένα.

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι αφρουλα μου Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing αχ τυχερουλα που εισαι!!!!ποτε θα μου κανει κ το δικο μου το παιδι τσαλιμακια Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy αχ σας ανοιξα την καρδια μου μεσημεριατικα ερωτικη εξομολογηση για τον αντρα μου σας εκανα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ποσο μαρεσει η κουβεντουλα μαζι σας κοριτσια μου  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 379767  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 379767  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 379767  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 379767  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 379767 τωρα θα σας αφησω και θα ξανα μπω αργοτερα η το βραδακι.θα παμε εκεινη την βολτιτσα που σου ελεγα αφρουλα μου Very Happy αναστασια μου ελπιζω να καταφερες να αναψεις το τζακι Sad Sad Sad Sad Sad φιλακια πολλα ζουζουνες μου  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 417472

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AnastasiaMM έγραψε:Δεν αμφισβητώ ότι κάποιος απο κάποιες καταστάσεις που περνάει μπορεί να ωριμάσει πιο νωρίς ούτε κρίνω τις επιλογές που κάνει ο καθένας γιατί πολύ απλά δεν θέλω να κρίνει κανείς τις δικές μου.
Το τί έχω επιλέξει στη ζωή μου είναι καθαρά δικό μου θέμα και δεν θα ζήσω τη ζωή κανενός άλλου.
Πιστεύω οτι η ωριμότητα όπως λέει και η λέξη είναι καλό να κατακτάτε με την πάροδο του χρόνου κι απο τη φυσιολογική πορεία του ανθρώπου

Δεν ξέρω αν παρεξηγήθηκαν τα λόγια μου ή ίσως να μην τα διατυπώνω σωστά.
Να διευκρινίσω οτι αυτό που λέω είναι καθαρά δική μου άποψη και δεν κρίνω τίποτα και κανένα.

κουκλιτσα μου κουβεντουλα κανουμε κ πολυ ωραια μαλιστα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy μην ανησυχεις δεν παρεξηγουμαστε εδω καταλαβαινει η μια την αλλη Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΒΡΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΣΥ ΜΑΛΛΟΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΕΓΩ ΣΕ ΚΡΙΝΩ! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ΔΥΣΤΥΧΩΣ Ο ΓΡΑΠΤΟΣ ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΙΜΟΣ!

ΔΕΝ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΑ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΚΡΙΝΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΟΥ!!! ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ! Wink

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΘΑ ΤΟ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ! ΛΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΚΟΜΗ!!! Wink ΚΑΛΗ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 417472

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έγραφα έγραφα πάτησε ένα κουμπί ο Μιχάλης κι έσβησαν όλα!

Καλή βολτούλα Αλεξάνδρα μου !!!!!!

Να περάσεις τέλεια! Razz Razz Razz

Αυτό που έγραφα προηγουμένως Αφρούλα μου
είναι οτι ένιωσα οτι η άποψη μου δεν γίνεται αποδεκτή και παρεξηγήθηκε και οτι έπρεπε να απολογηθώ για αυτό.
Φυσικά και δεν λέω να την υιοθετήσετε απλώς να δεχτείτε την διαφορετικότητα της. Very Happy

Άλλα μάλλον έχει δίκιο οτι τα γραπτά καμιά φορά φαινονται διαφορετικά γιατί δεν έχουν ηχόχρωμα και έκφραση!
Wink Wink



αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑ ΠΩΣ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟΔΕΚΤΗ Η ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ? Crying or Very sad ΘΑ ΗΤΑΝ ΦΟΒΕΡΑ ΕΓΩΙΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΤ'ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΑΝΩΡΙΜΟ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΤΗΤΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΤΩΝ ΑΠΟΨΕΩΝ! ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΓΩ ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΠΑΜΕ ΟΙ 3 ΜΑΣ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΦΩΤΙΖΕΙ ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΠΟΛΥΠΛΟΚΟΥ ΑΥΤΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ! Very Happy

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έτσι όπως το θέτεις δεν μπορώ να παρα να συμφωνήσω και να δεχτώ οτι ......
Ναί βοήθησα κι εγώ στο να δωθεί μία άλλη διάσταση σ΄αυτό το θέμα που μαστίζει την κοινωνία μας!!!!!!!!!!!!!
 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 215994

Πρέπει ή δεν πρέπει να είσαι ώριμος σε βρεφική παιδική εφηβική ηλικία ?!!!
 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #104 - Σελίδα 24 654316

Πλάκα κάνω !!!!!!!!

Για πες για πες κλωτσάει το νινάκι!!Ήρθε η ώρα της για πάρτυ ? Τί έφαγες ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις