Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
54 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 54 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

201ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Δευ Φεβ 18, 2013 11:21 pm

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέραααααα Smile
Μου φαίνεται θα ψάχνουμε όλες σήμερα να βρούμε παγωτόοοοοοο

202ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Δευ Φεβ 18, 2013 11:44 pm

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια...
πήγα χτες στο γιατρούλη...η μπέμπα είναι 980 γραμμ..
ηταν όλα καλά εκτος οτι πρεπει να μετράω την πίεση μου κάθε εβδομάδα...
με ζύγισε κιόλας και δεν μου είπε τίποτα είμαι στα +7 κιλά..
μου έγραψε να πάρω και κάτι φακελάκια για την δυσκοιλιότητα και είπια χτες το πρωτο και ήταν χάλια σαν ζάχαρη με νερό..

Κάτι άλλο τώρα μου είεπ ότι μάλλον το επίδομα του οαεδ έπεσε στα 280 ευρω ξέρει καμία κάτι αν όντως ισχύει?

203ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Δευ Φεβ 18, 2013 11:49 pm

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrisili έγραψε:Καλημέρα κορίτσια...
πήγα χτες στο γιατρούλη...η μπέμπα είναι 980 γραμμ..
ηταν όλα καλά εκτος οτι πρεπει να μετράω την πίεση μου κάθε εβδομάδα...
με ζύγισε κιόλας και δεν μου είπε τίποτα είμαι στα +7 κιλά..
μου έγραψε να πάρω και κάτι φακελάκια για την δυσκοιλιότητα και είπια χτες το πρωτο και ήταν χάλια σαν ζάχαρη με νερό..

Κάτι άλλο τώρα μου είεπ ότι μάλλον το επίδομα του οαεδ έπεσε στα 280 ευρω ξέρει καμία κάτι αν όντως ισχύει?


Καλημεραααααα! Τελεια η μπεμπουλα σου! Αλλα κι εσυ ! μονο 7 κιλα? Μπραβο σου!

Μηπως ακουσες για αυτες που δουλευαν part time? Δεν παιζει να επεσε τοοοοοοοοοοσο πολυ ...

204ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 19, 2013 12:04 am

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefy έγραψε:
xrisili έγραψε:Καλημέρα κορίτσια...
πήγα χτες στο γιατρούλη...η μπέμπα είναι 980 γραμμ..
ηταν όλα καλά εκτος οτι πρεπει να μετράω την πίεση μου κάθε εβδομάδα...
με ζύγισε κιόλας και δεν μου είπε τίποτα είμαι στα +7 κιλά..
μου έγραψε να πάρω και κάτι φακελάκια για την δυσκοιλιότητα και είπια χτες το πρωτο και ήταν χάλια σαν ζάχαρη με νερό..

Κάτι άλλο τώρα μου είεπ ότι μάλλον το επίδομα του οαεδ έπεσε στα 280 ευρω ξέρει καμία κάτι αν όντως ισχύει?


Καλημεραααααα! Τελεια η μπεμπουλα σου! Αλλα κι εσυ ! μονο 7 κιλα? Μπραβο σου!

Μηπως ακουσες για αυτες που δουλευαν part time? Δεν παιζει να επεσε τοοοοοοοοοοσο πολυ ...

Thanks Στεφάκι μου!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 9 417472
πώς θα μάθουμε??να πάρω στον οαεδ θα μου πουν άραγε?

205ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 19, 2013 12:09 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μολις διαβασα μια αγγελια που δειχνει να ειναι ευκαιρια!! Το απο γευμα θα παμε να το δουμε!!!
Δεν ειναι ολοκαινουριο βεβαια το σπιτι... αλλα ουτε και πολυ παλιο κι απο οτι μου ειπαν κανουν και ανακαινιση τωρα παλι.

110 τμ, 3 υνοδωματια, παρκιν, 1ος οροφος, κατασκευης 95! Γαλατσι...

400 ευρω! Που αφου εχει βαλει στην αγγελια 400 ευρω πιστευω οτι θα κατεβει αλλο λιγο.

Ετσι κι μας αρεσει το κλεισαμε! Και η κοπελα που το εχει ειναι πολυ ευγενικη, εχει κι εκεινη ενα κοριτσακι και μεναν εκει αλλα τους δωθηκε η ευκαρια να φυγουν εκτος Αθηνων και το εκαναν... !!! Αχ μακαρι να ειναι εστω συμπαθητικο... και ΦΥΓΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

206ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 19, 2013 12:13 am

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μια χαρά ρε συ...μακάρι να είναιέστω συμπαθητικο οπως λες μα μετα το φτιάχνεις εσυ όπως θές...

207ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 19, 2013 12:14 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
voula1980 έγραψε:Γραμματικη μου, μην μου αγχωνεσαι κοριτσι μου, οποτε βρεις χρονο για το στρωμα, η μικρη μου καλα ειναι, μονο που μου εβγακε κατι κοκκινα σπυρακια στο κορμακι της, πηρα την πιδιατρο κι μου ειπε οτι ξεσπαει ο οργανισμος απο την ιωση,να την παροκολουθω ομως..
Δεσποινουλα, εγω στη μικρη μου, της φταχνω κουλουρακια με φρουτα, του χρονου τετοια εποχη , θα σου σρειλω τη συνταγη να την φτιαχνεις στον γιοκα σου...

ναι μην ανησυχεις και εμενα τα ειχε βγαλει καποια στιγμη λογω του πυρετου που μου ειχε κανει τοτε και σε 3 μερες εφυγαν απο μονα τους

208ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 19, 2013 12:16 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrisili έγραψε:μια χαρά ρε συ...μακάρι να είναιέστω συμπαθητικο οπως λες μα μετα το φτιάχνεις εσυ όπως θές...

Αχχχχχ μακαριιιιιιιιιιιιιιι!!!!

209ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 19, 2013 12:18 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια!!! Μπραβο τελεια η μοεμπουλα σου!!!! Κ απο κιλα εισαι μια χαρα!!!!
Στεφυ μου μακαρι να σας αρεσει κ να σας ριξει τη τιμη!!!! Think possitive!!!!!!
Απο θερμανση τι εχει; Αυτονομη, κεντρικη, τζακι;;

210ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 19, 2013 12:24 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mar1987 έγραψε:Καλημερα κοριτσια!!! Μπραβο τελεια η μοεμπουλα σου!!!! Κ απο κιλα εισαι μια χαρα!!!!
Στεφυ μου μακαρι να σας αρεσει κ να σας ριξει τη τιμη!!!! Think possitive!!!!!!
Απο θερμανση τι εχει; Αυτονομη, κεντρικη, τζακι;;

Αυτονομη!!! Και εχει και συναγερμο!!! (ασχετο αλλα το λεω κι αυτο)

211ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 19, 2013 12:24 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrisili έγραψε:
stefy έγραψε:
xrisili έγραψε:Καλημέρα κορίτσια...
πήγα χτες στο γιατρούλη...η μπέμπα είναι 980 γραμμ..
ηταν όλα καλά εκτος οτι πρεπει να μετράω την πίεση μου κάθε εβδομάδα...
με ζύγισε κιόλας και δεν μου είπε τίποτα είμαι στα +7 κιλά..
μου έγραψε να πάρω και κάτι φακελάκια για την δυσκοιλιότητα και είπια χτες το πρωτο και ήταν χάλια σαν ζάχαρη με νερό..

Κάτι άλλο τώρα μου είεπ ότι μάλλον το επίδομα του οαεδ έπεσε στα 280 ευρω ξέρει καμία κάτι αν όντως ισχύει?


Καλημεραααααα! Τελεια η μπεμπουλα σου! Αλλα κι εσυ ! μονο 7 κιλα? Μπραβο σου!

Μηπως ακουσες για αυτες που δουλευαν part time? Δεν παιζει να επεσε τοοοοοοοοοοσο πολυ ...

Thanks Στεφάκι μου!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 9 417472
πώς θα μάθουμε??να πάρω στον οαεδ θα μου πουν άραγε?

Κανε μια προσπαθεια στον ΟΑΕΔ ναι!!!

212ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 19, 2013 12:34 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stefy έγραψε:
Mar1987 έγραψε:Καλημερα κοριτσια!!! Μπραβο τελεια η μοεμπουλα σου!!!! Κ απο κιλα εισαι μια χαρα!!!!
Στεφυ μου μακαρι να σας αρεσει κ να σας ριξει τη τιμη!!!! Think possitive!!!!!!
Απο θερμανση τι εχει; Αυτονομη, κεντρικη, τζακι;;

Αυτονομη!!! Και εχει και συναγερμο!!! (ασχετο αλλα το λεω κι αυτο)
Ωραιααα η αυτονομη ειναι ο,τι πρεπει οταν εχεις μικρα παιδια!!!! Περιμενουμε νεα!!!!! Το απογευμα θα πατε ε;; Μακαρι!!! Προς τα που ειναι περιπου;

213ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 19, 2013 12:46 am

madmommy

madmommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα σε ολες και στα νινακια σας!!!!δεσποινα το δωματιο του μπεμπη ειναι τελειο απλα!!!μπραβο ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 9 50580

στεφυ μου με το καλο κοριτσι μου να καταληξετε καπου καλη επιτυχια με το σπιτακι Very Happy Very Happy

214ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 19, 2013 1:36 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσακια μου, Γραμματικη μου, αυτο μου ειπε κι η παιδιατρος μου κι σημερα βλεπω οτι εχουν εξασθενησει πολυ..
Κοριτσια σας ευχαριστω ολες για τα περαστικα σας..
Χρυσα μια χαρα κι το δικο σου μπεμπε, εχεις υψηλη πιεση, γι αυτο σου ειπε να την μετρας???
Στεφυ μου, ακουγεται σουπερ το σπιτι, κανε παζαρια για 350..
Δεσποινουλα ζ ηλεψα απο χτες κι σημερα φτιαχνω γιουβετσι κοτοπουλον κι εγω, ειχα πολυ καιρο να φτιαξω..
Μαρακι , γυρισες απο το Πηλιο, πως περασατε???
Καλημεεα σε ολες....

215ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 19, 2013 1:50 am

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
voula1980 έγραψε:Καλημερα κοριτσακια μου, Γραμματικη μου, αυτο μου ειπε κι η παιδιατρος μου κι σημερα βλεπω οτι εχουν εξασθενησει πολυ..
Κοριτσια σας ευχαριστω ολες για τα περαστικα σας..
Χρυσα μια χαρα κι το δικο σου μπεμπε, εχεις υψηλη πιεση, γι αυτο σου ειπε να την μετρας???
Στεφυ μου, ακουγεται σουπερ το σπιτι, κανε παζαρια για 350..
Δεσποινουλα ζ ηλεψα απο χτες κι σημερα φτιαχνω γιουβετσι κοτοπουλον κι εγω, ειχα πολυ καιρο να φτιαξω..
Μαρακι , γυρισες απο το Πηλιο, πως περασατε???
Καλημεεα σε ολες....

η μία αρτηρία που δίνει αίμα στο παιδί απο τα αριστερά είναι πιο μικρή απο την δεξιά αρτηρία..
και πρέπει να ελέγχω την πίεση..έτσι μου είπε..

216ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 19, 2013 1:57 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι βουλα μου γυρισαμε την Κυριακη!!! Πολυ ωραια!!!! Φανταστικο μερος το πηλιο κ ο βολος!!!!ξαναπαω ανετα!!!!
Πολυ φαι κ οπου κ αν πηγαιναμε ολο μας κερναγανε!!!
Δε μου λες βρε βουλα μου.. Ο ανδρας σου εχει κ στρωματακια για καλαθουνα κ λικνο; Γιατι θα μου τα δωσουν κ θελω να παρω καινουργια στρωματακια!!!

217ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 19, 2013 2:10 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε;
μπραβο χρυσα πολυ ωραια τα νεα απο το μπεμπε.
στεφυ να πας να το δεις και χτυπα το δεν το συζητω
μπραβο βουλα μου αρα το πολυ μεχρι αυριο θα της εχουν φυγει

218ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 19, 2013 2:29 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μολις παρελαβα τα της ΜΑΜ ειναι τελεια! Σημερα εχω φαει τα απιστευτα μπαλακια στην δουλεια και θα αρχισει να τους παιρνει ο διαολος ολους μαζι... Mad Mad Mad Mad Ο προεδρος της εταιρειας μου εχει αλλαξει το εισιτηριο του (τα κλεινω εγω) καμια 10 αρια φορες μεσα σε 2 ωρες.... μου ζητανε κατι εγγραφα για μεταφραση απο Κινα... (στο ασχετο) ... εχει χαλασει ο σαρωτης και δεν μπορω να κανω scann απο το γαρφειο και τρεχω απο εδω και απο κει... Θα αρχισω να βριζω οπου να ναι κι οποιον παρει η μπαλα... κι εχω κι εναν ηλιθιο συναδελφο που μου εχει ζητησει 2 μαλακιες και μου λεει ακομη δεν τα εχεις κανει? Λες και καθομαι... Μου φαινεται αυτος ειναι ευκολος στοχος... αυτον θα παρει ο διαολος πρωτα απο ολους...

219ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 19, 2013 2:32 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Μολις παρελαβα τα της ΜΑΜ ειναι τελεια! Σημερα εχω φαει τα απιστευτα μπαλακια στην δουλεια και θα αρχισει να τους παιρνει ο διαολος ολους μαζι... Mad Mad Mad Mad Ο προεδρος της εταιρειας μου εχει αλλαξει το εισιτηριο του (τα κλεινω εγω) καμια 10 αρια φορες μεσα σε 2 ωρες.... μου ζητανε κατι εγγραφα για μεταφραση απο Κινα... (στο ασχετο) ... εχει χαλασει ο σαρωτης και δεν μπορω να κανω scann απο το γαρφειο και τρεχω απο εδω και απο κει... Θα αρχισω να βριζω οπου να ναι κι οποιον παρει η μπαλα... κι εχω κι εναν ηλιθιο συναδελφο που μου εχει ζητησει 2 μαλακιες και μου λεει ακομη δεν τα εχεις κανει? Λες και καθομαι... Μου φαινεται αυτος ειναι ευκολος στοχος... αυτον θα παρει ο διαολος πρωτα απο ολους...

ποτε σταματας στεφυ μου;αυτο να σκεφτεσαι.οσο για το ποιον να παρει ο διαολος ψηφιζω και εγω τον συναδελφο.
εμενα σηεμρα μου εστειλαν απο τη μουστελα οτι θα μου στειλουν και αυτοι δειγματα.για να δουμε.

220ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 19, 2013 2:35 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
stefy έγραψε:Μολις παρελαβα τα της ΜΑΜ ειναι τελεια! Σημερα εχω φαει τα απιστευτα μπαλακια στην δουλεια και θα αρχισει να τους παιρνει ο διαολος ολους μαζι... Mad Mad Mad Mad Ο προεδρος της εταιρειας μου εχει αλλαξει το εισιτηριο του (τα κλεινω εγω) καμια 10 αρια φορες μεσα σε 2 ωρες.... μου ζητανε κατι εγγραφα για μεταφραση απο Κινα... (στο ασχετο) ... εχει χαλασει ο σαρωτης και δεν μπορω να κανω scann απο το γαρφειο και τρεχω απο εδω και απο κει... Θα αρχισω να βριζω οπου να ναι κι οποιον παρει η μπαλα... κι εχω κι εναν ηλιθιο συναδελφο που μου εχει ζητησει 2 μαλακιες και μου λεει ακομη δεν τα εχεις κανει? Λες και καθομαι... Μου φαινεται αυτος ειναι ευκολος στοχος... αυτον θα παρει ο διαολος πρωτα απο ολους...

ποτε σταματας στεφυ μου;αυτο να σκεφτεσαι.οσο για το ποιον να παρει ο διαολος ψηφιζω και εγω τον συναδελφο.
εμενα σηεμρα μου εστειλαν απο τη μουστελα οτι θα μου στειλουν και αυτοι δειγματα.για να δουμε.

ναι κι εγω περιμενω κι απο αυτους... !! Τελη Μαρτιου!!! Αυτον θα παρει ο διαολος γιατι ειναι ο μονος που δεν θα εχω επιπτωσεις μετα Wink Εχω βαρεσει 10 απανωτα εγκεφαλικα σημερα ειλικρινα! Τρωω μπαλακια απο το πουθενα ολη μερα...

221ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 19, 2013 2:37 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:
grammatiki έγραψε:
stefy έγραψε:Μολις παρελαβα τα της ΜΑΜ ειναι τελεια! Σημερα εχω φαει τα απιστευτα μπαλακια στην δουλεια και θα αρχισει να τους παιρνει ο διαολος ολους μαζι... Mad Mad Mad Mad Ο προεδρος της εταιρειας μου εχει αλλαξει το εισιτηριο του (τα κλεινω εγω) καμια 10 αρια φορες μεσα σε 2 ωρες.... μου ζητανε κατι εγγραφα για μεταφραση απο Κινα... (στο ασχετο) ... εχει χαλασει ο σαρωτης και δεν μπορω να κανω scann απο το γαρφειο και τρεχω απο εδω και απο κει... Θα αρχισω να βριζω οπου να ναι κι οποιον παρει η μπαλα... κι εχω κι εναν ηλιθιο συναδελφο που μου εχει ζητησει 2 μαλακιες και μου λεει ακομη δεν τα εχεις κανει? Λες και καθομαι... Μου φαινεται αυτος ειναι ευκολος στοχος... αυτον θα παρει ο διαολος πρωτα απο ολους...

ποτε σταματας στεφυ μου;αυτο να σκεφτεσαι.οσο για το ποιον να παρει ο διαολος ψηφιζω και εγω τον συναδελφο.
εμενα σηεμρα μου εστειλαν απο τη μουστελα οτι θα μου στειλουν και αυτοι δειγματα.για να δουμε.

ναι κι εγω περιμενω κι απο αυτους... !! Τελη Μαρτιου!!! Αυτον θα παρει ο διαολος γιατι ειναι ο μονος που δεν θα εχω επιπτωσεις μετα Wink Εχω βαρεσει 10 απανωτα εγκεφαλικα σημερα ειλικρινα! Τρωω μπαλακια απο το πουθενα ολη μερα...

τσιπα δεν εχουν επανω τους ρε πουστη μου.και εμενα μερικες μερες ετσι μου κανουν εγκυο γυναικα.δε πανε να γαμηθουν εγω πλεον δουλευω με τον ρυθμο μου οπως μπορω δε θα πεθανω κιολας

222ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 19, 2013 2:46 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mar1987 έγραψε:Ναι βουλα μου γυρισαμε την Κυριακη!!! Πολυ ωραια!!!! Φανταστικο μερος το πηλιο κ ο βολος!!!!ξαναπαω ανετα!!!!
Πολυ φαι κ οπου κ αν πηγαιναμε ολο μας κερναγανε!!!
Δε μου λες βρε βουλα μου.. Ο ανδρας σου εχει κ στρωματακια για καλαθουνα κ λικνο; Γιατι θα μου τα δωσουν κ θελω να παρω καινουργια στρωματακια!!!
Μαρακι ναι κι εμενα μου αρεσει πολυ το Πηλιο,
ναι φτιαχνει οτι στρωμα θες αρκει να του δωσεις τις σωστες διαστασεις..

223ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 19, 2013 2:48 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
grammatiki έγραψε:
stefy έγραψε:
grammatiki έγραψε:
stefy έγραψε:Μολις παρελαβα τα της ΜΑΜ ειναι τελεια! Σημερα εχω φαει τα απιστευτα μπαλακια στην δουλεια και θα αρχισει να τους παιρνει ο διαολος ολους μαζι... Mad Mad Mad Mad Ο προεδρος της εταιρειας μου εχει αλλαξει το εισιτηριο του (τα κλεινω εγω) καμια 10 αρια φορες μεσα σε 2 ωρες.... μου ζητανε κατι εγγραφα για μεταφραση απο Κινα... (στο ασχετο) ... εχει χαλασει ο σαρωτης και δεν μπορω να κανω scann απο το γαρφειο και τρεχω απο εδω και απο κει... Θα αρχισω να βριζω οπου να ναι κι οποιον παρει η μπαλα... κι εχω κι εναν ηλιθιο συναδελφο που μου εχει ζητησει 2 μαλακιες και μου λεει ακομη δεν τα εχεις κανει?
Λες και καθομαι... Μου φαινεται αυτος ειναι
ευκολος στοχος... αυτον θα παρει ο διαολος
πρωτα απο ολους...

Στεφυ μου, υπομονη..Δυσκολη μερα..
Σε λιγο καιρο θα εισαι σπιτακι σου...Εγκυουλες μου, προσπαθηστε να μην αγχωνεστε κι πιεζεσρε οοκυ στη δουλεία, απο τη μια να μπαινει κι απο την αλλη να βγαινει...

ποτε σταματας στεφυ μου;αυτο να σκεφτεσαι.οσο για το ποιον να παρει ο διαολος ψηφιζω και εγω τον συναδελφο.
εμενα σηεμρα μου εστειλαν απο τη μουστελα οτι θα μου στειλουν και αυτοι δειγματα.για να δουμε.

ναι κι εγω περιμενω κι απο αυτους... !! Τελη Μαρτιου!!! Αυτον θα παρει ο διαολος γιατι ειναι ο μονος που δεν θα εχω επιπτωσεις μετα Wink Εχω βαρεσει 10 απανωτα εγκεφαλικα σημερα ειλικρινα! Τρωω μπαλακια απο το πουθενα ολη μερα...

τσιπα δεν εχουν επανω τους ρε πουστη μου.και εμενα μερικες μερες ετσι μου κανουν εγκυο γυναικα.δε πανε να γαμηθουν εγω πλεον δουλευω με τον ρυθμο μου οπως μπορω δε θα πεθανω κιολας

224ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 19, 2013 2:50 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
voula1980 έγραψε:
Mar1987 έγραψε:Ναι βουλα μου γυρισαμε την Κυριακη!!! Πολυ ωραια!!!! Φανταστικο μερος το πηλιο κ ο βολος!!!!ξαναπαω ανετα!!!!
Πολυ φαι κ οπου κ αν πηγαιναμε ολο μας κερναγανε!!!
Δε μου λες βρε βουλα μου.. Ο ανδρας σου εχει κ στρωματακια για καλαθουνα κ λικνο; Γιατι θα μου τα δωσουν κ θελω να παρω καινουργια στρωματακια!!!
Μαρακι ναι κι εμενα μου αρεσει πολυ το Πηλιο,
ναι φτιαχνει οτι στρωμα θες αρκει να του δωσεις τις σωστες διαστασεις..

α ωραια!!θα σε παρω τοτε τηλ να στις πω οταν μου τα δωσουν!!λογικα σε καμια εβδομαδα!!!!!

225ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 19, 2013 3:14 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσακια καλημέρα κι από μένα!
Χρυση μπράβο για την μπεμπουλα σου και προσοχή με την πίεση!
Στεφυ υπομονή τελειώνουν σιγά σιγά οι μέρες στην δουλειά!
Μαρακι περάσατε όμορφα ε? Να στε γέροι να κάνετε κι άλλες τέτοιες εκδρομουλες!
Εγώ και σήμερα σπίτι κοριτσια,ακόμα χάλια είμαι. Πήρα τον γιατρό μου και μου πε να πάρω cinecod σιροπι 2 φορές την μέρα και να πάρω κι ένα λοναριτ πριν κοιμηθώ! Κι ότι δεν πρέπει να βηχω καθολου! Αλλά ο φαρμακοποιός δεν μου δώσε λοναριτ χωρίς κόκκινη συνταγή κι εγώ τρόμαξα έτσι απότομο που τον είδα και δεν θα πάρω! Χαμομηλι,καραμέλες και σιρόπι! ουφ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις