Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
110 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 110 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

576ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 26, 2013 5:47 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="stefy"]
voula1980 έγραψε:
stefy έγραψε:
voula1980 έγραψε:Ουτε εγω αγχωνομαι Γραμματικη, αφου τα περισσοτεε α τα εχουμε απο το πρωτο μας παιδακι, ρουχαλακια, πετσετουλες κι σεντονακια στην ουσια θελουμε, γιατι προσωπικα τα εχω ολα ροζ...

Εσεις εχετε μονο τα σεντονακια ολα ροζ? Τυχερη εισαι... Εγω εχω ελαχιστα πραγματα που μπορει να τα χρησιμοποιησει και ο μπεμπης ...
Οχι μονοτα σεντονακια, ολα τα εχω ροζ, πετσέτες, μπουρνουζια, ρουχα φορμακια....[/quote

Ετσι την πατησαμε κι εμεις... Κι ελεγα ...θυμαμαι... να παρω ουδετερα χρωματα ... το ελεγα... οταν ειχα μεινει εγκυος στην Στελίτσα... Αλλα που... Με το που ειδα τα ροζ ξεφυγα τελειως... Και να φανταστεις μεχρι πριν την Στελλα ηταν το χρωμα που μισουσα... Αλλα στο ροζ κουφετακι μου.. τα ροζ ταιριαζανε τοσο πολυ... Εγω περιττο να σου πω οτι ροζ... ουτε βρακι δεν βαζω!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Α ρε Στεφυ πολυ με κανεις κι γελαω, α οχι εμεναμου αρεσουν ολα τα χρωματα κι τα φοραω ολα....

577ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 26, 2013 5:53 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="voula1980"]
stefy έγραψε:
voula1980 έγραψε:
stefy έγραψε:
voula1980 έγραψε:Ουτε εγω αγχωνομαι Γραμματικη, αφου τα περισσοτεε α τα εχουμε απο το πρωτο μας παιδακι, ρουχαλακια, πετσετουλες κι σεντονακια στην ουσια θελουμε, γιατι προσωπικα τα εχω ολα ροζ...

Εσεις εχετε μονο τα σεντονακια ολα ροζ? Τυχερη εισαι... Εγω εχω ελαχιστα πραγματα που μπορει να τα χρησιμοποιησει και ο μπεμπης ...
Οχι μονοτα σεντονακια, ολα τα εχω ροζ, πετσέτες, μπουρνουζια, ρουχα φορμακια....[/quote

Ετσι την πατησαμε κι εμεις... Κι ελεγα ...θυμαμαι... να παρω ουδετερα χρωματα ... το ελεγα... οταν ειχα μεινει εγκυος στην Στελίτσα... Αλλα που... Με το που ειδα τα ροζ ξεφυγα τελειως... Και να φανταστεις μεχρι πριν την Στελλα ηταν το χρωμα που μισουσα... Αλλα στο ροζ κουφετακι μου.. τα ροζ ταιριαζανε τοσο πολυ... Εγω περιττο να σου πω οτι ροζ... ουτε βρακι δεν βαζω!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Α ρε Στεφυ πολυ με κανεις κι γελαω, α οχι εμεναμου αρεσουν ολα τα χρωματα κι τα φοραω ολα....

Very Happy Very Happy Very Happy

Αληθεια.. ροζ ... φουξια... με τιποτα.. Στην καλυτερη... αν τα φοραω ολα μαυρα... να εχω καποιο αξεσουαρ... ας πουμε τσαντα... ή σκουλαρικι σε αυτα τα χρωματα. Μεχρι εκει ομως.

578ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 26, 2013 5:54 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="stefy"]
voula1980 έγραψε:
stefy έγραψε:
voula1980 έγραψε:
stefy έγραψε:
voula1980 έγραψε:Ουτε εγω αγχωνομαι Γραμματικη, αφου τα περισσοτεε α τα εχουμε απο το πρωτο μας παιδακι, ρουχαλακια, πετσετουλες κι σεντονακια στην ουσια θελουμε, γιατι προσωπικα τα εχω ολα ροζ...

Εσεις εχετε μονο τα σεντονακια ολα ροζ? Τυχερη εισαι... Εγω εχω ελαχιστα πραγματα που μπορει να τα χρησιμοποιησει και ο μπεμπης ...
Οχι μονοτα σεντονακια, ολα τα εχω ροζ, πετσέτες, μπουρνουζια, ρουχα φορμακια....[/quote

Ετσι την πατησαμε κι εμεις... Κι ελεγα ...θυμαμαι... να παρω ουδετερα χρωματα ... το ελεγα... οταν ειχα μεινει εγκυος στην Στελίτσα... Αλλα που... Με το που ειδα τα ροζ ξεφυγα τελειως... Και να φανταστεις μεχρι πριν την Στελλα ηταν το χρωμα που μισουσα... Αλλα στο ροζ κουφετακι μου.. τα ροζ ταιριαζανε τοσο πολυ... Εγω περιττο να σου πω οτι ροζ... ουτε βρακι δεν βαζω!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Α ρε Στεφυ πολυ με κανεις κι γελαω, α οχι εμεναμου αρεσουν ολα τα χρωματα κι τα φοραω ολα....

Very Happy Very Happy Very Happy

Αληθεια.. ροζ ... φουξια... με τιποτα.. Στην καλυτερη... αν τα φοραω ολα μαυρα... να εχω καποιο αξεσουαρ... ας πουμε τσαντα... ή σκουλαρικι σε αυτα τα χρωματα. Μεχρι εκει ομως.

οποτε στο κοριτσακι σου τα πηρες ολα ροζ ε;πωπω.εγω παλι ειμαι λιγο αγοροκοριτσο.χυμα στο κυμα που λενε.ουτε καν αξεσουαρ Very Happy

579ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 26, 2013 5:56 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="grammatiki"]
stefy έγραψε:
voula1980 έγραψε:
stefy έγραψε:
voula1980 έγραψε:
stefy έγραψε:
voula1980 έγραψε:Ουτε εγω αγχωνομαι Γραμματικη, αφου τα περισσοτεε α τα εχουμε απο το πρωτο μας παιδακι, ρουχαλακια, πετσετουλες κι σεντονακια στην ουσια θελουμε, γιατι προσωπικα τα εχω ολα ροζ...

Εσεις εχετε μονο τα σεντονακια ολα ροζ? Τυχερη εισαι... Εγω εχω ελαχιστα πραγματα που μπορει να τα χρησιμοποιησει και ο μπεμπης ...
Οχι μονοτα σεντονακια, ολα τα εχω ροζ, πετσέτες, μπουρνουζια, ρουχα φορμακια....[/quote

Ετσι την πατησαμε κι εμεις... Κι ελεγα ...θυμαμαι... να παρω ουδετερα χρωματα ... το ελεγα... οταν ειχα μεινει εγκυος στην Στελίτσα... Αλλα που... Με το που ειδα τα ροζ ξεφυγα τελειως... Και να φανταστεις μεχρι πριν την Στελλα ηταν το χρωμα που μισουσα... Αλλα στο ροζ κουφετακι μου.. τα ροζ ταιριαζανε τοσο πολυ... Εγω περιττο να σου πω οτι ροζ... ουτε βρακι δεν βαζω!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Α ρε Στεφυ πολυ με κανεις κι γελαω, α οχι εμεναμου αρεσουν ολα τα χρωματα κι τα φοραω ολα....

Very Happy Very Happy Very Happy

Αληθεια.. ροζ ... φουξια... με τιποτα.. Στην καλυτερη... αν τα φοραω ολα μαυρα... να εχω καποιο αξεσουαρ... ας πουμε τσαντα... ή σκουλαρικι σε αυτα τα χρωματα. Μεχρι εκει ομως.

οποτε στο κοριτσακι σου τα πηρες ολα ροζ ε;πωπω.εγω παλι ειμαι λιγο αγοροκοριτσο.χυμα στο κυμα που λενε.ουτε καν αξεσουαρ Very Happy

Κι εγω ετσι ειμαι.. ανεκαθεν... Πολυ σπανιο αυτο που σου λεω.. αν φαω καμια φλασια...

580ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 26, 2013 5:57 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="stefy"]
grammatiki έγραψε:
stefy έγραψε:
voula1980 έγραψε:
stefy έγραψε:
voula1980 έγραψε:
stefy έγραψε:
voula1980 έγραψε:Ουτε εγω αγχωνομαι Γραμματικη, αφου τα περισσοτεε α τα εχουμε απο το πρωτο μας παιδακι, ρουχαλακια, πετσετουλες κι σεντονακια στην ουσια θελουμε, γιατι προσωπικα τα εχω ολα ροζ...

Εσεις εχετε μονο τα σεντονακια ολα ροζ? Τυχερη εισαι... Εγω εχω ελαχιστα πραγματα που μπορει να τα χρησιμοποιησει και ο μπεμπης ...
Οχι μονοτα σεντονακια, ολα τα εχω ροζ, πετσέτες, μπουρνουζια, ρουχα φορμακια....[/quote

Ετσι την πατησαμε κι εμεις... Κι ελεγα ...θυμαμαι... να παρω ουδετερα χρωματα ... το ελεγα... οταν ειχα μεινει εγκυος στην Στελίτσα... Αλλα που... Με το που ειδα τα ροζ ξεφυγα τελειως... Και να φανταστεις μεχρι πριν την Στελλα ηταν το χρωμα που μισουσα... Αλλα στο ροζ κουφετακι μου.. τα ροζ ταιριαζανε τοσο πολυ... Εγω περιττο να σου πω οτι ροζ... ουτε βρακι δεν βαζω!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Α ρε Στεφυ πολυ με κανεις κι γελαω, α οχι εμεναμου αρεσουν ολα τα χρωματα κι τα φοραω ολα....

Very Happy Very Happy Very Happy

Αληθεια.. ροζ ... φουξια... με τιποτα.. Στην καλυτερη... αν τα φοραω ολα μαυρα... να εχω καποιο αξεσουαρ... ας πουμε τσαντα... ή σκουλαρικι σε αυτα τα χρωματα. Μεχρι εκει ομως.

οποτε στο κοριτσακι σου τα πηρες ολα ροζ ε;πωπω.εγω παλι ειμαι λιγο αγοροκοριτσο.χυμα στο κυμα που λενε.ουτε καν αξεσουαρ Very Happy

Κι εγω ετσι ειμαι.. ανεκαθεν... Πολυ σπανιο αυτο που σου λεω.. αν φαω καμια φλασια...

μια χαρουλα .οποτε απο τον αλλο μηνα σιγα σιγα και οργανωμενα θα βγω για αγορες

581ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 26, 2013 5:59 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στο κοριτσακι μου ναι δεν ξερω γιατι..νομιζω μεσα στην μουντιλα της ζωης... το κοριτσακι μου το νιωθω σαν το μοναδικο ροζ στοιχειο της ζβης μου... ΨΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΤΙ ΕΙΠΑ ΠΑΛΙ ΤΟ ΑΤΟΜΟ.....

582ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 26, 2013 6:00 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μοιαζετε στην αδερφη μου, εγω το αντιθετο αξεσουαρ φουλ, απο μικρη, λουσου πολυ....

583ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 26, 2013 6:00 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Στο κοριτσακι μου ναι δεν ξερω γιατι..νομιζω μεσα στην μουντιλα της ζωης... το κοριτσακι μου το νιωθω σαν το μοναδικο ροζ στοιχειο της ζβης μου... ΨΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΤΙ ΕΙΠΑ ΠΑΛΙ ΤΟ ΑΤΟΜΟ.....

πωπω τι ωραια το εγραψες. Very Happy

584ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 26, 2013 6:01 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
voula1980 έγραψε:Μοιαζετε στην αδερφη μου, εγω το αντιθετο αξεσουαρ φουλ, απο μικρη, λουσου πολυ....

εσυ εισαι σαν τη μανα μου και στο φουρνο να βγει για ψωμι θα ντυθει στην τριχα και παντα με αξεσουαρ

585ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 26, 2013 6:02 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
stefy έγραψε:Στο κοριτσακι μου ναι δεν ξερω γιατι..νομιζω μεσα στην μουντιλα της ζωης... το κοριτσακι μου το νιωθω σαν το μοναδικο ροζ στοιχειο της ζβης μου... ΨΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΤΙ ΕΙΠΑ ΠΑΛΙ ΤΟ ΑΤΟΜΟ.....

πωπω τι ωραια το εγραψες. Very Happy
.


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Σχολασα... τα λεμε αργοτερα!!! Φιλακια σε ολες!

586ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 26, 2013 6:03 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
grammatiki έγραψε:
voula1980 έγραψε:Μοιαζετε στην αδερφη μου, εγω το αντιθετο αξεσουαρ φουλ, απο μικρη, λουσου πολυ....

εσυ εισαι σαν τη μανα μου και στο φουρνο να βγει για ψωμι θα ντυθει στην τριχα και παντα με αξεσουαρ
Ναι, ναι ετσι ειμαι ...

587ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 26, 2013 6:29 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ κορίτσια κι εγώ έλεγα ουδέτερα ότι θα τα πάρουμε αλλά εννιά στα δέκα τελικά τα πήραμε ροζ! Μα τι να κάνω που είναι τραβηχτικό σαν χρώμα για τα κοριτσάκια!!
Γραμματική τι καλά που κατάφερες και κρατήθηκες! Σε ζηλεύω! Εγώ καθόλου αυτοπειθαρχία! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 24 4872
Κι εγώ δεν είμαι πολύ του λούσου θα έλεγα! Πιο πολύ του λιτού στυλ! Και εννοείται φούρνο, σούπερ μάρκετ, τράπεζα πάω άβαφτη και με τις φόρμες! Μόνο αν συνδυάζεται και με καμιά έξοδο π.χ. για καφέ φτιάχνομαι! Αφού και η μάνα μου αναρωτιέται που έμοιασα! Εκείνη στη γωνία να πάει θα ντυθεί όμορφα, θα περιποιηθεί, θα βαφτεί, θα φτιάξει μαλλί και θα βγεί! Το άλλο άκρο δηλαδή! Χα,χα,χα!

588ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 26, 2013 6:56 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κοριτσια!!!σας διαβαζα αυτες τις ημερες αλλα δεν ειχα χρονο να γραψω γιατι φτιαχναμε το δωματιακι του μπεμπη!!!το βαψαμε κ αποψε περιμενω τον ανδρα μου να βαλουμε την ταπετσαρια(στον μισο τοιχο..μη φανταστειτε...πιστευω να τα καταφερουμε..εχω μελετησει στο youtube!!χαχα!!!)
εκλεισα ραντεβου στο κεντρο μανας κ παιδιου για την αδεια την επομενη Τεταρτη..για να δουμε..!!!
Στεφυ μου πολυ χαρηκα με το σπιτακι σας!!!!μπραβο!!!!καλη μετακομιση να εχετε!!!προς ποια πλευρα του γαλατσιου ειναι?τον απριλη αν ειναι να κανονισουμε καφεδακι γιατι ερχομαι μια φορα τον μηνα τουλαχιστον!!εκει ειναι η αισθητικος μου και κανω το beaute μου!!!!
περαστικα στα αρρωστουλικα σας κ αντε...σιγα σιγα φτιαχνει ο καιρος κ θα ηρεμησετε απο τις ιωσουλες!!!
ααα σταματησα κ τη δουλεια...κ τωρα...ρεμπελοοοοοος!!!χαχαχα!!!το χω ριξει στα ψωνια για να περναει η ωρα!!!πηγα σουπερμαρκετ εκατσα ενα διωρακι!!!κ τωρα θα παω στα λητω να παρω καποια πραγματακια για τον μπεμπη!!!αυτα!!!μη φανταστειτε κατι το ιδιαιτερο!!!

589ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 26, 2013 8:07 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ωραια μαρακι περιμενουμε φωτο και απο το δικο σας δωματιο.

590ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 26, 2013 8:12 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mar1987 έγραψε:καλησπερα κοριτσια!!!σας διαβαζα αυτες τις ημερες αλλα δεν ειχα χρονο να γραψω γιατι φτιαχναμε το δωματιακι του μπεμπη!!!το βαψαμε κ αποψε περιμενω τον ανδρα μου να βαλουμε την ταπετσαρια(στον μισο τοιχο..μη φανταστειτε...πιστευω να τα καταφερουμε..εχω μελετησει στο youtube!!χαχα!!!)
εκλεισα ραντεβου στο κεντρο μανας κ παιδιου για την αδεια την επομενη Τεταρτη..για να δουμε..!!!
Στεφυ μου πολυ χαρηκα με το σπιτακι σας!!!!μπραβο!!!!καλη μετακομιση να εχετε!!!προς ποια πλευρα του γαλατσιου ειναι?τον απριλη αν ειναι να κανονισουμε καφεδακι γιατι ερχομαι μια φορα τον μηνα τουλαχιστον!!εκει ειναι η αισθητικος μου και κανω το beaute μου!!!!
περαστικα στα αρρωστουλικα σας κ αντε...σιγα σιγα φτιαχνει ο καιρος κ θα ηρεμησετε απο τις ιωσουλες!!!
ααα σταματησα κ τη δουλεια...κ τωρα...ρεμπελοοοοοος!!!χαχαχα!!!το χω ριξει στα ψωνια για να περναει η ωρα!!!πηγα σουπερμαρκετ εκατσα ενα διωρακι!!!κ τωρα θα παω στα λητω να παρω καποια πραγματακια για τον μπεμπη!!!αυτα!!!μη φανταστειτε κατι το ιδιαιτερο!!!

μπραβο μαρακι μου καλοριζικο.οσο για την ταπετσαρια ειναι λιγο πακετο να τοποθετεις αλλα αφου εισαι διαβασμενη θα τα καταφερεις

591ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 26, 2013 8:13 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω εκλεισα στον φοβερο μαιευτηρα γυναικολογο του ικα ραντεβου για την αδεια.ελπιζω να μν μου αρχισει τις παπαριες παλι οποτε τοτε που ειχα αποκολληση και μου εγραφε αδειες γιατι θα τον παρει ο διαολος

592ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 26, 2013 9:58 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι απελπισία η τηλεόραση! Δεν έχει τίποτα! Πφφφ...βαρεμάρα! Και αν σκοτεινιάσει δεν έχω και όρεξη για δουλειές οπότε βαριέμαι! Τι κάνετε εσείς; Πλησιάζει η μέρα που θα σταματήσετε όλες από τη δουλειά ε; Ωραία!

593ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 26, 2013 10:37 am

nantiaf

nantiaf
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσάκια!!!

Στέφυ με γεια την τσαντούλα, τρέλα είναι!!!

Η Δεσποινούλα πού είναι να μας πει ωραία νέα???

Εγώ πριν καμια ώρα γύρισα απο ψώνια, πήραμε σελτεδάκια, γουλοπανάκια, 2-3 καλοκαιρινα φορμάκια, 3-4 ακομα φανελάκια που είχαν πάνω και looney tunes τρέλα (γενικά από ρούχα μου χει παρει τόσα ηδη η πεθερα απ τη χαρα της που είμαι πλήρης!), 2 σετ σεντονάκια για την κούνια, 2 ζευγάρια καλτσάκια, μπουρνουζοπετσετούλα και πετσετούλες προσώπου, πολλά πραγματάκια!!! Τι ωραια! Ανυπομονω ομως να περασει ο καιρός να τα πλύνω και να τα βολέψω! Πο, πο και μεχρι να ρθει η κουνια 25 Απρίλη, πφφφφ, πώς θα περάσει ο καιρός! Τώρα ακομη θέλω να παρω μπανιερίτσα, να πάρω και κουνουπιέρα για την καλαθούνα που θα τον κοιμίζω τους πρώτους μήνες, κανα σεντονάκι για την καλαθούνα και το στρωματάκι της... Σιγά σιγά μειώνονται τουλάχιστον, κοντεύουμε να τα μαζέψουμε..!

Κορίτσια εγώ είμαι ΦΑΝΑΤΙΚΑ ΚΑΤΑ του ολα μπλε στο αγόρι κι ολα ροζ στο κορίτσι! Πολύ λίγα , απ οσα εχω πάρει 3-4 να είναι σιελ-ασπρο, όλα τα άλλα είναι διαφορα χρωματα!!! Και τα γουστάρω πααααρα πολυ!!! Πορτοκαλιά, λαχανιά, κίτρινα, ασπρα, πράσινα, αλλά και εμπριμέ, τρέλα είναι!

Κορίτσια σκέφτομαι σ' εναν απ τους τοιχους του δωματίου που είναι και πράσινοι, να του κολλήσω μια παρασταση με ζωάκια της ζούγκλας, αυτή μου άρεσε αρκετα ας πούμε:

http://www.stickit.gr/index.php?id_product=752&controller=product#/materials-_

Πώς σας φαίνεται? Είναι αυτοκόλλητα χωριστά και τα κολλάς οπως θες, δεν ειναι ταπετσαρία! Και μετά τα ξεκολλάω αν τα βαρεθούμε. Τι λετε κι εσεις?

Επίσης, τελικά αντι για ζαχαρί που την ειχαμε παραγγείλει την κούνια, χτες πηραμε τηλ και την αλλάξαμε σε όλο λευκο. Μωρε το ζαχαρι μου έφερνε σαν παλιο και πολυκαιρισμένο έπιπλο! Λέμε να βάλουμε και άσπρα ραφάκια στους τοίχους και αργότερα άσπρο και το γραφειάκι και να τα ταιριάξουμε! Wink Wink

594ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 26, 2013 10:43 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νάντια με γεια τα πραγματάκια! Έτσι σιγά σιγά να μειώνονται αυτά που πρέπει να ψωνίσουμε και να ετοιμαζόμαστε!
Πολύ ωραία τα αυτοκολλητα και πολύ όμορφα ζωάκια και χαρούμενα! Κι εμείς όταν αλλάξουμε σπίτι και θα έχει και η μπέμπα δικό της χώρο με αυτοκόλλητα λέω να γεμίσουμε τους τοίχους για να τα αλλάζουμε όποτε βαριόμαστε!
Και όσο για την κούνια κι εγώ λευκό ψηφίζω γενικά στα βρεφικά έπιπλα αλλά πάντα είναι θέμα γούστου του καθενός!Άντε με το καλό να σας τη φέρουν! Κι εμείς εκεί γύρω στις 20 Απρίλη την περιμένουμε για να προλάβουμε τη Μεγαλοβδομάδα και μην βρεθούμε προ εκπλήξεως με τίποτα άδειες του προσωπικού του καταστήματος και δε μπορούν να μας τη φέρουν!
Περνάει ο καιρός, αλλά όσο πλησιάζουμε στην πολυπόθητη μέρα, περνάει όλο και πιο αργά!

595ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 26, 2013 11:54 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νάντια ψηφίζω ΝΑΙΙΙΙ στα αυτοκόλλητα! Απ το ίδιο μαγαζί έχουμε πάρει τους πίνακές μας κι έχουν εξαιρετική ποιότητα, επίσης θα πάρουμε και τ αυτοκόλλητα του μπέμπη απο κει όταν καταλήξουμε σε ποια θα πάρουμε! Το πάντα και η καμηλοπάραδαλη πάντως είναι απ τα αγαπημένα μου!
Κατά τ αλλα γυρίσαμε απ τον γιατρό κι είμαστε καλά δόξα τν Θεό, στα ίδια κιλά εγώ, στο 1330γρ ο μπέμπης! Πάλι μου πανε ότι είναι μεγάλος αλλά εμένα μια χαρά μου φάνηκε για 28εβδ και 6μέρες!!Ήταν καθιστό το καμάρι μου με το κεφαλάκι του κάτω απ το στήθος μου, αλλά ο γιατρός λέει δεν ανησυχει γιατί θα πάρει αργότερα θέση, δεν προδικάζει τίποτα από τώρα!!! Κατά τ αλλα τα πονάκια που νιώθω καμια φορά όταν είμαι όρθια ή περπατάω που ειναι σαν σφάχτες μου είπε ότι δεν ειναι ανησυχητικά εάν δεν πετρώνει η κοιλιά μου! Μόνο αν πετρώνει σημαίνει ότι μ΄λλον κάνω συσπάσεις. Γενικά να ξεκουράζομαι περισσότερο μου είπε. Και ο πόνος στα πευρά αριστερά που είχα μαζί με τον βήχα μου είπε ότι ήταν καθαρά λογω βήχα κι ότι δεν είχε καμία σχέση το μωρό σε αυτή τη φάση! Αυτά νομίζω σας τα πα όλα!! Razz

596ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 26, 2013 12:11 pm

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπράβο Δέσποινα. Μεγάλωσε κι εσένα το καμάρι σου! Τα μικρούλικα ας μεγαλώνουν και ας παίρνουν βάρος! Εμείς να μην παίρνουμε!

597ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 26, 2013 12:11 pm

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελεια τα αυτοκολλητα ναντια μου.να τα βαλεις.μπραβο δεσποινακι για τον μπεμπηςειδες ολα καλα λοιπον

598ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 26, 2013 1:57 pm

nantiaf

nantiaf
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εμένα μου αρεσουν πολύ, θέλω να τα βάλω!

Δεσποινάκι μου, μπράβο ο στρουμπουλούκος σου, καλά να είναι! Αχχχχ, με τις περιγραφες σου πως καθοταν, τι εκανε, ζηλεψα κι εγω θελω να δω τον μπεμπη μου! Ναι βρε, ειναι νωρις ακομη να παρει θεση, εχει χωρο (και χρόνο) ακομα για να τουμπαρει και να παρει την κατιούσα!

Πο πο Νανσυ, αντε να περασει ο καιρος μεχρι τοτε, ε? Κι εσυ θυμομουν που ήσουν Απριλη για την κουνια, ναι... Υπομονη, πού θα παει, περναει ο καιρός!!! Πο, πο σημερα σκεφτόμουν φτου φτου με το καλό να ρθει το νινι, αν ομως αποφασισει να ρθει πχ 2 βδομαδες νωριτερα θα είναι Πασχαλινο!! χαχαχα! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 24 215994 Ελπίζω βεβαια να μη βιαστει, να παρει ολο τον ενατο καλά να ειναι κι οποτε θελει ας έρθει ο γλυκος μου!

599ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 26, 2013 2:18 pm

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεσποινα ωραια τα νεα σας.μεγαλωσε ο μπεμπης.και φυσικα υπαρχει αρκετος χρονος για να γυρισει.

ναντια πολυ ωραια τα αυτοκολητα.να τα παρεις.
γιατι θελεις να παρει ολο τον ενατο?

600ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 26, 2013 8:24 pm

nantiaf

nantiaf
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γιατί να μην το πάρει ολο τον ένατο, δεν ειναι καλο??
Μου φαίνεται κρυφοθέλω να βγει και Διδυμάκι, χααχαχαχαχα, καλά να είναι το νινι μου πάνω απ όλα μωρε, ετσι μαλακιες να περνάει η ωρα λεω... Razz Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις