Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
173 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 173 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

601ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 26, 2013 10:59 pm

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσακια καλημερα! Μπραααβο Δεσποινακι!Πολυ ωραια νεα!Αν ειναι στρουμπουλος ο δικος σου ο δικος μου τι ειναι;;Ηταν 1400 γρ πριν 20 μερες!Αυριο που εχω ντοπλερ ειμαι περιεργη που θα χει φτασει το αγορακι μου!Καταλαβαινω πως εχει μεγαλωσει απ τις κινησεις του..συεται η κοιλια μου συνεχεια κ με δυναμη!μπρρρρρ! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 893968 Ειναι ο γουρουνακος μου! Εσεις ντοπλερ θα κανετε; Απ οτι διαβαζω δεν ειναι απαραιτητος παρολα αυτα καποιοι γιατροι επιμενουν..αα..χθες με πηρε ο πρωην γυναικολογος-θα καταλαβε οτι δεν ξαναπαω αφου περασε εναμισι μηνας-σου λεει -ωχ που ειναι αυτο το 2χιλιαρο;Εχω καιρο να το δω!Φυσικα δεν σηκωσα το τηλεφωνο!

602ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 26, 2013 11:22 pm

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mar1987 έγραψε:καλησπερα κοριτσια!!!σας διαβαζα αυτες τις ημερες αλλα δεν ειχα χρονο να γραψω γιατι φτιαχναμε το δωματιακι του μπεμπη!!!το βαψαμε κ αποψε περιμενω τον ανδρα μου να βαλουμε την ταπετσαρια(στον μισο τοιχο..μη φανταστειτε...πιστευω να τα καταφερουμε..εχω μελετησει στο youtube!!χαχα!!!)
εκλεισα ραντεβου στο κεντρο μανας κ παιδιου για την αδεια την επομενη Τεταρτη..για να δουμε..!!!
Στεφυ μου πολυ χαρηκα με το σπιτακι σας!!!!μπραβο!!!!καλη μετακομιση να εχετε!!!προς ποια πλευρα του γαλατσιου ειναι?τον απριλη αν ειναι να κανονισουμε καφεδακι γιατι ερχομαι μια φορα τον μηνα τουλαχιστον!!εκει ειναι η αισθητικος μου και κανω το beaute μου!!!!
περαστικα στα αρρωστουλικα σας κ αντε...σιγα σιγα φτιαχνει ο καιρος κ θα ηρεμησετε απο τις ιωσουλες!!!
ααα σταματησα κ τη δουλεια...κ τωρα...ρεμπελοοοοοος!!!χαχαχα!!!το χω ριξει στα ψωνια για να περναει η ωρα!!!πηγα σουπερμαρκετ εκατσα ενα διωρακι!!!κ τωρα θα παω στα λητω να παρω καποια πραγματακια για τον μπεμπη!!!αυτα!!!μη φανταστειτε κατι το ιδιαιτερο!!!


Καλημερα κοριτσιααααααα!!! Μαρακι μου το σπιτι ειναι 2 τετραγωνα πανω απο τη Βεικου... Μεσσηνιας λεγεται ο δρομος αν εχει ακουστα. Ειναι το στενο που στη γωνια με Βεικου εχει ενα Βενετη! Βεβαιως να παμε για καφε ειτε να ερθεις κι απο το σπιτι μου! Ολες οι κοπελες ειστε ευπροσδεκτες και θα χαρω πολυ να γνωριστουμε απο κοντα! Και πιστεψτε με.. αυτο η θα γινει τωρα.. η αλλιως πολυυυυυυυυ μετα τη γεννα... Εγω παντως ειδικα απο Απριλιο που θα βγω στην αδεια θα ειμαι πιο ανετη και θα δεχτω πολυ ευχαριστως οποιαδηποτε προταση για καφε με οποια κοπελα μπορει!!!

Κατα τα αλλα... εχθες η κορη μου ηταν πολυ καλο παιδι.. κοιμηθηκε ολο το βραδυ... χωρις να ξυπνησει.. Ο γιος απο την αλλη... ηταν πολυ κακο παιδι! Δεν με αφησε σε ησυχια! Πως το εκανε ακομη δεν εχω καταλαβει... Με πιεζε στην αριστερη πλευρα και κουνιοταν απο την δεξια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Με ταραξε! Δεν μπορουσα να ξαπλωσω ουτε απο δεξια ουτε απο αριστερα!!!

603ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 26, 2013 11:25 pm

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nantiaf έγραψε:Γεια σας κοριτσάκια!!!

Στέφυ με γεια την τσαντούλα, τρέλα είναι!!!

Η Δεσποινούλα πού είναι να μας πει ωραία νέα???

Εγώ πριν καμια ώρα γύρισα απο ψώνια, πήραμε σελτεδάκια, γουλοπανάκια, 2-3 καλοκαιρινα φορμάκια, 3-4 ακομα φανελάκια που είχαν πάνω και looney tunes τρέλα (γενικά από ρούχα μου χει παρει τόσα ηδη η πεθερα απ τη χαρα της που είμαι πλήρης!), 2 σετ σεντονάκια για την κούνια, 2 ζευγάρια καλτσάκια, μπουρνουζοπετσετούλα και πετσετούλες προσώπου, πολλά πραγματάκια!!! Τι ωραια! Ανυπομονω ομως να περασει ο καιρός να τα πλύνω και να τα βολέψω! Πο, πο και μεχρι να ρθει η κουνια 25 Απρίλη, πφφφφ, πώς θα περάσει ο καιρός! Τώρα ακομη θέλω να παρω μπανιερίτσα, να πάρω και κουνουπιέρα για την καλαθούνα που θα τον κοιμίζω τους πρώτους μήνες, κανα σεντονάκι για την καλαθούνα και το στρωματάκι της... Σιγά σιγά μειώνονται τουλάχιστον, κοντεύουμε να τα μαζέψουμε..!

Κορίτσια εγώ είμαι ΦΑΝΑΤΙΚΑ ΚΑΤΑ του ολα μπλε στο αγόρι κι ολα ροζ στο κορίτσι! Πολύ λίγα , απ οσα εχω πάρει 3-4 να είναι σιελ-ασπρο, όλα τα άλλα είναι διαφορα χρωματα!!! Και τα γουστάρω πααααρα πολυ!!! Πορτοκαλιά, λαχανιά, κίτρινα, ασπρα, πράσινα, αλλά και εμπριμέ, τρέλα είναι!

Κορίτσια σκέφτομαι σ' εναν απ τους τοιχους του δωματίου που είναι και πράσινοι, να του κολλήσω μια παρασταση με ζωάκια της ζούγκλας, αυτή μου άρεσε αρκετα ας πούμε:

http://www.stickit.gr/index.php?id_product=752&controller=product#/materials-_

Πώς σας φαίνεται? Είναι αυτοκόλλητα χωριστά και τα κολλάς οπως θες, δεν ειναι ταπετσαρία! Και μετά τα ξεκολλάω αν τα βαρεθούμε. Τι λετε κι εσεις?

Επίσης, τελικά αντι για ζαχαρί που την ειχαμε παραγγείλει την κούνια, χτες πηραμε τηλ και την αλλάξαμε σε όλο λευκο. Μωρε το ζαχαρι μου έφερνε σαν παλιο και πολυκαιρισμένο έπιπλο! Λέμε να βάλουμε και άσπρα ραφάκια στους τοίχους και αργότερα άσπρο και το γραφειάκι και να τα ταιριάξουμε! Wink Wink

Με υγεια τα καινουρια σας πραγματακια κοριτσακι μου!!!!

Και μεις προκειμενου να γλιτωσουμε χρονο και χρημα στο καινουριο σπιτι που θα παμε... λεμε να μην τα βαψουμε τα παιδικα δωματια με καποιο χρωμα... Αλλωστε ειναι φρεσκοβαμμενα ασπρα. Λεμε να παρουμε κι εμεις αυτοκολλητα τοιχου εν καιρω... οταν θα εχουμε κανενα φραγκο στην τσεπη! Μου αρεσουν κι εμενα ΠΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ και βολευουν γιατι στην τελικη αν τα βαρεθεις τα αλλαζεις ευκολα!

604ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 26, 2013 11:39 pm

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
grammatiki έγραψε:και εγω εκλεισα στον φοβερο μαιευτηρα γυναικολογο του ικα ραντεβου για την αδεια.ελπιζω να μν μου αρχισει τις παπαριες παλι οποτε τοτε που ειχα αποκολληση και μου εγραφε αδειες γιατι θα τον παρει ο διαολος

Καλημέρα κορίτσι...
να σε ρωτήσω ο γιατρός μου εμένα θα μου γράψει το χαρτί με την ΠΗΤ.
αυτό που λές χρειάζεται να το κάνω και εγώ?βοήθησε με λίγο με την διαδικασία.

605ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 26, 2013 11:48 pm

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrisili έγραψε:
grammatiki έγραψε:και εγω εκλεισα στον φοβερο μαιευτηρα γυναικολογο του ικα ραντεβου για την αδεια.ελπιζω να μν μου αρχισει τις παπαριες παλι οποτε τοτε που ειχα αποκολληση και μου εγραφε αδειες γιατι θα τον παρει ο διαολος

Καλημέρα κορίτσι...
να σε ρωτήσω ο γιατρός μου εμένα θα μου γράψει το χαρτί με την ΠΗΤ.
αυτό που λές χρειάζεται να το κάνω και εγώ?βοήθησε με λίγο με την διαδικασία.

Χρυσα μου καλημερα! Ναι πρεπει να κλεισεις ραντεβου με γιατρο του ΙΚΑ γυναικολογο που ειναι και σε κεντρο μανας και παιδιου. Στο γιατρο του ΙΚΑ θα πας με την Β επιπεδου, το βιβλιαριο σου, παρε και την Α αυχενικη καλου κακου μαζι... Ο γιατρος του ΙΚΑ λοιπον... αφοτου δει αυτα θα σου δωσει ενα χαρτι με τρεις παραγραφους... Την μια την συμπληρωνει ο ιδιος... την 2η θα την πας στον εργοδοτη σου να την συμπληρωσει και την 3η παραγραφο εσυ. Και μετα θα παρεις αυτο το χαρτι συμπληρωμενο απο ολους και θα πας στις παροχες του ΙΚΑ! Εκτος απο το χαρτι αυτο στις παροχες πρεπει να εχεις μαζι.. βιβλιαριο ΙΚΑ, φωτοτυπια ταυτοτητας, εκτυπωμενο απο την Εθνικη Τραπεζα τον αριθμο λογαριασμου σου σφραγισμενο(αν δεν εχεις λογαριασμο στην εθνικη τραπεζα πρεπει να ανοιξεις) παρε και την Β επιπεδου μαζι καλου κακου, και εκτυπωμενα τα ενσημα σου των τελευταιων 2 ετων.. (αυτο ισως και να μην χρειαζεται γιατι τωρα πια τα τσεκαρουν και ηλεκτρονικα) . Αυτα... Ελπιζω να μην ξεχναω κατι... Rolling Eyes Και λογικα θα σου βαλουν τα χρηματα στο λογαριασμο σου μετα απο ολη αυτην την διαδικασια...

606ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 26, 2013 11:56 pm

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefy έγραψε:
xrisili έγραψε:
grammatiki έγραψε:και εγω εκλεισα στον φοβερο μαιευτηρα γυναικολογο του ικα ραντεβου για την αδεια.ελπιζω να μν μου αρχισει τις παπαριες παλι οποτε τοτε που ειχα αποκολληση και μου εγραφε αδειες γιατι θα τον παρει ο διαολος

Καλημέρα κορίτσι...
να σε ρωτήσω ο γιατρός μου εμένα θα μου γράψει το χαρτί με την ΠΗΤ.
αυτό που λές χρειάζεται να το κάνω και εγώ?βοήθησε με λίγο με την διαδικασία.

Χρυσα μου καλημερα! Ναι πρεπει να κλεισεις ραντεβου με γιατρο του ΙΚΑ γυναικολογο που ειναι και σε κεντρο μανας και παιδιου. Στο γιατρο του ΙΚΑ θα πας με την Β επιπεδου, το βιβλιαριο σου, παρε και την Α αυχενικη καλου κακου μαζι... Ο γιατρος του ΙΚΑ λοιπον... αφοτου δει αυτα θα σου δωσει ενα χαρτι με τρεις παραγραφους... Την μια την συμπληρωνει ο ιδιος... την 2η θα την πας στον εργοδοτη σου να την συμπληρωσει και την 3η παραγραφο εσυ. Και μετα θα παρεις αυτο το χαρτι συμπληρωμενο απο ολους και θα πας στις παροχες του ΙΚΑ! Εκτος απο το χαρτι αυτο στις παροχες πρεπει να εχεις μαζι.. βιβλιαριο ΙΚΑ, φωτοτυπια ταυτοτητας, εκτυπωμενο απο την Εθνικη Τραπεζα τον αριθμο λογαριασμου σου σφραγισμενο(αν δεν εχεις λογαριασμο στην εθνικη τραπεζα πρεπει να ανοιξεις) παρε και την Β επιπεδου μαζι καλου κακου, και εκτυπωμενα τα ενσημα σου των τελευταιων 2 ετων.. (αυτο ισως και να μην χρειαζεται γιατι τωρα πια τα τσεκαρουν και ηλεκτρονικα) . Αυτα... Ελπιζω να μην ξεχναω κατι... Rolling Eyes Και λογικα θα σου βαλουν τα χρηματα στο λογαριασμο σου μετα απο ολη αυτην την διαδικασια...

αα τέλεια..
σε ευχαριστώ βρε Στεφάκι μου..
είναι νωρίς να ξεκινήσω την διαδικασία?

607ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 26, 2013 11:57 pm

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrisili έγραψε:
stefy έγραψε:
xrisili έγραψε:
grammatiki έγραψε:και εγω εκλεισα στον φοβερο μαιευτηρα γυναικολογο του ικα ραντεβου για την αδεια.ελπιζω να μν μου αρχισει τις παπαριες παλι οποτε τοτε που ειχα αποκολληση και μου εγραφε αδειες γιατι θα τον παρει ο διαολος

Καλημέρα κορίτσι...
να σε ρωτήσω ο γιατρός μου εμένα θα μου γράψει το χαρτί με την ΠΗΤ.
αυτό που λές χρειάζεται να το κάνω και εγώ?βοήθησε με λίγο με την διαδικασία.

Χρυσα μου καλημερα! Ναι πρεπει να κλεισεις ραντεβου με γιατρο του ΙΚΑ γυναικολογο που ειναι και σε κεντρο μανας και παιδιου. Στο γιατρο του ΙΚΑ θα πας με την Β επιπεδου, το βιβλιαριο σου, παρε και την Α αυχενικη καλου κακου μαζι... Ο γιατρος του ΙΚΑ λοιπον... αφοτου δει αυτα θα σου δωσει ενα χαρτι με τρεις παραγραφους... Την μια την συμπληρωνει ο ιδιος... την 2η θα την πας στον εργοδοτη σου να την συμπληρωσει και την 3η παραγραφο εσυ. Και μετα θα παρεις αυτο το χαρτι συμπληρωμενο απο ολους και θα πας στις παροχες του ΙΚΑ! Εκτος απο το χαρτι αυτο στις παροχες πρεπει να εχεις μαζι.. βιβλιαριο ΙΚΑ, φωτοτυπια ταυτοτητας, εκτυπωμενο απο την Εθνικη Τραπεζα τον αριθμο λογαριασμου σου σφραγισμενο(αν δεν εχεις λογαριασμο στην εθνικη τραπεζα πρεπει να ανοιξεις) παρε και την Β επιπεδου μαζι καλου κακου, και εκτυπωμενα τα ενσημα σου των τελευταιων 2 ετων.. (αυτο ισως και να μην χρειαζεται γιατι τωρα πια τα τσεκαρουν και ηλεκτρονικα) . Αυτα... Ελπιζω να μην ξεχναω κατι... Rolling Eyes Και λογικα θα σου βαλουν τα χρηματα στο λογαριασμο σου μετα απο ολη αυτην την διαδικασια...

αα τέλεια..
σε ευχαριστώ βρε Στεφάκι μου..
είναι νωρίς να ξεκινήσω την διαδικασία?

Εμενα μου ειπαν οτι το ραντεβου με το γιατρο του ΙΚΑ πρεπει να ειναι πανω κατω ενα 2 μηνο πριν την ΠΗΤ μου!

608ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τρι Φεβ 26, 2013 11:59 pm

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Στεφυ μου εννοειται να παμε!! Εφω θα παω μαλιατα ενα αποφευνα μες στην εβδομαδα μολ να αλλαξω καποια πραγματακια!! Αν ειβαι κ μπορει καποια κοπελα το κανονιζουμε!!!
Γεωργια μου εχω κλεισει ραντεβου για ντοπλερ στην 31η εβδομαδα!! Θα κανω μαζι κ μια επαναληπτικη καμπυλη... Φφφφ....
Χρυση ο γιατρος σου ειναι σε ιδιωτικο ή σε δημοσιο; Δε ξερω.. Κ εγω παντως την Τεταρτη εκλεισα ραντεβου στο κεντρο μανας κ παιδιου του ικα θα παω με μια βεβαιωση της πητ του δικου μου γιατρου, την αυχενικη κ την β επιπεδου, κ θα μου γραψει αυτος ενα χαρτι ( του ικα) που επιβεβαιωνει την πητ!!
Μετα με αυτο το χαρτι πας στον εργοδοτη σου κ σου υπογραφει την ημερομηνια διακοπης εργασιας..
Υστερα με αυτο το χαρτι πας στο ικα( στο τμημα παροχων) κ κινεις τις διαδικασιες για την αδεια εγκυμοσυνης!!
Εμενα προσωπικα μου ειπαν να παω μετα αφου γεννησω γιατι εχω ενσημα απο δυο εργοδοτες κ τελη μαρτιου που κανονικα θα εβγαινα σε αδεια, δε θα εχουν περαστει ακινη τα ενσημα... Κ ετσι θα εξουσιοδοτησω καποιον κ θα παει μετα τον τοκετο να μου κανει τα χαρτια να παρω κ τα δυο επιδοματα μαζεμενα!!!!

609ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τετ Φεβ 27, 2013 12:10 am

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mar1987 έγραψε:Στεφυ μου εννοειται να παμε!! Εφω θα παω μαλιατα ενα αποφευνα μες στην εβδομαδα μολ να αλλαξω καποια πραγματακια!! Αν ειβαι κ μπορει καποια κοπελα το κανονιζουμε!!!
Γεωργια μου εχω κλεισει ραντεβου για ντοπλερ στην 31η εβδομαδα!! Θα κανω μαζι κ μια επαναληπτικη καμπυλη... Φφφφ....
Χρυση ο γιατρος σου ειναι σε ιδιωτικο ή σε δημοσιο; Δε ξερω.. Κ εγω παντως την Τεταρτη εκλεισα ραντεβου στο κεντρο μανας κ παιδιου του ικα θα παω με μια βεβαιωση της πητ του δικου μου γιατρου, την αυχενικη κ την β επιπεδου, κ θα μου γραψει αυτος ενα χαρτι ( του ικα) που επιβεβαιωνει την πητ!!
Μετα με αυτο το χαρτι πας στον εργοδοτη σου κ σου υπογραφει την ημερομηνια διακοπης εργασιας..
Υστερα με αυτο το χαρτι πας στο ικα( στο τμημα παροχων) κ κινεις τις διαδικασιες για την αδεια εγκυμοσυνης!!
Εμενα προσωπικα μου ειπαν να παω μετα αφου γεννησω γιατι εχω ενσημα απο δυο εργοδοτες κ τελη μαρτιου που κανονικα θα εβγαινα σε αδεια, δε θα εχουν περαστει ακινη τα ενσημα... Κ ετσι θα εξουσιοδοτησω καποιον κ θα παει μετα τον τοκετο να μου κανει τα χαρτια να παρω κ τα δυο επιδοματα μαζεμενα!!!!

Καλημέρα!!! σε ιδιωτικό..αλλά φοβάμαι πως θα με διώξουν αν πάω απο τώρα διότιείναι νωρίς νομίζω...

610ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τετ Φεβ 27, 2013 12:35 am

madmommy

madmommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσακια καλημερα ,βλεπω τα παιδακια σας πανε μια χαρα ετσι και γω σημερα αισθανομαι περδικι και εχω ορεξη για τρελο φαγητο..ζυμωσα κιμα για κεφτεδακια τηγανητααααααααααααα και εκανα και πατατοσαλατα με μπεικον τουρσι λιγο μαγιονεζαααααααα...και θα τηγανισω και κολοκυθακια ειμαι μηπως τρελη????????5000 θερμιδες αλλα αξιζει ...οποια θελει ερχεται και τρωει αν της ανοιξα την ορεξη..μπραβο στεφυ με το καλο η μετακομιση και μεγεια η τσαντουλα αντε βουλιτσα να ρθει και σε σενα ..
δεσποινακι τι καλος που ειναι ο μπεμπης σου ανυπομονω και γω να τον δω την παρασκευη ..
νανσυ μου γελασα πολυ με την προβα τοκετου -νυφικου να στε καλα κοριτσακια σας διαβαζω και ηρεμω ξεχνιεμαι ειστε πολυ καλη παρεα και θα μαρεσε και μενα καποια στιγμη να βρεθουμε με καποιες κοπελες!!!

α στεφυ μου ηρθαν τα πραγματα απο τα brands και τα σελτεδακια και το μπουρνουζακι καπως μου φανηκαν σαν να μαδανε τι να πω ελπιζω με το πλυσιμο να φτιαξουν,ειναι και aslanis τρομαρα του...φιλακια πολλα σε ολες τις κοιλιτσες Very Happy Very Happy Very Happy

611ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τετ Φεβ 27, 2013 12:41 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
madmommy έγραψε:κοριτσακια καλημερα ,βλεπω τα παιδακια σας πανε μια χαρα ετσι και γω σημερα αισθανομαι περδικι και εχω ορεξη για τρελο φαγητο..ζυμωσα κιμα για κεφτεδακια τηγανητααααααααααααα και εκανα και πατατοσαλατα με μπεικον τουρσι λιγο μαγιονεζαααααααα...και θα τηγανισω και κολοκυθακια ειμαι μηπως τρελη????????5000 θερμιδες αλλα αξιζει ...οποια θελει ερχεται και τρωει αν της ανοιξα την ορεξη..μπραβο στεφυ με το καλο η μετακομιση και μεγεια η τσαντουλα αντε βουλιτσα να ρθει και σε σενα ..
δεσποινακι τι καλος που ειναι ο μπεμπης σου ανυπομονω και γω να τον δω την παρασκευη ..
νανσυ μου γελασα πολυ με την προβα τοκετου -νυφικου να στε καλα κοριτσακια σας διαβαζω και ηρεμω ξεχνιεμαι ειστε πολυ καλη παρεα και θα μαρεσε και μενα καποια στιγμη να βρεθουμε με καποιες κοπελες!!!

α στεφυ μου ηρθαν τα πραγματα απο τα brands και τα σελτεδακια και το μπουρνουζακι καπως μου φανηκαν σαν να μαδανε τι να πω ελπιζω με το πλυσιμο να φτιαξουν,ειναι και aslanis τρομαρα του...φιλακια πολλα σε ολες τις κοιλιτσες Very Happy Very Happy Very Happy

Καλημερα και σε σενα!!! Ναι ρε γαμωτο και μενα τα σελτεδακια καπως μου φανηκαν... Και ειναι και 100% βαμβακερα και ειναι και ασλανης μη χεσω... Με ψιλοξενερωσαν... να δουμε οντως με το πλυσιμο μηπως στρωσουν λιγακι...

Εγω αυριο εχω ραντεβου με τον γιατρο! Κι εγω ανυπομονω να δω ποσος εγινε! Το κιλακι πιστευω θα το εχουμε καβατζαρει και μεις ε? 780 ηταν πριν απο 3 εβδομαδες!

612ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τετ Φεβ 27, 2013 1:08 am

madmommy

madmommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefy έγραψε:
madmommy έγραψε:κοριτσακια καλημερα ,βλεπω τα παιδακια σας πανε μια χαρα ετσι και γω σημερα αισθανομαι περδικι και εχω ορεξη για τρελο φαγητο..ζυμωσα κιμα για κεφτεδακια τηγανητααααααααααααα και εκανα και πατατοσαλατα με μπεικον τουρσι λιγο μαγιονεζαααααααα...και θα τηγανισω και κολοκυθακια ειμαι μηπως τρελη????????5000 θερμιδες αλλα αξιζει ...οποια θελει ερχεται και τρωει αν της ανοιξα την ορεξη..μπραβο στεφυ με το καλο η μετακομιση και μεγεια η τσαντουλα αντε βουλιτσα να ρθει και σε σενα ..
δεσποινακι τι καλος που ειναι ο μπεμπης σου ανυπομονω και γω να τον δω την παρασκευη ..
νανσυ μου γελασα πολυ με την προβα τοκετου -νυφικου να στε καλα κοριτσακια σας διαβαζω και ηρεμω ξεχνιεμαι ειστε πολυ καλη παρεα και θα μαρεσε και μενα καποια στιγμη να βρεθουμε με καποιες κοπελες!!!

α στεφυ μου ηρθαν τα πραγματα απο τα brands και τα σελτεδακια και το μπουρνουζακι καπως μου φανηκαν σαν να μαδανε τι να πω ελπιζω με το πλυσιμο να φτιαξουν,ειναι και aslanis τρομαρα του...φιλακια πολλα σε ολες τις κοιλιτσες Very Happy Very Happy Very Happy

Καλημερα και σε σενα!!! Ναι ρε γαμωτο και μενα τα σελτεδακια καπως μου φανηκαν... Και ειναι και 100% βαμβακερα και ειναι και ασλανης μη χεσω... Με ψιλοξενερωσαν... να δουμε οντως με το πλυσιμο μηπως στρωσουν λιγακι...

Εγω αυριο εχω ραντεβου με τον γιατρο! Κι εγω ανυπομονω να δω ποσος εγινε! Το κιλακι πιστευω θα το εχουμε καβατζαρει και μεις ε? 780 ηταν πριν απο 3 εβδομαδες!


για κιλακι σιγουρα εχουν φτασει τα αγορακια μας για παραπανω δεν ξερω ..αντε να δουμε!!!!!

613ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τετ Φεβ 27, 2013 1:52 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrisili έγραψε:
grammatiki έγραψε:και εγω εκλεισα στον φοβερο μαιευτηρα γυναικολογο του ικα ραντεβου για την αδεια.ελπιζω να μν μου αρχισει τις παπαριες παλι οποτε τοτε που ειχα αποκολληση και μου εγραφε αδειες γιατι θα τον παρει ο διαολος

Καλημέρα κορίτσι...
να σε ρωτήσω ο γιατρός μου εμένα θα μου γράψει το χαρτί με την ΠΗΤ.
αυτό που λές χρειάζεται να το κάνω και εγώ?βοήθησε με λίγο με την διαδικασία.


ο γυναικολογος σου γραφει το χαρτι με την πητ.αυτο το χαρτι μαζι με φωτοτυπια την πρωτη σελιδα της β επιπεδου κλεινεις ραντεβου και πας στον μαιευηρα γυναικολογο του ικα να σου γραψει την αδεια.το χαρτι αυτο το πας στη δουλεια σου βαζουν και αυτοι καποιε σφραγιδες και μετα πας στα διοικητικα του ικα που ειναι το τελευταιο σταδιο.αυτα τα ολιγα

614ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τετ Φεβ 27, 2013 1:55 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:
madmommy έγραψε:κοριτσακια καλημερα ,βλεπω τα παιδακια σας πανε μια χαρα ετσι και γω σημερα αισθανομαι περδικι και εχω ορεξη για τρελο φαγητο..ζυμωσα κιμα για κεφτεδακια τηγανητααααααααααααα και εκανα και πατατοσαλατα με μπεικον τουρσι λιγο μαγιονεζαααααααα...και θα τηγανισω και κολοκυθακια ειμαι μηπως τρελη????????5000 θερμιδες αλλα αξιζει ...οποια θελει ερχεται και τρωει αν της ανοιξα την ορεξη..μπραβο στεφυ με το καλο η μετακομιση και μεγεια η τσαντουλα αντε βουλιτσα να ρθει και σε σενα ..
δεσποινακι τι καλος που ειναι ο μπεμπης σου ανυπομονω και γω να τον δω την παρασκευη ..
νανσυ μου γελασα πολυ με την προβα τοκετου -νυφικου να στε καλα κοριτσακια σας διαβαζω και ηρεμω ξεχνιεμαι ειστε πολυ καλη παρεα και θα μαρεσε και μενα καποια στιγμη να βρεθουμε με καποιες κοπελες!!!

α στεφυ μου ηρθαν τα πραγματα απο τα brands και τα σελτεδακια και το μπουρνουζακι καπως μου φανηκαν σαν να μαδανε τι να πω ελπιζω με το πλυσιμο να φτιαξουν,ειναι και aslanis τρομαρα του...φιλακια πολλα σε ολες τις κοιλιτσες Very Happy Very Happy Very Happy

Καλημερα και σε σενα!!! Ναι ρε γαμωτο και μενα τα σελτεδακια καπως μου φανηκαν... Και ειναι και 100% βαμβακερα και ειναι και ασλανης μη χεσω... Με ψιλοξενερωσαν... να δουμε οντως με το πλυσιμο μηπως στρωσουν λιγακι...

Εγω αυριο εχω ραντεβου με τον γιατρο! Κι εγω ανυπομονω να δω ποσος εγινε! Το κιλακι πιστευω θα το εχουμε καβατζαρει και μεις ε? 780 ηταν πριν απο 3 εβδομαδες!


καλημερα στεφουλα εννοειται οτι ο μπεμπαρος σου θα ειναι πανω απο κιλο.αντε περιμενουμε να μας τα νεα σου

615ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τετ Φεβ 27, 2013 1:57 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
stefy έγραψε:
madmommy έγραψε:κοριτσακια καλημερα ,βλεπω τα παιδακια σας πανε μια χαρα ετσι και γω σημερα αισθανομαι περδικι και εχω ορεξη για τρελο φαγητο..ζυμωσα κιμα για κεφτεδακια τηγανητααααααααααααα και εκανα και πατατοσαλατα με μπεικον τουρσι λιγο μαγιονεζαααααααα...και θα τηγανισω και κολοκυθακια ειμαι μηπως τρελη????????5000 θερμιδες αλλα αξιζει ...οποια θελει ερχεται και τρωει αν της ανοιξα την ορεξη..μπραβο στεφυ με το καλο η μετακομιση και μεγεια η τσαντουλα αντε βουλιτσα να ρθει και σε σενα ..
δεσποινακι τι καλος που ειναι ο μπεμπης σου ανυπομονω και γω να τον δω την παρασκευη ..
νανσυ μου γελασα πολυ με την προβα τοκετου -νυφικου να στε καλα κοριτσακια σας διαβαζω και ηρεμω ξεχνιεμαι ειστε πολυ καλη παρεα και θα μαρεσε και μενα καποια στιγμη να βρεθουμε με καποιες κοπελες!!!

α στεφυ μου ηρθαν τα πραγματα απο τα brands και τα σελτεδακια και το μπουρνουζακι καπως μου φανηκαν σαν να μαδανε τι να πω ελπιζω με το πλυσιμο να φτιαξουν,ειναι και aslanis τρομαρα του...φιλακια πολλα σε ολες τις κοιλιτσες Very Happy Very Happy Very Happy

Καλημερα και σε σενα!!! Ναι ρε γαμωτο και μενα τα σελτεδακια καπως μου φανηκαν... Και ειναι και 100% βαμβακερα και ειναι και ασλανης μη χεσω... Με ψιλοξενερωσαν... να δουμε οντως με το πλυσιμο μηπως στρωσουν λιγακι...

Εγω αυριο εχω ραντεβου με τον γιατρο! Κι εγω ανυπομονω να δω ποσος εγινε! Το κιλακι πιστευω θα το εχουμε καβατζαρει και μεις ε? 780 ηταν πριν απο 3 εβδομαδες!


καλημερα στεφουλα εννοειται οτι ο μπεμπαρος σου θα ειναι πανω απο κιλο.αντε περιμενουμε να μας τα νεα σου

Καλημερααααααα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 215994

616ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τετ Φεβ 27, 2013 1:58 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν εχω κοιμηθει ολη τη νυχτα ρε κοριτσακια μου.τρελες καουρες ακομη και τωρα ρε πουστη μου.δε παλευεται ομως με τιποτα αυτο.

617ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τετ Φεβ 27, 2013 2:01 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια.ελπιζω να ειστε καλα.
εγω δεν ειμαι.νυσταζω πολυ και νιωθω κουρασμενη.χθες το βραδτ σχεδον δεν κοιμηθηκα σχεδον καθολου.η ραφαηλαι ειχε πολυ βηχα και κρατουσε ωρα.κοιμοταν για λιγο και μετα τα ιδια ξανα.αυτο εγινε 2-3 φορες.το πρωι ξυπνησε παλι απο βηχα.το καημενο νυσταζα αλλα δεν μπορουσε να κοιμηθει.
κουοτυλαω απο την νυστα και ο γιατρος ειπε οτι θα αργησει να περασει ο βηχας.δεν θα αντεξω.

618ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τετ Φεβ 27, 2013 2:09 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι στο καλο??????? Μα κοιμηθηκε καμια μας καλα εχθες?????????????????? Ασχημο πραγμα οι καουρες... Ευτυχως απο αυτες δεν ειχα πολλες ουτε σε αυτην την εγκυμοσινη ουτε στην προηγουμενη...

Γεωργια κουραγιο... εχετε ταλαιπωρηθει πολυ... Crying or Very sad Τιποτα για το βηχα... κανενα Mucosolvan sirup δεν σας εδωσε? Βοηθαει...

619ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τετ Φεβ 27, 2013 2:24 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefy έγραψε:Τι στο καλο??????? Μα κοιμηθηκε καμια μας καλα εχθες?????????????????? Ασχημο πραγμα οι καουρες... Ευτυχως απο αυτες δεν ειχα πολλες ουτε σε αυτην την εγκυμοσινη ουτε στην προηγουμενη...

Γεωργια κουραγιο... εχετε ταλαιπωρηθει πολυ... Crying or Very sad Τιποτα για το βηχα... κανενα Mucosolvan sirup δεν σας εδωσε? Βοηθαει...

μας εδωσε.περνει και μουκοσολβαν και αντιβιωση και σταγονες σολτεσανιλ.ο γιατρος μας ειπε οτι θα αργησει να περασει ο βηχας,αλλα πραγματικα δεν παλευεται.και το παιδι κουραζεται και εγω.και αν κολλησει και η μικρη την εβαψα.νομιζω θα γεννησω πριν την ωρα μου.

620ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τετ Φεβ 27, 2013 2:27 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουρτιτσα έγραψε:
stefy έγραψε:Τι στο καλο??????? Μα κοιμηθηκε καμια μας καλα εχθες?????????????????? Ασχημο πραγμα οι καουρες... Ευτυχως απο αυτες δεν ειχα πολλες ουτε σε αυτην την εγκυμοσινη ουτε στην προηγουμενη...

Γεωργια κουραγιο... εχετε ταλαιπωρηθει πολυ... Crying or Very sad Τιποτα για το βηχα... κανενα Mucosolvan sirup δεν σας εδωσε? Βοηθαει...

μας εδωσε.περνει και μουκοσολβαν και αντιβιωση και σταγονες σολτεσανιλ.ο γιατρος μας ειπε οτι θα αργησει να περασει ο βηχας,αλλα πραγματικα δεν παλευεται.και το παιδι κουραζεται και εγω.και αν κολλησει και η μικρη την εβαψα.νομιζω θα γεννησω πριν την ωρα μου.


φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ.... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 534787

621ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τετ Φεβ 27, 2013 2:43 am

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζουζούνες καλημέρα!! ηρθα να επιβλεψω παλι τις εργασιες! πωπω δεν αντεχω αλλο! αλλα γίνεται σουπερ! αποφασισαμε να κανουμε ανακαινιση και στην δικη μας κρεβατοκαμαρα φανταστειτε το παιδικο ακομα δεν εχει ξεκινησει! ε ρε γλεντια! χαλαλι ομως! δεν προλαβαινω να διαβασω οοοοολα αυτα και μπηκα να δωσω το παρων! φιλακια σε ολες! ελπιζω καποια στιγμη να τελειωνουμε και να μπουμε στους ρυθμους μας!

622ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τετ Φεβ 27, 2013 3:14 am

nantiaf

nantiaf
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κοριτσόπουλα!

Γραμματική μου, μήπως έφαγες τιποτα βαρύ για βράδυ και σε τάραξε? Εμενα συνηθως με πιανουν καούρες με όσπρια κι απ το μεσημερι οχι μονο βραδυ, αλλά κ το Σαββατο, εφαγα 3 καλαμακια χοιρινα και δεν ξερω κι εγω ποσες πιτες που βουτουσα και στο λεμονι των σουβλακιων και το βραδυ ολο στριφογυρνουσα και επαιρνα βαθιες αναπνοες απ τις παλιοκαούρες..! Αλλά ότα τρωω πιο ελαφρια δεν εχω καούρες, ακομα τουλάχιστον φτου φτου και να μην αποκτησω ευχομαι! Χτες ας πούμε ήπια γάλα με δημητριακά και αργοτερα 1 μηλο και κοιμηθηκα σαν πουλάκι!!! Α, δοκίμασε να φας ξινόμηλο για τις καούρες, λένε πως βοηθάει παρα πολυ!

Πωλίνα, καλά ξεμπερδέματα με τις επισκευες, αλλά μόλις τελειώσουν θα είναι τόσο ομορφα που θα είσαι μες την καλή χαρα!! Με το καλο!

Τουρτίτσα, τι τραβας κι εσύ ρε παιδί, υπομονη... Αντε καλε που θα γεννησεις πειν την ώρα, μια χαρα ειναι ο μπεμπης δε μασαει!!!! Πο, πο ρε παιδί μου, δεν εχω χειρότερο πράγμα απο το βήχα, δεν παλευεται ρε πούστη μου να μην μπορεις να κοιμηθείς να αναπνεύσεις απο τον κωλοβήχα!

Ρε κορίτσια το πρωι ξυπνησα με ενα φοβο... Επειδη κοιμομουν καπως πλαγιο-μπρουμυτα, δλδ είχα λυγισει το γονατο κλασικα αλλα δεν ειχα κανενα μαξιλαρι απο κατω και ξυπνησα με ενα φοβο οτι πλακωσα τον μπέμπη και μην επαθε τιποτα. Καθομου η χαζη και τον κουνουσα την κοιλια περα δωθε... Μου φανηκε πως μου ριξε και μια αλλά δεν ειμαι και σιγουρη... Περιμενω πώς και πώς τωρα να αρχίσει τα κλωτσίδια για να σιγουρευτω... Φφφφφ... Rolling Eyes

623ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τετ Φεβ 27, 2013 3:16 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nantiaf έγραψε:Καλησπέρα κοριτσόπουλα!

Γραμματική μου, μήπως έφαγες τιποτα βαρύ για βράδυ και σε τάραξε? Εμενα συνηθως με πιανουν καούρες με όσπρια κι απ το μεσημερι οχι μονο βραδυ, αλλά κ το Σαββατο, εφαγα 3 καλαμακια χοιρινα και δεν ξερω κι εγω ποσες πιτες που βουτουσα και στο λεμονι των σουβλακιων και το βραδυ ολο στριφογυρνουσα και επαιρνα βαθιες αναπνοες απ τις παλιοκαούρες..! Αλλά ότα τρωω πιο ελαφρια δεν εχω καούρες, ακομα τουλάχιστον φτου φτου και να μην αποκτησω ευχομαι! Χτες ας πούμε ήπια γάλα με δημητριακά και αργοτερα 1 μηλο και κοιμηθηκα σαν πουλάκι!!! Α, δοκίμασε να φας ξινόμηλο για τις καούρες, λένε πως βοηθάει παρα πολυ!

Πωλίνα, καλά ξεμπερδέματα με τις επισκευες, αλλά μόλις τελειώσουν θα είναι τόσο ομορφα που θα είσαι μες την καλή χαρα!! Με το καλο!

Τουρτίτσα, τι τραβας κι εσύ ρε παιδί, υπομονη... Αντε καλε που θα γεννησεις πειν την ώρα, μια χαρα ειναι ο μπεμπης δε μασαει!!!! Πο, πο ρε παιδί μου, δεν εχω χειρότερο πράγμα απο το βήχα, δεν παλευεται ρε πούστη μου να μην μπορεις να κοιμηθείς να αναπνεύσεις απο τον κωλοβήχα!

Ρε κορίτσια το πρωι ξυπνησα με ενα φοβο... Επειδη κοιμομουν καπως πλαγιο-μπρουμυτα, δλδ είχα λυγισει το γονατο κλασικα αλλα δεν ειχα κανενα μαξιλαρι απο κατω και ξυπνησα με ενα φοβο οτι πλακωσα τον μπέμπη και μην επαθε τιποτα. Καθομου η χαζη και τον κουνουσα την κοιλια περα δωθε... Μου φανηκε πως μου ριξε και μια αλλά δεν ειμαι και σιγουρη... Περιμενω πώς και πώς τωρα να αρχίσει τα κλωτσίδια για να σιγουρευτω... Φφφφφ... Rolling Eyes


εφαγα 2 κομματια τσουρεκι με σοκολατα. Embarassed αυτο μονο.μη φοβασαι τιποτα δεν εχει παθει ο μπεμπης.ξυνομηλο ε;θα το δοκιμασω και αυτο.

624ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τετ Φεβ 27, 2013 3:19 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nantiaf έγραψε:Καλησπέρα κοριτσόπουλα!

Γραμματική μου, μήπως έφαγες τιποτα βαρύ για βράδυ και σε τάραξε? Εμενα συνηθως με πιανουν καούρες με όσπρια κι απ το μεσημερι οχι μονο βραδυ, αλλά κ το Σαββατο, εφαγα 3 καλαμακια χοιρινα και δεν ξερω κι εγω ποσες πιτες που βουτουσα και στο λεμονι των σουβλακιων και το βραδυ ολο στριφογυρνουσα και επαιρνα βαθιες αναπνοες απ τις παλιοκαούρες..! Αλλά ότα τρωω πιο ελαφρια δεν εχω καούρες, ακομα τουλάχιστον φτου φτου και να μην αποκτησω ευχομαι! Χτες ας πούμε ήπια γάλα με δημητριακά και αργοτερα 1 μηλο και κοιμηθηκα σαν πουλάκι!!! Α, δοκίμασε να φας ξινόμηλο για τις καούρες, λένε πως βοηθάει παρα πολυ!

Πωλίνα, καλά ξεμπερδέματα με τις επισκευες, αλλά μόλις τελειώσουν θα είναι τόσο ομορφα που θα είσαι μες την καλή χαρα!! Με το καλο!

Τουρτίτσα, τι τραβας κι εσύ ρε παιδί, υπομονη... Αντε καλε που θα γεννησεις πειν την ώρα, μια χαρα ειναι ο μπεμπης δε μασαει!!!! Πο, πο ρε παιδί μου, δεν εχω χειρότερο πράγμα απο το βήχα, δεν παλευεται ρε πούστη μου να μην μπορεις να κοιμηθείς να αναπνεύσεις απο τον κωλοβήχα!

Ρε κορίτσια το πρωι ξυπνησα με ενα φοβο... Επειδη κοιμομουν καπως πλαγιο-μπρουμυτα, δλδ είχα λυγισει το γονατο κλασικα αλλα δεν ειχα κανενα μαξιλαρι απο κατω και ξυπνησα με ενα φοβο οτι πλακωσα τον μπέμπη και μην επαθε τιποτα. Καθομου η χαζη και τον κουνουσα την κοιλια περα δωθε... Μου φανηκε πως μου ριξε και μια αλλά δεν ειμαι και σιγουρη... Περιμενω πώς και πώς τωρα να αρχίσει τα κλωτσίδια για να σιγουρευτω... Φφφφφ... Rolling Eyes


αντε καλε χαζη τι να παθει ο μπεμπης?τιποτα δεν παθαινουν,ειναι ασφαλη εκει μεσα.μην φαβασαι.

625ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Τετ Φεβ 27, 2013 3:31 am

nantiaf

nantiaf
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ, κορίτσια μου, καλα τα λέτε, μολις μου το έσκασε το κλωτσομπουνίδι του ο μπεμπης μου! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 25 654316 Ξερω γω, μαλλον φοβηθηκα, λεω "τόσο γαιδαρα είσαι που το πλακωσες το παιδι και κοιμοσουν πλαγιομπρουμυτα τόσες ώρες? Που να παει το καημενο, μικραίνει κι ο χώρος του πια εκει μεσα!" και με επιασε χεσμεντεν, αλλά αφού μου την έριξε ηρεμησα τώρα! Laughing κλώτσα παιδί μου, κλώτσα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις