Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

26ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Σαβ Φεβ 16, 2013 6:58 am

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nancy82 έγραψε:Συνεγκυούλες μου καλημέρα! Γεμίζουμε ένα ένα τα θεματάκια! Με το καλό να γεμίσουμε μόνο χαρούμενα και το #6.
Βούλα μου περαστικά στη μικρούλα σου! Ελπίζω να είναι καλύτερα!
Γραμματική μου πολύ ωραία τα νέα σου από το γιατρό! Μεγαλώνει ο μπέμπης! Φτου φτου!
Πωλίνα μου με γεια τα πραγματάκια και καλορίζικα! Με το καλό να έρθει και η "ιδιοκτήτρια"! Ωραίος ο παππούς σας! Γέλασα! Σκέφτεται πως θα περνάει η εγγονή του τις ώρες της! Χα,χα,χα!
Ματίνα και μένα τα ίδια μου είπανε από τη libero! 20 μέρες πριν! Τώρα αν τα στείλουν νωρίτερα, καλοδεχούμενα! Αλλιώς θα επανέλθω κι εγώ με mail να τους το θυμίσω!
Ιωάννα μου κι εγώ πονάω στις κλειδώσεις στα πόδια από κάτω, κυρίως όταν τα ανοίγω ή κάνω καμιά παρόμοια κίνηση! Μάλλον ανοίγει η λεκάνη μας!
svfcm καλώς όρισες στην παρέα μας! Με το καλό να υποδεχτείς το νέο μέλος!
Εμείς εχθές βγήκαμε στα μαγαζιά και ξεσαλώσαμε κυριολεκτικά!
Πρώτο και κυριότερο καταλήξαμε σε κρεβάτι - συρταριέρα! Ήταν έρωτας με την πρώτη ματιά! Και με τη δεύτερη και με την τρίτη μη σας πω! Χα,χα,χα! Το είχα δεί μέσω ίντερνετ αλλά από κοντά ήταν καλύτερο! Αυτό είναι: http://www.bebemaison.gr/product_detail.jsp?prdId=MAISON-1&extLang=
Σας αρέσει; Θα πάρουμε και την ίδια προίκα! Εγώ το αγάπησα! Θα μας το φέρουν και εμάς τον Απρίλιο! Αλλά μόνο που καταλήξαμε, μου έφυγε μεγάλο βάρος!
Πήραμε όμως και άλλα πραγματάκια! Εσωρουχάκια, φορμάκια, πετσετούλες, μπουρνούζι, πάνες, σελτεδάκια, σεντονάκια, πικέ κουβερτούλες, σκούφο, γαντάκια! Λίγα πραγματάκια μας μείνανε! Και είναι έτοιμα όλα για τη μπέμπα!
Εσείς τι κάνετε άλλο; Βρε κορίτσια έχει καμιά άλλη θέμα με αυπνίες; Δεν παλεύονται! Εχθές κομμάτια από την κούραση, κουτούλαγα στον καναπέ από τη νύστα και μόλις πήγα στο κρεβάτι, φτερά ο ύπνος! Και μέχρι πριν 20 μέρες έβαζα το κεφάλι μου στο μαξιλάρι και κοιμόμουν στο δευτερόλεπτο! Τώρα αν δεν πάει 4, ο διακόπτης δεν κλείνει!

Νάνσυ μου μεγειά είναι τέλειο..μου αρέσει πολύ..
εγω πήρα μεταχειρισμένο κρεβατάκι με κούνια σε άριστη κατάσταση μοιάζει πολύ με το δικό σου...λευκό με δυο κουνελάκια πάνω..
και εγω απο ρούχα πετσέτες σεντόνια και τέτοια είμαι κομπλέ..
νομίζω οτι λίγα έμειναν..αύριο θα φτιάξω το δωμάτιο και μένουν λίγα η προίκα μόνο που είναι ακριβή θα περιμένω λίγο ακόμα..
άντε να έχουμε κάτι να ασχοληθούμε γιατι δεν περνάει ο καιρός και ανυπομονούμε!!!!

27ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Σαβ Φεβ 16, 2013 7:28 am

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλοριζικο το νεο θεματακι με υγειαααααααα και γερα μωρακιαααααααααααααααααααααααα

28ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Σαβ Φεβ 16, 2013 7:29 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
νανσυ μου τα πραγματακια που πηρες για την μπεμπα σου,πανες και τα σχετικα τα πηρες απο την σελιδα που εβαλες?

29ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Σαβ Φεβ 16, 2013 7:30 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
el88tse έγραψε:καλοριζικο το νεο θεματακι με υγειαααααααα και γερα μωρακιαααααααααααααααααααααααα
γεια σου ελενη.πως εισαι?

30ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Σαβ Φεβ 16, 2013 7:39 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χρυσιλή μου σ ευχαριστώ! Κι εσείς με το καλό να τακτοποιήσετε το δωματιάκι του μωρού! Εμείς δεν έχουμε δεύτερο δωμάτιο και μέχρι να αλλάξουμε σπίτι θα μπούνε στην κρεβατοκάμαρα αφού εξοριστούν ένα καλοριφέρ, ένα κομοδίνο και μία στήλη- συρταριέρα! Ψιλοπράγματα δηλαδή! Χα,χα,χα! Και τα πράγματα που παίρνουμε, άδειασα τη δική μας συρταριέρα και τα τακτοποιώ εκεί μέσα! Τον άλλο μήνα θα πάρω και απορρυπαντικό και θα τα πλύνω! Και ίσως το επαναλάβω μόλις μπω στον ένατο! Χα,χα,χα! Χαζομαμά πριν γεννηθεί η μπέμπα. Και τα υπόλοιπα μόλις ξαναπληρωθούμε. Τώρα φρόνιμα μέχρι το τέλος του μήνα!
Ελένη μου πως είσαι; Πως τα πας;
Γεωργία τα του κρεβατιού στην αρχή έλεγα ότι θα τα πάρω από εκεί αλλά τελικά τα πήραμε από την αντιπροσωπεία της PALI στο Περιστέρι! Πάνω κάτω τα ίδια μας έβγαιναν στην τιμή οπότε τα πήραμε από εκεί! Τα υπόλοιπα, πάνες, σελτεδάκια κτλ... τα πήρα από το motherbaby και το Λητώ!

31ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Σαβ Φεβ 16, 2013 9:43 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nancy82 έγραψε:Συνεγκυούλες μου καλημέρα! Γεμίζουμε ένα ένα τα θεματάκια! Με το καλό να γεμίσουμε μόνο χαρούμενα και το #6.
Βούλα μου περαστικά στη μικρούλα σου! Ελπίζω να είναι καλύτερα!
Γραμματική μου πολύ ωραία τα νέα σου από το γιατρό! Μεγαλώνει ο μπέμπης! Φτου φτου!
Πωλίνα μου με γεια τα πραγματάκια και καλορίζικα! Με το καλό να έρθει και η "ιδιοκτήτρια"! Ωραίος ο παππούς σας! Γέλασα! Σκέφτεται πως θα περνάει η εγγονή του τις ώρες της! Χα,χα,χα!
Ματίνα και μένα τα ίδια μου είπανε από τη libero! 20 μέρες πριν! Τώρα αν τα στείλουν νωρίτερα, καλοδεχούμενα! Αλλιώς θα επανέλθω κι εγώ με mail να τους το θυμίσω!
Ιωάννα μου κι εγώ πονάω στις κλειδώσεις στα πόδια από κάτω, κυρίως όταν τα ανοίγω ή κάνω καμιά παρόμοια κίνηση! Μάλλον ανοίγει η λεκάνη μας!
svfcm καλώς όρισες στην παρέα μας! Με το καλό να υποδεχτείς το νέο μέλος!
Εμείς εχθές βγήκαμε στα μαγαζιά και ξεσαλώσαμε κυριολεκτικά!
Πρώτο και κυριότερο καταλήξαμε σε κρεβάτι - συρταριέρα! Ήταν έρωτας με την πρώτη ματιά! Και με τη δεύτερη και με την τρίτη μη σας πω! Χα,χα,χα! Το είχα δεί μέσω ίντερνετ αλλά από κοντά ήταν καλύτερο! Αυτό είναι: http://www.bebemaison.gr/product_detail.jsp?prdId=MAISON-1&extLang=
Σας αρέσει; Θα πάρουμε και την ίδια προίκα! Εγώ το αγάπησα! Θα μας το φέρουν και εμάς τον Απρίλιο! Αλλά μόνο που καταλήξαμε, μου έφυγε μεγάλο βάρος!
Πήραμε όμως και άλλα πραγματάκια! Εσωρουχάκια, φορμάκια, πετσετούλες, μπουρνούζι, πάνες, σελτεδάκια, σεντονάκια, πικέ κουβερτούλες, σκούφο, γαντάκια! Λίγα πραγματάκια μας μείνανε! Και είναι έτοιμα όλα για τη μπέμπα!
Εσείς τι κάνετε άλλο; Βρε κορίτσια έχει καμιά άλλη θέμα με αυπνίες; Δεν παλεύονται! Εχθές κομμάτια από την κούραση, κουτούλαγα στον καναπέ από τη νύστα και μόλις πήγα στο κρεβάτι, φτερά ο ύπνος! Και μέχρι πριν 20 μέρες έβαζα το κεφάλι μου στο μαξιλάρι και κοιμόμουν στο δευτερόλεπτο! Τώρα αν δεν πάει 4, ο διακόπτης δεν κλείνει!
Νάνσυ μου αυτό το κρεβατάκι το χω δει κι από κοντά ακριβώς στο ίδιο μαγαζί απ το site που το έβαλες κι είναι όντως πολύ όμορφο!!! Μεγειά σας!!!
Θα σας βάλω φώτο κι απ το δικό μας κάποια στιγμή τώρα που το στήσαμε με την πρόικα μαζί!
Για τις αυπνίες βάλε με κι εμένα στο κλαμπ χθες κοιμηθηκα 3.30 και ξύπνησα απ τις 7.30!!!!

32ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Σαβ Φεβ 16, 2013 9:45 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lemonaki1 έγραψε:Μαγνήσιο άρχησα εγώ απο πολύ νωρίς γιατι ειχα πονακια κατω στην κοιλια..
Εχει καμια πόνο στα πλευρά;;; Ειδικα στην δεξια πλευρα εδω κ μερες..πολυ ενοχλητικο!!!!!!!!

Εχω πόνο στα πλευρά απ την αριστερή πλευρά!!! Μάλλον είναι επειδή κοιμάμαι απο κει και πέφτει όοοοοολο το βάρος!!

33ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Σαβ Φεβ 16, 2013 10:04 am

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despinaki_86 έγραψε:
Lemonaki1 έγραψε:Μαγνήσιο άρχησα εγώ απο πολύ νωρίς γιατι ειχα πονακια κατω στην κοιλια..
Εχει καμια πόνο στα πλευρά;;; Ειδικα στην δεξια πλευρα εδω κ μερες..πολυ ενοχλητικο!!!!!!!!

Εχω πόνο στα πλευρά απ την αριστερή πλευρά!!! Μάλλον είναι επειδή κοιμάμαι απο κει και πέφτει όοοοοολο το βάρος!!

Σήμερα είναι πολύ ενοχλητικό Sad έκανα τώρα ένα ζεστό ντουζάκι μα ηρεμήσω κ ξάπλωσα. Κι εγώ συνήθως απο την αριστερή μεριά κοιμάμαι..

34ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Σαβ Φεβ 16, 2013 11:02 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despinaki_86 έγραψε:
Νάνσυ μου αυτό το κρεβατάκι το χω δει κι από κοντά ακριβώς στο ίδιο μαγαζί απ το site που το έβαλες κι είναι όντως πολύ όμορφο!!! Μεγειά σας!!!
Θα σας βάλω φώτο κι απ το δικό μας κάποια στιγμή τώρα που το στήσαμε με την πρόικα μαζί!
Για τις αυπνίες βάλε με κι εμένα στο κλαμπ χθες κοιμηθηκα 3.30 και ξύπνησα απ τις 7.30!!!!

Δέσποινά μου ευχαριστώ! Περιμένουμε τις φωτογραφίες από το δωματιάκι σας! Κι εσύ αυπνίες; Κάνουμε κλαμπ!

35ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Σαβ Φεβ 16, 2013 11:32 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλοριζικο το καινουριο μας θεματακι .μονο χαρουμενα νεα να ακουμε.αλλωστε σιγα σιγα πλησιαζουμε προς την τελικη ευθεια.
κοριτσακι μου πολυ ωραιο το κρεβατακι με γεια σας.
για το αλλο κοριτσακι (σορυ δε θυμαμαι ονομ γραψατε παρα πολλα)κυκλοφορει μια ιωση με στομαχι για ψαξτο λιγο να δεις τι παιζει.
οσο για αυπνια εγω ακριβως το αντιθετο,με το που πεσω στο κρεβατι πεφτω σαν τουβλο.απλα με ποναει και εμενα κατω χαμηλα εκει που ειπατε μηνες τωρα και οταν θελω να αλλαξω πλευρο βαρυγκομαω σαν γαιδουρι.
οσο για το ποιο πλευρο κοιμομαστε τα βραδια κατι μου ειχε πει ο γιατρος μου για τη δεξια πλευρα οτι ειναι η καλυτερη για την κυκλοφορια του αιματος.κατι τετοιο τελος παντων.

36ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Σαβ Φεβ 16, 2013 11:50 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κι απο μενα... Μπηκα πρωι πρωι στα κλεφτα ισα ισα να ανοιξω το θεμα και τωρα μπορεσα να ξαναμπω!!

Νανσυ μου τελειο το κρεβατακι σας! Με υγεια!!!

Λοιπον... θελω γνωμες... Σκεφτομαστε με τον αντρα μου να κανουμε μια αλλαγη σχεδιου και να αρχισουμε να ψαχνουμε σπιτι απο τωρα μηπως μετακομισουμε πριν την γεννα. Το σκεπτικο ειναι οτι εγω ουτως η αλλως με δυο παιδια το καλοκαιρι λιγο θα μπορεσω να βοηθησω και σιγουρα αυτο δεν θα ειναι στο να κουβαλησω πραγματα... Κατι που δεν θα το κανω ουτε και τωρα...

Ωτστοσο απο τον Απριλιο θα ειμαι σε αδεια και θα εχω καποιο χρονο παραπανω να ασχοληθω με την τακτοποιηση των πραγματων.

Θα γλιτωσουμε σιγουρα και καποια χρηματα γιατι ο σκοπος ειναι να βρουμε ενα μεγαλυτερο σπιτι απο αυτο που μενουμε με χαμηλοτερο ενοικιο. Αυτη τη στιγμη μενουμε σε 80 τετραγωνικα με δυο υπνοδωματια και δινουμε 490 ευρω. Απλα το σπιτι αυτο ειναι ολοκαινουριο... ημασταν οι πρωτοι που μπηκαμε.. Απο οτι βλεπουμε ομως στις αγγελιες με τα ιδια λεφτα και ισως και λιγοτερα γυρω στα 450 ευρω βρισκουμε ενα 10ετιας μεγαλυτερο... με 3 υπνοδωματια... Κι ετσι θα ειμαστε πιο ανετα...

Εσεις τι λετε? Καλυτερα τωρα ή μετα τη γεννα που θα εχω το βρεφακι?

Η πεθερα μου ειπε θα ερθει να μεινει κανενα 3ημερο πανω να βοηθησει και θα εχω και τη μαμα μου και δεν θα δουλευω κιολας αν μετακομισουμε τον Απριλιο... Βεβαια θα ειμαι με την κοιλια τουρλα... αλλα δεν θα κουβαλησω πραγματα... απλα θα βοηθησω στο πακεταρισμα και στο ξεπακεταρισμα...

37ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Σαβ Φεβ 16, 2013 12:02 pm

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ!
Γραμματική μου είσαι πολύ τυχερή! Έκανα ένα ζεστό ντουζ, ήπια και ένα χαμομήλι και άντε να δούμε! Κάπου είχα διαβάσει ότι η καλυτερη είναι η αριστερή γιατί αιματώνεται καλύτερα ο πλακούντας, αιματώνονται καλύτερα και δεν πρήζονται τα πόδια! Κάτι τέτοιο διάβασα! Τι να πω!
Στέφη κοριτσάκι μου δίκοπο μαχαίρι! Η μετακόμιση πριν και μετά! Απλά το μετά θα είναι ότι δεν θα έχεις την κοιλιά! Εμείς λέμε να κάνουμε μετά τη μετακόμιση γιατί θα είμαι πιο άνετη ώστε να στρώσω το σπίτι! Αν σε βοηθήσουν όμως η μαμά σου και η πεθερά σου ίσως και να μην σου φανεί!

38ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Σαβ Φεβ 16, 2013 12:08 pm

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stefy έγραψε:Γεια σας κι απο μενα... Μπηκα πρωι πρωι στα κλεφτα ισα ισα να ανοιξω το θεμα και τωρα μπορεσα να ξαναμπω!!

Νανσυ μου τελειο το κρεβατακι σας! Με υγεια!!!

Λοιπον... θελω γνωμες... Σκεφτομαστε με τον αντρα μου να κανουμε μια αλλαγη σχεδιου και να αρχισουμε να ψαχνουμε σπιτι απο τωρα μηπως μετακομισουμε πριν την γεννα. Το σκεπτικο ειναι οτι εγω ουτως η αλλως με δυο παιδια το καλοκαιρι λιγο θα μπορεσω να βοηθησω και σιγουρα αυτο δεν θα ειναι στο να κουβαλησω πραγματα... Κατι που δεν θα το κανω ουτε και τωρα...

Ωτστοσο απο τον Απριλιο θα ειμαι σε αδεια και θα εχω καποιο χρονο παραπανω να ασχοληθω με την τακτοποιηση των πραγματων.

Θα γλιτωσουμε σιγουρα και καποια χρηματα γιατι ο σκοπος ειναι να βρουμε ενα μεγαλυτερο σπιτι απο αυτο που μενουμε με χαμηλοτερο ενοικιο. Αυτη τη στιγμη μενουμε σε 80 τετραγωνικα με δυο υπνοδωματια και δινουμε 490 ευρω. Απλα το σπιτι αυτο ειναι ολοκαινουριο... ημασταν οι πρωτοι που μπηκαμε.. Απο οτι βλεπουμε ομως στις αγγελιες με τα ιδια λεφτα και ισως και λιγοτερα γυρω στα 450 ευρω βρισκουμε ενα 10ετιας μεγαλυτερο... με 3 υπνοδωματια... Κι ετσι θα ειμαστε πιο ανετα...

Εσεις τι λετε? Καλυτερα τωρα ή μετα τη γεννα που θα εχω το βρεφακι?

Η πεθερα μου ειπε θα ερθει να μεινει κανενα 3ημερο πανω να βοηθησει και θα εχω και τη μαμα μου και δεν θα δουλευω κιολας αν μετακομισουμε τον Απριλιο... Βεβαια θα ειμαι με την κοιλια τουρλα... αλλα δεν θα κουβαλησω πραγματα... απλα θα βοηθησω στο πακεταρισμα και στο ξεπακεταρισμα...

Κι εμείς αρχές Απριλίου μετακομίζουμε Στέφυ μου! Όταν θα ρθεί με το καλό να έχει ήδη το δωμάτιο της το κρεβατάκι της..που να τρέχω μετά..ύστερα εκείνο το σπίτι θα θέλει κ τακτοποίηση!κ με ένα μωρό θα είναι πιό δύσκολα απ ότι με την κοιλιά τούρλα..βέβαια θα έχω κι εγώ βοήθεια απ την μαμά μου. Οπότε αφού δου είπε έτσι η πεθερά σου κ έχεις χρόνο τον απρίλιο εκμεταλλεύσου το!Αν βρείτε μεγαλύτερο σπίτι με χαμηλότερα χρήματα γιατί όχι; Κ μετά δεν θα έχεις κ το άγχος μετά οτι πρέπει να κάνετε κ μία μετακόμηση..

39ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Σαβ Φεβ 16, 2013 12:10 pm

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Γεια σας κι απο μενα... Μπηκα πρωι πρωι στα κλεφτα ισα ισα να ανοιξω το θεμα και τωρα μπορεσα να ξαναμπω!!

Νανσυ μου τελειο το κρεβατακι σας! Με υγεια!!!

Λοιπον... θελω γνωμες... Σκεφτομαστε με τον αντρα μου να κανουμε μια αλλαγη σχεδιου και να αρχισουμε να ψαχνουμε σπιτι απο τωρα μηπως μετακομισουμε πριν την γεννα. Το σκεπτικο ειναι οτι εγω ουτως η αλλως με δυο παιδια το καλοκαιρι λιγο θα μπορεσω να βοηθησω και σιγουρα αυτο δεν θα ειναι στο να κουβαλησω πραγματα... Κατι που δεν θα το κανω ουτε και τωρα...

Ωτστοσο απο τον Απριλιο θα ειμαι σε αδεια και θα εχω καποιο χρονο παραπανω να ασχοληθω με την τακτοποιηση των πραγματων.

Θα γλιτωσουμε σιγουρα και καποια χρηματα γιατι ο σκοπος ειναι να βρουμε ενα μεγαλυτερο σπιτι απο αυτο που μενουμε με χαμηλοτερο ενοικιο. Αυτη τη στιγμη μενουμε σε 80 τετραγωνικα με δυο υπνοδωματια και δινουμε 490 ευρω. Απλα το σπιτι αυτο ειναι ολοκαινουριο... ημασταν οι πρωτοι που μπηκαμε.. Απο οτι βλεπουμε ομως στις αγγελιες με τα ιδια λεφτα και ισως και λιγοτερα γυρω στα 450 ευρω βρισκουμε ενα 10ετιας μεγαλυτερο... με 3 υπνοδωματια... Κι ετσι θα ειμαστε πιο ανετα...

Εσεις τι λετε? Καλυτερα τωρα ή μετα τη γεννα που θα εχω το βρεφακι?

Η πεθερα μου ειπε θα ερθει να μεινει κανενα 3ημερο πανω να βοηθησει και θα εχω και τη μαμα μου και δεν θα δουλευω κιολας αν μετακομισουμε τον Απριλιο... Βεβαια θα ειμαι με την κοιλια τουρλα... αλλα δεν θα κουβαλησω πραγματα... απλα θα βοηθησω στο πακεταρισμα και στο ξεπακεταρισμα...

μια μετακομιση κοριτσακι μου ειναι μεγαλο πακετο οποτε και να γινει.το θεμα ειναι οτι εχεις βοηθεια και αυτο ειναι καλο.ενα αλλο ειναι το σπιτι που θα πατε να ειναι ετοιμο απο βαψιματα και τετοια γιατι δε λεει να κανεις και τετοια εμ την κοιλια τουρλα οπως λες και εσυ.εγω θα σου ελεγα λοιπον να το τολμησεις και να το κανεις πριν γεννησεις

40ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Σαβ Φεβ 16, 2013 12:13 pm

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το δωματιακη του μπεμπη θα φτιαχτει με το καιρο... Και να μετακομισουμε Απριλιο... ο μπεμπης θα μεινει στο δωματιο μας για τουλαχιστον το πρωτο 3 μηνο... Δεν εχουμε και τοοοοοοοοοσα χρηματα... Και μετακομιση και γεννα και καινουριο δωματιο... Σιγα σιγα... Μαλλον θα κανουμε την ερευνα μας και αν βρουμε καποιο σπιτι ακριβως οπως το θελουμε θα μετακομισουμε τωρα... αλλιως θα το αφησουμε για μετα....

41ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Σαβ Φεβ 16, 2013 12:20 pm

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Το δωματιακη του μπεμπη θα φτιαχτει με το καιρο... Και να μετακομισουμε Απριλιο... ο μπεμπης θα μεινει στο δωματιο μας για τουλαχιστον το πρωτο 3 μηνο... Δεν εχουμε και τοοοοοοοοοσα χρηματα... Και μετακομιση και γεννα και καινουριο δωματιο... Σιγα σιγα... Μαλλον θα κανουμε την ερευνα μας και αν βρουμε καποιο σπιτι ακριβως οπως το θελουμε θα μετακομισουμε τωρα... αλλιως θα το αφησουμε για μετα....

αυτο ακριβως κανε.κανε μια ερευνα και αν βρεις το σπιτι που σε εκφραζει τωρα τολμησε το τωρα.και οπως ειπες το μωρο στις αρχες αλλωστε μαζι μας το εχουμε

42ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Σαβ Φεβ 16, 2013 12:29 pm

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
stefy έγραψε:Το δωματιακη του μπεμπη θα φτιαχτει με το καιρο... Και να μετακομισουμε Απριλιο... ο μπεμπης θα μεινει στο δωματιο μας για τουλαχιστον το πρωτο 3 μηνο... Δεν εχουμε και τοοοοοοοοοσα χρηματα... Και μετακομιση και γεννα και καινουριο δωματιο... Σιγα σιγα... Μαλλον θα κανουμε την ερευνα μας και αν βρουμε καποιο σπιτι ακριβως οπως το θελουμε θα μετακομισουμε τωρα... αλλιως θα το αφησουμε για μετα....

αυτο ακριβως κανε.κανε μια ερευνα και αν βρεις το σπιτι που σε εκφραζει τωρα τολμησε το τωρα.και οπως ειπες το μωρο στις αρχες αλλωστε μαζι μας το εχουμε

Ριξαμε σημερα μια ματια και βρηκαμε 1 σπιτακι που θελουμε οπωσδηποτε να παμε να το δουμε... θα παρουμε αυριο τηλ μηπως περασουμε. Ειναι 96 τμ, με τζακι , παρκινγκ , βεραντες, αυτονομη θερμανση, μπανιο και wc , 3 υ/δ ... Γραφει 480 ευρω αλλα πιστευω οτι αν μας αρεσει και τον πιεσουμε θα μας το αφηνε 450. Και ειναι και κοντα στην περιοχη μας... Να δουμε...

43ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Σαβ Φεβ 16, 2013 12:35 pm

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:
grammatiki έγραψε:
stefy έγραψε:Το δωματιακη του μπεμπη θα φτιαχτει με το καιρο... Και να μετακομισουμε Απριλιο... ο μπεμπης θα μεινει στο δωματιο μας για τουλαχιστον το πρωτο 3 μηνο... Δεν εχουμε και τοοοοοοοοοσα χρηματα... Και μετακομιση και γεννα και καινουριο δωματιο... Σιγα σιγα... Μαλλον θα κανουμε την ερευνα μας και αν βρουμε καποιο σπιτι ακριβως οπως το θελουμε θα μετακομισουμε τωρα... αλλιως θα το αφησουμε για μετα....



αυτο ακριβως κανε.κανε μια ερευνα και αν βρεις το σπιτι που σε εκφραζει τωρα τολμησε το τωρα.και οπως ειπες το μωρο στις αρχες αλλωστε μαζι μας το εχουμε

Ριξαμε σημερα μια ματια και βρηκαμε 1 σπιτακι που θελουμε οπωσδηποτε να παμε να το δουμε... θα παρουμε αυριο τηλ μηπως περασουμε. Ειναι 96 τμ, με τζακι , παρκινγκ , βεραντες, αυτονομη θερμανση, μπανιο και wc , 3 υ/δ ... Γραφει 480 ευρω αλλα πιστευω οτι αν μας αρεσει και τον πιεσουμε θα μας το αφηνε 450. Και ειναι και κοντα στην περιοχη μας... Να δουμε...

μια χαρα ακουγεται να πατε να το δειτε οπωσδηποτε

44ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Σαβ Φεβ 16, 2013 12:53 pm

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Όπως και να ´χει μία μετακόμηση δεν είναι καθόλου εύκολη!!!κι εγώ δε θέλω να το σκέφτομαι

45ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Σαβ Φεβ 16, 2013 2:42 pm

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
στεφυ εχω κανει μεχρι τωρα 4 μετακομισεις.2 εσωτερικες(δλδ αλλαξα σπιτι στην ιδια πολυ) και δυο απο την πολη στην αλλα.η 5η θα γινει και αυτη συντομα.επειδη εχω κανει μετακομιση με βραφακι νομιζω οτι ειναι πιο δυσκολο.βεβαια εγω μολις ειχα γεννησει και δεν ειχα κανεναν,αλλα νομιζω οτι αν κανετε τωρα θα ειναι καλυτερα.απο την στιγμη που θα εχεις και βοηθεια μην το σκεφτεσαι.πανε μαμα και πεθερα και καθαριζουν το σπιτι 1-2 μερες το πολυ και μεταφερεται τα πραγματα.εσυ θα εχεις αδεια και απο την στιγμη που θα εισαι στο σπιτι σιγα σιγα ολα θα γινουν.
μακαρι να σας βολεψει και να σας αρεσει το σπιτι και να πατε συντομα.

46ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Σαβ Φεβ 16, 2013 2:47 pm

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και μιας και λεμε για μετακομισεις μακαρι να βρω και εγω συντομα σπιτι και να φυγω απο εδω γιατι δεν παλευεται αλλο.
το απογευμα πηγα να δω αν ξυπνησαν τα κοριτσια και μολις ανοιξα την πορτα μυριζε μουχλα.τα πηρα στο κρανιο.αν παθουν τιποτα τα παιδια θα τον παρει και θα τον σηκωσει τον παλιομαλακα που και καλα δεν εχει το σπιτι υγρασια.
ειδε ο αντρας μου ενα σπιτι εδω στην γειτονια και την δευτερα θα παει να το δει.αν μας βολευει και ειναι και οικονομικο αρχιζω πακεταρισμα.ας ερθουν οι μαμαδες και ας τα κανουν.δεν γινεται να μεινουμε αλλο εδω.
μακαρι μονο να ειναι κατι καλυτερο και να μας βολευει.

47ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Σαβ Φεβ 16, 2013 2:59 pm

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ανοιξαμε θέμα μετακομισεων βλέπω! Δύσκολο πράγμα κοριτσια,το σπίτι μας 2 μέρες τώρα είναι γιαπί γιατί βαφουμε κι εγώ εχω μετακομίσει στο πατρικό μου! Γίνεται ο κακός χαμός! Αλλά εννοείται ότι δεν μπορώ να βρίσκομαι εκεί μέσα κι ούτε να βοηθήσω οπότε κάθομαι σπίτι μου απλά!!! Μεγάλο ζορι πάντως η μετακόμιση,και μόνο το περιτύλιγμα που έζησα φτανει!
Στεφυ μου νομίζω στην θέση σου μετά την γεννά θα το κανα,να πήγαινε το μωρό 2-3 μηνών και μετά! Εκτός κι αν βρείτε τώρα καποια ευκαιρία που δεν μπορεί να περιμένει!

48ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Σαβ Φεβ 16, 2013 10:19 pm

madmommy

madmommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nancy82 έγραψε:Συνεγκυούλες μου καλημέρα! Γεμίζουμε ένα ένα τα θεματάκια! Με το καλό να γεμίσουμε μόνο χαρούμενα και το #6.
Βούλα μου περαστικά στη μικρούλα σου! Ελπίζω να είναι καλύτερα!
Γραμματική μου πολύ ωραία τα νέα σου από το γιατρό! Μεγαλώνει ο μπέμπης! Φτου φτου!
Πωλίνα μου με γεια τα πραγματάκια και καλορίζικα! Με το καλό να έρθει και η "ιδιοκτήτρια"! Ωραίος ο παππούς σας! Γέλασα! Σκέφτεται πως θα περνάει η εγγονή του τις ώρες της! Χα,χα,χα!
Ματίνα και μένα τα ίδια μου είπανε από τη libero! 20 μέρες πριν! Τώρα αν τα στείλουν νωρίτερα, καλοδεχούμενα! Αλλιώς θα επανέλθω κι εγώ με mail να τους το θυμίσω!
Ιωάννα μου κι εγώ πονάω στις κλειδώσεις στα πόδια από κάτω, κυρίως όταν τα ανοίγω ή κάνω καμιά παρόμοια κίνηση! Μάλλον ανοίγει η λεκάνη μας!
svfcm καλώς όρισες στην παρέα μας! Με το καλό να υποδεχτείς το νέο μέλος!
Εμείς εχθές βγήκαμε στα μαγαζιά και ξεσαλώσαμε κυριολεκτικά!
Πρώτο και κυριότερο καταλήξαμε σε κρεβάτι - συρταριέρα! Ήταν έρωτας με την πρώτη ματιά! Και με τη δεύτερη και με την τρίτη μη σας πω! Χα,χα,χα! Το είχα δεί μέσω ίντερνετ αλλά από κοντά ήταν καλύτερο! Αυτό είναι: http://www.bebemaison.gr/product_detail.jsp?prdId=MAISON-1&extLang=
Σας αρέσει; Θα πάρουμε και την ίδια προίκα! Εγώ το αγάπησα! Θα μας το φέρουν και εμάς τον Απρίλιο! Αλλά μόνο που καταλήξαμε, μου έφυγε μεγάλο βάρος!
Πήραμε όμως και άλλα πραγματάκια! Εσωρουχάκια, φορμάκια, πετσετούλες, μπουρνούζι, πάνες, σελτεδάκια, σεντονάκια, πικέ κουβερτούλες, σκούφο, γαντάκια! Λίγα πραγματάκια μας μείνανε! Και είναι έτοιμα όλα για τη μπέμπα!
Εσείς τι κάνετε άλλο; Βρε κορίτσια έχει καμιά άλλη θέμα με αυπνίες; Δεν παλεύονται! Εχθές κομμάτια από την κούραση, κουτούλαγα στον καναπέ από τη νύστα και μόλις πήγα στο κρεβάτι, φτερά ο ύπνος! Και μέχρι πριν 20 μέρες έβαζα το κεφάλι μου στο μαξιλάρι και κοιμόμουν στο δευτερόλεπτο! Τώρα αν δεν πάει 4, ο διακόπτης δεν κλείνει!

καλημερα!!!!ειναι πολυ ομορφο το πακετακι και σας εφυγε και το αγχος αφου καταληξατε τελικα και γω απλα τα περιμενω ..τι καλα αντε λιγο ακομα θελουμε για την μεγαλη στιγμη!!!!! Very Happy

49ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Σαβ Φεβ 16, 2013 10:21 pm

madmommy

madmommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Anastazia2801 έγραψε:Μεγια μας το νεο θεματακι κοριτσια!
πιστευω σε καμια βδομαδουλα οτι θα χρειαστουμε και καινουριο!!!!
κοριτσια μεγια σας και με το καλο να σας τα φερουν!!!
εγω ειχα την πιο δυσκολη νυχτα της εγκυμοσυνης μου εχθες κοριτσακια!!!!
δεν μπορουσα να χωνεψω το φαγακι μου ενα σουβλακι το εφαγα και με εφαγε!!!!
δεν μπορουσα καθολου!!!!!και πονος και καουρα μαζι αλλο πραγμα!!!!
να μη τα πολυ λεω πριν καμια ωριτσα συνηλθα και δεν ποναει το στομαχακι μου!!

Α!και κατι ακομα εγω στην 27 εβδομαδα παω για την 28 δεν περνω μαγνησιο!
απο πια εβδομαδα το αρχισατε εσεις?
αχ το ατιμο το σουβλακι...μαγνησιο παιρνω 3την ημερα απο τον τριτο

50ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Σαβ Φεβ 16, 2013 10:39 pm

madmommy

madmommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω παντως τις μετακομισεις τις τρεμω γενικα και σαν ταυρος δεν ειμαι και πολυ των αλλαγων και δεν θελω να χασω την βολη μου και ας ειναι η βολη μου σε ενα σπιτι 34τετραγωνικων και ας δινουμε και 300ευρω και ας μην μας κατεβαζει η μουλαρο το ενοικιο και ας μην χωραμε ..ενταξει για 2 ατομα και ζεστο και ομορφο και κουκλιστικο ειναι το σπιτακι τωρα με το μωρο??? σκεφτειτε οταν ο αντρας μου κοιματε και θελω να μιλησω στο τηλ απλα δεν γινεται ακουγομαι και τελικα την τρωω λιγο την καταπιεση μου!!!!προχθες μου προτεινε ο αντρας μου να μετακομισουμε και εγινα κουρελι μεσα μου σαν να φοβαμαι την ολη διαδικασια και δεν εχω και το κουραγιο κιολας θα μου πειτε σιγα τα πραγματα που θα χεις ,ναι αλλα εχω κολλησει και δεν θελω να φυγω ,ειναι και η μαμα μου στα 2 στενα απο δω και επειδη λειπει και δουλευει ολη μερα ειναι πιο ευκολο να ερχετε μετα την δουλεια της λογω κοντινης αποστασης αν απομακρυνθουμε δεν ξερω τι θα γινει και δεν εχει και αμαξι ποσο ευκολο θα της ειναι να ερθει ,και εδω γυρω απο σπιτακια γιοκ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις