Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
115 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 115 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

351ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Φεβ 21, 2013 2:51 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κοριτσάκια!
Νανσυ μου σ ευχαριστώ που ρωτάς είμαι καλύτερα! Πίνω σιρόπι για τον λαιμό πρωί βράδυ κι έχει μείνει λίγο συναχι και λίγος βηχας μόνο. Απλά ο καιρός είναι βροχερός και δεν βοηθάει να συνελθω εντελώς!
Στεφυ από δουλειές του σπιτιού ευτυχώς ο άντρας μου με βοηθάει και τις κάνουμε μαζί,δεν εχω παράπονο!
Χρυση και την ίδια μέρα βγαίνουν της καμπύλης τα αποτελεσματα! Καλή επιτυχία!
Για τα ένσημα δεν θυμάμαι ποια κοπέλα ρώτησε. Είχα πάει στο ικα και μου είπαν για μένα που εχω πητ μάιο χρειάζονται 200 ένσημα απ τον ιούνιο του 2011 για να μπορέσω να πάρω επιδοματα. Μ αυτόν τον τροπο τα υπολογίζουν!

352ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Φεβ 21, 2013 5:04 am

Anastazia2801

Anastazia2801
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioannakom έγραψε:
stefy έγραψε:
ioannakom έγραψε:
stefy έγραψε:
ioannakom έγραψε:Καλημέρα εγκυούλες!Πως είσαστε??
Πήγατε βλέπω ήδη για καλμπύλη...!!Εμενα δεν μου το ανεφερε καν η γιατρος...στις 7/3 που θα παω θα την ρωτησω.
Κοριτσια γνωριζει καμια απο ενσημα του ΙΚΑ?
Εννοω οτι...πηγα σημερα για να δω ποσα ενσημα εχω,και το χαρτι λεει στο τελος 2011 - 128
2012- 152. τι εννοει ο ποιηητης??Καθοτι και ασχετη δεν ξερω απο αυτα..!!Εχω συνολο δλδ 280 η του 11 προστεθηκαν στο 12??φιλοσοφικη ερωτηση Cool
Στεφυ τι εγινε με σπιτι τελικα??Βρήκατε,είδατε αυτα τα 4 που ελεγες??

Καλημερα κοριτσακι μου! Σημερα ειναι να παμε να τα δουμε.

Απο ενσημα δεν ξερω πολλα... Αν αναρωτιεσαι παντως για την αδεια ... πιστευω οτι εισαι οκ.

Αν θυμαμαι πρεπει την ημερα που βγαινεις σε αδεια να εχεις να εχεις 200 ενσημα τα τελυατια 2 χρονια... Δηλαδη ας πουμε αν βγεις στην αδεια Απριλιο 2013 πρεπει να εχεις 200 ενσημα απο τον Απριλιο του 2011... Απο τα νουμερα που μου λες τα εχεις..
Κι εγω αυτο ελπιζω,για να παρω αυτα τα βοηθηματα ωστε να πληρωσω την κλινικη...αλλιως αν περιμενω απο το επιδομα τοκετου μαλλον καταργειται..!!
αντε με το καλο και ευχομαι ναβρειτε αυτο που σας ταιριαζει σημερα,και να μην χρειαστει να ψαξετε ξανα.

Σ ευχαριστω κοριτσακι μου... Μακαρι... θα εχετε το βαρδυ νεακια μου πανω σε αυτο το θεμα... Κατα τις 17:00 θα δουμε το πρωτο σπιτι... μεχρι τις 20:00 θα βλεπουμε σπιτια...
Που μενεις????εννοω σε ποια πολη!!
εμεις περισυ που ψαχναμε για σπιτι στην Κομοτηνη ηταν πολυ χαλια τα πραγματα.για κατι αχουρια ζητουσαν 350-400 ευρω...ελεος!!το εχουνε παρακανει το θεμα.Ειμαι σιγουρη οτι θα βρεις σημερα οποτε μην αγχωνεσαι,δεστο θετικα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 15 328109

kala sthn komothnh den paizonte epeidh exoun tous foithtes to ekmetaleuonte kai ennoeite pws den polu axizoun ta spitia!
kai edw alexandroupolh htan polu akriva otan akoma noikiazame alla ta teleutaia xronia uphrxe terastia anoikodomhsh kai evriskes kai olokainouria!!!!

353ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Φεβ 21, 2013 5:13 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσια μου, μπραβο Δεσποινακι που εισαι καλυτερα...
Για τα ενσημα παλι εμενα στη Μαρια μου ειχαν πει οτι θελουν τα δυο τελευταια χρονια απο την εναρξη της αδειας εγκυμοσυνης στη δουλεια κι οχι απο την πητ.
Οτι θελουν κανουν, τι να πεις...
Στεφυ μου κι εμενα ερχεται δυο φορες το μηνα μια γυναικα, γιατι εχω μεγάλο σπιτι κι δεν παλευεται..
Κι φυσικα κι η μαμα μου που ερχεται μια φορα τη βδομαδα, μακαρι να την ειχα κοντα κι εγω, θα συμφωνησω με Γραμματικη, αυτες οι γυναικες δεν υπαρχουν πλεον, εμεις ειμαστε 3 αδερφια στη σειρα, δηλαδη, χρονος κι γεννα κι δεν ειχε καμια βοηθεια κι το σπιτι ηταν παντα καθαρό., κι εγω παραπονιεμαι κι με βοηθεια...
Στεφυ, μπραβο στη μαμα σου...Μια χαρα ομως την ανταμεψε ο Θεουλης κανοντας εσενα κι τωρα θα μεγαλωσει κι τα εγγονακια της..
Νανσουλα σε κοβω για πολυ νυκοκοιρα, μπραβο σου..

354ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Φεβ 21, 2013 5:25 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
voula1980 έγραψε:Καλησπερα κοριτσια μου, μπραβο Δεσποινακι που εισαι καλυτερα...
Για τα ενσημα παλι εμενα στη Μαρια μου ειχαν πει οτι θελουν τα δυο τελευταια χρονια απο την εναρξη της αδειας εγκυμοσυνης στη δουλεια κι οχι απο την πητ.
Οτι θελουν κανουν, τι να πεις...
Στεφυ μου κι εμενα ερχεται δυο φορες το μηνα μια γυναικα, γιατι εχω μεγάλο σπιτι κι δεν παλευεται..
Κι φυσικα κι η μαμα μου που ερχεται μια φορα τη βδομαδα, μακαρι να την ειχα κοντα κι εγω, θα συμφωνησω με Γραμματικη, αυτες οι γυναικες δεν υπαρχουν πλεον, εμεις ειμαστε 3 αδερφια στη σειρα, δηλαδη, χρονος κι γεννα κι δεν ειχε καμια βοηθεια κι το σπιτι ηταν παντα καθαρό., κι εγω παραπονιεμαι κι με βοηθεια...
Στεφυ, μπραβο στη μαμα σου...Μια χαρα ομως την ανταμεψε ο Θεουλης κανοντας εσενα κι τωρα θα μεγαλωσει κι τα εγγονακια της..
Νανσουλα σε κοβω για πολυ νυκοκοιρα, μπραβο σου..

Να σαι καλα κοριτσακι μου.. Κι εγω παραπονιεμαι πολυ για τις δουλειες του σπιτιου... Δεν τισ μπορω καθολου... Δεν ειμαι νοικοκυρα καθολου... το παραδεχομαι. Embarassed Μ εχει καλομαθει βεβαια και η μανα μου σε αυτο. Μεχρι να φυγω απο το πατρικο μου ουτε ενα ποτηρι νερο δεν με αφηνε να βαλω μονη μου... Shocked Shocked Shocked Shocked Παλι καλα εν μερη που εφυγα απο το πατρικο μου νωρις γιατι αλλιως θα ημουν ΠΟΛΥ ΚΑΚΟΜΑΘΗΜΕΝΗ! Εδω εγω φυγει κοντα 8 χρονια απο το πατρικο μου και παλι τις δουλειες του σπιτιου τις βρισκω τρελη αγγαρεια. Βεβαια να πω οτι τα ΣΚ και οσο ειμαι σε αδεια... την παλευω καλυτερα... Αλλα αυτο το να γυρισω απο τη δουλεια και να κανω αλλες δουλειες............. μου φαινεται μαρτυριο.

355ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Φεβ 21, 2013 5:27 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:
voula1980 έγραψε:Καλησπερα κοριτσια μου, μπραβο Δεσποινακι που εισαι καλυτερα...
Για τα ενσημα παλι εμενα στη Μαρια μου ειχαν πει οτι θελουν τα δυο τελευταια χρονια απο την εναρξη της αδειας εγκυμοσυνης στη δουλεια κι οχι απο την πητ.
Οτι θελουν κανουν, τι να πεις...
Στεφυ μου κι εμενα ερχεται δυο φορες το μηνα μια γυναικα, γιατι εχω μεγάλο σπιτι κι δεν παλευεται..
Κι φυσικα κι η μαμα μου που ερχεται μια φορα τη βδομαδα, μακαρι να την ειχα κοντα κι εγω, θα συμφωνησω με Γραμματικη, αυτες οι γυναικες δεν υπαρχουν πλεον, εμεις ειμαστε 3 αδερφια στη σειρα, δηλαδη, χρονος κι γεννα κι δεν ειχε καμια βοηθεια κι το σπιτι ηταν παντα καθαρό., κι εγω παραπονιεμαι κι με βοηθεια...
Στεφυ, μπραβο στη μαμα σου...Μια χαρα ομως την ανταμεψε ο Θεουλης κανοντας εσενα κι τωρα θα μεγαλωσει κι τα εγγονακια της..
Νανσουλα σε κοβω για πολυ νυκοκοιρα, μπραβο σου..

Να σαι καλα κοριτσακι μου.. Κι εγω παραπονιεμαι πολυ για τις δουλειες του σπιτιου... Δεν τισ μπορω καθολου... Δεν ειμαι νοικοκυρα καθολου... το παραδεχομαι. Embarassed Μ εχει καλομαθει βεβαια και η μανα μου σε αυτο. Μεχρι να φυγω απο το πατρικο μου ουτε ενα ποτηρι νερο δεν με αφηνε να βαλω μονη μου... Shocked Shocked Shocked Shocked Παλι καλα εν μερη που εφυγα απο το πατρικο μου νωρις γιατι αλλιως θα ημουν ΠΟΛΥ ΚΑΚΟΜΑΘΗΜΕΝΗ! Εδω εγω φυγει κοντα 8 χρονια απο το πατρικο μου και παλι τις δουλειες του σπιτιου τις βρισκω τρελη αγγαρεια. Βεβαια να πω οτι τα ΣΚ και οσο ειμαι σε αδεια... την παλευω καλυτερα... Αλλα αυτο το να γυρισω απο τη δουλεια και να κανω αλλες δουλειες............. μου φαινεται μαρτυριο.

μαλλον ειναι χαρακτηριστικο του υδροχοου αυτο στεφυ γιατι και εγω ειμαι .η μανα μου απο την αλλη ειναι υστερικη με την καθαριοτητα οποτε ερχεται σπιτι μου και κανει και ολα οσα βλεπει.

356ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Φεβ 21, 2013 5:30 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
stefy έγραψε:
voula1980 έγραψε:Καλησπερα κοριτσια μου, μπραβο Δεσποινακι που εισαι καλυτερα...
Για τα ενσημα παλι εμενα στη Μαρια μου ειχαν πει οτι θελουν τα δυο τελευταια χρονια απο την εναρξη της αδειας εγκυμοσυνης στη δουλεια κι οχι απο την πητ.
Οτι θελουν κανουν, τι να πεις...
Στεφυ μου κι εμενα ερχεται δυο φορες το μηνα μια γυναικα, γιατι εχω μεγάλο σπιτι κι δεν παλευεται..
Κι φυσικα κι η μαμα μου που ερχεται μια φορα τη βδομαδα, μακαρι να την ειχα κοντα κι εγω, θα συμφωνησω με Γραμματικη, αυτες οι γυναικες δεν υπαρχουν πλεον, εμεις ειμαστε 3 αδερφια στη σειρα, δηλαδη, χρονος κι γεννα κι δεν ειχε καμια βοηθεια κι το σπιτι ηταν παντα καθαρό., κι εγω παραπονιεμαι κι με βοηθεια...
Στεφυ, μπραβο στη μαμα σου...Μια χαρα ομως την ανταμεψε ο Θεουλης κανοντας εσενα κι τωρα θα μεγαλωσει κι τα εγγονακια της..
Νανσουλα σε κοβω για πολυ νυκοκοιρα, μπραβο σου..

Να σαι καλα κοριτσακι μου.. Κι εγω παραπονιεμαι πολυ για τις δουλειες του σπιτιου... Δεν τισ μπορω καθολου... Δεν ειμαι νοικοκυρα καθολου... το παραδεχομαι. Embarassed Μ εχει καλομαθει βεβαια και η μανα μου σε αυτο. Μεχρι να φυγω απο το πατρικο μου ουτε ενα ποτηρι νερο δεν με αφηνε να βαλω μονη μου... Shocked Shocked Shocked Shocked Παλι καλα εν μερη που εφυγα απο το πατρικο μου νωρις γιατι αλλιως θα ημουν ΠΟΛΥ ΚΑΚΟΜΑΘΗΜΕΝΗ! Εδω εγω φυγει κοντα 8 χρονια απο το πατρικο μου και παλι τις δουλειες του σπιτιου τις βρισκω τρελη αγγαρεια. Βεβαια να πω οτι τα ΣΚ και οσο ειμαι σε αδεια... την παλευω καλυτερα... Αλλα αυτο το να γυρισω απο τη δουλεια και να κανω αλλες δουλειες............. μου φαινεται μαρτυριο.

μαλλον ειναι χαρακτηριστικο του υδροχοου αυτο στεφυ γιατι και εγω ειμαι .η μανα μου απο την αλλη ειναι υστερικη με την καθαριοτητα οποτε ερχεται σπιτι μου και κανει και ολα οσα βλεπει.

Μαλλον ειναι και αυτο....

357ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Φεβ 21, 2013 5:34 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κι εγω τα ιδια Στεφυ, οσο ημουν στο πατρικο, ολα η μανα μου τα εκανε κι εγω εφυγα κι μεγαλη το 2009 που παντρευτηκα, δουλεια κι σπιτι , πολυ δυσκολο, αφου ουτε να σιδερωσω δεν ηξερα, ο αντρας μου , μου εδειξε, μη γελασετε, σπουδασε στο εξωτερικο κι τα ηξερε ολα..
Βεβαια επειδη μου αρεσει η καθατιοτητα , εχω γινει νυκοκοιρα πλεον, αλλα τρελαίνομαι να μαγειρεύω. .

358ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Φεβ 21, 2013 5:35 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
voula1980 έγραψε:Κι εγω τα ιδια Στεφυ, οσο ημουν στο πατρικο, ολα η μανα μου τα εκανε κι εγω εφυγα κι μεγαλη το 2009 που παντρευτηκα, δουλεια κι σπιτι , πολυ δυσκολο, αφου ουτε να σιδερωσω δεν ηξερα, ο αντρας μου , μου εδειξε, μη γελασετε, σπουδασε στο εξωτερικο κι τα ηξερε ολα..
Βεβαια επειδη μου αρεσει η καθατιοτητα , εχω γινει νυκοκοιρα πλεον, αλλα τρελαίνομαι να μαγειρεύω. .

και εγω δεν ηξερα τιποτα κοριτσια και το μαγειρεμα ακομη και τωρα το παλευω γιατι εγω ειμαι και φρεσκια νοικοκυρα μονο 2.5 χρονια οσο ειναι και η μυρσινη δηλαδη η κορη μου.

359ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Φεβ 21, 2013 5:47 am

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
grammatiki έγραψε:
voula1980 έγραψε:Κι εγω τα ιδια Στεφυ, οσο ημουν στο πατρικο, ολα η μανα μου τα εκανε κι εγω εφυγα κι μεγαλη το 2009 που παντρευτηκα, δουλεια κι σπιτι , πολυ δυσκολο, αφου ουτε να σιδερωσω δεν ηξερα, ο αντρας μου , μου εδειξε, μη γελασετε, σπουδασε στο εξωτερικο κι τα ηξερε ολα..
Βεβαια επειδη μου αρεσει η καθατιοτητα , εχω γινει νυκοκοιρα πλεον, αλλα τρελαίνομαι να μαγειρεύω. .

και εγω δεν ηξερα τιποτα κοριτσια και το μαγειρεμα ακομη και τωρα το παλευω γιατι εγω ειμαι και φρεσκια νοικοκυρα μονο 2.5 χρονια οσο ειναι και η μυρσινη δηλαδη η κορη μου.


Κοιτας και απο βιβλια και ετσι? Πολυ με αγχωνει η μαγειρικη!!!!!!

360ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Φεβ 21, 2013 5:48 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lemonaki1 έγραψε:
grammatiki έγραψε:
voula1980 έγραψε:Κι εγω τα ιδια Στεφυ, οσο ημουν στο πατρικο, ολα η μανα μου τα εκανε κι εγω εφυγα κι μεγαλη το 2009 που παντρευτηκα, δουλεια κι σπιτι , πολυ δυσκολο, αφου ουτε να σιδερωσω δεν ηξερα, ο αντρας μου , μου εδειξε, μη γελασετε, σπουδασε στο εξωτερικο κι τα ηξερε ολα..
Βεβαια επειδη μου αρεσει η καθατιοτητα , εχω γινει νυκοκοιρα πλεον, αλλα τρελαίνομαι να μαγειρεύω. .

και εγω δεν ηξερα τιποτα κοριτσια και το μαγειρεμα ακομη και τωρα το παλευω γιατι εγω ειμαι και φρεσκια νοικοκυρα μονο 2.5 χρονια οσο ειναι και η μυρσινη δηλαδη η κορη μου.


Κοιτας και απο βιβλια και ετσι? Πολυ με αγχωνει η μαγειρικη!!!!!!

κοιταω απο ιντερνετ ρωταω τη μαμα μου ρωταω φιλες τετοια πραγματα.το καλο ειναι οτι ο συζυξ μου ειναι επιεικης Very Happy

361ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Φεβ 21, 2013 5:50 am

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
grammatiki έγραψε:
Lemonaki1 έγραψε:
grammatiki έγραψε:
voula1980 έγραψε:Κι εγω τα ιδια Στεφυ, οσο ημουν στο πατρικο, ολα η μανα μου τα εκανε κι εγω εφυγα κι μεγαλη το 2009 που παντρευτηκα, δουλεια κι σπιτι , πολυ δυσκολο, αφου ουτε να σιδερωσω δεν ηξερα, ο αντρας μου , μου εδειξε, μη γελασετε, σπουδασε στο εξωτερικο κι τα ηξερε ολα..
Βεβαια επειδη μου αρεσει η καθατιοτητα , εχω γινει νυκοκοιρα πλεον, αλλα τρελαίνομαι να μαγειρεύω. .

και εγω δεν ηξερα τιποτα κοριτσια και το μαγειρεμα ακομη και τωρα το παλευω γιατι εγω ειμαι και φρεσκια νοικοκυρα μονο 2.5 χρονια οσο ειναι και η μυρσινη δηλαδη η κορη μου.


Κοιτας και απο βιβλια και ετσι? Πολυ με αγχωνει η μαγειρικη!!!!!!

κοιταω απο ιντερνετ ρωταω τη μαμα μου ρωταω φιλες τετοια πραγματα.το καλο ειναι οτι ο συζυξ μου ειναι επιεικης Very Happy


κι εγω με βλεπω να ειμαι με ενα τηλεφωνο στο χερι..θα εχω και το μωρο..αρχιζει να με αγχωνει πολυ το θεμα Shocked

362ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Φεβ 21, 2013 5:55 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lemonaki1 έγραψε:
grammatiki έγραψε:
Lemonaki1 έγραψε:
grammatiki έγραψε:
voula1980 έγραψε:Κι εγω τα ιδια Στεφυ, οσο ημουν στο πατρικο, ολα η μανα μου τα εκανε κι εγω εφυγα κι μεγαλη το 2009 που παντρευτηκα, δουλεια κι σπιτι , πολυ δυσκολο, αφου ουτε να σιδερωσω δεν ηξερα, ο αντρας μου , μου εδειξε, μη γελασετε, σπουδασε στο εξωτερικο κι τα ηξερε ολα..
Βεβαια επειδη μου αρεσει η καθατιοτητα , εχω γινει νυκοκοιρα πλεον, αλλα τρελαίνομαι να μαγειρεύω. .

και εγω δεν ηξερα τιποτα κοριτσια και το μαγειρεμα ακομη και τωρα το παλευω γιατι εγω ειμαι και φρεσκια νοικοκυρα μονο 2.5 χρονια οσο ειναι και η μυρσινη δηλαδη η κορη μου.


Κοιτας και απο βιβλια και ετσι? Πολυ με αγχωνει η μαγειρικη!!!!!!

κοιταω απο ιντερνετ ρωταω τη μαμα μου ρωταω φιλες τετοια πραγματα.το καλο ειναι οτι ο συζυξ μου ειναι επιεικης Very Happy


κι εγω με βλεπω να ειμαι με ενα τηλεφωνο στο χερι..θα εχω και το μωρο..αρχιζει να με αγχωνει πολυ το θεμα Shocked

να μην σε αγχωνει καθολου.στην αρχη θα κανεις τα π ολυ απλα και θα πεις του αντρα σου ναειναι επιεικης και σιγα σιγα θα μπαινεις και λιγο πιο βαθια ας πουμε

363ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Φεβ 21, 2013 5:56 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lemonaki1 έγραψε:Να σου στείλω λίγοοοοο!!!! Smile δε μπορώ να το βλέπω άλλο..
Γερμανία μένω

καλα λογικο να το εχεις βαρεθει.στην γερμανια χιονιζει πολυ και καθε χρονο.
στειλε κανενα φορτηγο και σε μας.

364ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Φεβ 21, 2013 6:02 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πάντως ρε κοριτσια δεν ξερω αν είναι ιδέα μου αλλά όσο και να καθαρίσω κι όσο και να κοπιασω σαν το καθάρισμα της μαμάς αυτό που λάμπει,το μυρωδατο δεν υπάρχει!!! Σε καμία δεκαριά μέρες γυρνάει κι η δίκη μου μανούλα και μου λειψε πολύ!
Επίσης όσο καλή κι αν είναι η πεθερά ρε κοριτσια,που νιώθω τυχερή σε αυτό σαν την μαμα δεν είναι!

365ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Φεβ 21, 2013 6:10 am

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
grammatiki έγραψε:
Lemonaki1 έγραψε:
grammatiki έγραψε:
Lemonaki1 έγραψε:
grammatiki έγραψε:
voula1980 έγραψε:Κι εγω τα ιδια Στεφυ, οσο ημουν στο πατρικο, ολα η μανα μου τα εκανε κι εγω εφυγα κι μεγαλη το 2009 που παντρευτηκα, δουλεια κι σπιτι , πολυ δυσκολο, αφου ουτε να σιδερωσω δεν ηξερα, ο αντρας μου , μου εδειξε, μη γελασετε, σπουδασε στο εξωτερικο κι τα ηξερε ολα..
Βεβαια επειδη μου αρεσει η καθατιοτητα , εχω γινει νυκοκοιρα πλεον, αλλα τρελαίνομαι να μαγειρεύω. .

και εγω δεν ηξερα τιποτα κοριτσια και το μαγειρεμα ακομη και τωρα το παλευω γιατι εγω ειμαι και φρεσκια νοικοκυρα μονο 2.5 χρονια οσο ειναι και η μυρσινη δηλαδη η κορη μου.


Κοιτας και απο βιβλια και ετσι? Πολυ με αγχωνει η μαγειρικη!!!!!!

κοιταω απο ιντερνετ ρωταω τη μαμα μου ρωταω φιλες τετοια πραγματα.το καλο ειναι οτι ο συζυξ μου ειναι επιεικης Very Happy


κι εγω με βλεπω να ειμαι με ενα τηλεφωνο στο χερι..θα εχω και το μωρο..αρχιζει να με αγχωνει πολυ το θεμα Shocked

να μην σε αγχωνει καθολου.στην αρχη θα κανεις τα π ολυ απλα και θα πεις του αντρα σου ναειναι επιεικης και σιγα σιγα θα μπαινεις και λιγο πιο βαθια ας πουμε

αχ το ξερει..τι να κανουμε υπομονηηη... Smile σαν της μανουλας τα φαγητα δεν θα ειναι στην αρχη..θα ζοριστω στην αρχη αλλα που θα παει...εμενα με στεναχωρει οτι θα ειναι μακρια οι γονεις μου..αλλιως δεν θα ειχα τοσο αγχος

366ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Φεβ 21, 2013 6:12 am

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τουρτιτσα έγραψε:
Lemonaki1 έγραψε:Να σου στείλω λίγοοοοο!!!! Smile δε μπορώ να το βλέπω άλλο..
Γερμανία μένω

καλα λογικο να το εχεις βαρεθει.στην γερμανια χιονιζει πολυ και καθε χρονο.
στειλε κανενα φορτηγο και σε μας.

οσα φορτηγα θελεις Very Happy Very Happy Very Happy

367ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Φεβ 21, 2013 6:16 am

Anastazia2801

Anastazia2801
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lemonaki1 έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:
Lemonaki1 έγραψε:Να σου στείλω λίγοοοοο!!!! Smile δε μπορώ να το βλέπω άλλο..
Γερμανία μένω

καλα λογικο να το εχεις βαρεθει.στην γερμανια χιονιζει πολυ και καθε χρονο.
στειλε κανενα φορτηγο και σε μας.

οσα φορτηγα θελεις Very Happy Very Happy Very Happy

και εγω θελω χιονιιιι μια μερα χιονησε εδω αλλα ουτε το εστρωσε ουτε τιποτα!!!

368ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Φεβ 21, 2013 6:18 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια μην σκατε με το φαγητο και μην αφησετε τους ατρες σας να σας πουνε οτι της μαμας του ειναι καλυτερο,το κανει ετσι το κανει αλλιως και τα σχετικα.
μια φορα τολμησε ο δικος να πει κατι τετοιο και τα ακουσε κανονικα.αν θελουν φαγητο της μαμακας τους να πανε να τους μαγειρευει.η καθε νοικοκυρα εχει τον τροπο της.δεν ειμαστε ολες ιδιες.

369ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Φεβ 21, 2013 6:24 am

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κι εδω δεν ειχε χιονισει τα Χριστουγεννα και μετα απ τον Ιανουαριο δεν εχει σταματησει..

τουρτιτσα γι αυτο που λες εχεις απολυτο δικιο...ευτηχως ο αντρας μου δεν ειναι δυσκολος στα φαγητα..κ εξαλλου αν μαγειρευεις καθε μερα θα μαθαινεις ολο και περισσοτερο..κι οτι ειναι ειναι στην αρχη..δεν ειμαστε ουτε οι πρωτες ουτε οι τελευταιες..

370ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Φεβ 21, 2013 8:13 am

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κοριτσια μου τι κανετε εγω απο χθες μπηκα στην 30 εβδομαδα αχ να περασει γρηγορα ο καιρος δηλαδη ειμαι ακομα στον εβδομοδο κοριτσια??

371ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Φεβ 21, 2013 9:15 am

madmommy

madmommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πωπω κοριτσακια μου τι να σας πω μια ταλαιπωρια χθες και σημερα ..σας ειπα χθες το πρωι δεν ημουν καθολου καλα το ιδιο συνεχιστηκε ολη την ημερα με εμετους πανω απο 20 και πονους Crying or Very sad στην μεση στα πλευρα παντου και αφου ερχεται το βραδακι εξεντλημενη πια λεω θα κοιμηθω ε κοιμηθηκα το πολυ μιση ωρα και σηκωθηκα με εμετους και πονους παλι αλλα ακομα πιο δυνατους μπαινω για ενα ντουζ και μου λεει ο αντρας μου φυγαμε και ετσι καταληξαμε στο θριασιο που διανυκτερευε,δεν πηγα στο μητερα γιατι σιγουρα θα μου καναν εισαγωγη και το 200αρη δεν το γλιτωνα.συνεχιζω...στο θριασιο ευτυχως στην γυναικολογικη δεν ειχε τπτ σε αντιθεση με την παθολογικη που απελπιστηκα και εκλαιγα γιατι φοβηθηκα μην κολλησω και τπτ και ηρθε μια κοπελα ευτυχως και μου λεει πηγαινε απο τον γυναικολογο πρωτα να δειτε το μωρο και μετα ελα.παω βλεπουμε τον μπεμπη ολα καλα και ζωηρος μου εβαλαν ορο εκανα γεν ουρων και αιματος βιοχημικες..βγαινουν τα αποτελεσματα ολα καλα με το αιμα τα ουρα αργουσαν..βγηκαν εντελει 7το πρωι με ανεβασμενα πυοσφαιρια και μου λεει μαλλον ουρολοιμωξη αφου ομως δεν τσουζω εκει κατω τι να πω...μου λεει φυγε και κανε μια καλλιεργεια αυριο να δεις τι γινετα ..του λεω με τους εμετους μου λεει τι να σου πω..οτι ναναι κοριτσια γιαυτο δεν γουσταρω τα νοσοκομεια ποτε δεν μπορουν να σου βγαλουν μια σκατοδιαγνωση.και ετσι ειμαι σπιτακι μου ακομα να συνελθω τελειως αλλα παω καλυτερα δοξα τον θεο...sorry για το μεγαλο κειμενο

372ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Φεβ 21, 2013 9:25 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
madmommy έγραψε:πωπω κοριτσακια μου τι να σας πω μια ταλαιπωρια χθες και σημερα ..σας ειπα χθες το πρωι δεν ημουν καθολου καλα το ιδιο συνεχιστηκε ολη την ημερα με εμετους πανω απο 20 και πονους Crying or Very sad στην μεση στα πλευρα παντου και αφου ερχεται το βραδακι εξεντλημενη πια λεω θα κοιμηθω ε κοιμηθηκα το πολυ μιση ωρα και σηκωθηκα με εμετους και πονους παλι αλλα ακομα πιο δυνατους μπαινω για ενα ντουζ και μου λεει ο αντρας μου φυγαμε και ετσι καταληξαμε στο θριασιο που διανυκτερευε,δεν πηγα στο μητερα γιατι σιγουρα θα μου καναν εισαγωγη και το 200αρη δεν το γλιτωνα.συνεχιζω...στο θριασιο ευτυχως στην γυναικολογικη δεν ειχε τπτ σε αντιθεση με την παθολογικη που απελπιστηκα και εκλαιγα γιατι φοβηθηκα μην κολλησω και τπτ και ηρθε μια κοπελα ευτυχως και μου λεει πηγαινε απο τον γυναικολογο πρωτα να δειτε το μωρο και μετα ελα.παω βλεπουμε τον μπεμπη ολα καλα και ζωηρος μου εβαλαν ορο εκανα γεν ουρων και αιματος βιοχημικες..βγαινουν τα αποτελεσματα ολα καλα με το αιμα τα ουρα αργουσαν..βγηκαν εντελει 7το πρωι με ανεβασμενα πυοσφαιρια και μου λεει μαλλον ουρολοιμωξη αφου ομως δεν τσουζω εκει κατω τι να πω...μου λεει φυγε και κανε μια καλλιεργεια αυριο να δεις τι γινετα ..του λεω με τους εμετους μου λεει τι να σου πω..οτι ναναι κοριτσια γιαυτο δεν γουσταρω τα νοσοκομεια ποτε δεν μπορουν να σου βγαλουν μια σκατοδιαγνωση.και ετσι ειμαι σπιτακι μου ακομα να συνελθω τελειως αλλα παω καλυτερα δοξα τον θεο...sorry για το μεγαλο κειμενο


τι λες βρε κοριτσακι μου;πωπω εφαγες μεγαλη ταλαιπωρια.τελος καλο ολα καλα που λενε.αφου ο μπεμπης ειναι καλα αυτο εχει σημασια.εσενα σταματησαν πλεον οι εμετοι;

373ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Φεβ 21, 2013 9:34 am

madmommy

madmommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
grammatiki έγραψε:
madmommy έγραψε:πωπω κοριτσακια μου τι να σας πω μια ταλαιπωρια χθες και σημερα ..σας ειπα χθες το πρωι δεν ημουν καθολου καλα το ιδιο συνεχιστηκε ολη την ημερα με εμετους πανω απο 20 και πονους Crying or Very sad στην μεση στα πλευρα παντου και αφου ερχεται το βραδακι εξεντλημενη πια λεω θα κοιμηθω ε κοιμηθηκα το πολυ μιση ωρα και σηκωθηκα με εμετους και πονους παλι αλλα ακομα πιο δυνατους μπαινω για ενα ντουζ και μου λεει ο αντρας μου φυγαμε και ετσι καταληξαμε στο θριασιο που διανυκτερευε,δεν πηγα στο μητερα γιατι σιγουρα θα μου καναν εισαγωγη και το 200αρη δεν το γλιτωνα.συνεχιζω...στο θριασιο ευτυχως στην γυναικολογικη δεν ειχε τπτ σε αντιθεση με την παθολογικη που απελπιστηκα και εκλαιγα γιατι φοβηθηκα μην κολλησω και τπτ και ηρθε μια κοπελα ευτυχως και μου λεει πηγαινε απο τον γυναικολογο πρωτα να δειτε το μωρο και μετα ελα.παω βλεπουμε τον μπεμπη ολα καλα και ζωηρος μου εβαλαν ορο εκανα γεν ουρων και αιματος βιοχημικες..βγαινουν τα αποτελεσματα ολα καλα με το αιμα τα ουρα αργουσαν..βγηκαν εντελει 7το πρωι με ανεβασμενα πυοσφαιρια και μου λεει μαλλον ουρολοιμωξη αφου ομως δεν τσουζω εκει κατω τι να πω...μου λεει φυγε και κανε μια καλλιεργεια αυριο να δεις τι γινετα ..του λεω με τους εμετους μου λεει τι να σου πω..οτι ναναι κοριτσια γιαυτο δεν γουσταρω τα νοσοκομεια ποτε δεν μπορουν να σου βγαλουν μια σκατοδιαγνωση.και ετσι ειμαι σπιτακι μου ακομα να συνελθω τελειως αλλα παω καλυτερα δοξα τον θεο...sorry για το μεγαλο κειμενο


τι λες βρε κοριτσακι μου;πωπω εφαγες μεγαλη ταλαιπωρια.τελος καλο ολα καλα που λενε.αφου ο μπεμπης ειναι καλα αυτο εχει σημασια.εσενα σταματησαν πλεον οι εμετοι;

ταση εχω ακομα αλλα ευτυχως δεν εχω κανει και δεν μπορω αλλο ουτε νερο δεν πινω μιση γουλια για να μην αφυδατωθω

374ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Φεβ 21, 2013 9:39 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Περαστικα σου κοριτσακι μου!!!! Πω πω τι περασες;;; Ακου εκει.. Τοση τελαιπωρια κ στο τελος δε σου βγαλανε κ διαγνωση.... Αυτα τα δημοσια.. Απαραδεκτα!!!!
Τουλαχιστον ειδες το μωρακι σου κ ειναι μια χαρα!!!!
Υπομονη κανε μια καλλιεργεια κ παρε το γιατρο σου να σου πει!!!!

375ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Φεβ 21, 2013 9:50 am

madmommy

madmommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mar1987 έγραψε:Περαστικα σου κοριτσακι μου!!!! Πω πω τι περασες;;; Ακου εκει.. Τοση τελαιπωρια κ στο τελος δε σου βγαλανε κ διαγνωση.... Αυτα τα δημοσια.. Απαραδεκτα!!!!
Τουλαχιστον ειδες το μωρακι σου κ ειναι μια χαρα!!!!
Υπομονη κανε μια καλλιεργεια κ παρε το γιατρο σου να σου πει!!!!

σευχαριστω πολυ,, ναι τουλαχιστον ειδαμε τον μπεμπη

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις