Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

aposofi

aposofi
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σε 20 μέρες ετοιμαςα γάμο,εννοείται πως λίγα εκανα εγω αλλά το ξεσκόνια το ιντερνετ!!!!!!!!!!!
Σε 2 μήνες ετοιμασα τη βάπτιση του μεγάλου μου κ ευτυχώς κόντευαν χριστούγεννα οπότε είχα κάποια απαρίτητα λόγω σεζόν.
Στη δε βάπτιση της κόρης μου το ονειρυόμουν από το πρώτο τρίμηνο, είτε αγόρι είτε κορίτσι.....είχα όμως το τεφτέρι μου οπότε ήξερα πως να περιορίσω το ψάξιμο...Άλλα δε μου κάθισαν καλά κ κάποια ράγματα δεν έγιναν......
Με το καλό το μπεμπε κ εμείς μαζί σου!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε ευχαριστω πολυ! Φωτογραφίες από τα βαφτίσια των μικρών μας !!!  - Σελίδα 3 417472

le petit prince


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα ,μανουλες θα βαφτισω τον μικρο μου τον ιουνιο και θα τα φτιαξω ολα μονη μου αλλα εχω κολλησει καμια ιδεα για μπομπονιερα με υλικα που να φαινεται οτι τα ειναι χειροποιητα οχι πχ μπρελοκ με θεμα το μικρο πριγκηπα?εχετε καμια ιδεα? Rolling Eyes

twinsmom


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημέρα και με το καλό! μπορείς να κάνεις χωνάκια, να ζωγραφισεις κουτάκια ή καμβαδάκια, να φτιάξεις κάτι με φίμο ή πηλό ή χάρτινα καραβάκια τυπωμένα, σοκολάτες με το μικρό πρίγκηπα, κονκάρδες κτλ

candyland

candyland
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Μου αρέσει πολύ αυτό το πουγκί το οποίο είναι σχετικά εύκολο νομίζω να το κάνει με τσόχα !!! να πάρεις αίτημα μπλε παγκάκια , γκρι και κόκκινη τσόχα και να κανείς τις λεπτομέρειες !!!!

http://www.candyland.gr

candyland

candyland
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Η αυτή οι δοκιμαστική σωλήνες !!!

http://www.candyland.gr

candyland

candyland
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
η το άλλο που θα μπορούσες να κανείς είναι να αγοράσεις μικρά παραμυθάκια με το μικρό πρίγκιπας και στο πρώτο φύλο πίσω από το εξώφυλλο να γράψεις την πρόσκληση !!!! Very Happy

http://www.candyland.gr

goldy213

goldy213
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
le petit prince έγραψε:καλημερα ,μανουλες θα βαφτισω τον μικρο μου τον ιουνιο και θα τα φτιαξω ολα μονη μου αλλα εχω κολλησει καμια ιδεα για μπομπονιερα με υλικα που να φαινεται οτι τα ειναι χειροποιητα οχι πχ μπρελοκ με θεμα το μικρο πριγκηπα?εχετε καμια ιδεα? Rolling Eyes

αν πιάνει το χέρι σου καθόλου μπορείς να φτιάξεις κάτι τέτοιο που έτσι και αλλιως είναι χειροποίητο και μπορείς να το σετάρεις και με όλο το πακέτο της νονάς.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ακόμα και κρεμαστή μπομπονιέρα που θα σου ερθει πιο οικονομική
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Και κοίτα και όλο το σετάκι μαζί
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Σε ότι θέλεις μπορώ να σε βοηθήσω.

http://www.leptomeria.gr

le petit prince


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
twinsmom έγραψε:καλημέρα και με το καλό! μπορείς να κάνεις χωνάκια, να ζωγραφισεις κουτάκια ή καμβαδάκια, να φτιάξεις κάτι με φίμο ή πηλό ή χάρτινα καραβάκια τυπωμένα, σοκολάτες με το μικρό πρίγκηπα, κονκάρδες κτλ
κονκαρδα σκεφτηκε χτες ο αντρας μου για μαρτυρικα.ωραιες ιδεες...ευχαριστω πολυ Smile

le petit prince


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
candyland έγραψε:η το άλλο που θα μπορούσες να κανείς είναι να αγοράσεις μικρά παραμυθάκια με το μικρό πρίγκιπας και στο πρώτο φύλο πίσω από το εξώφυλλο να γράψεις την πρόσκληση !!!! Very Happy
αχ εισαι θησαυρος σε ευχαριστω πολυ γλυκια μου θα το ψαξω γιατι ειναι πολυ πρωτοτυπα αλλα να δω τι παιζει απο τιμη.αυτο για το παραμυθι προσκληση που μπορω να βρψ παραμυθακια μικρος πριγκηπας υπαρχουν η εννοεις να φτιαξω? Φωτογραφίες από τα βαφτίσια των μικρών μας !!!  - Σελίδα 3 587529 Φωτογραφίες από τα βαφτίσια των μικρών μας !!!  - Σελίδα 3 875502 Φωτογραφίες από τα βαφτίσια των μικρών μας !!!  - Σελίδα 3 893968 Φωτογραφίες από τα βαφτίσια των μικρών μας !!!  - Σελίδα 3 417472

le petit prince


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
goldy213 έγραψε:
le petit prince έγραψε:καλημερα ,μανουλες θα βαφτισω τον μικρο μου τον ιουνιο και θα τα φτιαξω ολα μονη μου αλλα εχω κολλησει καμια ιδεα για μπομπονιερα με υλικα που να φαινεται οτι τα ειναι χειροποιητα οχι πχ μπρελοκ με θεμα το μικρο πριγκηπα?εχετε καμια ιδεα? Rolling Eyes

αν πιάνει το χέρι σου καθόλου μπορείς να φτιάξεις κάτι τέτοιο που έτσι και αλλιως είναι χειροποίητο και μπορείς να το σετάρεις και με όλο το πακέτο της νονάς.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ακόμα και κρεμαστή μπομπονιέρα που θα σου ερθει πιο οικονομική
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Και κοίτα και όλο το σετάκι μαζί
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Σε ότι θέλεις μπορώ να σε βοηθήσω.
αχ τι καλα που εχω εσας βρε κοριτσια τι ωραιες ιδεες.το χερι μου πιανει καθως ειμαι νηπιαγωγος και εχω κανει το σπιτι μου εργαστηρι αλλα εχω μπλοκαρει να δω και το κοστος.παντως θελω να παρω ενα κουτι απσρο ξυλινο και να ζωγραφισει καποιος τον μικρο πριγκηπα και να βαλω μεσα τα παιχνιδια του αργοτερα.... Φωτογραφίες από τα βαφτίσια των μικρών μας !!!  - Σελίδα 3 587529 Φωτογραφίες από τα βαφτίσια των μικρών μας !!!  - Σελίδα 3 417472

aposofi

aposofi
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αχ τι καλα που εχω εσας βρε κοριτσια τι ωραιες ιδεες.το χερι μου πιανει καθως ειμαι νηπιαγωγος και εχω κανει το σπιτι μου εργαστηρι αλλα εχω μπλοκαρει να δω και το κοστος.παντως θελω να παρω ενα κουτι απσρο ξυλινο και να ζωγραφισει καποιος τον μικρο πριγκηπα και να βαλω μεσα τα παιχνιδια του αργοτερα.... Φωτογραφίες από τα βαφτίσια των μικρών μας !!!  - Σελίδα 3 587529 Φωτογραφίες από τα βαφτίσια των μικρών μας !!!  - Σελίδα 3 417472 [/quote]

οσον αφορα το κουτι η τεχνικη του ντεκουπαζ ειναι υπεροχη! σε καταστήματα με ειδη ζωγραφικης κ αρκετα μεγαλα βιβλιοπωλεια θα τα βρεις. μπορεις να διαλεξεις αναμεσα απο μεγαλη γκαμα αλλα δεν ξερω κατα ποσον εχει το θεμα.ρωτα αν μπορεις να βρεις εικονες απο το ιντερνετ κ τις εκτυπωσεις σε υλικο που μπορεις να το χρησιμοποιήσεις σαν ντεκουπαζ κ απο πανω μπογια ασπρη με διαφανα στοιχεια οπυ οταν στεγνωσει να φαινεται σαν σκασμενο κ παλιο!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
για νετκουπαζ αν οχι ενα απλο φυλλο τυπου Α4 (οτι πιο ψιλο) μπορειτε να εκτυπωσετε σε λεπτο ρυζοχαρτο Wink

candyland

candyland
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ θα έλεγα να αγοράσεις έτοιμα παραμυθάκια , αλλιώς αν δεν βρεις τύπωσε !!!! Very Happy Πολύ χαίρομαι που βοηθήσαμε !!! Φωτογραφίες από τα βαφτίσια των μικρών μας !!!  - Σελίδα 3 654316

http://www.candyland.gr

aposofi

aposofi
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
le petite prince mporeis na rikseis mia matia stin paidiki seira pou paizei kathe mesimeri sto kratiko kanali k na pareis idees. i alitheia einai pws vlepeis polla apo ta palia stoixeia mazi me kainourgia k sigoura tha sou dosei mia kainourgia optiki gonia! Smile
oti dipote xaraktirizei ton mikro prigkipa apo ta xromata tou mexri k tin korona pou einai sima katatethen tou titlou tou mporeis na to xrisimopoihseis etsi oste oli sou i vaptisi na einai ena paramithi, mia istoria gia tous mikrous filous k mia anapolisi twn paidikwn xronwn gia tous megalous!!!!!!!!!!!
den einai aparaitito na einai ola sto idio motivo, arkei na sindiazontai omorfa k armonika...!
exo kati sto mialo omou alla dose mou ligo xrono prokeimenou na sou to paretheso olokliromeno!!!!!!!!!!!!!!!!!
to mono pou proteino einai mia kali anagnwsi tou paramithiou k na simeioseis stoixeia pou sou aresoun k tha itheles na ta entakseis sto thema sou.
filakia gia tin ora!!!!!!!!!!! Wink

le petit prince


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="aposofi"]le petite prince mporeis na rikseis mia matia stin paidiki seira pou paizei kathe mesimeri sto kratiko kanali k na pareis idees. i alitheia einai pws vlepeis polla apo ta palia stoixeia mazi me kainourgia k sigoura tha sou dosei mia kainourgia optiki gonia! Smile
oti dipote xaraktirizei ton mikro prigkipa apo ta xromata tou mexri k tin korona pou einai sima katatethen tou titlou tou mporeis na to xrisimopoihseis etsi oste oli sou i vaptisi na einai ena paramithi, mia istoria gia tous mikrous filous k mia anapolisi twn paidikwn xronwn gia tous megalous!!!!!!!!!!!
den einai aparaitito na einai ola sto idio motivo, arkei na sindiazontai omorfa k armonika...!
exo kati sto mialo omou alla dose mou ligo xrono prokeimenou na sou to paretheso olokliromeno!!!!!!!!!!!!!!!!!
to mono pou proteino einai mia kali anagnwsi tou paramithiou k na simeioseis stoixeia pou sou aresoun k tha itheles na ta entakseis sto thema sou.
filakia gia tin ora!!!!!!!!!!! Wink [/quoteπεριμενω με αγωνια την ολοκληρωμενη σου ιδεα.αυτο εχω σκεφτει και εγω κομματια του παραμυθιου να μπουν αλλα στην μπομπονιερα σκεφτηκα να κανω για τα παιδια εναν κηπο με τελαρο του μαναβη και εκει μεσα να βαλω τα λουλουδια του πριγκηπα που θα ειναι γλειφιτζουρια ...επειδη το τραπεζι θα γινει στο πατρικο μου στο γκαζον να κρεμασω απο τα δεντρα κορωνες και αστερια και κορδελες σε πρασινο και γαλαζιο τωρα σκεφτομαι και πως να στολισω το καθε τραπεζι με τι σουπλα τι να βαλω για λουλουδια η να το κανω πιο λιτο.για μπομπονιερα σκεφτηκα να κοψω αστερια και κορωνες απο υφασματα καρω πουα και να τα γεμισω και να τα κανω αρωματικα για τις ντουλαπες και τα συρταρια των μικρων?πωσ σου φαινεται.η βοηθεια σας ανεκτιμητη...μακαρι να φανω και εγω καπου χρησιμη σε σας...φιλια Φωτογραφίες από τα βαφτίσια των μικρών μας !!!  - Σελίδα 3 875502

le petit prince


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
candyland έγραψε:Εγώ θα έλεγα να αγοράσεις έτοιμα παραμυθάκια , αλλιώς αν δεν βρεις τύπωσε !!!! Very Happy Πολύ χαίρομαι που βοηθήσαμε !!! Φωτογραφίες από τα βαφτίσια των μικρών μας !!!  - Σελίδα 3 654316
εχω σκεφτει και εγω κομματια του παραμυθιου να μπουν αλλα στην μπομπονιερα σκεφτηκα να κανω για τα παιδια εναν κηπο με τελαρο του μαναβη και εκει μεσα να βαλω τα λουλουδια του πριγκηπα που θα ειναι γλειφιτζουρια ...επειδη το τραπεζι θα γινει στο πατρικο μου στο γκαζον να κρεμασω απο τα δεντρα κορωνες και αστερια και κορδελες σε πρασινο και γαλαζιο τωρα σκεφτομαι και πως να στολισω το καθε τραπεζι με τι σουπλα τι να βαλω για λουλουδια η να το κανω πιο λιτο.για μπομπονιερα σκεφτηκα να κοψω αστερια και κορωνες απο υφασματα καρω πουα και να τα γεμισω και να τα κανω αρωματικα για τις ντουλαπες και τα συρταρια των μικρων?πωσ σου φαινεται.η βοηθεια σας ανεκτιμητη...μακαρι να φανω και εγω καπου χρησιμη σε σας...φιλια Φωτογραφίες από τα βαφτίσια των μικρών μας !!!  - Σελίδα 3 875502

candyland

candyland
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αν κατάλαβα καλά έχεις χώρο !!! εγώ στην θέση σου θα σκαφτόμουν και να νοικιάσω κάποιο φουσκωτό παιχνίδι με κάποια κοπέλα που να προσεχή τα μικρά !!! αντί τελάρα θα έκανα τοα άλλο θα Επερνέ τα γλειφιτζούρια και θα έκανα ένα παρτέρι ψεύτικο και θα τα τοποθετούσα έτσι ώστε να φαίνονται σαν να είναι λουλούδια , η ακόμα και κάτω στο γκαζόν θα τα έμπηγα το ένα διπλά στο άλλο !!!! θα έκανα ένα τραπέζι οπου θα το τοποθετούσα κάτω από δέντρο έτσι ώστε να κρεμάσω από τα κλαδιά του πολλές κορδέλες σε μπλε και πράσινο, ένα τραπεζομάντιλο μπλε και λωρίδες πράσινες επάνω θα έφτιαχνα και από φενιζολ το πλανήτη τοθ μικρού πρίγκιπα όπου θα τον διακοσμούσα σε κάθε τραπέζι με ένα κόκκινο μικρό τριαντάφυλλο σε κάθε πιάτο τον καλεσμένων

http://www.candyland.gr

aposofi

aposofi
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσάρα κοίτα αυτές που βρήκα στο διαδίκτυο. τα χώρισα ανα θεματικο κομμάτι της βάπτισης κ θα ήθελα να μου γράψεις σε π.μ. το μειλ σου για να σου στείλω το βιβλίο σε pdf. εγώ θα έπαιζα πάρα πολύ με τις ερμηνίες του παραμυθιού κ ας είναι λίγο φεύγα για θέμα μωρού-βάπτισης. καταλαβαίνεις τι εννοώ! αλλά η αλήθεια είναι πως σου επισυνάπτω ελάχιστα συγκριτικά με τις δυνατότητες που μπορείς να έχεις.....
ένα απλό παράδειγμα είναι το γλυκό του κουταλιού για μπομπο μεγάλων με ένα κρεμαστό του μικρού πρίγκιπα, όπως θα δείς παρακάτω, με λεπτομέρεια στην κορδέλα κ το βαζάκι που θα χρησιμοποιήσεις, ενώ το γλυκάκι δεν θα είναι τίποτε άλλο από γλυκό τριαντάφυλλο!!!!!!!!!!! υπάρχει κ στο παραμύθι ώς το μοναδικό ζωντό στον πλανήτη του μικρού πρίγκιπα.....Δες τα κ να δεις που μπορείς απλά να κάνεις απίστευτα πράγματα...!

aposofi

aposofi
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εικόνες που μπορείς να χρησιμοποιήσεις στο προσκλητήριό σου, στο βιβλίο ευχών, στο μπαούλο του μπεμπε,στα καφασάκια του μανάβη που σκέφτεσαι, σε καμβά τυπωμένα ή απλά σε πολύ χοντρό χαρτόνι![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

aposofi

aposofi
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κουτί βαπτιστικών! να μερίκές ιδέες για να δημιουργήσεις το μοναδικό δικό σου κουτί!!!!!!!!!!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

aposofi

aposofi
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μπομπονιέρες, αλλά υπάρχουν άπειροι συνδυασμοί!!!!!!!!!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
βασικά είναι οι πιό γρήγορες γιατί στην μεν πρώτη μπορείς να μαζέψεις εσύ τα μεταλλικά αυτά βαζάκια από θείους θείες, γνωστούς που πιθανόν να έχουν καραμέλες, κρέμες, τζέλ.....

aposofi

aposofi
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γλυκά..............μμμμμμμμ κ πώς θα ήθελα ένα τώρα.............[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
η πρώτη κ η τελευταία είναι όλα τα λεφτά..........

aposofi

aposofi
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κ βιβλίο ευχών

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/687/images12ls.jpg/
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/195/images13o.jpg/
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/823/images14k.jpg/

μαρτυρικά
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ελπίζω να βοήθησα λιγάκι, να πάρεις καμιά ιδέα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις