Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
64 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 64 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 1:54 pm

kakao_28

kakao_28
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και κάτι τελευταίο. Είμαι άνεργη, περιμένω μωράκι και ο άντρας μου από 1200€ τώρα παίρνει 850€. Έχουμε 250 ενοίκιο και μαζεύουμε χρήματα για γάμο και βάφτιση. Δεν θέλω να δώσω το δικαίωμα στην πεθερά μου να πει έγω σας βοήθησα. Κάνω το κουμάντο μου με τα ψώνια, έχω κόψει όλα τα έξω και προσέχω το κάθε ευρώ που ξοδεύω. Είμαι στένα αλλά τα βγάζω πέρα! Πιστευω πως μπορείς κι εσυ!!!

27mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 1:55 pm

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοιτα απο τη στιγμη που σηκωσε χερι σε εσενα και ειπε και το παιδι ετσι οπως το ειπε...(ουτε την λεξη δεν θελω να πω)καλο ειναι να μη ξαναγυρισεις πισω στα ιδια κανε μια κουβεντα με τον αντρα σου και βρειτε μια λυση ..αμεση λυση....εγω δεν ξερω πως θα αντιδρουσα... φυσικα δεν ξερω αν θα ξαναεβλεπε το παιδι αφου σηκωσε χερι σε εσενα γιατι να μην το κανει και αυτο στο ζουζουνι σου!(λεω εγω τωρα μην με παραξηγησεις).μεχρι και περιοριστικα μετρα θα της εκανα!!!!!τραβηγμενο αλλα ναι...θα το εκανα...συγνωμη βρε κοριτσι μου αλλα εγω θυμωσει πολυ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

28mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 1:57 pm

Elena24Menidi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
esena kakao se kovw gia poly tsampoyka k to goystarw ayto stoys anthrwpoys!k egw ayto thelw na kratisw tin oikogeneia moy enwmeni!o antras moy anagastika emeine ekei giati nden exei kapoy alloy na paei!moy eipe na erthei apo katw apo ti spiti na koimatai sto amaksi k ekei na pigainei mono gia mpanio alla den to dextika

29mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 1:57 pm

candyland

candyland
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Υπάρχον πολύ προσιτά νοίκια με 200 ευρώ 75 τετραγωνικά !! ψάξε και θα βρεις πολλές ευκαιρίες , σε όσα λένε τα κορίτσια παραπάνω σε όλα συμφωνώ !!!!!!!!!

http://www.candyland.gr

30mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 1:59 pm

Elena24Menidi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
koritsia moy anevasate tin psyxologia eyxaristw poly oles sas

31mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 2:00 pm

candyland

candyland
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μα καλά βρε κορίτσι μου γιατί δεν σας φιλόξενη η μαμά σου ? γιατί δεν τις μιλάς μόνο έχεις το άντρα σου μακριά σου ?

http://www.candyland.gr

32mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 2:00 pm

Lia21

Lia21
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σκέψου να ξανάπας εκεί και να βρεις μια δουλεια και να της αφήσεις το παιδάκι σας όχι χέρι θα του σηκώσει δεν ξέρω και γω στην ψυχούλα .

Επίσης συμφωνώ με την κακαο ο άντρας σου για ποιον λόγο έμεινε στην μαμα του ;;;;;;;; Η οικογένεια του πλέον είσαι εσυ και το μωρακι σας δλδ με την πρώτη δυσκολία εκείνος μένει στην σιγουριά τον 2.500€ των γονιών του και η οικογένεια του ας βρει την λύση ;;;;; Συγνώμη αλλα πολυ ανωριμη συμπεριφορά

33mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 2:04 pm

Elena24Menidi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
kserete ti skeytomai?oti ok me ta 700 eyrw ton mina koytsa strava tha ta vgaloyme pera alla to thema einai oti zitane k 2 enoikia mposta gamwto

34mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 2:05 pm

Lia21

Lia21
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Επίσης η οικογένεια σου αφού μένεις εσυ εκεί πλέον με το μωρο δεν ρώτησε τον λόγο που είσαι εκεί ;;;; Δέχονται να είσαι χωριά με τον άντρα σου ;;; Συγνώμη αν είμαι αδιάκριτη αλλα αν μου συνέβαινε εμένα αυτο οι δικοί μου δεν θα δέχονταν να ζω χωριά με τον άντρα μου

35mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 2:06 pm

kakao_28

kakao_28
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elena24Menidi έγραψε:esena kakao se kovw gia poly tsampoyka k to goystarw ayto stoys anthrwpoys!k egw ayto thelw na kratisw tin oikogeneia moy enwmeni!o antras moy anagastika emeine ekei giati nden exei kapoy alloy na paei!moy eipe na erthei apo katw apo ti spiti na koimatai sto amaksi k ekei na pigainei mono gia mpanio alla den to dextika

Χα χα χα δεν είμαι καθόλου τσαμπουκάς... Ισα ισα είμαι πολύ μ... ότι και να μου έλεγε δεν απαντούσα ποτε.... στεναχωριόμουν και κατέβαζα το κεφάλι. Έχω περάσει αρκετα από την κα μητέρα και πλέον έχω ορκιστεί στον εαυτό μου πως θα κάνω όσο πιο υπομονή μπορώ για να μην ξαναμαλώσω με τον άντρα μου γι αυτήν. Δεν αφήνω κανέναν πλέον να μπει αν ανάμεσα μας.
Πω πω πρέπει να βρείτε μια λύση γρήγορα.. Αυτή η κατάσταση θα σας κουράσει πολύ... Δεν έχεις βρε παιδί μου μια ξαδέρφη μια φίλη κάπου τέλος πάντων να μείνετε για λίγο???

36mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 2:11 pm

Elena24Menidi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
oso k an soy kanei entypwsi den exw kanenan dystyxws!k oso gia tin mana moy apla den ton thelei k den ton goystarei k gia yto eipe na meinw edw k aytos ekei mexri na vroyme kati allo na pame

37mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 2:12 pm

kakao_28

kakao_28
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elena24Menidi έγραψε:oso k an soy kanei entypwsi den exw kanenan dystyxws!k oso gia tin mana moy apla den ton thelei k den ton goystarei k gia yto eipe na meinw edw k aytos ekei mexri na vroyme kati allo na pame

Παναγία μου!!! Τι ζείτε ρε κορίτσι μου?

38mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 2:16 pm

candyland

candyland
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τώρα πια και ένα νοίκι να δώσεις μπροστά τούμπες θα κάνουν άκου που σου λέω !!! έχουμε διαμέρισμα ανοίκιαστο 6 μήνες τώρα , δεν είναι καιροί, τώρα όλοι προσπαθούν πως θα τα βολέψουν με τα υπάρχον !!! γιαυτο σου λέω για μια ακόμα φορά , μίλησε στους δικού σου !!! να σας φιλοξενήσουν για 2,3 μήνες μέχρι να βρείτε το δικό σσα σπιτάκι !!! και κάνε υπομονή να μεγαλώσει λίγο το ζουζούνι να βρεις και εσύ μια δουλίτσα και όλα θα είναι μια χαρά !!!και μακριά από την όχεντρα

http://www.candyland.gr

39mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 2:20 pm

Elena24Menidi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ti zoyme?as to min to sizitas koritsaki moy!efialtis leme!ksenoikiasto spiti?giati na min eisai athina na exw k ena glyko anthrwpo na milaw/

40mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 2:26 pm

kakao_28

kakao_28
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σχετικά με το σπίτι. Κι εμείς σε 2αράκι ζουμε. Είναι 45τμ, το υπνοδωμάτιο είναι πολύ μικρό. Αφού να φανταστείς έχει ένα 2πλό κρεββάτι και το κρεβατάκι του μωρού χωράει ίσα ισά το πιο μικρό σε διαστάσεις που βρήκαμε. Στη σαλοκουζίνα έχουμε ένα κανεπε, τηλεόραση, γραφείο Η/Υ, τη συρταρίερα της κρεβατοκάμαρης και την τραπεζαρία στα όρια όλα. Δεν κουνιέται τίποτα χαχαχα Επίσης, είναι μακριά από το κέντρο αλλά είναι φθηνότερο το νοίκι.... Και σαν μικρό χρειάζεται και πολύ πιο λίγα για θέρμανση... Τι να κάνουμε? Είμαστε μόνοι μας και δεν έχουμε κανέναν πάνω από κεφάλι μας. Μοναχός σου χόρευε...

41mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 2:32 pm

kakao_28

kakao_28
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σας αφήνω κορίτσια! Καλό βράδυ!!!
Ελένα μου σου έυχομαι η αγάπη σας να λύσει όλα τα προβλήματα το συντομότερο!!!

42mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 2:33 pm

Elena24Menidi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ennoeitai k egw gia katti tetoio tha psaksw

43mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 2:37 pm

loulou17


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
elena ti na sou po koritsi mou i gunaika einai treli kala denths exosesai kai esu mia na paei sthn allh akrh??th na sou po lupamai polu kane upomonh kai des na vreis mia lush me tn antra sou na fugetai to suntomotero apo ekei gia etsi tha sou maurisei thn zwh.....kouragio koritsara mou.....

44mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 2:40 pm

Elena24Menidi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
kalinixta kakao moy na sai kala gia tin simparastasi se eyxaristw!loyloy moy se eyxaristw k esena poly!milisa me esas k eimai poly kalytera!!!!!!!!!

45mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 19, 2013 5:17 am

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσι μου πήγαινε αύριο το πρωί κιόλας κ βρες ένα σπίτι με χαμηλό ενοίκιο, αφού έτσι κ αλλιώς τα 250 τα έδινες στην πεθερά...φύγε κ απο τη μάνα σου μακρυά κ από την πεθερά σου... Από ότι καταλαβαίνω και οι 2 θέλουν να σας χωρίσουν... Ποιά λογική μάνα δέχεται να είναι το ζευγάρι χωριστά, κ επίσης ποιά λογική γιαγιά δέχεται να μην είναι το εγγόνι της κ με τους δύο γονείς;;; Απαράδεχτες και οι 2... Μακρυα τους....

Επίσης αν νοικιάσεις ένα σπίτι κ δεν έχετε να δώσετε τα δυο ενοίκια πρότείνεται στον ιδιοκτήτη το δεύτερο ενοίκιο να το δίνεται τμηματικα...Δηλαδη αν το ενοίκιο είναι 250 ευρώ... Τούς επόμενος δυο μήνες να του δίνεται 350 ευρώ και τον τρίτο 300...Μπορεί να ζοριστείται λίγο αλλά τουλάχιστον θα είστε ψυχικά ήρεμοι... Αφού έχεις παιδάκι μπορείς αμα θέλεις να ψάξεις να βρεις κ συ να προσέχεις κάποιο άλλο παιδάκι κ να έχεις κ κάποιο έξτρα εισόδημα...

46mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 19, 2013 5:24 am

Elena24Menidi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
exeis dikio kopela moy idi exw simeiwsei polla spitia k tha pame na ta doyme

47mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 19, 2013 5:31 am

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Επειδή τώρα διάβασα το άλλο θεματάκι που έχεις ανοίξει κ λες κ κάποιες λεπτομέρειες, είσαι σίγουρη για αυτόν τον άνθρωπο;;;; Πώς μπορείς κ συνεχίζεις να είσαι μαζί του;;; Βρες ένα τρόπο να σταθείς στα δικά σου πόδια...

48mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 19, 2013 6:51 am

Elena24Menidi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
oxi katholoy sigoyri den eimai alla ton agapaw poly k den mporw na ton afisw!k to paidi?

49mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 19, 2013 6:56 am

EleniAd


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
....



Έχει επεξεργασθεί από τον/την EleniAd στις Κυρ Μαρ 17, 2013 3:14 pm, 1 φορά

50mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Τρι Φεβ 19, 2013 6:59 am

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε κορίτσια τώρα πραγματικά
απαντάτε σοβαρά ; γιου νόου ;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις