Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
64 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 64 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

1mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Empty mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 12:43 pm

Elena24Menidi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Crying or Very sad

2mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 12:46 pm

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
απο το να καθεσαι και να στεναχωριεσαι καλυτερα να της τα πεις ενα χερακι λεω εγω........αντε με την καθε καρακαξα......θες να μασ πεις την ιστορια????

3mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 12:47 pm

Elena24Menidi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
den kserw ti na kanw eilikrina!k den vriskw k egw kamia doyleia re gamwto

4mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 12:55 pm

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ρε συ κορίτσι τωρα ειδα την ιστορία σου και τα εχω παίξει!!!
Ο άντρας σου οπως και να' χει πρεπει να βρει την λύση! Εσυ εδειξες τις προθέσεις σου απο την στιγμη που εφυγες ... Τωρα αυτος πρεπει να βγάλει το φίδι απο την τρύπα και γνωμη μου λύση να γυρίσετε παλι εκει δεν ειναι!!!;
Στη Μαμα σου δεν θα μπορείτε να μεινετε μεχρι να πανε τα πραγματα καλυτερα για ' σας;

5mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 12:56 pm

Elena24Menidi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
nai na sas tin pw giati tha skasw!!!!gia logoys oikonomikoys pigame na meinoyme stin pethera moy!edeixne otan eixe neyra oti den me xwneyei kai mas ekane psyxologiko polemo alla kaname ypomoni gia xari toy paidioy giati den exoyme poy na pame!tin paraskeyi o antras moy plirwthike kai afoy eixan simfwnisei na tis diinei 250 eyrw ton mina to savvato tis leei oti tha tiis dwsei ta 125 kai telos toy miins ta alla 125!egine thitio k eipe oti den tis ftanoyn ta leyta oti tta ithele ola kai emeis na min kratame tipota ton mina k etsi tsakwthikame

6mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 12:58 pm

Elena24Menidi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
oyte stin mana moy mporoyme na meinoyme gia alloys logoys

7mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 1:00 pm

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τι να σου πω βρε κοριτσι μου δεν μπορειτε να μεινετε για λιγο καιρο στουσ δικου σου γονεις????η γονεις τι λενε για ολο αυτο το σκηνικο????με τον αντρα σου μιλησες????

8mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 1:03 pm

Elena24Menidi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
koritsia den tha to pistepsete alla me ton antra moy prin apo ligo miloysame apo to facebook giati ayti tin stigmi den exw kinito!stin mana moy den eipa to skiniko giati tha ginontoysan xeirotera ta pragmata

9mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 1:05 pm

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elena24Menidi έγραψε:koritsia den tha to pistepsete alla me ton antra moy prin apo ligo miloysame apo to facebook giati ayti tin stigmi den exw kinito!stin mana moy den eipa to skiniko giati tha ginontoysan xeirotera ta pragmata

Ο αντρα σου για ολα αυτα τι λεει;

10mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 1:07 pm

Elena24Menidi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
eimaste k oi dyo se mia fasi mpros gremos k pisw rema!psaxnoyme kapoio tropo re sy na doyme ti tha ginei!

11mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 1:08 pm

dimitra_761

dimitra_761
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλά υπάρχουν γονείς που ζητάνε λεφτά απο τα παιδιά τους?τί να πώ τα έχω παίξει τώρα...μεγάλη ντροπή απο μέρους της πάντως να κάνει τέτοιο πράγμα.Αντί να σας βηθήσει που έχετε παιδί ζητάει και απο πάνω?Ναι εντάξει μένετε σπίτι της.Πού διαφέρει η πεθερά σου απο κάποιον που σας νοικιάζει το σπίτι του και ζητάει το ενοίκιό του?Το ίδιο πράγμα είναι.Εσύ πάντως προσπάθησε να μην παίρνεις θέση.ότι είναι να το λέει καλύτερα ο άντρας σου στη μανα του.

12mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 1:15 pm

Elena24Menidi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
dimitroyla otan gyrisa k eipa exthes den anakateyomai vreite ta ta evale me mena k moy eipe e nai den anakateyesai giati sas taizw k sas potizw

13mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 1:20 pm

candyland

candyland
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κάλε αυτή δεν είναι μανά , όχεντρα είναι , ήμαρτον παναγία ,αντί να κάνεις τα αδύνατα δυνατά να το στηρίζεις τα παιδιά σου , να σήκωση χέρι από πάνω? από την ριζά θέλει κόψιμο , καλά έχω νευριάσει πάρα πολύ Mad Mad Mad ………………….. εγώ στην θέση σου θα της έκοβα και την καλημέρα για αρχή μετά θα τα έλεγα όλα στους δικούς μου , θα Έπαιρνα τον άντρα μου και με την βοήθεια τον δικό μου ανθρώπων θα προσπαθούσαμε να βρούμε λύση !!!! και φυσικά η πεθερά ούτε από το πεζοδρόμιο δεν θα περνούσε !!!!

http://www.candyland.gr

14mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 1:30 pm

Elena24Menidi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
k apo panw to xeirotero?na fwnazei sto paidi skase k esy malakismeno k fyska ekei o antras moy antedrase!thelei na mazepsoyme leyta na fygoyme k na min exoyme kamia epafi k logiko einai!peritto na sas pw oti sto spiti tis mpainoyn 2.300 k klaigetai oti den exei leyta!mallon menei apo leyta giati ta xalaei se oti malakia mporeitai na fantasteite

15mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 1:32 pm

dimitra_761

dimitra_761
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Και πολύ καλά έκανες και είπες βρείτε τα.Τις απαντήσεις άσε να τις δίνει ο άντρας σου όπως και να έχει.Απ'ότι κατάλαβα απο την απάντηση της πεθεράς σου όμως μιλάμε για ένα άτομο προκλητικό που τον τσακωμό τον έχει στο καθημερινό της πρόγραμμα.Και μόνο απο τις λέξεις που χρησιμοποίησε ''ταίζω'' και ΄΄ποτίζω'' δείχνει το ποιόν της.Τί είστε και σας ταίζει και σας ποτίζει?Ζώα?Ε δεν είμαστε καλά.Και αν είστε εσείς ζώα αυτή τί είναι.Γιατί άνθρωπο να έχει γεννήσει ζώο εγώ προσωπικά δεν γνωρίζω.Οσα λέμε μας χαρακτηρίζουν σαν ανθρωπους.Καταλαβαίνω ότι είστε πολύ στριμωγμένα αυτή την εποχή(και ποιος δεν είναι)αλλά μήπως να ζητήσεις απο τον άντρα σου να κάνει μια κουβεντούλα με τη μαμά του να δεί ποιό ακριβώς είναι το προβλημά της?Είναι οικονομικό?Δεν θέλει εσάς?Της έπεσαν όλα πάνω της?Εσύ?Ο γιός της?Και οι 2 σας?όλα τα παραπάνω?Τί?Τραγικό πάντως μία μάνα να καταδέχεται να παίρνει λεφτά απο το παιδί της.Απο το ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ όχι απο τη νύφη της ή κανέναν άλλο.Δείχνει τί άνθρωπος είναι.Εσύ όπως και να έχει προσπάθησε μα μείνεις έξω απο αυτό γιατί μπορεί καμιά ώρα να σου γυρίσει μπούμερανγκ.

16mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 1:34 pm

dimitra_761

dimitra_761
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κάτσε κάτσε γιατί τώρα το είδα.Σε ποιόν είπε σκάσε?Στο παιδί σας?

17mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 1:37 pm

Elena24Menidi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
oxi ttha meinw eksw apo ayto ennoeitai!fantasteitai mia gynaika 50 xronwn na sikwnei xeri sta paidia tis na toys ta pairnei kanonikotata gia na xalaei asistola leyta

18mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 1:39 pm

Lia21

Lia21
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καταλαβαίνω ότι τα οικονομικά σας δεν είναι καλα αλλα γνώμη μου μπορείτε πλέον έτσι όπως έχουν γίνει τα ενοίκια να βρήκε μια γκαρσονιέρα με το πολυ 200 αφού ουτος η άλλος αυτα θα τα δίνετε και στην πεθερα σου .και να μείνετε μόνοι σας ούτε στην μητέρα σου ούτε βέβαια σ αυτήν την απαράδεκτη γυναίκα .οτι κλείνει η πόρτα σας εσυ ο άντρας σου και το παιδάκι σου μην κοιτάξεις επιπλωσεισ και πολυτελείες αρκεί να είναι η οικογένεια ενωμενη .ειναι τρομερό να μιλάς με τον άντρα σου μέσω φβ και όχι έστω αγκαλια σε ένα στρώμα απο κοντά να συζητάτε τι λύσεις υπαρχουν ώστε να γίνει η ζωη σας καλύτερη .
Οσο για την πεθερα σου το αφήνω ασχολίαστο το πόσο απαράδεκτη συμπεριφορά έχει .

19mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 1:39 pm

Elena24Menidi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
nai sto mwraki mas epeidi eklaige

20mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 1:41 pm

Elena24Menidi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
k kserete e?einai k kala gynaika tis ekklisias k einai oli mera me proseyxes k komposkinia k kala

21mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 1:43 pm

candyland

candyland
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φύγετε όσο πιο γρήγορα μπορείτε …. Άκου να πει το μωρό έτσι δεν νομίζω ότι στην περίπτωση της σηκώνει κουβέντα , αν μείνετε και άλλο εκεί θα δημιουργηθούν μεγαλύτερα προβλήματα, δεν θέλει πολύ ο άνθρωπος για να φτάσει σε ακρότητες κάτω από αυτή την πίεση

http://www.candyland.gr

22mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 1:45 pm

Elena24Menidi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
den to syzitaw katholoy!molis mazepsoyme kapoia leyta gia na pame kapoy monoi mas k as trwmw k pswmi me alati

23mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 1:48 pm

kakao_28

kakao_28
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πω πω δεν ξέρω τι να πρωτοσχολιάσω....

Για 'σένα
Κατ΄αρχάς θέλω να σου πω μια ιστορία:
Πέρυσι χώρισε η κολλητή μου. Πήγε μια μέρα και είπε στους γονείς και τα πεθερικά της "χωρίζουμε και φεύγω από την πόλη" όλοι έριξαν το βάρος σε αυτή. Και ακόμη και σήμερα την κατηγορούν οι πάντες.
Κι αυτό γιατί?
Περίπου 6 μηνες πριν χωρίσουν άρχισαν να μαλώνουν σε καθημέρινή βάση με τον άντρα της αλλά η φίλη μου δεν ήθελα να μεταφέρει τίποτα στις οικογένειες για να μη μπλεχτούν χειρότερα τα πράγματα. Οι καυγάδες κάθε μέρα γινόταν όλο και πιο έντονοι. Αυτός έβγανε ξενυχτούσε έπινε κτλ.
Κανείς όμως (εκτός από μένα) δεν ήξερε τα καθημερινά. Είδαν όλοι μια γυναίκα να παρατάει το σπίτι της και να φεύγει στην πρώτη δυσκολία.
Προς Θεού δε θέλω να πω κάτι για σένα για χωρισμό απλά η άποψη μου είναι να μην κρύβεις τέτοιες καταστάσεις από τους γονείς σου, τουλάχιστον.

Για τον άντρα σου:
Μήπως πρέπει να αναλάβει τις ευθύνες του. Τι πάει αν πει έμεινε στη μάνα του? Αφήσε τη γυναίκα του και το παιδί του να φυγούν και αυτός έμεινε στη μαμακα? Συγνώμη αλλά δεν το δέχομαι.

Για την πεθερά σου:
Αυτή η γυναίκα μήπως ζει στο '60. Ετσί ήταν στην εποχή της μάνας μου.
Ναι, το δέχομαι πως δεν είναι υποχρεωμένη να σας ταϊζει, αλλά δεν μπορεί να βοηθήσει το παιδί της? Σας βλέπει σαν χρήμα? Ή μήπως το πρόβλημα της λύθηκε τώρα που έφυγες? Κέρδισε τον αγώνα? Εμεινε εκεί ο κανακάρης της και αυτή η (μπιπ) η νύφη έφυγε?
Τι σκεφτονται τέλος πάντων? Όλες οι πεθερές... Δεν έχουν υπάρξει νέες νύφες? Τα ξέχασαν? Τι να πω....

Πάντως το πιο βασικό για μένα είναι να κρατήσεις την οικογένεια σου ενωμένη. Όπου είσαι εσύ να έιναι και ο άντρας σου. Απόψη πάντα λέω!

24mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 1:51 pm

dimitra_761

dimitra_761
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Συμφωνώ και επαυξάνω με όσα είπε και η Λιά21 παραπάνω.ένα σπιτάκι και δρόμο.Αφού τα δίνεις που τα δίνεις τουλάχιστον να ζείς ήσυχα και να κοιμάσαι αγκαλιά με τον αντρούλη σου.Να είστε οικογένεια!Πάντως χαράς την ψυχραιμία σου.Αν εμένα έλεγε η πεθερά μου ή και η μάνα μου ακόμα σκάσε στο παιδί μου θα μας έγραφαν οι εφημερίδες μόνο αυτό σου λέω.Δεν έχω παιδάκι ακόμα αλλά όσον αφορά την οικογένειά μου δεν δέχομαι μύγα στο σπαθί μου.Θα την είχα σκίσει...

25mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Empty Απ: mazi alla xwria!!!!!!!!!!!!! Κυρ Φεβ 17, 2013 1:52 pm

candyland

candyland
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πηγαίνετε να μείνετε σε κάποιον δικό σας στην μαμά σου , π.χ να φύγετε αύριο κιόλας , αν περιμένετε εκεί ποτέ θα μαζέψετε χρήματα δύστυχος που το λέω η ψυχολογία σας θα καταρρακώνετε μέρα με την μέρα ώρα με την ώρα και στο τέλος θα χτυπάς το κεφάλι σου που δεν έφυγες αμέσως έχεις και ένα μωράκι να προστατέψεις !! μίλησε το με τους γονείς σου Sad

http://www.candyland.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις