Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
60 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 60 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Χοντροβουβάλα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ήρθα και εγω στη παρέα σας,είμαι 117 κιλά και δεν μπορώ ακόμα να κάνω μωράκι,τα έχω δοκιμάσει όλα ακόμα και το ULTREX αλλά ακόμα τίποτα και επειδή βλέπω ότι έχετε φθάσει στην 105 σελίδα και προσπαθείτε ακόμα και εσείς,είπα να μπω μπας και μάθω πως γίνονται τα μωρά είμαι 39 ετών και ολο τρώω από βουλιμία γιατί δεν έχω και εγω ένα μωράκι.

lilikaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μαλλον εχεις κανει λάθος στο τίτλο του θέματος που έχεις γράψει απάνω.Πως το σω΄μα σου θα χαλάσει αφού είσαι χοντρή έτσι κι αλλιώς ; Κάνε δίαιτα ,μη περιμένεις να φτάσεις στα 150 κιλά.Αν μείνεις έγκυος θα μου πεις θα τα φτάσεις έτσι και αλλιώς ,ίσως να έχεις και ένα δίκαιο.

Ελενη+Λυδια

Ελενη+Λυδια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ελεος ποια σεβασου μερικές γυναίκες που προσπαθουν να κάνουν μωρό και δεν μπορούν για αυτο το λόγο ελεος ποια με τις βλακεις ασχολησου με κάτι άλλο όχι με τετοια ευσθητα θεματα

lilikaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
δεν είναι εδώ μάλλον αλλά γιατί τις λες να σεβαστεί τις άλλες; Και αυτή γυναίκα δεν είναι ; Μόνο οι λεπτές κάνουν παιδιά ;Η κοπέλα προσπαθεί αλλά με τόσα κιλά δύσκολο είναι βέβαια.

ΕΦΑΚΙ

ΕΦΑΚΙ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ελενη+Λυδια έγραψε:Ελεος ποια σεβασου μερικές γυναίκες που προσπαθουν να κάνουν μωρό και δεν μπορούν για αυτο το λόγο ελεος ποια με τις βλακεις ασχολησου με κάτι άλλο όχι με τετοια ευσθητα θεματα

Kοριτσι μου καλο,μην χαλιεσαι.Η κατασταση εχει ξεφυγει εντελωs.O τυποs χρηζει ψυχιατρικηs παρακολουθησηs!Συζηταει μονοs του με τουλαχιστον 10? διαφορετικα προφιλ.Μην απαντατε!!!!!!!!

lilikaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ελενη+Λυδια έγραψε:Ελεος ποια σεβασου μερικές γυναίκες που προσπαθουν να κάνουν μωρό και δεν μπορούν για αυτο το λόγο ελεος ποια με τις βλακεις ασχολησου με κάτι άλλο όχι με τετοια ευσθητα θεματα


συγνωμη αλλα εδω προσπαθούν να κανουν μωρό ; Αφού είναι ευαίσθητο θέμα και συμφωνώ μαζί σου,γιατί δεν πάνε να τα πουνε στο γιατρό τους και τα λένε εδώ μέσα ;Δηλαδή ότι λέει η κοπέλα είναι βλακεία ή όταν γράφω εγώ το πρόβλημα μου είναι χαζομάρα ενώ όταν γράφουν άλλες χίλιες κοτσάνες είναι καλά.Τι λες κοπέλα μου; Αν έχουν πρόβλημα τα κέντρα εξωσωματικής είναι εκατοντάδες εκεί έξω.εδω θα το λύσουν το προβλημα τους ; πες οτι μπαινουν για κουτσομπολιό και για χάσιμο του χρόνου τους ,με τόσα παιδιά απορώ που βρίσκουν τόσο χρόνο για να μπα΄νουν με τις ώρες στο ιντερνετ ,σιγά τις ευαίσθητες μη πάθουν και ψυχολογικά.

my_beba

my_beba
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γιατί την αποπαίρνετε, δεν το καταλαβαίνω...? Ξέρετε πόσο εύκολο είναι να πάρεις βάρος στην εγκυμοσύνη, αλλά άλλο να πας από τα 57 στα 67 κιλά και άλλο από τα 117 στα 137. Όχι μόνο χαλάει το σώμα αλλά κινδυνεύει και η ζωή της!
Κορίτσι μου, βουβαλίτσα μου (χαϊδευτικά το λέω, μην παρεξηγηθείς) μίλα με το γιατρό σου καλύτερα, εδώ δεν θα βγάλεις άκρη. Είναι πολύ εύκολο να κρίνουν και να κατακρίνουν πίσω από την ασφάλεια της ανωνυμίας και του υπολογιστή...

dimitrarodos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΩΠΩ....ΚΑΛΕ ΠΟΣΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟΣ???????????ΤΟΝ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗ..ΜΙΛΑ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΙ ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΠΡΟΦΙΛ...ΑΜΑΡΤΙΑ ΟΜΩΣ...ΤΕΤΟΙΑ ΑΓΑΜΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΣΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ...ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΕΡΑΝΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΛΟΒΟΤΟΜΗ ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ?ΚΡΙΜΑ ΕΙΝΑΙ...

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τωρα ενας συντονιστης δεν υπαρχει να την διαγραψει και να κλειδωσει το θεμα

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
my_beba έγραψε:Γιατί την αποπαίρνετε, δεν το καταλαβαίνω...? Ξέρετε πόσο εύκολο είναι να πάρεις βάρος στην εγκυμοσύνη, αλλά άλλο να πας από τα 57 στα 67 κιλά και άλλο από τα 117 στα 137. Όχι μόνο χαλάει το σώμα αλλά κινδυνεύει και η ζωή της!
Κορίτσι μου, βουβαλίτσα μου (χαϊδευτικά το λέω, μην παρεξηγηθείς) μίλα με το γιατρό σου καλύτερα, εδώ δεν θα βγάλεις άκρη. Είναι πολύ εύκολο να κρίνουν και να κατακρίνουν πίσω από την ασφάλεια της ανωνυμίας και του υπολογιστή...
βλεπω το πηρες σοβαρα το θεμα

dimitrarodos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΕ ΤΙ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ?αΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΠΡΟΦΙΛ!!!!!!!!ΖΟΥΡΛΟΜΑΝΔΥΑ ΘΕΛΕΙ..ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ Η ΘΑ ΤΟΝ ΜΑΝΤΡΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΣΥΧΑΣΟΥΜΕ!!!!!!!!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ξερεις τι συμβαινει αγαπητε ψυχακια??εχεις μια αδεια ζωη προφανως εισαι σε ενα αδειο σπιτι μονος σου δεν εχεις τι να κανεις και το παιζεις εξυπνος μεσα απο αυτο το φορουμ που μαζευονται γυναικες και λενε τα δικα τους και περνανε καλα.και ξερεις γιατι το κανεις αυτο?γιατι εισαι αδειος,κενος ενα τιποτα!!!πολυ απλα ζηλευεις τους ανθρωπους που ειναι δεμενοι και εχουν μια επικοινωνια γιατι εσυ προφανως δεν επικοινωνεις καν με το περιβαλλον!εισαι μονο για λυπηση οποιος και να εισαι δεν εχεις καν τον θεο σου!!!κατσε λοιπον στο αδειο σου δωματιο η καλυτερα στην αδεια σου ζωη και συνεχισε να μπαινεις εδω μεσα και να χαιρεσαι μονος σου για τα ''επιτευγματα'' σου.αυτη ειναι η ζωη σου!!!!!καλη ζωη λοιπον!!!δεν αξιζεις ουτε καν τα 5 λεπτα που μου χρειαστηκαν για να σου γραψω αλλα εχω μεγαλη καρδια εγω!!!!δευτερη φορα δεν θα υπαρξει...απλα εισαι ενα τιποτα!!!!σε λυπαμαι οποιος κ να εισαι!!!!αντε γεια!!!!

donna

donna
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Βρε κοριτσια.... μην τσιμπατε!
Καποια στιγμη θα βαρεθει!Μην δινετε "τροφη".

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
επιμενω καποιος να τον διαγραψει να τον στειλει στο διαολο και να κλειδωσει το θεμα

dimitrarodos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Alexandra23 έγραψε:ξερεις τι συμβαινει αγαπητε ψυχακια??εχεις μια αδεια ζωη προφανως εισαι σε ενα αδειο σπιτι μονος σου δεν εχεις τι να κανεις και το παιζεις εξυπνος μεσα απο αυτο το φορουμ που μαζευονται γυναικες και λενε τα δικα τους και περνανε καλα.και ξερεις γιατι το κανεις αυτο?γιατι εισαι αδειος,κενος ενα τιποτα!!!πολυ απλα ζηλευεις τους ανθρωπους που ειναι δεμενοι και εχουν μια επικοινωνια γιατι εσυ προφανως δεν επικοινωνεις καν με το περιβαλλον!εισαι μονο για λυπηση οποιος και να εισαι δεν εχεις καν τον θεο σου!!!κατσε λοιπον στο αδειο σου δωματιο η καλυτερα στην αδεια σου ζωη και συνεχισε να μπαινεις εδω μεσα και να χαιρεσαι μονος σου για τα ''επιτευγματα'' σου.αυτη ειναι η ζωη σου!!!!!καλη ζωη λοιπον!!!δεν αξιζεις ουτε καν τα 5 λεπτα που μου χρειαστηκαν για να σου γραψω αλλα εχω μεγαλη καρδια εγω!!!!δευτερη φορα δεν θα υπαρξει...απλα εισαι ενα τιποτα!!!!σε λυπαμαι οποιος κ να εισαι!!!!αντε γεια!!!!
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ..ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ,ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΜΑΤΣΟ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟΙ ΑΓΑΜΗΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΦΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΧΕΣΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ..

dimitrarodos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pana έγραψε:επιμενω καποιος να τον διαγραψει να τον στειλει στο διαολο και να κλειδωσει το θεμα
ΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΡΟΦΙΛ,ΕΙΝΑΙ Η ΧΟΝΤΡΟΒΟΥΒΑΛΑ,ΤΟ LILIKAKI,Η ΜΥ ΒΕΒΑ KAI ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΟΣΑ ΑΛΛΑ....

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dimitrarodos έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:ξερεις τι συμβαινει αγαπητε ψυχακια??εχεις μια αδεια ζωη προφανως εισαι σε ενα αδειο σπιτι μονος σου δεν εχεις τι να κανεις και το παιζεις εξυπνος μεσα απο αυτο το φορουμ που μαζευονται γυναικες και λενε τα δικα τους και περνανε καλα.και ξερεις γιατι το κανεις αυτο?γιατι εισαι αδειος,κενος ενα τιποτα!!!πολυ απλα ζηλευεις τους ανθρωπους που ειναι δεμενοι και εχουν μια επικοινωνια γιατι εσυ προφανως δεν επικοινωνεις καν με το περιβαλλον!εισαι μονο για λυπηση οποιος και να εισαι δεν εχεις καν τον θεο σου!!!κατσε λοιπον στο αδειο σου δωματιο η καλυτερα στην αδεια σου ζωη και συνεχισε να μπαινεις εδω μεσα και να χαιρεσαι μονος σου για τα ''επιτευγματα'' σου.αυτη ειναι η ζωη σου!!!!!καλη ζωη λοιπον!!!δεν αξιζεις ουτε καν τα 5 λεπτα που μου χρειαστηκαν για να σου γραψω αλλα εχω μεγαλη καρδια εγω!!!!δευτερη φορα δεν θα υπαρξει...απλα εισαι ενα τιποτα!!!!σε λυπαμαι οποιος κ να εισαι!!!!αντε γεια!!!!
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ..ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ,ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΜΑΤΣΟ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟΙ ΑΓΑΜΗΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΦΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΧΕΣΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ..
η αγαμια μεγαλο προβλημα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι παιζει κ αυτο δημητρα.παντως ειναι σιγουρο ειτε ενας ειναι ειτε πολλοι ειναι μονο για λυπηση τιποτε αλλο...αδειοι κενοι για παντα χωρις ζωη χωρις τιποτα κανει μπαμ αυτο!!!αυτος που τα εχει καλα με την ζωη του κ ειναι γεματος δεν εχει κακιες και δεν το παιζει εξυπνος κοροιδευοντας τον κοσμο.ειναι φως φαναρι δεν εχουν τιποτα ειναι ενα τιποτα!!!!

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dimitrarodos έγραψε:
pana έγραψε:επιμενω καποιος να τον διαγραψει να τον στειλει στο διαολο και να κλειδωσει το θεμα
ΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΡΟΦΙΛ,ΕΙΝΑΙ Η ΧΟΝΤΡΟΒΟΥΒΑΛΑ,ΤΟ LILIKAKI,Η ΜΥ ΒΕΒΑ KAI ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΟΣΑ ΑΛΛΑ....
η my beba ειναι απο το 2011 γραμενη επρεπε λοιπον να την ειχαν διαγραψει

dimitrarodos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ...........

dimitrarodos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pana έγραψε:
dimitrarodos έγραψε:
pana έγραψε:επιμενω καποιος να τον διαγραψει να τον στειλει στο διαολο και να κλειδωσει το θεμα
ΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΡΟΦΙΛ,ΕΙΝΑΙ Η ΧΟΝΤΡΟΒΟΥΒΑΛΑ,ΤΟ LILIKAKI,Η ΜΥ ΒΕΒΑ KAI ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΟΣΑ ΑΛΛΑ....
η my beba ειναι απο το 2011 γραμενη επρεπε λοιπον να την ειχαν διαγραψει
ΚΑΙ Η ΜΑΡΣΥ ΤΟ 2010!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

my_beba

my_beba
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
α καλά έχετε σοβαρά προβλήματα εσείς... εγώ τι φταίω??? τι είπα που ήταν τόσο λάθος και με βαφτίσατε τρολ?
για μαζευτείτε λίγο εδώ πέρα, γιατί η έλλειψη διαχείρισης έχει κάνει τα ποντίκια να χορεύουν καλαματιανό μου φαίνεται

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
my_beba έγραψε:α καλά έχετε σοβαρά προβλήματα εσείς... εγώ τι φταίω??? τι είπα που ήταν τόσο λάθος και με βαφτίσατε τρολ?
για μαζευτείτε λίγο εδώ πέρα, γιατί η έλλειψη διαχείρισης έχει κάνει τα ποντίκια να χορεύουν καλαματιανό μου φαίνεται
για συνελθε λιγο βλεπεις οτι το θεμα ειναι σπαμ και πας και γραφεις οτι κριτικαρουμε και δεν εχουμε νοημοσυνη

ΝΕΡΑΙΔΟΥΛΑ 2012

ΝΕΡΑΙΔΟΥΛΑ 2012
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΣΑΝ ΔΕ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ΛΙΓΟ...ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ...ΤΙ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ;;; ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΕΤΣΙ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ;;; ΚΑΛΑ ΕΧΟΥΝ ΞΕΦΥΓΕΙ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΕΝΤΕΛΩΣ...ΠΟΛΛΑ ΚΟΜΠΛΕΞ Κ ΣΥΜΠΛΕΓΜΑΤΑ ΚΟΥΒΑΛΑΝΕ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ...ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΚΟΤΕΣ Κ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΡΟΦΙΛ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΗΔΙΕΣ...ΘΕΛΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΧΑΣΤΟΥΚΙΑ ΚΑΠΟΙΟΙ Κ ΠΟΛΥ ΒΡΙΣΙΜΟ...ΑΝΤΕ ΣΤΟΝ ΑΓΥΡΙΣΤΟ...ΠΟΥ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ...ΤΙ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΔΙ Κ ΘΕΛΕΙ ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ...ΑΝΤΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΟ Κ ΑΣΕ ΕΜΑΣ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ Ο.ΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ...ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ Κ ΑΠΟΨΗ...ΑΜΟΡΦΩΤΟΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ Κ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ...ΞΟΑΝΑ Ε ΞΟΑΝΑ!
Mad Mad Mad ΑΠΟΚΤΗΣΤΕ ΛΙΓΟ ΗΘΟΣ Κ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΥΠΟΤΙΜΑΤΕ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΜΑΣ ΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ!

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
my_beba έγραψε:Γιατί την αποπαίρνετε, δεν το καταλαβαίνω...? Ξέρετε πόσο εύκολο είναι να πάρεις βάρος στην εγκυμοσύνη, αλλά άλλο να πας από τα 57 στα 67 κιλά και άλλο από τα 117 στα 137. Όχι μόνο χαλάει το σώμα αλλά κινδυνεύει και η ζωή της!
Κορίτσι μου, βουβαλίτσα μου (χαϊδευτικά το λέω, μην παρεξηγηθείς) μίλα με το γιατρό σου καλύτερα, εδώ δεν θα βγάλεις άκρη. Είναι πολύ εύκολο να κρίνουν και να κατακρίνουν πίσω από την ασφάλεια της ανωνυμίας και του υπολογιστή...
βλεπεις φυσιολογικη αυτη την απαντηση σε ενα παραλογο θεμα που ανοιχτηκε σε ενα θεμα που ολοι καταλαβαινουμε οτι ειναι σπαμ
εδω δεν θα βγαλει ακρη????και ποια εισαι εσυ να το λες αυτο?
για συνελθε λιγο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις