Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
71 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 71 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

skouikaki

skouikaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν ξερω αν υπαρχει παρομοιο θεμα απλα ειπα και γω μιας και την Κυριακη ανοιγει το Τριωδιο να παρουμε ιδεες η μια απο την αλλη για τις στολες των ζουζουνιων μας....
η μικρη μου ειναι 7 μηνων και η αληθεια ειναι οτι δεν θα πολυκαταλαβει οποτε ειπαμε με τον αντρα μου φετος να της παρουμε κατι πολυυυυυυυυυυυυυυ οικονομικο...μιας και μεγαλωνοντας θα ζηταει να ντυθει οτι θελει εκεινη....πηγα λοιπον εχθες στα τζαμπο και της πηρα μια στολη η οποια αποτελειται απο φουστιτσα με τουλι....ραβδακι....φτερα και ενα στεφανακι με λουλουδακια..κατι σαν νεραιδουλα...εσεις τι θα ντυσετε τα ζουζουνακια σας?

siaki85

siaki85
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα!! Κ η για μου ειναι μικρη, 5 μηνων, κ πηραμε κατι παροποιο απο τα τζαμπο. Φουστα απο τουλι, φτερα κ ραβδακι!!! Μου αρεσε κ το κουνελακι, αν το ειδες αλλα επειδη δε στεκεται καλα ακομη δεν το προτιμησα γιατι δε θα εδειχνε.

skouikaki

skouikaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ναι το ειδα απλα αυτο σκεφτηκα και γω...ειναι πιο ζουζουνιαρικη αυτη που της πηραμε γτ πιστευω πηραμε την ιδια.....το στεφανακι ειναι βεβαια λιγο μεγαλο αλλα θα το κοψω και θα της το μικρανω...χεεχεχεχ

candyland

candyland
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αααα εμείς έχουμε ολόκληρο θέμα χαχαχχα η μικρή θα ντυθεί κοκκινοσκουφίτσα η μανά μου γιαγιά και το σκυλί μας ο λύκος χαχαχχαχαχ Αποκριες - Τι θα ντυσουμε τα ζουζουνια μας? 654316

http://www.candyland.gr

skouikaki

skouikaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
candyland έγραψε:Αααα εμείς έχουμε ολόκληρο θέμα χαχαχχα η μικρή θα ντυθεί κοκκινοσκουφίτσα η μανά μου γιαγιά και το σκυλί μας ο λύκος χαχαχχαχαχ Αποκριες - Τι θα ντυσουμε τα ζουζουνια μας? 654316



χαχαχχαχαχ πολυ καλο!!!!!! Αποκριες - Τι θα ντυσουμε τα ζουζουνια μας? 328109

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
skouikaki έγραψε:Δεν ξερω αν υπαρχει παρομοιο θεμα απλα ειπα και γω μιας και την Κυριακη ανοιγει το Τριωδιο να παρουμε ιδεες η μια απο την αλλη για τις στολες των ζουζουνιων μας....
η μικρη μου ειναι 7 μηνων και η αληθεια ειναι οτι δεν θα πολυκαταλαβει οποτε ειπαμε με τον αντρα μου φετος να της παρουμε κατι πολυυυυυυυυυυυυυυ οικονομικο...μιας και μεγαλωνοντας θα ζηταει να ντυθει οτι θελει εκεινη....πηγα λοιπον εχθες στα τζαμπο και της πηρα μια στολη η οποια αποτελειται απο φουστιτσα με τουλι....ραβδακι....φτερα και ενα στεφανακι με λουλουδακια..κατι σαν νεραιδουλα...εσεις τι θα ντυσετε τα ζουζουνακια σας?


συντοπιτισσα κ συμφορουμιτισσα μιας κ ηλικιακα ειναι μαζι τα ζουζουνια μας κ θα τον ντυσω σειχη!!!!θελτε να ειστε στο χαρεμι μας Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Αποκριες - Τι θα ντυσουμε τα ζουζουνια μας? 604962 Αποκριες - Τι θα ντυσουμε τα ζουζουνια μας? 604962 Αποκριες - Τι θα ντυσουμε τα ζουζουνια μας? 604962 Αποκριες - Τι θα ντυσουμε τα ζουζουνια μας? 604962 Αποκριες - Τι θα ντυσουμε τα ζουζουνια μας? 604962 Αποκριες - Τι θα ντυσουμε τα ζουζουνια μας? 604962 Αποκριες - Τι θα ντυσουμε τα ζουζουνια μας? 604962 Αποκριες - Τι θα ντυσουμε τα ζουζουνια μας? 604962

skouikaki

skouikaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vetaki..! έγραψε:
skouikaki έγραψε:Δεν ξερω αν υπαρχει παρομοιο θεμα απλα ειπα και γω μιας και την Κυριακη ανοιγει το Τριωδιο να παρουμε ιδεες η μια απο την αλλη για τις στολες των ζουζουνιων μας....
η μικρη μου ειναι 7 μηνων και η αληθεια ειναι οτι δεν θα πολυκαταλαβει οποτε ειπαμε με τον αντρα μου φετος να της παρουμε κατι πολυυυυυυυυυυυυυυ οικονομικο...μιας και μεγαλωνοντας θα ζηταει να ντυθει οτι θελει εκεινη....πηγα λοιπον εχθες στα τζαμπο και της πηρα μια στολη η οποια αποτελειται απο φουστιτσα με τουλι....ραβδακι....φτερα και ενα στεφανακι με λουλουδακια..κατι σαν νεραιδουλα...εσεις τι θα ντυσετε τα ζουζουνακια σας?


συντοπιτισσα κ συμφορουμιτισσα μιας κ ηλικιακα ειναι μαζι τα ζουζουνια μας κ θα τον ντυσω σειχη!!!!θελτε να ειστε στο χαρεμι μας Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Αποκριες - Τι θα ντυσουμε τα ζουζουνια μας? 604962 Αποκριες - Τι θα ντυσουμε τα ζουζουνια μας? 604962 Αποκριες - Τι θα ντυσουμε τα ζουζουνια μας? 604962 Αποκριες - Τι θα ντυσουμε τα ζουζουνια μας? 604962 Αποκριες - Τι θα ντυσουμε τα ζουζουνια μας? 604962 Αποκριες - Τι θα ντυσουμε τα ζουζουνια μας? 604962 Αποκριες - Τι θα ντυσουμε τα ζουζουνια μας? 604962 Αποκριες - Τι θα ντυσουμε τα ζουζουνια μας? 604962






μμμμμμ δεν ειχα φανταστει τη ζουζουνα μου σε χαρεμι.....μμμμ απο μενα οκ....ας δουμε τι θα πει και μπαμπας... Αποκριες - Τι θα ντυσουμε τα ζουζουνια μας? 534787 αχχαχαχχαχαχα

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η μεγάλη θα ντυθεί πεταλουδίτσα και η μικρή μάγισσα!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοκκινοσκουφιτσα θα το ντυσουμε το κοριτσι μας Embarassed

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

????????


Επισκέπτης
ο μικρος spiderman και ο μεγαλος bob σφουγγαρακης

markaaa

markaaa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
χθες πηγαμε τζαμπο και του πηρα στολη στρουμφακη!!!την κυριακη θα τον ντυσω να παμε στον παππου και την γιαγια!!!! Αποκριες - Τι θα ντυσουμε τα ζουζουνια μας? 215994 Αποκριες - Τι θα ντυσουμε τα ζουζουνια μας? 215994 Αποκριες - Τι θα ντυσουμε τα ζουζουνια μας? 215994 Αποκριες - Τι θα ντυσουμε τα ζουζουνια μας? 215994

bettoulina

bettoulina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
siaki85 έγραψε:Καλημερα!! Κ η για μου ειναι μικρη, 5 μηνων, κ πηραμε κατι παροποιο απο τα τζαμπο. Φουστα απο τουλι, φτερα κ ραβδακι!!! Μου αρεσε κ το κουνελακι, αν το ειδες αλλα επειδη δε στεκεται καλα ακομη δεν το προτιμησα γιατι δε θα εδειχνε.

εμεις θα ντυθουμε κουνελακι!!!!

skouikaki

skouikaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markaaa έγραψε:χθες πηγαμε τζαμπο και του πηρα στολη στρουμφακη!!!την κυριακη θα τον ντυσω να παμε στον παππου και την γιαγια!!!! Αποκριες - Τι θα ντυσουμε τα ζουζουνια μας? 215994 Αποκριες - Τι θα ντυσουμε τα ζουζουνια μας? 215994 Αποκριες - Τι θα ντυσουμε τα ζουζουνια μας? 215994 Αποκριες - Τι θα ντυσουμε τα ζουζουνια μας? 215994



αχ καλε στο δικο μας το τζαμπο δεν ειχε στολη στρουμφακι....τελεια θα ειναι!!!!!

tzitziki2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
το μικρό θα τον ντίσω σκυλάκι που την έχω απο τον μεγάλο.
Ο μεγάλος μου ζήτηθε να ντυθεί μπόμπ σφουγγαράκης αλλα δεν ήξερα οτι υπάρχει.
Στέλλα που την βρήκες τη στολή του μπόμπ??????

smor


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Χαιρετώ όλες τις μανούλες!!! Ο μικρός μου θέλει να ντυθεί gummy bear και ναι του βρήκα τη στολή του!!!! Δεν την έχω δείξει ακόμα γιατί θα κοιμάται με αυτή μετά!!! χαχαχαχαχ Αποκριες - Τι θα ντυσουμε τα ζουζουνια μας? 215994

tzitziki2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!


ευχαριστώ πολύ Στέλλα μου αν και είμαι άσχετη και δεν εχω κάνει ποτέ αγορές απο ίντερνετ...
θα πάω να δω και τζάμπο αντην έχει

????????


Επισκέπτης
δεν ειδα κατι χτες που πηγα
εγω ψωνιζω πολυ απο το ebay εχω σωθει παιδια
σημερα μολις παρελαβα τζην demin για τον μεγαλο μου με 8 ευρουλακια με μεταφορικα και με ταμπελακια
οσο για τη στολη, καλα, ακομα να βγαλουμε απο πανω μας την περσινη με τον buzz lightyear...... τι να κανουν ρε τα παιδακια.......ανοιγει το σχολειο σε ενα μηνα (28η) ντυνονται τσελιγκοπουλα, σε δυο μηνες ξαναντυνονται για χριστουγεννα, σε δυο μηνες ξαναντυνονται για αποκριες, μετα ξανα τσολιαδες την 25η, ε αμα εχουν και κανενα ρολο στην καλοκαιρινη γιορτη πολυ θελει ο ανθρωπος να ζει ολη τη χρονια σε ενα Ριο?????/

skouikaki

skouikaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και γω εχθες που πηγα δεν ειδα στολη gummy bear...κοιταξε και στο σιτε του perfect toys

mariolita

mariolita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
o γιος μου νιτζα και η κορη μου ποντικινα μπαλαρίνα!!!!!! Αποκριες - Τι θα ντυσουμε τα ζουζουνια μας? 215994

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω φετος θα τον ντυσω ben ten
ειναι απλη και δεν εχει πολλα πολλα και καπελα γιατι εκνευριζεται
περσυ που ηταν ντυμενος σωματοφυλακας δυνοπαθησαμε
ειχε πολλα φρουφρου η στολη και δεν τα ηθελε με τιποτα

αυτη φετος ειναι απλη παντελονι-μπλουζα-ζακετα
τελος!!!!

αντε και καλες αποκριες!!!!!!!!!!!!!!

MagdalineK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμεις ντυθήκαμε ήδη (αποκριες εδω τελος) Μικρο Πόνυ Μια ροζ ολοσωμη φορμα με πολυχρωμη ουρα κ ενα σκουφοκαπελο με χαιτη

skouikaki

skouikaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MagdalineK έγραψε:Εμεις ντυθήκαμε ήδη (αποκριες εδω τελος) Μικρο Πόνυ Μια ροζ ολοσωμη φορμα με πολυχρωμη ουρα κ ενα σκουφοκαπελο με χαιτη


τελειο θα ηταν...αντε και του χρονου με το καλο Αποκριες - Τι θα ντυσουμε τα ζουζουνια μας? 536304

vicky75

vicky75
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η μεγαλη...ντυνεται ηδη εδω και 2 βδομαδες μπαλαρινα..! Για τον μικρο που ειναι 16 μηνων δεν πήρα ακομη...και ισως να μην πάρω...! Οπως λεει κι η μπεμπουλης...δεν θελει και πολλα πολλα πάνω του. Χα χα...εκτος απο τα γυαλια της Πάτυ, που ειναι απο την περσυνη στολη της κορης μου. Για αυτα τρελαινεται...ισως επειδη κι ο μπαμπασ του φοραει γυαλια !Καλες αποκριες να εχουμε !

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις