Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
44 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 44 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AnastasiaMM έγραψε:Συγνώμη κοριτσια που χάνομαι αλλα ο μικρός με τρέχει!!!!!!

Μόλις πάει μία η ώρα θα τον βάλω για ύπνο δεν πάει άλλο!!!!!

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια για το δωματιάκι μας!!!!

Η αλήθεια είναι οτι κι εγώ θα το ήθελα λίγο πιό ήσυχο αλλα ο άντρας μου το είχε φανταστεί έτσι και είχαμε συμφωνήσει οτι θα ασχοληθεί αυτός!
χαχαχαχα σε τρεχει ε καλα σου κανειιιιιιιιιιιιι  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 328109 εμενα μου αρεσει πολυ το δωματιο αλλα μαρεσει το σχεδιο να ειναι σε εναν τοιχο κ οι υπολοιποι ουδετεροι

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΟΥ ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ 4,5-5 ΜΗΝΩΝ, ΔΗΛ ΑΠΟ ΤΗΝ 20Η-22Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ! Wink ΕΓΩ ΘΑ ΔΙΑΝΥΩ ΤΗΝ 1Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟΥ 6ΟΥ ΜΗΝΑ!
 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 911307  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 911307  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 911307  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 911307  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 911307 γιατι ομως τοσο αργα,μετα στον 7-8 κανει το ντομπλερ

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αφρούλα μου είναι τέλεια όπως το έχεις φανταστεί!! Wink

Θα περιμένω με ανυπομονησία να μας στείλεις φωτο μολις το φτιάξεις!!

Δεν είναι μακριά η 23 Μαρτίου! Wink Wink


Πώ πω τί τέλεια ρομαντικά δωμάτια είναι αυτά!!!!!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΤΡΕΧΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΙΤΑ... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΛΑΚΩΣΕ ΔΟΥΛΕΙΑ! Wink


ΑΣ ΜΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΡΩΩ ΨΩΜΙ, ΦΕΤΑ ΚΑΙ ΕΛΙΕΣ! ΘΑ ΦΑΩ ΟΛΟ ΤΟ ΒΑΖΑΚΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΛΙΕΣ... Laughing Laughing Laughing

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Συγνώμη 21/03 ήθελα να πώ Αφρούλα μου μ΄εχει τρελάνει τον πάω για ύπνο!

Δεν μπορούσα να φέρω αντίρρηση Βασιλική μου είναι λάτρης της Disneyland και ήθελε να κάνει το δωμάτιο το ίδιο μόνο το τρενάκι του τρόμου δεν έβαλε!!!!!!!!

Πάλι καλά! χιχιχι! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Κορίτσια πάω να τον κοιμήσω έχει αφινιάσει!!!!!!!!
 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 536304  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 536304  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 536304

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
asteraki1989 έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΟΥ ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ 4,5-5 ΜΗΝΩΝ, ΔΗΛ ΑΠΟ ΤΗΝ 20Η-22Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ! Wink ΕΓΩ ΘΑ ΔΙΑΝΥΩ ΤΗΝ 1Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟΥ 6ΟΥ ΜΗΝΑ!
 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 911307  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 911307  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 911307  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 911307  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 911307 γιατι ομως τοσο αργα,μετα στον 7-8 κανει το ντομπλερ


ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΤΟΤΕ ΓΙΝΕΤΑΙ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ! ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ 23Η ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ! ΜΕ ΙΔΑΝΙΚΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ 20Η-22Η! Ε ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 23Η! ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ! ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φάε Αφρούλα μου να καρδαμώσει το ζουζούνι!!!!!
Δεν είναι ότι πλάκωσε μόνο δουλειά, είναι ότι μου σπάνε τα νεύρα εδώ γιατί πρέπει να ανέχεσαι πλέον πολλά πράγματα άμα θες να συνεχίσεις να έχεις δουλειά Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!!
Τέλοσπάντων , συνεχίστε την ωραία κουβεντούλα σας για δωματιάκια παιδικά!!!!

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:
asteraki1989 έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΟΥ ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ 4,5-5 ΜΗΝΩΝ, ΔΗΛ ΑΠΟ ΤΗΝ 20Η-22Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ! Wink ΕΓΩ ΘΑ ΔΙΑΝΥΩ ΤΗΝ 1Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟΥ 6ΟΥ ΜΗΝΑ!
 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 911307  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 911307  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 911307  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 911307  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 911307 γιατι ομως τοσο αργα,μετα στον 7-8 κανει το ντομπλερ


ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΤΟΤΕ ΓΙΝΕΤΑΙ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ! ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ 23Η ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ! ΜΕ ΙΔΑΝΙΚΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ 20Η-22Η! Ε ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 23Η! ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ! ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
ναι ρε παιδι μου δεν χανομαστε με μια εβδομαδα αλλα θα ηταν καλυτερα κ για σενα,για ντομπλερ εχεις κλεισει ραντεβου?και σταματααααααααααααα να τρωςςςςςςςςςςςςςςς χαχαχαχα φαε φαε  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 328109

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AnastasiaMM έγραψε:Συγνώμη 21/03 ήθελα να πώ Αφρούλα μου μ΄εχει τρελάνει τον πάω για ύπνο!

Δεν μπορούσα να φέρω αντίρρηση Βασιλική μου είναι λάτρης της Disneyland και ήθελε να κάνει το δωμάτιο το ίδιο μόνο το τρενάκι του τρόμου δεν έβαλε!!!!!!!!

Πάλι καλά! χιχιχι! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Κορίτσια πάω να τον κοιμήσω έχει αφινιάσει!!!!!!!!
 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 536304  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 536304  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 536304
χαχαχα θα τρομαζε ο μιχαλακης,κατι ασχετο ολη η βαφτιση ποσο σου κοστισε?

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφία83 έγραψε:Φάε Αφρούλα μου να καρδαμώσει το ζουζούνι!!!!!
Δεν είναι ότι πλάκωσε μόνο δουλειά, είναι ότι μου σπάνε τα νεύρα εδώ γιατί πρέπει να ανέχεσαι πλέον πολλά πράγματα άμα θες να συνεχίσεις να έχεις δουλειά Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!!
Τέλοσπάντων , συνεχίστε την ωραία κουβεντούλα σας για δωματιάκια παιδικά!!!!
υπομονη ζουζουνααααα

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΟΥ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΓΙΑ DOPPLER. ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΓΚΥΕΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ Η' ΜΟΝΟΝ ΕΚΕΙΝΕΣ ΠΟΥ Η Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΠΙΘΑΝΟ ΖΗΤΗΜΑ ΓΙΑ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΔΙΕΡΕΥΝΗΣΗ?


ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ! ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ! Wink

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΟΥ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΓΙΑ DOPPLER. ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΓΚΥΕΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ Η' ΜΟΝΟΝ ΕΚΕΙΝΕΣ ΠΟΥ Η Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΠΙΘΑΝΟ ΖΗΤΗΜΑ ΓΙΑ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΔΙΕΡΕΥΝΗΣΗ?


ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ! ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ! Wink
την κανουν ολες οι γυναικες,η 7 η 8 δεν θυμαμαι,καλο μεσημεριιιιιι θα τα πουμε το απογευμα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 417472

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Επιτέλους κοιμήθηκε!!!!!!! Razz Razz Razz

Βασιλική μου μας κόστισε όλη η βάπτιση γύρω στα 9.000 € με 200 άτομα καλεσμένους, Dj , δώρα κουμπάρων , διακόσμηση, βεγγαλικά, μπουμπουνιέρες, φωτογράφο, καμερα, κοπέλα που απασχολησε τα παιδιά με body painting δεν ξέρω αν ξεχνάω κάτι πάντως περίπου τόσα βγήκαν τα έξοδα!

Υπομονή Σοφάκι με τη δουλίτσα θα φτιάξουν τα πράγματα! Wink

Φάε Αφρούλα μου!!
Τώρα ζήλεψα και μου άνοιξε η όρεξη!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΟΥ!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 417472


ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗ! ΕΙΧΕΣ ΠΡΟΝΟΗΣΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ!!! Respect Respect Respect Respect Respect


ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΣΕ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΚΛΟ! ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΑΤΟΜΑ! ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΗ ΝΟΝΤΡΟΠΙΑ ΑΥΤΩΝ ΕΔΩ! ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΤΙΜΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΚΑΛΟΝ! ΟΥΤΕ ΝΤΥΝΟΝΤΑΙ ΟΜΟΡΦΑ, ΟΥΤΕ ΓΛΕΝΤΟΥΝ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΟΥΝ ΤΗ ΧΑΡΑ ΤΟΥΣ (ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΦΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΧΟΡΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ!) ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΦΕΡΝΟΥΝ ΔΩΡΟ ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ. ΟΠΟΤΕ ΤΣΑΜΠΑ ΤΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ! ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΩΡΩ (ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΟ ΘΕΟ!) ΟΤΙ Η ΒΑΠΤΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΧΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΝΟ! ΟΠΟΤΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ!


Α ΠΑ ΠΑ ΠΑ!!! ΠΑΛΙ ΠΟΛΥ ΜΙΛΗΣΑ! ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΣ ΚΑΝ... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΟΥ!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 417472


ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗ! ΕΙΧΕΣ ΠΡΟΝΟΗΣΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ!!! Respect Respect Respect Respect Respect


ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΣΕ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΚΛΟ! ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΑΤΟΜΑ! ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΗ ΝΟΝΤΡΟΠΙΑ ΑΥΤΩΝ ΕΔΩ! ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΤΙΜΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΚΑΛΟΝ! ΟΥΤΕ ΝΤΥΝΟΝΤΑΙ ΟΜΟΡΦΑ, ΟΥΤΕ ΓΛΕΝΤΟΥΝ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΟΥΝ ΤΗ ΧΑΡΑ ΤΟΥΣ (ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΦΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΧΟΡΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ!) ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΦΕΡΝΟΥΝ ΔΩΡΟ ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ. ΟΠΟΤΕ ΤΣΑΜΠΑ ΤΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ! ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΩΡΩ (ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΟ ΘΕΟ!) ΟΤΙ Η ΒΑΠΤΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΧΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΝΟ! ΟΠΟΤΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ!


Α ΠΑ ΠΑ ΠΑ!!! ΠΑΛΙ ΠΟΛΥ ΜΙΛΗΣΑ! ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΣ ΚΑΝ... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Γιατί καλέ η άποψη σου είναι !

Να σου πώ την αλήθεια εγώ τις ημέρες που ετοιμάζαμε τη βάπτιση είχα στεναχωρηθεί πολύ γιατί κάποιοι που θεωρούσα οτι ήταν φίλοι μας και θα χαιρόντουσαν με τη χαρά μας αποδείχτηκε περίτρανα οτι δεν ήταν έτσι!!!!!

Φαντάσου οτι όταν έκανα τα γεννέθλια του μικρού ήπιαν λίγο παραπάνω και έλεγαν στον άντρα μου που τους είχε πεί τί περίπου ετοιμάζουμε για τη βάπτιση " και ποιος νομίζεις οτι είσαι εσύ που θα κάνεις τη βάπτιση σε αυτό το μαγαζι (και καλά επειδή θεωρείτε απο τα καλύτερα μαγαζιά των Χανίων)και θα κάνεις και όλα αυτά!"

Αντί να χαρούν με τη χαρά μας έκαναν κουμάντο στο τι θα κάνουμε! Ηταν τα γεννέθλια του παιδιού μου κι εγώ έκλαιγα γιατί φυσικά όταν άκουγα και του έλεγαν όλα αυτά με έπιασαν τα νεύρα μου και άρχισα και φώναζα!!!!!
Ακουγα απο δω κι απο κεί τί έλεγαν και φυσικά δεν πίστευα κουβέντα γιατί ήταν φιλία χρόνων και έλεγα αποκλείεται να λένε αυτά για μας!
Μέχρι που τα άκουσα με τα αυτιά μου!

Κυρίως απογοητεύτηκα γιατί δεν περίμενα απο αυτούς τους ανθρώπους αυτή την αντιμετώπιση! Crying or Very sad Crying or Very sad

Συγνώμη για το σεντόνι αλλα τα ξαναθυμήθηκα και καταλαβαίνεις!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 667478

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όσο γι΄αυτό που είπες οτι δεν ξέρουν να τιμούν τους ανθρώπους που τους καλούν αυτό έπρεπε να σε είχα γνωρίσει τότε να μου το τρίψεις στη μούρη γιατί αυτό το συμπέρασμα έβγαλα!!!!!! Wink

Ρε Αφρούλα φαντάσου τους είχα καλέσει στα γεννέθλια του μικρού που τα είχα ετοιμάσει με τόσο κόπο !
Φαντάσου οτι έκανα τραπέζι σε 70 άτομα!!!!!
Και αυτοί αντί να μας ευχηθούν ήρθαν για να μας κουτσομπολέψουν μέχρι που μας τα είπαν στα μούτρα μας γιατί άκουγαμε κάτι ψουψουψου και μουμουμου και τους είπαμε πείτε οτι έχετε να πείτε στα ίσα !
Φαντάσου με είδε ο άντρας μου τόσο χάλια εκείνη τη μέρα και την επόμενη που έκλαιγα όλη μέρα καθώς μάζευα το σπίτι που τους είπε (γιατί έπαιρναν τηλ για να ζητήσουν συγνώμη) "όποιος ξαναφέρει τη γυναίκα μου σε αυτή την κατάσταση δεν θέλω να ξαναέχω ποτέ καμία σχέση!"

Και μιλάμε για παιδικές φιλιες! Crying or Very sad



Έχει επεξεργασθεί από τον/την AnastasiaMM στις Πεμ Φεβ 28, 2013 4:09 am, 1 φορά

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ! ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΗ ΜΙΚΡΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΥΠΟΒΙΒΑΣΟΥΝ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΣΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΛΥΠΗΣΗ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!

ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΕΠΕΣΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΧΩ ΜΙΑ ΖΩΗ, ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΓΩ ΒΙΩΝΩ ΤΗΝ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΥΣΕΣ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ!!! ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΤΗΛ ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΩ ΜΕΧΡΙ ΕΝΟΣ ΣΗΜΕΙΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ "ΧΑΖΕΣ" ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΤΟΥ ΑΝΩΡΙΜΟΥ! Wink ΕΓΩ ΘΑ ΚΟΙΤΑΖΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ! ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ... ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ! Wink

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΥΤΣΟΥΝΑ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ "ΚΟΛΛΗΤΕΣ" ΜΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΚΛΕΨΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΜΟΥ!!! Shocked Shocked Shocked ΤΣΑΚΩΝΟΤΑΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΝΩ ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΚΑΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ ΕΚΕΙΝΗ ΗΘΕΛΕ ΤΗΝ ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΤΗΣ 2 ΩΡΕΣ!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 911307  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 911307  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 911307 ΔΕ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΡΘΑΝ ΚΑΝ ΣΤΟ ΝΤΥΣΙΜΟ ΜΟΥ...ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΩΡΑ!!!

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αφρούλα μου αυτο που είπα στον άντρα μου την επόμενη μέρα που έκλαιγα με λυγμούς (γιατι αυτούς τους ανθρώπους παρ΄οτι τους είχα γνωρίσει μέσω του άντρα μου είχαν γίνει οικογένεια μου χαιρόμουν πάντα όταν ήταν να τους δώ και οτιδήποτε καλό συνέβαινε ήμουν η πρώτη που θα χαιρόμουν μαζί τους!) οτι τελικά πολλοί είναι οι φίλοι και οι γνωστοί που θα είναι κοντά σου στη λύπη και θα σου χτυπήσουν το ώμο κατανοώντας τί σου συμβαίνει, οι πραγματικοί φίλοι όμως τελικά αποδείχτηκε οτι φαίνονται στη χαρά σου!
Ειναι αυτοί που πραγματικά χαίρονται με τη χαρά σου και είναι δίπλα σου στις ευτυχισμένες στιγμές της ζωής και το τις ζούν μαζί σου με ειλικρινή αγάπη!

Σκέψου έζησα της παντρειές και τις γέννες τους λες και συνέβαιναν σε μένα!!!
Τόσο πολύ χαιρόμουν!!
Και αυτοί μου φέρθηκαν με αυτον τον τρόπο! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΕΓΩ! ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΖΗΣΑ... Wink

ΣΤΗ ΛΥΠΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΧΤΥΠΟΥΝ ΤΟΝ ΩΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΣΤΗ ΧΑΡΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΤΟΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟ! Wink

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κοριτσουδες μου!!!Βλεπω εχετε τρελη συζητηση!!!Εμενα η φιλη μου επι 33 χρονια και κουμπαρα μου δεν με καλεσε στην βαφτιση του μωρου της ετσι ξαφνικα, χωρις να εχουμε μαλωσει χωρις τιποτα!!!Τι λεμε τωρα!!!Οπως λεει και η μανουλα μου:οι πραγματικοι φιλοι στη ζωη ειναι παρα πολυ λιγοι και μετρουνται στα δακτυλα του ενος χεριου συνηθως (και αυτο αν εισαι τυχερος/η). Sad Sad Sad Sad

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΚΟΥΤΣΟΥΝΑ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ "ΚΟΛΛΗΤΕΣ" ΜΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΚΛΕΨΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΜΟΥ!!! Shocked Shocked Shocked ΤΣΑΚΩΝΟΤΑΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΝΩ ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΚΑΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ ΕΚΕΙΝΗ ΗΘΕΛΕ ΤΗΝ ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΤΗΣ 2 ΩΡΕΣ!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 911307  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 911307  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 911307 ΔΕ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΡΘΑΝ ΚΑΝ ΣΤΟ ΝΤΥΣΙΜΟ ΜΟΥ...ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΩΡΑ!!!

Καλά εντάξει πέτυχες κι εσύ απ΄οτι βλέπω!

Τι να πώ βρε Αφρουλά μου προφανώς κι εσύ κι εγώ νομίζουμε οτι ο κόσμος και ιδικά οι άνθρωποι που έχουμε επενδύσει τόσο όμορφα συναισθήματα πάνω τους, σκέφτονται όπως εμάς !
Είναι πολύ απογοητευτικό να ανακαλύπτεις οτι δεν είναι έτσι τα πράγματα!

Είναι αυτό που λές τελικά μόνο όσοι είναι θέλουν να είναι δίπλα σου θα είσαι κι εσύ !

Απλώς εγώ την πάτησα γιατί απο αυτή την παρέα ήμουν η τελευταία που παντρεύτηκα κι έκανα μωρό και δεν είδα καμία να έρθει να με βοηθήσει ενώ εγώ είμουν εκεί για όλες!

Φαντάσου οτι η μία ουτε καν στο μπάτσελορ μου δεν ήρθε που το δικο της το είχα οργανώσει εγώ!
Και ούτε ο άντρας της που ήταν κολλητός με τον άντρα μου απο παιδιά πήγε στο δικό του απλώς τότε δεν το σπουδαιολογήσαμε!

Μετά ενώσαμε τα κομματάκια του παζλ και γι΄αυτούς και για αλλο ένα ζευγάρι που ήταν σε αυτή την παρέα μας!!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου τι κανετε?  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 215994 αφρουλα μου δεν μιλησαμε καθολου χθες ολα καλα?η κοριτσαρα σου χορευει? Very Happy αναστασια μου τι κανεις κουκλα μου?δεν ειδα ποιες αλλες ειστε μεσα φιλια σε ολες!!!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 417472 εγω ημουν σχολειο κ γυρισα κ θα παμε με τον αντρουλη μου για ψωνια Very Happy θα κανω τα πρωτα μου ψωνια εγκυμοσυνης  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 328109

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλώς το Ποππάκι μας !

Με έχει απορροφήσει τόσο πολύ η συζήτηση !
Τα ξαναζώ και τα ξαναθυμάμαε απο την αρχή !!!

Αχ βρε Ποππάκι μου έχει πολύ δίκιο η μητέρα σου !

Αφρούλα γι΄αυτο κι εγώ μόνο τον άντρα μου και το παιδί μου!
Δόξα το θεό έχουμε και της οικογένειες μας και είναι όλα καλά!

Έχω κι εσάς τώρα και δεν με νοιάζει τίποτα! Wink

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΟΠΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 417472 ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? Α ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΣΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 679259  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 679259  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 679259 ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗ ΡΩΤΗΣΕΣ ΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ?


ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΤΩΡΑ!!! ΕΝΩΝΩ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΑΖΛ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΜΟΝΗ...ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ! ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΩΡΕΣ! ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΙΛΕΣ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΝΟΙΑΖΟΝΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ. ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #106 - Σελίδα 39 604962

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις